>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 02.03.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Piłka nozna Szwajcaria
Spotkanie Luzern-Thun
Typ :Mniej niz 1,5 gola
Kurs 3.00
Bukmacher: Bet365
Na godz 19:45 zaplanowano spotkanie Luzern-Thun krotko i na temat spotkanie oceniam za wyrownane i stawiam ze dzis niewpadnie 2 gole jesli chodzi o spotkania pomiedzy tymi ekipami bywało juz roznie od 1 do 4 goli dzis wiec moze byc roznie 50 na 50 wrecz w Szwajcari lubia strzelac bramki ale ja oceniam ze w akurat w tym spotkaniu wpadnie raptem jeden zobaczymy jak to bedzie start juz zaraz mozna powiedziec ze to zaklad na szybkiego ale jestem dobrej mysli powodzenia !
kiepska analiza
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ziemny, ATP, Delray Beach
Spotkanie: Ernests Gulbis - Tommy Haas
Typ: dokładny wynik 2-0
Kurs: 3,40
Bukmacher: BetFair
Analiza:
Gulbisowi ewidentnie chce się ostatnio grać, denerwuje się często, ale przynajmniej widać, że mu zależy i liczy na coś w tym roku. Bilans 6/0 na otwartym hardzie. Musiał przejść kwalifikacje, potem pokonał Blake-a w dwóch setach (notabene grającego podobnie do Haasa czyli siłowy tenis), Querreya po ciężkim meczu (w którym był już za burtą prawie, ale w trzecim secie potrafił odrobić przewagę double breaka i wygrać w tb, co z takim serwisantem jak Sam uważam za niemałą sztukę), a wczoraj w sumie rozgromił Munoz-De La Nava. Dwa turnieje temu (na hali) przegrał z Del Potro (jeden set w tb), a turniej temu z Berdychem po trzech zaciętych partiach (dobry mecz). Gulba pewnie trzyma podanie. Co do Tommy-ego, to to jest już staruch, ale i tak w ciągu ostatnich miesięcy zalicza dobre rezultaty. Od początku roku jednak imo gra kiepsko, miewał srogie wpadki, kreczował w Memphis, a wczoraj zagrał słaby mecz z Dodigiem. Pierwszego seta wygrał dopiero po tb (a prowadził 4-0), drugiego przegrał praktycznie bez walki, a trzeciego Chorwat przegrał sam ze sobą robiąc po 3 podwójne w swoich gemach serwisowych. Niemiec nie serwował jak natchniony (miał problemy z utrzymaniem podania, co chwilę wychodził z jakiegoś 0-30) i robił trochę błędów. Po tym meczu wiedziałem, że będę celował w reprezentanta Łotwy. Kursy są w sumie słusznie wyrównane, mogą być taje, ale mi tu się widzi wygrana Gulbisa i to nawet 2-0 (6-4 7-6). Nie sugerowałbym się tutaj tym, że musiał przechodzić kwale, bo i tak wygląda bardziej świeżo od staruszka, a w ćwierćfinale grał z godzinę krócej.
⛔ 100
 
S 0

squat2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy - Serie A Spotkanie: Milan - Lazio
Typ: połowa/koniec spotkania x/AC Milan
Kurs: 4.33
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Wiele osób faworyzuje w dzisiejszym meczu piłkarzy z Milanu, nie inaczej jest ze mną. Osobiście uważam że absencja kilku kluczowych piłkarzy gospodarzy nie wpłynie negatywnie na wynik końcowy dzisiejszego spotkania. Ławka gospodarzy jest pełna dobrych piłkarzy. Najtrafniej dowodzi tego ostatnie spotkanie AC Milanu z FC Barceloną gdzie nie zagrał chociażby Balotelli a pomimo tego Milan odniósł zwycięstwo. Lazio jeszcze się nie pozbierało po porażce 3:0 ze Sieną a piłkarze Milanu są na fali i Ci którzy będą dzisiaj zastępować podstawowych piłkarzy będą chcieli dowieść swojej wartości na boisku. Wydaje mi się że spotkania nie będzie można zaliczyć do kategorii „łatwych” liczę na rozstrzygnięcie meczu w drugiej połowie i korzystny wynik końcowy dla Milanu.
⛔ 100
 
T 11

tropez

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP DELRAY BEACH
Spotkanie: Haas - Gulbis
Typ: over 22,5 gemów
Kurs: 1.80
Bukmacher: Totomix
Analiza
Witam wszystkich.
Dzisiaj za dobry typ uznałem mecz tenisowy z udziałem Łotysza Gulbisa (obecnie 109 ranking ATP) oraz Niemca Haasa (obecnie 19 ranking ATP). Jestem prawie pewny, że w tym meczu zobaczymy 3 sety, po czym tak wnioskuję ? Ostatnimi meczami, pojedynkami bezpośrednimi oraz formą graczy. W pojedynkach bezpośrednich jest remis 1:1 z tym, że na nawierzchni twardej to Gulbis prowadzi. Ich pojedynki były bardzo zacięte przed rokiem na US.Open to Gulbis okazał się lepszy przegrywając już 2:0, a wyciągając na 3:2 (brawo) natomiast Tommy okazał się być lepszym w 2009 na ziemnych kortach w Madrycie wyrgywając 2:1. Jak widać w obydwu spotkaniach było minimum 2 sety. Stawiam na over ponieważ zwycięzce jest wskazać bardzo trudno. Jeśli już miałbym typować byłoby to 2:1 dla Gulbisa. Pozdrawiam serdecznie

nieregulaminowy bukmacher
 
gamen0 165,3K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: WŁOCHY: Serie A
Spotkanie:AC Milan - Lazio
02.03.2013 20:45
Typ: Dokładny wynik (wiele opcji)
TYP: 2:1, 3:1 lub 4:1
Kurs:4.60
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się mecz w Lidze Włoskiej. AC Milan
podejmie na własnym boisku Lazio. Faworytem w tym spotkaniu wydaje się być Milan
który odzyskał wiarę we własne umiejętności i bardzo dobrze prezentuję sięod
niedawna. Sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa. Milan jest na 4 miejscu
ze stratą 2 punktów do będącego na trzeciej pozycji Lazio. Dzisiejszy mecz
jest więc bezpośrednim pojedynkiem. Jak wiem, w ekipie Milanu nie zagra dziś
Mario Balotelli, dlatego gospdoarze mogą czuć się osłabieni. Jednak mają
dość szeroką kadrę oraz bardzo dobrych zmienników. W ekipie z Lazio
z pewnością nie zagra ich najlepszy strzelec - Mario Klose. Moim zdnaiem mecz będzie
bardzo zacięty, z ostatecznąwygranągospdoarzy. Mój typ na wynik to 2:1
⛔ 100
 
sliwa191 107

sliwa191

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - KOLUMBIA: Liga Postobon - Apertura
Spotkanie: Itagui - Petrolera
Typ: x2
Kurs: 2.63
Buk: bet365
Analiza:

Itagui w ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrali trzy razy, trzy razy zremisowali i cztery razy przegrali.
Petrolera w ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrali pięć razy i pięć razy przegrali.
Według mnie w tym spotkaniu jest tylko jeden faworyt - Petrolera. Obie drużyny grały z zespołem La Eguidad. Itagui jako gospodarz przegrali z nimi 0:1 natomiast Petrolea wygrali na wyjeździe z La Equidad jedną bramką.
Według mnie możliwy jest remis w tym spotkaniu, dlatego w tym spotkaniu obstawiłem x2.
kiepska analiza
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania
Spotkanie: Valencia - Levante
Typ: Dodatkowy handicap azjatycki - 1.połowa (-1) 1
Kurs: 3.80
Bukmacher: Bet365
W ramach 26.ej kolejki hiszpańskiej Primera Division Valencia rozegra derbowy pojedynek z Levante. Faworytem spotkania jest ekipa gospodarzy, która zajmuje piąte miejsce w tabeli z przewagą siedmiu punktów nad lokalnym rywalem. Nietoperze są obecnie w bardzo przyzwoitej formie, co potwierdzają dobre wyniki ostatnich pięciu meczów - 3 zwycięstwa i 2 remisy(1-1 z Barceloną). Tego samego nie można powiedzieć o drużynie przyjezdnych, gdyż ci są wyraźnie w gorszej dyspozycji, o czym świadczy fakt, że w poprzednich pięciu spotkaniach wygrali zaledwie raz, natomiast aż 3 mecze kończyły się porażkami. Kolejnym atutem Valencii jest gra na własnym stadionie, gdzie wspierani dopingiem kibiców, potrafią być szczególnie groźni i efektywni. Jako że to derby możemy spodziewać się ostrej walki i większego niż zwykle zaangażowania od pierwszych minut. Sądzę, że Valencia jako zespół lepszy, już po pierwszej połowie będzie mogła cieszyć się korzystnym wynikiem.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom