>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.04.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 2 Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
matfat 8

matfat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Bayern Monachium - Juventus
Typ: Home team to score in both halves
Kurs: 2.50
Bukmacher: Expekt
Analiza: Przed nami szlagierowe spotkanie dwóch wielkich klubów. Obie w świetnej formie, obie z chęcią zdobycia tak długo wyczekiwanego trofeum w tych rozgrywkach. Zacznijmy może od Juventusu. &quot;Stara dama prowadzi w swojej lidze ze zdobyczą 68 pkt. Mistrzostwo według mnie już mają. Teraz najważniejsza jest dla nich Liga mistrzów. Ostatni raz zwyciężyli w tyhc rozgrywkach 16 lat temu. To długo, zbyt długo.. Ich forma jest wyborna. Wygrali w lidze 4 na 5 meczów. Ich celem w tym meczu będzie pozytywny wynik. Dla mnie takowym będzie nikła porażka lub remis. Trener Juventusu Antonio Conte planuje zaskoczyć Bayern Monachium zmieniając ustawienie zespołu w meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów. Mistrzowie Włoch mają zagrać tylko z jednym napastnikiem.
Conte planuje oddelegować na murawę trzech obrońców, sześciu pomocników i jednego, osamotnionego snajpera. Według włoskiej prasy, na szpicy turyńskiego giganta ma zagrać Mirko Vucinić. Zwykle Stara Dama gra ustawieniem 3-5-2, ale teraz miejsce jednego z napastników ma zająć Paul Pogba. I tu jest pies pogrzebany. Jeśli wyjdą 3 obrońcami to dostaną niezłe lanie. W lidze niby stracili najmniej bramek, obronę mają wyborną ale bez przesady. Bayern wie, że we Włoszech będzie im ciężko bo na terenie Juventusu goście pada mało bramek ze strony drużyn przyjezdnych. Tak więc w tym meczu muszą zdobyć jak największą ilość bramek, a robić to umieją po ostatnim pogromie 9:2 jaki zafundowali Hamburgerowi. Ich sytuacji i formy chyba nikomu nie muszę przedstawiać. Według mnie obecnie jest to najlepsza drużyna na świecie. Zgrana niczym w Fifie, zmotywowana i żądna zemst po porażkach w poprzednich sezonach. Ten mecz zagrają w najmocniejszym składzie. Nie ważne czy zagra Gomez czy Pizarro. Te sępy skorzystają z asyst Robbena i Riberyego i górnych prostopadłych podań za linię obrony Juventusu. Nie widzę innego rozwiązania jak pewne gole gospodarzy w obu połowach.
✅150
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Tippeligaen
Spotkanie: Honefoss - Strömsgodset
Typ: BTS
Kurs: 1,6
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Honefoss swoje pierwsze spotkanie przegrało 3:2 ze Start&#39;em. W pierwszej połowie w ogóle nie istnieli, stracili 3 bramki. W drugiej połowie zdecydowanie się przebudzili, zdominowali przeciwnika, zdołali strzelić 2 gole, do remisu brakowało im niewiele.
Strömsgodset, wicemistrz Norwegii w pierwszym spotkaniu wygrał 2:0 z drużyną Sandnes. Całe spotkanie dominował, oddał 7 celnych strzałów na bramkę, przeciwnikowi nie pozwolił na chociażby jeden.
Obie ekipy w poprzednim sezonie spotkały się 2 razy. Pierwsze spotkanie rozgrywane na boisku Strömsgodset zdecydowanie należało do gospodarzy, którzy wygrali je 4:0. Obie ekipy spotkały się miesiąc później. Tutaj już nie było tak łatwo, gracze podzieli się punktami remisując 1:1.
Widać, że gracze obu ekip nie mają problemów w ofensywie. Stwarzają sobie okazje, wykorzystują je, to spotkanie może być ciekawe. Wydaje mi się, że obie ekipy strzelą przynajmniej po jednym golu. Można szukać też jakiegoś overa.
⛔100
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Baseball MLB
Seattle @ Oakland [04:05]
Seattle @ 2.02
Pinnacle

Felix Hernandez [SEA] vs Brett Anderson [OAK]
Po takim kursie widzę nieco value na nich , szczególnie że miota King Felix.
Przeciwko obecnemu line-upowi Oaks ma średnią .214/.260/.264 w 140 AB co jest bardzo dobrym wynikiem.
Tylko 5 Extra Base Hits.
Na ostatnie 5 spotkań otwierających sezon - jego Mariners przegrał tylko raz i to nie z jego winy - w 2008 roku z Texasem.
Z Oakland będzie otwierał sezon po raz 4 z rzędu. Rok temu narzucił 8 IP z 1 ER na otwarcie, w 2011 9 IP z 2 ER.
Brett Anderson tą linie ma .302/.355/.419 w 86 AB , na dodatek 3-ch zawodników Gutierrez , Bay i Smoak mają przeciwko niemu dobre linię
Felix przeważnie na otwarcie sezonu dobrze rozpoczyna sezon i dzisiaj liczę na to samo.
Stadion w Oakland mu leży.
Chociaż z drugiej strony jak patrze co robił Felix na koniec ubiegłego sezonu to trochę mnie to martwi , bo kilka spotkań m.in z LA czy Toronto zagrał tragicznie.
Początek sezonu , wiec nie ma co się pchać ze stawkami.
Statystyki ze Spring Trening lepsze dla Felixa.
Spring Trainig nie powinien być odzwierciedleniem sezonu , ale Mariners robiące bilans .667 może nieco ciekawić.
Wzmocniona ofensywa + King Felix na górce powoduje , że kurs ponad 2.0 jest moim zdaniem nieco zaskoczeniem.
✅102
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Tenis WTA - SINGIEL: Charleston (USA), ziemna
Spotkanie: Hantuchova D. (Svk)-Erakovic M. (Nzl)
Typ: 1
Kurs:1.58
Pinnacle Sports
Na godz 16 zaplanowano bardzo ciekawe spotkanie pomiedzy Hantuchova a Erakovic mój typ na to spotkanie to wygran Hantuchowej. Dziewczyna kiedys dobrze grajaca powoli łapie wiart w zagle licze na jej powrot i wygrana w tym spotkaniu z Erakovic jej rywalka nie jest zbyt wymagajaca i spokojnie stawiam ze upora sie z nia. W bezposrdnich pojedynkach 1-1 tylko ze Hantuchova wygrała za czasow formy a przegrała gdy była w dołku tym razem oceniam szanse 75% moze byc juz tylko lepiej zycze powodzenia !

kiepska analiza
 
D 2

demondrras

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Spotkanie :Bayern Monachium- Juventus Turyn
Typ: 1
Kurs:1.60
Bukmacher: bet365

Na jutrzejszy dzien wybieram mecz w Monachium. Miejscowy Bayern podejmuje zespól z Turynu. Bayern w lidze pewnie kroczy po mistrzowstwo, rozbijając na swojej drodze kolejnych rywali. W ostatniej kolejce dali pokaz siły, pewnie rozbijając HSV aż 9:2!
Juventus nie bez wpadek, równiez sobie daje rade w seria A ale uważam, że na swoim stadionie Bawarczycy są nie do przejscia. Posiadajac świetna obrone oraz genialny atak wedlug nie wygrają pewnie z gośćmi. Ostatni mecz miedzy tymi druzynami zakończył sie wygraną Bayernu aż 4:1.
Sądze,że jutro moze pasc podobny wynik.
Polecam! ????
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 20

szindits1906

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Paris Saint Germain - FC Barcelona
Typ: Handicap 1-0 typ: 2
Kurs: 2.90
Bukmacher: BAH
Analiza:
Wtorek i wielkie emocje na europejskich boiskach,odkąd zaczałem swoją przygode z bukmacherką,zawsze staram sie obstawiać tylko te dyscypliny i ligi na których sie po prostu znam ;) A piłka nożna leży mi baardzo tak więc 1/8 LM..W stolicy Francji ,PSG podejmie (podobno) najlepszy klub na świecie czyli Barcelone.
Głownym argumentem dlaczego wybrałem taki typ,jest po prostu zdrowy rozsądek..francuzi budowani na ogromnych pieniądzach na wzór Manchesteru City grają dobrą piłkę na swoim podwórku..oglądam regularnie mecze francuskiej ligi i mecze PSG jakoś nigdy specjalnie nie zachwycały,zazwyczaj o zwyciestwach decyduje po prostu potencjał ludzki paryżan...Pytanie tylko,co jeśli na przeciw staną Iniesta,Xavi no i Mesii ? Mimo tego że PSG gra u siebie , nie wróże im nic dobrego. Barcelona moim zdaniem bedzie chciała zapewnić sobie awans już w pierwszym meczu i nie powinno być z tym wiekszego problemu.
Co ciekawe,Barcelona na ostatnich 6 meczów na wyjeździe , wygrała tylko raz z Granadą 2;1. PSG natomiast na 6 meczy u siebie pięc wygrała i tylko raz zremisowała w LM 1;1 z Valencią a ten mecz powinni paryżanie przegrać ???? Nie ma co opierać sie na statystykach,wydaje mi sie że PSG już doszło daleko w tej edycji LM i nikt nie oczekuje od nich awansu dalej tym bardziej kosztem Barcy ! Typ warty uwagi bo i kurs niezły,wierze w Leo i jego kumpli !
Pozdro.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Liga Mistrzów
⚽ Bayern Munich - Juventus
Juventus +1,5 HA ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 3/10

Bukmacherzy chyba nie doceniają &quot;Starej Damy&quot;. Oczywiście Bayern u siebie na Allianz Arenie jest piekielnie silny i ciężko tam wygrać, to jednak wątpię by Juventus ten mecz przegrał 2 bramkami. W tym sezonie Ligi Mistrzów jeszcze nie przegrali! 3 remisy i 5 zwycięstw to ich dorobek w Europie w sezonie 2012/2013. Nie wolno Włochów nigdy lekceważyć, a o Bayernie można co rok przeczytać jacy to oni nie są silni, a i tak dawno nie zaznali smaku zwycięstwa w finale, bo po drodze najczęściej ktoś ich eliminuje. Tutaj przed Bawarczykami piekielnie trudne zadanie, bo drużyna z Monachium nie lubi grać z zespołami które bardziej skupiają się na defensywie niż ataku. W Juventusie strzela każdy i trudno na nich znaleźć sposób, Włosi na pewno w Niemczech będą chcieli coś wrzucić do bramki Neuera, już przeciętny Arsenal pokazał im, że pressing i wygranie na &quot;AA&quot; nie jest sensacją, a Bayern jest spokojnie do ogrania. Po stronie Włochów na pewno stoi doświadczenie w zawodnikach, świetna taktyka, oraz &quot;zespołowość&quot;.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna AFC Champions League
Spotkanie - Sanfrecce Hiroshima : Pohang Steelers
Typ = obydwie drużyny strzelą gola
Kurs - 1.72
Buk - Bet365
Analiza :
To już 3 kolejka fazy grupowej AFC Champions League w grupie G jak na razie obie drużyny nie zachwycają i gospodarze ostatnie miejsce z zerowym kontem a bramki 1:4 natomiast goście Pohang Steelers z dwoma punktami zajmują 3 miejsce a bramki gości to 2:2 . Z grupy wychodzą tylko 2 drużyny tak więc chcąc myśleć o awansie dalej obie drużyny potrzebują najlepiej kompletu punktów w dzisiejszym pojedynku , gdy popatrzymy na wyniki obu ekip biorąc pod uwagę i ligę i mecze w LM AFC to tutaj lepiej prezentują się goście bo Hiroszima na ostatnie 10 pojedynków ma bilans 5 zw, 4 porażki i 1 remis natomiast goście 5 zw. i 5 remisów . Hiroszima w ostatnim meczu ligowym chyba zaczęła grać dobrą piłkę i pokonała aż 4:0 Shimizu S-Pulse , jeżeli chodzi o gości oni również wygrali swoje ostatnie spotkanie w lidze pokonując u siebie Chunnam Dragons 2:1 ,w/g mnie w dzisiejszym spotkaniu obie drużyny zdobędą gola pokazuje nam to też również ich wspólne H2H bo jak dotąd obie 11 spotkały się ze sobą oczywiście w LM AFC 2 razy i tak na terenie Hiroszimy pada wynik 4:3 a w Korea Południowa na stadionie Pohang Steelers i wynik 2:1 czyli 2 mecze po 1 zwycięstwie obu ekip i bramki 5:5 , dlatego uważam że dzisiejsze spotkanie zapowiadające się chyba ciekawie przyniesie nam parę goli liczę na 2:1 dla Hiroszimy . Pozdrawiam !
⛔100
 
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Spotkanie: Paris St-Germain - FC Barcelona
Typ: Obydwie drużyny strzelą gola: TAK
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet365.com
Analiza:
Witam, dzisiaj typ z ciekawie zapowiadającego się meczu w Paryżu, gdzie stołeczny klub zmierzy się z Blaugraną. Według mnie w owym meczu obie drużyny zdobędą bramkę.
Barcelona w tym sezonie jest świetna. Duża przewaga w lidze pozwala im się skupić na europejskich pucharach. W poprzedniej rundzie cudem uniknęli odpadnięcia, gdzie odrobili straty dwóch bramek z pierwszego meczu, gromiąc mediolańczyków 4:0 na Camp Nou. Takie mecze bardzo cementują zespół. Dodatkowy argument przemawiający za Hiszpanami jest powrót na ławkę trenerską Tito Vilanovy. Jest to prawdziwy menedżer, zawodnicy bardzo go poważają. Jeśli chodzi o kadrę meczową to nie braknie żadnego z ważnych ogniw, wraca generał Xavi oraz świetny Jordi Alba. Myślę, że o bramkę Barcelony nie będzie ciężko: jest to drużyna posiadająca największy ofensywny potencjał na świecie: Messi, Iniesta, Xavi, Alexis, Pedro, Villa... Można tak wyliczać bez końca. Dodatkową motywacją dla tego pierwszego może być walka z CR7 o laur najlepszego strzelcza Ligi Mistrzów.
Z drugiej strony mamy drużynę Paris St-Germain. Walczą oni na wszystkich frontach. Szejkowie wykupili naprawdę fajnych zawodników, którzy naprawdę mogą zawojować piłkarską Europę. Prawdę mówiąc jest to jedna z moich ulubionych drużyn, po cichu liczę, że wyeliminują Barcę. Tutaj również świetni zawodnicy z przodu: Lavezzi, Pastore, Veratti, czy wracający po kontuzji Lucas. PSG gra świetnie z kontry, co umożliwiają bardzo szybcy zawodnicy z świetnym wyszkoleniem technicznym. Ich defensywa jest całkiem niezła, jednak skoro rzadko zachowują czyste konto z średniakami z Francji, to dlaczego by mieli zrobić to z Barcą? Kolejny argument motywujący mój typ to lider drużyny z Parc de Princes: Zlatan Ibrahimovic. Jest to były zawodnik Dumy Katalonii, odszedł z drużyny po wielu kłótniach. Szwed nie jest łatwym człowiekiem i nie potrafił się dostosować do standardów na Camp Nou. Myślę, że urażona duma Ibracadabry zadziała tutaj pozytywnie i zdobędzie bramkę przeciwko dawnym kolegom. ???? A nie będzie to trudne- Barcelona nie tworzy monolitu w obronie. Wiele głupich błędów, babole środkowych obrońców, bądź też Valdesa zwiekszają szansę mojego typu. Barcę łatwo zaskoczyć z kontry, dodatkowo Jose Mourinho, który można by rzec rozpracował grę zawodników z Camp Nou, wysłał video z meczów Królewskich z Blaugraną, gdzie nakreśla błędy drużyny z Katalonii. Sądzę, iż Carlo Ancelotti skorzysta z tych wskazówek i wskaże drogę do sukcesu swoim zawodnikom.
Liczę jutro na świetny mecz, pełen emocji oraz wielu zwrotów akcji. Myślę, że juz do przerwy typ będzie trafiony, ponieważ PSG musi tutaj zdobyć przewagę przed rewanżem w paszczy lwa. :p
Inne typy na ten mecz:
Over 2,5 bramki.
Wygrana PSG do przerwy, bądź na koniec meczu.
PSG DNB
Pozdrawiam i życzę owocnych typów! ????
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
CHAMPIONS LEAGUE ⚽
Spotkanie: Bayern - Juventus
Typ: Bayern -1
Kurs: 2,70
Buk: Gamebookers
Już jutro tak długo wyczekiwane ćwierćfinały Ligi Mistrzów. Ja postanowiłem przyjrzeć się temu z udziałem Bayernu i Juventusu. Oba zespoły mistrzostwo kraju mają już praktycznie zapewnione, chociaż w przypadku Juventusu przewaga nad resztą stawki jest mniej bezpieczna niż przewaga Bayernu, jednakże pozwala ona obu zespołom podejść do tego meczu w 100% zmobilizowanym. Oba zespoły są w bardzo dobrej formie, jednak uważam że to Bayern będzie cieszył się ze zwycięstwa w tym meczu i to zwycięstwo będzie okazałe. Juventus stracił w lidze najmniej bramek ale prawda jest taka, że z tak mocną drużyną Stara Dama w tym sezonie jeszcze się nie mierzyła. Dużo osób zachwyca się grą defensywną Juve ale widziałem kilka meczów Juventusu między innymi pierwszą połowę z Celtikiem i jak dla mnie powinni oni stracić więcej bramek niż ma to miejsce. Obrona po prostu ma słabsze momenty gdy jest naciskana a jutro Niemcy nie będą ustępować przez 90 minut. Bayern na ten moment jest w mojej opinii w top 3 drużyn na świecie na równi z Barceloną i z Realem. Wygrana w ostatniej kolejce ligowej 9:2 musi robić wrażenie i pokazuje że maleńki dołek formy z meczu z Arsenalem jest już zażegnany. Nie sądzę żeby Juventus był w stanie skutecznie się zamurować w tym meczu, granie otwartej piłki również nie wchodzi w grę - byłoby samobójstwem przy takich skrzydłowych jak Robben i Ribery. Juventus bardzo rzadko traci więcej niż dwie bramki, jednak ciągle uważam że defensywa Juve nie będzie w stanie się oprzeć sile ofensywnej Bayernu. Na papierze praktycznie na każdej pozycji lepiej wygląda zespół z Monachium, dodatkowo ten mecz będzie szansą na rewanż za Mistrzostwa Świata gdzie Niemcy przegrali z Włochami i kilku piłkarzy po obu stronach dobrze pamięta ten mecz. Wpadka z Arsenalem mąci troche ten obraz Bayernu ale moim zdaniem jutro na Allianz Arena gospodarze przejadą się po Juventusie i przechylą szalę na swoją stronę już po pierwszym meczu. Mogę się mylić jednak typuję odważnie 4:1. ;)
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 2

aniolziom

Użytkownik
Dyscyplina: Champions League
Spotkanie: Bayern - Juventus
Typ: BTS
Kurs: 1,83
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Jutro na Allianz Arena miejscowy Bayern będzie podejmował Włochów z Turynu. Uważam, że wygrają w cuglach te zawody, a co za tym idzie - muszą strzelić bramkę.
Pozostaje tylko pytanie, czy przyjezdnym też uda się ta sztuka? Zdecydowanie tak!
Uważam, że priorytetem dla Starej Damy będzie przede wszystkim strata jak najmniejszej ilości goli oraz poszukanie też szczęścia i zdobycie bramki. Patrząc na formę w jakiej ostatnio jest lider Serie A wydaje mi się, że nie będzie to dla nich aż tak dużym problemem.
Poza tym, kurs 1,83 też jest niczego sobie i warto postawić na ten zakład.
Powodzenia!
⛔100
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie – NHL, Reg ular Season Spotkanie: Minnesota Wild - St. Louis Blues
Godz:
0 2 . 0 5
Typ:
Minnesota Wild wygra ML
Kurs:
1.80
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dzisiejsze starcie Blues z Wild dla mnie zapowiada się bardzo interesująco. Zespół z Minnesoty jest &quot;hot&quot; i rozprawia się z każdym kto stanie na ich drodze. Owszem w piątek zanotowali oni porażkę w Dallas z drużyną Starts 5:3 (i szczerze przyznam,że obawiałem się trochę iż mogą oni złapać dołek formy) jednak nic bardziej mylnego,bo już kolejnej nocy rozprawili się z Los Angeles Kings w rzutach karnych i ostatecznie zwyciężyli 4:3. Z koleji St. Louis notuje ostatnio serię 3 porażek z rzędu i póki co nie zanosi się na poprawę ich obecnej dyspozycji. W sobotę oddali swojego najlepszego goalie Jaka&#39;e Allena do AHL i postawili na Halaka i Elliotta. Dziś właśnie ten pierwszy będzie starterem po ich stronie (6-5-1 z 2.19 GAA i .897 SV% w tym sezonie). U Dzikusów niezastąpiony Backstrom,który ma najwięcej zwycięstw na swoim koncie w całej lidze (19-7-2 z 2.34 GAA i .916 SV%). Wild przegrali pierwsze starcie z Blusmenami w tym sezonie 5:4 OT rozegrane 27 stycznia a biorąc pod uwagę jeszcze starcia z poprzedniego sezonu to Minnesota ma serię 3 porażek z rzędu z drużyną St. Louis. W obecnej dyspozycji obu ekip uważam,że ten trend zostanie dziś odwrócony i to Dzikusy odniosą zwycięstwo. Jako ciekawostkę podam fakt,że Blues są 3-13 w ostatnich 16 starciach w Minnesocie. GO Wild GO!!!
⛔100
 
P 8

pepo27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Spotkanie: Paris St-Germain - FC Barcelona
Typ: Czystke konto FC Barcelona: NIE
Kurs: 1,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz w którym wiadomo głównym faworytem jest Barcelona. Jednak ostatnie wyjazdowe spotkania katalończyków nie należą do udanych. W LM porażka z Milanem 2-0, we wcześniejszej fazie eliminacji przegrali w grupie z Celticiem 2-1, a w lidze w ostatnich 5 meczach wyjazdowych zawsze tracili bramkę, oraz bilans to tylko 1-2-2, zwycięstwo z Granadą, w sumie tracąc w tych meczach aż 9 bramek. Widać spore problemy ma obecnie Barca w obronie, i również we wtorek nic się pewnie nie zmieni, Barca będzie atakować i narażać się na kontry PSG, będzie się liczyło by strzelić na wyjeździe a nie zagrać na czysto z tyłu.
Z drugiej strony PSG, z fenomenalnym Zlatanem który w meczu ze swoją byłą drużyną napewno wyjdzie podwójnie zmobilizowany. Dodatkowo będą grać bez większej presjii, mało kto liczy że wyeliminują Barce. W LM w prawdzie najgroźniejszą drużyną z jaką dotychczas grali była Valencia (słabe drużyny w grupie) ale zawsze coś u siebie ustrzelili.
✅50
 
P 41

piksiel

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Chicago-Nashville
Typ: Chicago
Kurs: 1.85
Bukmacher: bwin
Analiza:
Wczoraj moja analiza była kiepska co sam stwerdzam, ale pisałem z telefonu i elaboratów przez niego nie da się pisać. Najważniejsze, że typ wszedł na spokojnie i jedziemy dalej.
Na dziś wybieram Chicago przeciwko Nashville.
Chicago u siebie i ogólnie w ostatnim czasie spuścił z tonu co jest zrozumiałe. Przed nimi P-O i trzeba gdzieś sobie odpocząć po drodze zanim się do nich przystapi. Jednak Nashville na wyjazdach to tragedia. Ostatnie 5 meczy to same porażki i żadej wygranej. Także nawet jeśli Chicago nie będzie grać na 100 % mocy to i tak powinni wygrać taki mecz.

Ostatni mecz wyjazdowy Chicago urządziło pogrom w Dallas, aż 1-7. Wcześniej polegli z mocną ekipa Anaheim dwa razy oraz z wracającymi do formy LA Kings.
Jako, że ten typ jest typowo przeciwko Nashville to przybliżę ich ostatnie mecze na wyjeździe:
Colorado Avalanche Nashville Predators 1-0 D (Colorado to porażka w tym sezonie a i tak Nashville przegrało)
Columbus Blue Jackets - Nashville Predators 4-3 (Tu wstydu nie ma, bo Columbus potrafi grać z najlepszymi jak równy z równym)
Edmonton Oilers - Nashville Predators 3-2 (Edmonton trochę lepsze w grze niż Colorado)
Calgary Flames - Nashville Predators 6-3 (Kolejny rywal z dołu tabeli a i tak nie dali rady)
Podsumowując. Przeciwnicy byli z dołu tabeli a i tak ani razu nie dali rady wygrać więc i tym razem nie powinni się przełamać.

⛔100
 
L 44

lewy261

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Paris Saint Germain - FC Barcelona
Typ: Rzuty Rożne Handicap zwykły - Barcelona -2
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam . Po trafionym poniedziałku, zajmę się analizą meczu Ligi Mistrzów PSG- Barcelona. Od razu przejdę do konkretów bo typ może wydawać się dziwny. PSG biorąc pod uwagę ostatnie mecze w LM i Lidze , w ostatnich 6 meczach tylko raz miało identyczną liczbę rzutów rożnych. 5 razy to przeciwnicy dostali ich od PSG więcej ( w przypadku Valencii różnica wynosiła nawet 11). Można więc wnioskować że drużyna ta często ratuje się wybiciem na rzut rożny, w odróżnieniu od Barcelony która do samego końca próbuje nie stracić piłki, nie wybić na aut czy róg. Biorąc pod uwagę ofensywny styl Barcelony + 2 powroty mianowicie Tito Vilanova i Eric Abidal, zespół na pewno będzie miał większą pewność siebie ustabilizuje się i zacznie grać ofensywną i sukcesywną piłkę, bez błędów w obronie ( co wiąże się właśnie z rzutami rożnymi). Barcelona w meczach których przeważa, rzadko wybija piłkę na róg , w ostatnich meczach między innymi 3,4 a nawet 0. Może nie jest to stały fragment gry w którym górują, bo rosłych napastników nie mają, ale na pewno nie pogardzą rzutami rożnymi , które jak pokazują statystyki , PSG po prostu wbija miłymi liczbami ???? Przeczuwam że to goście będą prowadzić w tej statystyce przynajmniej 3 rogami.
✅137
 
incoguto 1

incoguto

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Milwaukee Bucks – Charlotte Bobcats
Typ: under 203,5 pts
Kurs: 1.96
Bukmacher: Pinnacle

Godz.: 02.00

Analiza:
Średnia punktów zdobywanych przez Charlotte Bobcats na mecz wynosi 93,45, co jest jedną z najniższych średnich w lidze. Dziś zagrają na wyjeździe i będzie ciężko powalczyć z dobrze ostatnio grającą drużyną Milwaukee Bucks, która zdobywa zresztą 98,82 punktu na mecz. Moim zdaniem powinna jednak uwidocznić się różnica pomiędzy zespołami: Milwaukee ósmy zespół na Wschodzie (awans do playoff) i ostatni zespół, który liczy już tylko na draft, więc wynik końcowy powinien wyglądać mniej więcej tak: 105-90. W ostatnich czterech spotkaniach pomiędzy tymi zespołami ani razu nie została przekroczona linia 203,5 punktu. Milwaukee powinno wcześnie objąć prowadzenie, po czym nastąpi kontrola wyniku, bez zbędnego szarpania i atakowania tablicy przeciwnika za wszelką cenę. Poza tym skutecznością obydwa zespoły nie grzeszą, gdyż dla Charlotte wynosi 42,2%, a dla Milwaukee 43,3%. W obydwu zespołach nie występują istotne urazy zawodników, więc wyjdą pierwsze piątki, które dobrze się rozumieją i pracując kolektywnie zgodnie z wolą kibiców postawią na DEFENCE.
⛔100
 
T 0

tomashck

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Puchary Europejskie - Liga Mistrzów
Spotkanie: PSG - Barcelona
Typ: over 2.5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Pinnacle
Godz. 20:45
Data: 02.04.2013
Już jutro rozpoczynają się boje ćwierćfinałowe w elitarnej Lidze Mistrzów i według mnie najciekawiej zapowiada się spotkanie właśnie Paryżan z Dumą Katalonii. Faworytem oczywiście wydaje się drużyna przyjezdnych, ale tego nie byłbym wcale taki pewien, przynajmniej jeśli chodzi o spotkanie we Francji, ponieważ PSG nie przegrało od sześciu lat meczu w Europejskich pucharach na własnym stadionie. W 1/8 gospodarze wyeliminowali już klub z Hiszpanii Valencie wygrywając na wyjeździe 2:1 i remisując u siebie 1:1, natomiast Barcelona po trochę druzgocącej porażce z Milanem we Włoszech 2:0 stanęli na wysokości zadania wygrywając na Camp Nou 4:0. Co przemawia za grą na over ? Głównie kurs jaki bukmacherzy dają, przedział 1.70-1.88 na to że padną tylko trzy bramki jest bardzo kuszący. Ostatnie spotkanie tych drużyn w meczu towarzyskim w tamtym roku zakończyło się remisem 2:2 a nie warto przytaczać wyników z lat 90-tych gdzie grały całkiem inne drużyny. Katalonia na czele z Messim sama jest wstanie w tym meczu strzelić trzy gole, wystarczy spojrzeć na Primera Division gdzie w 29-stu kolejkach strzelili 90 goli, co daje średnią trzech bramek na mecz. PSG natomiast z Ibrahimovicem na pewno łatwo się nie podda i też będzie chciało ten mecz wygrać, remis może nic im nie dać biorąc pod uwagę że rewanż odbędzie się w Barcelonie. Stawiam tutaj na wynik 2:3 i co najmniej dwa gole Leo.
Przewidywane składy:
PSG: Sirigu - Alex, Maxwell, Thiago Silva, Van der Wiel - Matuidi, Chantome, Pastore, Lucas - Ibrahimovic, Lavezzi
Barcelona: Valdes - Montoya, Mascherano, Pique, Alves - Busquets, Xavi, Iniesta - Villa, Tello, Messi
sędzia: Wolfgang Stark (Niemcy)
✅88
 
vebfan 7

vebfan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: PSG- Barcelona
Typ: remis/Barcelona
Kurs: 4.50
Bukmacher: betclic
Godz.: 20.45
Analiza:
Ważny mecz i teoretycznie łatwy dla Barcy, który może łatwo przegrać. Pojedynek z Milanem wiele ich pewnie nauczył i będą grać jeszcze bardziej uważnie w defensywie niż zwykle. Po woli budowane akcje przez pierwszą połowę i dopiero w drugiej części strzelenie gola na zmęczonych rywali przez ciągłe bieganie za piłką. PSG ma szczelną obronę, ale tylko wtedy gdy bronią dużą ilością graczy. Przy zmęczeniu wyjdą indywidualne błędy- faul przed lub w polu karnym, nie przypilnowanie linii spalonej i inne.
Barca ostatnio zremisowała wyjazdowy mecz, lecz na trudnym terenie, jednak mistrza już mają więc nie grali na maksa. Xavi, Alba- nie grali. Wypoczął również Villa. Messi ostatnio pobił dwa rekordy i to on może dać zwycięstwo w tym meczu.
PSG co prawda wygrało z trudnym przeciwnikiem, ale tylko 1-0 bo bardzo trudnym meczu, nie widać w ich drużynie &quot;chemii&quot; i nie ma się co dziwić. U siebie z Valencią w 1/8 tylko zremisowali 1-1 gdzie w pierwszej połowie był remis bezbramkowy.
Tyle ode mnie, kurs spory, ryzyko jest ale jak napisałem wyżej są powody by grać na remis/Barcelona. Powodzenia.
⛔100
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: PSG - Barcelona
Typ:X(remis)
Kurs: 3,9
Bukmacher:bet365
Analiza:

Spotkanie 1/4 Finału Ligi Mistrzów pomiędzy drużyną PSG grającą na własnej murawie z gośćmi wielka FC Barceloną. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Stawiam na remis z racji tego że Wielka Barcelona ostatnimi czasy nie pokazuję tego do czego nas przyzwyczaili czyli do samych wygranych. PSG jest bardzo mocne u siebie i minimum które Barcelona sobie zakłada przed meczem to jest wywieź chociaż jeden punkt z Francji. Ostatnie towarzyskie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem w podstawowym czasie wynikiem 2:2 w tym był 2 rzuty karne, jeden dla PSG drugi dla Barcelony. Nie sądzę żeby któraś z drużyn chciała by się odkryć. Nie można wykluczać że będzie to mecz podobny do ich większości spotkań gdzie to oni mają posiadanie piłki dużo większe od przeciwnika i ciągle nacierają na bramkę rywala próbując wejść z piłką do bramki. Myślę że Barcelona poprawiła błędy w obronie i będą w stanie się zgrać w tyłach. Co z tego wyjdzie okażę się po meczu. Powodzenia!

✅290
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom