>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.12.2010 (czwartek)

Status
Zamknięty.
valdimar 2

valdimar

Użytkownik
Spotkanie PAOK - Club Brugge
Typ: under 2.5
kurs 1.70
bukmacher expekt

PAOK zespół zawsze gra ciężko, gdy gra mecze. Dziś, widząc początku zespół Brugge, że ma wiele problemów ostatnio złe wyniki, ale myślę, że nie da się tak łatwo od hotelu. Imperatyw zwycięstwo gospodarzy będzie dodatkowe obciążenie dla nich od zwycięstwo będzie tak blisko, że prodze grupy, ponieważ muszą grać w pretpazlivo aby nie otrzymała wielki cel. Misimovic Falica je dzisiaj, jaki jest duży minus za veznji porządku. Goście na pewno chcesz przerwać złą serię porażek i teraz będzie bez ich głównym
✅70
 
A 21

adrianziomek18

Użytkownik
Spotkanie: Lottomatica Roma - Spirou Charleroi
Typ: under 144.5 (Poniżej 144.5) punkta
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365

Analiza:
na dziś wybrałem to spotkanie z kilku powodów , głównym jest moje przeczucie oraz obserwowanie zespołów od dłuższego czasu. Ale do rzeczy Roma a więc gospodarze dzisiejszego pojedynku zajmują obecnie 4 lokatę w B Euroligi z bilansem 3 zwycięstw oraz 3 porażek oraz bilansem punktów 425:45.
Ostatnie mecz Romy na własnej hali w Eurolidze:
Roma vs. Brose Baskets 83:65
Roma vs. Real M. 56:74
Roma vs. Olympiakos 71:86
Jak widać częściej był to over ale wydaje mi się patrząc na grę (oglądałem wszytki ich spotkania) nie widać jakiejś siły w ataku, gdy trafią na zespół który dobrze się broni np Real mają ogromne problemu ze skuteczności. Za &quot;3&quot; też im rzuty za specjalnie nie wychodzą.
Spirou Charleroi zajmują ostatnia lokatę w Tabeli z bilansem 2 zwycięstw i 4 porażek więc gdyby udało się pokonać Romę zrównają się z nimi bilansem! Jest o co grać! Bilans punktów to 421:436.
Ostatnie mecze na wyjeździe w Eurolidze.
Olympiakos vs. Spirou 86:78 ( dla mnie zeskocznie że zdołali tyle rzucić PKT!)
Brose Baskets vs. Spirou 79:69
Malaga vs. Spirou 84:73
Tu jest podobnie niby wszystko wskazuje na Over ale uważam iż mecz skończy się underem oba zespoły walczą o zwycięstwo więc uważam że zagrają mądrze w obronie i każdy zespól będzie grał bardziej asekuracyjnie. Stawiam an under 144.5 pkt!

⛔100
 
rafalo-mmz 5

rafalo-mmz

Użytkownik
Spotkanie : Borussia Dortmund - Karpaty Lviv
Typ : W drugiej połowie padnie powyżej 2.5 bramek
Kurs : 2.75
Bukmacher : Bwin

Analiza :
Dzisiaj o godzinie 19:00 Borussia zagra z drużyną Karpaty Lwów. Spotkanie odbędzie się na stadionie Borussii. Ten mecz nie będzie byle czym dla Dortmundu , ponieważ jest na 3 miejscu w swojej grupie J o puchar UEFA. Liczy się tu oczywiście wygrana. W jeszcze gorszej sytuacji jest drużyna Karpaty , która zajmuje 4 miejsce w tej grupie.
Borussia Dortmund to klub z Niemieckiej Bundesligi , który zajmuje tam 1 miejsce. Ostatnio gra bardzo dobrze , a zawodnicy tej drużyny strzelają dużo bramek.
5 ostatnich ligowych meczy Borussii Dortmund :
Dortmund - M&#39;Gladbach 4 : 1
Freiburg - Dortmund 1 : 2
Dortmund - HSV 2 : 0
Hannover - Dortmund 0 : 4
Mainz - Dortmund 0 : 2

Karpaty Lwów to drużyna Ukraińska. Jest w swojej lidze na 5 miejscu. Ma zaszczyt brać udział w rozgrywkach UEFA , ale i tak nie daje sobie już rady w swojej grupie J. Dotychczas przegrała w niej wszystkie mecze.
Ostatnie ligowe mecze :
Dnipro - Karpaty 1:0
Kryvbas - Karpaty 0:0
Karpaty - Met. Zaporizhia 1:0
Zorya - Karpaty 2:2
Karpaty - Arsenal Kijów 2:1
Pierwszym moim argumentem , że w 2 połowie meczu padnie powyżej 2.5 bramek jest ilość goli jaką strzelają zawodnicy Borussii Dortmund. Borussia w tym sezonie zdobyła ich już 35. W meczu raczej nie zagra świetny napastnik L.Barrios , lecz pojawi się najprawdopodobniej R.Lewandowski , Shinji Kagawa , którzy łącznie zdobyli 11 bramek.
Następnym uzasadniającym argumentem jest to , że w większości meczach więcej bramek pada w 2 połowie , ponieważ rozpoczyna się walka , piłkarze są bardziej zmotywowani do gry po przerwie , po naradach w szatniach.
Zawodnicy klubu Karpaty w 10 meczach zdobyli 14 bramek , z czego 7 padło w drugiej połowie. Natomiast piłkarze Borussii w tym sezonie na 35 strzelonych, aż 24 zdobyła po przerwie meczu.
Ostatni mecz Karpaty - Borussia zakończył się wynikiem 3:4 , czyli padło 7 bramek , w tym 4 w drugiej części meczu.
Podsumowując : Karpaty to bardzo słaba drużyna w porównaniu do Borussii , lecz w ostatnim meczu Karpaty - Borussia , klub z Niemiec wygrał przewagą 1 bramki (3:4!!). Zawodnicy Dortmundu zazwyczaj strzelają dużą ilość bramek , szczególnie w 2 połowie meczu.
:grin::grin:

⛔100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Borrusia - Karpaty
Typ: Borrusia strzeli powyżej 4.5 goli
Kurs: 4.00
Buk: Bet365
Analiza: Borrusia, która zajmuje 3 miejsce w Tabeli J z dorobkiem 5 pkt o dzwio, będzie podejmowac karpaty. Dla drużyny z Ukrainy to już mecz o pietruszkę, natomiast dla gospodarzy mecz o życie, jeśli dobrze sie ułoży spotkanie w Paryżu, drużyna z Dortmundu ma jakies tam szanse na awans. Ale trzeba wygrać i to wysoko. Jest ku temu dobra okzaja, pomimo tego, że w drużynie z Dortmundu nie zagra Barrios, jest nasz rodak Lewandowski, który na pewno pokaże sie z bardzo dobrej strony, by przekonać do siebie trenera.
Myślę, że Borrusia, ma szanse i to wielkie na pogrom drużyny z Ukrainy... 5:0 to bardzo realny wynik, który sam stawiam... Myślę, że kurs i typ warty świeczki ????

⛔100
 
M 0

martinicz

Użytkownik
Spotkanie: Bate Borisov - Dynamo Kijow
Typ: X
Kurs: 3.20
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
W 5. kolejce Ligi Europejskiej zmierzą się dwie wschodnie drużyny - białoruskie BATE i ukraińskie Dynamo. Dziwi mnie, że jeszcze nikt nie podał takiego rozstrzygnięcia tego spotkania, więc korzystam z okazji. ;)
BATE z grupy już wyszło (awans zapewniony), Dynamo wciąż potrzebuje punktów. Pan Surkis nakazuje swoim piłkarzom walczyć w tym meczu na smierć i życie, nazwał go nawet najważniejszym w sezonie. Tymczasem ja nie jestem pewien, czy piłkarze Dynama zmobilizuja się na to spotkanie aż tak bardzo, ile się od nich wymaga... A to dlatego , że mają w zanadrzu jeszcze mecz u siebie z Sherifem Tiraspol, teoretycznie łatwiejszym rywalem, i to w tym ostatnim meczu na 90% powinni zapewnic sobie wyjście z grupy.
Myślę jednak, że właśnie dzięki naciskowi Surkisa nie odpuszcza również tego meczu, a sa w stanie powalczyć o remis - BATE zapewniło juz sobie awans, ostatnimi czasy doznalo dwóch porażek, w tym jednej u siebie (z Dinamem Brest w Pucharze) więc forma troszkę siadła.
Faworytem buków jest wciąż niepewne awansu Dynamo, ja stawiam jednak remis. Warto dodać, że BATE dotychczas w tej edycji LE nie straciło u siebie ani jednego punktu, na wyjeździe nie przegrało, a zremisowali tylko raz, z... Dynamem Kijów.
Pozdrawiam. ;)
⛔100
 
N 0

nastyboy1990

Użytkownik
Piłka nożna Liga Europejska czwartek godz.19:00
Spotkanie: Borussia Dortmund - Karpaty Lwów
Typ:Jakub Błaszczykowski strzeli gola w reg. czasie
Kurs:3,80
Buk: Bwin
Analiza:
Borussia bardzo sobie skomplikowała droge do 1/16 finału Ligi Europy i w dwóch ostatnich meczach muszą sie nieco postarac aby znalezc sie w dalszej fazie. Na boisku zobaczymy od pierwszych minut 3 Polaków, przede wszystkim skupiam sie tu na dwóch ofensywnych graczach czyli Robercie Lewandowskim i Jakubie Błaszczykowskim, to oni pod nieobecnosc Lucasa Barriosa będa dzis siła napedowa ekipy z Dortmundu i liczę że obaj wpiszą sie na liste strzelcow conajmniej jednokrotnie. Błaszczykowski w tym sezonie ma 2 gole na koncie i o dziwo żaden z nich nie został strzelony w Lidze Europejskiej ( jeden w Pucharze Niemiec oraz jeden w Bundeslidze) , dlatego sądze ze dzis to bedzie polski wieczor i Kuba rozpocznie wielkie strzelanie na Signal Iduna Park, ktore z kolei da nadzieje kibicom Borussi na to że ich pupile awansuja bez problemu do kolejnej rundy. Karpaty mają bardzo dziurawą obronę takze, naprzod Polacy ! Kuba!!!
⛔100
 
alek1995 15

alek1995

Użytkownik
spotkanie : BATE borisov - dynamo kijow
typ : wielokrotny DW 0-1, 0-2 lub 0-3
kurs : 3.40
buk : gamebookers
analiza :
dzis o godzinie 21.05 odbedzie sie spotkanie 5 kolejki grupy E pilkarskiej ligi eropy , pomiedzy gospodarzami - BATE , a druzyna gosci dynamo kijow . bate spisuje sie nadspodziewanie dobrze w tej edycji LE i juz zapenilo sobie awans do 1/16 finalu . dynamo jest w nieco innej sytuacji , zeby zapewnic sobie awans musi wygrac to spotkanie i bez cisnienia przystapi wtedy do kolejnego meczu w grupie . ponizej przedstawiam aktualna tabele grupy E .
(M) (Z) (R) (P) (B+) (B-) +/- (Pkt)
1. BATE Borysów 4 3 1 0 10 4 +6 10
2. Dynamo Kijów 4 2 1 1 6 5 +1 7
3. Sheriff Tyraspol 4 1 0 3 4 6 −2 3
4. AZ Alkmaar 4 1 0 3 4 8 −4 3
ostatni mecz pucharowy BATE przegralo u siebie 0:1 z dinamo brest. mysle , ze bate moze nieco odpuscic to spotkanie , lecz z pewnoscia zwyciestwa tak latwo nie oddadza .Stawiam , ze goscie wygraja ten mecz i zachowaja przy tym czyste konto bramkowe , licze na 0:1 , 0:2
⛔100
 
B 2

baueroo

Użytkownik
Spotkanie: Sherrif Tiraspol - AZ Alkmar
Typ: AZ Alkmaar wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs: 4,50
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
O tym spotkaniu napisano juz wiele, wiec bede sie staral przekonac jedynie do mojego konkretnego typu. AZ to druzyna od kilku sezonow prezentujaca ofensywny styl grania. Czego czestym przelozeniem sa overy 2,5 branmki na mecz ( w tym sezonie az 75% meczy konczylo sie wynikiem powyzej 2 bramek) Dzisiejsze spotkanie moze byc tym z rodzaju wymiany ciosow i ten kto bedzie mial lepiej dysponowanych napastnikow wygra to wyrownane spotkanie, poniewaz remis nikogo tu nie urzadza. Podpierajac sie tylko skladami i budzetem Sherrif nie mialby szans, ale jak pokazuje terazniejszosc nie dosc ze awansowali do LE to i majana koncie az 3pkt. Widac wiec ze poczatek sezonu mieli naprawde imponujacy. Obecnie jednak ich forma pozostawia wiele do zyczenia i dzisiejszy mecz bedzie dla nich gwozdzem do trumny.Holenderski klub jest wystarczajaco zdeterminowane bo wygrac to spotkanie i zostawic sprawe awansu do ostatniej kolejki, gdzie zmierza sie z BATE. Moj typ to victoria AZ i over 2,5 bramki. POzdrawiam
⛔100
 
rodzynxxx 0

rodzynxxx

Użytkownik
Spotkanie: Sheriff Tiraspol - AZ Alkmaar
Typ: Gole na Drużynę AZ Alkmaar 2-3
Kurs: 2,49
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Dzisiejszego wieczoru rozegrany zostanie mecz 5 kolejki Ligi Europy w której zmierzą się ze sobą Sheriff Tiraspol - AZ Alkmaar. Faworytem tego spotkania są niewątpliwie Holendrzy którzy potrzebują punktów jak na lekarstwo aby myśleć o dalszych grach w LE. W obecnych rozgrywkach pucharowych obie te drużyny zdobyły zaledwie 3pkt. Zawodnicy FC Sheriff zdobyli owe oczka na swoim stadionie pokonując w 2 kolejce Dynamo Kijów 2-0, natomiast we wcześniejszej kolejce ulegli drużynie prowadzonej przez Gertjan Verbeek (AZ) 2-1. Dzisiejszym meczu spodziewam się takiego samego rezultatu mimo tego że AZ gra w Tyraspolu. Za gośćmi przemawia fakt gry w o niebo lepszej Lidze w której zajmują miejsce zapewniające im grę w następnej edycji LE. Kolejny plus dla czerwono-białych to ich forma z ostatnich mecz w których to przeciwnik był z górnej półki i ich Ostatnie mecze wyglądają dość przyzwoicie
20:11-10 FC Twente vs. Alkmaar 1-2
14:11-10 Alkmaar vs. Ajax 2-0
07:11-10 Vitesse vs. Alkmaar 1-1
31:10-10 Alkmaar vs. Feyenoord 2-1
Nie strzelają może dużo (niecałe 2 gole na mecz) ale i przeciwnik dość wymagający Ajax 29 mistrzostw Holandii Feyenoord 14 mistrzostw.
Natomiast piłkarze z Mołdawii zajmują obecnie 4 miejsce z 37 pkt i bilansem bramkowym 29-5 (+24) Jest to dość imponujący wynik ale prawdę mówiąc to aby napisać tą analizę musiałem trochę poszukać aby się dowiedzieć kto to wogle jest Sheriff Tiraspol i skąd pochodzą ???? .
Na koniec dwa słowa na temat meczu który pewnie nie będzie porywający w którym zmierzy się jak dla mnie Czarny koń tegorocznej edycji LE AZ Alkmaar (jeżeli oczywiście wyjdzie z grupy) ale aby wyjść to będzie musiał wygrać z FC Sheriff.
⛔100
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Spotkanie : Sheriff Tiraspol v AZ Alkmaar
Typ : Sheriff Tiraspol wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs : 4,50
Bukmacher : Gamebookers
Data: 2010-12-02 21:05
Analiza : Dzisiaj o godzinie 21:05 rozpocznie się piąta kolejka Ligi Europejskiej pomiędzy Sheriff Tiraspol, a AZ Alkmaar. Sheriff dotychczas w czterech spotkaniach zgromadził trzy punkty (1 zwycięstwo i 3 porażki). Alkmaar także nie zachwycał i też zgromadził trzy punkty (1 zwycięstwo i 3 porażki). Jeśli chodzi o AZ to te jedyne zwycięstwo udało im się odnieść na własnym boisku i to z Sheriffem (2:1). Jeśli chodzi o pozostałe mecze to nie zachwycili i przegrywali z reprezentantami ligi ukraińskiej i białoruskiej. O ile jeszcze porażki z Dynamem Kijów można było wkalkulować to już przegrana z BATE była wielkim zaskoczeniem. I tak oto reprezentant silnej ligi holenderskiej musi uznać wyższość przedstawicieli dużo słabszych lig. Jeśli chodzi o Sheriff to początek mieli udany, teraz jednak forma im spadł. Ale i tak dla mnie mają większe szanse na wygranie niż słabo spisujący się Alkmaar w LE (odmienna jest sytuacja w Lidze Holenderskiej, w której spisują się w miare dobrze). Sytuacja w tej grupie rozstrzygnie się na boisku BATE, gdzie do awansu Dynamo będzie musiało wygrać. Alkmaar zdaje sobie pewnie sprawę że mają małe szanse i jest możliwość że odpuszczą ten mecz. A jeśli nawet nie to Sheriff będzie napewno dążył do sprawienia sporej niespodzianki jaką byłaby wygrana z AZ i zrewanżowania się im za porażkę w pierwszym meczu. Obstawiam 2:1 dla gospodarzy.
⛔100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : Villareal-Dynamo
Typ : Rzuty rożne : Dynamo (+5)
Kurs : 1.40
Buk : William Hill
Analiza : Witam . Dziś o godzinie 21:05 rozpocznie się spotkanie w ramach 5 kolejki fazy grupowej ligi europejskiej . Zmierzą się ze sobą hiszpański Villareal z przedstawicielami kraju za naszą wschodnią drużyną czyli gośćmi z Kijowa . Faworytem w tym spotkaniu są Hiszpania ale ja tak nie uważam lecz uważają tak bukmacherzy . Postawiałem typ uważam dość dobry jak na dzisiejszy wieczór . Typ na rzuty rożne . Dynamo raczej nie przegra w rogach aż pięcioma rzutami . Scenariusz na ten mecz jest tak : Hiszpanie strzelą szybko dwie bramki i już raczej dużo rogów nie będzie dla V.Realu i na dodatek Dynamo będzie atakować a co za tym idzie będą mieli rogi . Jak dla mnie Dynamo nie stoi na przegranej pozycji w tym meczu . PozdrAwiam

0 zwrot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom