>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.02.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
troglak 312

troglak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Hiszpania, Segunda Division
Spotkanie:
Huesca vs Sabadell
Typ: 2
Kurs: 3.97
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Spotkanie 2 drużyn, które w tej chwili walczą o utrzymanie. W tabeli dzieli je 5 miejsc, a różnica punktowa wynosi 10. W meczach tych drużyn pada maksymalnie 3,4 bramki, a mecze nie są widowiskami. W bezpośrednim meczu spotkali się ostatni raz w sierpniu, na początku rozgywek, gdzie wygrał Sabadell 2-1.
Sabadell to beniaminek, który najlepsze mecze rozgrywał na początku sezonu, gdzie wygrywał mecz, za meczem. Po tym okresie znacząco zwolnił, lecz nie znajdował się jeszcze w strefie spadkowej. Ostatnie 4 mecze, które odbyły się po krótkiej przerwie, to 2 przegrane i remis oraz zwycięstwo, przy czym zwyżka formy, to ostatnie 2 mecze i powyższe 2 całkiem dobre wyniki.
Huesca to typowy średniak tej ligi. W tym sezonie jest w słabej formie. Nie odniósł jeszcze zwycięstwa z dobrym zespołem tej ligi, a w ostatnim czasie gra katastrofalnie. Ostatnie 4 spotkania to pasmo 4 porażek, nie sądzę że dziś może się to zmienić. Jest to dla mnie kandydat do spadku.


⛔ 100
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
siatkowka, men polska
spotkanie: Asseco - ZAKSA
typ DW 3-1
kurs 3,35
expekt
analiza:
przed nami najciekawiej zapowiadajace sie spotkanie 13 serii gier w plus lidze mezczyzn. naprzeciwko siebie stana- zajmujaca aktualnie 3 lokate z dorobkiem 22 oczek ekipa asseco resovii rzeszow oraz plasujaca sie jedna pozycje wyzej dryzuna ZAKSY kedzierzyn kozle , ktora do tej pory zgromadzila 28 pkt.jesli chodzi o bilans spotkan we wlasnej hali resovii to wynosi on 5 wygranych i 1 porazka i jest on identyczny jak bilans spotkan wyjazdowych ZAKSY. Resovia poza rozgrywanym u nich ostatnio pucharem polski gdzie przegrali po walce ze SKRA 3-1 musiala zmierzyc sie po raz drugi z mistrzem Polski tym razem na szczeblu ligowym. tym razem takze obylo sie bez niespodzianki- Asseco nie nawiazalo walki w spotkaniu wyjazdowym ulegajac gladko 3-0. ZAKSA z kolei do finalu pucharu polski takze nie awansowala, co wiecej zanotowala kiepski wystep w lidze mistrzow przegrywajac z tureckim arkasem 1-3. jesli chodzi juz o sama lige to pewna wygrana w gdansku. dzis zdecydowanym faworytem spotkania gospodarze. jest to dla nich znakomita okazja na zniwelaowanie straty punktowej do ZAKSY. Goscie przed dzisiejszym meczem mocno oslabieni co dalo sie juz odczuc w srodowym spotkaniu. wlasna hala na podpromiu oraz doping fantastycznych kibicow powinna pomoc Resovii w odniesieniu 3 punktowego zwyciestwa 3-1 Resovia

✅ 235
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Fed Cup
Spotkanie: Kuznetsova - Suarez-Nav.
Typ: Suarez-Navarro
Kurs: 4,33
Bukmacher: bet365
Analiza:

Już dzisiaj będziemy mieli okazję podziwiać grę pań w Fed Cup&#39;ie (odpowiedniku męskiego Pucharu Davis&#39;a). Spośród wielu pojedynków postanowiłem wybrać ten który uważam za najbardziej wyrównany i obdarzony najodpowiedniejszym kursem. Svetlana to dziewiętnasta rakieta kobiecego tenisa której ostatnio niestety słabo idzie, w ostatnim wielkoszlemowym Australian Open odpadła już w 3rundzie przegrywając z Lisicką 2:1. Moja faworytka to zdecydowanie gorsza pod względem rankingu tenisistka z 55lokatą w rankingu, lecz uważam że to wcale nie przekreśla jej szans na wygraną. W Australian Open odpadła co prawda w drugiej rundzie ale walczyła z półfinalistką turnieju ulegając jej 1:2 po zaciętym pojedynku. W h2h zawodniczek jest 1:1, ostatni raz grały ze sobą dwa lata temu w Indian Whells, wygrała Suarez-Navarro 2:1.

⛔ 100
 
P 11

pawelb

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Finlandia
Spotkanie: HIFK Hockey - Jokerit Helsinki
Typ: HIFK Hockey -1.5
Kurs: 3.10
bukmacher: bwin

W dzisiejszej kolejce fińskiej ligi hokeja dojdzie do pojedynku 4 drużyny tabeli HIFK Hockey z 6 Jokerit Helsinki. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze którzy imponują formą odnosząc zaledwie jedną porażkę w ostatnich sześciu spotkaniach. Na korzyść mojego typu ma też fakt że pojedynki z ekipą z Helsinek we własnej hali są dla nich łatwe i odnoszą okazałe zwycięstwa. Ostatnie potyczki w sierpniu i październiku kończyły się zwycięstwem HIFK kolejno 4-1 i 3-0. Także w tym sezonie na 3 wyjazdy do Helsinek HIFK odniosło 2 zwycięstwa. Dlatego wydaje mi się że w dzisiejszym dniu będzie podobnie i HIFK Hockey zwycięży w tym meczu z handicapem -1.5 gola. Początek spotkania godzina 14:00.

⛔ 100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Piłka nożna
Antalyaspor-Trabzonspor
1
3,32
Pinnacle Sports

Dziś widzę wiele ciekawych meczy o wysokich kursach , zastanawiałem się pomiedzy mainz a tym typem. Wybrałem jednak ten. Trabzonspor ostatnio zaliczył 3 wygrane i jest 4 w tabeli. Ostatni mecz wygrali szczęśliwie bo było wiele sytuacji dla gości ( trabzospor - Bursaspor 2-1). Czołówka ligi zaliczała porażki albo remisy a Trabzospor wygrywał mecze, czas by to się zmieniło.
Gospodarze natomiast zremisowali z Galatasaray na wyjeżdzie oraz z Genclerbirligim 2-2 po bardzo dobrej grze ( warto dodać że gospodarze grali w tym meczu prawie przez cały mecz w 10 a mimo to byli stroną dominującą )
Zajmują obecnie 13 miejsce z małą stratą do 8. Myśle że przerwą passę Trabzosporu 3 meczów bez porażki i wygrają ten mecz.
Polecam równie granie 10 ale ja zaryzykuje czyste 1.
Powodzenia !!!!

✅ 232
 
uszi1991 2

uszi1991

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie Val di Fiemme ( ITA ) HS 134
Spotkanie: Przewaga zwycięzcy (pkt.)
Typ: 0 - 2,0 pkt.
Kurs: 5,5
Bukmacher: Bwin
Analiza: Zapowiada się ciekawy i zarazem wyrównany konkurs.. Do gry o zwycięstwo włączy się kilku bardzo dobrych zawodników.. Schlierenzauer, Kofler, Koch, Bardal, Freitag, Stoch i wielu innych. W roli faworytów stawiani są Austriacy którzy świetnie &quot;tu&quot; skaczą... Rywalizacja i zawodnicy w tym sezonie są bardzo wyrównani i uważam że różnice w czołówce będą niewielkie a tym bardziej między wygranym a zawodnikiem który uplasuje się na drugim miejscu..
Ostatnie konkursy w Saporo HS również 134 także kończyły się bardzo małą różnicą punktową między zawodnikami.. Myślę że warto zaryzykować...

⛔ 100
 
bzimu 62

bzimu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hispzania Primera Division
Spotkanie: Getafe - Real Madryt
Typ: over 4,5
Kurs: 4,30
Bukmacher: William Hill
Witam po nieudanym początku w Lutym pora się odegrać a myślę ze ten typ wyprowadzi mnie na +. Zacznijmy od tego Real jest drużyna strzelającą w lidze duża ilość bramek mają najlepszą ofensywę w lidze średnio na mecz strzelają ponad 3 bramki . Na wyjazdach graja znakomicie ostatnie 5 meczy wygranych w tym wygrana z Valencią oraz Sevillą w tych meczach padł over 4,5. Myślę ze Real w tym spotkaniu strzeli 4 bramki lub więcej a Getafe dołoży do tego jedną bramkę i siądzie pięknie OVER 4,5.Getafe w ostatnich 5 meczach rozegranych na własnym stadionie w 4 strzelili przynajmniej jedną bramkę udało im się nawet pokonać Barcelone 1-0.Uważam ze w meczu padnie wiele bramek.Typ wydaje się niezbyt pewny lecz warty zaryzykowania kurs naprawdę dobry.
Pozdrawiam

⛔ 100
POWTÓRZONY TYP !
 
R 0

ryboslav

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Belgia Jupiler League, 18.00
Spotkanie: Lierse - Standard Liege
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher:Betfair
Analiza:
Witam, na dziś mecz w Belgijskiej 1 lidze pomiędzy 12 Lierse w roli gospodarzy i 4 Standardem jako gośćmi. H2H Wygląda naprawdę niezle, w ciągu ostatnich 12 lat, na 23 mecze tylko raz gospodarze wygrali u siebie, było tez 6 remisów,, ale ponad wie trzecie to wygrane gosci, co jako druzyna wjazdowa robi wrażenie. Pewien dysonans wprowadza tu fakt, że 2 tygodnie temu to właśnie Lierse wygrało na wyjeździe z St Liege, ale moim zdaniem było to tylko jednorazowe potkniecie, tym bardziej że późniejsze wyniki 2 porażki wygrana i remis, świadczą o tym samym, drużyna gra nierówno i w kratkę. Forma gości to 3-1-1, z czego ostatnie 3 mecze to remis (niezasłużony, powinni wygrać, zabrakło szcześcia) i dwie wygrane z drużynami notowanymi wyżej niz ich dzisiejszy przeciwnik. Do tego, standard traci 2 punkty do 2 i 3 miejsca, więc na pewno będzie chciał się utrzymać w walce o puchary, a może i zając wyższe miejsce w przypadku przegranej Brugge lub Gent. Posostaje tez sprawa przegranej na własnym stadionie z Lierse: St będzie chciało zmazać tę plamę i dziś gospodarze wystąpią w roli chłopca do bicia.


✅ 100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Puchar Narodów Afryki
spotkanie: WKS - Gwinea Równikowa
typ: X
kurs: 4.62
buk: Pinnacle Sports
analiza:
Wybrałem jeden z dwóch zaplanowanych na dzisiaj meczów ćwierćfinałowych. Współgospodarz, czyli Gwinea Równikowa podejmie Wybrzeże Kości Słoniowej.
Na myśl przychodzi mi taki scenariusz, że obie drużyny walczą zaciekle pełne 90 minut, Gwinea jako gospodarz wspierana przez kibiców daje z siebie wszystko, zostawia serce na boisku, natomiast WKS w mający w składzie zawodników klasy światowej, takich jak Kaolu, Eboue, Doumbia, Toure, czy lider tego zespołu Didier Drogba gra swoje, pokazując ciekawy futbol. W taki sposób, mamy rezultat remisowy i dogrywkę. Taki bieg wydarzeń utożsamia się z typem, który przygotowałem na dziś. Tak, typuję remis, bowiem ciężko mi wytypować zwycięzcę skoro obie drużyny zasługują na grę w dalszej fazie. Myślę, że zobaczymy parę ładnych akcji, jednak po 90 minutach piłkarze nie zejdą do szatni, lecz zagrają dogrywkę. Początek meczu o godzinie 20:00.

⛔ 100
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga, Polska
Spotkanie: Resovia Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn Koźle
Typ: Resovia Rzeszów -1.5
Kurs: 1.55
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Krótko i na temat. Zaksa Kędzierzyn Koźle zagra na Podpromiu bez: Pawła Zagumnego, Patryka Czarnowskiego, Jurija Gladyra, Sebastiana Wardy no i bez Sebastiana Świderskiego. Trzej pierwsi gracze to siatkarze podstawowi - więc dziura przeogromna. Za Gumę będzie grał Pilarz, za środkowych - zostaje Wojtek Kaźmierczak oraz nominalny atakujący - Dominik Witczak. Tak więc - skład personalny wygląda co najmniej śmiesznie - by nie powiedziec tragicznie.
W ekipie gospodarzy niepewny występu jest tylko Georg Grozer, którego trapi kontuzja ścięgien Achillesa. - Najprawdopodobniej nie będzie dzisiaj grał, bo za kilka dni Resovia podejmuje u siebie Fenerbahce Stambuł w ramach rewanżowego spotkania Pucharu CEV - tak więc popularnego &quot;Jurka&quot; trener Kowal powinien oszczędzic i dac zagrac całe spotkanie Adrianowi Gontariu. Coś poza tym. Atmosfera na Podpromiu, będzie na pewno gorąca - kibice klubów za bardzo za sobą nie przepadają więc... Nie widzę innego rezultatu jak piknikowe zwycięstwo Resovii - jak najmniejszy nakład sił i uważanie na wszelkie stawy, które mają większy wpływ na zdolnośc siatkarza do wykonywania swojej pracy.
Do poczytania:
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2012-02-03-plusliga-hit-kolejki-zgodnie-z-planem-resovia-podejmie-zakse
http://marcinlew.blox.pl/2012/02/Dwa-dni-prawdy-Byc-albo-nie-byc.html

✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Fed Cup
Spotkanie: Stefanie Voegele (SUI) - Jarmila Gajdosova (AUS)
Typ: 1
Kurs: 2.63
Bukmacher: Sportingbet
W pierwszej rundzie Pucharu Konfederacji, rozgrywanego na nawierzchni ceglanej, Szwajcaria zmierzy się z Australią. Kraje te należa do drugiej grupy światowej, a ich pojedynki odbywać się będą w Fryburgu - Szwajcaria. Wybrałem pojedynek pomiędzy Stefanie Voegele, a Jarmila Gajdosova, który rozpocznie się ok godziny 13 i sądzę, że wygra go rodaczka Federera. Stefanie zajmuje obecnie 124. miejsce w rankingu WTA, a Jarmila 40. i uważam, że ta duża różnica głównie wpłynęła na bukmacherów, którzy wystawili takie &quot;ładne&quot; kursy. Gajdosova jest zupełnie bez formy o czym świadczą bardzo słabe wyniki uzyskane w tym roku: w pojedynku z Bartoli czy Li nie miała nic do powiedzenia, a wygrane z Radionovą czy Moritą wielkiej chluby jej nie przynoszą. Do tego dochodzi kiepski występ w AO i porażka już w pierwszej rundzie z Kirilenko, której daleko do wysokiej formy. Co prawda Voegele również odpadła w 1.-ej rundzie z AO, ale rywalkę miała o wiele bardziej wymagającą - była nią dobrze dysponowana Niemka S.Lisicki(14), która dotarła do 1/16 finału - warto zaznaczyć, że Szwajcarka w tym spotkaniu urwała jej seta. Wynika z tego, że Stefanie jest w bardzo dobrej formie, co dodatkowo potwierdzają to inne tegoroczne pojedynki, w których zaprezentowala się naprawdę świetnie. Sadzę, że Voegele bez większych problemów zwycięży w spotkaniu z Australijką i pomoże Szwajcarri w awansie do następnej rundy.

✅ 163
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
oeb 257

oeb

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi narciarskie
Konkurencja: Bieg na 10 km kobiet techniką łyżwową
Typ: Charlotte Kalla vs Therese Johaug --- 2
Kurs: 2.1
Bukmacher: Tobet

Kalla to aktualna mistrzyni olimpijska na tym dystansie, &quot;łyżwa&quot; to jej domena, dystans w sam raz, więc w roli faworytki buki stawiają Szwedkę. Może i racja, ale w tym biegu nie wolno skreślać filigranowej blondynki z kraju fiordów. Od początku sezonu prezentuje równą i co najważniejsze, wysoką formę. Jest jeszcze taka subtelna drobnostka jak fakt, że bieg zostanie rozegrany ze startu wspólnego. Prawdopodobny wydaje mi się scenariusz, że koalicja Norweżek w składzie: Marit Bjørgen, Marthe Kristoffersen, Astrid Jacobsen, Johaug właśnie, może jeszcze Steira, będą chciały rozerwać stawkę od około 3 km i wyrwą się do przodu. Blisko na pewno będą się trzymać Justyna, Saarinen, no i m.in. Kalla również. Norweżki pewnie pójdą na liderkę i ładnie będą przez cały bieg rozprowadzać Marit, ale powoli będą odpadać. Johaug jednak też będzie chciała wygrać i pod koniec dystansu zagra na siebie i powalczy o podiuma, a Kalla może już nie dotrwać do odcinka, gdzie rozegra się ostateczna batalia o zwycięstwo. Bo w pewnym momencie będzie jeden, ale mocny i zdecydowany atak do przodu nastawiony na taką ucieczkę, która pozwoli wygrać (może to będzie atak Justyny?). Poderwą się jeszcze te najmocniejsze w pościg za uciekinierką i też pójdą na maxa. Ale jakoś nie widzę w tym gronie Szwedki... Liczę, że tak właśnie będzie, dlatego w tym pojedynku stawiam na Therese.

⛔ 100
 
realfans 1

realfans

Użytkownik
Dyscyplina: BELGIA 1 LIGA
Spotkanie: OH Leuven-Gent
Typ: 2
Kurs: 1.55
Bukmacher: Toto-Mix

Analiza:
KAA Gent wciąż liczy się w walce o mistrzostwo kraju, lecz po ostatniej porażce na najgroźniejszym rywalem Anderlechtem siedem punktów straty może być już zbyt dużo. Tym bardziej, że Club Brugge zgromadziło tyle samo &quot;oczek&quot;, a kolejne w stawce Standard Liege jest także bardzo blisko.

Dzisiejsi goście powinni mieć dość uproszczone zadanie, gdyż rywal raczej do wymagających nie należy. Oud-Heverlee bowiem zajmuje 13. pozycję w stawce, nie wygrał od pięciu pojedynków, a dwa ostatnie przegrał, w tym aż 5:0 z Genk. Czy dziś wystarczy mu umiejętności? Postaw zakład!

Gent z kolei, po bolesnej porażce z Anderlechtem, złapał wreszcie &quot;wiatr w żagle&quot;, po lekkim dołku, który trwał przez trzy spotkania pod rząd. Pokonał bowiem aż 6:0 Truidense i na pewno szybko zapomniał o słabszym meczu z ekipą z Brukseli. Dziś jest zdecydowanym faworytem.

⛔ 100
NIEREGULAMINOWY BUKMACHER !
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League
Spotkanie: Arsenal Londyn - Blackburn Rovers
Typ: 2. połowa Blackburn rzuty rożne - Powyżej 3
Kurs: 7,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Hmmm... Ciekawy typ. Tylko dlaczego, tak niska linia? No dobra, Arsenal gra u siebie, ale co w związku z tym? Skoro ich obecna forma, woła o pomstę do nieba... Niby jest dobrze, ale nie do końca... Skuteczność na poziomie zerowym. Na Emirates zawita Blackburn Rovers. A czy to nie czasem ten zespół, który u siebie pokonał &quot;Kanonierów&quot; 4:3? Dokładnie, to oni. Obrona, Arsenalu można rzec, że zbiera się w końcu do kupy. Wrócił Bacary, w środku Per i Laurentem i na lewej stronie Thomas. Spodziewam się przełamania drużyny Arsenalu, bo ile można czekać na kolejne zwycięstwo w lidze. Jak nie teraz to kiedy? Jednak Blackburn łatwo nie odda tego spotkania, pokazali już, że potrafią walczyć z najlepszymi i tego się trzymam. Dużo ciekawiej wygląda zakład w William Hillu, na który natknąłem się przypadkiem. Arsenal - Blackburn - 2. połowa Blackburn rzuty rożne - Powyżej 3 @ 7.00. W drugiej połowie zapewne Arsenal opadnie z sił, z resztą jak to zawsze bywa. Śmiem sądzić, że są bardzo duże szanse na 4 rzuty rożne dla ekipy Blackburn w drugiej połowie a kurs 7.00? Wart gry.

⛔ 100
 
waski1911 8

waski1911

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Real Mallorca - Betis Sevilla
Typ: 1
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza: Juz dzis o 18:00 w lidze Hiszpańskiej Real Mallorca przed własna publicznoscia podejmie Betis Sevilla. Bardzo ciekawie zapowiadające sie spotkanie w dolnej czesci tabeli gospodarze w tabeli plasują sie dopiero na 15 pozycji zaś dzisiejszy rywal w tabeli jest 13. Mallorca dotychczas zdobyła w 20 meczach zaledwie 22 punkty w 20 spotkaniach 5 razy wygrała 7 razy podzieliła sie punktami z rywalami i aż 8 krotnie z murawy schodziła z boiska pokonana zaś goście z Sevilli zdobyli o jeden punkt więcej 23 co na ta chwile daje 13 lokatę w 20 meczach 7 razy wygrali 2 razy zremisowali i aż 11 razy przegrali.Betis ostatnio jest w słabej formnie w 3 ostatnich ligowych spotkaniach zdobyli tylko jeden punkt. Jeśli uda sie dzis wygrać Gospodarza to wyprzedza w tabeli dzisiejszego rywala wiec jeśli myślą o spokojnym utrzymaniu sie w lidzie muszą dzis wygrać bo z kim jak nie z beniaminkiem i to u siebie maja zdobywać punkty. Dlatego mój dzisiejszy typ jest na gospodarzy.

✅ 130
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League
Spotkanie: Arsenal Londyn - Blackburn Rovers
Typ: Arsenal wygra oraz Poniżej 10 rzutów rożnych i Poniżej 4 kartek
Kurs: 6,50
Bukmacher: William Hill
Analiza: Dla Arsenalu jest to niewątpliwie bardzo ważny mecz, bo jeśli w przyszłym sezonie chcą występować w LM to takie spotkania po prostu muszą wygrać. Na razie nie zdołali wygrać żadnego w tym roku, ale wydaję mi się, że ta passa zostanie dziś zakończona. W ostatnim spotkaniu, Kanonierzy ostatecznie zremisowali z Boltonem, lecz gdyby większość zawodników z Emirates zdołało wykorzystać akcje sam na sam, to wynik wyglądałby zupełnie inaczej. Z Rovers nie widzi mi się pogrom po ostatniej grze Arsenalu, ale zwycięstwo w granicach 2-0 jest jak najbardziej do uzyskania. Nie spodziewam się również wielu kartek, może jedynie kilku ze stron drużyny z Blackburn. Zobaczymy jak to się wszystko potoczy, jednak przy takim kursie, można spróbować.

⛔ 100
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dyscyplina:piłka nożna,Premier League
Spotkanie:QPR-Wolves
Typ: QPR - 1,5 gola
Kurs:3,08
Buk:pinnacle Sports
Analiza:

Czaiłem się na ten typ kilka dni QPR na Loftus Road gra ładnie ale nieskutecznie. Zimowe okienko , zarząd się nie czaił tylko sciągnął kilku klasowych graczy. W debiucie Cisse z Aston Villą gola już strzelił. Zresztą bardzo ładnego. Do klubu dołączyli między innymi jeszcze Onuoha , czy Boby Zamora. Z tego co widzę obaj są awizowani do gry w pierwszej 11. W składzie jeszcze Taarabt , Barton czy Shaun Wright - Philips. Bardzo mocnym składem dysponuje Mark Hughes i nie ma co ukrywać , że spadek będzie wielką niespodzianką. Wilki w strefie spadkowej , w tamtym roku dość szczęśliwie im się udało , w tym dla nich i dla Blackurn zbytnio szans nie widzę. Dziś drugi raz pauzuje Henry co jest sporym osłabieniem. Nie ma czasu piać tu jakiejś ładnej analizy Po prostu liczę tu na QPR , kurs bardzo dobry moim zdaniem. Typ na wygraną gospodarzy już zajęty , ale HC też ładnie wygląda. Ma kto strzelać i liczę na pewne zwycięstwo.

QPR (Probable, 4-4-2): Kenny; Young, Ferdinand, Onuoha, Traore, Taraabt, Barton, Derry, Wright-Phillips, Zamora, Cisse.


Wolves (Probable, 4-4-1-1): Hennessey; Foley, Johnson, Berra, Ward; Kightly, Jonsson, Frimpong, Jarvis; O’Hara; Fletcher.

⛔ 100
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Getafe - Real Madryt
Typ: Obie strzelą @1.72
Buk: Bet365

21. kolejka Primera Division, a w niej lider tabeli wybiera się na Coliseum Alfonso Perez aby zmierzyć się z tamtejszą ekipą Getafe. Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest ekipa Królewskich, który na wyjazdach wygrywa w tym sezonie niemal wszystkie spotkania, jednak uważam że gospodarzy stać na sprawienie niespodzianki. Co prawda nie strzelają zbyt wielu bramek - zaledwie 22 w 20 spotkaniach - jednak ostatnio wyraźnie złapali wiatr w żagle, czego dowodem jest seria 6 nieprzegranych spotkań w La Liga, zbierając przy tym aż 14 punktów, przy 8 strzelonych bramkach. Co prawda na własnym obiekcie po 9. spotkaniach mają średnią 1 gola/mecz, jednak warto zaznaczyć, iż Getafe gościło na własnym obiekcie (i strzeliło im bramki) takie zespoły jak: Barcelona, Atletico Madryt, Osasuna. Wracając do analizy zespołu Królewskich - na wyjazdach 41 strzelonych bramek w 10 spotkaniach, średnia ponad 4 gole/mecz mówi sama za siebie, iż w dzisiejszym spotkaniu również strzelą kilka bramek. Wprawdzie defensywa Królewskich na wyjazdach prezentuje się bardzo dobrze, gdyż do tej pory straciła zaledwie 6 bramek, jednak przy bardzo dobrej dyspozycji gospodarzy uważam, iż stać ich w dzisiejszym spotkaniu na strzelenie przynajmniej jednej bramki.

⛔ 100
 
kkazz 9

kkazz

Użytkownik
Dyscyplina: P.Nożna
Spotkanie: Hamburg-Bayern
Typ:Który zawodnik strzeli 2 lub więcej goli? Mario Gomez Bayern
Kurs:4,25
Buk: Bwin
Analiza:
Witam.Mój dzisiejszy typ to Mario Gomez strzeli 2 lub więcej goli,dlaczego??? Mario aktualnie jest królem strzelców w Budeslidze z dorobkiem 17 goli ???? ale po piętach mu depczą tacy zawodnicy jak Podolski,Huntelaar i Lewandowski.W ostatnich trzech meczach strzelił 2 gole,dziś jego zespół czeka trudny mecz więc mobilizacja zapewne jest ???? do lidera Borussi tracą 3 pkt(przypomne ze Borussia wygrała w Hamburgu aż 1:5) wiec dzis spodziewam sie wielu goli a swoje dwie cegiełki dołoży Mario który jest królem pola karnego ???? Ribery i Robben pomogą mu być moze dzis ustrzelic hatrica :p

⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka 1. liga polska 18-00 4.02.2012
Rosa Radom - MKS Dabrowa Gornicza
typ; -2.5 pkt Rosa
1.85
ToBet
Analiza
Dziś w spotkaniu dwudziestej kolejki rozgrywek 1. ligi koszykowki w Polsce, Rosa Radom na wlasnym parkiecie podejmie zespol MKSu Dabrowy Gorniczej. Jak do tej pory w rozgrywkach ligowych nieco lepiej radza sobie przyjezdni z Dabrowy,ktorzy aktualnie plasuja sie na 3. miejscu w ligowej stawce. Radomianie natomiast posiadajac dwa zwyciestwa mniej od mksu, zajmuja aktualnie 5. miejsce w ligowej stawce. Celem podopiecznych Mariusza Karola jest jednak miejsce w czolowej czworce przed rozgrywkami playoff. Szanse na wskoczenie do czolowej czworki maja juz dzis, w obliczu pauzy w tej kolejce Spojni Stargard. W pierwszym spotkaniu w Dabrowie wygrali Radomianie i dzis chca ponownie pokonac MKS. Szanse gospodarzy tym bardziej rosną, gdyz wrocili oni ostatnio na wlasciwe tory pokonujac pewnie w Lublinie Start grajac zaledwie osmioosobowym skladem. Po kontuzjach na dzisiejsze spotkanie wracaja jednak juz Emil Podkowinski i Tomasz Pisarczyk, sila pod koszem rosy bedzie wiec zdecydowanie wieksza. MKS nie radzi sobie zbyt dobrze w spotkaniach wyjazdowych, przy bilansie 9-1 u siebie, legitymuje sie bilansem 4-5 na wyjazdach. Sadze, ze faworytem dzisiejszego meczu sa gospodarze i to oni siegna dzis po dwa punkty.

✅ 85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom