>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.02.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Spotkanie: Novara - Chievo
Typ: poniżej 2,5 gola
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu dwóch ekip walczących o utrzymanie (Chievo może trochę mniej) moim zdaniem padnie mniej niż 3 gole. Gospodarze z Novary notują w prawdzie sporo wyników z dużą ilością goli (czyt. ponad 2), ale w tym meczu strzelania raczej nie będzie. Mocno underową ekipą w tym sezonie są za to piłkarze Chievo, którzy obecnie zajmują 13 pozycję w ligowej tabeli. Novara jak wiadomo jest ostatnia, a do bezpiecznej strefy traci już 7 punktów. Moim zdaniem będzie to mecz walki o każdy metr boiska, a pokaz finezji i techniki. Dodatkową motywacją dla piłkarzy Novary powinien być dzisiejszy debiut na ławce trenerskiej Emiliano Mondonico. Zawodnicy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, co dziś jednak nie będzie łatwe. Podejrzewam, że jeśli to gospodarze strzelą pierwsi bramkę to mecz takim wynikiem się zakończy. Jeśli pierwsze trafi Chievo to ze swoją bądź co bądź w miarę dobrą obroną nie dadzą sobie strzelić bramki wyrównującej. Myślę, że Chievo wygra to spotkanie w stosunku 1:0 lub 2:0. Co więcej, zespół z Werony zagra bez żadnych osłabień. Novara musi poradzić sobie bez Morimoto, Marianini, Ludiego, Cosera i Centurioniego. Stawiam na under !

⛔100
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Szwecja 1 Liga
Spotkanie: Djurgarden - HV 71
Typ: 2
Kurs: 2,55
Bukmacher: Bet 365
Analiza:

Witam. Dzisiaj o godzinie 19 rozpocznie się arcyciekawe spotkanie pomiędzy Djurgarden który zajmuje 11 miejsce a HV 71 które plasuje się na 5 miejscu.

Ostatnie 5 meczy obu drużyn:
Gospodarze: 1-4
Goście: 2-3

Wliczone są tutaj mecze tak zwana kz (końcowe zwycięstwo).
Do tej pory drużyny spotkały się 49 razy: 20 razy wygrywali gospodarze, 28 razy wygrywali goście, a 5 ostatnich meczy skończyło się tak: 2 wygrane gospodarzy i 3 wygrane gości.Obecnie gospodarze są bez formy, HV 71 na wyjazdach graja więcej niż przeciętnie, i myślę że dziś powalczą o zwycięstwo. Powodzenia

✅155
 
W 1

wisniat

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Dania - AL-Bank Ligaen
Spotkanie: Herning- Odense
Typ: 2
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Dziś o godzinie 19:30 dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy Herning a Odense. Goście nie są faworytami tego meczu co jest dla mnie dziwne, ponieważ są o lokate wyżej niż Gospodarze. Odense do tego meczu przystąpią w pełnym składzie uskrzydleni ostatnim zwycięstwem u siebie z Frederikshavn. W drużynie Herning zabraknie ich czołowego gracza Waltersa a na uraz kolana cierpi ich główny skrzydłowy Lie. Gospodarze wygrywając klika ostatnich meczy wyczerpali limit szczęscia i sądze że drużyna z Odense sobie z nimi poradzi.


Powodzenia . Pozdro dla Kowala.

✅225
 
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna.Francja Piłka ręczna LNH typy
Spotkanie: Dunkerque-Chambery
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365

Na dziś wybrałem spotkanie z piłki recznej pomiedzy Dunkerque-Chambery.
Gospodarze zajmuja obecnie 4 miejsce 8 wygranych 1 remis i 4 porazki zdobywajac 17 punktów.Gospodarze u siebie dobrze nie graja 4 wygrane 0 remisów i 3 porazki.Goście zajmuja obecnie 2 miejsce 11 wygranych 0 remisów i 2 porazki zdobywajac 22 punkty.Goscie w meczach wyjazdowych lepiej się prezentuja zanotowali 5 wygranych 0 remisów i 1 porazka.Uwazam ze w tym spotkaniu wygraja goscie.Pozdrawiam ????

⛔100
 
P 11

pawelb

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Edmonton Oilers - Chicago Blackhawks
Typ: Edmonton Oilers
Kurs: 3.40
Bukmacher: Betfair
Analiza:

W dzisiejszej kolejce NHL drużyna Edmonton Oilers zajmująca przedostatnie miejsce w lidze podejmie ekipę Chicago Blackhawks która jest na 6 miejscu. Pomimo wyraźnej różnicy punktowej między rywalami oraz przewidywaniami bukmacherów którzy upatrują jako zwycięzców ekipę z Chicago mam odmienne zdanie i uważam że gospodarze sięgną w tym meczu po zwycięstwo. Za moim typem przemawiają bezpośrednie pojedynki między tymi drużynami w obecnym sezonie. Drużyna Edmonton Oilers wygrała w Chicago 4-3 i poniosła porażkę 6-3, natomiast na swoim obiekcie rozgromili dzisiejszych rywali w stosunku 9-2. Dlatego wydaję mi się że także i w tej kolejce sięgną po wygraną. Początek meczu 03:35.

Zła data
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom