>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VIP Temat Typy by Waldi1979

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, Zagłębie - Miedź 3:0 (6-11 RR)

#96 Zagłębie, @1,80 Unibet, 10j
✅8j

#97 Zagłębie (-1 AH), @2,55 Unibet, 6j
✅9,3j

#98 Zagłębie (-2 AH), @6,25 Unibet, 4j
✅21j

#99 Zagłębie +1,5 gola, @1,87 Unibet, 6j
✅5,22j

#100 Zagłębie +2,5 gola, @3,95 Unibet, 4j
✅11,8j

#101 Zagłębie strzeli w obu połowach, @2,85 Unibet, 5j
✅9,25j

#102 Zagłębie powyżej 5,5 RR, @2,0 Unibet, 6j
✅6j

#103 Zagłębie powyżej 6,5 RR, @2,90 Unibet, 4j
⛔4j

Wiosnę na stadionie w Lubinie zaczynamy od derbów z Miedzią Legnica. Obie ekipy całkiem odmiennie zaczęły rundę rewanżową, Zagłębie po bardzo dobrym meczu pokonało w Poznaniu Lecha, natomiast Miedź uległa u siebie Jadze 0:3 i nie pokazała praktycznie nic. W Lubinie widać, że dobrze przepracowali zimę, a wizja holenderskiego trenera jest dobra, gospodarze grają non stop do przodu, w Poznaniu świetnie funkcjonowały skrzydła, w ogóle tamten mecz był jednym z najlepszych jakie Zagłębie rozegrało w ostatnich latach. Jedyny minus to skuteczność. Zagłębie przystąpi w optymalnym składzie, wyjdzie prawdopodobnie ta sama jedenastka, która wygrała z Kolejorzem, będzie tylko jedna zmiana do bramki wraca Hładun, który pauzował za kartki w ostatnim spotkaniu. Podsumowując jeżeli Zagłębie zagra na podobnym poziomie jak ostatnio to o wynik jestem spokojny, w Poznaniu swoją grą &quot;kupili&quot; kibiców, dzisiaj mogą zdobyć ich jeszcze więcej, na meczu będzie sporo ludzi, niedziela, pogoda wiosenna, nic tylko grać i zrehabilitować się za jesienną porażkę w Legnicy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Australia, A-League, Sydney - CCM 1:1

#104 Sydney (-1,5 AH), @1,80 Unibet, 6j
⛔6j

#105 Sydney (-2 AH), @2,40 Unibet, 5j
⛔5j

#106 Sydney strzeli w obu połowach, @1,80 Unibet, 6j
⛔6j

#107 obie strzelą, @1,92 Unibet, 5j
✅4,6j

#108 CCM / Sydney, @20,00 Unibet, 3j
⛔3j

Podobnie jak majekx nie widzę tu innej opcji niż wygrana Blue Sky, jednak czysty win z ekonomicznego punktu widzenia nie do gry, dlatego próbuję z handicapem, liczę, że gospodarze zaatakują od początku stąd ich gole w obu połowach, qowalsky6 pisze, że jest szansa, że w CCM zagra Simon, więc spróbuję także btts, no i już tradycyjnie for fun łamak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Europa, Liga Mistrzów, Liverpool - Bayern 0:0 (5-6 RR)

#113 obie strzelą, @1,54 Unibet, 8j
⛔8j

#114 powyżej 3 goli, @2,16 Unibet, 6j
⛔6j

#115 Bayern powyżej 4,5 RR, @1,87 Unibet, 6j
✅5,22j

#116 Bayern powyżej 5,5 RR, @2,75 Unibet, 5j
✅8,75j

#117 powyżej 12,5 RR, @3,55 Unibet, 4j
⛔4j

#118 powyżej 13,5 RR, @5,00 Unibet, 3j
⛔3j

Hit na Anfield, zapowiada nam się dzisiaj mega widowisko, wobec nieobecności Virgil van Dijk&#39;a LFC będzie musiało przyjąć wariant ofensywny, co powinno zagwarantować bramki i emocje. Faworytem jest zespół gospodarzy i trudno się z tym nie zgodzić, ja jednak postanowiłem pójść trochę w innym kierunku, a mianowicie rzutów rożnych Bayernu, linia wystawiona jest nisko, dla porównania w fortuna jest over 6,5 RR po @2,58. Z polskich bukmacherów można zagrać podobny zakłąd w LVBet, jest tam over 5,0 Bayerny po @2,45 (przy 5 RR zwrot). Dlaczego idę w stronę cornerów drużyny niemieckiej? Tak jak napisałem Liverpool pod nieobecność swojego filaru defensywy od początku powinien zaatakować Bayern, mam nadzieję, że dość szybko sforsuje obronę Monachium i wyjdzie na prowadzenie, wtedy Bayern, który będzie musiał gonić wynik powinien spokojnie pokryć proponowaną linię. Podopieczni Kovaca niejednokrotnie sami wykręcali dwucyfrowe wyniki jeśli chodzi o cornery. Liczę na otwarte spotkanie z dużą ilością goli oraz rzutów rożnych.
Europa, Liga Mistrzów, Lyon - Barcelona 0:0 (2-5 RR)

#119 Barcelona i obie strzelą, @2,95 Unibet, 5j
⛔5j

#120 Lyon powyżej 4,5 RR, @2,38 Unibet, 5j
⛔5j

#121 remis i obie strzelą, @4,75 Unibet, 4j
⛔4j

Lyon w fazie grupowej zremisował 5 meczy i wygrał w Manchesterze z City, Barcelona natomiast wygrała 4 spotkania i zremisowała 2. Faworytem na pewno są goście, ale liczę, że do zera nie wygrają, stąd typ na win Barcy + btts, jednak patrząc na fazę grupową Francuzów żal nie spróbować remisu i obie strzelą, stawka oczywiście mniejsza, remis bramkowy w delegacji także byłby dobrą zaliczką dla Katalończyków przed rewanżem na Camp Nou. Ostatni typ to rożne gospodarzy, jeżeli Barca wyjdzie na prowadzenie to Lyon będzie musiał podjąć większe ryzyko i zaatakować i przy okazji nabić trochę cornerów.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Europa, Liga Mistrzów, Atletico - Juventus 2:0
#122 Ronaldo strzeli, @3,05 Unibet, 5j
⛔5j

Ciężki mecz do typowania, po wczorajszym kiepskim dniu, gdzie jedynym słusznym kierunkiem okazały się rożne Bayernu dzisiaj postanowiłem pójść w inną stronę, a mianowicie, że bramkę zdobędzie Ronaldo. Ostatnie tygodnie pokazują, że już na dobre zadomowił się w Juve, w Serie A przewodzi klasyfikacji strzelców, natomiast w Lidze Mistrzów patrząc na jego statystyki z poprzednich lat jest katastrofa, tylko jeden gol i dwie asysty. Dzisiaj przyjeżdża do niedawnego rywala, zna ten stadion bardzo dobrze, strzelił Atletico podczas gry dla Realu 22 gole, znając jego ambicje liczę, że nie będzie to &quot;tylko&quot; kolejny mecz w pucharach, a będzie chciał się przypomnieć na hiszpańskiej ziemi, a najlepiej to zrobić strzelając bramkę, tym bardziej, że jedynego gola w tej edycji LM zdobył w listopadzie, chyba jeszcze nigdy w swojej karierze nie czekał tak długo na kolejnego gola, wiem, że oba zespoły mocno underowe, ale liczę, że nie zobaczymy drugi dzień z rzędu kolejnego 0:0, a z racji, że tak długo nie strzelił kurs na jego gola wywindował niesamowicie do góry, grzechem byłoby nie zagrać tego.

Europa, Liga Mistrzów, Schalke - Manchester City 2:3 (Aguero)
#123 Aguero strzeli, @1,78 Unibet, 6j
✅4,68j

#124 Aguero powyżej 1,5 gola, @4,75 Unibet, 4j
⛔4j

#125 Aguero powyżej 2,5 gola, @17,0 Unibet, 2j
⛔2j

Tutaj również postanowiłem spróbować zagrać na strzelca, wybór mój padł oczywiście na Argentyńczyka, który jest ostatnio w wybornej formie, w ostatnich 6 meczach tylko raz nie trafił do siatki, w tym czasie ustrzelił w Premier League dwa hattricki i to nie byle komu, bo Chelsea i Arsenalowi. Defensywa Schalke nie jest monolitem w Bundeslidze w 22 meczach straciła 32 gole, w Lidze Mistrzów w 6 meczach grupowych stracili niby tylko 4 gole, ale grupę mieli jedną z łatwiejszych. City w Anglii nie ma sobie równych jeśli chodzi o ofensywę, w 27 meczach zdobyli 74 gole, z czego 17 sam Aguero, który wespół z Salahem jest liderem strzelców w tamtejsze lidze, w Champions League ma w tym sezonie tylko 2 trafienia i podobnie jak w przypadku CR7 ma coś do udowodnienia, a forma z ostatnich tygodni tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że powinien wpisać się dzisiaj na listę strzelców nie koniecznie tylko raz. Za drobne spróbuję również jego hattricka, jeżeli ta sztuka udała mu sie ostatnio z zespołami z czołówki angielskiej Premier League to może również się udać ze średniakiem z niemieckiej Bundesligi. Jeżeli City właczy &quot;drugi bieg&quot; to powinni już dzisiaj cieszyć się z awansu do kolejnej rundy. Jednak po wczorajszych wynikach nic nie jest pewne.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Australia, A-League, Central Coast Mariners - Brisbane Roar 3:5
#126 remis, @3,75 Unibet, 5j
⛔5j

#127 remis i obie strzelą, @4,30 Unibet, 4j
⛔4j

#128 Central Coast Mariners DNB, @1,76 Unibet, 6j
⛔6j

Pierwsza myśl jaka przychodzi mi do głowy patrząc na ten mecz to podział punktów, CCM u siebie tylko 1 wygrana 2 remisy i 5 porażek, Roar na wyjezdzie bez wygranej, 3 remisy i 8 porażek. Na 5 ostatnich bezpośrednich meczy 3 remisy, gorzej wygląda jak spojrzymy na mecze, gdy gospodarzem było CCM, wtedy remis i 4 wygrane Roar. Jednak nie chce mi się wierzyć, że goście jutro wygrają i odskoczą aż na 8 punktów od Marynarzy zostawiając ich samotnie na dnie, tu musi być ciekawie do końca, więc jeśli miałbym typować zwycięzcę to celowałbym w Central Coast Mariners, ale tak jak napisałem najbardziej prawdopodobny wydaje mi się remis, wię CCM spróbuję także, ale ze zwrotem w przypadku podziału punktów.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Australia, A-League, Wellington Phoenix - Sydney FC
#132 Sydney, @1,98 Unibet, 5j
✅4,9j

Raczej marne szanse, żebym zameldował się na pierwszym meczu, więc po najniższej linii oporu, gram czysty win Sydney, ciągle są w grze o top 2, Phoenix PO mają już praktycznie zapewnione, poza tym nie chce mi się wierzyć, że Sydney przegra 3 mecz z rzędu w delegacji, jedyna nadzieja w Kurto, że ich zatrzyma i skończy się remisem, ja jednak liczę/przeczuwam, że to goście wyjadą jutro z kompletem punktów, mecz raczej underowy, ale po dzisiejszej strzelance nie próbuję nawet uderzyć w ten rynek ;)
 
Do góry Bottom