>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.12.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Boliwia
Spotkanie: Aurora - Petrolero
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

Analiza:


Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 20 kolejki Boliwijskiej Premier Dywizji w którym to zmierzą się zajmujący obecnie 11 pozycję w tabeli zespół Aurora z 10 Petrolero. Gospodarze tego meczu rozegrali jak dotąd 9 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 3x odnieść zwycięstwo 1x zremisowali a 5x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 12 bramek a stracili 18. Goście z kolei jak dotąd rozegrali 9 pojedynków wyjazdowych w których to zdołali 2x zwyciężyć 1x zremisowali a 6x doznali porażki strzelając przy tym 8 bramek a stracili aż 17. Statystyki gości wyraźnie pokazują nam, że tracą oni średnio prawie 2 bramki na każde wyjazdowe spotkanie co nie rokuje pozytywnego wyniku przed tym starcie. Gospodarze natomiast po słabej serii spotkań przełamali się w ostatniej kolejce co zapewne pozytywnie wpłynęło na morale zespołu dlatego też według mnie to oni są faworytami przed tym spotkaniem stąd mój typ na ten mecz to 1.
⛔100
 
magpiee 18

magpiee

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ligue 1
Spotkanie: Evian Thonon Gaillard FC - AS Nancy Lorraine

Typ: X
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dziś w Ligue 1 bardzo ważne spotkanie jeśli chodzi o dół tabeli. Wygrzebujący się ostatnio z dołka 17 Evian podejmuje u siebie czerwoną latarnie ligi Nancy. Sądzę, że oba zespoły będą chciały postarać się za wszelką cenę wygrać ten mecz gdyż Evianowi pozwoli to na odbicie się od strefy spadkowej i przy dobrym układzie wyników skończenie po tej kolejce w środku stawki. A Nancy jeśli wygra zbliży się na 5 pkt do Evian tym bardziej, że jeśli marzą jeszcze o utrzymaniu to muszą te spotkanie wygrać. A jeśli nie z zespołami z dołu tabeli to z kim? Pomimo tego myślę, że podopieczni Jeana Fernandeza nie mają atutów żeby wygrać i w tym spotkaniu padnie remis. Nancy ostatnie dwa mecze z rywalami z dołu (Ajaccio, Troyes) remisowało, a ostatnie i jak do tej pory jedyne zwycięstwo odniosło uwaga w 1 kolejce 1:0 z Brestem. Co prawda Evian ostatnio pnie się ku górze 2 wygrane (na wyjazdach) i remis, ale u siebie w tym sezonie gospodarze na swoim boisku ugrali zaledwie 6 punktów wygrywając tylko raz 15 września (!) 3:0 z Bastią.
✅230
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
1.12.12 g.23:00, Tenis
A. Ungur - G. Pella
Typ: 1
Kurs: 2,52
Buk: Pinnacle
Po mojemu to trochę dziwny rozkład kursów, spodziewałem się bliżej 50/50. No bo finał challengerowego masters a tu faworyzuje się Pelle pomimo faktu, że zaledwie 3 dni temu grał z Ungurem w grupie i przegrał 1:2. Przegrał dość pechowo bo po dwóch tiebreakach w drugim i trzecim secie no ale przegrał. A tu teraz nagle dla buków duży faworyt. W półfinale Ungur rozprawił się 2:0 z Badene, a Pella sprawił niespodziankę wygrywając 2:0 z Hanescu. Ale dla mnie to nie powód żeby zaraz stawiać go w roli pewniaka do końcowego zwycięstwa. Według mnie są to zawodnicy na porównywalnym poziomie, nawet bilans wygranych/przegranych mają w statystykach podobny w odniesieniu do okresu ostatnich tygodni. Dlatego moim zdaniem o wygranej zdecyduje dzisiaj lepsza dyspozycja dnia i pomniejsze detale. Całkiem możliwe, że kolejny raz dojdzie do 3-setowej batalii bo tak jak mówię obu uważam za graczy na podobnym poziomie, dlatego dziwi mnie faworyzowanie Pelli. Argentyńczyk jest w gazie, pokonał tu dwa dość głośne nazwiska czyli Belucciego i Hanescu no ale nie w każdym meczu musi odrazu trzymać podobny poziom. Ungur też ułomkiem nie jest, za darmo finału nikt mu nie dał i może spokojnie wygrać całe zawody. Wg. mnie szanse obu rozkładają się dokładnie 50/50 dlatego gram Ungura po dużo lepszym kursie.
⛔100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Primera Division
Spotkanie : Real - Atletico
Typ 1
Kurs : 1.50
Bukmacher :*Betclick
Analiza: Jesli Real nie chce stracic resztki godnosci to ten mecz musi wygrac. Choc za Atletico przemawia bardzo wiele na czele z niespotykana u nich od lat forma to jednak mowiac prosto- Real to Real. Po to w Madrycie zbudowano taka potege zeby na Bernabeu derby byly rozstrzygane na korzysc gospodarzy. Choc Barca uciekla daleko , gra zespolu jest przecietna, pelno plotek o koncu karieru Mourinho i Ronaldo w tym klubie , a takze oslabien w obronie to i tak Real jest w tym meczu stanowczym faworytem. To nie mecz w stylu Borussi i Bayernu gdzie wlasciwie ciezko stwierdzic kto jest obecnie lepszy. To mecz potentata z dzielnie walczacym bedniejszym kuzynem dla ktorego sukcesem bedzie remis. Uwazam, ze atmosfera na Santiago Bernabeu w razie niewygrania derbow moglaby sie zagescic zbyt niebezpiecznie. To jest mecz Realu w ktorym podopieczni Mou odpowiedza na pytanie czy ta druzyna ma jeszcze przyszlosc czy juz moze cos sie wypalilo. Uwazam, ze Real nie pozostawi nikoku watpliwosci.
✅50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom