>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 03.04.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LM
Spotkanie: Malaga - Borussia Dortmund
Typ: under 1.5 HT
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bet365
Analiza: O godzinie 20.45 odbędzie się jeden z dwóch meczów ćwierćfinałowych zaplanowanych na dzisiaj. Zespół gospodarzy to rewelacja tegorocznej LM i na pewno największe zaskoczenie, podobnie jak zespół BVB. Mój typ, under 1.5 HT gram tak jak i w dniu wczorajszy, ponieważ wynik tego dwumeczu jest otwarty. Hiszpański zespół na własnym stadionie w 5 ostatnich meczach nie przekroczył 2 bramek, a we wcześniejszej rundzie na własnym stadionie pokonali 2-0 FC Porto. Borussia natomiast gra dość ofensywny futbol, lecz jednak sądzę, iż w pierwszej połowie obydwa zespoły będą grały dość asekuracyjnie. Dla przykładu we wczorajszych dwóch meczach ćwierćfinałowych obydwa skończyły się under 1.5 HT.
✅40
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20:45
CF Malaga - Borussia Dortmund
TYP: 1X
KURS: 1,66
BUK: Unibet
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie pomiędzy zespołem Malagi a zespołem z Dortmundu. Nie wiem dlaczego tak wierzą że Dortmund ten mecz wygra a nie pomyślą o zespole Malagi która umie robić niespodzianki w Lidze Mistrzów. Nawet powiem że Malaga ma szansę na awansowanie z Dortmundem chociaż to jest mało prawdopodobne lecz u siebie powinni albo wygrać albo zremisować. Nie sądzę aby na własnym stadionie przegrali.​
Gospodarze tego meczu w lidze Hiszpańskiej znajdują się na 5 pozycji z dorobkiem 47 oczek. Do 4 zespołu mają jedynie 1 punkt straty a więc będą walczyć o tą 4 pozycję która daje możliwość zagrania w kwalifikacjach do ligi mistrzów (przyszłorocznej ligi mistrzów). W ostatnim spotkaniu Malaga wygrała na wyjeździe z zespołem Vallecano 3:1. A warto powiedzieć że też nikt nie dawał jej szans na wygranie w tamtym meczu a tu proszę jakie ładne zwycięstwo !!! W poprzedniej rundzie Malaga wyeliminowała Porto i też nikt się tego nie spodziewał a tu proszę jak ładnie każdego eliminują.​
Natomiast goście tego meczu w lidze Niemieckiej są na 2 pozycji i już tak zostanie ponieważ do 1 zespołu mają stratę aż 20 punktów. Muszą myśleć o tym aby pozostać na 2 pozycji. W lidze w ostatnim meczu zagrali oni na wyjeździe z zespołem Sttugart i wygrali tamten mecz 2:1. W poprzedniej rundzie wyeliminowali oni zespół Shakhtara.​
Jeszcze napiszę o absencjach bo uważam że tutaj jest interesująco. U gospodarzy nie zobaczymy:​
Eliseu OB M:21 G:1 (nie zagra z powodu kontuzji) – kluczowa postać zespołu​
Sebastian Fernandez NP. M:13 G:0 (niepowołany na mecz) – rezerwowy zawodnik​
Natomiast zespół gości może nie zagrać w meczu 3 ważnych zawodników:​
Roman Weidenfeller GK M:26 (niepewny występ) – kluczowa postać zespołu​
Marcel Schmelzer OB. M:24 G:0 (niepewny występ) – kluczowa postać zespołu​
Jakub Błaszczykowski PO M:21 G:9 (niepewny występ) – kluczowa postać zespołu​
A więc moja króciutka analiza mówi o tym że w tym meczu wszystko jest możliwe i Malaga nie stoi już na straconej pozycji. Mają oni atut własnego boiska oraz bardzo dobrych zawodników szczególnie w ofensywie więc mogą w tym meczu zdobyć gola i mogą nawet wygrać. Stawiam 1X ponieważ w tym meczu uważam że padnie albo remis albo zwycięstwo gospodarzy nie sądzę aby Borussia wygrała ten mecz takie moje skromne zdanie.​
✅66
 
kamcio48 14

kamcio48

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - Elite League
Spotkanie: Birmingham(-7,5) - Coventry
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: tobet
Analiza:
Witam! Kolejny dzień z angielską ligą żużlową. Birmingham podejmie u siebie ekipę ekipę z Coventry. Obie drużyny już spotkały się w tym sezonie:
Coventry Bees: 41
1. K. Kasprzak (3,1,2,1*) 7+1
2. A. Summers (0,3,1,0) 4
3. G. Zengota (0,3,2,2,0) 7
4. A. Roynon (2,D,D,W) 2
5. S. Nicholls (2*,3,2,2,3) 12+1
6. Mi. Szczepaniak (1,1,1*,2) 5+1
7. Mt. Szczepaniak (0,3,0,1*) 4+1
Birmingham Brummies: 49
1. Ch. Harris (2,1*,0,0,2) 5+1
2. J. Doyle - Zastępstwo Zawodnika
3. D. King (3,2,3,1,3,1*) 13+1
4. J. Auty (1,2,0,1) 4
5. B. Barker (1*,0,0,1) 2+1
6. M. Smolinski (2*,2,3,3,3,3,3) 19+1
7. N. Covatti (3,1,2*,0) 6+1
Jeśli Brummies byli w stanie wygrać w Coventry to u siebie nie powinno być z tym problemów. Kurs na zwycięstwo też świetny @1,34. Gospodarze dzisiejszego meczu mają niezwykle równy skład Harris, King, Smoliński czy Barker, który może w tym mezu zaskoczy to lepsi zawodnicy od prawie całego składu gości (Szczepaniaki, Zengota, Screen,Summers), jedynie dwójka Kasprzak-Nicholls prezentuje się przyzwoicie jednak to nie wystarczy na ekipę z Birmingham.
✅85
 
kasztun 17

kasztun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Malaga - Borussia Dortmund
Typ: Strzelec bramki Isco
Kurs: 4,33
Bukmacher: William Hill
Analiza ???? ziś już bardzo dużo zostało napisane o tym meczu zdania są podzielone dla mnie osobiście lekkim faworytem tego spotkania są gospodarze .Dziś według mnie zobaczymy bardzo ofensywny mecz z jedenj i drugiej strony ,zapewne żadna z druzyn nie odpuści ani nie zagra na remis tylko obydwie ekipy chcą wygrać .Malaga u siebie spisuje się znakomicie w tej edycji ligi mistrzów jeszcze nie przegrali na własnym obiekcie myślę że dziś podtrzymają tą serię.Teraz coś o moim typie stawiam że Isco strzeli bramkę przede wszystkim dlatego że jest najlepszym strzelcem w Lidze Malagi jak na pomocnika 8 bramek w lidze to dobry wynik,dziś opieram swój typ ewentualnymi karnymi i wolnymi które on właśnie wykonuję liczę że uda mu się dzisiaj wpisać na listę strzelców kurs bardzo fajny .
Pzdr
⛔100
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Galatasaray
Typ: over 4,5 spalonych w meczu
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mialem dzisiaj nie ruszac tego spotkania ale wpadl mi w oko typ z katalogu Unibet, over 4,5 spalonych w meczu. Mysle, ze oba zespoly zagraja dzisiaj dokladnie tak by spokojnie pokryc ten over. Po pierwsze Real bedzie gra atakiem pozycyjnym, a Galatasaray bedzie sie w wiekszosci bronic a co za tym idzie beda starali sie zlapac wychodzacych na dobre pozycje zawonidkow Realu na spalone. Mysle, ze w meczu Real bedzie mial sam ponad 5 spalonych ale wierze tez w to, ze Galatasaray ktory dzisiaj wyjdzie na ten mecz z zamiarem zagrania z kontry rowniez bedzie mialo kilka szybkich atakow ktore beda nautralizowane wysoko stojacymi obroncami Realu (wiekszosc prawdopodobnie zaangazuje sie w ataki nizeli w obrone) co stworzy mozliwosc na kilka udanych pulapek ofsajdowych po stronie Realu. Mysle, ze linia jest dosyc niska, porownujac ja chociazby do ostatniego meczu Realu w lidze gdzie Real mial na swoim koncie 11 spalonych.
⛔100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja, 2 liga
Spotkanie: Arbroath - Stenhousemuir
Typ: 2 DNB
kurs: 2.50
Buk: Unibet
Analiza: Gospodarze ostatnio w wielkiej formie. remis u siebie z liderem tabeli, a potem zwycięstwo z Forfar Athletic zbliżyło ich do 4. miejsca, w które celują. Co ciekawe własnie Forfar w tej chwili zajmuje to miejsce, ale Abroath zrównało się już punktami, ma tylko gorszy bilans. jeśli dzisiaj wygrają wyprzedzą Forfar w tabeli, ale sądzę, że jednak ta sztuka im się nie uda. Raz, że jest to jakaś dodatkowa presja. Dwa, że grają dzisiaj z rywalem, którego mogą zlekceważyć. Goscie zdobyli o 6 pkt mniej i od miesiąca nie wygrali meczu. Ale ostatni wyjazd to dobry mecz z Forfar zremisowany 3-3. trzy bramki na wyjeździe to jest sztuka, więc śmiem twierdzić, że są dzisiaj bardzo bliscy zwycięstwa. Gospodarze grają pod presja, a dodatkowo mogą zlekceważyć rywala. trochę niekomfrotowa sytuacja. W minionej kolejce Stenhousemuir zlekceważyło ostatnią drużynę w tabeli przegrywając u siebie 1-0. Sądzę, ze dzisiaj wyjdą pdorażnieni i rywala też mają godnego walki. Na pewno utarcie nosa będącemu w formie Abroath byłoby czymś godnym uwagi.
z/0
 
P 562

piszczek82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia Conference
Spotkanie: Braintree Town - Southport FC
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet-at-home

Na dziś wybrałem mecz z angielskiej Conference league. Grają drużyny 13 (gospodarze) z 20. Gospodarze w pięciu ostatnich spotkaniach odnieśli dwa zwycięstwa, dwie porażki i jeden remis. Goście w 5-ciu spotkaniach raz zremisowali i cztery razy przegrywali. Ich passa nie jest najlepsza. Dodatkowo w trzech bezpośrednich pojedynkach od 2011 dwa razy wygrywali Braintree Town, a raz był remis. W związku z tym mój typ idzie na drużynę Braintree Town.
Kiepska analiza.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja
Spotkanie: Kilmarnock - St.Mirren
Typ: over 3.5
Kurs: 3.5
Bukmacher: Sportingbet
W szkockiej Premier League odbędzie się dziś zaległe spotkanie pomiędzy Kilmarnock i St.Mirren. Ekipa gospodarzy zajmuje szóste miejsce w tabeli, ostatnie, które gwarantuje udział w playoffach. Niestety w tej części tabeli jest niezmiernie ciasno - ich przewaga nad siódmym i ósmym zespołem to zaledwie punkt a nad dziewiątym 2. Komplet punktów zdobyty w dzisiejszym pojedynku pozwoli nieco odskoczyć konkurencji, dlatego ten mecz jest dla nich niezwykle ważny. Sądzę, że od początku będą atakować, aby szybko strzelić gola i kontrolować grę. Jednak poziom gry, który prezentują nie jest zbyt wysoki i trudno im będzie ustrzec się błędów w obronie. St.Mirren - dziesiąty zespół ligi ostatnio zremisował z Celticiem i taki wynik na pewno budzi respekt. Ich gra w ostatnim czasie uległa zdecydowanej poprawie i liczę na to, że pokażą się z tej lepszej odświeżonej strony. Sądzę, że zobaczymy ciekawy pojedynek, w którym piłkarze skupią się głównie na ofensywie, w efekcie czego padnie kilka ładnych bramek.
⛔100
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Curling - Mistrzostwa Świata - Mężczyźni
Spotkanie: Szwajcaria v Chiny
Typ: Szwajcaria
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365

Szwajcarzy bez fajerwerków jak na razie, ale też mieli ciężkich rywali. Planowo wtopili swoje mecze z faworytami całej imprezy (2-7 z Kanadą, 6-8 ze Szkocją, 8-9 ze Szwedami), za to dość łatwo ograli średniaków i maruderów (6-4 z Rosją, 8-4 z USA, 7-5 z Finami, 7-4 z Danią). Dzisiaj mają przeciwko sobie Chińczyków, którzy po dobrym starcie dostali chyba małej zadyszki przegrywając dwa ostatnie mecze (4-5 z Norwegami, 8-10 z USA). Gorszy bilans Szwajcarów wynika z trudniejszych rywali jakich mieli w pierwszej fazie, teraz powinno być już łatwiej i mam wrażenie, że najlepszym na to dowodem będzie dzisiejszy mecz z Chińczykami. Dla mnie to Helweci są faworytem tego meczu, dlatego dodatni handicap na nich biorę w ciemno.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom