>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.05.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
Z 16

zizou303

Użytkownik
spotkanie: Beroe - L. Plovdiv
typ: 2/2
kurs: 3.75
buk: ladbrokes
Analiza: dziś o godz. 17:00 rozpocznie się spotkanie w lidze bułgarskiej A PFG w którym Beroe podejmie u siebie Lokomotiv Plovdiv. stawiam w tym spotkaniu na zwycięstwo gości którzy na pewno będą dziś bardziej zmotywowani niż ich przeciwnicy. Lokomotiv zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli i do 3 miejsca gwarantującego udział w Lidze Europejskiej traci 6 pkt , a do końca zostało 6 kolejek. Gospodarze już o nic nie walczą , 7 miejsce gwarantuje im utrzymanie, a na puchary nie mają już szans. Po ostatnich 2 porażkach widać że powoli już szykują formę na przyszły sezon. Wprowadzają młodych do składu, dodatkowo dziś nie zagra ich podstawowy obrońca Vasko Panev. Goście zmobilizowani wygrali ostatnie 2 mecze 3:0 oraz 3:1, widać że mają jeszcze nadzieję że CSKA Sofia straci punkty. W historii Beroe 4 razy podejmował u siebie Lokomotiv i ani razu nie zdołało wygrać, na razy remisując i 2 razy przegrywając bilans w bramkach 1:7 mówi sam za siebie. Stawiam na zwycięstwo gości 2:0
⛔ 100
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Spotkanie: FC Barcelona – Real Madryt
Typ: Występ drużyny - Real Madryt - 10 do 15 pkt.
Kurs: 9.50 ~ 5.00
Bukmacher: Bet365
W dzisiejszym meczu raczej nie będziemy świadkami niczego nadzwyczajnego, chyba, że nieuniknionych spięć pomiędzy piłkarzami , trenerami i kibicami.
Real na dobrą sprawę sam sobie zaszkodził w poprzednim meczu. Szkoda , że Królewscy nie potrafią do gry wnieść tyle co Arsenal , który świetnie potrafił odpowiedzieć Katalończykom po tym jak już po 26min przegrywali na Emirates. Podobnie również jak rok temu tylko, że wyżej.
Najbardziej martwi fakt, że Ronaldo nie potrafi podnieść swojej drużyny i poprowadzić ją do zwycięstwa. Ustawienie Di Marii, Ozila w ataku nie było jednak dobrym pomysłem. Real naprawdę mógłby wygrać spotkanie nawet na Camp Nou ale do tego są potrzebne stalowe nerwy i spokój a przede wszystkim płynność gry , którą Katalończycy opanowali do perfekcji. Może jednak brak Pepe wpłynie dzisiaj pozytywnie na grę Realu choć bardzo w to wątpię , zwłaszcza po tym jak świetnie Portugalczyk spisywał się już w niejednym meczu przeciwko Barcelonie.
W mojej ocenie jedynie przerwanie płynności gry Katalończyków i przede wszystkim staranne i dokładne podania Królewskich mogą wprowadzić lekki chaos w drużynie gospodarzy. Jednak czy to wystarczy by w ogóle wygrać i na dodatek wystarczająco wysoko ? Nie sądzę. Wynik dwumeczu jest już raczej przesądzony a Królewscy powinni w tym meczu przede wszystkim nie dać się zdominować i walczyć o remis i jak najlepszą grę w polu. Chciałbym, żeby w końcu gra Ronaldo , Di Marii i Ozila była bardziej płynniejsza i o wiele bardziej efektywna bo do tej pory nic pożytecznego z ich strzałów i podań nie wynikało. Pomimo tego, że Barcelona ma już praktycznie pewny awans chciałbym ujrzeć wyrównany mecz pomiędzy tymi zespołami choć raz. Mecz finałowy CdR nie wliczam bo to kompletnie inne rozgrywki. Nie ma nic nic bardziej przygnębiającego jak oglądanie jednostronnego spotkania Gran Derbi i nie ma nic bardziej przyjemnego niż oglądanie spotkania pełnego celnych strzałów i świetnych interwencji a nie szukania okazji do faulów i rozpaczliwych symulacji jak miało to miejsce w ostatnich spotkaniach obu zespołów.
Biorąc pod uwagę fakt, że Real potrafi wywalczyć kilka rzutów rożnych nawet na trudnym terenie a na dodatek o kartki dla Królewskich wcale nie będzie tak trudno , myślę, że utrzymanie się na granicy 10-15 pkt nawet po strzelonej bramce jest bardzo możliwe i za symboliczne 5 zł warto zagrać.
⛔ 100
 
babe 17

babe

Użytkownik
Dyscyplina: Mutua Madrileña Madrid Open R2, Tennis
Spotkanie: G. Garcia-Lopez - T. De Bakker
Typ: G. Garcia-Lopez
Kurs: 1.752
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Druga runda turnieju Masters ATP w Madrycie. Po Raonicu i Lopezie na kort nr 2 wyjdą reprezentant gospodarzy Guillermo Garcia-Lopez i Thiemo De Bakker. Kurs na Hiszpana jest dosyć wysoki i biorąc pod uwagę obecną formę Holendra trochę dziwi. Ale dobra, skoro taki jest to nic tylko grać. De Bakker musiał przechodzić przez kwalifikacje w których męczył się m.in. z naszym Łukaszem Kubotem. Wcześniej po bardzo długim, zaciętym meczu ograł Bautiste-Aguta co też mu chluby nie przynosi. Już w MD w 1 rundzie pokonał wracającego po kontuzji J.C. Ferro. Teraz pora na trochę innego rywala. Przede wszystkim Garcia-Lopez gra bardziej agresywny tenis od poprzednich rywali Holendra. Hiszpan ma mocny serwis, którym trafia dosyć regularnie i na pewno nie odstaje dużo w tym elemencie od wysokiego De Bakkera. Hiszpan w zasadzie nie wyróżnia się jakimś uderzeniem, gra poprawnie w każdym elemencie. De Bakker to na pewno talent ale w chwili obecnej nie powinien sprawić problemów Garcii-Lopezowi.
✅ 75.2
 
I 7

iuliusz

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie : Vikingur vs. Thor Akureyri
Typ: Vikingur
Kurs: 2,05
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Gospodarze pewnie podchodzą do meczu. Są pewni siebie, w zespole panuje dobra atmosfera. Zarówno oni jak i przyjezdni chcą dobrego początku sezonu. Myślę, że lepszy sezon przygotowawczy odbyli piłkarze Vikingur. W pierwszych meczach sezonu, liczy się myślenie, motywacja i podejście do meczu aniżeli same umiejętności piłkarskie. Gospodarze przed własną widownią, będą chcieli lepiej się zaprezentować, mieć dobry start, aby w końcu nie być tylko w połowie tabeli. Ostatnimi czasy Vikingur nie przegrywał z Thor&#39;em. Nie mówię, że jest to pewny typ, ale wszystkie znaki wskazują na gospodarzy, więc jeśli obstawiać, to tylko na nich.
✅ 105
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Piłka Nożna, Puchar Polskie, godz. 18:30
Spotkanie: Lech Poznań - Legia Warszawa
Typ: 2
Kurs: 2.90
Bukmacher: bwin
Analiza:
Zaskakująco wysoki kurs na gości, czyli Legię, ale zacznijmy od początku. Dziś o godzinie 18:30 w Bydgoszczy na stadionie Zawiszy odbędzie się finał pucharu Polski, pomiędzy zespołem Lecha Poznań, a warszawską Legią. Lech to zespół, który w ligowej tabeli plasuje się na pozycji 10 mając na swoim koncie 33 punkty oraz stosunek bramkowy wynoszący 27:19. W ostatnich 5 spotkaniach ligowych Kolejorz zdobył 5 punktów: 1 zwycięstwo, 2 remisy oraz 2 porażki. Kolejne wyniki: 2:2 u siebie z Śląskiem, porażka 0:1 z Polonią Warszawa, 1:0 w Poznaniu z Legią, 0:0 w Poznaniu z GKS-em Bełchatów i porażka 0:1 w Lubinie z Zagłębiem. Jako, że mecz jest w Bydgoszczy liczę go w obu przypadkach jako wyjazd. Na tych Lech spisuje się fatalnie 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz 6 porażek. Legia Warszawa to klub, który w ligowej tabeli plasuje się na pozycji 5, mając 2 punkty więcej niż Lech Poznań, klub ze stolicy jak do tej pory osiągnął stosunek bramkowy wynoszący 30:34. W ostatnich 5 meczach ligowych &quot;Duma Stolicy&quot; zdobyła tylko 4 punkty, przede wszystkim dzięki ostatniemu zwycięstwu. Kolejne mecze Legii: 2:3 z Ruchem Chorzów, 2:2 w Warszawie z Zagłębiem, 0:1 w Poznaniu, 1:2 z Lechią Gdańsk, oraz przełamanie i zwycięstwo z Widzewem 1:0. Jeśli patrząc na mecze wyjazdowe to Legia spisuje się nieco lepiej niż Lech: 4 zwycięstwa, 1 remis oraz 7 porażek. Dlaczego stawiam na Legię? Grają lepszą piłkę niż Lech, posiadają według mnie lepszego trenera, Skorża odnosił sukcesy m.in. z Wisłą Kraków, a Bakero czym może się pochwalić, wynikami w LE, gdzie zespół był przygotowany przez Jacka Zielińskiego. Legia zagrała lepiej w Poznaniu niż gospodarze czyli Lech. Puchar powinien trafić do Legii bo zasłużyli na niego, pewnie eliminowali rywali pewne zwycięstwa z Ruchem, oraz półfinał w którym rozgromili Lechię Gdańsk, a Lech ? Bardzo się męczył z Podbeskidziem. Mam nadzieje że puchar pojedzie do Warszawy.
⛔ 100
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka Nożna|Islandia
Spotkanie: Breidablik - KR|Połowa\Koniec meczu
Bukmacher: BWin
Typ: 2/2
Kurs: 3.70
Czas rozpoczęcia: 21:15
Analiza:
Pierwsze spotkanie pomiędzy ubiegłorocznym mistrzem kraju zespołem Gospodarze Breidablikiem a 4 drużyną 2010 roku zespołem KR. Breidablik 16 kwietnia przegrał w superpucharze aż 0:3 z wicemistrzem kraju FH, przed sezonem d Lokeren został sprzedanych ich najlepszy napastnik ALFRED FINNBOGASON 21/14, w miejsce tego napastnika ściągnięto rezerwowych napastników ze słabszych drużyn z ligi.Zespól gości zakupił bramkarza, pomocnika, obrońce i napastnika, i jedynie o bramkarzu i pomocniku można powiedzieć że były to udane transfery, nie wiadomo co spodziewać się o pozostałych dwóch, sprzedano dwóch niewyróżniających się graczy. Wracając do meczu to forma gości jest niewiadomą, zaś Breidablik doznał wysokiej porażki. Po za tym można powiedzieć że mistrza zdobyli dość przypadkowo. Po za tym w pojedynkach pomiędzy Breidablikiem a KR 7 razy wygrał KR, 3 razy był remis i dwa razy wygrał Breidablik, Stan bramkowy KR 20-8(oczywiście to jest statystyka KR na boisku Breidabliku). W ostatnim zwycięskim meczu KR prowadził po pierwszej połowie, zaś Breidablik już po pierwszej połowie przegrywał ze wspomnianym FH, po za tym goście stracili mistrzostwo po dwóch porażkach z Breidablikiem w poprzednim sezonie i będą na pewno chcieli się zrewanżować.
✅ 270
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplna: piłka nożna,
Liga Mistrzów

Spotkanie: Barcelona - Real
Typ: pierwszy gol zdobyty strzałem lewą nogą
Kurs: 4,50
Bukmacher:

Ciekawy kurs na sposób zdobycia pierwszej bramki w dzisiejszym meczu Barcelony z Realem w półfinale Ligi Mistrzów. Na murawie zobaczymy wielu ofensywnie przysposobionych lewonożnych zawodników, którzy mogliby otworzyć wynik spotkania strzałem lewą nogą, a także gracze, którzy przyzwyczaili nas do zdobywania bramek zarówno prawą, jak i lewą nogą.
Piłkarze lewonożni:
  • Messi
  • Di Maria
  • Ozil
  • Keita
  • Marcelo
  • Abidal
  • Fontas

Piłkarze &quot;obunożni&quot;:
  • Villa
  • Ronaldo
  • Pedro
  • Benzema
  • Higuain
  • Kaka
  • Xabi Alonso
  • Jeffren

Źródło: transfermarkt.de
✅ 350
 
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
Piłka Nożna, Puchar Polski, godz. 18:30
Spotkanie: Lech Poznań - Legia Warszawa połowa z większa ilością goli)
Typ: 2. połowa
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie już za kilkanaście minut więc nie będę się silił na jakąś szczegółową analizę. Do tego typu przekonały mnie składy, a przede wszystkim fakt, że na ławce rozpoczną Stilić (w Lechu) i Kucharczyk (w Legii). Dwaj bardzo kreatywni zawodnicy, myślę, że ich brak oznacza, że w pierwszej połowie zespoły raczej skupią się na obronie. Poza tym biorąc pod uwagę stawkę meczu myślę, iż przed przerwą drużyny będą się nieco &quot;badać&quot; nawzajem a gdy któraś straci już gola to w drugiej części będzie próbowała to nadrobić, więc napastnicy przeciwnika będą mieli więcej miejsca na kontry. Zastanawiałem się jeszcze na zagranie typu, że w pierwszej odsłonie bramka nie padnie, ale był tylko nieco wyższy (2,25), a ten uważam za pewniejszy.
⛔ 100
 
F 72

filip11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna|Islandia
Spotkanie: Breidablik - KR Reykjavik
Bukmacher: Bet365
Typ: 2
Kurs: 2.25
Czas rozpoczęcia: 21:15
Analiza:
Reykjavik przegrał w ubiegłym sezonie oba mecze ze swoim dzisiejszym przeciwnikiem. Pora więc przerwać to passę i wywieść 3 punkty. Breidablik ostatnio nie zachwyca, swój ostatni mecz przegrali aż 0:3 z Hafnarfjordur i nie można powiedzieć, że jest to dobry wynik. Z kolei forma KR Reykjavik jest w pewnym sensie niewiadomą, lecz dokonali oni kilka istotnych wzmocnień, które mogą zadecydować nawet o wygranej. Goście na pewno będę chcieli odegrać się za poprzedni sezon, ponieważ zaważyło to o losach mistrzostwa. Ponadto ekipa Breidabliku zagra bez swojego skutecznego napastnika z poprzedniego sezonu - Alfreda Finnbogasona, na jego miejsce powołano młodzika z niewielkim doświadczeniem. Mimo iż forma obu zespołów nie jest jeszcze mi w 100% znana uważam, że to KR Reykjavik wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko i nie pozwoli już na samym początku stracić 3 punktów kosztem jednego z największych rywali do objęcia mistrzowskiego tytułu. Myślę, że typ na gości po 2.20 jest wart ryzyka. Poprzedni sezon w wykonaniu ekipy Breidablik był znakomity i z pewnością zaskoczył wszystkich - czy jednak zdołają to powtórzyć i w tym sezonie? Goście wyjdą skoncentrowani w 120% i to raczej oni odniosą zwycięstwo w tym na pewno nie łatwym meczu.
✅ 125
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Koszykówka, Chorwacja, godz. 19:15
Spotkanie: Split CO - Cedevita
Typ: 2 [hc 11,5:0]
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bwin
Analiza: Jedenasta kolejka chorwackiej A1. Gospodarze to zespół z 6 pozycji w grupie A. Bilans na dzisiaj 4w/6p. Goście to lider i główny faworyt do mistrzostwa. W tej chwili bilans 9w/1p. W ostatniej kolejce ograli w meczu derbowym Cibonę u siebie 97:93. Split przegrał natomiast 56:75 z Borikiem, zespołem środka tabeli. Miesiąc temu Cedevita wygrała 82:71 (mecz pierwszej rundy). Tym razem jednak typuję okazalszą wygraną gości. Gospodarze to zespół młodych graczy z rocznika 89-92. Jest 4 doświadczonych 30-latków, ale wszyscy to gracze chorwaccy. Cedevita to przecież uczestnik FinalEight Eurocup. Nie zwojowali tam nic, ale po drodze ograli Estudiantes czy Benetton. Prym wiodą reprezentant kraju D. Rudez, ponadto trzej Amerykanie Draper, Edwards, Wright. Kadra szeroka i nie powinno być problemu z wygraną w tym spotkaniu. Z 10 meczów Cedevity w lidze chorwackiej w sezonie 5 to wygrana przynajmniej 12 pkt.
⛔ 100
 
flejter 0

flejter

Użytkownik
Dyscyplna: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Real
Typ: X/1
Kurs: 4,15
Bukmacher: betsafe
Witam, dzisiaj już ostatnie spotkanie i Europy, jak wiemy poprzedni mecz miałwiele kontrowersji a mianowicie chodzi o czerwona kartkę dla PEPE jedni mówia że powinna być inni nie. Coż taka jest już piłka. Ale dzisiaj jest kolejny dzień, przed piłkarzami Realu Madryt bardzo trudno spotkanie na stadionie gdzie będzie ponad 100 tysięcy osób. Na ich terenie się gra bardzo ciężo i wszyscy pamiętają wygrana Barcy 5-0. Barcelona będzie grałą z przewagą dwóch goli. Więc sądzę że nie będa się zytnio forsowali żeby w pierwszej połowie, żeby jakiejś kontry nie mieli i stracili piłkę Sądzę że beda grali swoje i tak jak tydzień temu w meczu, grali na Santiago Bernabeu gdzie posiadanie piłki było ponad 60 % i grali głównie na swojej połowie czekając na REAL. W drugiej połowie Barca może się pokusić o bramke, żeby przypięczętować swoje zwycięstwo nad realem. Stawiam że w pierwszej połowie będzie bezbramkowy remis, a w drugiej Barcelona skusi się na bramke i wygrają skromnie 1-0.
⛔ 100
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt
typ: Barcelona dostanie więcej punktów za kartki
kurs: 3.75
bukmacher: ladbrokes
Uważam że w dzisiejszym meczu grozniejsze akcje bedzie przeprowadzal Real. Taki trener jak Mourinho napewno nie zrezygnował z walki o finał. W poprzednim meczu więcej punktów za kartki otrzymali gracze Realu m.in. kontrowersyjna czerwona kartka Pepe. Za kartki pauzują Pepe, ramos, nie zagra również Khedira, wszyscy Ci zawodnicy często otrzymują kartki. Zagrają dzisiaj teoretycznie mniej zawodnicy gracze jak np. Arbeloa. Barcelon myślę będzie musiała często powstrzymywać faulami akcje przede wszystkim dynamicznych Ronaldo i Di Marii. Kandydatami do kartek są napewno Alves, Busquets, Puyol. Real myślę że wyjątkowo będzie unikał dzisiaj brutalnej gry przeciw Barcelonie. Dodam że za czerwoną kartkę drużyna otrzymuje 25 pkt, natomiast za żółta 10 pkt.
⛔ 100
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dyscyplna: piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Real
Typ: G. Higuain Strzelcem gola w dowolnym czasie TAK
Kurs: 3,80
Bukmacher: Expekt
Szybko bo nie ma czasu. Mourinho nie składa broni. Postawił wszystko na jedną kartę. Higuain na szpicy , pomagać mu będą Di Maria , Ronaldo , Kaka. Pierwszego meczu nie ma co tu opisywać , bo tam to było murowanie. Przypomnę , ze Real wyszedł , bez klasowego napastnika , później czerwona kartka i pozamiatane było. Higuain po kontuzji , zdołał już na Mestalla z Valencią upolować Hat Tricka. Z Barceloną nie grał tydzień temu. Dziś dostaje szansę od pierwszej minuty i sądzę , że jest w stanie zdobyć bramkę. Mourinho stawia wszystko na jedną kartę , Ronaldo Barcelonie strzelać zbytnio nie potrafi , więc główny kandydat to Gonzalo. Nie wierzę , żebyśmy dziś oglądali taki antyfutbol jak w pierwszym meczu , raczej nawiązywałbym do tego meczu z Pucharu Króla. Dlaczego ? tam był jeden decydujący mecz , podobnie jak i teraz. Tu nie ma czego bronić , tu trzeba grać. Dziś spodziewam się meczu na miarę Gran Derbi z bramkami z obu stron. Wole się nie bawić w typowania 1x2 , a , że jestem niemal pewien , że kilka bramek zobaczymy to stawiam , że jedną z nich upoluje Higuain. Jeszcze po takim kursie to już całkowicie jestem skłonny zaryzykować. W fazie pucharowej Szachtar i Arsenal bramki na Camp Nou zdobywali , Real też jest w stanie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom