>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia 04.09.2011 (Niedziela)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 4 września

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.
▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:
▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:
▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP, USA, US Open
Spotkanie: Roddick A. - Benneteau J.
Typ: 2
Kurs: 3,50
Bukmacher: bet365
Kolejna runda US Open i ostatnio możemy być świadkami wielu niespodzianek. Taki jest sport. Jutro spodziewam się po cichu kolejnej. Kurs na Roddicka chyba jest tak wysoki za zasługi albo za to że turniej odbywa się w jego kraju. Benneteau to tenisista który już wiele razy namieszał w tenisie. Już w pierwszej rundzie US Open pokonał N. Almargo z którym według bukmacherów miał przegrać. Później bez problemu w roli faworyta rozprawił się z D. Istomin.
Teraz czeka go A. Roddick który jest tutaj uważany za faworyta. Roddick chyba nie najlepiej czuje się w roli faworyta. Już w pierwszej rundzie stoczył 4 setowy bój z zawodnikiem z którym miał bez problemu wygrać. Właściwie w każdym secie oprócz pierwszego Roddick wygrał z problemami. M. Russell z którym grał od jakiegoś czasu gra dobry tenis i miał ładną passe zwycięstw do czasu aż nie spotkał A. Roddicka. Później Roddick spotkał młodziutkiego rodaka który się specjalnie nie liczy w tenisie i rozniósł go spokojnie w 3 setach. Tym razem rywal jest kilka dobrych klas wyżej. Benneteau J. na ostatnie 15 spotkań przegrał, uwaga! 2 razy! I to z kim.. Najpierw w drugiej rundzie w Cincinnati z R. Nadalem a potem w finale w Winston Salem z J. Isnerem. Roddick niedawno też grał z Isnerem i dla porównania Benneteau J. przegrał z nim w 3 setach a Roddick w dwóch. Roddick na 15 spotkań przegrał 5 razy. Rywale także byli z górnej półki. Jeśli chodzi o statystyki H2H jest 3:1 dla amerykanina jednak dodam że ostatni raz grali w 2008 roku czyli za czasów drugiej wojny światowej. Szczerze spodziewam się długiej wielosetowej walki i lekką przewagę Benneteau J.
scotratez
⛔ 100
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Piłka nożna, elimienacje Pucharu Narodów Afryki, godzina 16.30
spotkanie: Niger - RPA
Typ: 2/2
kurs 4.30
buk: Bwin
analiza:
Dziś o godzinie 16.30 rozpocznie się mecz w ramach eliminacji do pucharu Narodów Afryki.
Przypomne ze w grupie są 4 zespoły i jak narazie po 4 spotkaniach prowadzi RPA z dorobkiem
8 punktów,gospodarze tego spotkania czyli Niger zajmują pozycje 2 ze stratą 2 punktów do lidera.
Warto wspomniec że w pierwszym meczu tych druzyn RPA wygrało na własnym boisku 2-0.
Przyjżyjmy się ostatnim 5 spotkaniom rozegranym przez te 2 kraje biorąc pod uwage równiez mecze towarzyskie...więc
Niger na te 5 spotkan zdobylo 5 pkt a RPA az 13, wygrywając 4 mecze i 1 remisując. Różnica
jak widac jest widoczna. Gościom będzie bardzo zalezalo na zwycięstwie, bowiem 3 pkt w tym meczu mogą dac juz pewny
awans do turnieju głownego. Druzyne gosci stac na swietne wyniki, pamietamy przeciez ich znakomity występ na Mistrzostwach swiata
na wlasnych stadionach przeciwko Francji wygrywając 2-1. W swoich szeregach mają gwiazde jaką jest grający na angielskich boiskach
Piennar. Prócz tego są inni piłkarze grający w dobrych europejskich klubach tacy jak: Masilela (Getafe), Fransman(Hapoel Tel Aviv), Ngongca (Genk),
Khumalo (Reading). Ci piłkarze dają gwarancje na sukcesy druzyny narodowej RPA.
W ekipie Nigeru z tego co się orientuje to tylko jeden gra w europejskim klubie, jest nim Maazou (Zulte Waregem).
Myślę że piłkarze z Republiki Poludniowej Afryki ustrzelą szybko bramke w początkowych fragmentach meczu i dotrzymają a nawet moze pdwyższą wynik
do konca spotkania.
Moj typ na dokladny wynik to powtorka z pierwszego meczu, czyli 0-2.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US OPEN
Spotkanie: Novak Djokovic - Nikolay Davydenko
Typ: under 27.5 gemów
Kurs: 2.00
Buk: bet365
Data: 04.09.2011 - 02:30
Analiza:


Dzisiaj tylko jeden z nich będzie się mógł cieszyć i będzie to z pewnością Serb

Ostatni mecz w rozkładzie w szóstym dniu US OPEN zapowiada się ciekawie, ale według mnie będize to jednostronne widowisko, w którym zwycięży serbski tenisista. Djokovic do tej pory stracił trzy gemy przy czym w pierwszej rundize Conor Niland skreczował przy stanie 6:0 5:1, ale w drugiej pokonał Carlosa Berlocqa 6:0 6:0 6:2 co na pewno robi wrażenie. Oglądałem to drugie spotkanie Novaka i mogę powiedzieć o nim tylko tyle, że była to zabawa ze strony światowego numeru jeden, a i tak nie dał najmnijeszych szans Argentyńczkowi oddając mu tylko dwa gemy. Tamto spotkanie mogło się podobać, bo było w nim bardzo dużo ciekawych akcji, szczególnie spięcia przy siatce były przyjemne do oglądania. W nocy polskiego czasu Serba czeka na pewno trudniejsze zadanie, bo Nikolay Davydenko chłopcem do bicia nie jest, ale jego forma po kontuzji nadgarstka w zeszłym roku jest bardzo słaba - oczywiście jak na jego możliwości, bo przypomnę tutaj, że to był przecież zawodnkik TOP5. Teraz jednak może tylko wspominać te czasy kiedy pokonywał Federera i wielu innych czołowych tenistów świata. Rosjanin w pierwszej rundzie po pięciu setach wyeliminował Ivana Dodiga, natomiast w rundzie drugiej uporał się w trzech setach z Włochem Starace, ale trzeba powiedzieć, że też nie bez problemów - kto śledził to spotkanie wie jak ono przebiegało. Teraz na Davydenkę czeka znajdujący się w wybornej formie Djokovic i jestem niemal pewny, że nie uda mu się w tym pojedynku ugrać więcej niż dziewięć gemów stąd też typ na under 27.5. Rosjanin pewnie będzie walczył i biegał do upadłego, bo do tego nas przyzwyczaił, ale na Novaka to będzie z całą pewnością zdecydowanie za mało. Djokovic po swojej stronie ma dosłownie wszystko - w każdym elemencie gry przewyższa Rosjaniana, myślę że nawet w wytrzymałości, którą Rosjanin ma żelazną, ale Serb ma jeszcze lepszą. Do tego dochodzi większa finezja w grze, która jest niewątpliwie po stronie triumfatora Australian Open i Wimbledonu i wielu innych turniejów z tego roku. Podsumowując z głębi kortu Davydenko niewiele ugra z Djokoviciem, a jak zacznie atakować do siatki to Serb będize go karcił passing shotami bądź lobami, z resztą nawet nie sądzę, żeby Davydenko chętnie ruszył do przodu, bo wirtuozem przy siatce to on nie jest. Obejrzymy na pewno dużo ciekawych wymian z głębi kortu, w których w obecnej chwili nie ma mocnych na Nole.
✅ 100
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, Regionalliga West
Spotkanie: Borussia Dortmund II - Idar Oberstein
Typ: 1
Kurs: 1,53
Bukmacher: bet365
Analiza: Jutro o godzinie 14.00 w Dortmundzie rozpocznie się mecz niemieckiej ligi regionalnej pomiędzy rezerwami Borussii Dortmund a zespołem Idar Oberstein. Oczywiście znawcą ligi nie jestem, jednak po przeanalizowaniu kilku aspektów postanowiłem zagrać na to spotkanie. Do rzeczy:
Drużyna rezerw Borussii zajmuje aktualnie 8 miejsce w swojej lidze. Po 5 meczach mają 7 punktów. W ostatniej kolejce rozbili zespół Wiedenbruck aż 7-1.
Goście tego spotkania to w tej chwili czerwona latarnia ligi. Zajmują ostatnie miejsce i zgromadzili dotychczas tylko 1 punkt. Ich ostatnie 3 mecze to porażki. Przegrali między innymi z drużyną Wiedenbruck. Nie wydaje mi się, aby goście mieli się przebudzić w tym spotkaniu.
Próbowałem znaleźć jakieś informacje na temat możliwości gry niektórych zawodników pierwszego składu Borussii w tym spotkaniu, jednak nie udało mi się takowych znaleźć. Sądzę jednak, że przy przerwie na spotkania reprezentacyjne jest szansa aby kilku graczy z pierwszego składu zostało dorzuconych do składu rezerw na ten mecz co dodatkowo wzmocni siłę drużyny. Mam nadzieję, że typ okaże się trafny.
⛔ 100
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Piłka Nożna - Hiszpania - Segunda Liga
spotkanie: Deportivo La Coruña - Hercules
Typ: 1
kurs: 1,95
buk: Tobet
Niezwykle ciekawie zapowiada się pojedynek dwóch drużyn, które jeszcze w ubiegłym sezonie rywalizowały na boiskach Primera Division. W La Corunii, Deportivo grać będzieHercules Alicante. Obie drużyny walkę i powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej rozpoczęły od zwycięstw. Hercules u siebie pokonał 2:0 Cartagenę, natomiast Deportivo ograło 1:0 Huescę.
Mecz na pewno będzie wyrównany, ale stawiać będę na wygraną gospodarzy z nadzieją, że wywalczą w tym sezonie powrót do najwyżej klasy rozgrywek.
Przed sezonem nie było dużych roszad w składach zespołów. Deportivo zakupiło 2 zawodników z Getafe: Alberto Lopo Garcia i Juan Rodriguez Villamuela oraz Adriana z Athletico Madryt a odszedł do Mallorci Ayoze Diaz Diaz. W Herculesie z Barcelony przyszedł Kiko a do Elche odszedł Samuel Llorca Ripoll.
W ubiegłbym sezonie w bezpośrednich meczach wygrywali gospodarze 1-0 .... mam nadzieję, że i w tym meczu atut własnego boiska da Depo wygraną.
⛔ 100
 
M 31

madrala

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe, Towarzyskie
Spotkanie: Honduras - Kolumbia
Typ: 2
Kurs: 1.83
Buk: Pinnacle
Analiza:
W nocy totalnie zawiedli mnie piłkarze USA. Przyznam się szczerze, że nie oglądałem tego spotkania i może to lepiej. Bo nie ważne jak grali ważne, że przegrali. Po raz kolejny serwuje spotkanie towarzyskie. Tym razem zamierzam zainwestować pieniądzę w zwycięstwo Kolumbii z graczami Hondurasu. Dodam tylko, że ów spotkanie odbędzie się na neutralnym terenie; Red Bull Arena, Harrison (USA). Zapraszam do analizy.

Honduras do potentów piłki nożnej nie należy. W 2011 roku rozegrali turniej w ramach Gold Cup. Tam stoczyli pięć pojedynków, z czego tylko jeden wygrali w regulaminowym czasie gry (Grenada 1:7). L. Suárez powołał graczy nie tylko z rodzimej ligi, ale zawodników. którzy występują na obczyźnie. Między innymi szansę na występ dostaną: Maynor Figueroa i Hendry Thomas (Wigan Atl), Marvin Chávez (FC Dallas), czy Carlo Yair Costly (Houston).
Kolumbia w 2011 roku brała udział w Copa America. Według mnie piłkarze L. Álvareza nie mogą zaliczyć tego turnieju do udanych. Rozegrali zaledwie cztery mecze. Choć warto zauważyć, że żadnego nie przegrali! Na oficjalnej stronie widnieje już wyjściowa jedenastka. O to ona:
David Ospina, Camilo Zúñiga, Amaranto Perea, Aquivaldo Mosquera, Pablo Armero; Freddy Guarín, Carlos Sánchez, Adrián Ramos, Dayro Moreno, Teófilo Gutiérrez y Jackson Martínez.
Są to głównie piłkarze, którzy występują w europejskich klubach. Przykładowo bramkarz gra w Nice, obrońcy w Udinese Napoli, czy Atlético Madrid, pomocnicy w Porto, a napastnicy w Hertha BSC, czy Racing Club. Jak widać selekcjoner powołał bardzo mocną ekipę.
W bezpośrednich pojedynkach górą są piłkarze Hondurasu. Jednak nie brałbym tego serca, ponieważ pojedynki były rozgrywane stosunkowo dawno (oprócz ostatniego z 2008 roku). Potencjał piłkarski leży po stronie graczy z Kolumbii, którzy występują w bardzo dobrych, europejskich klubach. Powodzenia!
✅ 83
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Dyscyplina : Baseball, MLB - National League, Ameryka Płn.
Spotkanie : San Diego Padres - Colorado Rockies
Typ : Over 7,0
Kurs : 2,25
Bukmacher : Pinnacle
Data: 2011-09-04 02:35
Analiza : Dzisiaj o godzinie 02:35 rozpocznie się drugi mecz pomiędzy drużynami San Diego Padres, a Colorado Rockies w lidze MLB. W tabeli MLB wyżej jest Colorado Rockies z bilansem 65-73, z czego w ostatnich dziesięciu spotkaniach odnieśli pięć zwycięstw i pięć razy przegrali (rozpoczeli serię zwycięstw). W meczach u siebie mają statystyki 35-33, a na wyjeździe 30-40. San Diego Padres ma bilans 60-78. Na ostatnie dziesięć spotkań wygrali dwa razy i przegrali osiem razy (mają serię ośmiu porażek). U siebie mają bilans 28-39, na wyjeździe 32-39. W pierwszym meczu triumfowała ekipa gości, wygrywając 3:0. Tym razem nie chodzi o to kto wygra, ale o to ile zostanie zdobytych punktów. W tym sezonie obie ekipy spotykały się już trzynastokrotnie. Dwie serie po trzy spotkania rozegrane zostały w Colorado (na sześć meczy, pięć zakończyło się z over 7,0). Na dwie już zakończone serie (każda po 3 mecze) w San Diego, trzy zakończyły się over 7,0. W pierwszym meczu był under 7,0. Lecz dzisiaj jest szansa na kolejny over 7,0, a to za sprawą rzucających. O ile w ekipie gospodarzy będzie to doświadczony C. Luebke (5-7; ERA 3,01; IP 110,2; H 78; R 39; SO 117). To po stronie gości swoją szansę dostanie A. White (0-1; ERA 3,60; IP 15,0; H 14; R 7; SO 13). Za sprawą tego oto rzucającego, który miejmy nadzieję &quot;załatwi&quot; cztery punkty w 3-4 inningach dla gospodarzy, reszta brakującej puli powinna także się nazbierać. Jak dla mnie typ ten jest pewny.
✅ 125
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Kanada 1
London City - Toronto FC Academy
Over 3.5 gola
2.60
bwin

