>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.02.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
sokol27je 27

sokol27je

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: Pattaya (Tajlandia), twarda
Spotkanie:
Vesnina E. (Rus) - Kirilenko M. (Rus)
Typ:
Vesnina E. wygra 1 seta i przegra mecz
Kurs:
6.00
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Tak wiec i ja ponownie próbuje tu zaistnieć z racji ze w styczniu było blisko, standardowo kurs z wyższej półki Vesnina E. zmierzy sie z Kirilenko M. Dla mnie sprawa wygląda tak. Spotka się zawodniczka niżej notowana ale w formie i wydaje się faworytka, z zawodniczka wyżej notowana która gra przeciętnie, to zazwyczaj mecz układa się tak, że udaje się ugrać pierwszego seta bez problemów ale jak zbliża się wygranie meczu to już są mega kłopoty i wtedy zaczyna ręka drżeć ???? co sprawia że zaczyna wychodzić na korcie miejsce rankingowe które na prawdę ciężko jednym susem przeskoczyć. Taka sytuacja właśnie dziś ma miejsce co prawda było to już wczoraj w meczu Kirilenko wiec dziś już się może to nie powtórzyć ale nie ma co tu wielce tego analizować i tak będzie co będzie a przy kursie 6.00 ciężko o pewność... powodzenia!
⛔100
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
pilka nozna
Steaua Bucarest - Sturm Graz
kurs -0,25 1,90 (ale jezeli bede czysta wyn mozna dawac narazie nie dawali na pinnacle)
bukmahcer pinnacle
analisa
Steaua Bukareszt -0.25 1,91
Steaua gotowy do Europa League ostatnia porażka z zespołem, nie wiadomo, ale odegrały zapasy obecnie trener Fielding właściciel zespołu, aby zobaczyć, jak daleko mają dobre po gry towarzyskie w Hiszpanii i po ciężkiej pracy przez trzy dni, Sturm Graz dojść do tego spotkania po trzech dniach ciężkiej pracy i zobaczyłem jakość pola dla mnie nie ma meczu Steaua 1 stała
✅45
 
A 5

amm4rall

Użytkownik
Moj poprzedni post do usuniecia.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1 Francja
Spotkanie: Toulouse - PSG
Typ: PSG -1,5
Kurs: 3
Bukmacher: bet365
Analiza: Wybrałem na dzisiaj spotkanie w Ligue 1. Wg mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna gosci, która ostatnie 5 meczy zakończyła zwycięsko. H2H tez przemawia za druzyna PSG. Jeżeli chcą zdobyć mistrzostwo Francji, nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów z niżej notowanym rywalem. Do tego nowy nabytek PSG (Beckham) powinien wspomóc drużynę z Paryża w zdobyciu 3 pkt w tym spotkaniu.
Drużyna ta na wyjezdzie spisuje sie bardzo dobrze gdyż w 10 meczach zdobyli 21 pkt, natomiast zespół gospodarzy u siebie radzi sobie przeciętnie, zdobywając 19 pkt w 11 spotkaniach. Wszystkie argumenty przemawiają za drużyna gości Przewiduje pewne zwycięstwo PSG różnicą co najmniej 2 bramkami. Powodzenia !
✅200
 
P 39

piku

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, National
Spotkanie:
US CRETEIL LUSITANOS - US BOULOGNE
Typ: 1
Kurs: 1,5
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Witam. Według mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna Creteil która jest liderem ligi National . Creteil w tym sezonie znakomicie spisuje się na własnym boisku o czym świadczy dziewięć zwycięstw przy tylko jednej porażce . US Bolougne to typowy ligowy średniak grający &quot;w kratkę&quot; . Ich bilans meczów na wyjeździe jest przeciętny : dwa zwycięstwa, trzy remisy i pięć porażek . US Bolougne wyraźnie nie potrafi się podnieść po spadku z Ligue 2 i jest pierwszą drużyną nad strefą spadkową ligi National. Można też dodać, że podczas rundy jesiennej spotkanie między tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem dzisiejszych gospodarzy 2:1. Podsumowując Creteil jest faworytem, powinno wygrać ten mecz i robić kolejne kroki ku Ligue 2.

✅50
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej, Słowacja Extraliga
Spotkanie: Zvolen - Skalica
Typ: 1
Kurs: 1.95
bukmacher : sportingbet

Zacznę od tego, że kursy na to spotkanie dosyc szybko spadają, tylko sportingbet zachował jeszcze kurs powyżej 1.90. Prawde powiedziawszy nie dziwie sie takiej sytuacji, a moje zdziwienie opiera sie na dotychczasowych dokonaniach obu druzyn, spotkaniach bezposrednich oraz formie w jakiej znajduja sie obecnie oba zespoły.
Zvolen to obecnie najlepsza drużyna Extraligi, prowadza w tabeli różnicą 11. pkt nad drugim zespołem z Koszyc. Na własnym lodzie prezentuja sie najlepiej w stawce, do tej pory w 22 spotkaniach wygrali 16 spotkan. Jednak z bliżej okreslonych powodów w ostatniej wtorkowej kolejce druzynie Zvolenia podknela sie łyżwa i poniesli dosyc wstydliwa porazke z ostatnim w tabeli Martin 1-4.
Skalica to moja &quot;ulubiona&quot; druzyna sposrób wszystkich w stawce, od dawna patrze na ten zespol i jedno co na pewno moge stwierdzic to ze ich wynik przewidziec jest niezwykle trudno. Potrafia wygrac z kazdym w tej lidze, rownie dobrze idzie im przegrywanie z dowolnym zespolem w tabeli. Na wyjazdach idzie im roznie, na 22 rozegrane dotychczas mecze wygrali 7, remisy w reg czasie 2 i 13 porazek. Ostatnie 4. spotkania na wyjazdach to 3 porazki i wygrana z najslabszym Martin po dogrywce.
Wg. mnie gospodarze wygraja to spotkanie poniewaz :
1. Zwolen na wlasnym terenie bardzo dobry bilans i kazdej druzynie ktora przyjedzie na ten goracy teren jest niezwykle trudno o punkty.
2. Chec wygranej po ostatniej porazce, gospodarze niezwykle rzadko przegrywaja 2 spotkania z rzedu, tym bardziej ze nie graja teraz z najmocniejszymi rywalami.
3. Zwolen chyba ma patent grajac u siebie ma zespol ze Skalicy, w ostatnich 7 spotkaniach miedzy obiema druzynami na własnym terenie 6-krotnie wygrali gospodarze dzisiejszego spotkania.
4. Skalica to jak juz pisalem zespol bardzo nieprzewidywalny, po kilku zwyciestwach nastepuje seria porazek, mysle ze taka seria moze sie rozpoczac wlasnie dzisiaj.
⛔100
 
R 0

rlndl9

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Davis Cup
Spotkanie: O.Rochus - N.Djokovic
Typ: over 26 gemów
Kurs: 1,79
Buk: Betsson
Godzina: 15:30
Dość ciekawy kurs na ten zakład wystawił dzisiaj Betsson. Novak z pewnością czuje jeszcze zmęczenie po Australian Open dlatego moim zdaniem nie będzie w stanie wygrać tutaj pojedynku w szybkim 3-0. Olivier jest dosc solidnym zawodnikiem i powinien ugrac tutaj seta.... a jeśli nawet nie to 3 x 6-3 da 27 a nie oszukujmy się że Rochus nie ugra chociazby 3 gemów w secie. moim zdanie dośc pewny typ po dość dobrym kursie. Rochus powinien być bardzo zmotywowany do ugrania czegoś wiecej zwlaszcza po ostatniej wpadce w Heilbronn gdzie niespodziewanie przegral ze Struffem.
⛔100
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis,Francja WTA
Spotkanie: Errani S. (Ita) - Suarez Navarro C. (Esp)
Typ:2
Kurs: 2,75
buk: B365
Na dziś przygotowałem coś z tenisa.Ciekawym spotkaniem zapowiada się być pojedynek Sary Errani z Suarez Navarro.Postanowiłem postawić na Suarez.Widać że doży do tego aby wygrać ten turniej.Pokonuje łatwo swoje rywalki bez straty seta.Między innymi zdołała pokonać w tym turnieju trudne od siebie rywalki takie jak:Niculescu M. (Rou) pokonana 0-2, Zakopalova równiez została pokonana 0-2.
Dlatego uważam że wygra dziś z Eranni która ostatnio nie błyszczy forma.Obie Panie mierzyły się już ze sobą 15 Stycznia w Australian Open.Wtedy gładko wygrała Suarez Navarro nie tracąc seta.Ta nawierzchnia w Paryżu widać że bardzo odpowiada Suarez. Kurs na to spotkanie jest bardzo zachęcający,jednak zdecydowaną faworytką jest Eranni. Dotychczas w Paryżu nic nie pokazała,ponieważ rozegrała tylko 4 gemy w meczu z kontuzjowaną Rybarikova M. (Svk). Rybarikova skreczowała i dlatego właśnie Errani znalazła się w kolejnej rundzie w Paryżu.
⛔100
 
W 6

wilek100

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Holandia,Eredivisie
Spotkanie:
RKC Waalwijk - SC Heerenveen
Typ: X

Kurs: 3,45
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Na dzien dzisiejszy wybralem trudne spotkanie ktore odbedzie sie na terenie Waalwijk. Gospodarze meczu podejma 4 druzyne od konca czyli Heerenveen. Fryzjerzy maja tyle samo pkt co znajdujaca sie w strefie barazowej Roda i dzieki lepszemu bilansowi bramkowemu ( 1 gol) nie znajduja sie w strefie barazowej. Dla mnie tak slabe miejsce Heerenveen jest duzym zaskoczeniem. Zas gospodarz meczu plasuje sie w srodkowej czesci tabeli na 10 miejscu. Ten rok dla obu ekip zaczal sie porazka i remisem(biore pod uwage tylko mecze ligowe). RKC dosc niespodziewanie zremisowalo z wyzej notowanymi gospodarzami w Twente by tydzien pozniej na wlasnym boisku przegrac z Breda 0-4. Natomiast Fryzjerzy pierwszy swoj ligowy mecz w tym roku przegrali z Heraclesem zas w drugim meczu byli o krok od zwyciestwa prowadzac 1-0 od 46min zremisowali z Zwolle ktory strzelil w 84 min. Dotychczas miedzy tymi druzynami rozegrano 17 meczy 3 wygralo RKC 7 remisow i 7 zwyciestw Heerenveen. W pierwszym meczu w tym sezonie padl wynik 0-2 dla RKC gdzie bylo to male zaskoczenie gdyz RKC od 7 lat nie mogli wygrac na terenie Fryzjerow. Stawiam na remis jak dla mnie jezeli Heerenveen liczy na utrzymanie w lidze bez zadnych barazy to musi zaczynac zdobywac pkt w kazdym meczu. Natomiast gospodarze sa w spokojniejszej sytuacji bo w srodkowej czesci tabeli. W ostatniu 6 meczach RKC ma bilans 1-3-2 i bramkowo 4:8 zas Heerenveen troszeczke gorszy 1-2-3 bramki 9:13 tak wiec obie druzyny prezentuja podobna forme na dzien dzisiejszy. REmis jest duzo prawdopodobny Fryzjerzy musza zdobywac pkt w walce o utrzymanie zas RKC nie wygralo z goscmi dzisiejszego spotkania od 10 lat.

⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna 2 Bundesliga
Spotkanie - Union Berlin : Sandhausen
Typ - obie drużyny strzelą gola
Kurs - 1.72
Buk - Bet365
Analiza :
Dzisiaj mój typ pada na 2 Bundesligę i spotkanie pomiędzy Unionem Berlin a Sandhausen , to już 20 kolejka rozgrywek , gospodarze wysoko w tabeli bo na miejscu 7 jednak strata do pierwszych dwóch miejsc gwarantowanych awansem do 1 Bundesligi raczej nie możliwa do odrobienia bo to aż 15 pkt jednak do miejsca 3 gwarantującego walkę w barażach już jest mniejsza i wynosi zaledwie 5 pkt , Union w ostatnich swoich 5 kolejkach prezentował się całkiem dobrze bo ich bilans to 3-1-1 i 11:8 w bramkach jednak to było przed przerwą jak to będzie po tej przerwie ? Natomiast goscie niestety okupują miejsce spadkowe 17 i teraz muszą stawiać wszystko na jedną kartę i walczyć o być albo nie być w przyszłym sezonie w 2 Bundeslidze , przed przerwą ich bilans to 1-3-1 i 7:7 w bramkach co pokazuje że walczyli aby nie przegrywać bo tylko 1 porażka na wyjazdach jednak ten sezon mają fatalny bo 0-3-7 bramki 10:26 jednak patrząc na mecze przeciwko Union Berlin to nie wygląda to zle bo dotychczas obie ekipy spotkały się 3 x i tak sezon 2008/9 dwa remisy w Berlinie 2:2 i u siebie 0:0 natomiast w pierwszym ich starciu tego sezonu Sandhausen wygrało u siebie 2:0 tak więc dzisiejszy mecz uważam za ciekawy i liczę że obie drużyny zdobędą po bramce jak to się zakończy ? ale liczę na gole obu ekip tym bardziej jak już wspomniałem goscie nie mają nic do stracenia no a gospodarze przy ewentualnym zwycięstwie mogą przybliżyć się do 3 miejsca . Pozdrawiam !
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 0

twodnik5

Użytkownik
Dyscyplina: kosz Francja Strasbourg- Poiters
Typ: Strasbourg -11.5
Kurs: 1,85
Analiza: Strasbourg jest w gazie i wygrywa ze wszystkimi duza roznica punktow. Tym razem tez tak bedzie poniewaz gra z duzo slabszym zespolem
Kiepska analiza
 
klaudiarts 14

klaudiarts

Użytkownik
Spotkanie: Toulouse - PSG
Typ: x
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jedenastka z Tuluzy zajmuje obecnie dziesiąte miejsce w tabeli. Podopieczni Alaina Casanovy są jednak niepokonani od czterech spotkań. W tym czasie ograli przed własną publicznością Sochaux i Nancy, a także dzielili się punktami w meczach wyjazdowych z AS St. Etienne i Stade de Reims. Teraz chcą potwierdzić dobrą dyspozycję i sprawić niespodziankę w konfrontacji z faworyzowanymi rywalami.PSG prowadzi obecnie w ligowej tabeli, ale ma tyle samo punktów co Olympique Lyon. Zespół Carlo Ancelottiego w ostatnim czasie bardzo dobrze spisuje się przede wszystkim w defensywie, bowiem nie stracił bramki w żadnym z siedmiu ostatnich ligowych pojedynków. W tym czasie odniósł sześć zwycięstw i zanotował jeden remis. Ostatnim zespołem, który zdobył bramkę przeciwko PSG było Nancy, a miało to miejsce 1 grudnia.
W pierwszym pojedynku obu zespołów w tym sezonie Paris Saint-Germain bez większych problemów wygrało u siebie 2:0. moim zdaniem remis albo wygrana gospodarzy ale bardziej sie sklaniam do remisu
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 0

hanoo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Serie B
Spotkanie : Reggina - Verona
Typ : obie drużyny strzelą gola
Kurs : 1.83
Bukmacher : bet365
Witam. Na dziś wybrałem spotkanie z Serie B gdzie Reggina będzie podejmować wyżej notowaną Verone. Drużyna gości walczy o awans do Serie A dlatego uważam, że będą walczyć tutaj o 3 punkty i na pewno coś ustrzelą, natomiast drużyna gospodarzy walczy o utrzymanie i również będzie starała się o zwycięstwo. Verona w ostatnich 10 meczach na wyjeździe tylko w dwóch spotkaniach nie strzeliła bramki. Gospodarze u siebie też prezentują się nieźle, i również w 10 spotkaniach nie strzelili bramki tylko w dwóch meczach. Dlatego patrząc jak wygląda sytuacja w tabeli i statystki tych drużyn myślę, że bez problemu obie drużyny powinny strzelić bramkę. Powodzenia !
✅83
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Eredivisie Holandia
Spotkanie - RKC Waalwijk : SC Heerenveen
Typ - Heerenveen
Kurs - 3.60
Buk - Bet365
Analiza :
Dzis stawiam na spotkanie inaugurujące 21 kolejkę w Holenderskiej Eredivisie pomiędzy Waalwijk a Heerenveen i liczę na tych drugich . Goscie z Heerenveen nie znajdują się w strefie barażowej tylko dlatego, że ma korzystniejszy bilans bramkowy niż Roda Kerkrade. Różnica to tylko jedna bramka na ich korzysc , aktualnie zajmują 15 pozycję a ich bilans do tej pory to 4-7-9 no i te gole a szczególnie stracone 28:40 , ostatnie ich 5 pojedynków to 1-2-2 w bramkach 8:10 ( trochę zaimponowała mi liczba goli strzelonych 8 )
Natomiast gospodarze zajmują miejsce 10 a na ich koncie 23 pkt i bilans 5-8-7 w/g mnie to też nic nadzwyczajnego no ale są wyżej i mają o 4 pkt więcej od gosci co chyba nie jest jakąs dużą przewagą . Pozycja gosci też dla mnie jest trochę zaskoczenie o czym wspomniał już jeden z uczestników tej naszej zabawy dlatego liczę że powinni dzisiaj zdobyć komplet pkt. tym bardziej że w 3 ostatnich pojedynkach tutaj na Mandemakers Stadion trzy razy schodzili jako zwyciężcy , a ogólnie w ich H2H to ta statystyka także na korzysc Fryzów bo 19 meczy i 5-6-8 bramki 19:22 a na Mandemakers Stadion 2-4-3 i 9:9 . W pierwszym ich spotkaniu w Heerenveen wygrywa RKC Waalwijk 2:0 ale w dzisiejszym spotkaniu jest trochę problem przed RKC Waalwijk bowiem ostatnie ich zwycięstwo nad SC Heerenveen to rok 2003 tak więc 10 lat mija i czy historia się powtórzy i zwycięstwo odniesą goscie czy też RKC Waalwijk złamie tą niekorzystną dla nich serię w meczach z Heerenveen , ja liczę na to że ta historia
jeszcze potrwa i zwycięsko wyjdą goscie ? Pozdrawiam !
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
czolg-94425 17

czolg-94425

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna WŁOCHY: Serie B
Spotkanie:Reggina - Verona
Typ:2
Kurs:2.27
Bukmacher:pinnacle Sports
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20.45 odbedzie sie mecz wloskiej seri B w ktorej stoleczna druzyna Reggina podejmie Verone.Ten mecz rozpoczyna 24 kolejke w wloskiej lidze serii B.Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Verona ktora zajmuje po 23 kolejkach 3 miejsce w lidze z bilansem 13 zwyciestw,7 remisow i 3 porazek.Reggina zajmuje 18 miejsce w lidze z bilansem 6 zwyciestw,8 remisow i 9 porazek.Moim zdaniem zdecydowanym faworytem jest druzyna gosci (Verona)
Ostatnie 5 meczy Regginy
Pro Vercelli Reggina 0 : 0
Reggina Sion 3 : 0
Reggina Empoli 0 : 3
Reggina Vicenza 1 : 0
Grosseto Reggina 0 : 1
Ostatnie 5 meczy Verony:
Spezia Verona 0 : 1
Verona Modena 3 : 1
Empoli Verona 1 : 1
Verona Juve Stabia 1 : 0
Inter Verona 2 : 0
⛔100
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Werder - Hannover
Typ: Hannover over 2,5 zoltych kartek
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Tak jak juz ktos to zauwazyl obie druzyny raczej w defensywie nie szaleja. Sporo strzelaja i duzo traca. Ostatnio obie druzyny takze zaczely zbierac sporo kartek. Nawet nie chce juz przytaczac ostatnich meczy gdzie Werder zobaczyl kilka zoltych i 2 czerwone.. Zreszta Hannover w meczu z VFL duzo lepszy nie byl. 3 zolte i czerwona. Do tego dochodzi nam postac sedziego Manuela Grafe. Ostatnio co by nie bylo nie sedziuje najlepiej i jak to czesto wtedy bywa rozdaje dosc sporo kartek. Zastanawialem sie jak tu zagrac na karti. W koncu zdecydowalem sie na over 2,5 Hannoveru. Mysle, ze obie druzyny powinny pokryc ten over ale mimo wszystko pewniejsze wydaje mi sie to u gosci. Przy licznych atakach gospodarzy ich nieciekawa obrona powinna sie gubic i nadrabiac to faulami. Do tego ich glowny DM wrocil po przerwie spowodowanej kartkami i zapewne nie bedzie odstawial nogi. Pozdrawiam i zycze powodzenia.
✅105
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Spotkanie:Roma-Cagliari
Typ:Roma Wyścig do 3 bramek
Kurs:2.40
Bukmacher:William Hill
Analiza:
Już dzisiaj o 20:45 rozpoczniemy kolejną kolejkę w lidze włoskiej gdzie Roma będzie podejmować zespół Cagliari . Drużyna gości jedzie z pewnością do Rzymu po chociażby remis gdyż ich pozycja w tabeli ligowej jest dość zagrożona spadkiem natomiast Roma walczy o czołowe miejsca w lidze lecz jest dopiero 8 co z pewnością ich nie zadawala gdyż aspiracje mają na minimum Lige Europy która jest premiowana awansem z 5 miejsca z ligowej tabeli. Drużyna Romy ostatnio przeżywała lekką załamkę formy gdyż było stać ich na więcej lecz i tak zdobyli tyle pkt ile tylko mogli . Drużyna Romy jest typowa drużyną którą lepiej sobie radzi u siebie niż na wyjazdach co pokazują ostatnie mecze u siebie a na wyjazdach . Drużyna gości również nie radzi sobie kompletnie na wyjazdach dlatego na dzisiaj taki typ gdyż uważam że trio z ofensywy Totti , Osvaldo i Lamela powinni dzisiaj zapewnić wysokie zwycięstwo drużynie z Rzymu . Pozdrawiam
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejFinlandia Mestis
Spotkanie: Sport - LeKi
Typ: over 6.5
Kurs: 2.55
Bukmacher: bet365
Godz. 17:30
Analiza:
Gospodarze ekipa Sport aktualnie na ostatnim miejscu na pudle. Grę w PO oczywiście mają już zapewnioną w tej chwili grają o jak najlepsze rozstawienie. Szans na dogonienie lidera sezonu zasadniczego raczej nie mają , jednak wciąż biją się o drugą lokatę z TuTo a strata jest żadna bo obie zdobyły tyle samo punktów a Sport przegrywa tylko stosunkiem bramek. Z goniących zespołów z dalszych miejsc teoretycznie mogą im jeszcze zagrozi czwarte Hokki (strata 4 oczek) i piąte KooKoo (strata 6 punktów). Po 44 meczach rozegranych mają na koncie 139 bramek strzelonych przy 119 straconych, w sumie daje to siódmą średnią bramkową ligi 5.9 (overy/undery – 22/22). Na własnej tafli wygrali jak do tej pory 15 spotkań w 7 przegrywając, strzeli przy tym 76 bramek (drugi wynik w lidze u siebie) a stracili 52, średnia 5.8.
Ich dzisiejszy rywal jest na ostatnim miejscu ósmym dającym grę o awans w PO. Cały czas ta pozycja jest zagrożona: dziewiąte Jyp ma stratę trzech punktów, dziesiąte SaPKo cztery punkty a jedenaste K-Vantaa (miejsce oznaczające grę o utrzymanie) strata pięciu oczek. Cały czas są też w grze o wyższą pozycję strata do poprzedzającej ekipy to tylko dwa punkty. Średnia bramkowa zespołu jest czwartym wynikiem ligi i wynosi 6.0 na co składa się 126 bramek strzelonych przy 134 straconych. Na wyjazdach radzą sobie najgorzej w lidze 7 zwycięstw i 15 porażek bramki 60:69.
Forma obu ekip ostatnio zbliżona, zarówno gospodarze jak i goście dzisiejszego pojedynku w ostatnich pięciu potyczkach zanotowali po dwie porażki. LeKi ostatni mecz wyjazdowy grało z Tuto a więc ekipą z niemal identycznym potencjałem co Sport i skończyło się na ośmiu bramkach a wynik to 5:3, dobry prognostyk dla over w dzisiejszym pojedynku. Jednak główną rzeczą która mnie przekonała do over to Sport od pięciu spotkań notuje serię underową, co przy tak wyrównanym stosunku over/under o czym wspomniałem wyżej wydaje się być serią zbyt długą a fińska liga Mestis to underowych aż tak nie należy. Po za tym wyniki bezpośrednich spotkań też raczej są za overem. W tym sezonie trzy pojedynki po za pierwszym spotkaniem gdzie rolę gospodarza sprawowała ekipa Leki 2:0 dwa pozostałe overowe 3:3 i 5:7. W poprzednim latach na tafli Sportu padały takie wyniki 7:1, 3:2 7:0 czy 5:2. Z
✅155
 
E 21

elo_77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1 Francja
Spotkanie: Toulouse - PSG
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 4.00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Każdy kto interesuje się piłką nożną powinien wiedzieć jak wielka siłę w ataku ma zespół z Paryża. IBRAHIMOVIC, LAVEZZI, GAMEIRO, MENEZ, PASTORE ci niezwykle ofensywni gracze powinni strzelić parę goli Toulousie.
Mając spore osłabienie kadrowe w obronie w postaci braku Silvy i Alexa, zespół powinien zagrać ofensywnie.
Gospodarze to nie jakiś przypadkowy zespół i u siebie są niezwykle groźni. Przy brakach kadrowych w obronie gości powinni strzelić minimum jednego gola.
PSG ma bardzo dużo zawodników w kadrze i każdy chce grać, więc ci co dostaną szanse muszą ją wykorzystać.
Ich interesuje tylko zwycięstwo i będą grać o pełną pule.
Już nie raz padały 4 gole w pojedynku tych zespołów i liczę na podobne rozstrzygnięci dzisiaj.
Toulousa to nieobliczalna ekipa. Jak zagrają dobrze to będzie 2:2, jak słabo to 3:1 przegrają.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 0

adrian_zaklady

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka-Polska-PlusLiga 2012/2013
Spotkanie: Politechnika Warszawska v Resovia Rzeszów
Typ: Poniżej 180.5 pkt
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Rewelacja tegorocznych rozgrywek PlusLigi-AZS Politechnika Warszawska podejmuje na własnym parkiecie aktualnego Mistrza Polski-Resovię Rzeszów. W pierwszej rundzie rozgrywek Resovia we własnej hali pokonała Warszawę 3:0, co zważywszy na tamtejszą formę drużyny z Warszawy, było potwierdzeniem tego iż Rzeszowianie po prostu z Politechniką wygrywać potrafią. Ostatnie zwycięstwo AZSu nad Asseco, miało miejsce w 2010r. PlusLiga wkracza w decydującą fazę pierwszej rundy, każdy zespół chce ustawić się w jak najlepszej pozycji przed Play Offami, a Rzeszów tych punktów potrzebuje jak powietrza. Ostatnio oba zespoły borykały się z problemami kadrowymi: Resovia miała problemy na pozycji atakującego, natomiast Warszawa tych kłopotów miała więcej. AZSiacy i tak już swoje zrobili, zgubili formę gdzieś po drodze, a jak wiemy każda rewelacja kiedyś się kończy. Przewiduję gładkie zwycięstwo Resovii Rzeszów, a co za tym idzie w meczu nie padnie więcej niż 180.5 pkt.
✅85
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej PLH
Spotkanie: Sanok -GKS Tychy
Typ: Tychy
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Godz. 18:00

Sanok ma już zapewnione pierwsze miejsce i nie gra juz o nic, najprawdopodnobniej trener da pograć nowym zawodnikom: Martin Bellus, Tomas Mery. Trener Sanoka napewno da odpocząć najważniejszym zawodnikom aby nie ryzykowac ich kontuzji. Tychy walcza z JKH Jastrzębie o druga pozycje w tabeli. Ostatnie mecze Sanoka z Tychami były bardzo wyrównane. U siebie w styczniu Tychy wygrały po dogrywce 5-4 a na wyjeździe w grudniu przegrali minimalnie 4-5 tracąc gola w końcówce.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom