>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.05.2011 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
mateo55 0

mateo55

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Gambrinus Liga
Spotkanie: Teplice - Sparta Praha 1/2
Typ:2
Kurs:2.25
Buk: bet365
Analiza:
Dziś spotkanie kończące 16 kolejkę czeskiej Gambrinus Ligi, w którym zmierzą się ze sobą 9 w tabeli Teplice z wiceliderem Spartą Praga. Dla gospodarzy sezon już się zakończył, są uratowani od spadku, a o europejskich pucharach nie mają raczej co myśleć, zaś goście mają tylko 5 punktów straty do liderującej Victorii Plzen i oczywiście jeden mecz rozegrany mniej, zatem jeśli wygrają dziś z Teplicami złapią z liderem bezpośredni kontakt i bardzo realne szanse na tytuł mistrzowski, na który wydawało się jeszcze niedawno nie było szans, gdyż we wspaniałej dyspozycji był Plzen, który jednak dostał zadyszki i myślę, że teraz to Sparta przejmie prym w lidze czeskiej i zacznie pewnie kroczyć po mistrzostwo. Mój typ popieram tym, iż uważam, że goście będą chcieli szybko strzelić bramkę, po to aby kontrolować mecz i nie pozwolić potem na żadne kontry gospodarzom. A potrafią się spokojnie bronić, o czym przekonuje fakt, że w meczach wyjazdowych stracili najmniej bramek w całej lidze. Wygrać trzeba również dlatego, że za plecami również czuć presję, bo naciska na Spartę Jablonec, który ma 5 punktów straty.
⛔ 100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Espanyol - Athletic Bilbao
Typ:
2
Kurs: 2.55
Bukmacher: Expekt
Ostatni mecz kolejki. Athletic ostatnio radzi sobie dobrze na wyjazdach a tym samym realnie włączyli się do walki o wyższe cele. O mobilizacje gości nie trudno, wystarczy wygrać i awansują przed Athletico Madryt a zepchnie z miejsca gwarantującego kwalifikacje LE Seville.
Espanyol w kryzysie,który trwa 5 ostatnich spotkań to jedynie zdobyte 2 punkty. U siebie ostatnio wygrali w marcu. Espanyol nie walczy o nic, ma bezpieczną pozycję. Jedyne co przemawia za gospodarzami to bardzo korzystny bilans z Athletico.
Moim zdaniem motywację większa mają goście i to im będzie bardziej zależało na zwycięstwie.
Powodzonka!
[/color]
⛔ 100
 
A 38

avv1910

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, League One
Spotkanie: Plymouth v Southampton
Typ: 1
Kurs: 6.00 ==&gt; 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.Plymouth po decyzji związku dostało kare -10 pkt i żeby utrzymać się w league one musi wygrać swoje 2 najbliższe spotkania. Dzisiejszy rywal jest bardzo wymagający ale jak najbardziej do ogrania.Wiadomo że przed własną publicznością gra się zdecydowanie lepiej a ostatnie mecze pokazały że Plymouth potrafi wygrywać u siebie.Drużyna która jest na 20 miejscu i i ma 48 pkt ostatni swój mecz zagra właśnie ze słońcami na wyjeździe dlatego jest szansa że Plymouth utrzyma się w league one. Na dodatek Gospodarze wiedzą jak ograć słońca i to na ich terenie wynik był skromny ale wygrana 1-0 cieszy.Na koniec jeszcze dodam że swój ostatni mecz Plymouth zagra również na własnym boisku z drużyna która nie ma już szans na awans do play off-ów.
⛔ 100
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Tenis - WTA - Madryt (Hiszpania)
2. 5. 11 / 14:30
Medina Garrigues Anabel (ESP) vs. Safarova Lucie (CZE)
Typ: Medina Garrigues Anabel (ESP) DW 2:0
Kurs: 2.70
Bukmacher: betway
Pierwsza runda bardzo prestiżowego turnieju na kortach ziemnych w Madrycie. Dziś postanowiłem postawić na reprezentantkę gospodarzy: Anabel Medine Garrigues, która zmierzy się z Czeszką Lucie Safarova. Za Anabel przemawia większość argumentów. Head-to-head: 3 - 1 na korzyść Hiszpanki w tym zwycięstwo na clayu w Palermo 6-4; 6-4. To, że Czeszka najlepiej radzi sobie na hardzie jest wiadome. Rozegrała na twardych nawierzchniach zdecydowanie więcej spotkań niż na kortach ziemnych. Jej bilans na clayu to 72/42 zaś Hiszpanki 164/83. W tym roku Anabel grała w 3 turniejach na tej nawierzchni i trzeba przyznać, że zwycięstwo w Estoril i półfinał w Acapulco robią wrażenie. Lucie natomiast w tym roku zagrała tylko jeden mecz na clayu. Już w pierwszej rundzie dostała baty od Barrois ( 6-4; 6-1 ). Barrois natomiast przegrała ostatnio właśnie z Anabel Medine Garrigues 6-1; 6-2. Te wyniki pokazują jak solidną zawodniczką na clayu jest Hiszpanka. Jest to typowa defensorka która wymusza błędy na rywalkach. Gra solidnie, dobrze biega, przy siatce radzi sobie bardzo dobrze. Safarova ostatnio kompletnie jest bez formy, a ten turniej jest dla niej bardzo ważny gdyż przed rokiem dotarła tu do półfinału, więc broni dziś bardzo dużej ilości punktów. Uważam iż nie podała temu wyzwaniu ponieważ rywalka jest znaczenie silniejsza, gra od niej zdecydowanie lepiej, a co najważniejsze gar u siebie. Na wolnych kortach w Madrycie czuje się jak ryba w wodzie. kurs na 2:0 dla Hiszpanki jest bardzo dobry, dla tych co boja się ryzyka proponuję zagranie na zwycięstwo Anabel.
⛔ 100
 
B 6

betholic

Użytkownik
Spotkanie: S. Stakhovski - A. Montanes
Typ:Stakhovski +4,5 gema
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza: Faworytem bukmacherów , jak i moim jest w tym meczu Montanes . Jednakże wg. mnie jest on zbytnio faworyzowany przez buków . Kursy na jego ewentualną porażkę są lekko przesadzone . Ukrainiec jest dość wymagającym rywalem , a poza tym również nieźle czuje się na clayu . Skupiłem się tu jednak na rywalizacji na ilość granych gemów . Myślę że Stakhovskiego stać na utrzymywanie swojego , dosyć solidnego , podania i sprawienie problemu faworytowi . Moja prognoza to jakieś 6-3 7-6 dla Hiszpana , które mieści się w owym przedziale . Przy odrobinie szczęścia Ukrainiec może spokojnie ugrać seta , a wtedy o ten handi jestem już spokojny . Reasumując , obecna forma przemawia za Montanesem , ale jego ewentualna porażka nie będzie dla mnie żadną sensacją .
✅ 110
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,2 Liga Angielska
Spotkanie: Cardiff City vs Middlesbrough
Typ: Połowa Spotkania/Koniec 1/1
Kurs: 2,15
Buk: Bwin
Analiza
Chciałem zaproponować typ na zwycięstwo Cardiff, ale ktoś mnie uprzedził dlatego zdecydowalem się na typ 1/1 tzn, że Cardiff już do przerwy będzie prowadzić i utrzyma ten wynik. Grają oni bardzo ważny mecz z Middlesbrough, czyli z drużyną, która przyjeżdża do Cardiff bez żadnej motywacji, gdyż zajmuje miejsce w środku tabeli bez szans na awans, ale i bezpieczni od spadku. Co do drużyny Cardiff to nie mają oni nic do stracenia. Wygrywając ten mecz mogą wyprzedzić Norwich, lub chociaż trzymać dystans 1 punktu na kolejkę przed końcem ligi. Oczywiście wspomnieć muszę, że miejsce 2 o które walczy Cardiff premiowało by ich awansem do Premiership !! W przeciwnym wypadku gospodarze będą walczyli w playoffach o awans w którym zdarzyć się może naprawdę wszystko. Sądzę, że niesieni dopingiem swoich fanów będą chcieli pokazać, że miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej w pełni im się należy i szybko rozprawią sie ze średnio grającą drużyną Middlesbrough !!!
Mój typ to Połowa/Koniec 1/1 ????
⛔ 100
 
F 72

filip11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship
Spotkanie: Portsmouth - Norwich
Typ: 2/2 (połowa/koniec)
Kurs: 2.95
Bukmacher: Expekt
Analiza: Piłkarze Norwich stoją przed szansą do awansu, jednak aby sprawa awansu stała się faktem muszą wygrać dzisiejszy mecz z Portsmouth, ponieważ tuż za nimi w tabeli znajduje się Cardiff, które ma tylko jeden punkt mniej i depcze po piętach piłkarzom Norwich. Dodatkowo może im zagrozić także Swansea mająca jedynie 3 punkty mniej. Ich przeciwnik Portsmouth zajmuje niezbyt zaszczytne 15 miejsce, ale też może być pewny, że nie grozi im spadek. Właściwie o nic już nie grają, bo i szans na miejsce premiowane awansem również nie mają. Forma Norwich jest naprawdę niezła, wygrali ostatnie 3 mecze z niezłymi przeciwnikami, ale i też strzelają sporo bramek, w ostatnich meczach (26 bramek na 10 meczy, co daje niezłą średnią 2.6 bramki na mecz). W zespole Portsmouth jest wręcz odwrotna sytuacja bo na 10 ostatnich meczy zdołali strzelić tylko 5 bramek na 10 meczy, co na pewno dobrym wynikiem nie jest i widać, że mają z tym problemy. Ponadto do tego typu przekonują mnie kontuzje w zespole gospodarzy, nie będą mogli zagrać: Liam Lawrence, Dave Kitson, Ritchie de Laet i Joel Ward. Goście nie mogą się oszczędzać, bo aby awansować będą musieli wygrać najbliższe mecze, a do końca sezonu zostały już tylko dwa. Myślę, że jest o co walczyć i to lepsi piłkarsko piłkarze Norwich wyjdą zwycięsko z boiska. Wydaje mi się, że tym 2/2 jest w tym meczu dobrym rozwiązaniem.
⛔ 100
 
flejter 0

flejter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship, godz: 18:15
Spotkanie: Cardiff - Middlesbrough
Typ: handicap 1 (-1,0)
Kurs: 2,20
Bukmacher: Expekt
Ciekawe spotkanie w drugiej lidze angielskiej, gospodarze którzy obecnie plasują się na 3 miejscu w tabeli, a tuż przed nimi znajduje się ekipa Norwich City które ma o jeden punkt więcej,i miejsce które premiuje bezpośrednim awansem do 1 ligi ,czyli jest o co walczyć ! Gospodarze jeszcze będą mieli spotkanie w ostatniej kolejce z Burnley które i tak o nic juz nie walczy, więc można się spodziewać 6 punktów. Bezpośredni rywal o premiowanie miejsce w 1 lidze jest Norwich, które dzisiaj to będzie miało ciężką przeprawę z Portsmouth, które na własnym stadionie gra dość dobrze i trudno gościom będzie wywieźć 3 cenne punkty. Bilans Portsmouth na własnym stadionie jest [8-9-5]. Zapewnię piłkarze Cardiff liczą na potknięcie ich bezpośredniego rywala właśnie z drużyna z Portsmoutch, a oni Spokojnie wygrają ze słabo spisującym się na wyjazdach drużyna Middlesbrough [6-4-12].W ostatnich trzech meczach Gospodarze na własnym stadionie strzelili łącznie 9 bramek, czyli średnio 3 bramki na mecz, sadzę że i tym razem będzie tak samo, dlatego postawiłem na handicap drużyny Cardiff. Typ warty zagranie na większa kasę ???? . Mój typ spotkanie to 3-0.
⛔ 100
 
kkazz 9

kkazz

Użytkownik
spotkanie:Lazio - Juventus
typ: 1/X
kurs: 13,90
buk: Tobet
analiza:
Witam.Na dzis cos dla odwaznych ???? spotkanie Lazio - Juventus godz. 20.45. Moj typ to pierwsza polowa dla gospodarzy zas druga remis,dlaczego??? Patrzac na 3 ostanie spotkania u siebie Lazio doszlem do wniosku ze ta druzyna szybko strzela gola a pozniej kontroluje spotkanie gra z kontry:p Dzis za pewne bedzie tak samo zdobyta bramka do polowy:p Juventus zas w pieciu ostatnich spotkaniach nie przegral! I na pewno remis wywieziony z Rzymu to by byl sukces ???? Ogolnie gralbym remis w calym spotkaniu ale kurs mnie nie za dawala :p Powodzenia
⛔ 100
 
huczek 14

huczek

Użytkownik
Piłka nożna,Serie A , 02.05.2011 godz.: 20:45
Spotkanie: Lazio - Juventus ( 1 połowa)
Kurs: 4.2
Typ 2
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Przed nami ostatnie spotkanie 35 kolejki. Niespodziewanie jak dla ligi Wloskiej mecz odbedzie sie w poniedzialkowy wieczor. Konfrontacja ta bedzie miala ogormne znaczenie dla obydwu druzyn. Lazio obecnie zajmuje z dorobkiem 60 pkt 4 miejsce premiowane kwalifikacjami do Ligi Mistrzow. Juventus jest zas na 7 pozycji i do dzisiejszego rywala traci zaledwie 7 pkt. W dodatku 5 i 6 miejsca sa jeszcze premiowane wystepem w Lidze Euroepejskiej. Jest wiec o co walczyc. Teoretycznie Turynczykow urzadzac tu bedzie tylko zwyciestwo. Wiadomo,ze stac ich na takie roztrzygniecie. W koncu dysponuja oni 3 najdrozszym skladem w lidze. Ich ekipe wyceniania sie na 247 mln E. Dla porownania Lazio na zakledwie 113 mln E. Niestety po raz koleny wystapia w oslabieniu. O ile mi wiadomo znowu nie zagra: De Ceglie, Martineza, Rinaudo, Sissoko, Quagliarella, Iaquinta. W zasadzie do tych brakow trener Delneri powinnien juz dawno przywknac. Za to absencje w LAzio (Diakite, Sculli, Radu, Stendardo, Mauri) beda zapewne dla ich szkoleniowca sporym problem. Ogolnie patrzac na przypuszcalne 11 to Juve zdaje sie byc faworytem tej konfotnacji. W koncu dysponuje takimi zawodnikami jak : Toni (4mln E), Del Piero (6mln E), Melo (16,5mln E), Krasic(20mln E), Simone Pepe (10mln E), Marchisio(18mln E), Bonucci (15mln E), Chiellini (28mln E) i oczywiscie Buffon(25mln E). Lazio zas to głownie Zárate i Hernanes. Jak dla mnie przy kursach oferowanych przez bukmacherow grzechem byloby nie zagranie w strone gosci. Z reszta prawie dokladnie miesiac temu pokonali takze na wyjezdzie inna druzyne z Rzymu. Dzisiaj spodziewam sie podobnego rezultatu.
⛔ 100
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - SZWECJA: Allsvenskan
Spotkanie: AIK Sztokh.-Orebro
Typ: Orebro
Kurs: 3,44
Bukmacher: Pinnacle
analiza:
Na dzisiaj chciałbym zaproponować spotkanie pomiędzy stołecznym AIK Sztokholm z ekipą Orebro. Co prawda liga szwedzka dopiero się zaczyna i poznajemy formy poszczególnych drużyn ja i tak postanowiłem zainwestować w to spotkanie. Mój dzisiejszy faworyt bardzo dobrze prezentuje się na wyjazdach zdobywając jak narazie komplet punktów czyli sześć na dwa mecze wyjazdowe strzelając przy tym trzy bramki i jedną tracąc. Gospodarze - mój przeciwnik na swoim stadionie również jak narazie niepokonany, na dwa mecze dwa wygrane z strzelonymi pięcioma bramkami i straconą ani jedną. Orebro po 5 kolejkach zajmuje szóste miejsce, dzięki dzisiejszej wygranej i przy sprzyjającym wietrze jest szansa na wskoczenie aż na drugą pozycję. Wierzę że przyjezdni powalczą tak jak w poprzednich spotkaniach i wygrają swoje spotkanie. Warto dodać że mój faworyt poprzedni sezon zakończył na bardzo dobrej trzeciej pozycji ligowej tabeli a więc jest jedną z mocniejszych ekip w Allsvenskan, AIK to raczej średniak który walczy w końcówce sezonu o utrzymanie. Mecz rozpoczyna się o godzinie 19:00.
⛔ 100
 
gwosc100 7

gwosc100

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy
Spotkanie: Teplice - Sparta Praha
Typ: liczba goli 0-2
Kurs: 1.72
Bukmacher: Betclick
Dzisiaj Teplice podejmują u siebie 2-gą druzynę czeskiej 1. ligii. Od trzech spotkan gospodarze nie wygrali meczu. U siebie jedynie 2:1 pokonali Slavie. Ostatnie spotkanie z Libercem zakonczylo sie katastrofą 6:2!!!
24/04-11 1. liga Czechy Liberec vs. Teplice 6:2
21/04-11 Puchar CMFS Slavia vs. Teplice 1:0
17/04-11 1. liga Czechy Olomouc vs. Teplice 3:0
14/04-11 Puchar CMFS Teplice vs. Slavia 2:1
09/04-11 1. liga Czechy Teplice vs. Ml.Boleslaw 1:2
Mysle ze nie odbudują sie tak łatwo i Sparta wygra lub zremisuje z nimi, ale nie padnie więcej niz 2 bramki. Historyczne pojedynki utwierdzają mnie w tym przekonaniu:
24/07-09 1. liga Czechy Teplice vs. Sparta 0:0
13/05-09 Puchar CMFS Teplice vs. Sparta 1:06:4 (k.)
23/03-09 1. liga Czechy Teplice vs. Sparta 0:0
16/09-07 1. liga Czechy Teplice vs. Sparta 2:1
Tylko raz padło więcej niz 2 gole... Myle ze trafny bedzie typ.. Okaze sie o 19.00 Bardzo polecam!
⛔ 100
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Spotkanie: Angelholms FF - Qviding FIF
Typ: over 2,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: William Hill
Na zapleczu szwedzkiej ekstraklasy rywalizacja o awans powinna być w tym sezonie jeszcze ciekawsza, niż w sezonie ubiegłym. Gospodarze sezon zaczęli świetnie. Podejmując dzisiaj drużynę gości, nie powinni mieć problemu z podtrzymaniem dobrej passy. Dla gospodarzy dodatkową motywacją powinno być to, że przegrywają w bezpośrednich starciach pomiędzy Qviding. Tak jak mówiłem na wstępie, jest to dopiero początek rozgrywek, ale na pewno już na samym początku trzeba będzie udowodnić, że awans jest jak najbardziej realny. Over 2,5 jest w tym meczu jak najbardziej prawdopodobny. Szczególnie, że goście również mogą pokusić się o chociażby jedno trafienie.
________
⛔ 100
 
wojtekroza 46

wojtekroza

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, WTA Madryt
Spotkanie: Zvonareva V. - Vesnina E.
Typ: 2:0
Kurs: 1,55
Buk: BAH
Analiza:
Dzis o 19:00 w Madrycie zmierzy sie 3cia rakieta rankingu z 44tą. Zdecydowaną faworytką jest Zvonarieva która ze swoją rywalką przegrała tylko raz kiedy skreczowala przy stanie 3:3, a w innych przypadkach pewnie wygrywała.
dotychczasowe mecze w turnieju:
01/05-11 R64 Vesnina, Elena vs. Mirza, Sania 2:0 64 63
30/04-11 R64 Zvonareva, Vera vs. Schnyder, Patty 2:1 62 16 62
⛔ 100
 
babe 17

babe

Użytkownik
Dyscyplina: MUTUA MADRILEÑA MADRID OPEN R2 TENNIS
Spotkanie: E. Vesnina - V. Zvonareva
Typ: GAME SPREAD +5 E. Vesnina
Kurs: 1.847
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Ostatni dzisiaj mecz turnieju WTA w Madrycie na korcie nr 3. Zastanawiałem się czy Vera w ogóle wygra ten mecz a tu bukmacherzy wystawili taki handi na Elene. Zvonareva w tym sezonie zagrała tylko trzy mecze na clayu z powodu przegranej ze Stosur w Stuttgarcie. Zvonareva to jedna z moich ulubionych zawodniczek ale nie wiem jak traktować gładko przegrany set z Patty Schnyder. Czy wynikał on ze słabszej dyspozycji czy ze zlekceważenia rywalki która nagle zaczęła dobrze grać. Tak czy inaczej mecz z Vesniną to inna bajka i młodsza koleżanka z reprezentacji Rosji powinna postawić twarde warunki Zvonarevej. Vesnina dobrze radzi sobie na kortach ziemnych. Dobrze serwuje, gra z głową, lubi wymiany ze zmianą tempa. Na pewno nie będzie to mecz w stylu kto mocniej uderzy. Myślę, że Elena spokojnie stać na to żeby pokryć handi.
✅ 84.7
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia
Spotkanie: Portsmouth - Norwich
Typ: over 2.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: William Hill
Dziś swoje mecze rozgrywa Cardiff(3 miejsce) i Norwich(2 miejsce), pierwsze 2 miejsca dają bezpośredni awans natomiast zespoły z miejsc o 3 do 6 walczą o awans. Norwich ma punkt przewagi nad Cardiff i 8 punktów straty do QPR które jest już pewne awansu. Do końca sezonu pozostają już tylko 2 kolejki więc dzisiejszy mcz jest bardzo ważny dla gości. Portsmouth już się utrzymało a szans a awans do baraży też nie ma więc grają już na dobici końca sezonu.
Portsmouth na ostatnie 5 meczów przegrało 2 i zremisowało 3 natomiast Norwich na ostatnie 5 meczów ma bilans 3-1-1 ( 3 wygrane pod rząd obecnie). Nieoczekiwanie pierwszy mecz zakończył się wygraną Portsmouth 2-0 więc dziś czas na rewanż.Gospodarze są osłabieni brakiem takich zawodników jak Liam Lawrence, Dave Kitson, Ritchie de Laet i Joel Ward, a goście mają do dyspozycji wszystkich zawodników.
Te spotkanie muszą wygrać i mam nadzieje że tak będzie.
Dodam jeszcze że Norwich ma najwięcej strzelonych bramek w lidze (aż 80) , ostatnie 3 mecze Norwich (wygrane 3 oczywiście) kończyły się overami 2.5.
⛔ 100
 
C 3

czarnytm

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Energie Cottbus - Augsburg
Typ: (zakład bez remisu ) Augsburg
Kurs: 1.61
Bukmacher: William Hill
Analiza :
Dzisiejszego wieczoru o godzinie 20.15 odbędzie się ostatni mecz kolejki 1 ligi niemieckiej , gdzie spotkają się walczący o teraz to już raczej utrzymanie 2 miejsca z bezpośrednią możliwością awansu do klasy wyżej , a zajmującym 6 lokatę Cottbusem , który prawde mówiąc gra w kratkę. Goscie nie mogą sobie pozwolić na żadne wpadki gdyż tuż za nimi czai się drużyna Bochum czekająca tylko na potknięcie Augsburgu i zajęcie 2 lokaty . W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami kiedy to Augsburg był w roli gospodarza padł wynik 4 : 0 , a na ostatnie 4 meczy między tymi drużynami 3 razy wygrał Augsburg a tylko raz Energie. Myślę że dziś nie padnie zbyt wiele bramek i liczę na jednobramkowe zwycięstwo gości.
zwrot
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja 2 liga
Spotkanie: Evian Thonon Gaillard FC - Le Mans UC 72
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expekt
Analiza: Do zakończenia rozgrywek w 2 lidze francuskiej jeszcze 5 kolejek (dla tych drużyn 6)więc to spotkanie jeszcze niczego nie przesądza , ale może mieć znaczący wpływ na poszczególne miejsca na koniec sezonu. Lider (Evian) spotyka się z 5. (Le Mans). Goście do miejsca premiowanego bezpośrednim awansem do Ligue 1 tracą zaledwie 2 punkty, a do lidera (ich dzisiejszego przeciwnika) tylko 5 punktów. Jeśli goście wygraliby dziś w czołówce tabeli byłby naprawdę ogromny ścisk, choć teraz takowy także jest. Ale zajmijmy się już tylko tymi poszczególnymi drużynami.
Evian jest ostatnio w dobrej formie. Ich bilans w pięciu ostatnich spotkaniach to: 3-1-1. Szczególnie formę tą potwiedza wysokie(1-4) zwycięstwo na wyjeździe ze świetnym ostatnio Sedanem. Ostatnio u siebie Evian przegrał 25 lutego z Dijon(2 pozycja w tabeli).
Le Mans ostatnio najczęściej remisują i to dokładnie 0-0. Ich bilans w pięciu ostatnich spotkaniach to 0-4-1, w których to spotkaniach nie zdobyli ani jednej bramki!
Evian jest więc murowanym faworytem, będą mieli wsparcie w postaci kibiców i własnego boiska. Na pewno nie zabraknie im także woli walki i determinacji, chcą przecież awansować do Ligue 1 oraz zrekompensować kibicom stratę dwóch punktów z Le Havre.
PS. Ten typ już był, ale bukmacher nieregulaminowy, więc mogę chyba obstawić ten sam. Jeśli nie proszę o usunięcie.
✅ 125
 
barnaba 44

barnaba

Użytkownik
spotkanie:Lazio - Juventus
typ: X/X
kurs: 5,00
buk: bet-at-home
analiza:
Najciekawsze dzisiejsze spotkanie w Europie. Przynajmniej na papierze, bo na boisku może być różnie niewykluczając nudnego 0:0. Juventus generalnie mocno zawodzi, choć ostatnie mecze dają lekkie powody do optymizmu. Sześć meczów bez porażki, w tym seria trzech z rzędu zwycięstw pokazują, że nie będzie łatwo Lazio o komplet punktów. Rzymianie dość nieoczekiwanie są na czwartej pozycji i stają przed realną szansą na eliminacje Ligi Mistrzów. Pytanie tylko czy jest to na tyle dojrzała ekipa, by nie ulec rosnącej z kolejki na kolejkę presji ? Lazio jest ostatnio drużyną bezkompromisową i rzadko dzieli się punktami. Na swoim boisku są mocni. Koncentrują się na obronie i zadaniu trafnego ciosu rywalom. Stąd w tym roku najczęstszymi wynikami na ich stadionie są 1-0 i 2-0. Myślę, że Juve jest w stanie powstrzymać Lazio i sięgnie po jeden punkt na niewygodnym terenie.
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Lazio Rzym vs Juventus Turyn
Typ: 2-Remis Nie ma Zakładu
Kurs: 2,62
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 02-05-2011/20-45
Analiza:
35 kolejka Serie A zostanie dziś dokończona. Na koniec zostało bodajże najciekawsze spotkanie. Obie drużyny mają jeszcze o co walczyć. Lazio rzym z pewnością chciałoby utrzymać swoją dobrą czwartą pozycję zapewniającą im udział w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów, natomiast obecne siódme miejsce Juventusu nie gwarantuje im udziału w żadnych europejskich rozgrywkach. Stara Dama to zespół z tradycjami, a więc brak ich w przyszłym sezonie w elitarnych rozgrywkach to ogromna strata. Cztery ostatnie bezpośrednie mecze pomiędzy Juve, a Lazio Rzym to wyniki bardzo korzystne dla tych pierwszych. Wygrali trzy spotkania, natomiast w jednym miał miejsce podział punktów. Jak dziś będzie? Juventus nie jest faworytem, lecz większość spodziewa się, że dobrze się zaprezentuje. Umiejętności obu klubów są podobne. Typując bezpośrednią wygraną gości uważam, że ponosi się duże ryzyko. Lepiej zagrać z podpórką i w razie czego mieć zwrot. Juventus Turyn jest niepokonany od serii sześciu spotkań. Lazio rzym jest silną i mocną drużyną u siebie, lecz ostatnio gra w kratkę. Wygraną przeplata przegraną. Obie drużyny będą dziś znacząco osłabione: Diakite, Sculli, Radu, Stendardo, Mauri (Lazio); Martinez, Rinaudo, Sissoko, Quagliarella, Iaquinta (Juventus). Spotkanie z pewnością zapowiada się ciekawie, lecz uważam, że lepszym składem dysponują goście i to właśnie oni dziś wywiozą trzy punkty-powodzenia
Lazio: Muslera – Lichtsteiner, Biava, Dias, Garrido, Brocchi, Ledesma, Matuzalem, Hernanes, Floccari, Zarate
Juventus: Buffon – Motta, Bonucci, Chiellini, Grosso, Krasić, Felipe Melo, Aquilani, Marchisio, Matri, Del Piero
⛔ 100 (powtórzony)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom