>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

VIP Temat Typy by Waldi1979

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Narodów UEFA, Liga A, Holandia - Niemcy 3:0 (4-12 RR )
#51 powyżej 10,5 RR, @2,45 Unibet, 5j
✅7,25j

#52 powyżej 11,5 RR, @3,23 Unibet, 4j
✅8,92j

#53 powyżej 12,5 RR, @4,74 Unibet, 3j
✅11,22j

#54 powyżej 13,5 RR, @6,8 1xbet, 2j
✅11,6j


Liga Narodów to taka dla mnie trochę Liga Europy w wykonaniu reprezentacji jeśli chodzi o moje typowanie, ciężko cokolwiek tu przewidzieć jeśli chodzi o wyniki czy zaangażowanie poszczególnych drużyn, dlatego dzisiaj próbuję grać na rzuty rożne w meczu Holandii z Niemcami, obie ekipy mają coś do udowodnienia, gospodarze, którzy opuścili EURO 2016 oraz Mundial 2018 chcą wrócić do światowego topu, natomiast goście chcą zmazać plamę po kompromitujących ich Mistrzostwach Świata, gdzie odpadli już w fazie grupowej. Zapowiada się fajne widowisko z dużą ilością bramek patrząc na historię ich wcześniejszych pojedynków, ale właśnie z racji, że jest to...Liga Narodów nie pójdę w tym kierunku, tylko spróbuję &quot;uderzyć&quot; w cornery, najlepszych rozwiazaniem dla mojego typu byłaby bramka dość szybko strzelona przez Holandię, żeby Niemcy musieli gonić wynik, im dłużej by to trwało tym większe prawdopodobieństwo wygranej. W takim przypadku dzisiejsi goście praktycznie sami mogliby pokryć te linie,a na pewno gospodarze też kilka razy wybiją piłkę z narożnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Narodów UEFA, Liga A, Polska - Włochy 0:1 (1-8 RR)
#55 powyżej 10,5 RR, @1,86 Unibet, 5j
⛔5j
#56 powyżej 11,5 RR, @2,43 Unibet, 4j
⛔4j
#57 powyżej 12,5 RR, @3,05 Unibet, 3j
⛔3j
#58 obie strzelą, @1,98 1xbet, 7j
⛔7j

Myślałem jeszcze nad betem na kartki lub faule, jest to mecz o być albo nie w dywizji A, więc walki nie powinno zabraknąć, ale już dzisiaj przejechałem się na takim myśleniu w meczu Rumuni z Serbią, więc zostałem przy cornerach, które wczoraj dały zarobić, wiadomo, że wszystko zalezy jak się mecz ułoży, scenariusz mam podobny do wczorajszego, czyli Polska strzela pierwsza, a Włosi &quot;gonią wynik&quot; i nabijają rożne, a jak będzie przekonamy się już za niecałe 2h, ostatni typ taki lekko patriotyczny, ale BTS siedział mi w głowie od początku, uważam, że na tą jedną bramkę na pewno nas stać, a Italia też raczej z zerem nie wyjedzie z Polski. Szukałem jeszcze betu na kartkę dla Góralskiego, wydaje mi się, że jest na to duża szansa, ale nigdzie takowej nie znalazłem, chyba buki myślą podobnie i nie wystawili w ogóle oferty na kartkę dla Jacka.
Niestety bilans musi wyjść na zero, wczoraj super dzień to dziś niestety nie weszło nic, Włosi swoje zrobili,nasi zawiedli na całej linii.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Narodów UEFA, Liga A, Hiszpania - Anglia 2:3 (12-0 RR!)
#59 Anglia powyżej 3,5 RR, @2,07 Unibet, 8j
⛔8j
#60 Anglia więcej rożnych, @5,1 1xbet, 4j
⛔4j

Meczu nie oglądałem, bo byłem w pracy, ale jak spojrzałem na statystyki to już w 30 min byłem pewien, że typy nie siądą, a jak podwyższyli przed przerwą na 3:0 to zabili oba bety na amen.

Potencjał obu ekip w ofensywie ogromny, a mimo to jeśli spojrzymy na statystyki rzutów rożnych to są to zespoły dość underowe, w Ligę Narodów lepiej weszła drużyna Hiszpanii, która po nieudanym Mundialu odzyskuje blask, dotychczas wygrała oba mecze w delegacji z dzisiejszym rywalem 1:2 oraz u siebie z Chorwacją aż 6:0, w międzyczasie towarzysko pokonała Walię 4:1, natomiast Anglicy, jak już wspomniałem przegrali u siebie z Hiszpanami i bezbramkowo zremisowali z ekipą Chorwacji, a w meczu towarzyskim skromnie wygrali 1:0 ze Szwajcarami, sytuacja w grupie jest taka, że wygra ją na 99,9% Hiszpania, a Anglia z Chorwacją będą walczyć o pozostanie w dywizji A, dlatego z tego względu, że to Anglicy muszą dzisiaj się bardziej starać idę w rzuty rożne z ich strony, na ostatnie 5 spotkań tylko raz nie pokryli linii over 3,5 RR, kurs jest zachecający, więc pobieram, drugi typ jest niejako konsekwencją pierwszego oraz przedstawionej sytuacji w grupie, uważam, że jest duża szansa na wiecej rożnych ze strony Wyspiarzy, w pierwszym spotkaniu miedzy nimi wynik w rzutach rożnych był 4-1 na korzyść dzisiejszych gości, dzisiaj myślę, że jeszcze bardziej będzie im zależało, więc trochę cornerów powinni nabić.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Narodów UEFA, Liga A, Francja - Niemcy 2:1 (5-8 RR)
#61 Niemcy powyżej 5,5 RR, @2,43 Unibet, 6j
✅8,58j
#62 powyżej 10,5 RR, @2,12 Unibet, 6j
✅6,72j
#63 powyżej 11,5 RR, @2,85 Unibet, 5j
✅9,25j
#64 powyżej 12,5 RR, @4,25 Unibet, 4j
✅13j
#65 powyżej 13,5 RR, @6,4 1xbet, 3j
⛔3j

#66 powyżej 14,5 RR, @9,6 1xbet, 2j
⛔2j
Niemcy to chyba ostatnio najbardziej overowa drużyna jeśli chodzi o typy na rzuty rożne, w tym spotkaniu najpewniejszy wydaje się typ na powyżej 5,5 RR samych Niemiec, ale że został już podany, więc próbuję z ogólnym overem, linia dość wysoka, ale uważam, że spokojnie do wykręcenia przez obie ekipy, a głównie przez gości, jeśli Niemcy nie &quot;zabiją&quot; szybko meczu poprzez strzelenie 1-2 goli jak to wczoraj zrobiła Anglia to sami powinni nabić ok 10 cornerów, a brakujące myślę, że Francuzi nabiją. Dodatkowym atutem jest sytuacja naszych zachodnich sąsiadów w tabeli, oni praktycznie muszą wygrać to spotkanie jeśli chcą się utrzymać w najwyższej dywizji, jednak ich forma od Mundialu wciąż pozostawia wiele do życzenia, ale akurat w kwestii cornerów utrzymują wysoki poziom i mam nadzieję, że dzisiaj podtrzymają tą tendencję i &quot;oddadzą&quot; to co wczoraj zabrała Anglia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Anglia, Premier League, Chelsea - Manchester United 2:2 (5-3 RR)
#69 Manchester United powyżej 4,5 RR, @2,15 Unibet, 5j
⛔5j
Sercem za United, ale obecna forma niestety przemawia za Chelsea, dodatkowo ostatnie 4 wyjazdy do Londynu kończyły się porażkami, ale wypatrzyłem ciekawą zależność w 4 z 5 meczy Czerwone Diabły miały więcej cornerów od godspodarzy, kurs na @3,8, ja jednak postanowiłem zagrać chyba bezpieczniejszą opcję, że goście będę mieli co najmniej 5 rożnych, we wszystkich wspomnianych 4 spotkaniach pokrywali tą linię.
Włochy, Serie A, Juventus - Genoa 1:1 (Ronaldo, Bessa)
#70 Piątek strzeli, @4,9 Unibet, 3j
⛔3j
#71 Piątek strzeli pierwszy @13,0 Unibet, 2j
⛔2j
Konsekwentnie idę w gole naszego snajpera, który rewelacyjnie odnalazł się na włoskich boiskach, dzisiaj będzie trudno o gola, ponieważ Juve to druga najlepsza defensywa w lidze, ale jak mają stracić gola to kto jak nie Krzysztof ma go strzelić, drugi typ to, że Il Pistolero zdobędzie pierwszego gola w meczu, w wielu meczach tak właśnie było, że Genoa strzelała pierwsza, a następnie przeciwnicy dochodzili do głosu i przechylali szalę na swoją korzyść, dzisiaj liczę, że może być podobnie Piątek wyprowadzi gości na prowadzenie, ale ostatecznie to Juve zgarnie 3 pkt. Stawki oczywiście adekwatne do ryzyka, bo pewniaczki to jednak nie są.
 
Do góry Bottom