Dzisiaj o godzinie 1:30 zostanie rozegrany za oceanem mecz w lidze kanadyjskiej pomiędzy London City, a Toronto FC Academy. Jest to mecz numer 18 dla gości natomiast dla gospodarzy mecz numer 19. Gospodarze są na 13 pozycji w lidze, goście na 10 miejscu.
Stawiam na over 3.5 gola ponieważ liga kanadyjska należy do bardzo &quot;overowych&quot;. Na 14 drużyn w lidze, 13 drużyn ma średnią 2.50 gola na mecz i wyższą. Pierwsza ekipa w tej klasyfikacji ma 4.06 gola na mecz. Jeśli chodzi o dzisiejsze drużyny to: London ma 3.11 gola na mecz, a Toronto 3.47 gola na mecz. Gospodarze na 18 meczy zaliczyli 6 razy +3.5 gola; goście na 17 meczy zaliczyli aż 8 takich spotkań. Historia meczy pomiędzy tymi ekipami (head to head) napawa optymizmem ponieważ na 6 meczy aż 5 razy został pokryty stawiany przez mnie dzisiejszy over (były takie wyniki jak: 4-0, 2-2, 6-3, 7-1).
Zagrają ekipy z dołu tabeli. Nie powinno jednak zabraknąć emocji. Obecny sezon i historia spotkań między London, a Toronto wskazuje, że over 3. gola jest bardzo prawdopodobny. Stawiam 2:2, a zatem over 3.5 gola.
⛔ 100
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna,Polska 1 liga
Spotkanie: Warta Poznań - Termalica Nieciecza
Typ: X2 - Termalica wygra lub zremisuje
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Witam,w niedzielne popołudnie szykuję na prawdziwy hit na poziomie 1 ligi.Warta Poznań podejmuje na własnym stadionie drużynę z Niecieczy.Przed kolejką Warta plasowała się na miejscu 8 z dorobkiem 8 punktów,z kolei goście zajmowali 2 miejsce z 12 punktową zdobyczą.W tym meczu upatruje zwycięstwa drużyny z Niecieczy bo mówiąc szczerze Warta w tym sezonie nie gra rewelacyjnie widać gołym okiem,że zespół od początku sezonu będący pod presją sobie nie najlepiej radzi jak to miało miejsce w drugiej połowie zeszłego sezonu.Co prawda ktoś może powiedzieć,że prócz jednego meczu z do tej pory rozegranych reszta na wyjazdach,ale jak patrząc na zespoły z którymi grali chociażby dwa remisy bezbramkowe z Polkowicami czy Arką co tu nie mówić chyba dwoma póki co najsłabszymi zespołami w tym sezonie i przede wszystkim porażka u siebie z Piastem gdzie stracili 3 gole musi świadczyć o tym,że co jest nie tak.Działacze już wyciągnęli pierwsze wnioski zwalniając ze stanowiska Czesława Jakołcewicza zastępując go Arturem Płatkiem.Co do Niecieczan jestem o nich a właściwie o formę i umiejętności spokojny.Drużyna przed sezonem została bardzo porządnie wzmocniona co w tym roku widać że poszli na jakość a nie na ilość jak to miało miejsce w zeszłym sezonie.Biorąc pod uwagę że jest to początek miesiąca wolę zagrać na spokojnie Nieciecze ale z podpórką przy kursie 1,70 wygląda na przyzwoity typ.Dla uzupełnienia formalności zaprezentuję podstawowe składy obu drużyn:
Warta:
Sobański - Sasin,Sobieraj,Jasiński,Zawadzki - Marciniak,Ngamayama - Magdziarz,Reiss,Gajtkowski - Klatt
Nie zagrają : Wichtowski(zgrupowanie kadry młodzieżowej),Goliński,Kosznik(kontujze)
Nieciecza:
Nowak - Kowalski,Cios,Pleva,Jarecki - Pawlusiński,Baran,Ceglarz,Kubowicz,Biskup - Rybski
Nie zagrają : Trafarski,Mysona (kontuzje)
✅ 70
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kosz, EuroBasket
Polska - Turcja
Turcja -12.5 1.917
Pinnacle
8/10
Turcy się rozkręcają i nas rozjadą w tym meczu. Hrycaniuk już nawet nie będzie miał okazji, żeby sobie porzucać spod kosza, zresztą Pipan jak będzie w takim tempie go ściągał to jutro go nie zdąży ściągnąć, bo ten już się wyfauluje. Jak nasi mają problemy z faulami przy Portugalczykach to jutro może nam zabraknąć zawodników. Kogo nie wystawią na początku to nas rozjadą, wgl o czym tu rozmawiać. Kanter z Asikiem zjedzą naszych pod koszami. Swoim i naszym. Onan nas rozstrzela za trzy. Już nie mówiąc o tym co będzie odstawiał Iliashova. Pokaże naszym czego nauczył się tam gdzie oni nigdy nie będą, czyli w NBA. Turcy w porównaniu do naszych grają kosmos i jutro tylko to potwierdzą.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 1

dangerzone1017

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis U.S.Open 2011
Spotkanie:Tsonga vs Verdasco
Typ:+4(gem)Verdasco
Kurs:1.8
Bukmacher:Betsson.com
Analiza:
Dzisiaj na godzine 23.55 zaplanowane jest spotkanie 3 rundy męzczyzn pomiędzy
J.W.Tsongą z Francji a Fernando Verdasco z Hiszpani.Obaj panowie to czołówka męskiego tenisa i stali bywalcy turniejów wielkiego szlema.Zdecydowałem sie na dość bezpieczny typ po niezłym kursie,mianowicie plus cztery gemy handicapu dla hiszpana Fernando Verdasco.Uważam,ze jet to typ bardzo prawdopodobny,nawet na 99%,dlatego bo obaj panowie bardzo pewnie przeszli przez poprzednie dwie rundy i na moje oko szykuje sie bardzo zacięty pojedynek o 1/8 finału.Dodatkowym argumentem,który pozwala mi sądzić,ze typ sie sprawdzi jest fakt,że obaj spotkali sie dotychczas 3-krotnie i bilans jest korzystny dla Verdasco 2-1.Warto dodać,ze ich spokania h2h miały miejsce zawsze na nawierzchni twardej.Kolejnym argumentem jest to,ze dla francuza hiszpan bedzie na pewno niewygodnym rywalem z uwagi na to,ze jest leworeczny,dobrze serwuje i potrafi grać z glębi kortu.Uważam,ze typ warty zagrania!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Tsonga : Verdasco
Typ : Verdasco
Kurs ; 3,00
Buk : Pinnacle
analiza :
To będzie bez wąpienia jedno z najciekawszych spotkań tej rundy i w tym meczu emocji zabraknąć nie może.
A także dobrego tenisa pownniśmy mieć pod dostatkiem.
Spotyka się dwóch świetnych tenisistów - Tsonga który obecnie jest stawiany wyżej niż Verdasco, jest faworytem buków ale ja jednak widzę go dzisiaj poza turniejem.
Verdasco wraca po nieobecności, ale już jakiś czas gra spowrotem i gra naprawdę dobrze.
Może nie był on nigdy wielkim fanem twardych nawierzchni ale stać go na dobre występy i myślę że ten turniej będzie właśnie jednym z takich występów.
Tsonga niby wygląda lepiej na tej nawierzchni, ale dzisiaj nie grają statystyki tylko dwóch równorzędnych zawodników i jeśli kursy wyglądają tak jak wyglądają to ja biorę ten wyższy i stawiam na Verdasco.
Obaj dosyć szybko odprawiali swoich rywali z poprzedniej rundy - Tsonga dwa razy po 3:0, Verdasco 3:1 i 3:0, obaj są świetni, mecz będzie wyrównany a wygra ten kto opanuje się i zachowa zimną krew w najważniejszych momentach.
I to będzie Verdasco.
W zawodowym tenisie panowie grali ze sobą dwa razy i oba spotkania wygrał Verdasco.
Oba były na hardzie, a więc myślę że i teraz można na Verde stawiać.
Moim zdaniem będzie 3:1 lub 3:2 dla Verdy a mecz będzie jednym z najpiękniejszych dotychczasowych pojedynków
⛔ 100
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ⚽, NASL

Spotkanie: Atlanta Silverbacks vs Puerto Rico Islanders
Typ: Puerto Rico Islanders -1 handicap azjatycki
Kurs: 3,00
Bukmacher:


Wynik: ⚽⚽⚽
Coś na nockę. Kurs bardzo wysoki, ponieważ Islanders bez 9 piłkarzy. To brzmi strasznie, aczkolwiek aż 6-7 z nich to rezerwowi. Jedyne poważne osłabienie to ich najlepszy strzelec - Jonathan Fana, ale wciąż do dyspozycji jest ich drugi super strzelec z Jamajki, Nicholas Addlery, który będzie kąsał dziurawą defensywę gospodarzy. Skład będzie na pewno podobny, do składu z ostatniego meczu przeciwko solidnej ekipie Edmonton gdzie padł wynik 1-1 po dobrym meczu w wykonaniu Islanders.
Atlanta Silverbacks to czerwona latarnia amerykańskiej NASL. Fatalny bilans bramkowy (-33) i ich obecna forma (6 porażek w ostatnich 6 meczach) mówi samo za siebie. Do tego, w tych sześciu pojedynkach zdobyli zaledwie dwie bramki, a w pięciu meczach stracili średnią aż 3,40 na mecz, a warto dodać, iż w meczu nie zagra ich zawieszony bramkarz. Z kolei, Puerto Rico Islanders to wicelider mający 6 punktów straty do lidera. Grają równo i skutecznie (6 zwycięstw i 1 remis w ostatnich 7 meczach), a ich bilans bramkowy w tych meczach to 13-5. Z piłkarzami z Atlanty nie miewają problemów, bo wygrali trzy ostatnie pojedynki (2-0, 3-4 i 3-1) i jutro spodziewam się identycznego outcome&#39;u.
Mecz ten jest idealną okazją dla Islanders, aby zbliżyć się do liderów Carolina RailHawks, którzy jutro podejmą trudnego rywala w rewelacyjnej formie - Tempę Bay - i bardzo możliwe, że stracą punkty. Jeżeli gracze z Puerto Rico wciąż liczą na pierwsze miejsce w lidze, takie mecze jak ten muszą być wygrywane pewnie i takiego wyniku się spodziewam z nocy z soboty na niedzielę.
⛔ 100
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - Dolcan Zabki
typ: Połowa Czasu/Pełny Czas X/X
kurs:5,0
buk: betsafe
Mimo, że gospodarze są stawiani w roli faworyta tego spotkania, to może im być ciężko zdobyć 3 pkt. Drużyny dzielą raptem 3 miejsca w tabeli, a goście tracą do Bydgoszczan 3 oczka. Główną bolączką trenera Kubota, będzie brak dwóch obrońców pauzujących za żółte kartki. Kontuzjowanych w kadrze zespołu jest 5 zawodników, ale tylko jeden z nich (Majkowski) miał miejsce w pierwszej jedenastce. U gości nie zagra tylko prawy obrońca Dadacz, ale to nie będzie problemem dla Roberta Podolińskiego, gdyż ma równowartościowego zmiennika. Obie drużyny w dotychczasowych rozgrywkach remisowały po 3 razy(na 6 spotkań!), więc upatruję i w tym spotkaniu szansę na remis.
⛔ 100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis ATP US Open 2011
Spotkanie: Juan Chela vs. Donald Young
Typ: Juan Chela
Kurs: 2,12
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Nie rozumiem, dlaczego Young jest tutaj uznawany za faworyta, nie mam pojęcia. Pokonanie Wawrinki wydaje się okej, ale tak na prawdę powinien przegrać ten mecz. Wawrinka miał wiele szans ale przepaścił to. Donald średnio serwuje, przy siatce również mizernie. Chela po ostatnim meczu będzie na pewno bardziej wypoczęty a patrząc w głąb posiada więcej urozmaicenia w grze niż Amerykanin. Pokonał go już w tamtym roku na hardzie i sądze, że uczyni to raz jeszcze.
⛔ 100
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Finlandia - Kakkonen Group B
TPV - Pallo-Iirot
Pallo-Iirot
1.85
Bwin
Goście mają jeszcze o co walczyć na 5 kolejek przed końcem. Tracą jedno oczko do miejsca premiowanego barażem i 7 pts do lidera. Dziś zmierzą się z rywalem z środka tabeli, któremu daleko do czołowych lokat, a i z drugiej strony nie grożą im raczej baraże spadkowe czy degradacja. Zaczynają więc, mecze o pietruszkę. Przykład już mieliśmy w ostatniej kolejce i 0:5 z Narpest. Nie dzieje się to przypadkowo, gospodarze oprócz tego, że grają już tylko na dogranie sezonu, mają też problemy kadrowe. Liczne kontuzje i dwa zawieszenia za żółte kartki podstawowych obrońców sprawiają, że tutaj zdecydowanym faworytem wydają się grający mocnym składem i przede wszystkim będący zmotywowanym do walki zespół gości.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Dyscyplina: US OPEN 2011 R16 TENNIS
Spotkanie: M. Kirilenko - S. Stosur
Typ: S. Stosur (-1.5 Sets)
Kurs: 2.120
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Rosjanka w tym roku w USO zrobiła życiowy wynik, ale jej gra nie robi na mnie większego wrażenia. Australijka w poprzedniej rundzie po dobrym meczu pokonała Nadię Petrovą i na pewno chce powtórzyć wyczyn sprzed roku i zagrać przynajmniej w ćwierćfinale. Kirilenko grała dobrze w poprzednich meczach, ale teraz zagra z rywalką która ma nad nią przewagę siły i to będzie dla Rosjanki największy problem. Maria ciężko pracuje na korcie, popełnia mało błędów i do tej pory to starczało. Dziś według mnie repertuar jej zagrań nie wystarczy na Australijkę. Sam miewa przestoje, ale Rosjanka nie jest na tyle groźna żeby te decydowały o porażce w secie. Myślę, że Stosur poradzi sobie w dwóch zaciętych setach, a kurs na świetnie serwująca Australijkę jest ok.
⛔ 100
 
maestro90 28

maestro90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Klasa okręgowa - Katowice III
Spotkanie: Forteca Świerklany - Rafako Racibórz
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher:

Analiza: Mój mocny typ na niedzielę. Wg mnie 95% szans wejścia. O godzinie 17.00 w ramach 5 kolejki na boisko wybiegną piłkarze grający w lokalnej lidze okręgowej. Po 4 kolejkach zarówno Forteca jak i Rafako mają na swoich kontach po 9 punktów. Gospodarze u siebie grają znakomicie. Wygrali dotychczasowe 2 mecze z bilansem bramkowym 11-1. Goście również wygrali 2 wyjazdowe mecze uzyskując bilans 3-0. Zatem co przemawia za gospodarzami?? Otóż są to główni faworyci do awansu do IV ligi. Mają bardzo dobrą kadrę, znakomite warunki treningowe i sztuczną nawierzchnię, na której lokalni rywale nie potrafią grać. Drużyna gości jedzie do Świerklan z dwoma bardzo ważnym osłabieniami. Brak podstawowego bramkarza, który jest bardzo ważnym filarem tej drużyny. W jego miejsce stanie bramkarz z juniorów. Drugie poważne osłabienie to brak grającego trenera, który kreuje całą grę. Niestety na takim poziomie rozgrywek dwóch dobrych zawodników wystarczy aby drużyna miała wyniki, a ich brak oznacza katastrofę. W poprzedniej rundzie w Świerklanach padł wynik 4-1. Myślę, że w niedzielę przy Zamkowej w Świerklanach możemy się spodziewać wyniku 3:0 albo i wyższego.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Czechy, 2 liga
Spotkanie: Vysocina Jihlava - Znojmo
Typ: 2
Kurs: 4,40
Bukmacher: Expekt

Analiza:
I znów buki wystawiły co najmniej dziwny kurs. Jihlava wygrała ze Znojmo w ubiegłorocznych rozgrywkach 2:0, ale nie wchodzi się przecież dwa razy do tej samej rzeki, każdy mecz jest inny. A biorąc pod uwagę tegoroczne wyniki, Znojmo jest dla mnie w tym pojedynku zdecydowanym faworytem.
Spójrzmy jak gra Jihlava - w czterech meczach 1 - 1 - 2 i bramki 3:8! czyli strzelają mniej niż 1 bramkę na mecz. Najbardziej jednak bolą ich chyba porażki, bo doszło do nich na własnym boisku z Bohemians Praga 0:3 ( z którym nigdy nie przegrali ) i Ujście nad Ł. 2:5 ( z którym w 5 ostatnich latach zawsze wygrywali, nie było nawet remisu! ). Tak więc kryzys w zespole Jihlavy jest aż nadto widoczny.
Przeanalizujmy teraz grę Znojmo - na cztery mecze 2 - 0 - 2 i bramki 6:5. Też bez rewelacji, ale.... I te ale jest bardzo istotne - porażki przydarzyły się zespołowi Znojmo z Tescomą Zlin i Sokołowem, czyli drużynami znajdującymi się aktualnie na 2 i 3 miejscu w tabeli. Tu mała łyżka dziegciu w beczce miodu - w ubiegłym roku Znojmo wygrało z Tescomą Zlin 2:1 by w tym przegrać 1:3. Jednakże ostatni mecz pucharowy Znojmo, w którym pokonało ono pierwszoligowy Bohemians, przekonuje mnie do tego typu.
Reasumując - mecz typowo na remis - słaby gospodarz, dobrze grający goście, ale bez hurraoptymizmu. Trzeba brać pod uwagę w takich meczach również ambicję zespołu, który w tym sezonie na własnym boisku nie wygrał. Ja jednak stawiam dwójkę, nie licząc na tzw. przełamanie gospodarzy. Znojmo może się okazać dzisiaj gwoździem do trumny dla obecnego trenera Romana Pivarnika.
Dla grających bezpiecznie polecam zagrać x2 z kursem 1,95 łącząc to wydarzenie z meczem koszykówki Polska - Turcja hc -12,5 ( 1,80 ) co jest według mnie najlepszą lokatą w dniu dzisiejszym. Powodzenia grającym ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom