>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy długoterminowe sezon 2016/17

Status
Zamknięty.
R 118

revolt86

Użytkownik
1) Kto zostanie mistrzem Anglii w sezonie 2016/17?

Manchester UTD

2) TOP4, jakie drużyny i dlaczego?
Man UTD - Bardzo wzmocniona kadra , według mnie poczynili największe wzmocnienia w całej lidze + The Special One b
ędzie chciał zmienić styl gry z powolnego i bardzo bezpiecznego ( klepanie na swojej połowie tak jak LVG zaszczepił to swojej drużynie ) do szybkich i odważnych akcji
Chelsea - Po pierwsze bardzo mądry trener który dotychczas za co się nie brał to zazwyczaj spełniał oczekiwania . Drugi argument to kadra , która się nie osłabiła od zdobycia mistrza w 2014/2015 a wręcz się wzmocniła przez co według mnie TOP 4 powinni ugrać bez problemów
Man City - Największa dla mnie niewiadoma sezonu ponieważ patrząc na formacje jakimi grają w sparingach ( 3-4-3) może być to bardzo ryzykowne jak na ligę Angielską gdyż mało którym drużynom udawało się pomyślnie grać tą formacją w tak trudnej lidze ( Man UTD w pierwszym sezonie za LVG próbował i wiemy jak tam się to potoczyło , tyle tylko że Pep jest lepszym trenerem i za pewne ma na starcie lepszą obronę od tego co zastał LVG ) lecz kadrę mają na tyle silną i tak dobrego trenera , że Top 4 to dla nich obowiązek
Tottenham - Kadra z poprzedniego sezonu bardzo dobra + Jennsen oraz Vanyama także kadra została wzmocniona na pozycjach na których były braki . Gra z poprzedniego sezonu była imponująca . Szkoda końcówki sezonu gdzie frajersko dali się wyprzedzić Arsenalowi ale w tym sezonie nie powinni powtórzyć tego błędu i zakończyć sezon w TOPce


3) Kto powalczy o miejsca premiujące grą w LE?
Arsenal
West-Ham
4) Jakie drużyny spadną z ligi w sezonie 2016/17?
Hull City
Burnley
Bournemouth
5) Największa niespodzianka rozgrywek?
Nie wiem dlaczego ale Everton

6) Największe rozczarowanie rozgrywek?
Leicester / Liverpool

7) Postawa Leicester w nowym sezonie. Czy utrzymają formę z poprzedniej kampanii? Czy uda im się skutecznie połączyć grę w lidze z LM?
Gra na 3 frontach obnaży ich wszystkie braki , które Listy mają . Na dodatek sprzedali Kante do Chelsea . Według mnie skończą w okolicach 8 - 10 miejsca co do LM to jak z grupy wyjdą z czego im serdecznie życzę to będzie super

8) Manchester City pod wodzą Pepa Guardioli.

w punkcie 2
9) Manchester United pod wodzą Jose Mourinho.

w punkcie 2
10) Chelsea pod wodzą Antonio Conte.

w punkcie 2
11) Jak spiszą się pozostałe drużyny?

Liczę bardzo na Crystal Palace , że w tym sezonie odpalą i utrzymają formę przez cały sezon . Darzę sobie tę drużynę ogromną sympatią i liczę na nich , chociaż ugrają 7-10 miejsce
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
1) Kto zostanie mistrzem Anglii w sezonie 2016/17?
Manchester United.
2) TOP4, jakie drużyny i dlaczego?
United - dobre transfery przed sezonem, Mourinho przy sterze, a przede wszystkim brak LVG, który według mnie był tutaj głównym powodem braku trofeów United, jego proces i filozofia zabijały całą kwintesencję futbolu, zamieniając szybką, fajną grę w nudne klepanie, dla mnie, jako wieloletniego sympatyka United, oglądanie ich 38 meczów w lidzie było męczarnią
Chelsea - dobra ekipa, ale przede wszystkim Conte, który swoje umiejętności trenerskie pokazał podczas EURO, tyle słyszałem, że Włosi przyjechali jakimś lipnym składem, a i tak grali kapitalnie, myślę, że Conte ułoży ich grę i będzie wszystko trybiło, jak do tej pory
Tottenham - oglądałem ich mecze w zeszłym sezonie i oprócz końcówki, w której stracili mistrza i wicemistrza, grali bardzo fajnie, młody Pochettino, Kane z przodu i generalnie fajny skład, jeżeli będę grali tak jak w zeszłym sezonie, TOP4 w ich zasięgu jak najbardziej
Liverpool - myślę, że Klopp ich ułoży na ten sezon, w poprzednim dostał drużynę w połowie sezonu, teraz wszystkie przygotowania były tak, jak sobie tego zażyczył, a grać na pewno potrafią
3) Kto powalczy o miejsca premiujące grą w LE?
West Ham United, Everton, Arsenal
4) Jakie drużyny spadną z ligi w sezonie 2016/17?
Swansea, Hull, Burnley
5) Największa niespodzianka rozgrywek?
West Ham United - myślę, że przy Biliciu, dobrych letnich transferach, jakich dokonali, są w stanie sprawić niejedną niespodziankę i trzeba ich traktować bardzo serio
6) Największe rozczarowanie rozgrywek?
Manchester City - dla mnie Guardiola to żaden trener, a angielska liga obnaży to bardzo mocno
7) Postawa Leicester w nowym sezonie. Czy utrzymają formę z poprzedniej kampanii? Czy uda im się skutecznie połączyć grę w lidze z LM?
Oczywiście, że nie utrzymają, sam Ranieri o tym mówi. Jak dla mnie będą bili się max. o TOP8, a o dobrych wynikach w LM można zapomnieć.
8) Manchester City pod wodzą Pepa Guardioli.
Dużo kasy, nowi ludzie, nowy trener, co niekoniecznie dobrze się łączy. Dla mnie Guardiola nie jest wybitnym trenerem, a City pod jego wodzą nie będzie walczyć o TOP4.
9) Manchester United pod wodzą Jose Mourinho.
Mourinho obyty z BPL, ściągnął na OT swoich ludzi, nowych zawodników, zobaczymy jak to wszystko wyjdzie, ale po meczu z Leicester jestem dobrej myśli.
10) Chelsea pod wodzą Antonio Conte.
Conte bardzo mi imponował podczas EURO, kapitalna gra Włochów, którą jeżeli przełoży na postawę Chelsea, będą jednym z kandydatów do walki o mistrzostwo.
11) Jak spiszą się pozostałe drużyny?
Jestem bardzo ciekaw postawy WHU, oczekuję, że w tym sezonie pokażą na co ich stać i trzymam za nich kciuki.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
1) Kto zostanie mistrzem Anglii w sezonie 2016/17?

Stawiam na Chelsea, dlatego że mają najlepszą kadrę, nie licząc City. Dodatkowo nie będą grać w europejskich pucharach i będą mogli w pełni skupić się na Premier League. Poprzedni sezon to kompletny niewypał, zła atmosfera w drużynie i seria porażek, ale ci piłkarze to wciąż światowa półka.

2) TOP4, jakie drużyny i dlaczego?

Chelsea - jak wyżej. Pozostałe drużyny to City, United i Liverpool. City ma najlepszą kadrę obecnie, ale mistrzostwa moim zdaniem nie zdobędą z dwóch przyczyn. Po pierwsze jak wspomniałem wyżej, Chelsea zagra mniej meczów w sezonie i będzie mogła skupić się na lidze. Po drugie - nie do końca wierzę w Guardiolę. To będzie dla niego zupełnie coś nowego. Wszyscy wiedzą jak wygląda liga w Hiszpanii czy w Niemczech - jest po 4-5 zespołów, które coś grają, a reszta to ogórki. Większość meczów jest odbębniana przez Barcę czy Bayern. W Anglii nawet jak gra się z ligowym słabiakiem, to w większości przypadków trzeba sobie te 3 punkty wywalczyć. Łatwe mecze się zdarzają, ale nie jest ich tak dużo jak w Hiszpanii czy Niemczech. I ta cała sytuacja będzie czymś nowym dla Guardioli. Trzecie miejsce dla United. Mourinho postawi Diabły na nogi po Moyesie i van Gaalu, ale mistrzostwa nie zdobędzie. Przed Mourinho jeszcze dużo pracy i myślę, że już za rok zbuduje zespół do walki o mistrza. W tym okienku transferowym jest kilka na papierze dobrych transferów, pewnie przyjdzie ktoś jeszcze. Ja wierzę w to, że efekt Mourinho będzie widoczny już w nadchodzącym sezonie. Zresztą Portugalczyk gdziekolwiek nie przyszedł to zdobywał trofea. Ostatnie miejsce w TOP4 dla Liverpoolu. W poprzednim sezonie było widać przebłyski The Reds. Były takie mecze, gdzie po prostu grali świetnie w ofensywie. Brakowało regularności. Klopp to trener, który ma umiejętność budowy czegoś z niczego. Nazwiska sprowadzone w tym oknie transferowym nie powalają na kolana, ale moim zdaniem Klopp zrobi drużynę na TOP4.

3) Kto powalczy o miejsca premiujące grą w LE?

Wg mnie w końcu skończy się abonament Arsenalu na TOP4. Dla mnie jest to zespół, który od lat nie rozwija się i tutaj po prostu kiedyś musi to wszystko pieprznąć. Trzeba pozbyć się Wengera, bo to on jest hamulcowym Arsenalu. Od lat brak klasowego napastnika. Miejsce poza TOP4 to powinna być dobra terapia szokowa do dalszych zmian w klubie. Kto jeszcze powalczy o miejsca w LE oprócz Arsenalu? Wg mnie Tottenham i West Ham.

4) Jakie drużyny spadną z ligi w sezonie 2016/17?

Pewniakiem jest Burnley, podobnie jak dwa lata temu. Nie wiem jak oni chcą się utrzymać jeśli nie robią transferów. Ci piłkarze może i są dobrzy do wygrywania Championship, ale żeby się utrzymać w elicie, to trzeba nieco zainwestować. Rok temu w Watford zainwestowali i to się opłaciło, teraz podobnie robi Boro i moim zdaniem też się utrzymają. Do spadku typuję też Hull, gdzie teraz jest niesamowity burdel. Tygrysy nie mają managera. Panuje tam niedobra atmosfera na linii właściciel-kibice. Transferów też nie robią i raczej nie zanosi się, żeby właściciel sypnął grosza na jakieś poważne wzmocnienia. Trzecią drużynę do spadku ciężko mi wskazać, ale postawię na Sunderland, który od kilku lat jest na granicy spadku i utrzymania. Może być podobnie jak z Aston Villą, która przez kilka sezonów cieniowała w dolnej połowie tabeli, aż w końcu dostali to na co zasłużyli. Trochę do tej teorii nie pasuje mi osoba Moyes&#39;a. Wiem, że w United nie dał sobie rady, ale zna on dobrze angielskie realia i z Evertonem robił dobrą robotę. Mimo wszystko stawiam na spadek Kotów, ileż razy można się tak ślizgać i w ostatnim momencie utrzymać.

5) Największa niespodzianka rozgrywek?

Wg mnie największą niespodzianką może być postawa Liverpoolu. Typuję ich do czwartego miejsca, a być może powalczą o coś więcej.

6) Największe rozczarowanie rozgrywek?

Wg mnie najbardziej rozczaruje Arsenal, który typuję do miejsca poza TOP4. Poza tym myślę, że takim rozczarowaniem może być Stoke. Zespół ten od kilku lat regularnie plasuje się w TOP10. Wg mnie nadejdzie ich słabszy sezon.

7) Postawa Leicester w nowym sezonie. Czy utrzymają formę z poprzedniej kampanii? Czy uda im się skutecznie połączyć grę w lidze z LM?

Pisałem o tym w tym poście https://forum.bukmacherskie.com/f339/typy-dlugoterminowe-sezon-2016-17-a-135980.html#post6058443


8) Manchester City pod wodzą Pepa Guardioli.

Nie zdobędą mistrzostwa, mimo że są faworytem. Opisane wyżej dlaczego tak a nie inaczej.

9) Manchester United pod wodzą Jose Mourinho.

Będzie progres i TOP4, ale w tym sezonie United nie zdobędzie mistrzostwa. Widać, że Mourinho przyciąga dobrych graczy, czego wcześniej brakowało za Moyes&#39;a i van Gaala. W tym sezonie będzie jeszcze przebudowanie zespołu i zgrywanie go na następny, gdzie United powalczą już o mistrzostwo.

10) Chelsea pod wodzą Antonio Conte.

Typuję ich na mistrza. Opisane wyżej.

11) Jak spiszą się pozostałe drużyny?

Tabela by bułeczka

1. Chelsea
2. Manchester City
3. Manchester United
4. Liverpool
5. Arsenal
6. Tottenham
7. West Ham
8. Everton
9. Leicester
10. Southampton
11. Boro
12. Crystal Palace
13. Stoke
14. Watford
15. Bournemouth
16. Swansea
17. WBA
18. Sunderland
19. Hull
20. Burnley
 
D 0

damiandinho90

Użytkownik
1) Kto zostanie mistrzem Anglii w sezonie 2016/17?
CHELSEA, typuje ta druzyne, ponieważ twierdzę , żę to sie może udac, do tego skupienie sie na jednym celu w tym może pomoc.Conte bedzie gral 2 w ataku, Batshuayi i Costa i jezeli pomoc zapomni o formie z tamtego sezonu to bedzie dobrze, bo na tyly nie ma co narzekac przy wloskim szkoleniowcu ????
2) TOP4, jakie drużyny i dlaczego?
1-patrz wyzej..
2- MAN UNITED... Zlatan , Pogba, Mourinho, koniec ery przecietnych trenerow w tej druzynie zaaowocuje walka o mistrza .
3-ARSENAL - nikt nie odszedl , Wenger stary doswiadczony lis, szeroka kadra powoli grac na kilku frontach, bedzie podobnie do sezonu 2015/16
4- tutaj mam problem jednak polece na wariata, MAN CITY!!! Bardzo silna kadra i super trener, tylko teraz pytanie czy to wypali w PL? Myslę, ze tak ale nie do konca ???? wiec 4 miejsce.
3) Kto powalczy o miejsca premiujące grą w LE?
o 5 miejsce powalczy a raczej nie da rady zajac 4 miejsca Liverpool i Totencham, dlaczego? bo konkurencja jest za mocna na top 4, sorry taki mamy sezon :p
4) Jakie drużyny spadną z ligi w sezonie 2016/17?
Hull- druzyna w rozsypce
West Brom - nic do nich nie mam ale nie widac tam progresu
Sunterland - chyba ze Moyes udowodni ze nie jest kiepskim trenerem ????
5) Największa niespodzianka rozgrywek?
Middlesborough- ta druzyna moze dobrze odpalic ???? Mogą byc na fali entuzjazmu do tego Negredo czy dobry De Roon, pierwsza 10 ????
6) Największe rozczarowanie rozgrywek?
Ciezko powiedzieć, w przypadku niewypalu Guardioli to MAN City bedzie rozczarowaniem ????
7) Postawa Leicester w nowym sezonie. Czy utrzymają formę z poprzedniej kampanii? Czy uda im się skutecznie połączyć grę w lidze z LM?
Znając zeycie beda gryzc trawe ale czegos znaczącego nie osiagna
8) Manchester City pod wodzą Pepa Guardioli.
o tym juz duzo pisalem ????

9) Manchester United pod wodzą Jose Mourinho.

Wroci charyzma
10) Chelsea pod wodzą Antonio Conte.
Maniak zwyciestw w druzynie ktora walczy o zwyciestwo
11) Jak spiszą się pozostałe drużyny?
Będa staraly sie pokzyrzowac plany tym &quot; Wielkim&quot;
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Po 1 kolejce jak na razie palce lizać. Manchestery wygrały, Chelsea tak samo, Liverpool również i uważam, że pomiędzy tymi klubami rozstrzygnie się walka o mistrzostwo. Szykuje się overowy sezon.
Arsenal w tym roku zawiedzie, a kto wie czy Leicester nie spadnie. Pamiętam jak Villarreal grał w LM, a sezon później spadli do Segunda B.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Okienko transferowe za nami to i ja dorzucę trzy grosze.
1) Kto zostanie mistrzem Anglii w sezonie 2016/17?
Dla mnie zdecydowanym faworytem jest Manchester United. Pierwszy raz od dwóch lat transferowa ofensywa została przemyślana i zrobiona z sensem. W końcu to Mourinho. Warto wspomnieć, że w jego przypadku to właśnie pierwsze sezony są lepsze a im dalej w las tym gorzej. Jak nie ten sezon to następny. Pewnie wielu to rozśmieszy ale największym zagrożeniem dla Mourinho jest nie rywal zza miedzy czy Chelsea Conte a Arsenal. Tu już nie chodzi tylko o to, że im kibicuję ale Wenger w końcu wydał pieniądze i choć wolałbym Lacazette to wierze Vidalowi(naszemu moderatorowi PD a nie temu z Bayernu ???? ), że Lucas Perez to kot i pozostaje pytanie czy się tylko zaadaptuje. Kanonierzy wzmocnili się na pozycjach, o których mowa było od paru lat a już bez nich trzy sezony pod rząd byli w ścisłej czołówce wyścigu przez większość sezonu.

2) TOP4, jakie drużyny i dlaczego?

United, Arsenal, Liverpool, City/Chelsea. Najtrudniejsze zadania mają tu Arsenal i City bo reszta stawki gra tylko na froncie domowym.
3) Kto powalczy o miejscE premiujące grą w LE?
Totki, West Ham i Everton.
4) Jakie drużyny spadną z ligi w sezonie 2016/17?
West Brom, Burnley, Middleborough
5) Największa niespodzianka rozgrywek?
Everton
6) Największe rozczarowanie rozgrywek?
Southampton/Swansea
7) Postawa Leicester w nowym sezonie. Czy utrzymają formę z poprzedniej kampanii? Czy uda im się skutecznie połączyć grę w lidze z LM?
Nie. Myślę, że wszystkie siły rzucą na LM a w kraju byle się utrzymać.
8) Manchester City pod wodzą Pepa Guardioli.
W tym sezonie będzie poniżej oczekiwać ale za rok powinna maszynka ruszyć na sto procent.
9) Manchester United pod wodzą Jose Mourinho.
Będzie petarda.
10) Chelsea pod wodzą Antonio Conte.
Jak to Chelsea. Nudna ale skuteczna.

11) Jak spiszą się pozostałe drużyny?

Przeciętnie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
P 0

pakus10

Użytkownik
1) Kto zostanie mistrzem Anglii w sezonie 2016/17?
Manchester United

9) Manchester United pod wodzą Jose Mourinho.
Powalczą o mistrzostwo ????
 
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Po paru kolejkach takie typowanie wydaje się o wiele prostsze
1) Kto zostanie mistrzem Anglii w sezonie 2016/17?
Man United, ze względu na siłę ataku, Ibra w składzie. Ewentualnie Tottenham.
2) TOP4, jakie drużyny i dlaczego?
United- to co powyżej
Tottenham - jeśli się otrząsną po fatalnym finiszu, maja szanse w tym roku na mistrza, w poprzednim sezonie pokazali, że są świetni fizycznie i taktycznie, również technicznie
Chelsea - bardzo mocny skład
City albo Leicester - dlatego, że leicester nie spuści z tonu(bogaci w doświadczenie + nowe transfery), a Guardiola to dobry trener z wielkimi ambicjami

3) Kto powalczy o miejsca premiujące grą w LE?
Leicester/City, Liverpool, Everton,

4) Jakie drużyny spadną z ligi w sezonie 2016/17?
Sunderland(chyba w końcu to się stanie), Burnley, Bournemouth/Palace

5) Największa niespodzianka rozgrywek?
Myślę, że ten sezon będzie naprawdę wyrównany, a największymi niespodziankami mogą być skazywane na pożarcie Hull i West Brom

6) Największe rozczarowanie rozgrywek?
Arsenal poza top four, moje typy są zaskakujące, wiem, ale ten to już możnaby powiedzieć szalony. Skłaniam się ku temu , gdyż inne teamy się wzmocniły, a Arsenal dalej z Girudem i kontuzjowanym Welbeckiem z przodu.

7) Postawa Leicester w nowym sezonie. Czy utrzymają formę z poprzedniej kampanii? Czy uda im się skutecznie połączyć grę w lidze z LM?
Tak, i tak, z tym, że w tym sezonie ta forma nie starczy, żeby wygrać ligę. Co do LM, mają szeroką kadrę i trafili na łatwą grupę , więc niepowinno być problemu

8) Manchester City pod wodzą Pepa Guardioli.
Bardzo mocny, ale jeśli wypadnie Aguero , to może być różnie

9) Manchester United pod wodzą Jose Mourinho.
Trudno powiedzieć, napisałem, że wygrają, ze względu na dobry, zgrany skład, a Jose to solidny menago
10) Chelsea pod wodzą Antonio Conte.
Również mocna, o ile Hazard, będzie grał(na swoim poziomie)

11) Jak spiszą się pozostałe drużyny?
Myślę, że znakomicie, różnice piłkarskie i finansowe są coraz mniejsze i sądzę, że mniejsze zespoły mogą w tym roku zaistnieć
 
D 7

davis3

Użytkownik
1) Kto zostanie mistrzem Anglii w sezonie 2016/17?
Chelsea
2) TOP4, jakie drużyny i dlaczego?
Chelsea - nie zawracają sobie głowy pucharami i są skoncentrowani wyłącznie na PL
United - &quot;park the bus&quot; Mourinho musi przynieść efekt, do tego Ibra na ataku
City - bo Guardiola to klasowy trener i ma nieograniczone możliwości w tym klubie
Spurs - normalnie byłby tu Arsenal ale musi wreszcie nadejść ten moment gdy Kanonierzy nie skończą w TOP4, a że Spurs też mocni to oni zajmą ich miejsce
3) Kto powalczy o miejsca premiujące grą w LE?
Arsenal
Crystal Palace
4) Jakie drużyny spadną z ligi w sezonie 2016/17?
Swansea
Sunderland
Leicester
5) Największa niespodzianka rozgrywek?
spadek Leicester
6) Największe rozczarowanie rozgrywek?
Leicester
7) Postawa Leicester w nowym sezonie. Czy utrzymają formę z poprzedniej kampanii? Czy uda im się skutecznie połączyć grę w lidze z LM?
Przewiduję upadek totalny tej drużyny
8) Manchester City pod wodzą Pepa Guardioli.
będą bić się do końca o mistrzostwo
9) Manchester United pod wodzą Jose Mourinho.
3 miejsce, City i Chelsea mają lepszych zawodników
10) Chelsea pod wodzą Antonio Conte.
mistrz
11) Jak spiszą się pozostałe drużyny?
najlepiej jak będą potrafiły ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Nie jestem pewny czy to jest dobre miejsce by podac typ na zmiane klubu pilkarza w okienku transferowym ale nie widze lepszego dzialu wiec napisze tutaj.
Player&#39;s club after this transfer window: Virgil van Dijk
Man City @ 6 unibet
Oczywiscie bet troche dla fanu ale tak czytam sobie newsy i mysle, ze moze cos sie z tego wykluje. Po pierwsze czytam sobie dzisiaj, ze Pep nie przedluzyl kontraktu Kolarovovi ktory w lecie odchodzi z City. Po drugie, Pep stwierdzil, ze w zimowym okienku transferowym klub bedzie staral sie wzmocnic defensywe. Nic w tym dziwnego, bo City gra masakrycznie w obronie. Pep stwierdzil, ze:
“We are going to play with the team … if we need something it&#39;s at the back, maybe a central defender or full-back.&quot;
Oczywiscie wiadomo, ze temat van Dijka w City byl juz omawiany w mediach i City ponoc nie jest zainteresowane zakupem Holendra ale czy na pewno...
Southampton swojej polityki kadrowo-transferowej nie zmienilo. Od dluzszego czasu kupuja tanio i sprzedaje wschodzace gwiazdy jak nadaza sie okazja. Tak bylo z wieloma zawodnikami ktorzy w Southampton grali i po sezonie czy dwoch odchodzili do silniejszych klubow. Czemu mam teraz wierzyc, ze beda chciali zatrzymac van Dijka za wszelka cene jesli City wylozy oferte nie do odrzucenia? A przeciez City kase ma i wylozyc moze, jesli bedzie taka potrzeba...a potrzeba wyraznie jest, szczegolnie, ze Pep ma swoja wizje zespolu i by ja wcielic w zycie potrzebuje odpowiednich zawodnikow. Vrgil, moim zdaniem, jest zawodnikiem ktory bardzo dobrze by pasowal do filozofii gry Pepa z kilku powodow. Po pierwsze to Holender a ci od jakiegos czasu preferuja, zarowno w swojej lidze jak i w reprezentacji styl gry zblizony do stylu Pepa. Wyprowadzanie pilki od bramki do obroncow ktorzy maja sie wlaczac do gry ofensywnej. Kto oglada mecze Ajaxu czy PSV to wie jak to wyglada. Van Dijk to podstawa w reprezentacji Holandii i wie jak grac z pilka przy nodze. Do tego, gosc przypomina mi troche Pique z Barcelony. Podobny styl, podobne warunki fizyczne, podobna mentalnosc, walczak totalne przeciwienstwo do utalentowanego ale &quot;mientczaka&quot; Stones&#39;a...mysle, ze Pep nie pogardzilby takim zawodnikiem.
Wyczytalem rowniez, ze Southampton na wszelki wypadek szuka zastepcy na pozycje defensora bo obaj van Dijk i Fonte sa niepewni pozostania w klubie. Schar z Hoffenfaim ma byc ponoc na celowniku Southampton by wypelnic luke.
Ponoc Chelsea i Everton tez chca sprowadzic Holendra do siebie ale 50 mln funtow to spory wydatek szczegolnie dla Evertonu. Chelsea juz zlozyla jedna oferte za van Dijka ktora zostala odrzucona. Jesli ktos jest w stanie wyplacic takie pieniadze to tylko najsilniejsze kluby w tym takze City. Porownujac jednak obrone City i Chelsea to City wydaje mi sie w o wiele wiekszej potrzebie sprowadzenia dobrego defensora niz Chelsea ktora obrone ma przyzwoita.
Co do samego van Dijka to nie wydaje mi sie zeby jakos specjalnie sie wstrzymywal z przejsciem do lepszego klubu. Pep to tez jest jednak magnes na zawodnikow i wielu chcialoby z nim pracowac, a szansa moze sie nie powtorzyc.
A na koniec, jesli ktos nie widzial, to taka plota z grudnia, jak chlopaki z Southampton bawili sie w Secret Santa ????
http://www.squawka.com/news/southamptons-virgil-van-dijk-spotted-wearing-manchester-city-shirt/861785
Kurs ogolnie calkiem fajny i zacheca do gry chociazby za symboliczna stawke.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Hmmmm, co sądzicie o typie, że CP spadnie? Kurs na bet365 wynosi 2.10 a ich terminarz do końca sezonu jest bardzo ciężki. Ja widzę value, a Wy?
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Tematu na typy długoterminowe sezonu 17/18 nie ma, więc wrzucam tutaj swoich parę propozycji. Od razu mówię, że wszystkiego nie gram i większość z nich jest na temat LFC czyli mojego klubu jednak po prostu widzę w nich spore value.
Coutinho powyżej 3.5 gola strzelonego zza pola karnego - 2.2/unibet
Linia dość wysoka ale i kurs super do gry. Coutinho na 90% zostaje na Anfield co na każdej konferencji prasowej czy wywiadzie dla gazet mówi Klopp. Brazylijczyk po przyjściu Salaha i powrocie na pozycję &quot;10&quot; będzie jeszcze bardziej pod grą i jeszcze bardziej będzie mógł błyszczeć na boisku. Bardzo często lubi on oddawać strzały zza pola karnego, a jego zejście na skraju pola karnego do prawej nogi oraz uderzenie po długim słupku jest utrapieniem dla każdego bramkarza. W poprzednim sezonie parokrotnie pokonał on nim bramkarzy przeciwników, a do tego popisał się paroma bramkami z rzutów wolnych. Gdyby nie kontuzja to strzeliłbym tych bramek jeszcze więcej. W tym sezonie liczę na to, że LFC będzie zdrowe, a Cou będzie prowadził LFC do jak najlepszego wyniku w lidze. Moim zdaniem bet, który warto zagrać.

Pogba powyżej 7.5 gola - 1.85/unibet

Nie wiem jaka była linia na bramki Pogby przed poprzednim sezonem, ale podejrzewam, że na underze można było sporo zarobić. Jego liczby w pierwszej kampanii w Anglii były słabe, jednak nie można tego samego powiedzieć o jego grze. Po tym okienku transferowym została z niego ściągnięta łatka najdroższego piłkarza oraz dostał Matica, który będzie odciążał jego zadania defensywne oraz odszedł Rooney z, którym troszeczkę przeszkadzali sobie na boisku. Wydaję mi się, że dostanie on również rzuty wolne do wykonywania i 8 bramek, które ma zdobyć żeby pokryć linię zdobędzie bez problemu. Mourinho miewa drugie sezony mocne i myślę, że to samo będzie miał Pogba. Linia dla mnie śmieszna. Zainwestowałem w niego we FPL i inwestuję również w bukmacherce.

Firmino powyżej 10.5 gola - 1.85/unibet

Kolejny z Brazylijczyków, który w nowym kwartecie ofensywnym może odgrywać wielką rolę. Firmino co prawda nie jest napastnikiem, który tylko czeka na 100% sytuacje w polu karnym, a bardziej wychodzi i rozgrywka piłkę to jest dość bramkostrzelny. W poprzedniej kampanii Premier League zgromadził na swoim koncie 11 trafień. Niby stykowo na linii, ale jest pewna rzecz, którą można było zobaczyć w sparingach. Mianowicie został on dwukrotnie wyznaczony do strzelania rzutu karnego. W poprzednim sezonie robił to Milner, a przecież w tym roku nie będzie on grał prawie wcale. LFC przy swojej grze dość często otrzymuję rzuty karne, więc jestem zdania, że pomoże to nowej &quot;9&quot; LFC zgromadzić jeszcze więcej bramek. Moim zdaniem jest to najlepszy typ długoterminowy i polecam go zagrać każdemu!

West Ham w Top 10 - 2.25/unibet

Pisałem już o tym w analizie dotyczącej pierwszej kolejki i spotkania United z West Hamem, ale napiszę jeszcze raz. Bukmacherzy mają spory problem z wystawianiem kursów dotyczących ekipy &quot;Młotów&quot;. Dwa lata temu byli niedoceniani, w zeszłym roku przeceniani, a teraz jestem zdania, że buki znów ich nie doceniają. Rozumiem, że mamy Top7 praktycznie zaklepane. Ale co potem? Regularny Southampton jest głównym kandydatem do 8 miejsca. Potem mamy Leicester, West Ham i w sumie nie mam pomysłu kto mógłby wskoczyć do top10. Niby Newcastle wygląda solidnie, West Brom w zeszłym sezonie był silny, Stoke również jest strasznie regularne, ale mimo wszystko to moim zdaniem właśnie ekipa &quot;Młotów&quot; wygląda najsolidniej z tych średniaków. Do tego dochodzą dobrze zainwestowane pieniądze na rynku transferowym i wydaję mi się, że Top10 jest w ich zasięgu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom