>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 04.05.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
L 0

lorek39

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
1. Miami Heat - Boston Celtics Chris Bosh over 9,5 zbiórki, kurs 1,85
2. Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies Marc Gasol over 12,5 pkt., kurs 1,85
AKO:3,42
Bosh w 1 meczu 12 zbiórek, przyćmiony w zdobywaniu pkt. przez Wade i Lebrona znakomicie spisał się na deskach. Ma z kim powalczyć bo z K.Garnettem. Myślę że w 2 meczy pomiędzy tymi drużynami będzie podobnie, ale myślę że double-double Bosha jak najbardziej możliwe, co do ilości pkt to ciężko powiedzieć ile będzie miał ale co do zbiórek to myślę że te 10 to spokojnie.
Gasol w pierwszym meczu 20 pkt, z dobrą skutecznością 9-11 z gry + 2-4 z linii rzutów osobistych. Dzisiaj w nocy co prawda nie będzie miał aż tak dobrej skuteczności, ale uważam że te 5-6 celnych rzutów odda plus do tego dorzuci jakieś pkt. z osobistych, które zapewne zdobędzie po faulach popełnionych przez Ibake lub Perkinsa.
Na jutro poleciłbym jeszcze mecz w MŚ w hokeja na ilość bramek USA-Szwecja, kurs 2,2 na over 2,5 USA lub ewentualnie zwycięstwo USA z kursem 3,25 ale to już różnie może być. Uważam że 3 bramki USA powinny bez problemu wbić beznadziejnej obronie Szwecji. Oglądałem ich obydwa mecze i gdyby przeciwnicy byli większego pokroju to spokojnie wyniki mogłyby być w drugą stronę. Myślę że mecz który zdecyduję o 1 miejscu w grupie będzie otwartym widowiskiem i wpadnie w nim po kilka bramek dla każdej ze stron. Kursy te robią wrażenie i warto je zagrać za te kilka stówek.
Niestety, podajemy JEDEN typ według odpowiedniego zbioru a nie kupony:!:
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: Miami Heat - Boston Celtics
Typ: Big 3(Dwyane Wade, Lebron James, Chris Bosh) over 69,5pkt
Kurs:2,25
Buk:Betsson

Analiza:

Drugi mecz pomiędzy zespołem z Florydy a zielono- białymi z Bostonu. Pierwszy zakończył się zwycięstwem teamu Spoelstry 99-90. 67 z 99 pkt drużyny Miami zdobyła wielka trójka. Słaby występ zaliczył Bosh- który zdobył tylko 7 punktów. Sądzę, że dzisiejszy mecz będzie bardziej wyrównany, a Wielka Trójka zdobędzie minimum 70 pkt. Boston powinien dziś grac lepiej w defensywie niż w pierwszym meczu, co będzie uniemożliwiało zdobywanie łatwych punktów graczom z ławki. Stąd wszystko powinno być w rękach Big 3 z Żaru. Mój typ na dzisiaj jest dobrze przemyślany, i szczerze powiedziawszy dziwi mnie kurs pobrany z bukmachera Betsson. Linia 69,5 to moim zdaniem nie jest zbyt wygórowana. Dziś widzę dobry mecz Wielkiej Trójki, a szczególnie licze na Jamesa który w pierwszym meczu zagrał dobrze, ale nie na pewno tak jak chciał. Zachęcam do oglądania fazy Play-off NBA w Stanach. Pozdrawiam Rambo131 :cool:
✅125
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Liga, Data i godzina: NBA 04.05.2011, 01:00
Spotkanie: Miami Heat - Boston Celtics
Typ: Boston wygra roznica 1-12 pkt
Kurs: 3,25
Bukmacher: williamhill
Na dzisiaj wybrałem spotkanie NBA z konferencji wschodniej pomiędzy Miami a Bostonem. Jest to chyba najciekawsza rywalizacja PO w tej fazie rozgrywek. Obie drużyny są upatrywane nawet wśród faworytów do zdobycia Mistrzostwa NBA. Niestety jednak jedną z tych drużyn będziemy musieli pożegnać już za kilka dni. Stan rywalizacji to 1-0 dla Miami, które ma przewagę parkietu w tej serii z racji wyższego miejsca w sezonie zasadniczym. Jednak moim zdaniem Boston ma szanse powalczyć. W sezonie zasadniczym z Miami grało im się całkiem dobrze. Mieli bilans 3-1 i potrafili nawet jeden raz wygrać na terenie rywala. W pierwszym meczu tej serii Miami wygrało 99 do 90. Dzisiaj jednak mecz nr 2 i moim zdaniem Boston nie dopuści do tego, aby przegrywać już 0-2. W poprzednim meczu Garnett ładnie zneutralizował grę Bosha, który w ostatnich meczach błyszczał w ekipie Miami. Dzisiaj moim zdaniem będzie podobnie. Jak do tego Rondo zagra na swoim mistrzowskim poziomie. A Allen i Pierce będą skutecznie trafiać z półdystansu i dystansu to Miami może mieć problemy. Dobry wynik James i Wade to rzecz łatwa do przewidzenia i moim zdaniem dzisiaj również ciężko będzie ich zatrzymać. Ale za to jestem pewien, że drugi raz takiego dobrego meczu nie zagra Jones (5 na 7 za 3pkt w poprzednim meczu). Do tego neutralizacja Bosha przez Garnetta i już oprócz Wade i Jamesa nie będzie miał kto punktować w Bostonie. Liczę na wyciągnięcie wniosków przez graczy Celtów i lepszą grę dziś w nocy. Kursy na wygraną gości ok. 3 bardzo atrakcyjne do grania. Ja gram typ na wygrana Bostonu różnicą od 1 do 12 pkt. ????
⛔100
 
babe 17

babe

Użytkownik
Dyscyplina: MUTUA MADRILEÑA MADRID OPEN R2 TENNIS
Spotkanie: R. Vinci - A. Kleybanova
Typ: A. Kleybanova
Kurs: 1.826
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Druga runda turnieju WTA w Madrycie. Roberta Vinci po udanym turnieju w Barcelonie gdzie zdobyła czwarty tytuł singlowy w karierze zagra z Alisą Kleybanovą. Rok temu w Madrycie Roberta odpadła już w kwalifikacjach po przegranym meczu z Amanmuradovą. Następnie Amanmuradova przegrała właśnie z Kleybanovą ale to tylko taka ciekawostka. Alisa w 1 rundzie ograła gładko zawsze reprezentującą jakiś poziom Peer (rok temu odpadła właśnie po meczu z Peer). Vinci również poradziła sobie dobrze wygrywając z Olgą Govortsovą 6-4 6-0. Myślę, że Vinci powoli będzie odczuwać zmęczenie. W Barcelonie musiała się ostro nabiegać zanim zdobyła tytuł. Do tego dochodzi nawierzchnia która jest dosyć szybka i powinna sprzyjać Kleybanovej. Wydaje się, że Alisa jest w gazie a jeśli ona trafia to nie ma co zbierać i slajsy, dropshoty i inne cuda nie pomogą Vinci. Było to widać w meczu finałowym w Barcelonie gdzie grała z Hradecką reprezentującą podobny styl jednak Kleybanova. Jednak Alisa jest mocniejsza psychicznie co pokazała już wiele razy i na pewno zagrania Włoszki nie wyprowadzą jej z równowagi.
⛔100
 
B 6

betholic

Użytkownik
Spotkanie: Man Utd - Schalke
Typ: DW 0:2 ( w przypadku wyniku bezbramkowego zwrot stawki )
Kurs : 40,0
Bukmacher: Unibet
Analiza : Zdecydowałem się na taki dość dziwny typ , nie ze względu na to , że widzę szansę dla zespołu Schalke na odrobienie strat z pierwszego meczu , kieruje mną tu głównie czysta matematyka . Otóż uświadomiłem sobie pewną rzecz . Mianowicie , że w rozgrywkach Ligi Mistrzów brakuje mi dogrywek . Jak to głębiej przeanalizowałem , okazało się , że ostatnim pojedynkiem fazy playoff , zakończonym dogrywką był mecz 1/8 finału pomiędzy AS Roma a Arsenalem , dokładnie 11 marca 2009 roku . Od tamtej pory odbyło się 35 kolejnych , w których dodatkowy czas gry nie był konieczny do wyłonienia zwycięscy ( włącznie z meczami finałowymi ) . To trochę dużo , zważywszy na dość wyrównany poziom zespołów , które pozostają w fazie pucharowej . Czy taki scenariusz , jak dogrywka , jest w tym meczu możliwy ? Rzekłbym niewykulczony . Świetne umiejętności bramkarza Schalke , nieobecność w wyjściowym składzie United Rooneya i Giggsa , oraz fakt , że obrona niemieckiego zespołu gorzej jak przed tygodniem już zagrać nie może , czy w końcu że &quot; El Chicarito &quot; nie będzie strzelał wiecznie , są pewnymi argumentami , przemawiającymi za tym , że jest dla Schalke szansa na zero z tyłu . Trudniej raczej o to dwa z przodu ale Raul i spółka są przy odrobinie szczęścia w stanie się o to zatroszczyć . Gdyby jednak obrona ManU , okazała się zbyt silna , zawsze jest jakaś nadzieja na chociażby zwrot stawki .
⛔100
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Cypr, Cypryjski Puchar
Spotkanie : Ethnikos Achnas - Omonia Nicosia
Typ : Omonia Nicosia
Kurs : 1,80
Bukmacher : Bwin
Data: 2011-05-04 19:00
Analiza : Dzisiaj o godzinie 19:00 rozpocznie się rewanżowe spotkanie w półfinale Pucharu Cypru pomiędzy Ethnikos Achnas, a Omonia Nicosia. W pierwszym meczu drużyna Omonii wygrała na własnym boisku 1:0. W drugim wystarczy jej remis, żeby spokojnie awansować do finału. Jednak jak przystało na faworyta tej potyczki, Omonia bedzie chciała wygrać i udowodnić swoją wyższość nad drużyną Ethnikosu. Na dwie kolejki przed końcem sezonu obie ekipy będą mogły przystąpić do tego spotkania nie martwiąc się już o ligowe rozstrzygnięcia. Omonia zapewniła sobie drugie miejsce w tabeli, nie mając już szans na mistrzostwo Cypru. A jeśli chodzi o drużynę Ethnikosu Achnas, to w grupie spadkowej zapewnili sobie oni pozostanie w najwyższej lidze cypryjskiej. Jak z tego wynika różnica w lidze jest dość spora, a co za tym idzie w pucharze powinno być podobnie, biorąc jeszcze pod uwagę, że drużynie Ethnikosu trafiali się łatwiejsi przeciwnicy. Jak dla mnie pewne zwycięstwo wicemistrzów Cypru.
⛔100
 
wojtaz248 29

wojtaz248

Użytkownik
Dyscyplina: Szkocja, Premier League
Spotkanie: Inverness - Celtic
Typ: Celtic (-2) EH
Kurs: 2.9
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Celtic musi walczyć o mistrzostwo, na jego drodze stanie Inverness. Drużyna z Glasgow prowadzi w tabeli i nie może odpuszczać. Rangersi pokazali, że w lidze szkockiej panuje duża przepaść między niektórymi drużynami pokonując Motherwell 5-1. Myślę, że Celtic może dokonać czegoś podobnego. Z pewnością zobaczymy sporo bramek, gdyż te punkty mogą zaważyć o mistrzostwie. Goście na pewno nie odpuszczą i wypełnią handicap. Mam nadzieję, że 2 bramki przewagi nie będą dla nich większym problemem. Dzięki temu zwycięstwu Celtic może zdobyć dwa punkty przewagi nad drużyną Rangersów.
⛔100
 
mowmipiotr 6

mowmipiotr

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Madrid
Spotkanie: Marin Cilic - Juan Martin Del Potro
Typ: 1:2
Kurs: 3.70
Bukmacher: Bwin
Faworytem spotkania jest Del Potro. Co o nim można powiedzieć? Hiszpan w doskonałej formie. Dopiero co wygrał w Estoril pokonując w drodze do finału piątą rakietę świata Soderlinga. Wczoraj miał mecz z Youzhnym który wygrał w 3 setach. To stawia w lepszym świetle Cilica, który nie dość że łatwo rozprawił się ze Starace i do tego mial cały dzień przerwy. Zawsze analizując spotkania zwracam uwagę na ranking. Chorwat jest wyżej o 13 miejsc.
Do tej pory panowie spotkali się 3 razy, w tych meczach Del Potro prowadzi 1:2. Ich pojedynki były bardzo zacięte. Podsumowując forma Hiszpana zapewni mu zwycięstwo a to że jest zmęczony 3 setowym meczem z Rosjaninem sprawi że odda jeden set Chorwatowi.
⛔100
 
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny Madryt debel kobiet
Spotkanie: Schiavone/Stosur-Mattek/Shaughnessy Dokładny wynik
Typ: Mattek/Shaughnessy 2-0
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365 .pl
Analiza:
Dzisiaj około godziny 17:00 rozpocznie się spotkanie deblowe pomiędzy parą Włosko-Australijską Schiavone/Stosur a dwoma Amerykankami Mattek/Shaughnessy.Obydwie pary dotychczas zagrały po jednym pojedynku w tym turnieju: Schiavone/Stosur ograły Errani/Vinci 2-1 w setach.W 1 secie nie istniały porażka aż 6-1,dopiero pod koniec drugiego seta jakimś cudem się otrząsneły i wygrały 7-5 a nastepnie 10-5.Nie powinno być ich w tym turnieju.Errani/Vinci miały aż 15 szans na przełamanie i wykorzystały tylko 5 i to był powód przegranej,niewykorzystane sytuację się zemściły.Natomiast Mattek/Shaughnessy ograły Kops/Spear 2-1 w setach . Dwa przełamania zadecydowały o wygranej Amerykanek.Amerykanki zdecydowanie przeważały w zdobywaniu piłek z 1 serwisu,jeżeli 1 serwis wszedł to większość piłek wygrały dlatego skuteczność z 1 serwisu to 71%.Para Amerykańska dużo razy pojawiała się w finałach różnych turniejów,lecz ostatnim czasy nieumiały wygrać.Uważam że mogą tu namieszać sporo,są znacznie bardziej doświadczoną parą niż Włoszka i Australijka.W Indian Wells para Schiavone/Stosur przegrała z Kirilenko/Azarenka 2-1 w setach.Natomiast Mattek/Shaughnessy ograły w Charleston Hantuchova/Kirilenko 2-0 w setach,a Hatuchova lepiej gra w deblu niż Azarenka.Typuje dziś 2-0 dla Mattek/Shaughnessy.
✅300
 
K 35

krasny2

Użytkownik
04.05.2011 18:00
Turów Zgorzelec - Trefl Sopot (+2,5)
typ 2
kurs 1,85
Ladbrokes
Ta seria trwa zbyt długo tylko i wyłącznie dzięki sędziom. Bardzo dobrze Trefl zareagował po porażce (właściwie nie sportowej a całego związku bo coś takiego chyba nigdzie się nie zdarza) wygrywając u siebie aż 14 punktami. Zgorzelec był bezradny, ale dziwić to nie może. Sporo akcji kończył rzutami za 3 Thomas, bo oni sami nie są w stanie szybko wypracować pozycji rzutowej i rzucają w ostatnich sekundach akcji. Obrona Turowa jest bardzo słaba najlepiej to przedstawia co działo się w piątym meczu, wyszli na prowadzenie wysoko wygrali 2 kwartę ale wtedy Trefl te punkty zdobywał w najłatwiejszy sposób jaki mógł (dobra nie zdobył ich dużo w samej 2 kwarcie ale tylko dlatego, że zamiast szybko kończyć akcje to rzucali dużo i nie celnie za 3) Wtedy obrona Zgorzelczan po prostu stała na parkiecie nie atakując Sopocian i gdyby nie pomoc sędziów to seria skończyłaby się 1 maja.
W ostatnim spotkaniu w Sopocie Trefl robił co chciał kilka rzutów rodem z NBA mogli sobie na to pozwolić bo w żadnym momencie Zgorzelczanie im nie zagrażali prowadząc od samego początku meczu. Gram opcje z hc co prawda nie jest on wysoki, ale gdyby sędziowie znowu chcieli zostać bohaterami meczu to wole się zabezpieczyć bo sędziowie wraz z Thomasem mogą wygrać te spotkanie właśnie 1-2 punktami
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Anderson vs Djokovic
Typ: Czy Kevin Anderson wygra przynajmniej jednego seta? TAK
Kurs: 4,75
Buk: Bwin
Data/godzina rozpoczęcia: 04-05-2011/14-00
Analiza:
Nie przed godziną 14-00 na korcie centralnym na turnieju w Madrycie dojdzie do ciekawego starcia. Faworyt wydaje się być Novak Djokovic, lecz ja postanowiłem nie skreślać szans reprezentanta Republiki Południowej Afryki. Ze względu na wolny los Serb zaczyna dopiero dziś na dobre turniej. Djoko w ostatnich dniach jest nie do pokonania, kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Wygrane w Belgradzie, Miami, Indian Wells to ostatnie jego sukcesy. Jest praktycznie nie do zatrzymania, a w związku z tym czyni go to jednymz głównych faworytów do zwycięstwa w Madrycie. Andreson natomiast nie ma zbyt imponujących wyników na nawierzchni ceglastej. Grał ostatnio na turnieju w portugalskim Estoril, gdzie dotarł do ćwierćfinału, odpadając w spotkaniu w Hiszpanem Verdasco. Anderson dysponuje niesamowitymi warunkami fizycznymi. 203cm wzrostu oraz 89kg czynią z niego potężnego zawodnika. Potrafi grać oburęcznym backhandem i tak jak większość graczy jest praworęczny. Jak narazie bez większych sukcesów. Typ może bardzo ryzykowne, ale pewnie mało kto wie, że w dotychczasowych dwóch pojedynkach pomiędzy tymi zawodnikami jest remis. Grali ze sobą ponad miesiąc temu na nawierzchni betonowej. Wygrał wówczas Djokovic, natomiast trzy lata temu górą był Anderson. Może dziś Kevina nie stać na wygraną spotkania, ale o seta sądzę, że jest w stanie powalczyć-powodzenia
⛔100
 
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka Nożna|Singapur|S-League
Spotkanie: Home United - Balestier Khalsa
Typ: Home -2 AH(Zwrot przy zwycięstwie dwoma bramkami)
Kurs: 2.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
12 kolejka meczów czyli pierwsza rewanżowa pomiędzy wiceliderem zespołem Home a drużyną z 8 miejsca Balesteriem. W pierwszym meczu na boisku padł niespodziewany wynik remisowy 1:1. Na pewno gospodarze będą chcieli się zrehabilitować i pokonać niżej notowanego rywala i trzeba to zrobić pewnie i wysoko. Home po dwóch porażkach z Etoile i Armed pokonał dwóch kolejnych rywali i wydaje się lekki kryzys już ma za sobą, od tego meczu będzie wiele zależało gdyż strata do lidera z Tampines wynosi już 6 pkt. Home u siebie 4 wygrane i jedna porażka(Etoile), Balestier na wyjeździe całkiem nieźle 2 wygrane, 2 remisy i porażka(Tampines 0:5). Właśnie tak wysoko porażka nastąpiła w ostatnim sobotnim spotkaniu i spowodowana była otwartą grą, a ten zespół gra tak w każdym meczu, do tej pory wygrali 3 razy(zespoły z miejsc 9-12), 4 razy zremisował i 4 razy przegrał. Zespół gospodarzy dziś bez N. Yusoff 10/0 ale zastąpi Go powracający do zdrowia kapitan S. Jiayi 9/1, do formy dochodzi Qiu Li który nie gra jeszcze na 100 % swoich możliwości i także weteran Dae-Eui Kim nie gra na swoim poziomie, po za tym w składzie Home jest jeszcze najlepszy strzelec zespołu Mendy 10/7 który z meczu na mecz pokazuje się z coraz lepszej strony.
✅185
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej MŚ Elity
Spotkanie: Austria - Norwegia
Typ: over 7,5
Kurs: 5,0
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
W meczu Norwegii ze Szwecją padło 8 bramek, natomiast w meczu Norwegi Z USA 6 bramek. Norwedzy w przypadku wysokiego zwycięstwa i porażki USA ze Szwecją zajmą pierwsze miejsce w grupie i trafiają w drugiej rundzie na Francją, Szwajcarię i Kanadę, także jest o co grać. Austryjacy nie mają już nic do stracenia. O ile w meczu ze Szwecją mogli grać defensywnie i liczyć na jakąś bramkę i ewentualnie dogrywkę o tyle teraz z Norwegią muszą wygrać i to wysoko, jeżeli w ogóle myślą o awansie do drugiej rundy
⛔100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej
Spotkanie : Austria : Norwegia
Typ : 2
Kurs : 1,85
Buk : betsson
Godzina : 16.15
Analiza :
Ciekawe spotkanie na koniec pierwszej fazy. Ostatnia w grupie Austria podejmuje przedostatnich Norwegów. Austrai już raczej bez szans na awans, przegrali dwa mecze i to wyraźnie - 5:1 z USA i 3:0 ze Szwecją, mają w bramkach 1:8, grają bardzo słabo i ja nie widzę dla nich żadnej szansy na dobry wynik w tym meczu. Austria za to wygrała ze Szwecją po dogrywce, a właściwie dopiero po karnych 5:4, zaś z USA nawiązali walkę i przegrali tylko 4:2. Grają o niebo lepiej od swoich rywali, jeśli dzisiaj wygrają to przy porażce Szwedów mogą zająć drugie miejsce w grupie. Na pewno tego meczu nie odpuszczą chociaż niby mogliby tu zremisować. Ale ja nie widzę żadnych ale to żadnych atutów przemawiających za tym żeby Austria miała im tu zagrozić bo ten zespół po prostu ma masakryczne kłopoty w ofensywie i gorzej od nich nie prezentuje się na tej imprezie nikt. Tylko Dania ma tyle samo strzelonych bramek co Austria. Nie ma tu szans na wygraną Austrii a moim zdaniem Norwegia nie odpuści i nie zagra na remis, więc powinna wygrać i to zdecydowanie. Polecam
✅85
 
roozikk 88

roozikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja
Spotkanie: Inverness - Celtic
Typ: 2 (-1)
Kurs: 1.80
Bukmacher: betsson
Celtic musi wygrać jeśli myśli o mistrzostwie. Goście są w znakomitej formie, ostatnio rozbili Dundee United aż 4-1, wcześniej remis z Rangersami. Warto również zauważyć że przed meczem z Rangersami zespół gości miał serię 5 spotkań bez porażki. Dzisiejszy gospodarz to moim zdaniem zwykły średniak tej ligi, który jak każdy inny zespół w szkockiej lidze może tylko liczyć na szczęście w meczu z Celtickiem. Ostatnio porażka na wyjeździe z Aberdeen. Warto zauważyć również że dzisiejsi gospodarze u siebie radzą sobie nie za dobrze. Myślę że ten mecz mógłby nawet sprawić jakieś trudności gością, lecz gdy się dowiedziałem o absencjach Inverness to jestem prawie na 100% pewny że mecz zakończy się przekonywującym zwycięstwem Celticu. Jonny Hayes, David Proctor, Dani Sanchez, Graeme Shinnie kontuzjowani. Richie Foran zawieszony za kartki. Również sporo absencji z innych powodów (kontrakty, zakończenie wypożyczeń). Myślę że Celtic nie będzie miał większy problemów z pokonaniem gospodarzy.
⛔100
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, ŁOTWA: LMT Virsliga
Spotkanie: FC Jurmala-Gulbene
Typ: Gulbene
Kurs: 4,5
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Na pomaturalne popołudnie chciałbym zaproponować bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie w łotewskiej LMT Virslidze. Zmierzą sie zepoły FC Jurmala z Fb Gulbene-2005. Prawdą jest iż liga dopiero się rozkręca i zespoły te rozgrywają swoją piątą i szóstą kolejkę i ciężko wycenić ich formy. Po ich ostatnich osiągnięciach widać zresztą że obie drużyny nie zaczęły sezonu &#39;z kopyta&#39;. FC Jurmala jak narazie zgromadziła na swoim koncie 4 punkty jeden, mecz wygrywając na wyjeździe z Skonto Rygą 0:1 oraz remisując u siebie z Jelgava 1:1. Gulbene jak dotąd zgromadzone 3punkty dzięki jedynej wygranej u siebie w ostatniej kolejce z Olimps Rygą 2:1. Dlaczego więc decyduję się postawić przeciwko pozornemu faworytowi? Otóż moim zdaniem drużyna Gulbene ma sposób na swojego dzisiejszego przeciwnika. W historii spotykali się kilkakrotnie np. 6 listopada w ubiegłym roku wygrywając wyjazdowy mecz 0-1, oraz 18 września wygrywając w pucharze aż 5-1. Myślę że warto zaryzykować parę dolców. Mecz rozpoczyna się o godzinie 13:00.
⛔100
 
T 0

typerroku

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna,Bułgaria 1
Spotkanie:pirin B.-Levski S.
Typ:X
Kurs:4,75
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Gospodarze bronią się przed spadkiem na 6 kolejek przed końcem rozgrywek ligowych mają zaledwie 3 pkt.przewagi nad strefą spadkową i 1 pkt.nad strefą barażową bilans domowy gospodarzy przedstawia się następująco:5-3-4.Natomiast goście już raczej nie odrobią straty 10 pkt.do lidera rozgrywek i nie stracą również 10-cio pkt.przewagi nad Lokomotiv Plovdiv(4 miejsce w ligowej tabeli 42 pkt.)bilans wyjazdowy gości to 6-4-2,myślę że po zaciętym spotkaniu obie drużyny podzielą się pkt.
⛔100
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka Nożna - Słowacja - Corgon Liga
Spotkanie: Ruzomberok - Banska Bystrica
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.71
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Na dzisiaj postanowiłem wybrać mecz z ligi słowackiem pomiędzy Ruzomberokiem a Bystrica. Gospodarze są na 9 miejscu a goście zajmują pozycje 5. Ruzemborok jest ostatnio w znacznie lepszej formie niż goście dlatego myślę że mogą ten mecz wygrać ale nie to wytypowałem. Wytypowałem że padnie mniej niż 2.5 gola w meczu ponieważ mecze między tymi drużynami zawsze były zacięte i kończyły się przeważnie poniżej 2.5, Ostatnie 10 meczów pomiędzy tymi ekipami to mecze z mała ilością bramek bo wszystkie kończyły się maks 2 bramkami w meczu. Dodatkowo gospodarze ostatnie 5 meczy u siebie to tylko 4 bramki w tym każdy mecz po 1-0 wygrany więc mało ostatnio strzelają a napastnicy są w dołku. Podsumowując nie sądzę że w końcu po 10 meczach poniżej 2,5 między tymi zespołami nagle padnie powyżej.
✅71
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Lega A Volley 20-30
Lube Macerata- Cuneo
typ: 2
2.20
Bet365

Analiza
Dziś w czwartym spotkaniu polfinalowym wloskiej siatkarskiej ekstraklasy lega a volley Macerata na wlasnym terenie spotka sie z Cuneo. Po trzech rozegranych spotkaniach dosyc nieoczekiwanie prowadzi Macerata 2-1. Po rundzie zasadniczej to Cuneo bylo wyzej w ligowej tabeli. Goscie w tym spotkaniu zajmowali 2 miejsce tuz za Trentino, Macerata byla na miejscu trzecim. W pierwszej rundzie playoff Cuneo pewnie, 3-0 ogralo Verone. Macerata natomiast niemilosiernie meczyla sie z Sisleyem Treviso wygrywajac ostatecznie 3-2. Teraz Macerata jest juz tylko o jedno zwyciestwo od awansu do finalu rozgrywek. Sadze jednak, ze Macerata ma prawo czuc sie troche zmeczona. Piec spotkan w pierwszej serii playoffow, Cuneo zagralo o dwa spotkania mniej. W tym kazde ze spotkan Maceraty bylo bardzo wyrownane, czego nie mozna powiedziec o zwyciestwach Cuneo. W moim odczuciu druzyna z Cuneo jest mocniejsza personalnie. Nieszczesliwie Bre Banca przegrala w spotkaniu u siebie 2-3 i stad taki wynik w serii. Goscie dzis napewno beda maksymalnie zmotywowani, gdyz w przypadku porazki pozostanie im zaledwie spotkanie o 3 miejsce. Celem dla Cuneo jest natomiast gra w wielkim finale i zapewne beda dzis walczyc do utraty tchu o zwyciestwo.
✅120
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester Utd - Schalke 04
Typ: under 2.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Sporo powiedziano już o dzisiejszym spotkaniu w LM. Zgadza się, MU czeka spotkanie na szczycie z Chelsea, mieli tytuł w niemal w kieszeni, a tu zrobiło się bardzo niefajnie dla nich, Londyńczycy gdy pokonają ich teraz w lidze, to zrównają się punktami i będziemy mieli super końcówkę w PL. Wiadomo, że to spotkanie to dla nich priorytet i dzisiaj w LM będą się oszczędzać na maksa. W pierwszym spotkaniu Schalke było bezradne a przed kompromitacją uchronił ich Neuer, biorąc te czynniki pod uwagę, uważam, że nie wiele się zmieni w tym spotkaniu, MU będzie je kontrolować, jeżeli będzie coś próbowało strzelić, na posterunku będzie Neuer, owszem Schalke będzie śniło o awansie i starało się konstruować ataki, ale w każdym momencie MU jest wstanie włączyć piąty bieg i pokazać, że nie ma co śnić. Jak dla mnie max 1-1, musi coś nie dobrego się stać, aby Schalke przegrało 3-0, albo MU straciło dwie bramki.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom