>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 01.02.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: Czechy, Hokej.
Spotkanie: Trinec - Litvinov
Typ: Zakład na zwycięstwo: Litvinov
Kurs: 3,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Moją główną myślą w tym typie jest fakt, że od sezonu 07/08 drużyny dzielą się punktami. Przynajmniej tak to wygląda na papierze, a jak jest w praktyce ? Tego się pewnie nigdy nie dowiemy ???? . W tym sezonie już 2 razy wygrał Trinec, a raz Litvinov, a wtedy kurs na Litvinov był underdogiem. W poprzednim sezonie dwa razy padł remis i w obu meczach raz wygrał Trinec, a raz Litvinov. 2 sezony temu również drużyny podzieliły się punktami, co mecz wygrywał ktoś inny. Czy tak będzie tym razem ? Trudno powiedzieć. Ale po takim kursie warto zaryzykować. Do tego należy dodać fakt, że Litvinov ma w tym meczu o co walczyć. Potrzebują punktów do fazy playoff.
✅ 250
 
maestro90 28

maestro90

Użytkownik
Spotkanie: Stockport - Chesterfield H(1 - 0)
Typ: 2
Kurs: 2,70
Bukmacher: Tobet

Dzisiaj o godzinie 20.45 na przeciwko siebie staną ostatni w tabeli Stockport Country i lider aktualnych rozgrywek Chesterfield FC. Spotkanie te zapowiada się bardzo interesująco. Gospodarze potrzebują tak samo punktów co wody do życia. W podobnej sytuacji są goście. Drużyna Chesterfield aby umocnić się na prowadzeniu w tabeli, nie może sobie pozwolić na stratę jakichkolwiek punktów. Stockport w tym sezonie gra bardzo słabo. Wygrali zaledwie 5 meczów, 9 zremisowali i aż 14 przegrali. Na własnym boisku uzbierali 10 punktów w 14 meczach. W ostatnich 6 spotkaniach forma gospodarzy jest mizerna. Ugrali zaledwie 1 remis. Co nie pała optymizmem przed spotkaniem z liderem rozgrywek. W odmiennej sytuacji jest ekipa gości. Po bardzo dobrym początku, teraz wyraźnie zwolnili tempo. W ostatnich 6 meczach, wygrali 3 i tyle samo razy zremisowali. Pierwszy mecz obu ekip zakończył się zwycięstwem Chesterfield FC 4:1. Uważam, że i tym razem może paść podobny wynik. Drużyna Stockport nękana problemami zarówno kadrowymi jak i finansowymi nie powinna sprawić jakichkolwiek problemów drużynie lidera obecnych rozgrywek.
⛔ 100
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Spotkanie : Sunderland - Chelsea
TYP : mniej niz 2,5 bramki w meczu
Kurs: 1.8
Bukmacher : Bwin
Analiza :

Sądzę , że to dość pewny typ na dzisiejszy dzień i zaraz przedstawię w paru punktach dlaczego tak uważam. A więc zaczynajmy :
1.Sunderland to drużyna bardzo underowa, jak ja to nazywam murarze hehe , lubia bardzo murowac wlasna bramke , a co za tym idzie na 24 rozegrane mecze w lidze tylko 8 razy byl over....czyli statystycznie co 3 mecz graja na over, ostatnia potyczka ligowa zakonczyla sie overem , nie sadze ze to zdarzy sie drugi raz pod rzad ...
2.Wyniki spotkan Sunderlandu z najlepszymi u siebie , a wiec byly one nastepujace :
Sunderland - Man city 1:0
Sunderland- Arsenal 1:1
Sunderland-Man Utd 0:0
Tak wiec nie sadze by w meczu z Chelsea nagle padl worek bramek , bedzie duzo walki i murowanie , murowanie i jeszcze raz murowanie bramki.
3.Ostatnie pojedynki...5 ostatnich pojedynkow tych druzyn miedzy soba zakonczylo sie overami , co jeszcze bardziej sklania mnie do zagrania na under , w tym sezonie sunderland ma taktyke 1 atakuje reszta zespolu broni wiec nie wierze na 6 ! pod rzad over .Zwlaszcza , ze trener Sunderlandu w wywiadzie przedmeczowym stwierdzil ze bedzie to bardzo trudny mecz , o niebo trudniejszy niz ostatni , ktory de fakto wygrali gospodarze 3:0 (sic!).
podsumowujac, licze na duzo walki , chec rewanzu Chelsea ale i mega defensywna postawe Sunderlandu co da nam ladny underek . polecam.
⛔ 100
 
F 5

fijy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / League One
Spotkanie: Bournemouth - Swindown Town
Typ: 1
Kurs: 1,7
Bukmacher: betsafe

Do wicelidera z Bournemouth przyjeżdża ekipa z miejsca 19., która szczyci się jedną z najsłabszych obron w lidze (na wyjazdach tracą średnio 2,16 gola/mecz). Na nieszczęście dla gospodarzy dużo też strzelają, jednak ich dwa ostatnie mecze, w dodatku u siebie, zakończyły się bezbramkowymi remisami. Bilans meczy z czołówką ligi (miejsca 1-8) jest dla Town niekorzystny (3-1-6, z Bournemouth porażka 1:2) i nie sądzę, żeby dziś coś się w tej kwestii zmieniło na plus. Będzie im o tyle ciężko, że The Cherries są liderem w Home Table (10-1-2), zdobywając w domu średnio prawie 2,5 gola/mecz a tacąc 0,76. Są drugą obroną w lidze, dziś wzmocnioną powrotem podstawowego obrońcy Rhoysa Wigginsa, więc chorym na niemoc strzelecką gościom ze Swindon będzie trudno odbudować się właśnie w tym meczu. Poza tym gospodarze czują w tabeli oddech będącego w niezłej formie Huddersfield, co dodatkowo powinno ich mobilizować by wygrywać takie, teoretycznie łatwiejsze, mecze.
✅ 70
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Mistrzyń
Spotkanie: BKS Aluprof Bielsko Biala (2.5) - Vakifbank Istanbul (0) // handicap setowy
Typ: 2
Kurs: 2,95
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Podopieczne Grzegorza Wagnera to zespół nieprzewidywalny, potrafią zagrać znakomite zawody ale również łatwo przegrać przed własną publicznością (ostatnio z Gwardią Wrocław 0:3)!!
Niestety, prędzej w ostatnim czasie im do porażek niż do efektownych zwycięstw. Co z tego, że wraca do gry Anna Werblińska jeżeli po drugiej stronie siatki mamy dzisiaj takie zawodniczki jak Małgorzata Glinka, Jelena Nikolić czy Maja Poljak. Zresztą to zawodniczki ze Stambułu ostatnio kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa w swojej lidze (m.in. z Eczacibasi Stambuł 3:2, w jednym setów wygrały 25:3)!!
Ponadto chyba każdy miał okazję oglądać spotkanie Muszynianka Muszyna - Vakifbank Istanbul w fazie zasadniczej (grupowej) Ligi Mistrzyń, ten mecz pokazał wielką siłę ekipy tureckiej. Muszyna co prawda wygrała pierwszego seta (25:23) ale to co później się działo wyglądało (ze strony polskie) katastrofalnie. 20:25, 14:25, 14:25 i ostateczne zwycięstwo Vakifbank Istanbul 3:1. Boje się, że dzisiaj Polkom nawet jednego seta nie uda się ugrać.
⛔ 100
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Spotkanie: Aris vs BG Gottingen
Typ: 2
Kurs: 4
Bukmacher Bet365
Koszykówka EuroCup godzina: 20
Przeglądając ofertę na dzisiejszy basket zatrzymałem się przy jednym spotkaniu. Wielkim zaskoczeniem dla mnie był fakt gdy ujrzałem aż 4,00 na Niemców. Grecki zespół Aris mierzy się z Niemieckim Gottingen. Hot w tym sezonie walczyło z dobrym skutkiem z Besiktasem czy Hemofarmem a Aris nie odbiega od nich kadrowo. Jest to typowy zespół własnego boiska jednak dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z dobrą niemiecką maszyną. Ekipa gości na ten mecz wyleciała całym składem a trener zapowiedział walkę o awans bo w dalszym ciągu liczą się w grze o wyjście z grupy wszak to dopiero dwie kolejki. Aris pokonał u siebie Bude by na wyjeździe ulec słabemu według mnie w tym sezonie Le Mans. Gottingen również pokonało u siebie jeden zespół właśnie Le Mans by przegrać na wyjeździe z Budivielnikiem. Jak widać oba teamy póki co wygrywają na własnym parkiecie jednak liczę, że dzisiaj się to zmieni. Niemcy potrafią sobie narzucić sporo dyscypliny zarówno w obronie jak i długim budowaniu akcji co może wytrącić z równowagi zespół grający na &quot;żywią&quot;. Uważam, że Aris zagra na tyle ile Gottingen mu pomoże a nawet Grecka publiczność nie stworzy takiego handicapu jaki ma zespół gości. Długie budowanie akcji szeroki skład każdy coś z ławki wniesie i upatruje tutaj jak najbardziej niespodzianki bo zespoły te są porównywalne a różnice między nimi nijakie. Stawiam na zwycięstwo ekipy gości.
✅ 300
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: AC Milan - Lazio Rzym
Typ: X do przerwy
Kurs: 2,22
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Moją uwagę przykuwają bardzo duże problemy kadrowe Milanu zwłaszcza jeśli chodzi o zawodników środkowej linii: Boateng, Gattuso, Seedorf, Ambrosini, Van Bommel, Pirlo i Strasser w dniu dzisiejszym nie wystąpią. W związku z tym do linii pomocy przesunięty zapewne zostanie Thiago Silva, a towarzyszyć mu będą nowy nabytek Emanuelson oraz Flamini.
Z taktycznego punktu widzenia grając przeciwko Milanowi warto zagęścić środek pola, aby bardzo mocna linia ataku nie otrzymywała dobrych podań. To zadanie takich piłkarzy jak Brocchi czy Ledesma.
Myślę, że za ciekawą należy uznać statystykę dotyczącą wyników do przerwy.
Bilans Lazio [po 45 minutach] w 10 grach wyjazdowych: 1-8-1.
Taki bilans nie jest dziełem przypadku. Lazio w grach wyjazdowych z reguły nie stara się tłamsić przeciwnika, a realizując zadania taktyczne oczekuje na dogodne okazje do kontrataków. Zapewne tak też będzie wyglądał mecz na San Siro z Milanem.
Mediolańczycy mają bardzo dużą siłę ognia, ale akcje rozpoczynają się wcześniej... w obronie, w pomocy. To właśnie tam Lazio będzie starało się utrudniać rywalom ich kreowanie. Zwracając uwagę na dotychczasowe dokonania Lazio, oraz zawodników jakich ma do dyspozycji Eduardo Reja jestem zdania, że po 45 minutach są w stanie wywiązać się z założeń taktycznych. Wygrać na San Siro będzie bardzo trudno, ale nie dopuścić do wielu klarownych sytuacji napastników gospodarzy - zadanie jak najbardziej do wykonania. Wybieram typ na remis do przerwy.
✅ 122
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Spotkanie: Łukasz Kubot - Fabio Fognini
Typ: 1
Kurs: 2,70
Buk: betsafe
Analiza: Świetny kurs na Polaka, początkowo mieliśmy 1,9, ale z czasem kursy rosły i teraz mamy 2,7. Fognini wyrósł na faworyta, ale tak naprawdę nie powinien nim być. Kubot pokonał go rok temu w Brazylii, bez większych kłopotów i straty seta. Każdy wie, że właśnie na kortach ziemnych Kubot czuje się najlepiej i początek sezonu to doskonała okazja do marszu po punkty w ATP. Jest to bardzo ważne, by kolejne turnieje rozgrywać bez kwalifikacji i Kubot zdaje sobie z tego sprawę. Fognini to nie jest światowa czołówka. Jeśli Kubot będzie w dobrej dyspozycji serwisowej to łatwo wygra.
⛔ 100
 
robertinho76 26

robertinho76

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nozna Francja - puchar
Spotkanie: Angers -Strasbourg
Typ: 2
Kurs: 4.65
Bukmacher: Pinnacle
Data: 01.02.2011 godz: 18.00
ANALIZA: Bardzo ciekawe spotkanie w pucharze francji gdzie Angers (aktualnie 2 liga 16 miejsce) bedzie rywalizował ze Strasburgiem (aktualnie 3 liga 8 miejsce). Wiec na poczatek niech was nie zmyli to ze strasbourg gra w 3 lidze poniewaz ta druzyna jak wiecie aspiracje maja sporo wieksze ostatnie 4 mecze tej druzyny to wszystkie mecze wyjazdowe w tym 3 wygrane wiec widac tutaj ze druzyna wygrywa wyjazdy pomimo iz to jest liga francuska smiałbym napisac ze sa w lekkim gazie. O gospodarzach tego meczu mozna by powiedziec ze graja nijak ostatnie 4 mecze to 2xprzegrana i 2xremis a w ostatnich 8 meczach wygrali tylko raz. Do tego dochodzi fakt ze w sobote zagraja w lidze z bedącym na fali Clermont gdzie widac ze ta druzyna im lezy ostatnie 3 mecze z tą druzyna na własnych smieciach to 3x WIN!! I tu pytanie liga czy puchar? Ja natyle jestem przekonany że bedo woleli lige i utrzymac sie w niej ze puchar poprostu oleją. Jak dla mnie kurs deko przesadzony. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
wislak93 2

wislak93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja: Premier League
Spotkanie: Aberdeen - Celtic
Typ: over 2.5
Kurs : 1.80
Buk : bet365
Analiza :
Zespół Aberdeen podejmuje na swoim boisku lidera szkockiej Premier League Celtic Glasgow . Mecz ten zapowiada się niezwykle interesująco . Obie drużyny spotkały się ostatni raz w .... sobotę gdzie lepsi okazali się gracze Celticu wygrywając aż 4-1 . Ostatnie 4 spotkania tych drużyn w lidze , kiedy gospodarzem było Aberdeen , także kończyły się overami . Odpowiednio : 4-4 , 1-3 , 1-3 , 4-2 . W dobrej formie strzeleckiej znajdują się Anthony Stokes i Gary Hooper ( obaj po 10 goli ) gracze Celticu oraz Scott Vernon ( 9 goli ) gracz Aberdeen . Mimo , że gospodarze zajmują 9 miejsce w lidze , to grają otwarty futbol i na pewno nie będą się kurczowo bronić przeciwko atakom Celticu . W barwach gości raczej nie wystąpi polski bramkarz Łukasz Załuska . Mecz ma ciekawy smaczek dla Paula Hartleya byłego gracza drużyny z Glasgow ,a obecnie gracz Aberdeen . Z dzisiejszych spotkań zagranie overu na to spotkanie to jedno z najrozsądniejszych rozwiązań . Mecz można obejrzeć w TVP Sport o godz. 20:45 .
✅ 80
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis: ATP - SINGIEL: Santiago (Chile)
Spotkanie: D. Nalbandian - Berlocq C.
Typ: 2
Kurs : 5.570
Buk : Pinnacle
Analiza :
Witam. Pierwszy dzień miesiąca i spore ożywienie w TD ???? Ja jako pierwszy typ wybrałem może trochę ryzykownie typ na Carlosa Berlocqa, który może się pokusić o pokonanie swojego rodaka w turnieju w Santiago. Argument którym się głównie kieruje w podaniu tego typu jest aktualna forma obydwu zawodników - a bardziej Nalby. W Australian Open wygrał pierwsze spotkanie po walce z Hewwitem, by w drugim spotkaniu przegrać mecz poddając się w trzecim secie, wygrywając zaledwie jednego gema w tym meczu... Była to jedna z mega niespodzianek AO i w sumie Nalba po tak niedawnej kontuzji jeszcze może nie grać na 100% a ten turniej potraktować jako rozgrzewkowy, jako delikatne przetarcie. Nie grając na 100% z Carlosem, przy odrobinie szczęścia tego drugiego wynik może być zaskakujący w tym meczu. Dla mniej odważnych polecam typ na seta dla Carlosa po kursie 2,55. Ja natomiast w TD podaję może trochę ryzykownie licząc na niewyleczoną kontuzję Nalby yup na zwycięstwo Berlocqa. Ostatnie spotkania na pewno nie wskazują na Carlosa, który przegrał 4 ostatnie mecze, ale ... myślę, że dziś sie przełamie z kontuzjowanym Nalbandianem:
David Nalbandian
David Nalbandian
3/2011 ATP Australian Open (AUS) Hard Lose R. Berankis 6-1 6-0 2-0 ret. [Stats] 4.61 - 1.19
Hard WIN L. Hewitt 3-6 6-4 3-6 7-6(1) 9-7 [Stats] 1.61 - 2.28
2/2011 ATP Auckland (NZL) Hard Lose D. Ferrer 6-3 6-2 [Stats] 2.45 - 1.54
Hard WIN N. Almagro 6-4 6-2 [Stats] 1.39 - 2.97
Hard WIN J. Isner 6-4 7-6(3) [Stats] 1.52 - 2.51
Hard WIN P. Petzschner 6-3 6-2 [Stats] 1.15 - 5.24
Hard WIN F. Fognini 7-6(3) 6-4 [Stats] 1.18 - 4.79

Carlos Berlocq
Carlos Berlocq
3/2011 ATP Australian Open (AUS) Hard Lose R. Haase 6-4 6-3 7-6(5) [Stats] 1.16 - 5.01
2/2011 ATP Auckland (NZL) Hard Lose P. Kohlschreiber 2-6 6-3 6-1 [Stats] 1.17 - 4.86
⛔ 100
 
D 0

dylcarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Man Utd - Aston Villa
Typ: x2
Kurs: 3.15 pln
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 czasu polskiego dojdzie do bardzo ciekawego spotkania w Anglii miedzy Manchesterem United a Aston Villą. Jeśli ten mecz odbywałby się jeszcze kilka tygodni temu to bez watpienia bitym faworytem byłoby United. Jednak ostatnio zauważyć można zwyżkę formy graczy z Birmingham. Ostatnie 3 mecze bez porażki (w tym wygrana u siebie z City). Liczę wiec dzisiaj na niespodzianke bo nie wierze że Manchester nie dostanie zadyszki w spotkaniach u siebie. Nie przegrali jeszcze żadnego meczu u siebie i mysle ze Villa w obecnej formie (również psychicznej) powinna powalczyć na OLD Trafford i urwać chociazby punkt United. Kolejnym argumentem jest fakt że w meczach między tymi drużynami w historii najbliższych lat 2 razy dochodziło do podziału punktów, 1 raz lepsza była Aston Villa i 1 raz wygrał Manchester. Powodzenia
⛔ 100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Mistrzyń
Spotkanie: BKS Aluprof Bielsko Biala - Vakifbank Istanbul
Typ: Dokładny wynik: 2-3
Kurs: 5,0
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Powracają rozgrywki Ligi Mistrzów w siatkówce. Dziś pierwsze mecze pierwszej fazy play off. U kobiet mam dwóch przedstawicieli, dziś zagra Aluprof Bielsko-Biała które podejmie u siebie tureckie Vakifbank Istanbul również z akcentem polskim bo występuje tam Małgorzata Glinka. Faworytem zdecydowanie jest drużyna przyjezdna, ma bardzo mocny skład, który jak najbardziej mierzy w zwycięstwo w Lidze Mistrzów. W składzie oprócz wspomnianej Glinki jest także Jelena Nikolic czy Maja Poljak oraz kilka reprezentantek Turcji. Vakifbank Istanbul ostatnio zasłynął wynikiem 25:3 w jednym z setów w swojej lidze. Forme drużyna ma jak najbardziej i dziś będzie bardzo ciężkim rywalem dla naszych rodaczek. Aluprof ostatnio niespodziewanie 0:3 z Gwardią u siebie, to za dobrze nie wróży, oczywiście myślami zawodniczki mogły być już przy dzisiejszym meczu ale nie spodziewam się rewelacji. Polska drużyna nie wzmocniła się zbytnio przed sezonem, wręcz przeciwnie, dla mnie osłabiła się. Werblińska po kontuzji to jeszcze nie jest ta sama siatkarka co przed, za pewne będzie ciągnąć grę swojego zespołu ale na ile to wystarczy to nie wiem. Zmieniły się zasady w LM, ponieważ aby drużyna awansowała bezpośrednio musi wygrać mecz u siebie i na wyjeździe, jeżeli będzie 1-1 w meczach to w tym drugim spotkaniu będzie oglądać złoty set który nie jako jest loterią, dlatego Turecka drużyna nie może ryzykować uzyskania dobrego wyniku, po prostu musi wygrać dziś a za tydzień dopełni formalności. Jednak Aluprof to nie jest zespół do bicia, tym bardziej u siebie powinien postawić twarde warunki dlatego obstawiam, że możemy zobaczyć tie-break w tym meczu ale ostatecznie rywalki okażą się lepsze więc Mój typ to 2:3. Polecam !!!
⛔ 100
 
ockham 0

ockham

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna Szkocja
Spotkanie :St. Johnstone vs Hamilton
Typ:powyzej 2,5 bramki
Kurs :2,30
Bukmacher: Expekt
Analiza ???? zisiaj spotkaja sie dwie druzyny majace najgorsze wyniki w strzelaniu bramek.st johnstone strzelilo do tej pory tylko 15 bramek a hamilton tylko 14.The Acciess ostatnie spotkania konczylo remisami i porazka z Glasgow az 4 0 .St johnstone gra w kratke remisujac i przegrywajac.W ligowych meczach St johnstone w tym roku nie strzelilo powyzej 2 goli.Ogolnie w 22 kolejkach uczynili to tylko 4 raz, nigdy nie strzelajac nawet 3 goli.Hamilton od tej pory strzelilo w lidze tylko dwa razy powyzej dwoch goli nigdy nie strzelajac 3 podobnie ja druzyna St Johnstone.Mysle ze czas aby druzyny te cos postrzelaly.Stawiam ze bedzie tutaj powyzej dwoch goli choc mysle ze w tym meczu mozemy spodziewac sie nawet 5 goli.W zespole gospodarzy zabraknie obroncy Danny Graingera oraz Dereka McInnes to wielkie oslabienie dla zespolu.W zespole The Accies zabraknie Marka McLaughlina Alexa Neila i Jamesaq Gibsona.W takiej sytuacji pojawia sie nowi pilkarze ,ktorzy beda chcieli sie pokjazac i cos ustrzela.Wynik ktory tutaj stawiam to 2:2 lub 3:2.2:3.Polecam ????
⛔ 100
 
J 0

jotuzet

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nozna Francja - puchar
Spotkanie: Angers -Strasbourg
Typ: X2
Kurs: 2,0
Bukmacher: Betclic
Data: 01.02.2011 godz: 18.00
Spotkanie pucharu Francji zainteresowało mnie ze względu na rosnące kursy na druzynę gospodarzy. Jeszcze niedawno było to 1,5 a obecnie kursy podchodzą juz nawet do 1,9! Tym samy kursy spadają na ekipę gości, ktorzy ostatnimi czasy radzą sobie w lidze całkiem niezle. Przypomnę, że ekipa Strasbourga gra w lidze 3, natomiast druzyna Angers w drugiej. Wedlug mnie nie bedzie to mialo wiekszego znaczenia, gdyz obie ligi są na bardzo podobnym poziomie. W tym przypadku liczyc sie moze passa ostatnich okresow, w ktorej zdecydowanie lepiej wypada ekipa gosci. Nie przegrali oni zadnego z 3 ostatnich spotkań, wobec jedną przegraną Angers w ostatnich trzech spotkaniach. Ostatnie mecze druzyn wyglądają tak:
Ligue 2
Saturday January 29, 2011
Angers SCO
2
-
2
Grenoble
Coupe de France
Saturday January 22, 2011
Angers SCO
1
-
0
Girondins Bordeaux
French National
Saturday January 29, 2011
Chamois Niort
0
-
2
RC Strasbourg
French National
Wednesday January 26, 2011
Bayonne
1
-
2
RC Strasbourg
Ponadto Angers są przed ważnym meczem ligowym i myślę, że mogą nawet przegrać. Stawiam na Stransbourg lub remis.
⛔ 100
 
258piter 6

258piter

Użytkownik
Färjestads BK - Luleå HF

HokejSzwecja
TYP : 1
KURS: 1,95
BUKMACHER: betsson
GODZINA ROZPOCZĘCIA: 19:00
ANALIZA:
Statystyki opierają się na podstawie ostatnich dziesięciu spotkań.
Dziś o godzinie 19:00 odbędzie się spotkanie dwóch szwedzkich drużyn. Drużyna Färjestads po powrocie z Karlstad gdzie zwyciężyła nad drużyną AIK 1:3 podejmować będzie u siebie drużynę Luleå która cały czas ich goni. Obie drużyny cały czas toczą polowanie o miejsce w rankingach. Drużyna gospodarzy jest na jedenastym miejscu, a goście na dwunastym i tracą do Färjestads tylko dwa punkty.

Mecze gospodarzy :

31/01-11 Elitserien AIK vs. Farjestad 1:3
29/01-11 Elitserien Frolunda vs. Farjestad 0:3
27/01-11 Elitserien Farjestad vs. Brynas 1:2
25/01-11 Elitserien MODO vs. Farjestad 2:4
22/01-11 Elitserien Farjestad vs. Sodertalje 1:3
20/01-11 Elitserien Farjestad vs.Djurgaarden 3:3
3:3 (OT)
3:4 (Po karnych)
15/01-11 Elitserien Luleaa vs. Farjestad 2:2
3:2 (OT)
08/01-11 Elitserien Farjestad vs. Timraa 2:4
06/01-11 Elitserien Linkoping vs. Farjestad 3:1
04/01-11 Elitserien HV 71 vs. Farjestad 5:2
Mecze drużyny gości :

29/01-11 Elitserien Luleaa vs. Sodertalje 1:3
27/01-11 Elitserien Luleaa vs. AIK 1:2
25/01-11 Elitserien Luleaa vs. Timraa 3:2
22/01-11 Elitserien Skellefteaa vs. Luleaa 2:0
20/01-11 Elitserien Luleaa vs. Linkoping 3:5
18/01-11 Elitserien Luleaa vs. HV 71 4:4
5:4 (OT)
15/01-11 Elitserien Luleaa vs. Farjestad 2:2
3:2 (OT)
11/01-11 Elitserien HV 71 vs. Luleaa 3:2
08/01-11 Elitserien Luleaa vs. Djurgaarden 1:1
2:1 (OT)
06/01-11 Elitserien Luleaa vs. MODO 2:3
Dla potwierdzenia lepszej gry drużyny Farjestad są podane poniżej przykładowe mecze rozegrane przez przedmiotowe drużyny z wspólnym przeciwnikiem :
AIK vs. Farjestad 1:3
Luleaa vs. AIK 1:2
MODO vs. Farjestad 2:4
Luleaa vs. MODO 2:3
Ta przewaga drużyny gospodarzy jest kolejnym powodem dla którego warto na nich postawić.
W statystykach łącznie rozegranych meczy przez obie drużyny widać też dużą przewagę gospodarzy.

25/11-10 Elitserien Farjestad vs. Luleaa 3:0
19/10-10 Elitserien Farjestad vs. Luleaa 3:0
04/01-10 Elitserien Farjestad vs. Luleaa 1:2
24/10-09 Elitserien Farjestad vs. Luleaa 1:1
1:2 (OT)
29/01-09 Elitserien Farjestad vs. Luleaa 3:2
04/12-08 Elitserien Farjestad vs. Luleaa 5:3
22/09-08 Elitserien Farjestad vs. Luleaa 2:0
03/12-07 Elitserien Farjestad vs. Luleaa 2:1
03/11-07 Elitserien Farjestad vs. Luleaa 5:3
03/02-07 Elitserien Farjestad vs. Luleaa 8:3
16/10-06 Elitserien Farjestad vs. Luleaa 5:1
18/09-06 Elitserien Farjestad vs. Luleaa 4:3
08/12-05 Elitserien Farjestad vs. Luleaa 1:2
03/10-05 Elitserien Farjestad vs. Luleaa 3:4
29/01-05 Elitserien Farjestad vs. Luleaa 4:2
01/11-04 Elitserien Farjestad vs. Luleaa 5:3
09/03-04 Elitserien Farjestad vs. Luleaa 4:1
07/03-04 Elitserien Farjestad vs. Luleaa 3:5
03/03-04 Elitserien Farjestad vs. Luleaa 4:2
28/12-03 Elitserien Farjestad vs. Luleaa 4:2
Farjestad 15
Kursy LIVE 0
Luleaa 5

Patrząc na powyższe zestawienia i przemyślenia, oraz fakt iż gospodarze są w doskonałej formie oraz w spotkaniach z tymi samymi przeciwnikami wypadają stanowczo lepiej niż drużyna gości- warto postawić na Farjestad. Sądzę, że wynik końcowy spotkania będzie 5:3
I jeszcze jeden z bardzo ważnych powodów dla których drużyna gospodarzy powinna ukończyć dzisiejsze spotkanie z podniesioną głową:
W drużynie Luleå zabraknie dziś trzech dobrych zawodników : Sebastian Feldt, Niklas Olausson i Konstantin Komarek.
Wszystkie statystyki przemawiają na korzyść gospodarzy i drużyna gości gra w osłabieniu.
Dużym atutem dla gospodarzy jest fakt, iż drużyna Luleå nie wygrała żadnego z dziesięciu ostatnich spotkań na wyjeździe.
Polecam obstawienie powyższego typu gdyż wygrana Farjestad jest pewna na 99%, oraz kurs spotkania też jest zachęcający.
✅ 95
 
bl00dy 0

bl00dy

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej , Dania
Spotkanie : ToTempo HVIK v Odense Bulldogs (handicap 0:1,5)
Typ : 2
Kurs : 1,6
Buk: Gamebookers
Analiza : Dziś o 19:30 odbędzie się spotkanie dwóch drużyn duńskiej ligi hokejowej. Gospodarze to drużyna zajmująca 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 45 pkt i pewnym miejscem w kolejnej fazie grupowej. Należy również wspomnieć że w ostanich 6 meczach tylko jednokrotnie udało im się wygrać. Notują serie 5 porażek z rzędu przy bilansie bramek 12:26. Odense natomiast to drużyna zamykająca tabelę choć ze sporymi szansami na wyjście z grupy spadkowej. To ich ostatni mecz, ostatnia szansa na wyjście z tej grupy. Wspomnę że w poprzednim spotkaniu pokonali lidera ligi IK Sønderjyske po karnych 1-2 w ich hali. Ich forma dobrze wróży gdyż notują serie 2 wygranych z rzędu a drugie zwycięstwo osiągnęli z 5 drużyna ligi. Sądzę że HVIK odpuści ten mecz a goście nie zmarnują szansy na wyjście ze strefy spadkowej.
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Arsenal Londyn vs Everton
Typ: X
Kurs: 4,33
Buk: Bet365
Data/Godzina rozpoczęcia: 01-02-2011/ 2045
Analiza:
Spotkanie druzyn na chwilę obecna walczących o różne cele. Coś mi podpowiada, że w tym spotkaniu może miec miejsce podział punktów. Everton pomimo obecnie zajmowaniej siódmej pozycji, gra zgodnie z oczekiwanami na wyjeździe. Przegrali zaledwie tzry spośród dwunastu spotkań na terenie rywali. Ostatnio dwukrotnie zanotowali remis 2-2 z West Ham United oraz Liverpoolem. Natomiast Kanonierzy są obecnie na drugim miejscu. Co bardzo może dziwic kibica na wlasnym stadionie nie graja tak dobrze jak tego, by oczekiwali fani. Przegrali trzy spotkania od początku sezonu. Ostatnio mają dosc wysoka formę, choc czasami zdarza im sie podzielic punktami jak chociaż, by z Wigan Athletic na koniec roku. W ostatnim oficjalnym spotkaniu troche kłopotów podopicznym Arsena Wengera sprawił Huddersfield. Wygrali 2-1, ale nie był to porywający mecz. Na dodatek w ówczesnym spotkaniu kontuzji doznał Samir Nasri, a dziś będzie musial jeszcze pauzowac Sebastian Squillaci za czerwona kartkę. Brak będzie również będzie Denilsona i Łukasza Fabiańskiego. W drużynie gości raczej nie zobaczymy Victora Anichebe, Toniego Hibberta oraz Tima Cahilla. Everton nie przegrał spotkaniu od ośmiu kolejek, a dziś na tak wyrównane drużyny remis jest mozliwy-powodzenia
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Bielsko Biala-Istambul
typ: -1.5 seta Istambul
1.71
Pinnacle
Analiza
Dziś w pierwszym spotkaniu finalowej dwunastki ligi mistrzyn mistrzynie polski spotkaja sie przed wlasna publicznoscia z zawodniczkami ze Stambulu . Bielszczanki znalazly sie w top12 nieco szczesliwie , gdyz zajely w swojej grupie eliminacyjnej dopiero 3 miejsce , za rabita baku oraz scavolini pesaro . Turczynki natomiast w bardzo trudnej grupie zajely pierwsze miejsce przed muszynianka oraz zarechem odintsovo. Vafibank to ekipa klasowa. Wystepujace w tej druzynie Malgorzata Glinka, Maja Polijak czy Jelena Nikolic to scisla swiatowa czolowka. Bielsko nie jest rowniez w najwyzszej dyspozycji . W polskiej lidze uleglo u siebie gwardii wroclaw nie wygrywajac nawet jednego seta! Natomiast w lidze vafibank wygral z innym uczestnikiem top12 ligi mistrzyn ecaczibasi po tiebreaku. Naprawde nie widze wiekszych szans na zwyciestwo Bielska. Za Turczynkami przemawia doswiadczenie, potencjal , a co najwazniejsza duzo lepsza dyspozycja. Dlatego mysle ze moga one dzis zwyciezyc bez straty seta.
✅ 71
 
kdvhkm 0

kdvhkm

Użytkownik
Spotkanie: Manchester United - Aston Villa
Typ: Zakład na zwycięstwo: Manchester United
Kurs: 1,30
Bukmacher: BAH
Analiza:
Spotkanie, którego faworytem jest drużyna sir Alexa Fergusona i tak też zakończy się ten mecz. Skład z Manchesteru nie przegrał u siebie ani jednego spotkania z Premier League i ma tylko jeden remis. U siebie strzela zawsze min 2 bramki a po ostanich wywodach Berbatova, który przebudził się i zaczął wreszcie strzelać zwycięstwo mają gwarantowane. Goni ich Arsenal i Chelsea. Oba te zespoły maja dzisiaj też do rezegrania po jednym spotkaniu, a Arsenal liczy na to, że zwiększy jeszcze swoją przewagę nad Chelsea po tym jak drużyna ze Stamford Bridge zremisowała ostatni mecz więc na pewno to zmotywuje każdą z tych trzech drużyn do wygrania swojego spotkania, aby jak najbardziej odskoczyć przeciwnikowi w tabeli.
Nieregulaminowy kurs, ⛔ 100 pkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom