>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.03.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
Y 4

yellowe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Blackpool -Hull City
Typ: Dokładny wynik 2:0
Kurs: 10 zł
Bukmacher: Bwin

Drużyna Blackpool jeżeli chce myśleć o wywalczeniu miejsca przynajmniej w barażach o awans do Premiership nie może sobie pozwolić na stratę punktów w tym meczu. Przyjdzie im dzisiaj się zmierzyć z drużyną Hull City która jest drużyną solidną szczególnie w defensywie. Jeżeli chodzi o bramki stracone mają ich najmniej w lidze.Ostatnią bramką jaką stracili był mecz z Derby County 2 stycznia. W sześciu pozostałych meczach bramek nie tracili. Robi wrażenie. Gdyby kierować się statystykami to można pomyśleć że wynik 2:0 może być bardzo ciężko osiągalny. Ale mną bardziej niż wnikanie w statystyki prowadzi myśl że każda seria się kiedyś kończy. I dlaczego by nie dziś w końcu zmierzą się z drużyną która walczy o powrót do Premiership i ma na to bardzo realne szanse.
Drużyna Blackpool jest drużyną która gra bardzo ofensywną piłkę o czym świadczy ilość strzelonych bramek(56). Daje im to drugie miejsce w lidze. Dużo też tracą, ale wiadomo drużyna która preferuje bardziej ofensywny styl jest bardziej narażona na kontrataki a co za tym idzie traci więcej bramek.
Reasumując zagrają ze sobą drużyny preferujące w ogóle inny styl. jedna defensywna która traci mało bramek z ofensywną która ich wiele strzela. Ja uważam że najlepszą obroną jest atak. Szybko strzelona bramka uspokoi grę, mająca problemy ze zdobywaniem bramek drużyna Hull będzie musiała zaatakować co da szansę Blackpool na strzelanie bramek kolejnych.Typuję jeszcze jednej;) pozdrawiam
⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HOLANDIA: Eerste Divisie
Spotkanie: Willem II - Emmen
Typ: Willem II strzeli powyżej 3,5 bramek
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Czas rozpocząć weekend, czyli okres kiedy ilość meczy piłkarskich wręcz nas rozpieszcza. Na dziś wybrałem spotkanie w Eerste Divisie, pomiędzy szóstą ekipą ligi Willem II a znajdującym się w dolnej części tabeli Emmen.
Dzisiejsi goście na wyjazdach spisują się bardzo słabo, dotychczas rozegrali dwanaście spotkań z których tylko w czterech udało im się zdobyć punkty - a dokładnie 8 oczek ( 2 zwycięstwa, 2 remisy) - w pozostałych 8 spotkaniach schodzili z murawy gospodarzy jako pokonani. W ostatnim spotkaniu wyjazdowym, które miało miejsce w poniedziałek (27.02) ulegli drużynie MVV aż 0:6, nie wróży to najlepiej przed dzisiejszym spotkaniem. Willem II natomiast gra w kratkę. Trener Jurgen Streppel, nie do końca potrafi wykorzystać potencjał tego zespołu. W ostatnim spotkaniu przegrali z wiceliderem z Rotterdamu 1:2. Od 2 grudnia, forma Willem nie należy do najlepszych, w ostatnich ośmiu spotkaniach udało im się wygrać zaledwie raz, remisując trzy krotnie i przegrywając cztery razy... Wszystkie trzy remisy miały miejsce na własnej murawie. Dziś jednak nadarza się dobra okazja, by przerwać tą fatalną formę.
Emmen dzisiaj zagra bez Sander Fischer(OB, 23/3), Marijn Sterk (OB, 18/1), Jorrist Kunst (OB, 22/1), Matthieu Bemba (PO 16/0) i Michel Poldervaart (PO, 15/0). Jak widać, trzech głównych obrońców wypada ze składu, to spory cios dla ekipy Emmen. Dodatkowo problemy finansowe, za które już została drużyna Emmen ukarana miesiąc temu odjęciem 6 punktów.
W poprzedniej rundzie, Emmen przegrało na własnym stadionie 0:2, dziś nie wydaje mi się, aby mógł paść inny wynik niż wysokie zwycięstwo Willem II.
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T - Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Korona Kielce - Podbeskidzie (czy będzie czerwona kartka?)
Typ: TAK
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Wpadł mi do głowy właśnie taki typ, aby obstawić, że będzie w meczu czerwona kartka. Głównie mam nadzieję, że kartka będzie po stronie Koroniarzy, bo Podbeskidzie jakoś brutalnie to nie gra. Natomiast podopieczni Ojrzyńskiego bardzo lubią sobie rozkręcić jakąś borutę na płycie boiska. Praktycznie co mecz to skaczą jak koguty do drużyny przeciwnika. Innych to drażni, innych nie, ale trzeba się pogodzić z faktem, że Korona lubi zbierać kartki, zarówno czerwone jak i żółte. O zaistnienie kilku żółtych kartek jestem spokojny w tym meczu, ale może z uwagi na tak fajny kurs uda się złapać komuś czerwoną kartkę. Więcej nie ma co tutaj pisać. Statystyki też tutaj mało dadzą, wiedząc po prostu, że Korona sporo fauluje to warto zaryzykować.
⛔ 100
 
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplina: Piła Nożna,Niemcy 2. Bundesliga
Spotkanie: Duisburg - Greuther Furth
Typ: 2
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365

Analiza: Dzis o godz 18:00 w 2 niemieckiej bundeslidze zostanie rozegrane spotkanie pomiedzy Duisburg i Greuther Furth.Gospodarze u siebie zanotowali 4 wygrane 2 remisy i 6 porazek strzelajac 15 straconych 14 zdobywajac 14 punktów.W ostatnim spotkaniu grali na wyjezdzie przeciwko FC Dynamo Dresden i przegrali to spotkanie 2:0.Duisburg obecnie zajmuje 14 miejsce i walczy o utrzymanie sie w lidze zanotowali 5 wygranych 5 remisów i 13 porazek strzelajac 27 straconych 36 zdobywajac 20 punktów.Goście w meczach wyjazdowych zanotowali 4 wygrane 5 remisów i 2 porazki strzelajac 17 straconych 10 zdobywajac 17 punktów.W ostatnim spotkaniu podejmowali u siebie Vfl Bochum 1860 i wygrali to spotkanie 6:2.Greuther Furth zajmuje pozycje lidera zanotowali 14 wygranych 5 remisów i 4 porazki strzelajac 53 straconych 20 zdobywajac 47 punktów.Gospodarze walcza o punkty i o utrzymanie sie w lidze natomiast goscie walcza o awans do 1 ligi,a tuz za plecami gonia ich Eintracht Franfurt i St.Pauli którzy maja tylko 1 punkt straty do nich.Uwazam ze w tym spotkaniu wygraja goscie i beda walczyc o upragniony awans.Pozdrawiam ????
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Metz - Clermont
Typ: 2
Kurs: 3.43
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Bardzo dobry kurs wyhaczyłem na to spotkanie, bo w Pinnacle jeszcze nie spadł, jak u innych bukmacherów. Clermont to ekipa bardziej utalentowana, świetnie ułożona w defensywie i jedna z najlepiej grających ekip na wyjazdach, ba - nawet najlepiej wyglądają punktowo. Ich bilans - 21 punktów w 13 meczach (6-3-4) i dodatni bilans bramkowy 17:12. Mają też w składzie doświadczonego strzelca Riviere - 10 bramek, a najlepszym zawodnikiem jest Romain Alessandrini - szybki i zwinny skrzydłowy, który co sezon ma na koncie po około 10 bramek (aktualnie 6). Walczą też o awans do Ligue 1, choć ostatnio troszkę forma im opadła - długo byli liderem, ale w tym roku przegrali wszystkie mecze wyjazdowe w stosunku 1:2, oraz wygrali 2 mecze u siebie też 2:1. Metz jest drużyną bardzo przeciętną, dobrze grającą w defensywie ale bardzo słabo w ataku (tylko 17 bramek strzelonych), dlatego wynik 2:1 się tutaj nie powtórzy. Clermont bramkę strzeli, a czy wygra? Trudno powiedzieć, kurs jest znakomity, ale myśle że są w stanie ograć 14 drużynę Ligue 2 choćby 1:0.
⛔ 100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Piłka nożna 2.Bundesliga 18:00
Ingolstadt-Union Berlin
2
3,07
Pinnacle Sports

Dziwi mnie to , że jeszcze nikt nie podał tego typy. Dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu jest drużyna gości. Myslałem, że kurS będzie około 2,10 a tu bukowie wyskoczyli z 3.0 , więc to jeszcze bardziej zachęciło mnie do gry.
Ale przejdźmy do meczu!
Drużyna gospodarzy ostatnio zaliczyła 3 remisy i jedną wygrana. Ale należy dodać , że wszystkie te remisy wiązały się z dużym szczęściem a ostatnia wygrana to poprostu fuks.
Gosci ostatnio grali troche pechowo w przeciwieństwie do gospodarzy bo zaliczyli 2 porażki i wygraną. Warto dodać że mimo porażek strona dominującą byli goście. Dlatego dziś stawiam na nich.
Mam nadzieje , że dotychczasowe szczęście gospodarzy przejdzie na gości natomiast pech gości przejdzie na gospodarzy.;)
Dodam jeszcze że gości zajmuja 7 miejsce w tabeli a gospodarze 15. Co udowadnie że te drużyny walczą zupełnie o coś innego. Kilka miesięcy temu Union wygrał u siebie 4-1 nie mam nic przeciwko by ten wynik się powtórzył!
Powodzenia !!!!
⛔ 100
 
cosmo 11

cosmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Austria, Erste Liga Spotkanie: Austria Lustenau - First Vienna Typ: Over 2,5
Kurs: 1.746
Bukmacher: :Pinnacle Sports
Analiza:

Mecz austriackiej ligi w którym zmierzą się odpowiednio zespoły zajmujące 5 i 9 miejsce w tabeli. Drużyna gospodarzy ze średnią u siebie 2,5, goście na wyjazdach 2,8. Austria zanotowała u siebie 40% overów, goście aż 80%. Ostatnio gospodarzom się nie wiedzie od 3 meczy nie zanotowali zwycięstwa, okazją na przełamanie będzie dzisiejszy mecz, gdyż goście na wyjazdach zawodzą, w ostatnich 2 meczach stracili 8 goli.Szansy wejścia typu upatruję też w bezpośrednich spotkaniach obu drużyn. Ekipa Austrii będąc gospodarzem w ostatnich 11 latach rozegrała z Vienną 7 spotkań z których wszystkie zakończyły się overami. Liczę iż historia bezpośrednich meczy na over będzie trwała nadal. Powodzenia.
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Delray Beach 19-00 2.03.2012
Matosevic - Gulbis
typ: 2-0
5.4
unibet
Analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju atp w Delray Beach spotkaja sie: Australijczyk Marinko Matosevic i Lotysz Ernests Gulbis. Zdecydowanym faworytem bukmacherow jest Gulbis, ja jednak to spotkanie widze zupelnie inaczej. Lotysz nie liczac tego turnieju, w tym sezonie nie wygral jeszcze ani jednego spotkania. Tutaj pokonal Alejandro Falle i po trzech setach Steva Darcisa, zawodniczkow raczej nie pierwszoplanowych jesli chodzi o gre na kortach twardych. Dziś przyjdzie mu sie zmierzyc ze swietnie ostatnio dysponowanym Marinko. Matosevic wygral ostatnio turniej na podobnej nawierzchni w Caloundra. Tutaj pewnie, bez straty seta przeszedl kwalifikacje. W turnieju glownym ogral swietnie serwujacego Ivo Karlovica w dwoch partiach, a w drugiej dobrze dysponowanego w tym sezonie - Alexa Bogomolova. Obaj panowie swietnie serwuje i przede wszystkim na podaniu opieraja swoja gre. Biorac pod uwage forme zawodnikow w ostatnim czasie, nieco wiecej szans na zwyciestwo daje Australijczykowi, a patrzac na kursy wystawione na jego zwyciestwo, ten typ wydaje sie byc bardzo oplacalny.
⛔ 100
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
Plus Liga Mężczyzn, 02.03.12r. 18:00
Resovia - Jastrzebski Wegiel
typ: [DW] 1-3
kurs: 6.50
Gamebookers
Wungiel potrzebuje punktow. Gdyby dzis wygral z pkt moze wskoczyc na 4 miejsce i play offy zaczynac we wlasnej hali, co z pewnoscia jest pewnym handicapem. Reska nie gra już o nic. Podopieczni Andrzeja Kowala rundę zasadniczą już na pewno zakończą na trzeciej pozycji. Jastrzebski, to fakt w formie katastrofalnej. Przegrane 3 mecze pod rzad, jednak dziś w Resovii mogą zagrać zmiennicy. Jak wiadomo między tymi klubami od dłuższego czasu stosunki są na co najmniej dobry poziomie. Jak wspomnial trener Kowal, jego podopieczni obecnie trenują cieżej przed playoffami i w zdisiejszym meczu mogą być odrobinę zmeczeni. Jastrzębianie są zmotywowani. Obecnie roznica w formie miedzy tymi zespolami jest duza, jedank jak juz wspomnialem Resovia moze wystawic rezerwy, ktore ma całkiem dobre. Jedank one i tak wg mnie moga ugrac conajwyzej seta, stad moj typ na dokladny wynik: 1-3 dla Jastrzebian.
⛔ 100
 
P 7

pasztecik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -CZECHY
Spotkanie:
Dukla Praga - Slovacko
Typ: Powyżej 2,5 gola
Kurs: 2,70
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Podałem taki typ ponieważ uważam że jest bardzo możliwe że wejdzie. Dukla Praga w obecnym sezonie w meczach na swoim stadionie na 8 meczy strzeliła 16 goli i 10 straciła. świadczy to o tym że w meczach w których gospodarzem jest drużyna z Pragi pada dużo goli. Średnio powyzęj 3 goli na mecz. Natomiast gdy Slovacko gra mecz na wyjezdzie nie strzlelaja z byt duzo goli i równie mało traca, ich bilans to 6strzelonych i 6 straconych goli wiec jak na 8 meczy wyjazdowych nie jest to powalając wynik. W ostatnich 5 meczach druzyny Slovacko tylko raz padł wynik powyżej 2,5 gola. Dlatego też uwazam że nadszedł najwyższ czas zeby żeby poraz kolejny padło troche wiecej goli w ich meczu.

⛔ 100
 
openprotennis 26

openprotennis

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP Acapulco
Spotkanie:
Isner J. - Tomic B.
Typ: 2:0
Kurs: 2.25
Bukmacher: http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuchBet-At-Home
Analiza: Isner dzieki swojej potedze serwisowej trzyma pewien poziom który trudno przeskoczyć i zapewnia mu regularne wystepy w dalszych fazach turnieju. Tym razem rywal juz ponad przecietny jednak wciaz Bernard musi sie wiele nauczyc. Dopiero wchodzi w rytm turniejowy a John jest w sztosie jest numerem 1 w USA i napewno jego pewnosc siebie ktora w polaczeniu z nieco ego charakterem daje dobry efekt. Nie grali ze soba jeszcze nigdy wiec mysle ze Tomic moze nie wiedziec co sie dzieje na returnie a w obcenym tenisie return to kluczowe zagranie do budowania przewagi lepszym jest tylko serwis. 2:0 troche podnoszac ryzyko, Tomic moze urwac seta stac go na to natomiast mysle ze nie w 1 meczu przeciw tak serwujacemu zawodnikowi nie gral rowniez nigdy z Karlovicem wiec musi sie jeszcze wiele nauczyc i doznac porazek zanim stanie sie bardzo wartosciowy.

✅ 125
 
fork 16

fork

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania
Spotkanie: La Coruna - Alcorcon
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.10
Pinnacle
Deportivo wyraźnie nie pasuje do tej ligi. Ich miejsce jest w pierwszej lidze gdzie byli nieprzerwanie do końca poprzedniego sezonu. W tym jednak muszą zmagać się w Segunda Division.
Dlaczego over? Ponieważ Deportivo w tym sezonie aż 57.7% meczy kończy overowo, a ich oponenci 38.5%. Wiem, że to nie przekonuje, ale 3 z ostatnich 5 meczy gości kończyło się overem i tyle samo gospodarzy, a to już jest bardzo przekonywujące. Poza tym gospodarze tracili bramkę w 4 z 5 ostatnich spotkań i również w 4 na 5 zdobywali takową. Goście we wszystkich ostatnich 5 meczach zdobywali bramkę, a tracili w dwóch. Mam przez to nieodparte wrażenie, że dzisiaj obie ekipy strzelą, a Deportivo na pewno na jednej bramce nie skończy.
Ostatnie spotkanie, a zarazem jedyne jaki się pomiędzy tymi drużynami odbyło, zakończyło się pogromem gości aż 4:0 (czyli jak widać over). Dzisiaj spodziewam się mniej jednostronnego spotkania i liczę na wyrównaną i obfitą w gole grę.
✅ 110
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Korona : Podbeskidzie
Typ : over 3,5
Kurs : 5,00
Bukmacher : bet365
Godzina : 18.00
Analiza :
Już za pół godzinki dojdzie do niezwykłej walki pomiędzy drużyną 5 i 6 w tabeli czyli zagra Korona i Podbeskidzie.
Korona ma 31 punktów i w tym roku jeszcze nie przegrali, a nawet nie stracili bramki a więc forma chyba wyśmienita.
Dzisiaj z tego co wyczytałem to bez żadnych braków kadrowych więc będzie można śmiało liczyć na dobry mecz i być może na kolejną wygraną Korony która jeszcze może się łapać w gronie kandydatów do Mistrzostwa, szczególnie z taką formą jaką mają obecnie.
Podbeskidzie mają 29 punktów, trochę więc gorzej ale jak na ten zespół to jest wyśmienicie i oni też w tym roku jeszcze bez porażki i nawet bez straconego gola.
A właściwie to oprócz tego że teamy są bez porażki w 2012 roku to mają komplet zwycięstw, a więc to zmieni się na pewno w przypadku którejś z ekip.
Ale walka powinna być taka jak zwykle, bo te drużyny zawsze tłuką się na maxa,.
Pomiędzy nimi raz były dwa gole, trzy razy były trzy gole, raz cztery gole i raz aż pięć bramek.
Ostatnie spotkanie to wygrana na wyjeździe Korony 2:3 a więc jeśli na wyjeździe było tak dobrze to u siebie też pewnie ze 3 gole ustrzelą jak sie postarają a i Podbeskidzie stać na walkę i na bramki w tym meczu,.
Over 3,5 bardzo możliwy.
Polecam
⛔ 100
 
tomolej 13

tomolej

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FRANCJA, Ligue 2
Spotkanie: Sedan - Monako
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
U innych buków kurs zleciał do 1.75 tylko bet365 trzyma na poziomie 2.0 . Te spadki kursów mnie zaciekawiły ponieważ jak każdy wie Monako jest teraz bardzo bogatym klubem który w zimowym okienku zrobił wiele zakupów. Klub bo wyprzedaży po spadku do 2 ligi zaczął znów zakupy i teraz broni się przed spadkiem. Lecz dziś według mnie niema szans nawet na 1 pkt gdyż rywal z wyższej półki który obecnie plasuje się na 5 miejscu i ma teoretycznie szanse na awans. Lecz kursy tak nie spadły ze względu na informacje które wyżej wypisuję lecz ze względu na liczne nieobecności w drużynie Monako. Lista jest bardzo długa co możecie sami zobaczyć: Adriano (O/14m), Appiah (O/13m), Chabbert (B 5-0),Germain (P 24-7), Kurzawa (O 4-0), Yatabaré (P 9-1),Vahirua (N 12-2), Wolf (O 0-0),Assana (P 5-0), Barazite (P 0-0), Eysseric (P 16-1), Helstad (N 6-0),Makengo (N 12-0), Malonga (P 8-1), Muratori (O 8-0), Pinteaux (O 4-0), Sourzac (B 6-0). Bardzo dużo braków utwierdza mnie w przekonaniu że w tym meczu faworyt jest tylko jeden i jest nim Sedan
⛔ 100
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Niemcy
Spotkanie: Ingolstadt - Munchen
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Witam. Zaraz rozpocznie się mecz z ligi niemieckiej pomiędzy Ingolstadt zajmującym 2 miejsce z dorobkiem 87 punktów, a Munchen plasującym się na 11 miejscu i 68 oczkami na koncie.
Forma ostatnich 5 meczy obu zespołów:
Gospodarze 4-1
Goście 2-3
Wliczone są zwycięstwa końcowe.
Ostatnie spotkanie tych dwóch drużyn kończyły się tak: 3 zwycięstwa gospodarzy i 2 zwycięstwa gości. Ingolstadt plasuje się jako drużyna w Play-off i jest kandydatem do mistrzostwa kraju, Munchen jako 11 zespół nie wchodzi w play-off i o nic ciekawego nie walczy. Myślę że gospodarze gładko pokonają dzisiaj goście, proponuje także postawić over 5,5 bramki. Powodzenia !
✅ 85
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽Holandia 2
MVV Mastricht - Dordrecht
Over 4.5 gola
4.33
Williamhill

Na dzisiaj wybrałem mecz z drugiej ligi holenderskiej, która słynie z dużej ilość goli. Wybrałem mecz dwudziestej czwartej kolejki pomiędzy MVV Mastricht i Dordrecht. Stawiam na over 4.5 gola.
Swój typ argumentuję statystykami. Gospodarze na 23 rozegrane ligowe mecze zaliczyli aż 8 razy over 4.5 gola. Jest to około 35 % wszystkich meczy. Goście na 23 mecze mieli również 8 meczy gdzie wpadło 5 goli lub więcej. Jak widać obie ekipy należą do overowych drużyn czyli takich z udziałem, których wpada dużo bramek. Moim zdaniem dzisiaj kibice zgromadzeni w Mastricht zobaczą kilka bramek. Mój typ to 3:2 dla gospodarzy i over 4.5 gola. Ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się wynikiem 3:3.
⛔ 100
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Dyscyplina: Hokeja na lodzie - Szwajcaria 2 liga 19:45
Spotkanie: Visp - Lausanne (Z Dogrywką i karnymi)
Typ: Visp
Kurs: 1.83
Buk: Bet365
Dzisiaj o godzinie 19.45 rozpocznie się 2 mecz półfinału fazy play off Szwajcarskiej 2 ligi hokeja na lodzie tzw. NLB. Ekipa Visp podejmować będzie Lausanne. Bardzo ciężko wzkazać kto jest faworytem w tym meczu, bowiem lepszą drużyną wydają się być hokeiści gości ale gra na właśnej tafli EHC Visp bardzo różni się od tej na wyjeździe. Zacznę od gości. Lausanne to zwycięzcy zasadniczej fazy LNB w obecnym sezonie z bilansem końcowym 36-9. Jak widać imponujący, zdobyli w sumie 105 punktów i wyprzedzili rywali znacznie. Jednak faza play off rządzi się swoimi prawami, tutaj często faworyci przegrywają swoje pojedynki a mecze są bardzo wyrównane. Już w ćwierćfinale przekonali się o tym przyjedni, bowiem grając z 8 drużyną fazy zasadniczej czyli Lions, przegrali 1 mecz na wyjeździe 2-5 a u Siebie musieli w jednym z pojedynków męczyć się ponad 60minut i wygrali ostatecznie 2-1. Co bardzo ważne z 9 przegranych meczów w FZ aż 7 było na wyjeździe to pokazuje też że jednak wcale nie da się grać tak dobrze na wyjeździe jak u Siebie. Hokeiści EHC Visp to drużyna która od kilku sezonów zalicza się do czołówki LNB i rywale muszą z nimi się męczyć w finałach Play Off. W tym sezonie weszli do PO z 4 bilansem ligi (26-19) ale u Siebie było o wiele bardziej na plus bowiem wygrali 15 z 22 meczy na właśnej tafli. W 1 fazie PO grali z dość nie obliczalnymi Olten HC ale wygrali dość wyraźnie 4-1. Co bardzo wązne, u Siebie nie mieli w żadnym meczu kłópotów, wygrywali bardzo wyraźnie 6-3, 5-2 i 6-2. Jak widać własny lód im bardzo pomaga. Jeśli chodzi o H2H to w home Visp na sporo przewagę w 10 ostatnich meczach wygrali 7 razy, przegrywając tylko 3krotnie. Podsumowując: Visp gra bardzo dobrze u Siebie, mają serię kilku meczy bez porażki na własnej tafli, rywale jeśli mają przegrywać to właśnie na wyjeździe a do tego H2H wskazują że Visp u Siebie nie ma zwyczaju przegrywać.
⛔ 100
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - HOLANDIA: Eerste Divisie
Spotkanie: Cambuur - FC Volendam
Typ: Cambuur strzeli w obydwu połowach
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365 Analiza: Czas na przerwanie fatalnej serii Camburu 7 meczów bez zwycięstwa. Na treningu kibicie przyszli by &quot;zmotywować&quot; piłkarzy gospodarzy, by Ci dalej walczyli o play-offy. Osłabienia co prawda po obu stronach, ale Volendam także &quot;w dołku&quot; i na dodatek bez swojego najlepszego strzelca Tuypa oraz podstawowego bramkarza Ruitera. Cambuur bardzo dobrze rozpoczął sezon, ale ostatnio w &quot;delikatnym&quot; kryzysie. Dzisiaj najwyższy czas na odbudowę formy i w końcu przekonywujące zwycięstwo. Tym bardziej, że przeciwnik nie dość, że osłabiony to jeszcze w kiepskiej formie. Trener gości &quot; ponoć&quot; już zapowiedział, że nie przedłuża umowy obowiązującej do końca sezonu. O walkę o play offy będzie raczej trudno i coś nie widać motywacji w ich poczynaniach ostatnio. Ostatnie porażki z Fortuna Sittard oraz Veendamem, które są niżej notowane niczego optymistycznego nie zapowiadają przed dzisiejszym spotkaniem .
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seba1987 5

seba1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Irlandia Premiership
Spotkanie: St. Patricks Athletic - Bray Wanderers

Typ: X
Kurs: 4,6
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Z pośród wszystkich dzisiejszych meczów ten wydał mi sie bardzo ciekawy i warty do opisu i zagrania ponieważ gospodarze ostatnio w słabej formie i odpadnieciu z pucharów nie sądze ze nagle odbudują forme z druzyna, ktora jest typowym wydzieraczem punktow gospodarzom na ich wlasnm boisku. Myśle ze w tym wypadku bedzie tak ze druzyna Patricks jest zbyt dobra u siebie i nie da sobie na wywiezienie 3 pkt z wlasnego terenu natoiast druzyna gosci z wszelka cene bedzie walczyc i bedzie chciala wywiesc choc jeden punkt z terenu gospodarzy co uwazam ze jest bardzo prawdopodobne. Kurs jak na remis dosyc wysoki choc swiadczyc moze o bylym pierwszoligowcu ktory jednak ma doswiadczenie ale w tym wypadku wystarczy to tylk o i wylacznie na remis ???? w historii spotkan tych druzyn w wiekszosci lepsi byli gospodarze ale i goscie bardzo czesto remisowali 1:1 badz wygrywali tak jak ostatnio 2:3 dlatego i w tym przypadku stawiam na dokladny wynik 1:1 ???? choc jak wiadomo moze byc roznie ????

⛔ 100
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
KOSZ Liga amerykańska
Regatas - Obras
typ: 2
kurs: 3,20
bet365
Dzisiaj w nocy ruszają rozgrywki rundy wstępnej Ligi amerykańskiej w Koszykówce. Rzuciło mi się w oczy spotkanie pomiędzy Regatas i Obras. Warty uwagi jest przede wszystkim sure-bet dostępny do zagrania. Bet365 oferuje 3,20 na gości, gdy pinnacle oferuje 2,73 na gospodarzy. Nie wiem czym to jest spowodowane. Szkoda, że tak późno to zauważyłem bo kilkanaście minut przed meczem dopiero. Jednak w konkursie sure-beta zagrać nie można. ???? Stąd typ na gości, którzy są moim zdaniem faworytem tego meczu. Obie ekipy to zespoły argentyńskie. Grają na codzień ze sobą. Jednak z różnym skutkiem. Goście, czyli Obras są liderem ligi Argentyńskiej z bilansem 19-7. Natomiast gospodarze, ekipa Regatas mają bilans 13-14 i zajmują dopiero 10 pozycję w lidze. Goście wygrali ostatnie 4 z 5 meczy. Natomiast gospodarze tylko 2 z ostatnich 5. Do tego dodać warto ostatnie bezpośrednie spotkanie, między obydwoma zespołami, które odbyło się niedawno i wygrali gracze Obras. Wszystkie te statystyki wskazują na przewagę gości i zdecydowałem się na nich zagrać.
✅ 220
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom