>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.04.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
P 104

pszczolka

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Liga Mistrzow
Spotkanie: Malaga - Dortmund
Typ: Team 1 to win and under 3,5 combined goals scored in the game
Kurs: 4.1
Bukmacher: bwin
Nie widzę żadnych podstaw w faworyzowaniu niemieckiej drużyny. Ostatnie spotkanie spotkanie ligowe kosztowało ich nadzwyczaj dużo zdrowia i sił. Na urazy narzekają: Kuba, Schmelzer i Reus, nie zagra kontuzjowany Hummels. Najbardziej mnie śmieszą opinie że polskie trio zagwarantuje awans bvb do półfinału. To samo trio które ciągnie naszą reprezentacje na samo dno. Zauważmy że w ostatnim czasie Borussia grała trzy trudne wyjazdowe mecze z Bayernem w ćwierćfinale pucharu niemiec, z Shakhtarem w LM i derbowy mecz z Schalke - dwie porażki i remis uratowany w końcówce z ukraińcami. Borussia nie jest przygotowana na europejskie sukcesy, są za słabi. Malaga natomiast ma wszystkich piłkarzy w pełni sił i nikt nie jest zawieszony za kartki. Na swoim boisku jest to bardzo silna drużyna. Wyniki Malagi u siebie w tegorocznej edycji LM: 2:0 z Panathinaikosem (eliminacje), 3:0 z Zenitem, 1:0 z Milanem, 2:2 z Anderlechtem (mieli zapewnione 1sze miejsce w grupie) i 2:0 z FC Porto. W lidze grają bardzo przeciętnie, ale odnoszę takie wrażenie że potrafią się zmobilizować na te najważniejsze mecze. Co do LB jako że czeka nas jeszcze rewanż w Dortmundzie, oba zespoły nie rzucą wszystkiego do przodu, stąd under 3,5 wydaje się być bezpieczny.
⛔100
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Malaga - Borussia Dortmund
Typ: Drużyna gospodarzy - Liczba goli: powyżej 1.5
Kurs: 2.95
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Moim zdaniem można spodziewać się sporo goli, zarówno ze strony gospodarzy jak i gości. Spotykają się ze sobą dwa ofensywne zespoły, które potrafią zdobywać bramki. Malaga jest u siebie bardzo groźna, co udowodniła nie tylko w fazie grupowej, lecz także w 1/8 finału, odprawiając z kwitkiem FC Porto. Oglądałem dość sporo spotkań Borussi Dortmund w tym sezonie i to co na pewno rzuciło mi się w oczy, to dość chaotyczna gra defensywna BVB. We wszystkich ostatnich pięciu spotkaniach ligowych, tracili bramki po prostych błędach. Zerknąłem już na skład przyjezdnych i w podstawowej jedenastce wyjdzie bardzo średni defensor, Felipe Santana, który popełnia wręcz dziecinne błędy i przysparza zespołowi sporo nerwów. Gra dość dobrze przy ofensywnych rzutach rożnych oraz kiedy BVB gra więcej w przodzie, lecz (przynajmniej moim zdaniem), gra bardzo nerwowo i niedokładnie w linii obronnej, która przecież powinna być jego mocną stroną. Jestem pewien, że popełni tego wieczoru jakiś dziecinny błąd, po którym Malaga zdobędzie bramkę.
⛔100
 
S 3

slavomirov

Użytkownik
Pilka nozna / Szwecja / Puchar
03.04.2013 / 18:00
Helsingborg vs IFK Goteborg
Typ - Obydwie druzyny strzela gola
Kurs - 1.80
Expekt
Bardzo dobry mecz czeka nas jutro w ramach rozgrywek pucharu Szwecji.
Sezon w Szwecji dopiero co ruszyl,zarowno Helsingborg jak i IFK grali mecze ligowe 31 marca tak wiec kilka dni temu.
Forma u gospdoarzy z pewnoscia jest,w meczach pucharowych przed sezonem Helsingborg rozbil Varberg 5:0,pokonal 3:1 Gefle i zremisowal 1:1 z Assyrinska.
Dobra postawa w krajowym pucharze przeniosla sie rowniez na ligowe boiska,na inauguracje ligi podopieczni Roara Hansena praktycznie juz do przerwy pozamiatali system prowadzac pewnie 3:0,bramki strzelali Lindstrom juz w 5 minucie oraz dwukrotnie Accam.
Djurgarden byl bez szans w walce z kapitalnie grajacym zespolem gospodarzy.
Tak dobry mecz sprawia ze minimum jeden gol jest przewidziany tez jutro,nie wierze ze nagle Helsingborg w przeciagu 3 dni straci forme,dlatego tez przewiduje ze jutro zakoncza spotkanie z jakas bramka na koncie.
Zespol IFK w meczach w krajowym pucharze wygral z Brage 2:0 oraz pokonal Nykoping 4:0,przegral niestety z Kalmar 0:1.
W meczu otwarcia ligi IFK gral mecz wyjazdowy z Hacken,w 22 minucie wynik otworzyl Johansson i goscie cieszyli sie z prowadzenia,5 minut przed przerwa na 2:0 podwyzszyl Bjarsmyr i do przerwy Goteborg prowadzil 2:0.
W 65 minucie spotkania po raz trzeci goscie cieszyli sie ze zdobycia bramki,tym razem trafil Larsson i 3 punkty byly juz pewne.
Obydwie ekipy prezentuja sie bardzo dobrze,dlatego spodziewam sie jutro bramek z obu stron i dobrego meczu.
⛔100
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger Saint-Brieuc
Spotkanie: Fabrice Martin - Oleksandr Nedovyseov
Typ: DW 0-2
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Pojedynek 2 rundy owego Challengera w St.Brieuc we Francji. Nawierzchnia oczywiście twarda w hali. Spotka się gospodarz Martin (260 ranking ATP) z Ukraińcem (196 rank ATP). Bukmacher nie posiada faworyta tego meczu wystawiając podobne kursy, wręcz faworyzując Francuza. Moim faworytem jest Oleksandr, który posiada potężny serwis i jest tutaj nieźle dysponowany, odprawiając z kwitkiem Pashanskiego w 1 rundzie aż 6-2 6-1. Trybuny nie pomogą Martinowi gdyż na tym turnieju praktycznie nie ma publiczności. Martin w pierwszej rundzie pokonał młodego, anonimowego Petrovica w stosunku 6-3 6-2. Co tutaj więcej można o nich powiedzieć, Ukrainiec to gracz siłowy lubiący podejść sobie do siatki, z głębi kortu lepiej gra Martin ale w tym meczu to Ukrainiec będzie skracał wymiany agresywnym jak zwykle forehandem i dobrej grze przy siatce, dodać jego atomowy serwis z którym raczej problemu utrzymać nie będzie powinien sobie poradzić z niżej notowanym Francuzem. Obaj lubią i grają regularnie w hali więc w tym przypadku są równe szanse. Według mnie Ukrainiec poradzi sobie z Francuzem w dwóch setach i tak też typuję po wspaniałym kursie 3,50, warto spróbować tego betu. Pozdrawiam.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
dodaj temat
piłka nożna LM
Real Madryt-Galatasaray
obie drużyny strzelą gola
kurs 1,75
bwin


Jeden faworyt i jedna opcja wygrana RM,za 1,15,bardzo możliwe,ze wysoka.
Obie drużyny spotkały się w 2011r w turnieju towarzyskim ,wygrał Real2-1 i trochę prehistorii
2000/1 Liga Mistrzów
Galata-RM 3-2, RM-Galata3-0
Superpuchar Europy 2000r Galata-RM 3-0
przytaczam tak odległe fakty,bo Real jest faworytem od zawsze.Teraz spotyka się dwóch najlepszych snajperów LM CR-7 z Burakiem,po 8 trafień
Drogba ,Sneider,Melo,Altintop też potrafią strzelać.Trener Galaty Terim /koleżka Mou/zapowiada otwartą grę i oddzielną premię 25tys euro.Chłopaki powinni coś ustrzelić,są zmotywowani,przewiduję wygraną RM,ale nie do zera.Real traci bramki ze słabszymi drużynami,dużo strzelają ,ale też i dużo tracą.Galata była skazana po pierwszym meczu z Schalke na pożarcie, a strzelili na wyjeżdzie 3 bramki.Miłego oglądania
⛔100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
FC Futura - FC Honka Espoo
Typ: EH(3:0) 2
Kurs: 2.55
sportingbet
Puchar Finlandii. Jest kilka powodów dlaczego gram wysokie zwycięstwo Honki. Po pierwsze Honka gra w najwyższej klasie rozgrywkowej, a ich rywal dopiero w trzeciej. Obecnie jest przerwa w rozgrywkach ligowych, więc ciężko powiedzieć cokolwiek o formie tych zespołów. Ale bardzo ważnym jeśli nie najważniejszym czynnikiem jest fakt że mecz zostanie rozegrany w Espoo a nie w Porvoo, nadal gospodarzem jest Futura ale mecz zostanie rozegrany na stadionie Honki na sztucznej nawierzchni. U siebie nie powinni mieć najmniejszych problemów z ograniem rywala, kursy spadają, polecam oprócz handicapu który gram także 1.17 na zwycięstwo Honki w doxxbet i handicap europejski Honka -2 po 1.65 w tobet.
✅155
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka, Tauron Basket Liga, 18:15, 3.04
Anwil - Stelmet
typ: -11,5 pkt Stelmet
4,33
Williamhill
Analiza
Dzis w kolejnym spotkaniu ligi szóstek Anwil Wloclawek podejmie na wlasnym parkiecie Stelmet Zielona Gore. Zupelnie nie rozumiem tak wyrownanych kursow wystawionych przez bukmacherow na to spotkanie, dla mnie faworyt meczu jest oczywisty. Stelmet w tym roku celuje w mistrza Polski, gra w kratke, jednak widac juz powoli coraz wieksze zgranie z nowym rozgrywajacym Lukaszem Koszarkiem, który również dorzuca swoje punkty. Reprezentant Polski bardzo przyczynil sie do wygranej zielonogorzan w ostatnim spotkaniu przeciwko Turowowi Zgorzelec. Dzieki temu zwyciestwu Zastal zrownal sie punktami z obecnym liderem. W tabeli panuje znaczny scisk, choc niektore zespoly sa wyraznie lepsze pod wzgledem personalnym. Tak jest w przypadku Zastalu i Anwilu. Druzyna z Wloclawka nawet niezle wyglada na papierze, gra jednak duzo ponizej oczekiwan, mimo wysokiej pozycji. Anwilowi przydarzaja sie wahania formy, na potwierdzenie chocby ostatnia porazka u siebie z zdziesiatkowanym Asseco. Wszystko przemawia dzis za gośćmi i mysle, ze wygraja oni zgodnie z planem.
⛔100
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Liga mistrzów
Spotkanie: Malaga-Borussia Dortmund
Typ: Borussia wygra i over 2,5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bwin
Obie drużyny to stosunkowo niedoświadczone teamy w lidze mistrzów(oczywiscie w tych skladach). Dortmund ostatnio oprócz wpadki z Shalke jest w bardzo dobrej formie. Malaga zaś gra bardzo w kratke. Raz wygrywa z Porto raz przegrywa z Espanyolem. Właściwie nie wiadomo czego się po nich spodziewać. Jednego się jednak spodziewam:wielu bramek w tym spotkaniu. Obie drużyny mają o wiele lepsze ataki od swoich defensyw. W Borussi dochodzi jeszcze świetna pomoc. Mają wiele młodych talentów którzy z pewnością marzą o zaistnieniu w lidze mistrzów. Niemców cenie w tym meczu o wiele bardziej. Jest to drużyna lepiej ułożona oraz bardziej doświadczona na Europejskiej arenie. Myślę że spokojnie sobie poradzą z drużyna z wielkimi ambicjami ale jednak z brakiem wystarczajacych umiejętności. Mimo iż grają u siebie nie daje im zbyt dużo szans. Kurs na Dortmund z pewnością jest warty pogrania.
⛔100
 
gozer 35

gozer

Użytkownik
MECZ: Sigma Olomouc - Sparta Praga
KRAJ/LIGA: Puchar Czech
TYP: 1
KURS: 2.60
BUK: Bet365
STAWKA: 7/10
Sparta w Pucharze często gra mieszanym składem, z Jihlavą rundę wcześniej oba mecze (1-1, 1-1 ) zagrali całkowicie rezerwowym składem. Praga w sobote grała bardzo ważny mecz na szczycie z Pilznem, zagrany bardzo dobrze na maksa. Dzięki temu Sparta zrównała się z Pilznem w liczbie punktów (44) i walka o mistrza trwa nadal. Trzeci jest Olomouc który traci 5 punktów. W weekend Sparta gra kolejny mecz ligowy z Ołomuńcem na wyjeździe. Dla Sparty priorytetem jest odzyskanie mistrzostwa kraju i gra w eliminacjach Ligi Mistrzów, z tego powodu dziś zagrają znowu rezerwowym (całkowicie ? lub mieszanym składem). Dla nich ważniejsze jest ligowe starcie z Ołomuńcem niż pucharowe. Ołumuniec do czołowej dwójki raczej się nie zbliży. W lidze odpiera ataki czwartego w tabeli Jablonca. Mają wielkie szanse oczywiście awansować do pucharów europejskich przez ligę ale też Puchar Czech jest dla nich bardzo ważny dlatego dziś wedle zapowiedzi trenera zagrają najmocniejszym składem. Trener Sparty w wywiadzie zaznaczył że będzie rotacja. W Ołomuńcu bojowe nastroje, wszyscy zawodnicy nie mogą się doczekać tego spotkania, są pewni siebie i chcą zagrać na maksa żeby to spotkanie wygrać. W tym sezonie oba zespoły rywalizował ze sobą , Olomouc wygrał w Pradze 2-1.
Trener Ołomuńca : &quot; Sigma má v anglickém týmu za soupeře dvakrát za sebou pražskou Spartu. „Takové zápasy jsou pokaždé jedním z vrcholů sezóny. Myslím, že mužstvo není třeba nějak zvlášť motivovat, protože ví, o co jde. Sparta, to je svátek i pro Olomouc. &quot;
w wolnym tłumaczeniu : &quot; Te mecze są jednym z najważniejszych wydarzeń sezonu, myślę że nie trzeba o szczególną motywację, wszyscy wiedzą co to jest Sparta, to wielka uczta dla Ołomuńca &quot;
asystent trenera Sparty : &quot; Bavili jsme se s trenérským štábem o tom, že bychom rádi vytížili i další hráče,“ přitaká Jílek. „I s ohledem na zdravotní stav, protože přestože jsou hráči momentálně v pořádku, jsou mezi nimi tací, kteří si nějaké lehčí šrámy nesou a bylo by lepší je pošetřit. I z tohoto důvodu uvažujeme o tom, že bychom, vzhledem k nadcházejícím důležitým ligovým zápasům, dali šanci i dalším hráčům“
w wolnym tłumaczeniu : &quot; Rozmawialiśmy ze sztabem szkoleniowym, że chcemy wystawić innych graczy ( innych niż w meczu z Pilznem ), nawet w odniesieniu do zdrowia, są tacy którzy mają lekkie urazy i powinni odpocząć. Z tego powodu uważamy, że w obliczu ważnych ligowych meczy damy szansę innym graczom &quot;
⛔100
 
B 51

bartdidi

Użytkownik

MALAGA
20:45
DORTMUND
Łukasz PISZCZEK strzeli bramkę
8,50 (bet365)
Wczoraj się nie udało, aczkolwiek mam żal do Ancelottiego, że tak wcześnie ściągnął Lavezziego bo wydaje mi się, że coś tam by może ukuł ???? ale wracając do dzisiejszego meczu..
Po pierwsze, żeby typ wszedł Dortmund musi strzelić bramkę... w tym roku we wszystkich rozgrywkach nie strzelili bramki tylko w jednym meczu i było to spotkanie pucharu Niemiec z Bayernem, który moim zdaniem ma w tej chwili najlepszą defensywę w europie, zresztą statystyki to potwierdzają.
Z drugiej strony Malaga, która wprawdzie w LM u siebie nie traciła bramek z Porto, Milanem, Zenitem, Panathinaikosem.. ale już przeciętny Anderlecht trafił 2 razy.. w lidze i w ostatnich meczach obrona Malagi nie wygląda już tak imponująco ostatni mecz to 1 stracona bramka z Rayo, wcześniej u Siebie dali strzelić 2 bramki dla słabiutkiego Espanyolu, a wcześniej bramki w Maladze strzelała Zaragoza, Celta czy 3-ligowy Eibar.
Dodatkowo wydaje mi się, że duże znaczenie w tej rywalizacji będzie miał fakt, że Borussi została już tylko walka o Ligę Mistrzów, a Malaga musi jeszcze walczyć o grę w Lidze Mistrzów w przyszłym roku, a na dodatek już za 3 dni czeka ich wyjazd do Sociedad na arcyważne spotkanie z bezpośrednim konkurentem o 4 miejsce w Tabeli Primera Division.
1. Barcelona 75 pkt

2. Real Madrid 62 pkt

3. Atl. Madrid 61 pkt

4. Sociedad 48 pkt
-----------------------------
5. Malaga 47 pkt

6. Valencia 46 pkt
W tym kontekście granie na Dortmund z kursem 2,4 jest moim zdaniem bardzo racjonalne.. no.. ale nie bądźmy minimalistami ????
Bramka Łukasza Piszczka, to moja wiara w prawo serii, które potwierdził w moim pierwszym typie tego miesiąca Dima Berbatov.
Piszczek jest w bardzo wysokiej formie, co może dziwić w kontekście informacji na temat jego urazu i problemów z biodrem..Tak czy inaczej 3 ostatnie mecze Łukasza to 3 kolejne trafienia, 2 bramki w reprze w meczach z Ukrainą i San Marino i bramka w ostatnim ligowym meczu ze Stuttgartem..
Liczę, że Dortmund stworzy kilka sytuacji bramkowych, a im ich będzie więcej tym większe prawdopodobieństwo, że jedną z nich wykorzysta Piszczek..
Inne moim zdaniem bardo prawdopodobne typy na ten mecz to BTS (bo Dortmund ma bardzo dziurawą obronę) po kursie 1,66 i z zabezpieczeniem DNB na Dortmund po kursie 1,61
Mam nadzieję, że coś pomogłem..
⛔100
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Galatasaray
Typ: Pojedynek zawodników H2H C.Ronaldo vs D.Drogba - C. Ronaldo
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Analiza: Proponuję parę H2H zawodników w tym meczu. Oczywiście, jest to zakład trzydrogowy, jednak nie wydaję mi się, żeby w tym pojedynku padł remis. W Galatasaray wbrew pozorom nie strzela bramek Drogba, tylko Burak Yılmaz. Według mnie Didier ma już swoje lata i nie poradzi sobie z obrońcami Realu jak kilka dobrych lat temu by to zrobił. Niedość, że drużynie z Turcji będzie bardzo trudno o gola, to jestem zdania, ze nawet jakby udało się go zdobyć to nie powinien go strzelić Drogba, które najlepsze lata gry ma już za sobą.
Mourinho na pewno zwróci szczególną uwagę na grę defensywną swojego zespołu. Wie, ze strata bramki przez jego zespół może mieć bardzo negatywne skutki. Rewanż w Turcji, gdzie kibice są strasznie specyficzni, do tego Real na wyjeździe na olśniewa także skupią się na meczu u siebie, żeby nie stracić bramki, a strzelić co najmniej 2-3. A kto w Realu ma strzelać bramki jak nie Ronaldo ? Nie oszukujmy się, to Crisu ciągnie tą drużynę. Jest w bardzo dobrej formie, wedlug mnie w najlepszej od kiedy jest w Realu. Ronaldo w ostatnich 4 meczach strzelił 5 bramek, co jest chyba najlepszym komentarzem do jego osoby.
Wczoraj bramkę strzelił Messi i jestem pewien, że to pozytywnie wpłynie na Portugalczyka i będzie chciał coś udowodnić swojemu największemu rywalowi, przecież to rywalizacja, która elektryzuje całą Europę, ba.. kto wie czy nie Świat. Ronaldo będzie chciał dzisiaj udowodnić, że wcale nie jest od Messiego gorszy i jedną bramkę z pewnością ukuję. Dodatkowo biorąc pod uwagę, że wolne i karne są jego specjalizacją szanse na bramkę rosną. Być może Ronaldo i nawet strzeli dwie lub więcej bramek, ale wydaję mi się, że w tej parze i jedna bramką wystarczy.
Kurs, że Ronaldo strzeli @1.20, w parze z Drogbą @1.44. Wybierzcie sami, ja wybrałem i mam nadzieję, że dobrałem trafnego wyboru :cool:
✅44
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt vs Galatasaray Stambuł (0:2)
Typ: Galatasaray
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Środowe spotkania Ligi Mistrzów może nie zapowiadają się tak fajnie jak wczorajsze potyczki ale i tak powinno być ciekawie.Na Santiago Bernabeu Real podejmie od razu skazane na porażkę Galatasaray.Jak sądzę że Turcy solidną obroną i grą z kontry mogą się postawić Mistrzowi Hiszpanii.Wiadomo, faworytem jest Real i nie ma się czemu dziwić skoro gra u siebie, ale Galata to nie są piłkarskie &quot;pionki&quot; i w piłkę grać potrafią i sądzę że dziś może im się nawet udać strzelić bramkę.Tacy zawodnicy jak Didier Drogba, Wesley Snejder czy też Burak Yilmaz to jak dla mnie świetni zawodnicy którzy mogą ukąsić drużynę Realu.Nie czarujmy się, Galatasaray będzie chciało zachować szansę na awans przed meczem w Stambule więc dziś na pewno postawią na zwartą obronę.Na bramce Muslera to jeden z najbardziej perspektywicznych bramkarzy w Europie dlatego nie powinien to być słaby punkt drużyny.Do tego tacy zawodnicy jak Eboue, Riera czy też Felipe Melo to nie są anonimowi gracze i z dodatkiem tureckiej waleczności w obronie powinni dać radę.Prawda jest taka że ludzie w tym meczu Galatę porównują do zespołów typu Celta Vigo czy też Deportivo La Coruna.A przecież jest to drużyna posiadająca w swojej drużynie naprawdę znakomitych piłkarzy i widać że w Stambule chcą coraz większych sukcesów co pokazują transfery.W Realu oczywiście same gwiazdy które dziś &quot;muszą&quot; wygrać.Ronaldo i spółka są dziś skazani na sukces ale ja nie jestem tego taki pewny.W słabej dyspozycji są dwaj napastnicy Królewskich a mianowicie Higuain oraz Benzema ale dziś najprawdopodobniej rozpocznie Francuz.W obronie też można zauważyć pewne luki.Nie wiadomo czy do końca wyleczył się Varane oraz kto zagra na lewej stronie obrony.Tureccy zawodnicy są świetni grając z kontry a dziś będą musieli zagrać taką opcją.Bardzo dobra gra przy stałych fragmentach może przynajmniej raz rozmontować obronę Realu o czym mówią nawet fani Królewskich.Galatasaray na własnym stadionie na pewno będzie bardzo groźna dlatego dziś Real musi wygrać dość wysoko co moim zdaniem lekko ich sparaliżuje.Taki handicap to dla mnie idealna okazja.Polecam również typ Galatasaray +3 bramki dla tych którzy chcą grać bardziej ostrożnie.Ja jednak gram na tym ryzyku.Czuje dziś niespodziankę i to nie tylko taką w postaci małej porażki Turków.To bardzo dobra i solidna drużyna i jest bardzo niedoceniana przez bukmacherów z czego ja się cieszę.Polecam grać ten typ bo Real nie ma teraz skutecznego napastnika co może być dziś dużym problemem.
⛔100
 
M 0

mokotower

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBelgia, Belgacom League
Spotkanie: Woluwe – Oudenaarde
Typ: 2
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: W Woluwe nie dzieje się chyba najlepiej. Protest piłkarzy i szkoleniowców. Nieprzypadkowa porażka w poprzedniej kolejce - zagrał juniorski skład. Przypuszczam, że dziś może być podobnie.
Kiepska analiza.
 
S 0

szaszko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madrid-Galatasaray Stambuł
Typ: 3,5 gola
Kurs: 1,75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz mojego Realu Madryt z Galatasaray Stambuł .
Mój typ to 3,5 gola na mecz .
Typ nie jest trudny no zrealizowania jeżeli spojrzymy na marki klubów albo na piłkarzy ???? .
W 1/4 finału nie ma słabych drużyn a przecież Real Madryt będzie chciał zdobyć zaliczkę u siebie na Santiago Bernabeu przed wyjazdem do Stambułu.
W ekipie z madrytu gra genialny Cristiano Ronaldo który zdobył już 8 bramek w lidze mistrzów tak jak Burak Yilmaz z Galatasaray . Ciekawy pojedynek snajperów ależ tak.
Obie ekipy mają również innych genialnych zawodników którzy mogą wpisać się na listę strzelców ????
Z Realu Madryt: Higuain,Benzema,Kaka,Ozil,Di Maria a nie zapomnijmy że z główki potrafią strzelić Varane i Ramos : )
Z Galatasaray: Drogba ,Melo, dwóch byłych zawodników realu Altintop i Sneijder ????
⛔100
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Liga Mistrzów
2013.04.03, godz. 20.45
Spotkanie: Real Madryt - Galatasaray Stambuł
Typ: Xabi Alonso otrzyma kartkę - TAK
Kurs: 3,25
Buk: Betsafe
Analiza: Ćwierćfinał Ligi Mistrzów, spotkanie które ma tylko jednego faworyta - Real, bla bla bla. To nie na wyniku chcę się tutaj skupić. Reprezentant Hiszpanii jest zagrożony kartkami i kolejna otrzymana żółta będzie powodowała, że nie będzie mógł wystąpić w następnym meczu. Dziś przewiduję taki scenariusz meczu, że Real będzie wysoko prowadzić i w rewanżu może tak bardzo już Hiszpana nie potrzebować, da sobie radę bez niego. Okazja jest przednia do tego żeby wykartkować się przed półfinałem, a że nie raz już w wykonaniu Realu takie zagrania widzieliśmy można mieć nadzieję na to, że Mourinho każe złapać swojemu podopiecznemu jakąś karteczkę. Poza tym nawet nieumyślnie może się przytrafić Hiszpanowi jakaś kartka, w końcu gra on na pozycji gdzie czasami trzeba zagrać faul.
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, Mistrzostwa Europy, kwalifikacje
Spotkanie: Luksemburg - Cypr
Typ: 1 (Hp 0:3,5)
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Obie drużyny trochę egzotyczne, a już szczególnie jeśli popatrzymy na nie pod kątem piłki ręcznej. Spotkanie zainteresowało mnie, kiedy wpadł mi w oko wynik meczu dzisiejszych gospodarzy z ekipą z Finlandii. Luksemburg wygrał z Finami na wyjeździe 25:23, w pierwszej połowie prowadząc 14:8. Finlandia to nie szczypiorniści pokroju Szwedów, Norwegów czy Islandczyków, ale zawsze Skandynawowie. To była mega niespodzianka, kursy na Finów wahały się w granicach 1,05, a na zwycięstwo Luksemburga były ok. 15,00!!! Było to jedyne zwycięstwo w ostatnim czasie tej drużyny. Wcześniejszy sukces, to tylko to, że jedną bramką przegrali z solidnym zespołem z Białorusi.
Z dzisiejszymi gośćmi jest podobnie, jeżeli weźmiemy pod uwagę ilość wygranych pojedynków, to także jeden mecz wygrany u siebie i to właśnie z dzisiejszymi rywalami 27:21. Do przerwy jednak prowadzili gracze Luxa 10:8. Jestem przekonany, że wieczorem rewanż za tę porażkę wezmą gospodarze. Dodam, że Cypryjczycy, w meczu wyjazdowym z Finami, zostali zdemolowani 26:14.
Gospodarze bez większych sukcesów w tej dyscyplinie, w innych zresztą podobnie, ale jest jeden wyjątek - raz udało im się awansować do MŚ w piłce recznej w 1958 roku w NRD, gdzie szybko odpadli trafiając do grupy śmierci - Niemcy, Francja i Norwegia:-| (biednemu zawsze wiatr w oczy). Ale trzeba podkreślić, iż sam awans dla tej ekipy to już był spory wyczyn.
Cypr w tej dyscyplinie bez historii, gdyby grali w piłkę nożną, postawiłbym oczywiście odwrotnie;). Jaki będzie rezultat? Przekonamy się za kilka godzin.
⛔100
 
vebfan 7

vebfan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy Serie A
Spotkanie: Sampdoria - Inter Mediolan
Typ: oba zespoły strzelą
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Kursy na obie ekipy to 2.70 na Sampdorie i 2.55 na Inter. Zatem można powiedzieć, że wyrównane ekipy. Goście miejsce 7, gospodarz 12. Sampdoria u siebie dwa ostatnie mecze wygrała nie tracąc gola. Nie dawno wygrana u siebie z Romą 3-1, i remis bezbramkowy w Turynie z Juventusem, który wygrał w Mediolanie w ostatnią sobotę właśnie z Interem. Patrząc na tabele formy to gospodarze są na 6 miejscu w lidze, Inter na 13. Liga włoska jest przewidywalna i to jest dla mnie pewniaczek. Obie strzelą, ponieważ Sampdoria na 29 meczy w lidze tylko w czterech gola nie strzeliła a Inter strzelał w 28 przynajmniej jednego gola!
⛔100
 
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna BELGIA: Belgacom League
Spotkanie: Heist - KSV Roeselare
Typ:Over 2.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Heist zajmuje 16 miejsce w tabeli posiadają 23 punkty na swoim koncie bilans bramek 32:51 u siebie 19:23.Tracą 6 punktów do bezpiecznego miejsca 15 do Brussel.Forma na ostatnie pięć spotkań dwie wygrane,jeden remis,jedna porażka.Wygrana z Lommel Utd 2-0,przegrana z Antwerp 2-4,remis z Dessel 1-1,wygrana z Aalst 2-0,przegrana z Woluwe 1-0.Bilans bramek formy na ostatnie pięć spotkań 7:6.
KSV Roeselare zajmuje 10 miejsce w tabeli posiadają 38 punktów na swoim koncie bilans bramek 40:38 na wyjezdzie 18:21.W tym sezonie nie awansują już do następnej ligi i na pewno się utrzymają w lidze mają duża przewagę nad heist.Forma na ostatnie pięć spotkań cztery wygrane,jeden remis.Wygrana z Sint Niklaas 2-0,wygrana z Lommel Utd 3-1,wygrana z Antwerp 2-0,przegrana z Eupen 4-1,wygrana z Tubize 3-0.Bilans bramek formy na ostatnie pięć spotkań 11:5.
Heist na 29 spotkań aż 18 zakończyło się overem 2.5. KSV Roeselare na 28 spotkań zakończyło się 13 overem 2.5
Między sobą obie drużyny zagrały pięć razy a over 2.5 padł we wszystkich spotkaniach.Heist wygrał jeden raz, raz padł remis a KSV Roeselare wygrało trzy razy.Ostatnie wyniki to 2:1 dla KSV Roeselare , remis 2:2,2:1 dla KSV Roeselare.Dziś liczę na powtórkę takiego wyniku.
⛔100
 
votam 0

votam

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Malaga - Borussia Dortmund
Typ: Powyżej 3,5 gola
Kurs: 3,5
Buk: Unibet

Analiza
: Dzisiaj wieczorem w ramach kolejnego ćwierćfinału ligi mistrzów Malaga na własnym boisku podejmować będzie dobrze znany w Polsce zespół z Dortmundu. zespół niemiecki wydaje się trochę lepszy od swojego rywala lecz fakt iż mecz rozgrywany jest w Maladze sprawia że mecz będzie bardzo wyrównany dlatego postanowiłem postawić na dużą ilośc goli.
obie drużyny grają bardzo ofensywnie, Borussia w czternastu ligowych meczach wyjazdowych strzeliła aż 30 bramek. Malaga dobrze wie że jesli dzisiaj pozwolą ugrać niemcom choćby remis to w perspektywie rewanzu w Dortmundzie marne będa ich szanse na awans, kolejny argument to problemy w linni defensywnej niemców.
⛔100
 
A 13

arkosport

Użytkownik
Dyscyplina: Krykiet (Indian Premier League)
Spotkanie: Kolkata Knight Riders – Dehli DareDevils
Typ: 1
Kurs: 1,72
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Dzisiaj swe rozgrywki rozpoczyna najbogatsza krykietowa liga świata – Indian Premier League. Występują w niej praktycznie wszyscy najlepsi zawodnicy z całego świata, skuszeni wielkimi pieniędzmi. Na inaugurację (o godz. 16:30) Kolkata Knight Riders na własnym stadionie podejmować będą Delhi DareDevils. Wprawdzie krykiet, to bardzo nieprzewidywalna dyscyplina, w której w kilka minut mecz może zupełnie zmienić swój przebieg, ale na inaugurację warto chyba zaufać Ridersom. Nie dość, że ich autem będzie własne boisko, to jeszcze goście wystąpią poważnie osłabieni. W ich składzie zabraknie: Kevina Pietersona (gwiazdor reprezentacji Anglii nie zagra w całym sezonie z powodu urazu kolana), Virendera Sehwaga (ubiegłoroczny kapitan ma problemy z plecami i lekarze zalecili mu kilka dni odpoczynku) oraz Morne Morkela. Ten ostatni, jeden z najlepszych na świecie wicket-takerów (specjalistów od rozbijania „bramek”) zatrzymały jeszcze na kilka dni obowiązki ligowe w rodzimej lidze RPA.
Wśród Knight Riders osłabień praktycznie nie ma. Wątpliwości może budzić jedynie forma najlepszych zawodników: Brendona McCulluma, Jacquesa Kallisa i kapitana Gautama Gambhira, gdyż wszyscy wracają dopiero do gry po kontuzjach.
W poprzednim sezonie Knight u siebie przegrali z DareDevils, ale wynik meczu wypaczył nieco deszcz, który skrócił zawody z 20 overów do 12. W rewanżu nie było już wątpliwości – zdecydowanie wygrali „Rycerze”. Dziś w Kolkacie jest pochmurno, a prognostycy szanse na deszcz oceniają na 10%.
W zeszłym sezonie wszystkie mecze IPL można było obejrzeć na kanale IPL na youtube i w tym roku będzie podobnie.
✅72
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom