>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.11.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
czempion6 24

czempion6

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga
Spotkanie: BBTS Bielsko-Biała – LOTOS Trefl Gdańsk
Typ: BBTS Bielsko-Biała
Kurs: 2,60
Buk: bet365
Dzisiaj kolejne mecze 4 kolejki PlusLigi, wczoraj w ładnym stylu jak przewidywałem Effector Kielce poradził sobie w Częstochowie z tamtejszym AZS 1:3. Dzisiaj biorę pod lupę spotkanie w Bielsko-Białej gdzie tamtejszy zespół będzie podejmował Trefl Gdańsk który według bukmacherów jest faworytem tego spotkania. Oba zespoły do tej pory zanotowały po jednym zwycięstwie i dwóch porażkach, jednak trzeba zwrócić uwagę, że Bielsko-Biała miała o wiele trudniejszych rywali bo przegrane z Zaksą i Resovią to czysta formalność (różnica klas zespołów, celów itp.), jednak zwycięstwo na własnym parkiecie z mocnymi Inżynierami 3:1 daje już do myślenia. Z drugiej strony Gdańsk który przegrał ze Skrą i uległ także Kielczanom przegrywając 3:0 no i wygrana u siebie 3:1 ze słabiutką Bydgoszczą która dała się ograć we własnej hali dwukrotnie przegrywając 1:3 z Czarnymi Dęblin i AZS Częstochową. Gdańsk w tym pojedynku jest faworyzowany ze względu na mocniejszą kadrę z atakującym Jaroszem na czele, jednak Kuba jak na razie nie jest w formie (skuteczność w ataku: 33% w Kielcach, 36% z Bełchatowem i 47% z Bydgoszczą) lepiej się prezentują środkowi Zajder i Gawryszewski którzy mogą być dzisiaj stłumieni, ponieważ zdecydowanym atutem gospodarzy będzie gra blokiem która naprawdę wygląda imponująco (12 pkt. z Inżynierami), gdzie Gdańsk grając z Bydgoszczą miał 6 skutecznych bloków a w Kielcach jedynie 3. Tak więc dorzucając do tego atut własnego boiska myślę, że Bielsko-Biała wyjdzie zwycięsko z dzisiejszego pojedynku.
⛔100
 
patiiiii 0

patiiiii

Użytkownik
Dyscyplina- piłka nożna, Szkocja
Spotkanie- Celtic- Dundee Utd
Typ- over 2,5
Kurs- 1,60
Bukmacher- Bet365
Wybrane przeze mnie spotkanie w lidze szkockiej to spotkanie pierwszej i piątej drużyny. Celtic (z trzema zwycięstwami oraz remisem u siebie) podejmuje drużynę Dundee (z trzema remisami,zwycięstwem oraz ostatnim przegranym meczem na wyjeździe). Patrząc na spokania bezpośrednie tych dwóch drużyn,typuję tutaj ilość bramek powyżej - we wszystkich spotkaniach bezpośrednich suma bramek była wyższa niż 2,5 gola dlatego dziś obstawiam typ powyżej. Pozdrawiam!
⛔100
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, I Liga
Spotkanie:pandurii-Vaslui

Typ:1
Kurs:1,95
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Pandurii jest jednym z najlepszych zespołów grających u siebie, z kolei Vaslui nie radzi sobie na wyjazdach. Gospodarze u siebie w ostatnim meczu rozgromili zespół Botosani aż 6-1, ponadto gospodarzom uciekają Europejskie puchary wiec dziejesz zwycięstwo jest konieczne ponieważ zespół ma tyle samo punktów co Astra ale ma Pandrurii ma jedne mecz rozegrany więcej. Vaslui ma bardzo słaby sezon, jak na razie nie widać żeby się coś zmieniło 16 miejsce w tabeli i tylko 6 ptk. po 11 kolejkach.

⛔100
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Międzynar. mecze towarzyskie
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: Szwecja
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20 rozpocznie się kolejny mecz w ramach turnieju towarzyskiego SuperCup 2013 rozgrywany w Niemczech. Podopieczni Micheala Bieglera po BARDZO słabym spotkaniu wygranym na szczęście z Egiptem zagrają w dużo lepszym rywalem, którym jest Szwecja. Tak jak i w polskiej kadrze brakuje kilku zawodników, ten sam problem ma szwedzki szkoleniowiec. Polska to już na ten sam zespół, który zdobywał medale MS i ME, co widać gołym okiem, nawet dla zwykłego laika, który nie interesuje się tym sportem. Trzeba podkreślić, że brak braci Jureckich i brak Krzyśka Lijewskiego jest dużym problemem widocznym w naszej kadrze. Kamil Syprzak czy wczoraj grający Damian Kostrzewa (skrzydłowy) to nie to samo... Gra skrzydeł we wczorajszym meczu również nie napawa optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem, z rywalem o klasę wyżej niż Egipt. Patrząc na zestawienie obu składów, styl gry, będę szedł w stronę naszego rywala... Do tego brak klasowego kołowego w dzisiejszej piłce ręcznej robi wielką różnice, a takowego po prostu nie mamy. Wiadomo, że to jest turniej towarzyski, próba różnych-nowych wariantów gry oraz sprawdzenie nowych zawodników, ale to jednak według mojego przekonania Szwedzi są faworytem dzisiejszego spotkania.
⛔100
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - Niemcy - I Bundesliga - godz. 15.30
Mecz: Hertha Berlin (5) - Schalke 04 (07)
Typ: żółte kartki over 4.5
Kurs: 2.00
Buk: bet365
Witajcie. Listopadowe zmagania zaczynam typem w I lidze niemieckiej i pojedynkiem świetnie radzącego sobie na początku sezonu beniaminka ze stolicy Niemiec i trapionej kontuzjami, ale walczącej zębem odmłodzonej z konieczności drużyny Schalke 04. Nie będę się tutaj zatrzymywal nad ewentualnym przebiegiem tego spotkania, ponieważ obie drużyny w razie wygranej mają szansę na znalezienie się w najlepszej czwórce ligi, ponadto obie przegrały swoje ostatnie spotkania z liderami i chcą apewne powrócić na drogę sukcesu. Hertha będzie chciała wykorzystać osłabienie rywala, goście natomiast nie chcą przegrać z beniaminkiem. Nie powinno zabraknąć walki i zaangazowania, a co za tym idzie kartek. Moim zdaniem poziom &quot;żółci&quot; został troszkę zaniżony, a kurs 2.00 bardzo przyjemny. Dlaczego? Oto garść statystyk.
1. Ostatnie mecze z udziałem Herthy (ilość kartek) - 7 5 6 5 5 6
2. Ostatnie mecze z udziałem Schalke (j.w.) - 4 3 1 6 4 5
3. Sędzia Günter Perl kartkuje tak: - 5 7 6 4 2 4
Jedyny minus jaki znalazłem to fakt, że w sezonie 2011/12 ten sam sędzia w meczu Hertha - Schalke (1:2) pokazął tylko jedną karkę żółtą. Być może również z tegoż względu kurs jest tak wysoki. Biorąc jednak pod uwagę wszystkie aspekty dzisiejszego meczu, skłonność beniaminka do łapania kartek, osłabienie w aspekcie doświadczenia części młodych graczy Schalke, zaryzykuję. Pozdrawiam
⛔100
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis CH Bratysława
02.11.2013 14:30
Panfil - Torebko
typ: Panfil
kurs: 1.61
buk: bet365
Kwalifikacje Challengera w Bratysławie. Pojedynek rozegrany będzie na nawierzchni halowej. Według mnie zdecydowanym faworytem pojedynku jest Polak - Grzegorz Panfil. Dla Grzegorza obecny sezon jest najlepszy w historii. Ma duże argumenty potrzebne do gry na w/w nawierzchni bardzo dobry serwis, oraz na bardzo wysokim poziomie forheand, równie solidny bekhend. h2h na korzyść Panfila 2:0. Bilans tegorocznych wyników halowych również, odpowiednio Panfil 7/3, Torebko 3/5. Dodatkowo Torebko ewidentnie pod formą porażki z Kowalczykiem czy z młodym Wunnerem chluby mu nie przynosi, dziś rywal dużo mocniejszy, a co z tym idzie o wiele ciężej będzie o wygranie dzisiejszego spotkania. Panfil to zawodnik o bardzo dużym potencjalne, który powoli zaczyna wykorzystywać i pnie się non stop w rankingu ATP. Dziś nie widzę innego rozwiązania, jak zwycięstwo Grzesia.
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Futbol amerykański NCAA
Spotkanie:Florida International-East Carolina
Typ:East Carolina -26
Kurs:2,03
Bukmacher:pinnacle
Liga uniwersytecka i 8 kolejka gier w tym spotkanie drużyny Florydy Internacional z uniwersytetem East Carolina.Cóż po tym co zobaczyłem w poprzednim tygodniu w wykonaniu ekipy z Florydy dziś chyba najsensowniejszym typem jest wysoki handicap do pokrycia przez gości.Złote pantery nie grały dosłownie nic w ofensywie a jedyny touchdown zawdzięczają w bardzo dużej mierze QB drużyny z Louisiany który źle podał w efekcie czego Floryda znalazła się 35 jardów od bramki i dziwnym trafem jednym podaniem udało im się zdobyć TD.Dziwnym dlatego że przez cały mecz ich największym sukcesem była max połowa boiska ew. kilka jardów za linią połowy.Ogólnie tak słabej ofensywy nie widziałem chyba jeszcze nigdy.Obrona niby coś tam grała ,ale bardziej pomagał jej QB Louisiany niż sami coś grali.Jeśli chodzi o Piratów to ich nie oglądałem jeszcze w tym sezonie,ale patrząc na ich bilans 5-2 ilość zdobywanych jardów na mecz i skuteczność trzecich prób powyżej 50% to jak na lidera wschodniej konferencji USA powinni zmiażdzyć gospodarzy.Ich podstawowy QB gra ze skutecznością prawie 75% a obrona jest znacznie mocniejsza niż w ekipie z Louisiany przed tygodniem więc nie widzę to innego rozwiązania niż przekonujące zwycięstwo gości a za sukces gospodarzy uznam jeśli zdobędą więcej niż jeden touchdown.Polecam
⛔100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Siatkówka – Turcja Dywizja 1 02.11.2013 godz. 16:30
Wydarzenie: Halkbank Ankara - Fenerbahce
typ: Halkbank(-1,5s)
Kurs: 1.826
Bukmacher: Pinnacle
Moja propozycja na dzisiaj z siatkówki dotyczyć będzie spotkania tureckiej Dywizji 1 panów. Będzie to pojedynek na szczycie pomiędzy Halkbankiem Ankara, a Fenerbahce Stambuł zespołami aspirującymi do tytułu mistrzowskiego. Moim zdecydowanym faworytem są gospodarze którzy po ostatnich wzmocnieniach 4 graczami Trentino i trenerem z meczu na mecz grają coraz lepiej. Już wygrany superpuchar Turcji z Arkaspor-em 3:0 pokazał, że zawodnicy dobrze wkomponowali się w zespół, później rozpoczęta Liga Mistrzów gdzie drużyna uznawana jest za jednego z faworytów i bardzo dobre spotkanie u siebie z Jastrzębskim Węglem wygrane w stosunku 3-1 udowodniło, że opinie fachowców nie są wyssane z palca. W tym niedawno rozpoczętym sezonie siatkarze Halkbanku nie znaleźli jeszcze pogromców, oprócz wspomnianych wygranych wygrali jeszcze dwa razy w lidze i w tym tygodniu na wyjeździe w Lidze Mistrzów z Tomis-em Constanta. Zespół Fenerbahce po nieudanym tamtym sezonie gdzie odpadli w półfinale ligi właśnie z dzisiejszymi przeciwnikami również dokonał kilku znaczących zmian w składzie. Przede wszystkim chodzi o zmianę trenera na Daniela Castellaniego, który w tamtym sezonie doprowadził Zaksę Kedzierzyn-Koźle do final four ligi mistrzów. Trener Castellani sprowadził razem ze sobą z Kędzierzyna Brazylijczyka Felipe Fontelesa, który tamten sezon uznaje za najlepszy w swojej karierze i obok starych gwiazd zespołu takich jak Serb Ivan Milijkovic czy Kubańczyk Marshall na pewno będą sporym zagrożeniem dla całej ligi. W dotychczasowych spotkaniach w tym sezonie Fenerbahce również nie znaleźli pogromców, ale też przeciwnicy o wiele słabsi niż Ci z którymi mierzyli się gospodarze, 2 zwycięstwa w lidze ze słabe zespołami oraz wygrany dwumecz w Challenge Cup z cypryjskim Anorthosis Famagusta na pewno nikogo nie wystraszą i nie powalą na kolana, a prawdziwy sprawdzian odbędzie się właśnie dzisiaj. Moim zdaniem spotkanie to wygra zespół gospodarzy który ma silniejszą kadrę i przewagę własnej hali, a mój typ daję z małym handicapem, bo uważam że spotkanie nie zakończy się tiebreakiem, a goście mogą zdobyć jakiegoś seta stąd mój wybrów. Zachęcam do swojego typu.
⛔100
 
D 0

dariusz77

Użytkownik
Piłka Nożna - Anglia - Premiership - godzina 16.00
Spotkanie - Hull : Sunderland
Typ - over 3,5
Kurs - 4,50
Buk - williamhill
Analiza -
Po bardzo długim rozbracie z bukmacherką strojes666 wraca i oby był to powrót w dobrym stylu. Moje konto było już chyba nieaktywne, więc założyłem nowe. Przeglądałem dzisiejszą ofertę bukmacherów i w oko wpadło mi spotkanie Hull vs Sunderland. Meczyk oczywiście rozpocznie się o godzinie 16.00 a obie ekipy mają sobie wiele do udowodnienia. Hull na pewno chce przerwać fatalną passę trzech kolejnych spotkań bez wygranej, Sunderland natomiast ostatnio wreszcie wygrało jakieś spotkanie i teraz będą chcieli podtrzymać tę passę. To głównie Sunderland ma tu o co grać - przedostatnia pozycja w ligowej tabeli na pewno ich nie zadowala. Zaskoczyli ostatnio Newcastle wygrywając u siebie 2:1, ale to chyba nie zmienia faktu że są w bardzo kiepskiej formie. Hull spisywało się do pewnego momentu rewelacyjnie w tym sezonie, nadszedł jednak dla nich niezwykle trudny czas. Zaczęło się od bezbarwnego spotkania z AV, porażka z Evertonem i porażka nieznaczna z Tottenhamem, chwilę później nastąpiło też pożegnanie z Pucharem i tu znowu wyeliminował ich Tottenham. Pora na jakieś przełamanie a okazja do tego jest fantastyczna, ale nie można absolutnie zlekceważyć rywala. Na koniec pięć ostatnich bezpośrednich wyników :
20.12.08 Hull : Sunderland 1:4
18.04.09 Sunderland : Hull 1:0
12.09.09 Sunderland : Hull 4:1
24.04.10 Hull : Sunderland 0:1
24.07.10 Sunderland : Hull 4:2
⛔100
 
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
Piłka nożna - Portugalia, Liga de Honra
Mecz: Moreirense FC - CD Trofense
Godzina: 17:00
Typ: 1
Kurs: 1,4
Buk: Bah
Analiza:
Dziś analiza na szybko ale przemyślana i po grana przeze mnie. Można sprawdzić w moim temacie. Gospodarze lider, goście ostatnia drużyna. Ostatnio gospodarze odpadli z pucharu ( z 5 drużyną 1 ligi 4-3), wcześniej 2 mecze wygrane, i znów odpadli z pucharów (z 4 drużyną 1 ligi 0-2). Czyli w pucharach dosyć dobrzy przeciwnicy. Widzę w tym pozytyw, ponieważ teraz będą mogli skupić się tylko na awansie. Bo po co im te puchary? Zespół walczy o awans, w dalszych fazach bez większych szans na awans. Wracając do tematu czas na ligę i tylko ligę i awans. Bo przecież Moieirense to spadkowicz z tamtego sezonu, więc na pewno są zdeterminowani do powrotu. 12 meczy 8-2-2 bilans 25:9. U siebie 5-2-1 14-3. Goście ostatnia drużyna 0-6-6 bilans 8-16, wyjazdy 0-0-5 bilans 2-9, więc padaka. Najgorsz drużyna obecnego sezonu. Gospodarze będą chcieli według mnie odbić sobie ostatnią porażkę w pucharze i umocnić się na fotelu lidera. Zespół odpowiedni, kandydat do spadku.
Powodzenia ????
✅40
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: NIEMCY: Bundesliga
Spotkanie: Hoffe. - B. Monachium
Typ: Gotze strzeli gola
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj Cavani dał mi troszkę zarobić, a dziś stawiam po raz kolejny na Mario Gotze. Młody Niemiec ewidentnie w gazie i w każdym kolejnym spotkaniu robi swoje strzelając bądź asystując. Wiele nie mówiąc wpisywał się na listę strzelców w 3 kolejnych meczach, a w żadnym nie występował w pierwszej jedenastce. Trudno mi prokurować wynik meczy bo może być różnie, a na czysty win Bayernu nie ma sensu stawiać. Liczę i wydaje mi się, że &quot;niemiecki Messi&quot; znów udowodni, że wydanie na niego 37 mln euro było strzałem w dziesiątkę. DO tego trzeba przypomnieć jak wielki głód gry ma ten młody piłkarz po kolejnych dwóch kontuzjach uniemożliwiających mu normalny start sezonu z nowym klubem. Pozdrawiam i życzę owocnej soboty ;)
⛔100
 
F 0

farfik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Kobiet – Polska, Orlen Liga Spotkanie: PTPS – Siódemka Legionovia
Typ: Legionovia -9.5
Kurs: 2,10
Bukmacher: BET365
Analiza:


Jutro o godz. 18.00 w Pile odbędzie się kolejna kolejka w Orlen Lidze. Pilanki będą podejmować zespół z Legionowa. Początek sezonu PTPS-u wygląda katastrofalnie – na początek dwie porażki (kalkulowane) z zespołami pretendującymi do pierwszej czwórki Wrocławiem i Policami, następnie porażka u siebie ze słabiutko wtedy grającą ekipą z Łodzi. W ostatnim meczu z Bydgoszczankami w meczu” na szczycie” nie potrafiły wygrać choćby seta.. Jedyną wyróżniającą się zawodniczką jest Natalia Krawulska (ale co ona sama może zrobić). Legionovia też pikuje w dolnych rejonach, ale po zwycięstwie z silnym Wrocławiem będzie chciała przywieźć z Piły 3 pkt. Chimeryczność Pilanek daje szanse na ten typ nawet w jednym secie.Chciałoby się powiedzieć - Jurek Matlak wróć... ⛔100
 
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna, Bundesliga Niemcy
Mecz: Braunschweig - Bayer Leverkusen
Typ: Stefan Kiessling zdobędzie gola
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Na szybciutko teraz bo mecz za 30 minut. Leverkusen na ten moment to czołówka Bundesligi. Aktualnie zajmują trzecie miejsce w tabeli. A ogromna w tym zasługa formacji ofensywnej zespołu, w której skład wchodzą: Sidney Sam, Hueng Min Son i Stefan Kiessling. Ten ostatni to król strzelców ostatniego sezonu Bundesligi. W tym sezonie też radzi sobie nieźle bo ma już na koncie 6 goli. Jest swego rodzaju maszyną do strzelania bramek. Wprawdzie teraz zauważyłem, że zacznie mecz na ławce rezerwowych nadal uważam, że jeśli wejdzie na boisko to bramkę strzeli. Jeśli wejdzie na krócej niż jedna połowa to zwrocik jest chyba ???? . Ale na to teraz nie patrzę, bo potencjał w tym człowieku jest tak duży, że stać go na wbicie gola dzisiaj. Kurs jest dobry, warty zagrania, więc czemu nie
ZWROT
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Słowenia Spotkanie: NK Ljubljana - Gorica Typ: Gorica Kurs: 2.45 Bukmacher: William Hill
vs

http://www.betexplorer.com/soccer/slovenia/prva-liga/o-ljubljana-nd-gorica/CIOLw00I/
Olimpija ostatnie pięć kolejek to 4 spotkania przegrane i 1 spotkanie wygrane. Obecnie zajmują miejsce 8 w słoweńskiej lidze, tracąc do swojego dzisiejszego rywala 9 punktów. Gorica jest odwrotnością, mam tu na myśli fakt że pięć ostatnich spotkań tej drużyny to 4 wygrane i jedna przegrana z Rudarem.
Gospodarze dziś z problemami w składzie Bagarić obrońca 8/0, Fink pomocnik 9/0, Durkovic pomocnik 7/1, Baskera napastnik 6/0.
Olimpija jest wicemistrzem owej ligi poprzedniego sezonu 2012/2013. Wydaje mi się że obecnie drużyna ta przechodzi kryzys &amp; mam cichą nadzieje że w tym meczu wygrają goście !
⛔100​
 
R 184

ramos4

Użytkownik
Ligue 1 ::: Sochaux - St. Etienne ::: 2.00 ::: William Hill
Bardzo ciekawe spotkanie do typowania. Slabiutkie Sochaux, z zaledwie 6 pkt na koncie po 11 kolejkach, kontra bardzo slabo spisujace sie na wyjazdach St. Etienne. Dzisiaj mozemy zobaczyc pojedynek C. Bakambu i R. Contout&#39;a z Sochaux przeciwko R. Hamoumie i B. Corgnet&#39;em z St. Etienne. Moim zdaniem wieksze szanse na zwyciestwo maja goscie, ktorzy w ostatniej kolejce pechowo zremisowali z PSG, kiedy to stracili bramke w 93. minucie. Mimo wszystko, punkt zdobyty z bedacymi w fenomenalnej dyspozycji paryzanami moze uskrzydlic St. Etienne. Ostatnie spotkania na stadionie ekipy z Sochaux wygrali dzisiejsi goscie. Wydaje mi sie, ze dzisiaj nie bedzie inaczej. W tym przypadku tabela ukazuje prawdziwy obraz dysproporcji umiejetnosci pomiedzy tymi ekipami. Jeden z pewniejszych typow w dniu dzisiejszym. Zagram za drobne. ????
Powodzenia!
⛔100
 
Z 46

zur555

Użytkownik
Piłka Nożna - Liga Hiszpanska
Almeria-Valladolid
godz: 18:00
Typ : over 3,5
kurs 3.50 betclic
Jednym z dzisiejszych spotkań w primera Division będzie spotkanie pomiędzy Almerią a Valladolidem. Nieznacznym faworytem wydaje się ze jest Almeria. Jednak ja w Tym spotkaniu zagram over 3,5 gola.
W meczu obu drużyn zazwyczaj pada duża ilość bramek. W meczach Valladolid na 5 ostatnich spotkan aż w czterech mój over by wszedł. Myślę z równiez i dziś mecz będzię obfitował dużą ilośc bramek. Gdyż obie drużyny są czołowymi drużynami jeśli chodzi o ilość straconych bramek. Jednak również gra ofensywna obu ekip nie wygląda zle.
Podsumowując : Wydaję mi się ze obie ekipy zagrają bardzo ofensywne a związku z tym zobaczymy minimum 4 bramki.
⛔100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Piłka Nożna - Liga Hiszpanska
Spotkanie : RayoVallecano - Real Madryt
Typ : REAL MADRYT ( -1,5 )
Kurs : 1,77
Buk : bet365
Analiza :
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00 i odrazu nasuwa się pytanie
-czy będzie kolejny pogrom ?
Ostatnio Królewscy rozgromili Seville u siebie aż 7-3 , wynik daje do myślenia i to w dwie strony , ponieważ strzelić tyle bramek i stracić az 3 gole to sztuka .
Ofensywa w tamtym spotkaniu była oszałamiająca oraz powrót Garetha Bale .
Walijczyk zdobył w tamtym spotkaniu 2 gole , C. Ronaldo dołożył 3 .
Rayo ostanie dwa spotkanie przegrało ulegając Valladollid 0-3 i Osasunie 1-3 .
Real spotkanie rozpocznie w optymalnej kadrze bo o kontuzjach nic nie słychać .
Gospodarze będa musieli stawić czoła bez :
Jose Carlos , Ze Castro oraz N .Castillo .
Ostatnie spotkanie między tymi drużynami miało miejsce na Santiago Bernabeu w lutym tego roku i wtedy Real wygrał 2-0 .
Sędzią tego spotkania będzie Alfonso Alvarez .
⛔100
 
wojt_as 5

wojt_as

Użytkownik
Piłka Nożna - Liga Hiszpanska
Spotkanie : RayoVallecano - Real Madryt
Typ : Ile żółtych kartek otrzyma zespół 1? Over 3,5
Kurs : 1,60
Buk : bwin
Analiza :
Dzisiejszy mecz poprowadzi sędzia Alvarez, który do pobłażliwych raczej nie należy. Patrząc na jego statystyki można łatwo zauważyć, że na 6 występów żółty kartonik pokazywał aż 33 razy, co daje średnią 5,5 na mecz. Dokładając do tego statystykę żółtych kartoników Rayo która w lidze już uzbierała 28 kartoników, plus cztery czerowne kartki to można uwierzyć że są w stanie przekroczyć tą linię. Do tego dochodzi obecna forma drużyny która po prostu jest tragiczna, zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem 9 punktów. Po drugiej stronie wielki Real, który musi gonić czołówke tabeli, a z takimi drużynami się to najlpiej robi. Szybcy skrzydłowi Realu, będą z pewnością udręką dla obrony gospodarzy którzy często będą uciekać się do fauli, które będą skutkować kartkami. W ostatnim meczu pomiedzy drużynami, Rayo ustrzeliło 4:zoltakartka:, więc wierze, że i dziś będą polować na zawodników Realu.
⛔100
 
M 1

mattiowen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Hiszpania - La Liga
Spotkanie: FC Sevilla - Celta Vigo
Typ: 1 (-1 h)
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o 22 czasu polskiego dojdzie do ostatniego sobotniego meczu w lidze hiszpańskiej. FC Sevilla przed własną publicznościa podejmie 17-tą drużyne w ligowej tabeli - Celte Vigo. Sevilla po ostatnim (bardzo widowiskowym) meczu przegrali wysoko z Realem 7:3 i bedą chcieli zmazać tą porażke przed własna publicznościa z drużyną... Która w zeszłym roku cudem utrzymała się w lidze. Dodatkowo odszedł najlepszy zawodnik Aspas. Obecnie znajdują się w bardzo kiepskiem formie co nie dobrze rokują.
Sevilla Również gra ponizej oczekiwań , lecz potencjał przede wszytkim w ofensywie jest bardzo dobry i na tym głownie argumentuję swój typ.
Myślę ze Sevilla powinna wygrać więcej niż 1 golem a kurs jest całkiem okazały.
⛔100
 
J 0

jacekd78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Hiszpania - La Liga
Spotkanie: FC Sevilla - Celta Vigo
Typ:1/1do przerwy/koniec sevilla
kurs:2.3
Bukmacher: bet 365
Analiza: Sevilla bedzie chciala przed własna publicznością pokazac sie z jak najlepszej strony a potencjał ofensywny maja o czym przekonał sie m.in. śląsk wrocław i w ostatnim meczu real madryd(3 bramki strzelone królewskim na ich terenie to dobrze swiadczy o sile ataku sevilli a mogły byc nawet 4 gdyby rakitic nie zmarnowal karnego).Inna sprawa to ich defensywa ale dzis myśle że Celta za dużo gospodarzom złego nie wyrządzi mimo że w ostatnim meczu wyjazdowym ograli na wyjeździe bardzo wysoko malage 5-0 i było to ich drugie wyjazdowe zwyciestwo przy 3 porażkach. Sevilla u siebie ma bilans 3-1-1 bramki 11-8. Ostatnie 4 mecze u siebie sevilla w tym sezonie wygrała jak również 3 ostatnie konfrontacje z celta u siebie wygrali. Dziś myślę że szybko strzelą gola i spokojnie będą kontrolować przebieg meczu. Kurs bardzo dobry więc zachęcam do grania. Powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom