>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 01.03.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 2:05
Spotkanie: New York Knicks - Golden State Warriors
Typ: Carmelo Anthony zdobędzie 30 punktów lub więcej i New York Knicks wygrają mecz
Kurs: 4,75
Bukmacher: William Hill
Analiza: Widzę sporą szansę na niespodziankę w tym spotkaniu i zwycięstwo gospodarzy, czyli New York Knicks. New York Knicks są w coraz gorszej sytuacji jeśli chodzi o cel w postaci wejścia do pierwszej ósemki w ich konferencji. Brak w play-off tak wielkiej drużyny(przynajmniej z nazwy, bo to jednak wielka firma, no i gra tam jeden z najlepszych zawodników w lidze Carmelo Anthony) to by była duża strata. Oglądałem mecz Knicks z Dallas Mavericks i tam Knicks byli blisko zwycięstwa, gdyż przegrali zaledwie dwoma punktami 108:110. Co się rzuciło w oczy to dość stronnicze sędziowanie pod New York Knicks. Sędziowie naprawdę pomagali im i uważam, że tak też będzie w meczu z Golden State Warriors. NBA to wielki biznes i brak Knicks oraz ich lidera Carmelo Anthony w play-off to by była strata dla tego biznesu, stąd można liczyć na to, że sędziowie nie raz zagwiżdżą pod Knicksów. Carmelo Anthony dwoi się i troi, by pociągnąć tą drużynę. Rzuca on bardzo dużo punktów, gdyż na pięć ostatnich spotkań cztery razy zdobył ponad 30 punktów, przy czym aż trzy razy ponad 40 punktów. Carmelo w MSG rzuca jak szalony, w ostatnim meczu z Dallas zdobył 44 punkty. Golden State Warriors w meczach wyjazdowych nie zachwycają. W ostatnim meczu zostali rozgromieni przez Chicago Bulls 83:103. Knicks mają spore szanse, a Anthony powinien spokojnie rzucić co najmniej 30 punktów.
⛔ 100
 
C 22

cieslik199

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayern - Schalke
Typ: Bayern -2 (handicap azjatycki)
Kurs: 2
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Bayern na swojej drodze wszystko i wszystkich. Ostatnia bramke stracił 29 stycznia , a tak to każde spotaknie wygrywał min 2 bramkami. Stąd właśnie mój typ ! Postanowiłem zagrać handicap aż -2 gdyż jak Real ich pokonał w Niemczech 1:6 to Bayern nie da rady?? Heh... Nie sugerujemy się jednym meczem ;) Real jest świetny i świetny mecz im wyszedł ;) A Bayern ?? Bayern gra w piłke i świetnie się przy tym bawi. Wygrywają mecz za meczem. Nie ważne czy u siebie czy na wyjeździe. 5 ostatnich spotkań to wynik 17-0 !!! Trener Pep ma głowę na karku i swój plan który wsadził do głowy swoim piłkarzom ;) Oni teraz czerpią z tego korzyści i przyjemność. Swój typ opieram na tym ,że to ze Bayern strzeli min 2/3 bramki jak dla mnie jest pewne , jedyna nie wiadomą jest czy Schalke da rade. Licze na wiele bramek szczególnie ze strony graczy Bayernu ;)
✅ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - League One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Wolves - Port Vale
Typ: 1 + U3,5
Kurs: 2.60
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Spotkanie 34 kolejki rozgrywek angielskiej trzeciej ligi (League One). Spadkowicz z The Championship podejmuje beniaminka. Wolverhampton znajduje się na fali. Z resztą cały sezon mają bardzo dobry. Sam jestem zdziwiony, że nie wszyscy zawodnicy po spadku odeszli, a szczególnie Sako, ktory jest aktualnie liderem strzelców. Gospodarze zajmują obecnie 2 miejsce w tabeli mając tyle samo punktów co pierwszy Leyton Orient - ale oni z kolei mają rozegrane 2 mecze więcej. Port Vale jest dziesiąte i raczej nie będą się liczyć w walce o play-off. Wolves przede wszystkim imponują u siebie. 12 wygranych na 17 meczów i tylko 9 straconych bramek. Najlepsza defensywa ligi na przeciw totalnemu przeciętniakowi. Istotny fakt na pewno, że z Wolves w ostatnim dniu stycznia odszedł Griffits (13 bramek) choć wcale to nie przeszkodziło drużynie w wygranych. Od tego momentu rozegrali 3 mecze i kolejno wygrywali je 2:0, 2:0 i 3:0. Dziś także liczę na zachowanie czystego konta stąd under. Najczęstszym wynikiem w tym sezonie, w którym gospodarze wygrywali jest właśnie 2:0, więc taki też typ chodzi mi po głowie, nawet jako DW. Z uwagi, że ostatni mecz obu drużyn zakończył się wygraną Wolverhampton 3:1 to jednak zabezpieczam się 3,5. Forma zespołu jest naprawde dobra, bo 6 zwycięstw z rzędu. Co innego Port Vale, które na ostatnie 6 wygrało tylko raz, a ostatni raz na wyjeździe w listopadzie. Jeśli miałbym się skłaniać ku jeszcze jakiemuś typowi to handi -1 czy -1.5.
✅ 160
 
otocanin 125

otocanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Resovia - Czarni Radom
Typ: Resovia -2,5
Kurs: 1.62
Bukmacher: bet365
Witam. Na jutro wybrałem jeden z pewniejszych typów. Po bardzo dobrym początku Czarni Radom złapali zadyszkę i przegrywają większość meczy, sama gra podopiecznych Roberta Prygla także nie zachwyca. Resovia zaś po odpadnięciu z Ligi Mistrzów może skupić się na lidze i przewiduję, że jutro odniosą łatwe zwycięstwo 3:0. Polecam i pozdrawiam;)
✅ 62
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna ( Bundesliga )
01.03.2014 / godz. 15:30
Spotkanie :
Augsburg : Hannover 96
Typ : rzut karny w meczu / Tak
Kurs : 3.70
Buk : Betsson
Analiza :
Bardzo dobrze spisujący się w tym sezonie Augsburg podejmuje dziś na swoim SGS Arena zespół Hannoveru z którym nie potrafił wygrać jeszcze ani jednego spotkania , co prawda obie ekipy mało ze sobą rywalizowały bo tych pojedynków było tylko 7 a oto bilans 0-4-3 i br. 6:11 .
Augsburg jak już wspomniałem gra dobrze i zajmuje wysokie 8 miejsce z tylko 1 pkt straty do miejsca gwarantującego udział w pucharach a jego bilans po 22 kolejkach to 10-4-8 i br. 34:32 , co do gości to tu już nie wygląda to tak różowo , H96 zajmuje co prawda bezpieczne 11 miejsce jednak nad grupą zagrożoną ma tylko 5 pkt przewagi dlatego trzeba walczyć aby zbierać pkt tam gdzie to możliwe a że z Augsburgiem gra mu się dobrze to dziś na pewno będzie to ciekawy pojedynek , teraz co do mojego typu , sędzią jest pan Tobias Stieler który w tym sezonie jest wyjątkowo wyróżniającą się osobą na boiskach i oto jego bilans : sędziował 8 spotkań ( w Bundeslidze ) i pokazał 29 żółtych kartek 5 czerwonych i podyktował 5 rzutów karnych i w/g mnie OK .
A teraz coś ze statystyk obu drużyn jeżeli chodzi o rzuty karne :
Augsburg w tym sezonie ma 2 trafienia z rzutu karnego a 6 karnych jest po stronie straconych goli ( tu również OK )
Hannover 96 : strzelonych karnych 3 a straconych 5 ( tu też OK ) dodajc do tego jeszcze ich H2H gdzie pomimo małej ilości wspólnych spotkań to karnych jest mnóstwo ( w pierwszym ich pojedynku z tego sezonu 2:1 dla H96 i w meczu 2 rzuty karne ) a we wcześniejszych także były to liczę że pan Tobias dziś znowu będzie nr. 1 na boisku i pokaże na wapno !
⛔ 100
 
P 0

pakozwd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaNiemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Augsburg - Hannover
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jednym z ciekawszysch sobotnich spotkań Bundesligi jest pojedynek Augsburg - Hannover. Mój typ to 1, ponieważ ... gospodarze ostatnio są na fali 2:4 w meczu wyjazdowym z Freiburgiem, 4:1 i 3:1 zwycięstwa z Stuttgartem i Brema, remis 2:2 na wyjeździe z nieprzeciętną Borussią. Oczywiscie zdarzyła im się niefortunna porażka u siebie 0:1 z Nürnberg, ale to nie skreśla wcale mojego dzisiejszego typu. Goście mają fatalny bilans wyjazdowy 1 wygrana, 0 remisów i 10 porażek. Do tego jeszcze są w dołku przegrywając 3 spotkania z rzędu do zera z takimi rywalami jak Bayern, Mainz i Shalke.
⛔ 100
 
S 7

skejcior

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - CZECHY: Gambrinus liga Godzina: 20;15
Spotkanie: Bohemians 1905 - Spart Praga
Typ: over 1.5 goście
Kurs: 1.40
Bukmacher: Unibet
Analiza: Pojedynek między ostatnią w tabeli Bohemians a liderem Spartą Praga. Gospodarze po 17 spotkaniach mają bilans 3-5-9, a bilans bramkowy (14;28) co daje średnią straconych bramek na mecz na poziomie 1,6. Drużyna gości obecny lider z bilansem(14-3-0) strzelonych 45 bramek straconych 11. W 17 meczach 16 razy strzelali więcej niż 1,5 bramki w meczu. O formie strzeleckiej zespołu z Pragi przekonało się w ostatniej kolejce sąsiadujące z Bohemians Brno które uległo 4:0. W zespole gości od pierwszych minut wystąpi jej najlepszy strzelec David Lafata, który w 17 meczach Czeskiej ligi strzelił w tym sezonie 9 bramek
✅ 40
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Jupiler League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Gent - Charleroi
Typ: Gent -1.5
Kurs: 2.69
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Po powrocie na ligowe boiska (14.01) Gent przegrał tylko jedno spotkanie. Ostatnie pięć to m.in trzy wygrane, z czego dwie wyjazdowe. Ostatnio wygrali ze Standardem 3:2 na ich terenie, co przybliżyło ich do TOP6, o które walczą. Charleroi balansuje na krawędzi. Mimo, iż ich przewaga nad strefą spadkową to przed dzisiejszą kolejką siedem punktów, to ostatnie wyniki nie pozwalają sądzić, że to dość bezpieczna przewaga. Seria pięciu porażek z rzędu została przerwana dopiero ostatnio w meczu z Zulte na własnym terenie. Dwa poprzednie wyjazdy kończyły się wynikami 0:3 oraz 1:3. I tak na dzień dzisiejszy te wyniki obrazują styl gry Charleroi na wyjazdach. Sporo straconych goli, tylko dwie wygrane w 13 kolejkach. Gent może i nie pokazał się do tej pory jako typowy killer na własnym obiekcie, ale ostatnie wyniki pokazują, że forma rośnie. Skoro rośnie, to czas również na jakiś budujący morale wynik u siebie - ostatnio tylko 1/4 wygrane na własnym terenie.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaJaponia J-League
Spotkanie: Gamba Osaka – Urawa Red
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.15
Buk: Pinnacle
Godz. 11:00
Analiza:
Wraz z pierwszym dniem miesiąca ruszył nowy sezon w Japońskiej J-League czyli szybka techniczna kombinacyjna piłka którą po prostu fajnie się ogląda. Kilka spotkań już za nami a dzień zakończymy chyba najciekawszym spotkaniem dzisiaj.
Gamba Osaka miała tragiczny sezon dwa lata temu, zespół z ogromny potencjałem finansowym i kadrowym miał się wówczas bić o pierwszą trójkę a skończyło się na degradacji co było mega sensacją. Jednak tak jak się wszyscy spodziewali od razu wywalczyli awans wygrywając rozgrywki J2-League. Był to zawsze mega ofensywnie usposobiony zespół, z bardzo chwiejną linią defensywną. W sezonie w którym spadli byli najskuteczniejszym zespołem w lidze 67 bramek zdobytych ale 65 straconych nie pozwoliło na utrzymanie. Na zapleczu ofensywna znowu kapitalnie funkcjonowała do granicy 100 bramek zabrakło jednego trafienia, w defensywie znowu dobrze nie było, no może aż tyle bramek nie tracili ale zespoły też nie były tak mocne jak w najwyższej klasie rozgrywkowej. Z klubu odeszło trzech ważnych Brazylijczyków ale co najważniejsze pozostał najlepszy strzelec z ubiegłego sezonie Usami oraz sprowadzono bramkostrzelnego napastnika z Brazylii Linsa. Na stanowisku pozostał tez trener a więc ich styl gry pewnie nie uległ zmianie.
Urawa Reds to rozczarowanie poprzedniego sezonu, długo utrzymywali się w pierwszej trójce a celem było przecież mistrzostwo ale tragiczna końcówka sezonu spowodowała spadek aż na szóste miejsce. Pod nieobecność Gamby przejęli ich pałeczkę a więc świetni w ofensywie i beznadziejni w defensywie 66:56. Mimo wszystko wielkich zmian w zespole nie było na stanowisku pozostał trener Petrovic ale wielu zawodników nie odeszło ani nie przyszło. W liniach defensywnych dalej niewielki wybór tylko sześciu defensorów w składzie w tym trójka już dosyć wiekowa to nie wróży nic dobrego.
Spotkają się dwa zespoły o podobnym profilu gry czy to zaowocuje kilkoma bramkami mam nadzieję że tak.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:30
Spotkanie: Lech Poznań - Piast Gliwice
Typ: Lech Poznań -1.5 AH
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W poprzedniej kolejce Lech Poznań został upokorzony przegrywając w Szczecinie z Pogonią, aż 1-5, dziś zapewne podopieczni Mariusza Rumaka będą chcieli się zrehabilitować przed własną publicznością w starciu z Piastem. Według mnie jest to idealny przeciwnik na przełamanie, Piast bowiem to drużyna, która po pierwsze nie najlepiej zaczęła rundę wiosenną (porażka z Wisłą i remis z Widzewem) ale także jest to drużyna, która wydaje się, że jest w słabszej formie, a także drużyna, w której źle przeprowadzana jest polityka transferowa.
Dość powiedzieć, że w poprzednim sezonie Piast był rewelacją ligi, awansował do europejskich pucharów, a w tym zajmuje odległa 11 lokatę i wydaje się, że w ich formie bliżej im do walki o utrzymanie niż o pierwszą &quot;ósemkę&quot;. Wspomniałem o źle przeprowadzane są transfery do klubu, bowiem wiadomo, że niektórych zawodników ciężko był zatrzymać ale Ci którzy przyszli w zamian (głownie zawodnicy z zagranicy) nic wielkiego nie pokazują, ba patrząc po wynikach obniżają poziom tej ekipy.
Postanowiłem zagrać więc dziś wygraną Lecha z handicapem bramkowym (-1.5), Lech może jest po bardzo słabym spotkaniu ale warto pamiętać, że u siebie w Poznaniu spisują się naprawdę nieźle. 7 wygranych, 3 remisy i tylko 1 porażka - to dorobek Lecha w tym sezonie ligowym na własnym obiekcie (bilans bramkowy 21-11). Dla porównania Piast na wyjazdach to 3 wygrane, 2 remisy i 6 porażek (bilans bramkowy 9-24). Warto również zauważyć, że Lech w przeszłości nie miał większych kłopotów z pokonywaniem Piasta, otóż w 8 ostatnich spotkaniach między tymi ekipami wygrał 7 razy i tylko raz zremisował. W pierwszej rundzie pokonał Piastunki 2-0 na ich obiekcie, a w poprzednim (tak dobrym sezonie dla Piasta) Lech wygrał 4-0 (u siebie) i 3-0 (na wyjeździe).
Warto również grając na Lech pamiętać, że sytuacja kadrowa nieco poprawił się w porównaniu z meczem z Pogonią, do gry gotowi są już Barry Douglas, Karol Linetty i Łukasz Teodorczyk, którzy w Szczecinie pauzowali za żółte kartki, wciąż poza kadrą są Kebba Ceesay, Vojo Ubiparip, Jasmin Burić i Hubert Wołąkiewicz (pauzuje za kartki). W Piaście natomiast nie zagrają Krzysztof Król, Carles Martinez, Mateusz Matras (pauzuje za kartki).
Osobiście uważam więc, że jest to idealne spotkanie na przełamanie dla Lecha i dość efektowną wygraną. Rywal wszak nie jest z najwyższej półki, gra dość słabo, a i Lech ma z nim naprawdę niezłe statystyki, ponadto wraca trzech zawodników, którzy pauzowali za kartki w meczu z Pogonią. Myślę, że handicap bramkowy w stronę Lecha jest tutaj naprawdę niezłym rozwiązaniem.
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Werder - Hamburg
Typ: OVER 2.5 Gola
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś spotkają się ze sobą drużyny które obok Hoffenheim i Stuttgartu mają najgorsze defensywy w lidze. Hamburg do tej pory stracił 51 goli, a Brema 46. Ciężko wskazać faworyta tego meczu choć możliwe że minimalnie w lepszej formie jest drużyna HSV która tydzien temu ograła BVB. Ja stawiam tutaj na over bramkowy gdyż przy tak dziurawych defensywach napastnikom obu drużyn łatwiej będzie się dochodziło do sytuacji bramkowych. Dodatkowo żadnego zespołu raczej nie urządza tutaj remis i powinniśmy zobaczyć ofensywną grę o zwycięstwo z obu stron. Powodzenia
⛔ 100
 
R 31

redman21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Anglia- Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Fulham- Chelsea
Typ: Liczba goli- opcja I- 2-3
Kurs: 1,95
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś dojdzie do spotkania lidera z ostatnią drużyną angielskiej Premier League! Co ciekawe nie będzie to taki oczywisty mecz ( w którym lider na 100% gładko wygra) Fulham drużyna wzmocniona znacząco w ostatnim zimowym okienku transferowym z trenerem, który ma pojęcie o piłce nożnej, mowa tu o Felixie Magath. Chelsea jak to chelsea, defensywa przede wszystkim a dopiero myślenie o strzelaniu bramek. Gdy już pierwszą bramkę strzeli Chelsea, można być pewnym że ich gra się ograniczy do obrony z myślą o jakimś kontrataku. Ale zazwyczaj kończy się to stratą bramki i remisem. Nie chcę być prorokiem ale albo dziś Chelsea wygra 0:2 bądź 0:3 albo mecz skończy się remisem bramkowym i zaproponowany przedział wejdzie.
Powodzenia!
⛔ 100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Grecja
Spotkanie: Ikaros - Kifisia
Typ: under 145,5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dzisiaj gram kosza greckiego w którym przewiduje under. Mój typ opiera się przede wszystkim na drużynie gości która fantastycznie potrafi bronić i przeszkadzać ekipom w ofensywie i jak na mój gust linia ta będzie dzisiaj ciężka do pokonania. Drużyna gości faworytem i przy średniej 5 ostatnich punktów 70 powinna spokojnie Ikarosa przycisnąć tak aby z 60 pkt tylko zdobył. Poprzedni ich mecz 75-66, przy czym Kifisia swoje atuty w obronie bardziej potwierdza na wyjazdach, gdzie jest jeszcze bardziej szczelna i agresywniejsza co zazwyczaj przekłada się na niższy wynik. 5 ostanich spotkan na wyjeździe Kifisi to 62 pktbiorąc pod uwagę i zakładając że wygra to under powinien spokojnie wejść.Ot, takie moje przemyślenia, kogo przekonały to zachęcam do gry, a jak będzie zobaczymy ok 17. Powodzenia
⛔ 100 zły zapis
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania
Godzina: 17:10
Spotkanie: Arhus(-3) - Aalborg
Typ: 1
Kurs: 2.48
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pisałem pare dni temu typ na przegrana Aalborga ze względu na ich kontuzje ale jakoś udało im sie wygrać, dzisiaj próbuje drugi raz. Aalborg ma ostatnio plage kontuzji, w drużynie napewno nie gra: Johan Jakobsson , Mads Mensah i Marcus Dark. Z powodu osłabień Aalborg przegrał wcześniej trzy mecze a ostatnio udało im się wygrać z tymi osłabieniami z GOG jedna bramką ale w tedy grali u siebie a w domu graja najlepiej w lidze. Dzisiaj Aalborg zagra na wyjeździe z Arhus, którzy bilans w domu mają 9-0-3. Przy dobrym układzie tabeli wygrana Arhus da im awans o dwie pozycje, a przy przegranym meczu moga nawet spaść z grupy zwycięskiej. Jest to ostatni mecz rundy zasadniczej dlatego powinni dać z siebie 100% i pokonać dzisiaj mocno osłabiony zespół gości.
⛔ 100
 
figo17 48

figo17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bayer Leverkusen - FSV Mainz
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:Już o 15:30 walczący o drugą pozycję w tabeli na koniec sezony Bayer Leverkusen podejmie na własnym boisku FSV Mainz. Gospodarze ostatnio w słabszej formi - tak by sie mogło wydawać po wynikach, jednak w dzisiejszym meczu będzie pełna mobilizacja i myślę, że wysoka wygrana nad Mainz. Przypomnę, że na początku sezonu Bayer pokonał Mainz na wyjeździe aż 4:1. Ze statystyk wynika, ze gospodarze jeszcze ani razu w tym sezonie nie stracili punktów u siebie w dwóch meczach z rzędu. Ostatnio była porażka z Schalke więc w tym meczu powinien być komplet punktów. Poza tym, myślę, że piłkarze muszą się zrehabilitować kibicom i odnieść wysokie zwycięstwo z ostatnie porażki u siebie. Mainz na wyjazdach spisuje się dość słabo i nie sądzę by dziś czymś zaskoczyli swoich kibiców. Jak dla mnie będzie 3:1 dla Bayeru.
⛔ 100
 
gangren7 2

gangren7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia: Portuguese liga
Spotkanie: Estoril - Olhanense
Typ: Estoril -1.5 (handicap azjatycki)
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Dzisiaj o godzinie 19 rozpocznie się mecz pomiedzy 4 w tabeli Estoril a zajmującym przedostatnią 15 lokatę Olhanense. Gospodarze ustepują miejsca w tabeli trzem najwiekszym firmom tej ligi natomiast goście walczą o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Choć Estoril to typowa drużyna wyjazdowa myśle że wygraja na swoim terenie z Olhanense ponieważ ci są typowym dostarczycielem punktow na wyjazdach. Ich bilans wyjazdowy to 0-3-6 i 18 bramek straconych co daje 2 bramki na mecz. Wydaje mi sie że gospodarze moga spokojnie wygrac różnicą 2 bramek
⛔ 100 zły zapis
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Ekstraklasa
Godzina: 18:30
Spotkanie: Lech Poznań-Piast Gliwice
Typ: Lech over 1.5 gola
Kurs:1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Piłkarze Lecha Poznań na mecz z Piastem Gliwice wyjdą niezwykle zmotywowani i będą chcieli zmazać plamę jaką dali w spotkaniu z Pogonią Szczecin. Lech po totalnej klęsce z Pogonią będzie gryzł murawę żeby odkupić zaufanie kibiców. Do składu wróci Teodorczyk.....Rumak nie możne już sobie pozwolić na trzymanie takiego grajka na ławce rezerwowych. Dzisiaj z niego skorzysta bo po prostu nie ma innej możliwości. W Poznaniu mobilizacja....zrobili promocje z biletami, więc można spodziewać się dzisiaj troszkę wiary na trybunach. Ja osobiście nie wyobrażam żeby zawodnicy Rumaka zagrali pod rząd drugie tak słabe spotkanie. Nie ma co się oszukiwać potencjałem piłkarskim Lech przewyższa zawodników z Gliwic o głowę. Pytanie czy powrócą do swojej normalnej gry . Jeżeli tak, to o swój typ jestem spokojny...Tak jak napisałem na początku...dzisiaj spodziewać należy się od początku spotkania bardzo ofensywnej gry Lecha. Wyjdą na szpicy z Teodorczykiem wpieranym przez Hamalainena i Lovrencsicsa. Do składu wraca również Douglas z Linnetym. Skrzydłowi Lecha będą dzisiaj rozrywać linię defensywną Piasta. Szybkość i technika jest zdecydowanie po ich stronie.
Jeśli chodzi o Piast to trudno coś o nich pozytywnego napisać. To już nie jest ten zespół z poprzedniego sezonu który grał ładny i ofensywny dla oka football. Dzisiaj to zespół bez wyrazu. Grają bardzo nieporadnie...to co zrobili w Łodzi było żałosne. Grając z przewagą jednego zawodnika dali sobie odebrać komplet punktów.
Dlatego między innymi uważam, że jest wyśmienita okazja na przełamanie zespołu z Poznania...Bo jak powiadał klasyk...&quot;z kim jak nie z Piastem...gdzie jak jak nie na swoim stadionie i kiedy jak nie dzisiaj&quot;...
typ w mojej ocenie dość prawdopodobny....więc szczerze polecam
Statystyki są bezlitosne dla Piasta, który na siedem meczów z Lechem na najwyższym poziomie rozgrywkowym nie wygrał ani razu. Tylko raz zespoły dzieliły się punktami. Bilans bramek wynosi 16-3 dla Kolejorza. Jesienią w Gliwicach lechici wygrali 2:0 po bramkach Łukasza Teodorczyka.

⛔ 100 powtórzony typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie,Finlandia Liiga
Godzina:16:00
Spotkanie:Jokerit-HJK Helsinki
Typ:1
Kurs:1.95
Bukmacher:pinnacle Sports
Analiza:

Derby Helsinek spotkanie szóstego w tabeli Jokerita walczącego o awans do ćwierćfinałów play off,z zajmującym 10 miejsce w tabeli HJK Helsinki grającymi już tylko o przysłowiową pietruszke.Formą w ostatnich pięciu meczach jest porównywalna gospodarze dziewięć punktów przy sześciu gości,z tą różnicą ,że HJK przegrała ostatnie trzy mecze z rzędu w tym dwa ostatnie wyjazdy i to z zespołami z dołu tabeli TPS Turku 4-1 przedostatni zespół w tabeli i Assat trzecia drużyna od końca 3-0.Jokerit ten sam TPS dwie kolejki temu pokonał u siebie 5-2.Poza tym w tym sezonie te drużyny spotkały się już cztery razy w tych meczach Jokerit odniósł tzry zwycięstwa a HJK tylko jedno.Myślę,że gospodarze mający tylko trzy punkty przewagi nad siódmą drużyną w tabeli Espoo,nie wypuści dzisiaj zwycięstwa z rąk.
⛔ 100
 
bzimu 62

bzimu

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Anglia League One
Spotkanie :
Tranmere - Oldham
Typ : Tranmere
Kurs : 2.85
Buk : Bet365
Analiza :
Spotkanie w dolnej części tabeli League One pomiędzy zajmującym obecnie 19 miejsce zespołem gospodarzy a 15 drużyną gości. Obie drużyny grają poniżej swoich oczekiwań w szczególności drużyna gospodarzy, która w tamtym sezonie pewnie wygrała League Two, czym zapewniła sobie awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Początek sezonu w wykonaniu zespołu gospodarzy był tragiczny. W drugiej połowie sezonu widać już znaczną poprawę w grze, forma stale rośnie o czym mogą świadczyć ostatnie spotkania w wykonaniu Tranmere co prawda zaliczyli w ostatnich 5 spotkaniach 2 porażki ale z bardzo dobrymi zespołami tj. Preston (4 miejsce w tabeli) oraz Rotherham (5 miejsce w tabeli) nie wydaje mi się żeby średnio grający zespół Oldham był w stanie pokonać coraz lepiej grający zespół gospodarzy w szczególności grając na wyjeździe. Decydującym czynnikiem, który pewnie przeważy o zwycięstwie w tym spotkaniu będzie atut własnego boiska dlatego stawiam w tym meczu na gospodarzy.
Pozdrawiam
⛔ 100 zły zapis
 
jajo-sdz 88

jajo-sdz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Championship
Spotkanie: Millwall FC - FC Brighton &amp; Hove Albion
Typ: 1
Kurs: 4.02
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Dziś o godzinie 16 w 33. kolejce angielskiej Championship zmierzą się Millwall zajmujące 21 miejsce oraz ósme Brighton. Uważam iż zbytnio faworyzowani są goście. Moim zdaniem siły obu drużyn są podobne. Porównajmy bilans gospodarzy w meczach u siebie (5-5-6 i 19:25 w bramkach) oraz gości na wyjazdach (5-5-5 i 11:12). Patrząc na tą statystykę nie widać wyraźnej różnicy między drużynami. Mam też nadzieję, że Brighton czuje w kościach ostatni natłok meczy, gdyż oprócz ligi rywalizowali ostatnio w pucharze Anglii gdzie odpadli z Hull City. Warto wspomnieć iż ostatnie dwa mecze tych drużyn kończyły się remisami, a były to wyjazdowe mecze dla Millwall, dlatego też uważam iż dzisiaj jest szansa by gospodarze powalczyli o komplet punktów.
⛔ 100 zły zapis
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom