>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.05.2011 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
P 5

pih

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - DANIA: Superliga
Spotkanie: Odense-Esbjerg
Typ:
1(-0.5,-1)
Kurs: 1,95
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ostatni mecz 28 kolejki w lidze duńskiej. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest zespół Odense, który jest aktualnym wiceliderem i na 5 kolejek przed końcem ma tylko 1pkt. przewagi nad trzecim Broendby. Dziś jest więc szansa na odskoczenie na 4 punkty i na pewno będą chcieli tą szanse wykorzystać, gdyż dwa pierwsze zespoły w lidze będą grały w eliminacjach do ligi mistrzów. Lepszej motywacji chyba nie mogą mieć.
Z kolei goście plasują się na ostatnim miejscu w tabeli ligowej. Do miejsca ósmego, gwarantującego utrzymanie tracą aż 5 punktów i na 5 kolejek przed końcem będzie ciężko zniwelować tę stratę. Oba zespoły grają ostatnio dość nierówno, jednak różnica i możliwości jakie dzielą oba zespoły jest olbrzymia, do tego dochodzi własny stadion, więc uważam, że gospodarze zrobią duży krok w kierunku gry w elitarnej lidze mistrzów(oczywiście trzeba będzie jeszcze przejść 2 rundy eliminacyjne).
⛔ 100 powtórzony
 
wojtaz248 29

wojtaz248

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Espanyol - Athletic Bilbao
Typ:
1
Kurs: 2.86
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Pojedynek dwóch sąsiadów z ligowej tabeli. Bilbao ma sześć punktów przewagi nad drużyną Espanyolu. Gospodarze nie wygrali żadnego z ostatnich 5 meczy. Liczę, że w tym spotkaniu uda się im przełamać złą passę i zdobyć w końcu upragnione 3 punkty na własnym stadionie. Myślę, że to właśnie miejsce, w którym będzie rozgrywany mecz może mieć duży wpływ na wynik meczu. Athletic do niedawna uchodził za drużynę słabą na wyjazdach, jednak w ostatnich tygodniach to się zmieniło. Obie drużyny mają jeszcze szansę na grę w Europejskich Pucharach, dlatego powinniśmy zobaczyć zaciętą walkę. Gospodarze muszą zaatakować jeśli myślą o grze w lidze Europy. Mam nadzieję, że powiedzenie &quot;Łatwiej jest gonić niż uciekać&quot; sprawdzi się w dzisiejszym spotkaniu, tym bardziej że gospodarze nie mają już nic do stracenia.

✅ 186
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mowmipiotr 6

mowmipiotr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja
Spotkanie: St. Mirren - Hamilton
Typ: X
Kurs: 3.45
Bukmacher: Expect
Dzisiaj odbędzie się mecz dwóch outsiderów ligi szkockiej. Zajmują kolejno dwa ostatnie miejsca w tabeli. Patrząc w statystyki w tym sezonie rozegranych pomiędzy tymi drużynami padły dwa remisy i jedno spotkanie na korzyść dzisiejszych gospodarzy. Oba zespoły w ostatnich 3 meczach nie zdobyły punktu dlatego uważam, że oboje nie zagrają już ze słabszym przeciwnikiem i na przerwanie tej słabszej passy dzisiaj jest doskonała szansa. Mój typ to remis.
⛔ 100
 
suti 16

suti

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTP Madryt
Spotkanie: Karlovic - Monfils
Typ: 0:2
Kurs: 2.25
Bukmacher: William Hill
Analiza: Dziś chciałbym zaoferować typ z tenisa zimnego. Od razu napiszę że bardzo dziwią mnie kursy wystawione na ten mecz. 1.50 na czystą dwójkę ? I to w 90 % bukmacherów kursy na Gaela poszły w górę. Jak dla mnie w tym meczu może być coś podejrzanego. Ale wg. mnie po takim kursie można zaryzykować na Monfilsa. Wystarczy popatrzeć na ranking. Ivo zajmuje tam 130 lokatę a jego rywal wysoką 9. Po tym fakcie postanowiłem dziś zaryzykować na Francuza że mecz zakończy się wynikiem 0:2 dla niego. Mecz wg. stron podających wyniki tenisa ma się rozpocząć o godzinie 14:00 ale każdy kto chodź trochę interesuje się tenisem wie że spotkanie się przedłużają. Co do ostatnich spotkań po między tymi graczami to uważam że nie ma sensu ich przytaczać gdyż ostatni mecz rozegrali 17.08.09. Myślę że ranking wystarczy na taki typ. Oczywiście dla niektórych to może nie wystarczyć, lecz dla mnie w 100% wystarcza.
✅ 125
 
djkruko 74,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Spotkanie: FC Energie Cottbus - FC Augsburg
Bukmacher: Unibet
Typ: Augsburg
Kurs: 2.50
Czas rozpoczęcia: 20:15
Analiza:
Ostatni mecz 32 kolejki niemieckiej drugiej ligi pomiędzy drużyną z 6 miejsca Energie mającą 8 pkt straty do 3 miejsca dającego play-off a wiceliderem tabeli zespołem Augsburg który ma dwa punkty przewagi nad trzecim Bochum. Gospodarze mają tylko matematyczne szanse na play-off(trzy razy wygrać a Bochum dwa razy musiałby przegrać), goście przy dzisiejszej wygranej mieliby 5 pkt przewagi i przed sobą mecz z Frankfurtem(środek tabeli) u siebie i z liderem Herthą na wyjeździe. Po za tym po ostatniej porażce u siebie z Aachen trzeba wygrać żeby zmazać plamę przed kibicami i awansować do pierwszej ligi. Goście dzisiaj bez większych kontuzji zaś u gospodarze zabraknie Luhukaya.
⛔ 100
 
C 11

cbool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - IRLANDIA: Pierwsza Liga
Spotkanie: Dundalk - Shamrock
Typ: 2
Kurs: 1,92
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dziś o 15 rozpocznie się spotkanie ligi irlandzkiej pomiędzy Dundalk i Shamrock.
Odpowiednio 7 i 1 drużyna tabeli , irlandzkie rozgrywki nie dawno się rozpoczęły ale
Shamrock zaczyna być zdecydowanym liderem tabeli .
Ich bilans to 6-2-1 , natomiast Dundalk nie zachwyca 7 pozycja i bilans to tylko 3-3-3 .
Ostatnie dwa spotkania obu drużyn wygrała ekipa Shamrock 3-1 i 0-2 .
Na koniec kilka meczy w wykonaniu obu drużyn ;
Dundalk FC 0-0 Bray Wanderers (3)
Dundalk FC 1-1 Sligo Rovers (5)
Galway United (9) 0-1 Shamrock Rovers
Drogheda United (10) 0-4 Shamrock Rovers
To by było na tyle , moim zdaniem ekipa Shamrock wygra co najmniej 2-0 Pozdrawiam!! ????
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
TENIS ATP Madryt 16-00
Juan Carlos Ferrero- Thiemo De Bakker
typ: 2-0
2,1
Bwin
http://media.expekt.com/affiliates/redirect.aspx?pid=27561&amp;bid=1545Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju atp w madrycie Hiszpan Juan Carlos Ferrero powracajacy pod dlugiej przerwie spotka sie z De Bakkerem. Hiszpan po ubieglorocznym us open nie gral bardzo dlugo w tenisa. Jednak tydzien temu w bardzo dobrym stylu powrocil do zawodowego cyklu. Ferrero dotarl do cwiercfinalu turnieju w Barcelonie.
Barcelona, Hiszpania, Europa
22/04-11 Ćwierćfinały Ferrero, Juan Carlos vs. Almagro, Nicolas 0:2 36 36
21/04-11 R16 Ferrero, Juan Carlos vs. Vagnozzi, Simone 2:1 76 46 64
20/04-11 R32 Ferrero, Juan Carlos vs. Zverev, Mischa 2:0 64 75
19/04-11 R64 Ferrero, Juan Carlos vs. Malisse, Xavier 2:0 64 62
Nie od dzis wiadomo, ze Hiszpan najlepiej czuje sie na ceglanej maczce. Ferrero na tej nawierzchni osiagal najwieksze sukcesy. De Bakker natomoiast w ostatnich tygodniach nie najlepiej sie spisywal. W Indian Wells I runda, w Estoril rowniez porazka w I rundzie. Holender musial przebijac sie przez kwalifikacje w Madrycie pokonal w trzech setach Bautiste i naszego rodaka Lukasza Kubota rowniez w trzech partiach. Te wyniki chocby z kwalifikacji gdy Holender meczy sie z Kubotem ktory ostatnio jest w slabej dyspozycji oraz nikomu blizej nieznanmy Bautista swiadcza o tym ze De Bakker nie jest w najwyszej dyspozycji. Hiszpan natomiast udanie powrocil na korty i widac, ze dobrze czuje sie na clayu. Przed wlasna publicznoscia Ferrero moze zajsc daleko w tym turnieju.
⛔ 100
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska- ME
Spotkanie: Lechia Me - Arka Me
Typ:
Poniżej 1.5 bramki
Kurs: 3.7
Bukmacher: Unibet
Data : 2.05.11 godz. 12.00
Analiza:

Wczoraj nie poszło mi za dobrze ale dzisiaj myślę że można ponownie zaryzykować. Oferty na poniedziałek nie napawają optymizmem bo nie jest ich tyle co w weekend i wybór jest znacznie ograniczony. Ja postanowiłem wybrać mecz z Polskiej Młodej Ekstraklasy pomiędzy Lechia ME a Arka ME. Chyba każdy wie że jest to spotkanie derbowe i nie ważne w jakiej kategorii wiekowej zawsze są to mecze walki. Dzisiaj na pewno będzie podobnie ponieważ oba zespoły chcą wygrać i pokazać kto jest najlepszy na pomorzu. Drużyny te spisują się przeciętnie w Młodej Ekstraklasie i sąsiadują ze sobą w tabeli. Lechia jest 11 a Arka 12 więc grają na podobnym poziomie. Ostatni mecz pomiędzy tymi ekipami to wygrana Lechii 1-0 i kto oglądał mecz to może nawet stwierdzić że spokojnie mogło być 0-0 bo sytuacji było jak na lekarstwo. W tamtym sezonie również raz padł wynik 1-0 dla Lechii i 2-2. Dzisiaj myślę że może być 0-0 ewentualnie 1-0 dla którejś ze stron. Mecz będzie za pewne zacięty a zawodnicy nie będą nastawieni zbyt ofensywnie co przełoży się na małą liczbę sytuacji.

⛔ 100
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja: Allsvenskan
Spotkanie: Malmo - IFK Goteborg
Typ: 2
Kurs: 4.84
Bukmacher: PinnacleSports

Dziś o godzinie 20:00 w ramach szweckiej Allsvenskan, Malmo (2. miejsce w tabeli) podejmie zespół IFK Goteborg (13. miejsce w tabeli).
Czas, aby zespół, który jest drugim pod względem liczby tytułów mistrzowskich w lidze zaczął piąć się w górę ligowej tabeli.
Malmo:
- ostatnie 5 meczów to 4 wygrane i jedna porażka, w ostatniej kolejce z Elfsborgiem
Goteborg:
- ostatnie 5 meczów to 4 porażki i jedna wygrana, w ostatniej kolejce z Kalmar.
Jak więc widać zupełnie odwrotna forma.
Statystyki, gdzie Malmo było gospodarzem:
- 4 wygrane Malmo
- 2 remisy
- 5 wygranych Goteborga
Liczę jeszcze na to, że sezon startuje i IFK, które stoi na pozycji underdoga sprawi niespodziankę i przywiezie do domu 3 pkt.
W drużynie Malmo nie znaleźli się w kadrze meczowej: pomocnik G.Molins [4/1] oraz obrońca Y.Fernandez [5/0].
Typuję 0:1


✅ 384
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
danny. 202

danny.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia Championship
Spotkanie: Portsmouth – Norwich
Typ: Norwich (-1)
Kurs: 2,87
Bukmacher: bet365
Analiza:

Końcówka angielskiej Championship. Dziś dokończenie przedostatniej kolejki- mecz Portsmouth – Norwich. Czy do świętującego awans do Premier League Queens Park Rangers dołączą gracze Norwich ? Dziś dla nich jedno z najważniejszych meczy w sezonie. Z 80 punktami zajmują 2 pozycje gwarantującą bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Tylko 2 mecze zostały do rozegrania. Lecz aby myśleć o awansie trzeba oba wygrać ponieważ za plecami czai się Cardiff nad którym ekipa Kanarków ma tylko punkt przewagi. Cardiff dziś podejmuje ekipę Middlesbrough, z która nie powinna mieć problemów.
Gospodarze dzisiejszego pojedynku ostatnio nie są w dobrej formie. Na sześć poprzedzających ten mecz kolejek zdobyli tylko 3 punkty. Trzykrotnie dzieląc się nimi i trzy razy schodzili z murawy pokonani. Ostatnie spotkanie wygrali 19 marca. Ekipa „pompejow” ma także w przeciwieństwie do ich dzisiejszych rywali problemy kadrowe. Będą sobie musieli poradzić bez Liama Lawrence&#39;a i Dave&#39;a Kitsona. Pod znakiem zapytania stają występy Ritchie&#39;ego De Laeta i Joela Warda. Trener Steve Cotterill nie będzie mógł tez skorzystać z usług obrońcy Ricardo Rochy, który pauzuje za czerwoną kartkę.
Kolejny mecz z tytułem „trzeba wygrać”. Na pewno piłkarze czuja jakąś presje związaną z tym ale wiedza ze to dla nich szansa. Portsmouth już o nic nie walczy. Ostatnia forma pokazuje ze osłabiona ekipa gospodarzy z dobrze spisującą się ekipa Norwich nie będzie mieć wiele do powiedzenia. Sądzę, ze presja wyniku dobrze jednak podziała na piłkarzy i wywiozą z Fratton Park punkty które przedłużą, a może już zapewnią (zależy od wyniku meczu Cardiff) awans do Premier League.
⛔ 100
 
S 1

satan169

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja 2
Spotkanie: Evian Thonon G.-Le Mans
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Milenium
Analiza: Patrząc na tabelę widzimy bardzo małe różnice punktowe pomiędzy zespołami. Obie drużyny walczą o awans ale moim zdaniem faworytem jest Evian, przemawia za nim boisko jak i również wynik w pierwszym wyjazdowym meczu 3:1 dla Evian, do tego Le Mans średnio ostatnio radzi sobie na wyjeździe patrząc po wynikach 2 remisy i 2 porażki. Zobaczymy jak będzie tym razem, ale nie sądzę by Evian dało się ograć i odebrać sobie 3 pkt., które są już cenne na wagę złota, patrząc na zbliżający się powoli koniec sezonu.
http://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4
Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
flavious 19

flavious

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Islandia Landsbankadeild
Spotkanie: Valur Reykjavik (+1) - FH Hafnarfjördur
Typ: 2
Kurs: 4,00
Bukmacher: betsafe
Analiza:

Już w pierwszym tegorocznym spotkaniu wicemistrz potwierdził swoje wysokie aspiracje pokonując w meczu o Superpuchar Islandii zdobywcę tutyłu mistrzowskiego - Breiðablik aż 3:0. To świetny wynik i obiecujący prognostyk przed startującym dziś sezonem.
Zeszły sezon był słaby dla obu drużyn. Valur zajął w nim słabiutkie 7 miejsce (na 12 drużyn) przegrywając 8 z 22 meczy, goście zaś nalezą do drużyn, dla których każde inne rozwiązanie niż zdobycie mistrzowskiego tytułu uznawane jest za porażkę i o takiej sytuacji można śmiało mówić w aspekcie sezonu 2010. Dramaturgii dodaje fakt, iż Hafnarfjördur przegrał tytuł przez gorszą różnice bramek, ponieważ na koniec sezonu miał dokładnie taką samą ilość punktów jak jedenastka Breiðablik. Taka porażka bardzo boli...
Dziś goście przystąpią do tego spotkania podbudowani i zmotywowani. By dobrze wejść w sezon i z optymizmem spoglądać w ligowy kalendarz mecz otwarcia trzeba wygrać. Jestem przekonany, że tak właśnie się stanie, a niewiadomą są rozmiary tej wygranej. W ubiegłym roku, gdy FH grało jak na tę druzynę przeciętnie - mecz w Valur zakończył się remisem 2:2. Ja jednak wierzę, że Hafnarfjördur będzie chciał nawiązać do czasów gdy w 2009 roku zdobywał tytuł, a wtedy to rozbił dzisiejszego rywala na jego terenie aż 5:0. Myślę że aż takiego strzelania dziś nie należy się spodziewać, ale wynik 0:2 uważam za bardzo realny. (oczywiście tylko i wyłącznie wtedy, gdy pozwolą na to warunki atmosferyczne, ponieważ wczorajszy mecz Breiðablik - KR Reykjavík został odwołany z uwagi na intensywne opady śniegu!)
⛔ 100
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Spotkanie: CzechyDania
Godzina: 16:15
Typ: How many goals will team 1 score? (regular playing time) – Mniej niż 4,5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Czechy jak dla mnie mało przekonywająco zaczęli te MŚ. Grają jak u siebie (mecz na Słowacji), pełna hala ich kibiców, z Łotwą, która biorąc liczbę mieszkańców musi się pochwalić systemem szkolenia, bo nie wiem jak oni potrafią skompletować reprezentacje w hokeju, czy piłce nożnej i to z takim sukcesem, że potrafią załapać się na największe imprezy. I co, Łotwa dwa razy obejmuje prowadzenie i do trzeciej tercji mamy remis 2-2, potem niestety Łotysze dwa razy gubią krążek w ataku i Czesi kończą kontry bramkami. Mimo wszystko do tej trzeciej tercji niezła gleba dla Czeskich kibiców, o medal będzie tym razem trudno, nie mówiąc o mistrzostwie. Z kolei Duńczycy pierwszy mecz przegrywają dość przekonywająco 5-1 z Finami, ale trzeba powiedzieć, że chyba trzy bramki stracili grając w osłabieniu, więc co im teraz trener może powiedzieć? Chłopaki musimy mieć mniej kar, bo będą po nas jechać. Takie jest moje założenie na ten typ. Owszem Czesi powinni to wygrać, ale nie tak wysoko jak Finowie. Jeżeli Duńczycy będą się mądrzej bronić niż z Finami nie powinni dać sobie wbić pięć bramek.
⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLa Liga
Spotkanie: Espanyol – Athletic Bilbao
Typ: Powyżej 6.5 kartek ( Bezpośrednia czerwona liczy się jako 2 żółte)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Spotkanie zamykające nam 34 kolejke Hiszpańskiej La Ligi. Na Estadi Cornellà-El Prat przyjeżdża nadal walczące o puchary europejskie Athletic Bilbao, natomiast dzisiejsi gospodarze właściwie walczą już tylko o utrzymanie 8 miejsca w lidze. Spotkanie zważywszy na to, że Athletic musi wygrać, będzie bardzo zacięte. Sędzią dzisiejszego spotkania będzie José Antonio Teixeira Vitienes który w 16 spotkaniach musiał 89 krotnie upominać zawodników kartką. Spotkania pomiędzy Espanyolem a Athletic Bilbao są bardzo zacięte o czym świadczą ostanie spotkania a raczej ilość kartek jaka w nich padała, a mianowicie w 6 ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami padło 48 kartek, co daje nam średnio 8 kartek na spotkanie. Myślę, że dzisiaj ujrzymy znowu bardzo zacięte spotkanie i padnie minimum 7 kartek.
⛔ 100
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Poprawiam zapis:
-----------
Dyscyplina: Pilka nozna
Spotkanie: Energie Cottbus vs Augsburg
Godzina: 2015
Typ: remis
Kurs: 3.61
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Mecz konczacy 32 kolejke.. Energie z matematycznymi szansami na zajecie 3 lokaty dajacej baraze, ale szanse maja.. Augsburg remisujac odskakuje Bochum na 3 punkty.. dzieki lepszemu bilansowi h2h (0:1 H, 0:2 A) i zdecydowanie lepszemu bilansowi bramkowemu (w tej chwili Augsburg +31, Bochum +10) nawet przy rownej ilosci punktow na koniec sezonu to Augsburg bedzie wyzej w tabeli..
Procz tego meczu Augsburg czekaja jeszcze 2 mecze.. Frankfurt H i na zakonczenie sezonu wyjazd do Herty, gdzie mocno prawdopodobne obie ekipy swietowac beda awans do bundesligi.
Chodza ploty ze Augsburg jest dogadany z Frankfurtem w nastepnej kolejce.. co dzis przy remisie daje im bundeslige.
Energie 8 meczy bez remisu, moze dzis ?
Na moje oko dobrze tu wyglada remis, pozniej wystarczy tylko pokonac u siebie Frankfurt ktory ma bezpieczna 12 lokate i ostatnio gra tragicznie (ostatnie 10 meczy 1-2-8) i Augsburg moze cieszyc sie gra w Bundeslidze ????
+
1/X @ 15.00 0.25/10 LB, Unibet
2/X @ 15.00 0.25/10 LB, Unibet
20:15 eurosport 2
Powodzenia ????[/quote]
✅ 261
 
wilk_polska 11

wilk_polska

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie
Spotkanie: Czechy- Dania
Godzina: 16:15
Typ: + 5,5 gola (więcej niż 5,5 gola)
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet365
Analiza: W tym spotkaniu wydaje mi się, że jednak goli trochę będzie. W pierwszym meczu Czesi grali z Łotyszami i po dość wyrównanym meczu wygrali 4:2. Mimo, że zespoły dość broniły, te 6 goli padło. Myślę, że Dania przeciwko Czechom zagra słabiej niż Łotysze, dzięki czemu powinny być gole, a jeżeli odpowiedzą jedną czy dwoma bramkami, to te 6 goli na spokojnie zobaczymy. Wątpię, że zobaczymy tutaj nudne szachy. Jeżeli chodzi o typy na bramki, to nie ma sensu przedłużać analizy. Podsumowując, liczę na te 6 goli...
✅ 80
 
M 31

madrala

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Premier League
Spotkanie: St Mirren - Hamilton
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.5
Bukmacher: Ladbrokers
Analiza:

O godzinie 16:00 dojdzie do pojedynku w tzw. &quot;grupie spadkowej&quot; w Szkocji. Goście jeśli dziś przegrają to stracą definitywnie szanse na utrzymanie się w Premier League. Z reguły nie gra się takich spotkań, ponieważ drużyna gości toczy walkę o ligowy byt. Dlaczego zrobiłem wyjątek? Do końca rozgrywek w Szkocji zostało jeszcze cztery kolejki (bez tego meczu). Nie wierze, że Hamilton stać na zwycięstwo w tych meczach. Dodatkowo goście fatalnie grają na wyjeździe. Choć w ostatnim spotkaniu &quot;away&quot; zaliczyli zwycięstwo po sześciu porażkach pod rząd. St Mirren nie dawno pokonało swoich dzisiejszych rywali. 2 kwietnia na St. Mirren Park padł wynik 3:1. Bramki dla gospodarzy strzelił: 3x M. Higdon. Dziś najlepszy napastnik jest desygnowany do pierwszego składu.
O to kadry zespołów na dzisiejszy pojedynek:
St. Mirren: Gallacher, McAusland, Travner, McGregor, Potter, Murray, Thomson, Higdon, Goodwin, Dargo, McLean, Van Zanten, Mair, Mooy, McGowan, Cregg, Barron, Samson.
Hamilton Academical: Cerny, Kilday, Neil, McLaughlin, Mensing, Graham, Buchanan, McAlister, Hopkirk, Crawford, Chambers, Elliott, McDonald, Imrie, Hasselbaink, Murdoch, Carrington, Gillespie, Antoine-Curier.
Gospodarze są w lepszej dyspozycji, grają u siebie i jeśli wygrają to się utrzymają w lidze. W razie remisu mam zwrot kasy. Powodzenia!
⛔ 100
 
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny Madryt
Spotkanie: Nishikori - Riba Dokładny wynik
Typ: 2-0
Kurs: 2,10
Bukmacher: BET-AT-HOME.PL
Analiza:
Dzisiaj około godziny 14:00 rozpocznie sie spotkanie pomiędzy Japończykiem Nishikori a Hiszpanem Riba.Japończyk obecnie w rankingu zajmuje 47 pozycję natomiast Hiszpan 75. Nishikori odpadł turniej wcześniej w Belgradzie z Tipsareviciem przegrywając 1-2 w setach,lecz ten mecz toczył się na terenie Serba przez co miał on przewagę (Japończyk niemiał szczęścia przegrywając w Tiebreaku w 3 secie).
Na tej nawierzchni Japończyk prezentuje się bardzo dobrze : w Barcelonie ograł Machado ,Riba i zacięta walka z Lopezem po czym przegrał.Turniej wcześniej w finale w Houston porażka ze Sweetingiem 0-2.Natomiast Riba niemiał takich osiągnięć , jedyne co to w kwalifikacjach ograł teraz Andreeva i Marchenko,tak to porażka w Estoril z Cuevas 0-2,Monte Carlo porażka po kreczu z Ciliciem i w kwalach do Monte Carlo ogranie Gueza i Kamke ledwo po 2-1 w setach.Obaj grali ze soba w Barcelonie 19.04.2011 gdzie Japończyk zmiażdżył Hiszpana w 1 secie 6-2 a potem był krecz. Jak widać Nishikori jest w coraz lepszej formie wiec może być czarnym koniem turnieju.Dzisiaj uważam że Japończyk powtórzy wynik i wygra 2-0 w setach.
⛔ 100
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyscyplina : Tenis, ATP Madryt
Spotkanie : Ivo Karlovic - Gael Monfils
Typ : Wynik 1.seta ; Karlovic wygra 7-6
Kurs : 7.00
Bukmacher : Bet365
Analiza : Już za około 2 godziny rozpocznie się spotkanie Chorwata Karlovica z Francuzem Monfilsem... Choć obu zawodników dzieli ponad 100 miejsc w rankingu ATP, to moim zdaniem Ivo ma szansę na zwycięstwo w tym meczu, a już na pewno w 1.secie.
Chorwat słynie przede wszystkim z atomowego serwisu, który jest ciężki do przełamania bez względu na nawierzchnię, a ta w Madrycie, mimo tego iż to mączka, jest stosunkowo szybka, co działa na korzyść Karlovica.
W kwietniu zaliczył tylko turniej w Houston (na szybkiej mączce), gdzie przegrał dopiero w półfinale ze Sweetingiem. Na 7 spotkań w tym turnieju wraz z kwalifikacjami rozegrał 7 tie breaków (4 wygrane) w tym 4 w 1.secie (3wygrane).
Francuz mimo wysokiego rankingu w tym roku delikatnie mówiąc nie zachwyca. Choć potrafi grać na bardzo wysokim poziomie bardzo często jego gra pozostawia dużo do życzenia.
Reasumując, wyśmienity serwis Karlovica, niezła dyspozycja Chorwata, stosunkowo szybka nawierzchnia, niezbyt wysoka forma Monfilsa powinny zaowocować chociażby na początku spotkania brakiem przełamań i TB w 1.secie, a w tym większe szanse daję Karlovicowi, dlatego też wynik 1.seta 7:6 na jego korzyść jest wg mnie dość realny;)
⛔ 100
 
legia 122

legia

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, 2 Bundesliga
Spotkanie: Energie Cottbus vs Augsburg
typ: handicap Augsburg(-1,5)
Kurs: 4,8
Bukmacher: Tobet
Analiza
Może być też tak że goście podejdą uczciwie do tego meczu i pomimo ponoć dogadanego już meczu z Frankurtem zwycięży duch Fair Play ;) i powalczą tu o 3 punkty a nie będą tylko skupieni na pilnowaniu remisu. Po ubiegłorocznej nieudanej próbie gdy nie sprostali barażom skład wzmocniono kilkoma ciekawymi zawodnikami i brakuje bardzo niewiele do osiagnięcia zamierzonego celu i przyklepania awansu do Bundesligi.
Bundesliga a szczególnie ta z szyldem 2 Bundesliga do najczystszych lig nie należy, być może Augsburg będzie miał dogadany więcej niż 1 mecz z ostatnich 3. Cottbus czyli Chociebuż leży bardzo blisko polskiej granicy, a stara piłkarska maksyma mówi że im bliżej polskiej granicy tym bardziej śmierdzi i pachnie przekrętem ;) A odkładając żarty na bok i nawet nie wierząc plotkom w dogadany mecz z Frankfurtem to gospodarza mają już tylko iluzoryczne czysto matematyczne szasne na awans - ich szanse na baraże oscylują wokół jedengo procenta. Także determnacja i wielka mobilizacja należeć będzie do gości. Gospodarze mają już praktycznie wakacje więc nie sądzę że będą dziś &quot;umierać na boisku&quot;
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom