>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.05.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
B 6

betholic

Użytkownik
Spotkanie : Lu YH - F. Verdasco
Typ : 1
Kurs : 11,0
Bukmacher : Sportingbet
Analiza : Typ bardzo ryzykowny , ale może się okazać bardzo opłacalny . Verdasco jest tu faworytem do zwycięstwa , ale czy w takim stosunku ? Otóż nie wydaje mi się . Dlaczego ? Przede wszystkim dlatego , że rywal nie jest jakimś chłopkiem do bicia . Przypomnieć wystarczy jego wyczyn z ostatniego Wimbledonu , gdzie dotarł do ćwierćfinału , pokonując w &quot;trzysetówkach&quot; Zeballosa , Przysieżnego i F.Mayera , oraz po pięciosetowym boju Roddicka . Choć z obecną formą nie jest u niego może najlepiej , trzeba pamiętać , że posiada wszelkie atuty by napsuć krwi wyżej notowanym przeciwnikom . Natomiast do formy Hiszpana nie można mieć zastrzeżeń . Potwierdzeniem ostatni finał w Estoril . Ale tu już wydarzyło się coś istotnego . Gładka porażka 6-2 6-2 z wracającym na tenisowe salony Del Potro . Podejrzewam tutaj słabe przygotowanie kondycyjne , nie sprostanie do końca trudom turnieju . Jeżeli tak jest , byłby to spory handicap dla dobrze poruszającego się po korcie gracza z Tajwanu .
✅ 400
 
wojtaz248 29

wojtaz248

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów Uefa
Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt
Typ: Real Over 1.5
Kurs: 3,55
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Pierwszy rewanż z półfinałów to słynne El Classico. Barcelona podchodzi do niego z dwubramkową zaliczką. Myślę, że Real nie ma nic do stracenia i może zaatakować ostro już od pierwszej minuty. Jeśli mój scenariusz wjedzie w życie, to szybko zdobyta bramka pociągnie za sobą kolejną, kto wie czy nie na wagę dogrywki. Drużyna z Madrytu naprawdę ma szansę pokonać zespół z Katalonii, nie mogą się już zamurować na własnej połowie, toteż możemy zobaczyć kilka bramek. Barca też raczej nie ustawi autobusu, więc będzie kilka okazji do zdobycia bramki przez Blancos. Mam tylko nadzieję, że 2 bramki będą jak najbardziej w ich zasięgu.
⛔ 100
 
suti 16

suti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Real Madryt
Typ: Suma punktów za Kartki : Powyżej 55
Kurs: 1.55
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się rewanż jednego z dwóch półfinałów w którym zmierzą się F.C Barcelona oraz Real Madryt. W pierwszym meczu na stadionie Królewskich padł wynik 0:2 dla Barcelony i wg. dużej ilość osób losy awansu są już rozstrzygnięte. Mój typ tyczy się kartek. Najprościej typ wytłumaczyć - Powyżej 5,5 żółtej kartki. Chodź punktacja jest następująca : Żółta - 10 punktów a Czerwona - 25 punktów. Ja prorokuję że w meczu będzie pokazana czerwień - tak jak to było w 4 poprzednich Wielkich Derbach Europy Czyli 25 punktów a więc zostaje jeszcze do pokazania 4 kartoniki koloru żółtego - najprościej mówiąc 2 dla każdego. Do tej pory w każdych Derbach Europy od podajże 2008 roku typ okazał by się Plusowym. I to mi w 100% wystarczy. A jeszcze lepszym argumentem jest stawka tego meczu to znaczy : Uważam że jeśli Real nie będzie mógł już nic zdziałać to w końcówce może przejść do innych środków - mam na myśli ręko czyny a wiemy co to oznacza. Ostatni mecz to : 5 kartek koloru :zoltakartka: oraz 1 ???? co daje sumę : 75 punktów.Tak się jeszcze zastanawiałem nad typem : Barcelona powyżej 66.49 % posiadania piłki za 1.85 ale jak już wczoraj postanowiłem dać typ na kartki to przy tym zostanę. Mecz na platformie N od godziny 20:45.
✅ 55
 
P 5

pih

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia: Ykkonen
Spotkanie: Lahti-Espoo
Typ: 2(+0,5)
Kurs: 3,35
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś dokończenie pierwszej kolejki 2 ligi fińskiej. Lahti podejmie na własnym stadionie Espoo.
Gospodarze to spadkowicz, który w poprzednim sezonie zajął w lidze ostatnie miejsce i teraz musi szukać swojej szansy w niższej klasie rozgrywkowej. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, gdyż wyczytałem na oficjalnej stronie, że z zespołu odeszli najważniejsi zawodnicy. Ogólnie w klubie nie dzieje się najlepiej. Co prawda w pucharze radzili sobie nieźle, wygrywając jednak ze słabszymi rywalami. Grali nawet z dzisiejszym rywalem i w tedy po bardzo zaciętym meczu wygrali nieznacznie 2:1.
Z kolei goście to 6 zespół poprzedniego sezonu. Grają przyzwoicie. W pucharze poprzedzającym sezon wygrali wszystkie mecze, oprócz wspomnianego wcześniej meczu z Lahti. Uważam, że są w stanie nawiązać walkę i wywieźć z boiska rywali przynajmniej punkt.

⛔ 100
 
flavious 19

flavious

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Islandia, Landsbankadeild
Spotkanie: Breiðablik - KR Reykjavík
Typ: 1 (DNB)
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

W dniu dzisiejszym wznawia swe rozgrywki islandzka Landsbankadeild. W pierwszym meczu w szranki staną mistrz kraju z drużyną, która była chyba największym zaskoczeniem in minus ubiegłego sezonu - KR z Reykjavík&#39;u.
Obie drużyny mają już na koncie po jednym meczu o stawkę w 2011 roku ale obie z podobnym skutkiem: Breiðablik przegrał mecz o superpuchar Islandii ze zdobywcą pucharu i zarazem wicemistrzem z Hafnarfjordur, zaś KR został wyeliminowany z rozgrywek Pucharu Ligi, lecz można było odnieść wrażenie, iż zwyczajnie odpuścił ten mecz..
Dziś pierwsze spotkanie o ligowe punkty, a takie mecze zawsze są trudne do typowania. Obie drużyny na pewno będą chciały walczyć w obecnym sezonie o najwyższe cele. Od mistrza oczekuje się obrony tytułu, zaś od KR, po na prawdę fatalnym sezonie 2010 - żąda się wręcz rehabilitacji i miejsca na szczycie tabeli.
Trzeba przyznać obiektywnie, że poprzedni sezon był najlepszym w historii w wykonaniu Breiðablik, gdyż jak dotąd, po awansie w 2006 roku do najwyższej klasy rozgrywkowej przez kilka lat maksymalnie osiągali piąte miejsce w tabeli. Dopiero w 2010 roku nastąpił nagły wybuch formy, który..zdaniem oddsmakerów jest raczej jednorazowym wygłupem. Ja jednak wierzę, że w meczu otwarcia sezonu 2011 mistrz zagra na tyle zmotywowany, by pokonać jednego z ligowych faworytów, choć łatwo nie będzie...
⛔ 100
 
dejv91 10

dejv91

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Madryt
Spotkanie: Troicki - Mayer
Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Dziś spotkanie w Hiszpanii dwóch solidnych tenisistów. Troicki w rankingu na miejscu 15, Mayer na 30. Troickiemu nie poszło za dobrze na ostatnim turnieju, natomiast Niemiec przegrał w finale w Monachium z Davydenko. Czyli Serb będzie z pewnością bardziej świeży i wypoczęty, poza tym Niemiec nie gra już u siebie, co także powinno rzutować a jego postawę na korcie. W spotkaniach bezpośrednich mamy remis 1:1, z czego ostatni mecz jest na korzyść Troickiego (z 14 stycznia 2011), więc stosunkowo nie dawno. Typ na Troickiego w związku z tym, że jest bardziej wypoczęty, powinien być bardziej zmotywowany po ostatnim turnieju, jest wyżej w rankingu, a Mayer zapewnie odczuwa jeszcze walkę na kortach w Monachium i nie na swoim terenie może mu się dużo ciężej grać.
⛔ 100
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
@@mała uwaga
forumowicz o nazwe &quot;gorip&quot; również zamieścił typ na remis ale wg. mnie jego analiza kwalifikuje się jako kiepska i mam nadzieję że mój typ zostanie zaakceptowany
Dyscyplina: Piłka nożna, POLSKA: Puchar Polski
Spotkanie: Lech P.-Legia W.
Typ: remis
Kurs: 3,25
Bukmacher: tobet
Analiza:
Już dziś będziemy mieli okazję oglądać sam finał pucharu polski. Niestety pogoda nie dopisuje ale jestem pewny że atmosfera na stadionie będzie bardzo gorąca. W walce o puchar zmierzą się jak wszyscy doskonale wiedzą poznański Lech i warszawska Legia które w tym sezonie mocno rozczarowują swoich kibiców, jedynie występ Kolejorza w pucharach europejskich można ocenić jak bardzo dobry chociaż wiadomo że każdy chciałby zobaczyć polski zespół w finale przeciwko FC PORTO ???? . Obie drużyny przystępują do meczu bardzo zmobilizowane bo przecież wygrana w pucharze premiuje do występów w europie lecz niestety oprócz złej pogody jest inny czynnik który stanowi poważną przeszkodę w wygraniu meczu - braki w kadrach. W zespole Lecha zabraknie kontuzjowanych Tomasza Badrowskiego, Marcina Kikuta, Kamila Drygasa oraz prawdopodobnie trzonu defensywy czyli Manuela Arboledy. Znacznie gorzej wyglądają osłabienia Legii bo wątpliwe są występy trzech najważniejszych zawodników Takesure Chinyamy,Ivicy Vrdoljaka i Dicksona Choto bez których gra Warszawiaków wg. mnie będzie wyglądać tragicznie. Myślę że podopieczni Skorży ustawią się bardziej defensywnie i będą szukali szczęścia w kontrach oraz ewentualnych rzutach karnych, bo mimo braku kilku piłkarzy kadra Lecha wygląda imponująco. Mecz rozpoczyna się o godzinie 18:30.
✅ 225
 
kkazz 9

kkazz

Użytkownik
spotkanie: Lech Poznań - Legia Warszawa
typ: Wynik 1 połowy - Legia
kurs: 3,55
buk: Tobet
analiza:
Witam.Dzis final PP spotkanie Lech - Legia które odbedzie sie w miescie Bydgoszcz ???? Moj typ to pierwsza polowa dla Legionistów,dlaczego??? Legia w spotkaniu ligowym w Poznaniu stwarzala wiecej sytuacji pod bramkowych niz Lech,wiadomo dziś grają o puchar ale Skorża może czymś zaskoczyć Lecha i to już wlasnie w pierwszej polowie ???? Ogladajac Lecha pod wodzą Bakero stwierdzilem że pierwsze polowy maja slabe nie potrafią zbytnio zagrozić rywalowi i tu liczę na Legionistów którzy myśle ze juz po pierwszej polowie beda prowadzic 1:0 ???? Powodzenia
⛔ 100
 
C 11

cbool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt
Typ: Poniżej 2.5 bramki oraz Powyżej 6 kartek
Kurs: 4,80
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Witam!
Dziś o godzinie 20:45 kolejne spotkanie pomiędzy Barceloną i Realem .
Mój typ na dzisiejsze spotkanie to poniżej 2,5 bramki i powyżej 6 kartek .
Typ jest prosty i moim zdaniem bardzo prawdopodobny , w każdym z trzech ostatnich
spotkań tych drużyn padł under 2,5 gola więc myślę że teraz będzie podobnie .
Co do kartek nie ma wątpliwości że będzie mnóstwo fauli głupich zachowań
i wzajemnej nienawiści co niestety bd owocowało żółtymi i czerwonymi kartkami .
Co mogę jeszcze napisać , Real ostatnio przegrał u siebie w lidze
z Real Madryt 2-3 Real Saragossa (14) Barcelona podobnie
Real Sociedad (12) 2-1 FC Barcelona .
Myślę że dziś obejrzymy ciekawe widowisko Powodzenia ;)
⛔ 100
 
M 0

mik10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski - Finał
Spotkanie: Lech - Legia
Godzina: 18:30
Typ: Over 2,5
Kurs: 2.60
Bukmacher: Betfair
Analiza: Dziś w finale Pucharu Polski zmierzą się dwie drużyny, które w tym sezonie mocno zawodzą w Ekstraklasie. Zarówno oczekiwania wobec drużyny Bakero jak i mocno krytykowanego w Warszawie Macieja Skorży były znacznie większe. Dla Lecha zwycięstwo w Pucharze Polski może być jedyną przepustką do europejskich pucharów, podobnie może być z Legią, która szanse na mistrzostwo raczej już straciła na dobre a i walka o miejsce w europejskich pucharach idzie jej bardzo ciężko. Dla obu drużyn jest więc to mecz o być albo nie być jeśli chodzi o zaistnienie na europejskiej arenie. Spodziewam się otwartego spotkania, gdyż oby dwie drużyny nie mają nic do stracenia. Kurs 2,60 na over 2,5 bramki bardzo zachęca do grania.
⛔ 100
 
Z 4

zgryrus90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Real Madryt
Typ: Matchcast - C. Ronaldo strzeli bramkę i Barcelona wygra.
Kurs: 4,5
Buk: gamebooers.com

Analiza:
Witam. To już czwarte Gran Derbi na przełomie kilkunastu dni! Pojedynki Realu z Barceloną to prawdziwy orgazm dla oczu każdego kibica światowej i europejskiej piłki!
W pierwszym meczu na Santiago Bernabeu Barcelona okazała się zdecydowanie lepszą ekipą wygrywając zasłużenie 0:2. Jednak mimo, iż teraz grają u siebie to przeczuwam, że Real będzie zdecydowanie groźniejszy. Myślę, że Ronaldo będzie za wszelką cenę chciał udowodnić, iż nie jest tak bardzo gorszym piłkarzem od Messiego i ujrzymy dzisiaj jego przepiękną bramkę z rzutu wolnego, lecz to nie wystarczy na rozpędzoną Dumę Katalonii, do składu której prawdopodobnie wraca Andreas Iniesta,który już w niedziele trenował z zespołem. A więc Barcelona z Iniestą w składzie będzie jeszcze groźniejsza jak przed tygodniem! Myślę, że wreszcie zobaczymy taki mecz, jakiego wszyscy oczekują: Pełny finezji!
Mój typ na wynik: 3:1 dla Barcelony. Gole: Villa x2, Messi - C.Ronaldo
Pozdrawiam! ????
⛔ 100
 
skrabii 37

skrabii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Real Madryt
Typ: w drugiej połowie padnie więcej goli
Kurs: 2.05
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami w tym sezonie. Liczący na grad bramek, mnóstwo pięknych akcji mogą czuć się lekko zawiedzeni. Bramki te jednak padały. Moim zdaniem i w tym meczu padną. Real gra już raczej o honor niż o awans. Krytyka jaka spadła na Murinho (nawet ze strony własnych podopiecznych) za zbyt defensywne ustawianie zespołu powinna wpłynąć na dzisiejszą grę Realu. Jeśli nawet nie krytyka, to Murinho i tak musi zaatakować by odrobić dwie bramki stracone u siebie. Gola strzelić będzie chciała także Barcelona. Gra przed własną publicznością, z odwiecznym rywalem, a strzelona bramka przez podopiecznych Guardioli może całkowicie rozwiać marzenia Realu o ewentualnym doprowadzeniu do remisu i dogrywce. Dlaczego te bramki padną w drugiej połowie, a nie w pierwszej? Po pierwsze dlatego, iż Real grający w jedenastu nie jest aż taki słaby i potrafi zorganizować się w obronie. Pokazał to w ostatnich meczach tracąc w pierwszej połowie mało bramek w bezpośrednich spotkaniach. Ponadto Barcelonie też lepiej strzela się w drugiej połowie na podmęczony Real. Udowodnili to w ostatnim meczu, strzelając 2 bramki w drugiej połowie, czy w meczu ligowym (1:1), w którym obie bramki padły w drugiej połowie. Ponadto, Real zagra bez Pepe i Ramosa, co w znacznym stopniu zaburzy grę w obronie. O ile w pierwszej połowie gracze będą wypoczęci, o tyle w drugiej zmęczenie może brak zgrania uwidocznić, a co za tym idzie: dać Barcelonie więcej sytuacji podbramkowych. Podsumowując: więcej bramek strzelanych w drugich połowach w dotychczasowych meczach, wymiana połowy bloku obronnego w Realu, łatwość w łapaniu czerwonych kartek przez graczy Murinho, odsłonięcie się Realu aby odrobić straty, czy chęć wygrania u siebie przez Barcelonę daje prawo sądzić iż w tym meczu padną bramki i że większość z nich padnie w drugiej połowie,
✅ 105
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Hantuchova vs Stosur
Typ: 1
Kurs: 3,10
Buk: Bwin
Data/godzina rozpoczęcia: 03-05-2011/12-00
Analiza:
Spotkanie II rundy turnieju w Madrycie. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie na korcie centralnym. Słowacka tenisistka nie jest rozstawiona w tym turnieju, nie jest faworytką do wygrania dzisiejszego meczu, lecz ja upatruję szanse dla niej, iż może wygrać. Hantuchova to zawodniczka dysponująca bardzo dobrymi warunkami fizycznymi. Jest zawodniczką praworęczną. Jak narazie wygrała cztery turnieje w swojej karierze. Najwyżej była sklasyfikowana na piątej pozycji. W pierwszej rundzie ograła pewnie babcię z Japonii Date Klimiko. Na nawierzchni ceglastej ma przyzwoite wyniki. Stosur jest rozstawiona z piatką w tym turnieju. Australijka jest silną zawodniczką, grającą silnie, mocnym serwisem. W pierwszej rundzie nie boję się użyć tego słowa, że męczyła się z Giselą Dulko. Na przestrzeni tych kilku lat obie zawodniczki grały ze sobą sześciokrotnie. Nie są to wyniki zbyt imponujące dla Danieli, lecz upatruję dla niej szanse w tym, iż pomimo przegranych potrafi ugrać seta. Tak nie dawno grały ze sobą w Stuttgarcie. Po wyrównanym spotkaniu wygrała Australijka. Liczę na to, że dziś będzie odwrotnie-powodzenia
⛔ 100
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt
Spotkanie: Al Ahly - El Gounah
Typ: Poniżej 2.5
Kurs: 1,65
Bukmacher: Betsafe
Dzisiaj postanowiłem zawędrować do Egiptu gdzie swoje mecze rozgrywa Egipska
Premier League. Wybrałem mecz pomiędzy Al Ahly a El Gounah i zdecydowałem się postawić tutaj poniżej 2.5 bramki. Liga Egipska jest bardzo zacięta i porównywałbym ją nawet do polskiej ;D . Gospodarze są na 4 miejscu i mają 8 wygranych 9 remisów i jedną porażkę a goście są 12 miejscu z 4 wygranymi 7 remisami i porażkami. Mimo że dzieli ich 14 punktów w tabeli sądzę że mecz ten będzie zacięty. Al Ahly nie z takimi zespołami remisował u siebie, przykładem jest mecz z przedostatnią w tabeli Arab Contractors który zakończył się remisem 1-1. Patrząc na ich ostatnie mecze u siebie to 1-0 1-1 i 0-0. Jak widać strzelają mało bramek mało tracą. Goście na wyjazdach również są underową drużyną ostatnio mieli 1-1 i po 1-0 przegrali. Zresztą patrzeć na ligę Egipską można stwierdzić ze pada tam mało bramek. Dzisiaj spodkają się zespoły które przeważnie wygrywają lub przegrywają 1-0 ew remisują 1-1. Dodatkowo 3 mecze pomiedzy tymi zespołami kończyły się poniżej 2.5, Al Ahly wygrało 1-0 i 2 remisy 1-1 i 0-0. Myślę że nawet śmiało można było by się pokusić poniżej 1.5 bramki.
✅ 65
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Finał Pucharu Polski
Spotkanie: Lech Poznań - Legia Warszawa
Typ: Lech Poznań zdobędzie Puchar Polski
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bwin
Analiza:
We wtorek na stadionie Zawiszy Bydgoszcz poznamy triumfatora rozgrywek o Puchar Polski. Na przeciwko siebie staną Lech Poznań i Legia Warszawa. Stawkę tego spotkania będzie nie tylko trofeum, ale co najważniejsze prawo do gry w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Jest to najważniejsze spotkanie w sezonie zarówno jak i dla Mistrza Polski Lecha a także dla stołecznej Legii. Jest to mecz ultimatum dla trenera Macieja Skorży - jeżeli nie zdobędzie Pucharu Polski - zostanie zwolniony, co nie znaczy że bez presji jest trener Lecha - Bakero. W ostatnich 3meczach Legia ugrała zaledwie 3punkty - po 2porażkach 0:1 z Lechem w Poznaniu oraz 1:2 z Lechią w Gdańsku Legii udało zdobyc się 3punkty w meczu z zaprzyjaźnionym Widzewem Łódź (* w którym piłkarze nie dostają pensji, także tych zaległych ).
Natomiast Lech w ostatnich 3spotkaniach zdobył 4punkty - w tym 3pkt w meczu z Legią u siebie, potem był bezbramkowy remis z GKSem Bełchatów i ostatnio porażka z prowadzonym przez Jana Urbana Zagłębiem Lubin 0:1 na wyjeździe.
Obie drużyny nie przystąpią w swoich optymalnych zestawieniach - większe luki do załatania będzie miał trener Skorża, gdyż zabraknie w składzie Legii: Takesure Chinyama a pod znakiem zapytania stoją występy: Ivicy Vrdoljaka, Kuby Rzeźniczaka i Dicksona Choto. W brakach drużyny z Warszawy upatruję większe prawdopodobieństwo, że to Lech zdobędzie PP.
W drużynie z Poznania zabraknie: Marcina Kikuta, Tomasza Bandrowskiego oraz młodego Kamila Drygasa. Wraca natomiast po dłuższym odpoczynku aktor teatralny/piłkarz pochodzenia kolumbijskiego - Manuel Arboleda, który będzie mocnym punktem swojej drużyny.
Reasumując - dzisiaj Puchar Polski zdobędzie Lech Poznań, ponieważ ma lepszy skład w którym jest wiele indywidualności, przewaga psychiczna po ostatniej szczęśliwej, aczkolwiek wygranej nad Legią 1:0 po bramce Rudnevsa a także brak kilku ważnych zawodników w Legii oraz presja ciążąca nad trenerem Legii - Maciejem Skorżą a także całym zarządem stołecznego klubu.
⛔ 100
 
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny Kobiet Madryt
Spotkanie: Hantuchova-Stosur Dokładny wynik
Typ: Hantuchova 2-0
Kurs: 5,20
Bukmacher: betathome.pl
Analiza:
Dzisiaj około godziny 12 zagrają ze sobą zawodniczka Słowacji Daniela Hantuchova z reprezentantką Australii Samanthą Stosur.Hantuchova zajmuje obecnie 36 pozycję w rankingu a Stosur 7.Hantuchova gra w kratkę
: Miami ogranie Oudin i porażka z Woźniacką,Charleston ogranie Rodiny i Kudryavtsevy i porażka z McHale,Stuttgart wygrana z Dulgheru i porażka ze Stosur 2-1 w setach.Teraz w Madrycie obydwie zawodniczki rozegrały po jednym meczu: Daniela ograła Date gładko 2-0 natomiast Stosur miała problemy z Dulko lecz ograła ją 2-1.Stosur też miał wpadki w tym roku: W Indian Wells porażka z Safiną ,w Miami z Sharapovą,Charleston porażka z Veśniną i w Stuttgart porażka z Georges.Lecz ani razu nie przegrywała w 1 rundzie(zdarzało się jak co że w 2 rundzie a teraz jest 2 runda).Zawodniczki grały ze sobą dotychczas 6 razy:
16.02.2003 Hantuchova-Stosur (beton) 2-0 6-4 6-2
2.02.2006 Hantuchova-Stosur (hala) 0-2 6-7 2-6
16.05.2006 Hantuchova-Stosur (cegła) 1-2 2-6 6-1 3-6
17.04.2010 Hantuchova-Stosur (cegła) 0-2 3-6 6-7
16.06.2010 Hantuchova-Stosur (trawa) 1-2 3-6 6-3 4-6
20.04.2011 Hantuchova-Stosur (cegła) 1-2 4-6 6-2 4-6
Jak widać na cegle Hantuchova miała zacięte pojedynki ze Stosur.Daniela dawno niemiała jakiś dobrych osiągnięć więc uważam że może tu daleko zajść i że dzisiaj wygra gładko 2-0 w setach.Samantha jest zmęczona po Sttutgart gdzie grała z Georges( w tamtym turnieju na 4 mecze miała 3 mecze 3 setowe).Ostatni raz zawodniczka Słowacji wygrała w 2003 roku ze Stosur więc pora na przełamanie tej passy.Z Date Hantuchova miała dobrą frekfencję % gdzie z 1 serwisu zdobyła 73% piłek a z 2 serwisu 50%.Stosur też miała bardzo dobrą z 1 serwisu 82% a z drugiego tylko 38%(CO PEWNIE HANTUCHOVA WYKORZYSTA),gdyby nie otrząsnęła się w 2 secie już by jej nie było. Dlatego uważam że Daniela dzisiaj wykorzysta każdy błĄd i wygra 2-0 w setach.
⛔ 100
 
dark-white 11

dark-white

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Real Madryt
Typ: Barcelona -2,0 -2,5
Kurs: 5,25 -&gt; 5,00
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Dzisiaj pierwszy rewanż półfinałów Ligi Mistrzów, 4 i ostatnie już Gran Derbi. Chociaż sercem jestem za Realem no to jeżeli spojrzeć na to realnie no to ten typ wydaje się bardzo pewny dlaczego?
Oto argumenty:
1. Absencje w drużynie Realu: R. Carvalho, Pepe, Sami Khedira, Sergio Ramos tak więc defensywa przetrzebiona
2. Brak Mourinho - Mourinho zasiądzie na trybunach lecz nie będzie mógł się w żaden sposób skontaktować z zespołem (ani telefon ani karteczki kompletnie nic) w przerwie także nie będzie mógł zejsć do szatni.
3. Powroty w Barcelonie - Barcelona wreszcie będzie posiadać defensywę gdyż zagra i Puyol i Abidal no i po za tym Pique tak więc Barcelona zdrowieje
4. Real musi zagrać ofensywnie a pamiętamy jak to się skończyło w zeszłym roku a mianowicie 5:0 dla Barcy
5. Camp Nou - tutaj trawa będzie zroszona, przystrzyżona, a także będzie doping kibiców
Jedynym argumentem za Realem jest wróżba osmiornicy Ikera ;)
⛔ 100
 
mowmipiotr 6

mowmipiotr

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Madrid
Spotkanie: Milos Raonic (CAN) - Feliciano Lopez (ESP)
Typ: 1:2
Kurs: 3.80
Bukmacher: Bwin
Patrząc na ranking faworytem jest Kanadyjczyk. Patrząc jednak na ostatni turniej w Estoril oraz turniej w Belgradzie gdzię obydwaj panowie toczyli boje to Lopez doszedł aż do finału gdzie przegrał z Djokovicem. Raonic swą przygodę zakończył w półfinale kreczując w pojedynku z Verdasco. Być może był to efekt zmęczenia. Obydwoje są w dobrej formie ale uważam, że będzie to stosunkowo zacięte spotkanie z przewagą Hiszpana.
✅ 280
 
wilk_polska 11

wilk_polska

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie
Spotkanie: Niemcy- Słowenia
Godzina: 16:15
Typ: +5,5 gola (więcej niż 5,5 gola)
Kurs: 2,05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Każdy, kto śledzi mistrzostwa świata w hokeju na lodzie 2011, bez wątpienia przeciera oczy ze zdumienia. Część wyników wręcz szokuje, co tylko świadczy o tym, że poziom tych rozgrywek bardzo się wyrównał. Kto by pomyślał, że drużyna Niemiec powiezie po kursie około 10,00 Rosję? Czy ktokolwiek by postawił złamanego grosza, że Niemcy wygrają takie mecze jak właśnie z Rosją i Słowacją (także po potężnym kursie około 8,00?), czyli ekipami, z którymi zawsze dostawali baty? Ostatni mecz Niemców pokazał, że potrafią strzelać gole, a strzelenie czterech bramek Słowakom nie może być przypadkiem. Dzisiaj mecz Niemców ze Słowenią. Ponownie stawiam, że będą gole, że padnie ich chociaż te sześc. Słowenia wiadomo- nic ciekawego. Owszem, mogą się starać bronić, ale jak już linka od worka z bramkami puści, to może być zabawa i gol za golem. Na to po raz kolejny liczę...
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom