>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.12.2010 (piątek)

Status
Zamknięty.
B 0

biro

Użytkownik
Spotkanie : Lazio - Inter
Typ : Ilość rzutów rożnych : Więcej niż 12 .
Kurs : 3.20
Buk : William Hill
Analiza : Elo . Już za 4.5 godziny rozpocznie się spotkanie w Włoskiej Serie A . Rzymianie podejmować będą przyjezdnych z Mediolanu . Nie odważył bym się tutaj postawić na którąś z drużyn z jednego oczywistego powodu - W tym meczu może zdarzyć się wszystko . Typ na rzuty rożne wydaje się być bardzo dobrym typem . Over 12 rzutów rożnych - myślę że będzie bez problemu . Jeśli któraś z drużyn strzeli szybko bramkę druga będzie chciała natychmiast odrobić i co za tym idzie będzie coraz więcej cornerów . Przypomnę jeszcze że jest to mecz na szczycie w Seria A - Vice lider zagra z 5 drużyną ligowej tabeli . W tym meczu proponuję jeszcze Over jeśli chodzi o kartki , Under jeśli chodzi o gole . Mecz rozpoczyna się o godzinie 20:45 na który wszystkich serdecznie zapraszam . ( To mój pierwszy typ na forum , myślę że będzie na Plus ) .
✅ 220
 
reptile 3

reptile

Użytkownik
Spotkanie: St.Pauli- Kaiserslautern
Typ: X (gospodarze wygrają-zwrot stawki)
kurs: 2.10
buk: Bwin
analiza: St. Pauli nie wygrało już od 6 spotkań. Ostatni raz zgarnęli 3pkt w połowie Październka w meczu z Norymbergą. Coraz bliżej im do strefy spadkowej. W dzisiejszym mecz będą chcieli w końcu przełamać fatalną passę i zapunktować. Motywacja z ich strony będzie więc z pewnością bardzo duża, jednak umiejętności, które w tym sezonie prezentują nie stawiają ich w roli faworytów. Goście w tym sezonie na 7 meczów wyjazdowych nie zanotowali ani jednego remisu. Kiedyś musi on nadejść i jest dużę prawdopodobieństeo, że zdarzy się on właśnie w tym meczu. Za gospodarzami są motywacja i wola walki , za gośćmi jednak lepsze umiejętności. uważam, że najbardziej prawdopodobny w tym meczu jest remi lub zwycięstwo gości.
0
 
E 0

encis

Użytkownik
Spotkanie: Lazio Rzym - Inter Mediolan
Typ: Strzelec: Dejan Stankovic
Kurs: 7.2 -&gt; 5
Bukmacher: Betfair
Analiza: Dzis wieczorem w stolicy Wloch na Stadio Olimpico w Rzymie dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku vice lidera z mistrzem kraju. Ostatnie 5 pojedynkow wskazuje w roli faworyta zdobywce potrojnej korony w zeszlym sezonie, byly to trzy wygrana na zero z tylu i 2 remisy. W ostatnich meczach Inter pogubil punkty w lidze mistrzow i lokalnej. Pomoc w przywiezieniu 3 pkt na San Siro ma pomoc Dejan Stankovic ktory ostatnio ustrzelil hat-trick w meczu z Parma. Lazio mimo dobrego startu zwolnilo lekko tempo tracac lidera na rzecz lokalnego rywala Interu- Milanu. Druzyna Lazio nie posiada kontuzje czolowych graczy wiec z checia bede chcieli zostawic 3 pkt u siebie i odeslac Inter do Mediolanu z 0 dobytkiem.
⛔ 100
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Spotkanie: IBU Biathlon Women World Cup 2010/2011 - 7.5km Sprint: Östersund
Typ: Brunet, M-L - miejsce 1-3
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza: Po wczorajszym trafieniu a M. Fourcade dzisiaj ponownie stawiam na reprezentanta, a gwoli ścisłości reprezentantkę Francji. Brunet w biegu indywidualnym pokazała się z bardzo dobrej strony. Poza przyzwoitym strzelaniem znakomicie pobiegła na wymagającej trasie w Oestersund. Dlatego też mając na uwadze dzisiejsze zawody w sprincie spodziewam się, że dobra forma biegowa Francuzki pozwoli jej w przypadku pudła na strzelnicy zając miejsce w czołówce a dokładniej na podium. Jej najgroźniejszymi rywalkami będą Szwedki Zidek i Ekholm, które przed własną publicznością będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony. Mimo to liczę, że zdolną Francuzkę stać na top 3.
⛔ 100
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Spotkanie : Anwil Włocławek - Trefl Sopot
Typ: 2
Kurs: 3,50
Buk: Bet365
Anwil we wtorek poległ sromotnie w EuroCup. Długa podróż i dzisiaj już mecz z potentatem ligi. Trefl 2 spotkania ostatnie przegrał. Jedno z Mistrzem Polski Asseco Prokomem ale dopiero po dogrywce. Wszyscy zgodnie podkreślają, że Trefl celuje w top4 Tauron Basket Ligi więc porażka w 3 meczu z rzędu nie wchodzi w grę... Kadrowo myślę, że dość wyrównanie gdy oba zespoły zagrają na swoim optymalnym poziomie to w obu teamach ma kto rzucać i grać. Trefl to solidny zespół a skoro potrafi nawiązać walkę z mistrzem polski to na pewno nawiąże ją z Anwilem, w którym to dużo uzależnione jest od rzutów za 3 pkt.
✅ 250
 
J 0

jurekosp

Użytkownik
Spotkanie: Chaux-de-Fonds - Sierre-Anniviers
Typ: 1
Kurs: 1.55
Buk: Bwin
Analiza:
Hokeiści pięknego miasta La Chaux-de-Fonds położenego kilka kilometrów pod francuską granicą(stąd nazwa ???? zajmują jak narazie trzecią lokatę ze stratą zaledwie 3 punktów do prowadzącego Ajoie ale biorąc pod uwagę ich ostatnią grę śmiem twierdzić,że niedługo powinni zagrzać pierwszą pozycję w lidze.W ostatnich 6 spotkaniach wygrywali czterokrotnie w tym bijąc na własnym lodowisku dwóch obecnie najgroźniejszym rywali: odpowiednio wygrane 6-3 ze wspomnianym Ajoie a także w ostatniej kolejce 5-2 z drugą Lozanną. Po drodze była przegrana po dogrywce ze świetną drużyną Oltenu na wyjeździe a także wygrana po dogrywce z wracającym do wysokiej formy Vispem. Myślę,że bardzo słaba drużyna gości,która w ostatnich 12 spotkaniach przegrała aż 9-krotnie nie będzie godnym rywalem dla hokeistów z francuskiej części Szwajcari a ci jeśli podejdą do tego meczu odpowiednio zmotywowani powinni łatwo poradzić sobie z przyjezdnymi. Kurs dynamicznie leci w dół,dziś jest to zaledwie 1.55 podczas gdy jeszcze wczoraj kurs był w granicach 1.80.Liczę na pewne zwycięstwo.
✅ 55
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Spotkanie: Lazio - Inter
Typ: Away team total goals - over 2,5
Kurs: 5,50
Buk: Gamebookers
Dzisiaj o 20:45 Lazio Rzym, podejmie Inter Mediolan. Stołeczny klub jeszcze do niedawna był liderem rozgrywek, lecz teraz spadł już na drugie miejsce i dystans pomiędzy dzisiejszym rywalem to tylko 4 punkty. Uważam, że Lazio ma mimo wszystko za słaby skład aby na stałe zagościć w czołówce. Inter natomiast wychodzi powoli z dołka. Ostatnie dwa mecze, mogą napawać optymizmem kibiców Interu, bo gra piłkarzy Beniteza była w tych meczach bardzo dobra i stwarzali sobie oni wiele dogodnych sytuacji. Goście przystąpią do tego meczu osłabieni brakiem kilku piłkarzy podstawowego składu, lecz moim zdaniem kadra Mediolańczyków jest dośc szeroka i rezerwowi którzy dostaną szansę w dzisiejszym meczu są także bardzo dobrymi piłkarzami, których stać na strzelenie trzech goli drużynie Lazio.
Dodam jeszcze że Rzymianie to dla Interu bardzo dogodny rywal. W ostatnich 20 meczach tych zespołów aż 10 razy wygrywał Inter 8 razy był remis, a zaledwie 2 razy trzy punkty zdobywało Lazio.
⛔ 100
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Spotkanie: IK Oskarshamn - Almtuna IS Winner (OT and penalty shots included)
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Ekipa Oskarshamn ostatnią wygraną z Tingsryds AIF przerwała passe czterech porażek z rzędu, nastroje w drużynie są dużo lepsze lecz czy to wystarczy by zdobyć kolejne punkty na własnej tafli…? Gospodarze od początku sezonu nie potrafią ustabilizować formy, potrafili przegrać z Vasteras (5:2), a następnie zdobyć 3 punkty w wyjazdowym spotkaniu z Leksand (5:3). W ekipie Almtuna w dzisiejszym spotkaniu zadebiutuje Peter Nylander, ten doświadczony zawodnik będzie duży wzmocnieniem dla klubu, a dziś ma wyśmienitą okazje żeby to udowodnić. Almtuna wygrała ostatnie spotkanie z Morą 4:3, jak stwierdził trener ta wygrana dodała zespołowi pewności siebie. Almtuna nadal mają szansę, aby ponownie zamieszać w walce o miejsce w play-off, a zdobycie kompletu punktów w Oskarshamn będzie kolejnym krokiem na drodze do tego celu. Patrząc na tabele faworyta trudno wskazać, lecz warto wspomnieć iż ekipa gości wygrywała 9 z 16 pojedynków między tymi ekipami. Oskarshamn po ostatnich potyczkach spada w dół tabeli, Almtuna dziś bardzo zmobilizowana i myślę że mają duże szanse na 3 punkty w tym starciu.
✅ 130
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Spotkanie: Le Havre AC - FC Metz
Typ: obie drużyny strzelą NIE
Kurs: 1.72
Buk: expekt
Analiza: Mecz 17 kolejki Ligue 2. Faworytem i to zdecydowanym jest zespół gospodarzy. Zespół jest w tej chwili klasyfikowany na 6 pozycji, ma 25 pkt., tylko 4 mniej od lidera. Goście są dopiero na 19 pozycji z 13 oczkami na koncie. Le Havre jednak zresztą jak i Metz ostatnio grają słabo. Gospodarze z ostatnich 6 gier zanotowali na swoje konto 4 remisy i jednąwygraną, goście w ogóle nie wygrywają, zresztąw całym sezonie w lidze zanotowali 2 wygrane, najmniej ze wszystkich 20 drużyn. Ja jednak postawię na under bramkowy w tym spotkaniu. Gospodarze mają bilans 16-11, u siebie 5-3-0, 10-4 w bramkach, goście 9-13. Oczywiście 9 strzelonych bramek to najmniej w lidze, dodatkowo na wyjazdach 0-3-3, bramki 3-6. W zespole gospodarze braknie w tym meczu tylko Sakuwaha (MF), gracza z ławki. U gości spore ubytki: Metanire (DF), Tandjigora (MF), Diaz (MF), Guerriero (MF) (ci dwaj zawodnicy to ważne ogniwa środka drużyny), Gestede (FW), Bourgeois (FW). W ostatnich 10 grach między tymi ekipami 8 razy poniżej 2,5 gola i 2 raz obie ekipy strzelały bramkę. Tym razem patrząc statystycznie też należy postawić na to, że tylko jedna ekipa strzeli ze wskazaniem na gospodarzy.
⛔ 100
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Lazio Rzym - Inter Mediolan
Typ : Inter wygra a suma goli wyniesie powyżej 2,5
Kurs : 4,75
Buk : bet365
Spotkanie zaczynające 15 kolejkę Serie A.Wicelider z Rzymu podejmie piaty w tabeli Inter.Spotkanie ważne dla Interu.Po ostatnich wpadkach z Brescia Milanem czy Chievo trener Interu zapowiedział marsz w górę tabeli.Jak widać na słowach nie poprzestał Inter wygrał 5-2 z Parmą i dzisiaj liczy na kolejne 3 pkt.Lazio natomiast po świetnym początku rozgrywek nieco spuszcza z tonu.Przegrana z Ceseną remisy z Parmą i Catanią u siebie nie napawają optymizmem przed meczem z Interem.W Interze spore braki kadrowe.Nie zagrają Coutinho, Chivu, Mariga, Julio Cesar, Milito, Maicon, Obi, Eto, Suazo, Mancini.W Lazio natomiast nie wystapią : Meghni, Quadri, Garrido.
Ja myślę że Inter jeśli chce jeszcze myśleć o mistrzostwie Włoch powinien to spotkanie wygrać.Milan jutro gra u siebie z Brescia więc może odskoczyć.Liczę na dobry mecz zwycięstwo Interu a typ na bramki to taki dodatek gdyz myślę że Lazio u siebie coś strzeli a skoro Inter ma wygrać to musi strzelić tą jedną bramkę wiecej
⛔ 100
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
EV Vienna Capitals - Hdd Tilia Olimpia Ljubljana
typ over 5,5
Kurs : 1,50
Buk : Ladbrokes

Ostatnie 7 bezpośrednich spotkań over 5,5.Na ostatnie 10 spotkań w lidze Capitals 7 overków ,Smoki natomiast 8 spotkań overowych na ostatnie 10 w EBEL.W zespole z Ljublany nie zagra Andrej Hebar ,który jest wykluczony do końca sezonu za brutalny faul na zawodniku EC Red Bull Salzburg Kevinie Puschniku,nie zagrają również,kanadyjski napastnik Matt Higgins (23 mecze ,8 goli ,11 asyst) oraz podstawowy bramkarz Ales Sila ,który dochodzi do siebie po zapaleniu płuc,zastapi dziś go w bramce Matija Pintaric GAA 3,68.Zielone Smoki straciły w tegoroczny sezonie już 93 bramki w 23 meczach.Mam przeczucie ,że dziś suma ta może być już trzycyfrowa,wbrew wypowiedzią fińskiego szkoleniowca Tilia, Hannu Järvenpää ,który w tym sezonie zapowiada PO.

http://www.youtube.com/watch?v=lJdp-28-5pk&amp;amp;feature=player_embedded
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Spotkanie: Lazio - Inter ( match action)
Typ: Over 100
Kurs: 6,50
Buk: Williamhill
Analiza: W 15 kolejki Wloskiej serii A spotykaja sie na stadio Olimpico w Rzymie lokalne Lazio i Inter Mediolan. Gospodarze tego spotkanie w tym sezonie dobrze sie spisuja i zajmuja doba druga pozycja tracac do lidera tylko 3 punktow. Obroncy Tytul mistrza kraju po fatalnej serii 4 spotkan bez zwyciestwa, spadli na 5 lokata i traca do lidera juz 7 punktow. Dziszajsze spotkanie bedzie napewno bardzo zaciety i nielatwo wskazywac faworyta co widzac z kursow na spotkanie. Lazio nie pokonalo Inter od 7 lat. Napewno dzis gospodarze beda chcieli wrezcie przerwac ta seria i sprawic przejemnosc wlansym kibicom. Pilkarze Inter po tym jak zapewnili sobie awans do fazej pucharowej lidze mistrzow, moga teraz sie skupic na rozgrywkach ligowych. Napewno podopiezni Beniteza latwo sie nie poddaza i dzis powalcza rownierz o dobry wynik. Moim zdaniem w to spotkanie nie zabraknie emocji ostrej walki i mam nadzeje dobrego widowisko z kilkoma golami. Uwazam tez ze gra bedzie sie toczycla prze wszystkim przed bramka rywale co spowoduje wiele sytuacji bramkowych oraz wybicie pilek na rzutow roznych. W spotkanie takiego kalibru napewno nie zabraknie ostra gra oraz przekroczenie przepisow. Uwazam wiec ze sedzia spotkanie pokaze kilku rzultych kartek i w efekcie bedzie musial pokazac czerwona. Przed nami wiec spotkanie gdzie moze pasc kilku goli, sedzia pokazac wiele kartek, oraz druzyny wykonaja wiele rzutow roznych. Dlatego an dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Lazio i Inter ( match action) bedzie powyzej 100 punktow.
⛔ 100
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Spotkanie Sonderjylland - Herning
typ Herning + 1,5
kurs 2.05
buk tobet
Analiza: SOnderjyskie to bez watpienia najsilniejsza druzyna dunskiej ligi i najpowazniejszy kandydat do tytulu jednak kurs w granicach 1.4 na ich zwyciestwo jest moim zdaniem przeszacowany. Herning to na ta chwile jedyna druzyna która dotrzymuje kroku Sonderjyskie tracac w tabeli do nich zaledwie 2 punkty. w ostatnim meczu miedzy tymi druzynami Herning wygralo 4:2 a miało to miejsce zaledwie 2 tygodnie temu, zreszta druzyna gospodarzy wydaje sie przezywac kryzys poniewaz nie potrafili ostatnio pokonac odense jednej z najslabszych druzyn ligi. Tak wiec uwazam iz dzisiaj nie bedziemy swiadkami okazalej wygranej gospodarzy
✅ 105
 
M 6

mentosix

Użytkownik
Spotkanie: Lazio Rzym- Inter Mediolan
Typ: over 2,5 gola w 2 połowie
Kurs: 5,5 --&gt; 5
Bukmacher: Bwin
Analiza :
Dziś mecz na szczycie we Włoszech. Zajmujące drugie miejsce Palermo podejmie mistrza Włoch drużynę Interu Mediolan. Mój typ to powyżej 2,5 gola w 2 połowie, dlatego że po 1. Palermo woli strzelać bramki w drugiej połowie a jeszcze w meczu z taką drużyną jak Inter na początku będzie grała ostrożnie i dopiero z czasem się otworzy a znów Inter często traci bramki w drugiej połowie meczu. Inter trzeba przyznać, że zawodzi w tym sezonie, ale wiemy jak ten zespół potrafi się spiąć na ważne spotkanie, którym niewątpliwie jest mecz z Palermo. Myślę, że druga połowa skończy się wynikem 2-2.
✅ 400
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Spotkanie: Lazio - Inter
Typ: 1/1
Kurs: 4.50
Buk: Unibet
Analiza:
Dziś o 20:30 odbędzie się hit włoskiej Serie A i zmierzą się Lazio Rzym z Interem Mediolan. Obie drużyny zajmują wysokie miejsce w tabeli, odpowiednio drugie i czwarte, ale w ostatnio nie zachwycają w lidze. Po ostatniej kolejce na pewno w lepszym humorze są podopieczni Rafy Beniteza, którzy rozgromili Parmę aż 5:2. Trener gości będzie miał ból głowy z obsadzeniem defensywy bowiem w meczu nie wystąpią: Chivu, , Julio Cesar, Milito, Maicon, Samuel. Takie braki mogą wpłynąć na słabą komunikację między defensorami. Również ofensywa będzie osłabiona, gdyż nie wystąpi Eto&#39;o, pauzujący na niesportowe zachowanie, Milito, Suazo, Coutinho czy Obi. Wyniki Interu na wyjazdach również nie powalają na kolana, bowiem wygrali tylko 3 spotkania na 7 meczy i strzelili tylko sześć bramek, tracąc punkty z średniakami ligowymi. Fakt gospodarze nie grają tak efektownie jak na początku sezonu, ale myślę że będą chcieli zdobyć 3 &quot;oczka&quot; z mocno osłabionymi gośćmi.
✅ 350
 
rozpen 22

rozpen

Użytkownik
Spotkanie: FC St. Pauli - 1. FC Kaiserslautern
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 5.10 (5.0)
Bukmacher: Expekt
Analiza :
Witam! Dzisiejszy wieczór dość ubogi w ofertę jeżeli chodzi o ciekawe typy. Mimo tego, znalazłem w miarę ciekawy mecz. Zajmująca 14 miejsce po 14 kolejkach drużyna FC St. Pauli zmierzy się na własnym stadionie z okupująca środek tabeli FC Kaiserslautern. Ostatnie spotkanie tych zespołów zakończyło się wynikiem 3:0 na korzyść tych drugich. St. Pauli w minionych 5 kolejkach zdołała jedynie raz zremisować, natomiast Kaiserslautern udało się wygrać 3 razy i również raz zremisować. Goście rozpędzeni po wygranej z Schalke 5:0 dzisiaj na pewno będą chcieli podtrzymać tą passę i już od pierwszej minuty będą atakować. Bukmacherzy poczęstowali nas dość wysokim kursem nawet na czystą dwójkę (3.10). Dają to brać, zabierają - uciekać. Ja wybrałem typ HT/FT 2/2 - uważam, że przyjezdni sprawią niezły łomot ostatnio dość kiepsko spisującej się St. Pauli i jak już powiedziałem od pierwszych minut będziemy świadkami niezłej gry.
⛔ 100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : Lazio Rzym - Inter Mediolan
Typ : Rzuty rożne : Inter (-1)
Kurs : 3.25
Buk : William Hill
Analiza : Witam . Dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie w ramach 15 kolejki Włoskiej pierwszej ligi . Zmierzą się ze sobą rewelacja tego sezonu z czyli Lazio z rozczarowaniem tego sezonu drużyną gości a mianowicie Interem Mediolan . Nie wątpliwie będzie to klasyk tej kolejki . Grają ze sobą 2 i 5 miejsce tabeli . Zresztą każdy mecz z udziałem Interu jest zapowiadany jako dość dobre widowisko . Jednak Inter z Benitezem to już nie ten sam Inter co z Murinho . Ewidentnie widać brak ,,13&#39;&#39; zawodnika jakim jest Szkoleniowiec . Jak już kolega biro napisał nie warto dawać na kogo kol wiek z tych drużyn . Ja również uważam że w tym meczu może zdarzyć się dosłownie wszystko , począwszy od wysokiej wygranej jednych ze stron jak remisem 0:0 . Rzuty rożne na ten mecz to idealne rozwiązanie . Teraz tylko pytanie : Co wybrać z bogatej oferty bukmachera - Willia&#39;m Hill&#39;a . Ja zdecydowałem się postawi na to że Inter w rogach wygra przynajmniej 2 rzutami . Uważam że jeśli będzie utrzymywał się wynik remisowy lub Mediolan będzie przegrywał do na 100% będzie chciał odrobić straty . Inter w ostatniej kolejce wygrał wysoko bo aż 5:2 , ale myślę że tamten wynik nie będzie miał żadnego znaczenia co do dzisiejszego wyniku . Wszystkich ale to wszystkich zapraszam do obejrzenia tego jak że arcy ciekawego spotkania gdyż i tak dziś nie ma wielkiego wyboru co do oglądania meczów . Można się jeszcze skusić na mecz Benficki ale i tak nie ma co porównywać tych dwóch spektakli , gdyż włoski będzie o niebo lepszy . Również polecam typ na Over kartek nawet over 5 po kursie 4.00 .
PozdrAwiam .
⛔ 100
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Spotkanie : Utah-Dallas
Typ : 1
Kurs : 1,57
Buk :bet365
Dziś w nocy dojdzie do bardzo ciekowgo pojedynku drużyn z Jazz i Mavericks.
Obie ekipy są w wybornej formie w ostatnich 6 spotkaniach po 6 zwycięstw.
Odpowiednio Utah;
2/12-10 NBA Utah vs. Indiana 110:88
30/11-10 NBA Utah vs. Milwaukee 109:88
28/11-10 NBA L.A.Clippers vs. Utah 97:109
27/11-10 NBA Utah vs. L.A.Lakers 102:96
25/11-10 NBA Utah vs. New Orleans 105:87
23/11-10 NBA Utah vs. Sacramento 94:83
Mecze Dallas
02/12-10 NBA Dallas vs. Minnesota 100:86
30/11-10 NBA Dallas vs. Houston 101:91
28/11-10 NBA Dallas vs. Miami 106:95
27/11-10 NBA San Antonio vs. Dallas 94:103
25/11-10 NBA Oklahoma vs. Dallas 103:111
24/11-10 NBA Dallas vs. Detroit 88:84
Myśle że dzisiaj wielkim atutem do zwycięstwa będzie parkiet w hali utah,
ta drużyna w spotkaniach jestbardzo mocna,co pokazywała już w poprzednich sezonach.
Do tego od 2003 roku Utah pokonała u siebie Dallas 10 razy notując 4 wpadki,
nie przegrywając z dallas od 3 lat.
Ostanie mecze pomiędzy sobą.
02/02-10 NBA Utah vs. Dallas 104:92
06/02-09 NBA Utah vs. Dallas 115:87
27/12-08 NBA Utah vs. Dallas 97:88
04/03-08 NBA Utah vs. Dallas 116:110
27/12-07 NBA Utah vs. Dallas 99:90
10/01-07 NBA Utah vs. Dallas 105:108
12/12-06 NBA Utah vs. Dallas 101:79
12/03-06 NBA Utah vs. Dallas 87:90
03/11-05 NBA Utah vs. Dallas 93:82
24/02-05 NBA Utah vs. Dallas 83:101
29/01-04 NBA Utah vs. Dallas 91:88
06/01-04 NBA Utah vs. Dallas 108:94
12/04-03 NBA Utah vs. Dallas 95:92
04/02-03 NBA Utah vs. Dallas 90:92
Utah ostatnio mnie nie zawodzi ,dlatego spodziewam się zaciętego meczu i wygranej Utah.
Zły dzień.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom