>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy długoterminowe - zakłady h2h itp

S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Te kursy na Mandzukicia i Dzagoewa to tak naprawde kursy dzielone przez 4. Ale jesli zakladac ze Ronaldo i Gomez nie strzela juz bramki ( teoretycznie sluszne zalozenie bo 2 ciezkie mecze) to typ jest i tak oplacalny. W bet365 mamy po 26 obu wiec 6,5 jest tak naprawde na to ze nikt w turnieju nie strzeli wiecej jak 3 bramek ( przed turniejem wrecz niemozliwe...).
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Pilkarz EURO.
Mialem wczoraj pograc ale zapomnialem i zalowalem jednak nic nie stracilem bo bet365 dzisiaj znowu wystawil kursy i na moich faworytow nic sie nie zmienilo.
Wczoraj Ronaldo byl za 4,50 co bylo bzdura i dzis juz jest 15. Iniesta byl za 7 i dzisiaj 2,87 co tez jest dla mnie bzdura bo mistrzostw nie ma jakis nadzwyczajnych mimo asyst.
Stawiam na Ozila ktory ma o jedna asyste wiecej niz Hiszpan , to jego gra napedza Niemcow. Robi lepsze wrazenie niz Iniesta i jest bardziej kreatywny. Dzisiaj ma jeszcze mecz przed soba wiec moze sporo zwojowac.
Mozna powiedziec ze jako kontre gram Pirlo. Genialny strzal z wolnego, epicko wykonany karny (mimo ze to juz bylo i to wiele razy to jakos zrobilo furore). Rowniez kreatywny i to on tworzy gre Wlochow. 2 asysty no i jak wspomnialem bramka.
Nie wiem czy nie wystrzeli Gomez w co watpie ale on raczej szans nie ma na pilkarza turnieju. Jak nastrzela bramek to dostanie krola strzelcow i to wystarczy.
Jak dla mnie dwoch kandydatow, Pirlo i Ozil

Pirlo 7,00 bet365
Ozil 4,50 bet365
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Piekne kursiwo na Pirlo. Ozil wczoraj zawiodl, Pirlo od sameo poczatku trzyma rowny bardzo dobry poziom, jest moziem, wszyscy sie nad nim zacwycaja, plus ten bezczelny karny, zacwyca w kazdym elemencie, wytrzymalwczorajsza presje,nie widze nikoo - no cyba, ze swir Balo znowu zaskoczy czyms niebanalnym i wyjdzie ,zeprawdziweo pilkarza poznaje sie nie jak zaczyna, lecz jak konczy :razz:. ale na cwile obecna to PIrlo dominuje.
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Panowie zastanawiam sie nad kursem 2,2 na Balotellego. W przypadku, w ktorym nikt nie strzeli juz bramki, moj kurs podzielony zostanie na liczbe graczy z liczba bramek 3? Bo w takim wypadku ten zaklad bylby troche bez sensu - 2,2/5=0,44? czyli mialbym to tak na prawde okrojone czy jest brany jakis pierwiastek z kursu?..
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Już na Pirlo jest 1,5! Myślicie, że pewny typ? Może dadzą mu to &quot;za zasługi&quot; nawet jakby Mario coś znów ustrzelił.
Nie 1,5 tylko 1,80 w bet365.
Pilkarz EURO.
Mialem wczoraj pograc ale zapomnialem i zalowalem jednak nic nie stracilem bo bet365 dzisiaj znowu wystawil kursy i na moich faworytow nic sie nie zmienilo.
Wczoraj Ronaldo byl za 4,50 co bylo bzdura i dzis juz jest 15. Iniesta byl za 7 i dzisiaj 2,87 co tez jest dla mnie bzdura bo mistrzostw nie ma jakis nadzwyczajnych mimo asyst.
Stawiam na Ozila ktory ma o jedna asyste wiecej niz Hiszpan , to jego gra napedza Niemcow. Robi lepsze wrazenie niz Iniesta i jest bardziej kreatywny. Dzisiaj ma jeszcze mecz przed soba wiec moze sporo zwojowac.
Mozna powiedziec ze jako kontre gram Pirlo. Genialny strzal z wolnego, epicko wykonany karny (mimo ze to juz bylo i to wiele razy to jakos zrobilo furore). Rowniez kreatywny i to on tworzy gre Wlochow. 2 asysty no i jak wspomnialem bramka.
Nie wiem czy nie wystrzeli Gomez w co watpie ale on raczej szans nie ma na pilkarza turnieju. Jak nastrzela bramek to dostanie krola strzelcow i to wystarczy.
Jak dla mnie dwoch kandydatow, Pirlo i Ozil

Pirlo 7,00 bet365
Ozil 4,50 bet365
Dogrywam jeszcze Pirlo za 1,80 w bet365. Nie widze innej opcji niz ten tytul dla Wlocha nawet jesli oni nie zdobeda mistrzostwa. 3 krotnie wybierany pilkarzem meczu, bardzo wazna gol z wolnego, 2 asysty. Z Niemcami stal na linii i uchronil przed strata bramki, potem rewelacyjne rozgrywal pilke. Jesli Mario strzeli bramke to wystarczy mu tytul krola strzelcow, jesli dwie w co watpie to moze byc zagrozeniem jednak szanse minimalne. Iniesta dobry turniej jednak nie znaczy tyle dla Hiszpanii co Pirlo dla Wlochow.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Juz wiadomo kto MVP?
Iniesta zostal pilkarzem finalu.. nie wiem jakim cudem i kto to wybiera ale czuje sie lekko wyrolowany bo zdecydowanie lepszy byl Xavi wczoraj czy nawet Casillas.. trzeba przestc grac takie bzdury bo to niezle oszustwa.
Kto bedzie pilkarzem turnieju jeszcze niewiadomo..
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Przed chwilą pisałem, że nieoficjalnie, a teraz już potwierdzone info.


Oficjalne nagrody indywidualne:
Iniesta, MVP turnieju Euro2012

Najlepsza drużyna euro:
Buffon Casillas Neuer Pique Coentrao Lahm Pepe Ramos Alba De Rossi Gerrard Xavi Iniesta Khedira Busquets, Ozil, Pirlo, Xabi Alonso, Balotelli, Fabregas, Ronaldo, Ibrahimovic, Silva
 
Do góry Bottom