>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.03.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
I 8

ironpl

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker- Welsh Open 2014
Godzina: 14:00
Spotkanie: Ding Junhui v Joe Perry
Typ: Czy któryś z graczy wygra 3 frame&#39;y z kolei? NIE
Kurs:5,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie półfinałowe rozgrywającego się przez ostatni tydzień turnieju Welsh Open. Przeciwko sobie solidny chińczyk Ding Junhui oraz Joe Perry, który wyeliminował do tej pory wielu lepiej dysponowanych graczy. Stawiam, że mecz będzie bardzo długi i zacięty. Otóż Perry jak do tej pory zachwycał dyspozycją, eliminując m.in najlepiej w tym turnieju grającego Marka Selby&#39;ego czy też będącego w dobrej formie Stuarta Binghama. W tym meczu również się postawi, tym bardziej że Ding...no cóż, w meczu z Walkerem w poprzedniej rundzie popełnił masę głupich błędów, prezentując swojemu przeciwnikowi całe frame&#39;y i spiął się dopiero, gdy zrobiło się 4-2 dla Walkera a grali do 5 wygranych. Gdyby Walker był bardziej opanowany i nie próbował siłowych rozwiązań w kluczowych momentach meczu, to oglądalibyśmy tutaj jego a nie Chińczyka. W każdym razie Chińczyk, który wczoraj miał problemy z formą i koncentracją dzisiaj musiałby się wznieść na wyżyny, aby wygrać 3 frame&#39;y z kolei z kimś takim jak Perry. Paradoksalnie, dla mojego typu większym zagrożeniem jest właśnie Perry, który jak mówiłem do tej pory imponuje formą. Kurs jest bardzo, ale to bardzo wysoki jak na tak wyrównaną parę i dlatego polecam ten typ bo nie spodziewam się tutaj aby którykolwiek z graczy zdobywał frame&#39;y seriami.
⛔ 100
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Vitesse - Roda
Typ: : Vitesse -2 (handicap azjatycki)
Kurs: 2,35
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dzisiaj na stadionie Gelredome zmierzy się 3 i 18 zespół holenderskiej ekstraklasy. Oba zespoły w zgoła odmiennych humorach. Vitesse podbudowane po ostatnim meczu, gdyż skończyła się ich seria pięciu spotkań bez zwycięstwa. Natomiast piłkarze Roda dość mocno podłamani serią 5 porażek z rzędu.
Warto też zauważyć, że Roda w tym roku zdobyła ledwo punkt remisując ze średniakiem Heerenveen.
Vitesse ostatnio miało ciężki kalendarz (spotkania min. z Twente, Feyenoordem, Alkmar) i przez to pogubiło sporo punktów. Ostatnio wygrało z Waalwijk 3-1 u siebie i myślę, że po tym meczu będzie starało się podtrzymać jak najdłużej passe zwycięstw gdyż chcą powalczyć o 2 miejsce w lidze. Przewiduję, że mocno ruszą do przodu już od pierwszych minut. Roda w ostatnich 5 spotkaniach na wyjeździe ma bilans bramek 6-12, a na dodatek w ostatnim spotkaniu straciła 2 środkowych obrońców za czerwone kartki więc najważniejsze 2 pozycje w obronie będą obsadzone słabiej niż zazwyczaj.
✅ 135
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker, Welsh Open
Spotkanie:
14:00 Ding Junhui - Joe Perry
Typ: Ding over 0,5 centuries @ 1.66

Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już jutro poznały mistrza Walii.
Chińczyk z Anglikiem spotykali się do tej pory 13-krotnie. Bilans meczy to 10:3, a break trzycyfrowy padał nadzwyczaj często bo aż 11-krotnie w wykonaniu Dinga. Jedną setkę ma na koncie Joe.
W 5 meczach w Newport, Ding zrobił takich podejść aż 4 z czego dwa wczoraj fantastycznie wychodząc z opresji (Walker - Ding 4:2 -&gt; 4:5). Setkę władował również w meczu pierwszej rundy z Garym Wilsonem, drugiej rundy z Jamie Cope&#39;m, i czwartej rundzie z Donaldsonem.
⛔ 100 zły zapis
 
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Southampton - Liverpool
Typ: I połowa 2
Kurs: 2.63
Bukmacher:Bet365
Analiza:

Dzisiaj dojdzie to do wielkiego rewanżu pomiędzy Southampton,a Liverpoolem.Czemu wielki?Gdyż gospodarze to jedyna ekipa która potrafiła wygrać na Anfield.Gości satysfakcjonuje tylko pełna pula,bo walka o czołowe lokaty w tym sezonie jest mega zacięta.Jeśli chodzi o formę obu ekip to w 5 ostatnich spotkaniach The Reds uzyskali 13 pkt. natomiast Święci 8pkt.Na 27 spotkań dzisiejsi goście w schodzili do szatni 18 razy prowadząc co jest wynikiem fantastycznym.Gospodarze praktycznie nie grają o nic,a ich stadion nie jest żadną twierdzą.Zapewne będą czekać na dogodną sytuację i wyczekiwać rywala,który ruszy od początku do ataku.Tak jak pisałem 4 ekipa Premier League musi pokusić się o zwycięstwo,a jeśli do tego dochodzi to robią całą robotę w pierwszej połowie.Patrząc na formę strzelecką Sterlinga,Sturridge i Suareza,który ostatnio wykłada piłki na tacy swoim kolegą nie boję się postawić na zwycięski rezultat już do przerwy.Jedyne co mnie martwi to obrona,której zdarza się popełnić babola.Ten najlepszy bilans pod względem strzelonych bramek w lidze do czegoś zobowiązuje :grin: Pozdrawiam
✅ 163
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Siatkówka - Turcja kobiety 01.03.2014 godz. 14:00
Wydarzenie: Ilker Bankasi - Vakifbank
typ: Vakifbank (-20,5pkt)
Kurs: 1.7
Bukmacher: marathonbet
Na dzisiaj moja propozycja z siatkarskiej ligi tureckiej pań i spotkania pomiędzy Ilker Bankasi i Vakifbankiem. Sympatykom siatkówki kobiecej nie trzeba przypominać, że Vakifbank to obecnie najlepsza drużyna na świecie która wygrała kilka miesięcy temu klubowe mistrzostwo świata w bardzo dominującym stylu. Po tej wygranej zawodniczki nie spuściły z tonu i zarówno w lidze gdzie na 19 spotkań przegrały tylko jedno tracąc zaledwie 10 setów jaki w Lidze Mistrzów gdzie niedawno awansowały do finałowego turnieju final four prezentują się znakomicie. Dzisiaj naprzeciwko nich co prawda u siebie co chyba w tym wypadku nie ma aż dużego staną zawodniczki Ilker Bankasi, które należą do przeciętnych zespołów ligi tureckiej, do tej pory zespół ten zajmuje 6 miejsce z 9 wygranymi i 9 porażkami. W meczu z nimi zdecydowane faworytki Vakifbanku nie powinny mieć żadnego problemu z wygraniem w trzech setach i tak też stawiam, ale uważam również że przewaga w tych setach na korzyść zespołu przyjezdnych będzie znacząca. Dlatego też proponuję typ, że różnica punktowa pomiędzy obydwoma zespołami będzie większa niż 20 punktów. W pierwszym spotkaniu jaki rozegrały te zespoły w lidze Vakifbank wygrał 3:0 (15,22,15), a ogólnie w ostatnich 3 latach zespoły spotkały się 9krotnie i tylko raz moje faworytki przegrały seta i było to przed dwoma laty. Zachęcam do swojego typu.
⛔ 100 / bukmacher
 
V 213

vattek

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Rumunia, Liga 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Steaua Bukareszt - Dinamo Bucharest
Typ: Ile goli padnie w 1 połowie ? Więcej niz 1,5
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Mecz topowych drużyn ligii rumunskiej. Obie drużyny graja bardzo offensywnym stylem, takze spodziewam sie w tym meczu bardzo duzo goli ????
Gospodarze są w mega formie, szczegolnie gdy graja w domu, a teraz ciekawostka Steaua gdy grała u siebie zawsze prowadzila do polowy w tym sezonie w lidze.
Mysle, ze i tym razem tak bedzie ale Dynamo tez cos strzeli jesli marza o walke o top3, poza tym goscie na ostatnie 7 meczy w domu nie strzelili na wyjezdzie tylko raz.
W tym meczu czuje po prostu pressing od pierwszych minut gry gdyz gospodarze zawsze chca rozwiazac losy meczu wlasnie w 1 polowie i 2 gole juz przed 40 minuta ????
Pewniejszy typ meczu to gospodarze strzela w 1 polowie - 1,72 (wh) dla tych ktorzy sie boja grac ten ????
Pozdro
⛔ 100
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, I liga
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Gent-Charleroi
Typ:
Gent
Kurs: 1.55
Bukmacher:
bwin
Analiza:
Krotko i na temat. W lidze belgijskiej pozostalo 3 kolejki do zakonczenia rundy zasadniczej. Gent ma 4 punkty straty do 6 miejsca dajacego awans do play off o mistrzostwo kraju. Szosta lokate zajmuje Genk, ktore jest w slabej formie i gra w ten weekend z Anderlechtem w Brukseli. Gent w ostatnich 5 meczach nie przegral, a ostatnio wygral na wyjezdze z lidem Stabdartem Liege 3-2. Charleroi w ostatnich 5 meczach zanotowal 4 porazki i jedne zwyciestwo w ostatniej kolejce. Wydaje mi sie, ze w tym spotkaniu wygraja pilkarze z Gandawy. Odrobia straty punktowe do szostego miejsca i zachowaja szanse na awans do play off.
⛔ 100 powtórzony typ
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na Lodzie- NHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Boston Bruins- Washigton Capitals
Typ: 1 (60&#39;)
Kurs: 1.82
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Sezon NHL ruszył na dobre a ja zaliczyłem wyraźny falstart. Teraz czas na przełamanie. Zapewnić je mają hokeiści Boston Bruins. Ostatnie wyniki w NHL są bardzo kolorowe, ciężko co kolwiek przewidzieć, ale to widać w dziale w którym przeważa kolor czerwony. A więc liczę dziś na przełamanie Bruins, bo przecież wraca Tukka Rask czyli człowiek odpowiedzialny za tak dobrą defensywę i mało wpuszczonych goli przez Bruins na TD Garden. Od Igrzysk minął już prawie tydzień a więc czas najwyższy by wszystko się ustabilizowało. Dziś przyjeżdża drużyna Capitals z legendarnym Oviechkinem w składzie. W sumie, to bardzo śmieszy mnie ten człowiek. W Sochi, strzelił tylko 1 bramkę i to on głównie zawiódł Rosjan na Igrzyskach, jednak przyjechał do Stanów i już w pierwszym meczu z Panthers zdobywa 3 punkty, strzelając także gola na 5:4 w samej końcówce meczu. Nie powiem że jest &quot;hot&quot; ponieważ jego dyspozycja to niewiadoma. Jeśli chodzi o Raska i Ovechkina to jak wiemy, Ci panowie spotkali się w Sochi na jednym lodowisku naprzeciw siebie. Górą była wtedy Finlandia a Rask często ratował Skandynawów broniąc mnóstwo strzałów. Między innymi te Aleksa. Czy pozostanie to w głowie Rosjanina? Myślę że tak. Oczywiście Caps to nie tylko Ovechkin, ale także świetny Backstrom który po udanych Igrzyskach wrócił do Stanów ze świetną formą. Oni mogą mocno zachwiać defensywę Bruins. Jeśli Chara będzie dziś w 100% czujny i nie będzie &quot;puszczał&quot; zawodników z krążkiem tak jak to było w meczu z Sabres, jestem przekonany że Caps nie postrzelają. Minusem jest że nadal niedysponowany jest Seidenberg. W meczu z Sabres, dużo minut dostał Bartkowski i mam nadzieję że dziś będzie podobnie. Do składu na dobre wrócił Kelly i w ostatnim meczu już &quot;ukuł&quot; bramkę. W formie jest Marchand który strzela jak na zawołanie. Mam nadzieję że Bergeron wróci do formy sprzed IO. Po ostatniej porażce, Julien na pewno mocno nakrzyczał na swoich podopiecznych i dziś powinni wyjść zmotywowani na lód od samego początku.
⛔ 100
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayern- Schalke
Typ : Schalke over 2.5 rzutu roznego
Kurs: 1.65
Bukmacher: betsson
Analiza: Na dzisiaj wybieram granie roznych w strone ekipe z Gelsenkirchen. Linia jest ustawiona bardzo nisko, dlatego że Schalke mierzy sie dziś z dominatorem ligi niemieckiej czyli Bayernem. schalke po laniu jakie dostali od Realu w środe jedzie dzisiaj do jaskini lwa i zapewne czeka ich tam pozarcie przez miazdzcy wszystkich Bayern. Liczę tutaj na to, że Schalke będzie w stanie kilka razy znaleźć się pod polem karnym Bayernu. Ostatnio Schalke nie zdobywa wielu rzutów rożnych dlatego nie podpieram się tutaj statystykami. Mecz z Bayernem to bardzo prestizowe spotkanie. Myślę ,że bez wzgledu na wynik jaki będzie w trakcie spotkanie goście za wszelka cenę będą chcieli się choć troche zrewanzowac kibicom za środowa wtope w Lidze Mistrzów. Dla mnie bardziej realne wydaje sie że Schalke ugra te 3 rozne niz np. to ze strzeli gola Bayernowi, który bramki traci niezwykle rzadko. Typ wyjatkowo na czuja, ale powtarzam linia jest ustawiona tak jakby Bayern grał np z Freiburgiem a Schalke ma piłkarzy na skrzydłach którzy są w stanie pare razy szarpnac.

✅ 65
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaSuper League 2013/2014
Spotkanie: Skoda Xanthi - Levadiakos
Typ: 1
Kurs: 1,72
Buk: Bwin
Data i godzina: 01.02.14 14:00
Stawka: 7/10

Dziś o godz. 14:00 odbędzie się mecz w ramach 27. kolejki greckiej ekstraklasy pomiędzy Skodą Xanthi a Levadiakosem. Gospodarze zajmują 14. pozycję w tabeli, goście są sklasyfikowani na 12. pozycji. Obie ekipy w tabeli dzieli 1 punkt.

Skoda rozegrała w tym sezonie 12 ligowych spotkani domowych, z których 7 wygrała, 1 zremisowała oraz 4 przegrała (z pierwszym Olympiakosem, drugim PAOK, trzecim Atromitos i dziesiątą Gianniną). Ostatni mecz Skoda przegrała z trzecim Atromitos 0:2.

Levadiakos mimo, iż jest wyżej sklasyfikowany jest według mnie skazany na porażkę w tym meczu. Ostatnie dwa ligowe zwycięstwa zostały wywalczone na własnym obiekcie, natomiast na wyjazdach ekipa z Liwadii spisuje się katastrofalnie – zero zwycięstw, jeden remis cudem wywalczony i dowieziony do końca z ostatnim Arisem oraz 11 porażek. Ostatni raz na boiskach rywali Levadiakos punktował 15 września ubiegłego roku, a zwyciężył 6 kwietnia 2013.

Gospodarze zagrają tylko bez Dimitrisa Komesidisa (obrońca, 4/0), natomiast goście nie wystawią do składu takich graczy jak Emmanuel Kone (pomocnik, 23/2), Antonis Magas (obrońca, 12/0), Giorgos Labropoulos (pomocnik, 16/1), Stelios Vasileiou (napastnik, 11/1), Vukcević (pomocnik, 0/0) oraz Christos Intzidis (obrońca, 7/1). Pod znakiem zapytania stoi występ Macoumby Kandji’ego.

Z 7 ostatnich spotkań Skoda-Levadiakos rozgrywanych w Ksanti gospodarze zwyciężali sześciokrotnie oraz raz dzielili się punktami z gośćmi. Bilans ogólny spotkań bezpośredni to – 11 zwycięstw Skody, 4 remisy i 6 zwycięstw Levadiakosu.

Gratka z greckiej piłki, wpłacam 100 PLN do buka i gram all in na ten typ.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Fulham- Chelsea
Typ: Chelsea(-1)
Kurs:2,25
Bukmacher:Unibet
Analiza: W 28 kolejce, na stadion Craven Cottage zawita zespoł The Blues. Jest to starcie lidera z ostatnią drużyną ligi. Co prawda zespoł Jose Murinho w tygodniu rozgrywał bardzo cięzkie starcie z Galatasaray w lidze mistrzów , ale to zupełnie nie przeszkadza mi w graniu tego typu. Zawodnicy na takim poziomie , są przyzwyczajenie do grania co 3 dni i nie stanowi to dla nich problemu , drugą sprawą jest szeroka i wyrównana ławka zespołu Chelsea. Jeżeli zespoł The Blues chce sięgnąć po mistrzostwo,musi spokojnie wygrywać takie spotkania. Jestem przekonany ze słowa trenera , który twierdzi ze nie jest to jeszcze zespoł na mistrzostwo i budowany jest on z myśla na drugi sezon , są tylko po to żeby zdjąć presję z zawódników. Drużyna Chelsea jak do tej pory w lidze zanotowała 18 zwycięstw , 6 remisów oraz 3 porażki , z bilansem bramkowym 49:21, drużyna w 5 ostatnich spotkaniach rozgrywanych na obcych boiskach , ani razu nie przegrała , notując 3 zwycięstwa ( 3:0 z Suthampton , 1:0 z City , 2:0 z Hull ) oraz 2 remisy ( 1:1 z West Brom , 0:0 z Arsenalem). Zespoł Fulham natomiast , desperacko walczy o utrzymanie , w dotychczasowych 27 kolejkach , druzyna Fulham tylko 6 razy zebrala pełną pulę , 3 razy zanotowala remis i az 18 razy przegrała swoje spotkania. Drużyna prowadzony przez Felixa Magatha , jak do tej pory zgromadził tylko 21 punktów , w tym 10 na swoim obiekcie , na 5 ostatnich potyczek przed własną publicznością wygrali tylko raz i aż 4 razy nie zdobyli nawet oczka. W tym meczu zobaczymy starcie najlepszego ataku , z najsłabszą obroną dlatego upatruje tutaj handicapu na Chelsea, oraz kilku innych propozycji , które przedstawie niżej.
Chelsa wygra bez straty bramki @ 2,35
Chelsea 2/2 @ 2,08
⛔ 100 zły zapis
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy Bundesliga
Spotkanie:
Braunschweig - Gladbach
Typ: 2
Kurs: 1,95
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dosyć wysoki kurs na gości - Głównym powodem tego są bardzo złe występy Gladbach po zimowej przerwie ( 3 porażki i 2 remisy) . W żadnym z tych meczów Gladbach nie przekonywał do siebie w ogóle, ale ja widzę dzisiaj szansę na przełamanie.
Powód jest bardzo prosty i konkretny= Brunszwik jakościowo jest najgorszy w lidze. Do tej pory ich głównym plusem jest duch walki, co i tak cienko im idzie- zajmując ostatnie miejsce w lidzie..
Goście obecnie tracą sześć punktów do czwartego miejsca, które gwarantujeudział w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Jestem daleka od powiedzenia, że ​​goście są w słabej formie. Ostatnio mają pecha w niektórych spotkaniach (np. Przegrali trzy punkty w 88 minucie w Bremie i nie byli w stanie prowadzić w stosunku do dwóch goli Hoffenheim).
Dla Brunszwik bieżący sezon jest po prostu świetnym doświadczeniem, ale będą mieli ogromne problemy, aby uniknąć spadku. Dlatego spodziewam się dzisiaj, że stracą z Borussia która dla mnie jest nadal silnym kandydatem na europejskie Puchary.
⛔ 100 zły zapis
 
F 12

f1gold

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Everton - West Ham United
Typ: 2
Kurs: 7.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dniu dzisiejszym spotkają się drużyny zajmujące miejsce odpowiednio 7 i 10. Kursy na drużynę West Ham są wysokie co nie powinno się wydarzyć gdyż mają 4 zwycięstwa z rzędu i są w najlepszej formie w Premier League, tracąc w ostatnich pięciu meczach tylko 1 bramkę co na poziom PL jes bardzo ważnym osiągnięciem. West Ham przegrał w poprzednim meczu tych drużyn u siebie 3:2 i będzie chciał zrewanżować się za tą porażkę choć. Do składu West Ham wraca Caroll. Everton za to będzie miła niedostępnych: Gibsona, Oviedo,Jagielke,Traore oraz Kone.Defensywa będzie mocno zachwiana bez obecności Jagielki (Kapitana) a także brak Traore który strzelał w ostatnich meczach będzie znaczący dla drużyny do której wraca Lukaku bez formy. Jedynym argumentem za czym przemawia dzisiejsza wygrana Evertonu jest atut własnego boiska, w co więrzę że West Ham to zneutralizuje jak Sunderland i ogra Everton na ich boisku. Najcześciej następuje 5 wygrana z rzędu każdego zespołu jak i 3 porażka z rzędu w przypadku Evertonu. Kurs na West ham jest mocno przesadzony a ten kto postawi na West Ham może mięć mocny przyrost. Brak Jagielki w tym meczu może być decydujący dla tego meczu. Według mnie to najlepszy ty na ten dzień.
⛔ 100
 
fabianekmis 18

fabianekmis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Everton - West Ham United
Typ: X
Kurs: 4.25
Bukmacher: Expekt
Analiza: Witam wszystkich ;) pierwszy raz się bawię w konkursie i to mój pierwszy typ konkursowy oby szczęśliwy analiza jest całkiem podobna do kolegi f1gold jestem tego samego zdania tylko typ x z tego powodu ze Ewerton co każdy dobrze pamięta końcówki spotkań i stałe fragmenty to ich mocniejsza strona co przekonał się już nie jeden zespól wiec strzelić coś strzelom i zakończy się to bramkowym remisem takie jest moje zdanie stawiam na na wynik 2-2 ;)
kiepska analiza
 
6 5

6sty.zmysl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15
:30
Spotkanie: Braunschweig - Gladbach
Typ: 2
Kurs: 1,93

Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dosyć wysoki kurs na gości - Głównym powodem tego są bardzo złe występy Gladbach po zimowej przerwie ( 3 porażki i 2 remisy) . W żadnym z tych meczów Gladbach nie przekonywał do siebie w ogóle, ale ja widzę dzisiaj szansę na przełamanie.
Powód jest bardzo prosty i konkretny= Brunszwik jakościowo jest najgorszy w lidze. Do tej pory ich głównym plusem jest duch walki, co i tak cienko im idzie- zajmując ostatnie miejsce w lidzie..
Goście obecnie tracą sześć punktów do czwartego miejsca, które gwarantujeudział w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Jestem daleka od powiedzenia, że ​​goście są w słabej formie. Ostatnio mają pecha w niektórych spotkaniach (np. Przegrali trzy punkty w 88 minucie w Bremie i nie byli w stanie prowadzić w stosunku do dwóch goli Hoffenheim).
Dla Brunszwik bieżący sezon jest po prostu świetnym doświadczeniem, ale będą mieli ogromne problemy, aby uniknąć spadku. Dlatego spodziewam się dzisiaj, że stracą z Borussia która dla mnie jest nadal silnym kandydatem na europejskie Puchary.
⛔ 100
 
czarny-kotek 36

czarny-kotek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Ipswich Town - Birmingham
Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dniu dzisiejszym zdecydowałem się postawić na drużynę gospodarzy. Dlaczego? Przede wszystkim gospodarze tego spotkania nadal pozostają bardzo silną drużyną w meczach rozgrywanych na ich własnym obiekcie - przegrali tam jedynie 4 spotkania na dotychczasowych 16, ogrywając tam nawet drużyny zajmujące znacznie wyższą pozycję w ligowej tabeli. Birmingham natomiast w tym sezonie cały czas gra w kratkę, nie notując ostatnio żadnych znaczących serii meczów bez porażki i zajmując obecnie zaledwie 16 lokatę w rozgrywkach ligowych. Dodatkowo piłkarze drużyny Ipswich Town nie przegrali na własnym stadionie od trzech spotkań, a po ostatniej porażce (3:0) z aktualnym liderem tabeli, Leicesterem, uważam, że na pewno postarają się, by wymazać przeszłość zwycięstwem w tym spotkaniu.
✅ 95
 
S 3

salo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy Bundesliga
spotkanie: Dortmund - Nurnberg
godzina: 15:30
typ: X2
kurs: 4,33
bukmacher: Bet365
Analiza:
Kurs na jakąkolwiek zdobycz punktową w dzisiejszym meczu drużyny Norymbergii jest bardzo obiecujący. Moim zdaniem bukmacherzy trochę przeceniają zdziesiątkowaną kontuzjami ekipę Dortmundu. Lista nieobecnych jest bardzo długa: Subotić, Bender, Kuba, Gundogan i przede wszystkim pauzujący za kartki Reus. Wróci Hummels, jednak bardzo wątpliwe, aby zagrał od początku po tak długiej kontuzji. Wyjściowa jedenastka Dortmundyczków powinna więc wyglądać mniej więcej tak:
Weidenfeller - Piszczek, Friedrich, Sokratis, Schmelzer - Kehl, Sahin - Aubameyang, Mchitarian, Großkreutz - Lewandowski
Skład więc będzie daleki od optymalnego.
Przechodząc do sytuacji gości należałoby oczywiście zacząć od rewelacyjnej formy i nieprawdopodobnej metamorfozy ekipy FCN. Na wiosnę w 5 spotkaniach zdobyli aż 12 punktów, czyli więcej niż w 17(!) meczach rundy jesiennej, kiedy to zdobyli zaledwie 11 punktów. Tak dobra postawa w ostatnich meczach zaowocowała wydostaniem się ze strefy spadkowej. Patrząc na tabelę tylko rundy wiosennej Norymberga jest na 3 miejscu w całej Bundeslidze ustępując tylko Bayernowi i Schalke. Chyba najwięksi optymiści wśród sympatyków FC Nurnberg nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Powyższe fakty świadczą więc bardzo dobitnie o tym, że goście mogą powalczyć choćby o remis w dzisiejszym spotkaniu. Uważam, że tak wysoki kurs jest wart ryzyka.
⛔ 100
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie:
Braunschweig - M&#39;Gladbach
Typ: handi (-1) Borussia M&#39;Gladbach
Kurs: 3,30
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dużo już zostało napisane o tym meczu, nie lubie takich typów bo zazwyczaj jest na odwrót kiedy wszyscy stanowczo stawiają na jedną z drużyn. Ja jednak zaryzykuje kurs na ten mecz za pewne byłyby całkowicie inne gdyby Gladbach grało u siebie, kurs na handi -1 byłby w granicach 2.20. Chyba pamietamy jak to nie dawno Borussia potrafiła wygrywac u siebie. Dzis mają mecz na wyjezdzie z nagorszą drużyną ligi która w moim odczuciu nie ma szans na utrzymanie, drużyna która strzeliła najmniej bramek w lidze bo 16 na 22 rozegranych meczy. Jeszcze do niedawno wydawało się ze Gldbach ma aspiracje na LM, lecz teraz pozostaję im grać o LE i dlatego myślę że muszą się ostro wziąc do roboty tym bardziej że maja taką długą serię bez zwycięstwa, dzis na pewno będą podwójnie zmoblizowani aby zmazać tą brzydką serię! Ostatnie zwycięstwo w lidze BM&#39;G odniosła 7 grudnia 2013! czas aby to zmienić potencjał jest, rywal słaby. Ich ostatnie spotkanie ligowe odbyte w sierpniu to pewne zwycięstwo Gladbach :4:1!!! liczę na to że dziś zobaczymy podobny wynik,a Gladbach nie popełni błedu z meczu z Hofenheim kiedy to prawdzili 2:0 aby ostatecznie zremisować 2:2 !
⛔ 100
 
P 0

paw9191

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa PL
Godzina: 18.30
Spotkanie: Lech - Piast
Typ: 2
Kurs: 7
Bukmacher: Expekt

W Poznaniu dzisiaj ciężki mecz dla Piasta. Lech drużyna która ma 9 pkt więcej podejmie drużyne z Gliwic, która ma w sobie dużo determinacji aby wygrać ten mecz. Po ostatniej porażce Lecha z Pogonią az 5:1, Lech okazuje sie ze nie jest obecnie w jakiejś specjalnej formie. Piast zrobił rotacje w składzie i dziś nieco sie pozmienia. Piast załatał dziury w obronie i nowi zawodnicy jak Badia sie sprawdzają. Typ jest ryzykowny jednak za niewielkie kwoty mozna grać, bo nie takie niespodzianki sie zdarzały. Różnica między obiema drużynami nie jest jakas znacząca obecnie.
⛔ 100
 
sl@vecod 13

sl@vecod

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Godzina:
16:00
Spotkanie: Malaga - Valladolid
Typ: 1
Kurs: 1.78
Bukmacher: Bwin
Analiza: To jest mecz o życie (o 6 punktów) dla obydwu ekip, gdyż t
ylko trzy punkty dzielą w ligowej tabeli zespoły Malagi i Valladolid. Ekipa Realu zajmuje aktualnie dopiero 18. miejsce a gospodarze są o jedną lokatę wyżej. Założę się, że zdecydowana większość z Was forumowiczów po przeczytaniu pierwszego zdania tej analizy pomyślało: &quot;meczu o utrzymanie nie tykam!!!&quot;. Muszę się przyznać pomyślałem tak i ja....ale chciałem przedstawić 3 powody dla których warto zainwestować w ten meczyk:
1. Goście nie wygrali z Los Boquerones już od siedmiu lat.
2. W dotychczasowych 13 wyjazdowych meczach Real zdobył tylko siedem punktów (bilans bramek 12-29)
3. Powrót do składu gospodarzy Jesusa Gameza, Weligtona oraz Flavio.
Nie ukrywam, że spotkanie będzie bardzo zacięte, ale Malaga powinna wygrać różnicą co najmniej jednej bramki!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom