>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.05.2011 (niedziela)

Status
Zamknięty.
czabuko 18

czabuko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -PL EKSTRAKLASA
Spotkanie: ARKA Gdynia - LECHIA Gdańsk
Typ: 2
Kurs: 2.70
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Dzisiejsze derby trójmiasta wg. mnie wygra i to znacząco Lechia Gdańsk. Zdają sobie sprawę z tego że walczą o europejskie puchary i mają na nie spore szanse. W przypadku zwyciestwa wskoczą z dwu punktową przewagą na trzecie miejsce . Śląsk będący przed nimi rozgrywał już swoje zawody w tej kolejce stąd po prostu Lechia musi odbić im to miejsce. Arka dopiero nie dawno przełamała serię kilku miesiecy bez gola na własnym stadionie. Lechia co prawda na wyjazdach nie gra imponująco ale ten mecz , jakim są derby trójmiasta sprawi że obie drużyny będą grały na 120% możliwości. To spotkania z gatunku wyjątkowych. W arce zabraknie Glaviny, a aż sześciu graczy jest zagrożnych tym , że w przypadku otrzymania żółtej kartki nie wystąpią w następnej kolejce. Spotkanie tak prestiżowe, które zawsze było meczem walki od wiek wieków skutkowało dużą liczbą kartek, a tu w obliczu nieustannej bitwy o otrzymanie gracze Arki prawdopodobnie będą zmuszeni grać ostrożnie. W lechii zabraknie Dawidowskiego, ale Kafarski jak sam mówi nie koniecznie się tym przejmuje. Po ostatnim zwycięstwie Lechii nad Legią jestem pewien, że powinni uporać się z Arką .
⛔ 100
 
M 0

misike111232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia &gt; Premier League
Spotkanie: Arsenal vs Manchester United
Typ: Manchester United
Kurs: 2.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Manchester United jak wiemy jest liderem w tabeli ligowej ma 9 punktów przewagi nad trzecim w tabeli Arsenalem, a nad drugą Chelsea tylko 3 punkty przewagi.
Manchester United w ostatnich 5 meczach ligowych stracił zaledwie dwa punkty i jest o krok od sięgnięcia o zwycięstwo w Premier League wystarczy że dzisiaj wygra i w następnym meczu z Chelsea nie przegra zapewni sobie wtedy puchar.
Arsenal zagra praktycznie bez presji,ponieważ są już na przegranej pozycji.
Ale myślę że dzisiaj Manchester United postawi kolejny krok w sięgnięciu o pucharu i wygra z Arsenalem;D
Typ powtórzony, ⛔ 100 pkt.
 
A 38

avv1910

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia Portuguese Liga
Spotkanie: Beira Mar v Rio Ave
Typ: 2
Kurs: 2,75
Bukmacher: William Hill (1 post nie mogłem podać linka)
Analiza
Na dzisiaj wybrałem spotkanie po między Beira Mar a Rio Ave które rozpoczyna się o godzinie 17.Na początku sezonu nic nie zapowiadało że Rio będzie miało szanse powalczyć o europejskie puchary przegrywali w ostateczności remisowali swoje mecze w połowie sezonu byli w strefie spadkowej i nikt nie wróżył im nic dobrego.W pewnym momencie coś się zmieniło zaczęli znacznie lepiej grac wygrali kilka meczy z rzędu nawet przegrany mecz na wyjeździe 1-0 z porto napawał optymizmem przed następnymi meczami.Natomiast Beira ma teoretyczne szanse na wejście do 5 ale musiało by wiele czynników wystąpić żeby to się stało_Od początku nie szło im źle chociaż nie wyróżniali się z otoczenia nie byli wysoko ale też nie mieli zagrożenia spadkiem do niższej klasy rozgrywek.5 ostatnich spotkań u siebie to 2 zw 2 remisy i 1 porażka.Rio na wyjeździe 3 zw 2 porażki w tym jedna z niepokonanym porto.Jednak dla mnie najważniejszym aspektem jest walka o puchary i Rio dzisiaj pokaże chęć zwycięstwa w tym meczu.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: MLB, godz. 19.40
Spotkanie: Los Angeles Angels u Tampa Bay Rays
Typ: 1
Kurs: 1,781
Bukmacher: Pinnacle

Kolejne spotkanie na Tropicana Field. W poprzednich obie drużyny podzieliły się wygranymi. Dzisiaj jednak obstawiam gości. Powód jeden. Nazywa się Jered Weaver, RHP 6-0, 0.99 ERA, pitcher Angels. Ten zawodnik w 6 meczach ma 6 wygranych, 45.2IP gry i zaledwie 6 oddanych runs. Skuteczność pałkarzy, grających przeciw niemu wynosi 0,163. No i jeszcze ważna rzecz, ma szansę zostać pierwszym pitcherem od 110 lat, który na 1 maja będzie miał 7 wygranych na koncie. Ostatnie 2 mecze to 18IP gry, 1 runs dla przeciwnika i 1 walks przy 18 SO. Aż mi się nie chce wierzyć, aby dzisiaj Tampa mogłą coś ugrać, tym bardziej, że ten zespół na własnym obiekcie zdobywa średnio ok. 3 runs. Starterem gospodarzy będzie zupełny debiutant w lidze 24-letni Alex Cobb. W niższej lidze miał bilans 3-0 2.05 ERA (Triple-A Durham), ale nie sądzę, aby trochę mu się ręce nie trzęsły w debiucie. Stąd typ na Angels.

✅ 78,1
 
B 6

betholic

Użytkownik
Spotkanie : Olhanense - Benfica
Typ : 1
Kurs : 5,25
Bukmacher : Expekt
Analiza : Sezon ligowy dla Benfiki już się skończył . Jakakolwiek zdobycz punktowa w trzech ostatnich kolejkach , nie zmieni tego , że zostali wicemistrzem kraju . Najważniejsze jednak dopiero przed nimi walka o finał Ligi Europejskiej oraz ewentualny w nim udział . Muszą wręcz oszczędzić wszystkich kluczowych graczy , myśląc o możliwym triumfie w tych rozgrywkach . Co do dzisiejszego rywala Benfiki , zespołu Olhanense ciekawostką jest , że nie wygrał on dziewięciu ostatnich spotkań ( 4 remisy , 5 porażek ) , mają więc coś do udowodnienia swoim kibicom i sobie samym . Powinni wyjść maksymalnie zdeterminowani by dzisiejsze spotkanie wygrać . Pomimo iż są już niemal pewni utrzymania , nie odbije się to na ich mobilizacji . W zaistniałej sytuacji taki kurs uważam za promocję i coś naprawdę wartego ryzyka .
⛔ 100
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Piłka nożna, Dania Superliga
Lyngby - FC Nordsjælland
Typ: połowa czasu/pełny czas - 1/1
Kurs: 5.3
Buk: Expekt
Dziś o 16:00 spotkanie w ramach 28 kolejki duńskiej Superligi pomiędzy Lyngby - FC Nordsjælland. Ten mecz będzie ważny dla obu drużyn ale dla Lyngby jest arcyważny bowiem zespół ten ociera się o strefę spadkową i aby oddalić zagrożenie spadku musze to spotkanie bezwględnie wygrać. Lyngby ma obecnie 29 punktów i tylko 1 pkt przewagi nad przedostatnim zespołem. FC Nordsjælland jeste obecnie na 8 miejscu i wyprzedza Lyngby o 2 pkt więc też ma o co walczyć bo do końca rozgrywek jeszcze kilka spotkań i różnie moze się ich sytuacja potoczyć. Lyngby u siebie gra na przemian, głownie wygrwyając lub przegrywając, co pokazuje ich bialns gier: 5 zwycięstw, 3 remisy, 5 porażek ( bramki 18:19). FC Nordsjælland na wyjazdach grają dośc przeciętnie, mają ujemny bilans: 4 zwycięstwa, 3 remisy, 7 porażek (bramki 11:21). Lyngby nie wygralo meczu od 4 kolejek i dziś musi pokazać najwyższą formę na jaką ich stać i wygrac z goścmi, którzy grali an tygodniu w pucharze Dani i mogą odczuwać zmęczenie, co daje jakąs przewagę po stronie Lyngby. Myślę że piłkarze Lyngby mają świadomość o co dziś grają i to wyzwoli w nich maxymalną wolę walki i poprowadzi od zwycięstwa, zarówno w pierwszej połowie jaki i w całym meczu!!!:cool:
⛔ 100
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Arsenal - Manchester United
Typ:1
Kurs: 2,5
Bukmacher: Gamebookers
Analiza
Spotkanie, które może na dobrą sprawę rozstrzygnąć o losach mistrzostwa Angli. Manchester wygrywając dziś będzie miał 6pkt przewagi nad drugą Chelsea na 3 kolejki przed końcem z kolei wygrana Arsenalu spowoduje iż MU będą mieli 6 pkt przewagi nad trzecim Arsenalem. Dla Arsenalu wygrana jest ważna w kontekście nie tylko pozostania w walce o mistrzostwo, ale także powiększenia przewagi nad czwartym Manchesterem City mającego zaległe mecze. Stawiam na wygraną Arsenalu, ponieważ odpowiednio zmotywowani są w stanie dziś wygrać. Manchester bez Giggsa i Scholesa,ale z wracającym Berbatowem. W Arsenalu nie wykluczony jest występ chorego Rosickiego. Dla Arsenalu to najważniejszy mecz jaki mają jeszcze do rozegrania w tym sezonie, natomiast MU grając w LM musi się oszczędzać stąd posadzenie Giggsa na ławce. Na Dodatek Mu gra za tydzień na Old Trafford a Chelsea, który może rozstrzygnąć już wszystko. Arsenal potrafił wygrać u siebie z Barceloną przy dużej mobilizacji, dlaczego miał by nie wygrać z MU
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Piłka nożna, Anglia
Liverpool - Newcastle
Typ: połowa czasu/pełny czas - 1/1
Kurs: 2,20
Buk: Unibet
W wyniku słabszej dyspozycji ostatnio Tottenhamu , pojawiła się realna szansa , że stracony sezon dla LFC jeszcze może tak fatalny nie być. Otóż , Liverpool traci do Kogutów w ligowej tabeli 3 pkt. 5 miejsce to prawo gry w kwalifikacjach Ligi Europejskiej , a to zawsze jakieś pocieszenie , choć dla The Redds gra w Europejskich pucharach to cel minimum przed każdym nowym sezonem. Szanse na to są , i to bardzo duże , Tottenham czekają dwa cieżkie wyjazdy , na City of Manchester Stadium oraz na Anfield Road , czyli bezpośredni mecz. Dobrze by było dziś wygrać , aby postawić w ciężkiej sytuacji Koguty. Jeśli chodzi o Sroki , to mają 6 pkt przewagi nad strefą spadkową i dość korzystny terminarz. Raczej swobodnie się utrzymają , więc ewentualna porażka dziś , zbytnio im sprawy nie skomplikuje. Po za tym Anfield dla nich to zmora. Jedyna wygrana miała miejsce 17 lat temu , dwa remisy też kawał czasu temu , a po drodze 14 wygranych Liverpoolu. The Redds na koniec sezonu złapali całkiem niezłą formę , 3:0 z Man City i 5:0 z Birmingham u siebie , i remis z Arsenalem na Emirates. To tylko potwierdza , że całkiem dobra dyspozycja u podopiecznych Dalglisha. Dziś spodziewam się tego , że Liverpool od początku meczu ruszy do ataku , dobrą końcówką sezonu przynajmniej w pewnym stopniu pokażą się z dorbej strony , co za tym idzie mam nadzieje , że już do połowy LFC będzie prowadził ze Srokami , w II połówce dorzucą kilka bramek i pewnie wygrają
✅ 120
 
kazimir 20

kazimir

Użytkownik
dyscyplina: żużel
spotkanie: Tauron Azoty Tarnów - Caelum Stal Gorzów
typ: Caelum Stal Gorzów H(4.5 - 0)
kurs: 1,70
buk: Tobet
analiza:
Witam.Na dziś wybrałem pojedynek Tauron Azoty Tarnów - Caelum Stal Gorzów w żużlu.Typ to wygrana Gorzowian min 4,5 pkt ???? Tarnowianie dziś niestety znów poczują gorycz porażki :/ Stal pokazała że poważnie myśli o zdobyciu mistrzostwa i pokazali to w pojedynku u siebie z Unia Leszno.Gollob i Pedersen dziś mogą się okazać nie do objechania + Zagar i Iversen,dziś ma debiut zaliczyć Mroczka który pojedzie za Andersena(kontuzja) Co do Tarnowian dobrze powinien pojechać Kasprzak który dostał zakaz jazdy na 2 tyg w Anglii,napewno dobrze sie przygotował do dzisiejszego meczu ???? co do toru dziś nie bedzie on twardy (w sobote padało w Tarnowie) bedzie przyczepny i do walki ???? Prognoza częściowe opady deszczu i burze,myślę że spotkanie się odbędzie ????
✅ 70
 
D 208

daka58

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - 1 liga
Spotkanie: Kolejarz Stróże - Katowice
Typ: Kolejarz Stróże
Kurs: 2.50
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W meczu o,,utrzymanie&quot; według mnie faworytem są gospodarze, którzy po dwóch ostatnich wygranych kolejno z Niecieczą 2:0 i na wyjeździe w ostatniej kolejce z Odrą Wodzisław 3:0 nadal zachowali szansę na pozostanie w 1 lidze. Widać, że się w końcu przełamali gdyż wcześniej ponieśli 4 porażki z rzędu. Z czego najdotkliwszą była porażka aż 2:6 z Sandecją. Teraz widać, że wyszli z dołka. Z kolei GKS zanotował ostatnio dwa remisy i ostatni mecz z Ruchem Radzionków zremisowany 1:1 pokazał, że katowiczanie nie są w najwyższej dyspozycji. Swój typ opieram na ostatnich wynikach drużyn oraz na aktualnej dyspozycji.
⛔ 100
 
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: San Jose-Detroit
Typ: Detroit
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 21:00 polskiego czasu rozpocznie sie drugie spotkanie tych drużyn w playoffach.Wczoraj zawodnicy Detroit ulegli po dogrywce z San Jose 2-1,a prowadzili 1-0 do ostatniej tercji.Później dogrywka w której ulegli.Sądzę że o tym wyniku zaważyły wykluczenia 2 minutowe których Detroit miało 6 a San Jose 4.W fazie wcześniej San Jose ograło Los Angeles 4-2 w meczach,natomiast Detroit 4-0 ograli Phoenix.Zawodnicy z Detroit mieli większą przerwę na odpoczynek więc uważam że dzisiaj się zmobilizują i wygrają.San Jose tak samo zaczęło z Los Angeles od pierwszego meczu wygranego u siebie a potem porażki u siebie aż 0-4.Dla mnie drużyna z Detroit to jeden z faworytów do zdobycia tego Trofeum,tak jak nieraz grali w finale pucharu Stanleya i wygrywali.W tym roku jeszcze zawodnicy Detroit nie wygrali z San Jose więc uważam że dzisiaj się przełamią i wyrównają stan serii na 1-1.Nie mogą sobie pozwolić dzisiaj na porażkę bo stan 0-2 to już jest ciężko odrobić(choć w NHL wszystko możliwe).Typuje wygraną Detroit,tym bardziej że trener wystawia mocny skład na ten mecz.Wczoraj powinni to wygrać,lecz zabrakło szczęścia.Zawdonicy nastawieni są na grę w finale także wygra jak najbardziej Detroit bez dogrywki .
⛔ 100
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Segunda Division
Spotkanie: Granada - Tenerife
Typ: 1
Kurs: 1,69
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie 36 kolejki hiszpańskiej Segunda Division pomiędzy Granadą a Tenerife. Granada zajmuje 7 pozycję w tabeli i wciąż ma szansę na awans o klasę wyżej. Tenerife okupuje przedostatnią 21 pozycję, lecz nadal ma przynajmniej teoretyczne szanse na utrzymanie. Obu zespołom bardzo więc zależy na zwycięstwie w dzisiejszym meczu. W moim przekonaniu jednak nic nie wskazuje na to, by gospodarze mieli stracić punkty. Granada w ostatnich pięciu meczach ligowych zdobyła 8 oczek, Tenerife zaledwie 1. Gospodarze u siebie spisują się bardzo dobrze (zdobyli jak dotąd 39 punktów w 17 meczach), natomiast goście na wyjazdach kiepsko (11 pkt. w 17 spotkaniach). Piłkarze Granady nie powinni mieć większych problemów ze zdobyciem kompletu punktów w dzisiejszym meczu, o ile nie zlekceważą rywali. Wierzę, że zagrają na maxa.
✅ 69
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
erbik 3

erbik

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Dania 2.Dywizja Zachód
Spotkanie : Svendborg - Middelfart
Typ : over 3.5
Kurs : 2.15
Bukmacher : Betway

Dziś o godzinie 13:00 w ramach trzeciej ligi duńskiej Svendborg (11.miejsce) podejmie Middelfart (7.miejsce). Przybliżę może statystyki dzisiejszego spotkania.
Svendborg:
39 bramek strzelonych, 36 straconych Średnia strzelonych goli u siebie: 2.27
Średnia straconych goli u siebie: 1.82
Średnia goli na mecz u siebie: 3.99
Middelfart:
46 bramek strzelonych, 55 straconych
Średnia strzelonych goli na wyjeździe: 2.09
Średnia straconych goli na wyjeździe: 2.64
Średnia goli na mecz na wyjeździe: 4.75

Obie ekipy spotkały się w tym sezonie i zespół Middelfart pokonał zespół dzisiejszych gospodarzy 3 do 1.
Myślę, że mecz będzie wyrównany i wpadnie sporo bramek.
Przepraszam za efekty specjalne, ale nie mogłem tego &quot;odznaczyć&quot;
⛔ 100
 
steve 55

steve

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna,Eredivisie
Spotkanie:NAC Breda-Heracles Almelo
Typ:2
Kurs:2,42
Buk:pinnacle
Analiza:
33. kolejka 1. ligi holenderskiej.Spotkanie pomiędzy Bredą a Heraclesem.Obie drużyny właściwie nie mają już o co w lidze walczyć.Dziewiąty w tabeli Heracles traci aż 10 pkt do postawionego dwa miejsca wyżej Groningen zaś trzynasta Breda pewnie utrzymuje się nad strefą spadkową.Stawiam na Heracles bo jest to po prostu drużyna lepsza.Różnica pomiędzy tymi zespołami jest taka, że Heracles chociaż coś ostatnio wygrywa.W ostatnią serie ośmiu wygranych wkradły się dwie porażki - obie z wysoko postawionymi drużynami bo z PSV i Ajaxem.Zawodnicy z Heraclesu potrafią wygrywać kiedy mają do czynienia
z ligowymi średniakami.Ważne jest też to, że nie są to przypadkowe wygrane ale najczęściej pewne zwycięstwa dwoma lub trzema bramkami.
Jeśli chodzi o Brede to tylko dwa razy było ją stać za wygraną w ostatnich 14 meczach,dwukrotnie też remisowała a reszta to sromotne porażki.
Myśle, że Heracles wygra ten pojedynek, bo choć nie mają już praktycznie o co walczyć to w ostatnich meczach pokazują, że nie odpuszczają.
✅ 142
 
C 0

citos

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Super League
Spotkanie: Zenit Kazań- Dynamo Moskwa
Typ: Zenit Kazan Set 3-0
Kurs: 2.75
Bukmacher: Betsafe
Data : 1.05.2011 godz. 13:45
Dziś rozpoczyna się finał Ligi rosyjskiej. W finale zmierzą się dwie bardzo silne drużyny. Przypomnę że te dwie drużyny spotkały się w tegorocznej Lidze Mistrzów i wtedy Zenit wygrał 3:0. W obu drużynach aż roi się od gwiazd. Niedawno Dynamo w finale nie bez problemów wygrało rywalizacje z Bielgorodem natomiast Zenit wygrał z Dinamem Krasnodarsk. Oba zespoły wystąpią dziś w najsilniejszych składach:
Zenit Kazań:
Mikhailov, Abrosimov, Priddy, Tetyukhin, Apalikov, Ball, Obmochaev (libero).
Dynamo Moskwa:
Dante, Scherbinin, Veres, Yakovlev, Kazakov, Grankin, Stepanyan (libero).
Atutem Zenita powinna być własna hala oraz to że ekipa z Moskwy rozegrała ostatnio aż 5 meczy w półfinale.
Myślę że drużyna Zenitu Kazań wygra dziś gładko i obejmie prowadzenie w finale.
⛔ 100
 
mateo55 0

mateo55

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna, Primiera Division
Spotkanie:Villareal - Getafe 1/2
Typ:1
Kurs:2.40
Buk:bet365
Analiza:
Podopieczni Garrido ostatnio nie mają dobrej passy, szczególnie w obronie. Przegrali dwa ostatnie spotkania, drugi raz tracąc (w meczu z Porto w Lidze Europejskiej) aż pięć goli w ostatnich spotkaniach, bo przecież nie tak dawno, &quot;piątkę&quot; wbiła im drużyna &quot;Nietoperzy&quot; w spotkaniu ligowym. Myślę, że mają dziś świetną okazję do rehabilitacji przed własnymi kibicami, bo kiedy wygrać jak nie u siebie i nie z Getafe, z którym w bezpośrednich spotkaniach radzą sobie bez większych problemów, nie licząc małej wpadki w tym sezonie, gdyż w poprzedniej rundzie Getafe wygrało 1:0 u siebie, ale od tamtego czasu wiele się zmieniło. Rossi stał się gwiazdą zespołu a mając takiego partnera w ataku jak Nilmar uważam, że to kapitalny atak, który da radę strzelić dziś nie jedną bramkę. Ponadto Villareal ma dobry bilans w meczach domowych, gdzie zdobyli 39 punktów w 17 meczach, odnosząc tylko 2 porażki, w tym jedna nieunikniona w meczu z Barceloną i jedyna wpadka sezonowa przed własną publicznością w meczu z Levante (0:1). Strzelili 30 goli w owych 17 meczach co daje nam niezłą średnią prawie dwóch goli w meczu, liczę dziś na tę skuteczność.
⛔ 100
 
wilk_polska 11

wilk_polska

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szwajcaria Super Liga
Spotkanie: FC Sion- FC Bassel
Typ: 2
Kurs 2,00
Godzina: 16:00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Czołem. Na początku witam wszystkich typerów. Dzisiaj staję z Wami do zdrowej sportowej rywalizacji, życząc wszystkim powodzenia!
Powyższy typ, jest moim pierwszym na forum, a czy okaże się on skuteczny, pokaże już rywalizacja na zielonej trawie. Na dzisiaj wybrałem typ ligi szwajcarskiej, która nie jest moim konikiem, ale trudno było nie zauważyć meczu FC Sion- FC Bassel. Jak spojrzałem, to oczy bolą mnie do teraz :) To spotkanie według mnie mogą wygrać tylko goście. Walka o mistrza jest bezwzględna, a Bazylea jest na samym czubie tabeli i będą chcieli na nim pozostać także po tym meczu. Gospodarze... cóż- mecz o czapkę gruszek, chyba, że podejdą nadzwyczaj honorowo i będą chcieli coś działać, ale w to osobiście wątpię. Nie lubię jak wielu typerów posiłkować się statystykami, jakimiś starociami, że ktoś z kimś wygrał rok czy trzy lata temu tyle i tyle, bo to kompletnie nic nie znaczy. Każdy mecz jest inny. Ale dla fanów statystyk niech już będzie... Tabela mówi sporo, punkty także. Bazylea ma 64 strzelone gole, co daje dobrą średnią i świadczy o dobrym ataku. Myślę, że dzisiaj także to utrzymają, zwłaszcza, ze ranga meczu bezdyskusyjna. Sion słabo, zaledwie 34 gole, a to w Szwajcarii wystarczy na środek tabeli. Bez przedłużania i lania wody- dla mnie w to niedzielne popołudnie mecz wygrają goście, a kurs 2,00 całkiem grzeczny.
P.S. Bardzo często jeżdżę na mecze ligi czeskiej i słowackiej i jak nadejdzie czas, to będę podawał typy na te ligi. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaSzwajcaria Super League
Spotkanie: FC Sion - FC Basel
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dzisiejszego dnia dojdzie do konfrontacji 2 drużyn, które cały czas mają o co walczyć. Na pewno więc będzie bardzo ciekawie. Gospodarze (FC Sion) aktualnie zajmują 4 miejsce, ostatnie premiowane udziałem w Lidze Europejskiej. Goście (Basel) toczą walkę o mistrzostwo Szwajcarii i lepsze rozstawienie w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Wielu myślało, że mistrzostwo mają w zasięgu ręki jednak ostatnie 3 remisy i świetna seria ekipy FC Zurich (7 zwycięstw z rzędu) sprawiły, iż walka o mistrzostwo będzie naprawdę zacięta. Basel nie może pozwolić sobie dziś na stratę punktów, bowiem Zurich zapewne wygra dziś z Bellinzoną, a już za 2 kolejki dojdzie do starcia bezpośrednich rywali, gdzie Basel będą gośćmi. Jeśli zależy im na mistrzostwie, powinni, muszą wręcz wygrać. Na + jest na pewno to, że w lidze Sion wygrał u siebie ostatnio ponad miesiąc temu oraz ostatnia wygrana Basel nad Young Boys. Powodzenia!
Typ powtórzony, ⛔ 100
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Liga Duńska
Spotkanie: FC Kopenhaga vs Sønderjyske
Typ: 1
Kurs: 1,40
Buk: bet-at-home
Analiza:
Gospodarze już dawno temu zdobyli mistrza kraju, ale mimo to nie zwalniają tempa i wygrywają wszystko po kolei. Mają 10 kolejnych zwycięstw na własnym boisku w lidze i myślę, że dziś to nie ulegnie zmianie. Drużyna gości walczy o utrzymanie i myślę, że nie ma szans dotrzymać kroku Fc Kopenhadze. W ostatnich 7 meczach wyjazdowych zdobyli zaledwie 6 punktów, a jeśli chodzi o wszystkie mecze to mają obecnie passe 5 meczy bez zwycięstwa i jestem wręcz pewien, że dziś to się nie zmieni. Mimo miażdżącej przewagi w tabeli (26 punktów nad drugim zespołem) gospodarze cały czas grają mocnym składem i nie odpuszczają do końca. Kurs 1,40 to moim zdaniem okazja, gdyż Kopenhaga jest zdecydowanym faworytem i nie powinna przed własną publiką stracić punktów. Jeśli chodzi o bezpośrednie potyczki między tymi zespołami to na 14 rozegranych spotkań w lidze drużyna gości zdobyła tylko 2 punkty, więc ani razu nie wygrali.
Mój typ to pewne zwycięstwo drużyny gospodarzy FC Kopenhaga.
✅ 40
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League
Spotkanie: Arsenal – Manchester United
Typ: Arsenal powyżej 2.5 kartek
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Zaczynamy majówkę i to od niezłego uderzenia, które nadchodzi z Ligi Angielskiej, bowiem na Emirates Stadium dojdzie do spotkania odwiecznych rywali, przedstawiam wam spotkanie pomiędzy podopiecznymi dwóch Angielskich wyjadaczy czyli Arsenal Londyn – Arsene Wengera i Manchester United – Sir Alexa Ferguson. Wielkie spotkanie, wielkich drużyn, pomimo tego, że Arsenal ma już tylko matematyczne szanse na Mistrzostwo Kraju, nadal walczy o drugie miejsce, na którym znajduje się obecnie Chelsea. Manchester natomiast, też będzie walczyć o pełną pulę, gdyż muszą uciekać Chelsea, która bezwątpienia pod koniec sezonu złapała wiatr w żagle i cały czas jest w walce o Mistrzostwo, pomimo tego, że wszyscy ją już skreślali. Sędzią dzisiejszego spotkania będzie pan Chris Foy, który jeśli chodzi o dorobek kartkowy w tym sezonie nie ma się czym pochwalić 63 kartki w 25 spotkaniach, słabo, jednak pomimo tego twierdzę, że dziś nie będzie próżnował. Zapowiada się spotkanie w którym obie ekipy będą gryźć trawę by zdobyć 3 pkt, z jednej strony Arsenal walczy o Honor i 2 miejsce, a także Manchester o Mistrzostwo. Arsenal, który jest dość podłamany tym co się ostatnio działo, porażki klubowe, odpadnięcie z wszystkich frontów, kolejny rok bez trofeów, będzie chciał dziś zagrać na swoim poziomie, ale czy im się uda? ( Jako kibic wierzę w to całym sercem, ale rozum podpowiada, że nie… ) Uważam, że 3 kartki dla podopiecznych Wengera, to minimum jakie padnie w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom