>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia 04.09.2011 (Niedziela)

Status
Zamknięty.
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Piłka Nożna, IV Liga Małopolska - Wschód
Orkan Szczyrzyc - Dunajec Zakliczyn
Typ: Dunajec Zakliczyn
Kurs: 2,30
Buk: Tobet
Wow, kursy mnie zdziwiły. Spodziewałem się raczej odwrotnych a i tak chciałem zagrać. W Szczyrzycu się raczej nie układa, jeden występ na przyzwoitym poziomie, 3punkty, a reszte porażki. Tak zresztą przewidywano od początku sezonu, w pewnym momencie trener dysponował 14toma graczami [!] - a to trochę mało jak na IV ligę. Kibice też nie stoją murem za zawodnikami, na stronie widziałem jakieś sprawy związane z rasizmem i kłótnie o to (jeden z napastników jest czarnoskóry), to z czym do ludzi? Dunajec natomiast to obecnie trzecia drużyna w tabeli, a gdyby nie wpadka ze Skalnikiem Kamionka Wielka wówczas mielibyśmy drużynę lidera. O tych drużynach wiele nie napiszę, jedyne co przemawia za Orkanem to doświadczenie i własny stadion. Formy natomiast nie ma, a tą prezentuje Dunajec, może jedynie skuteczność nie jest wielkim atutem druzyny z Zakliczyna. Boję się o jakieś 0-0, lub głupią kontrę i obronę Częstochowy, ale po kursie 2,30 (było 2,55) warte ryzyka.
⛔ 100
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka ME
Spotkanie: Litwa - Hiszpania
Typ: Litwa
Kurs: 2.95
Bukmacher: Bwin
Trudno się nie pokusić zagrać taki kurs na Litwę. Szlagier w grupie A, o zwycięstwo grupy dla Litwinów, bo na rozkładzie mają już Turków. Ciśnienie na Litwie ogromne, bo jak wygrają, to już pewnie będą się widzieć z jakimiś medalami na piersi w ME, kibice nie dadzą im o tym zapomnieć i to jest ich duża przewaga w tym spotkanie (dochodzi ciśnienie na sędziów). Hiszpanie jak na razie bez rewelacji, grali z drużynami, które są o ten poziom, czy dwa słabsze, więc grając swoim standardem musieli to wygrać. Teraz koniec z tym, Litwini obnażą ich słabości (potem jeszcze pewnie Turcy), tak jak w meczu sparnigowym ponad dwa tygodnie temu, gdzie wygrali z nimi 12 punktami. Zasadnicze pytanie, to czy bracia Gasol wygrają Hiszpanom ten mecz, jak będziemy przekonani, że nie, to Litwa wygrywa ten mecz, jasna sprawa, że sztab szkoleniowy Litwinów rozpatruje tę kwestie dokładnie, zdają sobie sprawę, że to jest klucz do wygranej, ja mam nadzieję, że znajdą coś na nich i będzie po sprawie.


⛔ 100
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Polska I liga
Spotkanie : Zawisza Bydgoszcz - Dolcan Ząbki
Typ : 1
Kurs : 2.1
Bukmacher : Bet 365
Dziś o godzinie 15:00 Zawisza na własnym stadionie zagra z Dolcanem Ząbki .Gospodarze po 6 rozegranych kolejkach znajdują się na pozycji 5 ( 3 wygrane , 3 remisy ) co daje im 12 punktów . Goście po 6 kolejkach zgromadzili 9 punktów ( 2 wygrane , 3 remisy , 1 porażka ) co daje im 8 pozycję w tabeli . Niżej zobaczmy po kilka ostatnich spotkań obu druzybn.
5 ostatnich spotkań Zawiszy
I Liga Flota Ś. vs. Zawisza B. Z - 1:2
I Liga Zawisza B. vs. Ruch Radzionkow Z - 2:1
I Liga Olimpia Gr. vs. Zawisza B. Z - 0:1
Puchar Polski G. Wejherowo vs. Zawisza B. P - 2:2 7:6 (Po karnych)
I Liga Zawisza B. vs. Olimpia Elblag R - 0:0
5 ostatnich spotkań Dolcanu
I Liga Dolcan vs. Katowice R - 0:0
I Liga Bogdanka Leczna vs. Dolcan R - 1:1
Puchar Polski Jarota vs. Dolcan Z - 0:0 0:1 (OT)
I Liga Dolcan vs. Kolejarz S. P - 1:2
I Liga Dolcan vs. Polkowice R - 1:1
Jak widzimy oprócz meczu pucharu Polski Zawisza nie przegrała żadnego meczu fakt faktem że w dzisiejszym spotkaniu zagraja w dość osłabionym składzie bo bez Krzysztofa Hrymowicza który pauzuje za nadmiar kartek zabraknie także Paweł Oleksy dziś też powinien zagrać nie chciany w Zabrzu Tomasz Chałas . W Dolcanie za nadmiar kartek nie bedzie grał tylko Tomasza Ciesielskiego . Bydgoszczanie na włąsnym stanionie są naprawdę groźni po cichu obstawiam wynik tego spotkania 2-0 jedną z bramek strzeli Tomasz Chałas
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
habakuk 0

habakuk

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Polska III liga lubelsko-podkarpacka
Spotkanie : Izolator Boguchwała-Strumyk Malawa
Typ : powyżej: 2.5
Kurs : 1,75
Bukmacher: tobet
Mecz pomiędzy 9 a przedostatnią drużyną ligi. Malawa jako beniaminek nie prezentuje się najlepiej, ale też nie jest tragicznie. Wysoki remis na początek z Podlasiem Bielsko Biała, potem przegrana w końcówce 1 bramką, ostatnio znowu rems z silną Siarką. Po tych wynikach widać, że drużyna mimo tak słabej pozycji nie oddaje łatwo punktów. Dzisiaj zdecydowany faworyt drużyna gospodarzy. Jeśli uda się Malawie strzelić bramkę, Izolator za wszelką cenę będzie chciał wygrać, to może owocować dużą liczbą goli, dlatego over 2.5 na to spotkanie.
✅ 75
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Austria RL Ost
Spotkanie : FAC Team dla Wiednia - Simmeringer SC
Typ : 2
Kurs : 2,45
Spotkanie w dość mało popularnej lidze w Austri ale zapowiada się na całkiem emocjonujące z dość dużą ilością bramek ponieważ oba zespoły ostatnio są rozstrzelane w swoich meczach jednak postawiłem tutaj na zespół Simmeringer SC mimo iż gra ten mecz na wyjeździe to statystyki mówią, że jest to dużo lepsza drużyna niż FAC Team dla Wiednia która na własnym boisku nie spisuje się zbyt imponująco poza tym Simmeringer SC ma o wiele lepszy bilans bramkowi i bilans wygranych meczów co stawia ich w lepszej sytuacji niż dość słaby zespół FAC Team dla Wiednia
⛔ 100
 
ajax4 11

ajax4

Użytkownik
vs


Dyscyplina: Piłka Nożna, WŁOCHY: Lega Pro 1a Div A Spotkanie: Foggia - Benevento
Typ: X
Kurs: 2.90
Bukmacher:


Przeglądając dzisiejszą ofertę bukmachera internetowego wpadł mi w oko, ze względów czysto statystycznych powyższy mecz. W dniu dzisiejszym rozpoczną się zmagania o fotel lidera w trzeciej lidze Włoskiej. Na Stadio Comunale Pino Zaccheria przyjedzie Benevento Caccio. Nie ma co się rozpisywać na temat składów, nieobecności itp. Typ opieram czysto na statystykach, które wykazują skłonność obu drużyn do dzielenia się punktami. Na dziesięć dotychczasowych spotkań aż siedem razy drużyny dzieliły się punktami.

Benevento vs. Foggia 4:3
Foggia vs. Benevento 2:1
Benevento vs. Foggia 2:2
Foggia vs. Benevento 0:0
Benevento vs. Foggia 1:1
Foggia vs. Benevento 1:1
Foggia vs. Benevento 1:1
Benevento vs. Foggia 2:3
Benevento vs. Foggia 0:0
Foggia vs. Benevento 3:3

W dniu dzisiejszym spodziewam się kolejnego „dogadania” się drużyn i podziału punktów.
⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wisła Płock - Flota Świnoujście
Typ: Remis
Kurs: [3,10]
Bukmacher: Bet365

Trzeci mecz, to spotkanie &quot;mojej&quot; Wisły z Flotą. Nie ma co ukrywać że Wisła gra źle. Błędy leżą na pewno w poczynaniach taktycznych drużyny. Nie wiem gdzie leży ich problem, czy po stronie trenera, czy po stronie piłkarzy. Kaszana nie jest super trenerem, ale osobiście go nie znam więc ciężko jest mi go oceniać. Na pewno długie piłki na napastników nie jest złotym środkiem, a drużyna powinna grać, albo starać się grać bardziej efektywnie niż efektownie. Po dobrym początku spadamy na dno. Trzeba zdobywać punkty, bo może być źle. Flota na wyjeździe jeszcze nie przegrała, ani nawet nie wygrała. Wywalczone 2 remisy w stosunku 0:0. Obie drużyny mają problem ze zdobywaniem bramek, więc można pomyśleć coś w tym kierunku. Czy Wiśle trafi się kolejny, bezbarwny mecz ? Ciężko mi to mówić, ale zmiany w Wiśle są potrzebne. Piłkarze dostali upomnienie od kibiców, ale myślę że to za mało żeby &quot;Biegać, walczyć, zap.. (ups zapomniałem) i się starać.&quot;

http://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4

⛔ 100
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Spotkanie: Wielka Brytania - Portugali
Typ: 2
Kurs: 4,00
Bukmacher: BetClic
Dziś dojdzie do kolejnego spotkania turnieju EuroBasketu pomiędzy dwiema najsłabszymi drużynami w grupie a mianowicie Wielką Brytanią i Portugalią. Według mnie tutaj dojdzie do niespodzianki i to Portugalczycy wygrają to spotkanie. Oglądałem mecz Polska-Portugalia i w pierwszych dwóch kwartach byłem pod wrażeniem gry portugalskich zawodników. Dobrze , że Polacy wzięli się wtedy w garść bo inaczej nie mieliby już żadnych szans na wyjście. Obie drużyny grają dziś wyłącznie o honor ponieważ nie mają szans na wyjście z grupy i moim zdaniem zwycięzcą tego pojedynku będzie Portugalia która reprezentuje się lepiej na tym turnieju. Kurs moim zdaniem o wiele zawyżony, i takie coś trzeba wykorzystać. Pozdrowienia!

⛔ 100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Brazylia: Campeonato Brasileiro
Spotkanie: Atletico Mineiro - Vasco
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: bwin
Analiza:
Wczoraj był zły dzień, najpierw Rotherham przegrał ze Swindon, mimo tego,ze dwukrotnie prowadził ale czerwona kartka w 65&#39; ustawiła mecz na niekorzyść gości i moją. Potem Villarreal B przegrał 3-4, a na koniec dnia &quot;ułańska fantazja Boba&quot; poniosła i zagrałem na Avai :p Dziś przeglądałem ofertę i powiem tak, zastanawiam się nad zagraniem na RPA, Barcelonę B ale jako Typ Dnia podaje spotkanie z Brazylii, a teraz do rzeczy.
Po pierwsze kurs jest atrakcyjny, po drugie Sao Paulo depcze im po piętach bo wygrali wczoraj z Figueirense, do tego równolegle do spotkania Vasco, obecny lider - Corinthians, podejmować będzie na wyjeździe Coritiba. A teraz skupmy się tylko i wyłącznie na owym typie:
Gospodarze - u siebie, ostatnie miejsce w lidze i przedostatni rezultat jeżeli patrzy się na mecze rozgrywane u siebie, ogólnie mają na koncie 14 punktów z czego aż 10 zgromadzili u siebie, co może dawać nadzieję ja jakiś punkty... w ostatnich 5 meczach to 2 porażki i 3 remisy, w tym remis u siebie z Sao Paulo
Goście - mają szansę na lidera ale warunki dwa - pierwszy wygrać swoje spotkanie, drugi - liczyć na wpadkę Corinthians. Na wyjazdach grają dobrze - 3 wynik w lidze.
Na wyjeździe pokonali ostatnio Sao Paulo, Avai i Atletico MG, ostatnia porażka to porażka 8 sierpnia z Botofago, z ekipą która ma świetną serię ostatnio.
Patrząc na to,że mecz rozgrywany jest przez Mineiro u siebie to typ ryzykowny, gdyż zgromadzili tu większość swoich punktów, jednak zdecydowałem się podać go tu.
Swindon3 - 2Rotherham
⛔ 100
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Japonia 2
Spotkanie: Gainare Tottori - Sagan Tosu
Typ: Under 2,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Witam! Już za parę chwil bo o godzinie 11:00 rozpocznie się spotkanie w ramach 23 kolejki Japońskiej 2 ligi pomiędzy drużyną gospodarzy Gainare Tottori oraz Sagan Tosu. Drużyna gospodarzy na własnym stadionie notuje dużo underów bo aż siedem na dziewięć spotkań z bilansem bramek 8:8. Natomiast goście dzisiejszego spotkania maja bardzo podobny bilans jak gospodarze. Czyli w dziesięciu meczach zanotowali osiem razy under i tylko dwa over przy bilansie bramek 10:3. Dodam również że ostatnie spotkanie miedzy tymi drużynami zakończyło się wynikiem underowym 1:0 dla Sagan Tosu. Mam nadzieję że dzisiaj również padnie wynik underowy, a mój typ na to spotkanie to 0:0. Pozdrawiam!
⛔ 100
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
dyscyplina: pilka reczna, Polska, pgnig superliga
mecz: Chrobry - MMTS
Typ: Under 60.5
Kurs: 1.85
Buk: Tobet
Analiza: W dzisiejszym meczu w Głogowie znalazłem jednak ciekawy zakład. W pierwszym meczu tego sezonu widzę under bramkowy. Oba zespoły raczej nie kojarzą mi się z jakąś porywającą grą w ataku, natomiast MMTS Markuszewskiego potrafił nieraz zamurować bramkę. Na dobrą sprawę nie wiadomo czy Kwidzyn nie zmieni stylu, a i nie wiadomo czy Chrobry zdąży wdrożyć sobie system Markuszewskiego. Oczywiście żartuję. Dla mnie bardzo wiele przemawia dziś za underem, a linia tobetu jeszcze bardziej doń zachęca. W Kwidzynie wyniki sparingów były dość niskie, np 24:27 z Płockiem czy 16:17 z Chrobrym (tu grano 40 minut), również Chrobry jakoś formą strzelecką jajec nikomu nie zmiażdżył, np 22:23 czy 22:30 z Nielbą. H2H pomiędzy tymi drużynami również wygląda ciekawie. Co prawda, w Kwidzynie w rundzie zasadniczej ta linia została przekroczona, ale ten mecz... no nie chcę używać dużych słów, ale był po prostu ułożony, bo MMTS chciał zagrać z Chrobrym w 1/4 PO. No i w tej właśnie 1/4 została także pobita linia 60.5, ale pamiętać należy, że mieliśmy wówczas dogrywkę (po 60&#39; 24:24).
Po stronie Kwidzyna dziś pełny skład, Chrobry osłabiony brakiem dwóch podstawowych skrzydłowych, tj. Żaka oraz Piętaka, nie zagra także częściej grający w ataku kołowy Michał Wysokinski.
Kwidzyn po tym jak pozyskał Krzysztofa Szczecinę, powinien mieć względny spokój w bramce, bo Jedowski na pewno cudów w bramce nie zrobi, a przy słabszej formie Suchowicza, co najmniej solidną formę powinien zaprezentować Szczecina.
Reasumując, uważam, że dziś znowu mecz na styku, jak to zwykle ma miejsce w meczach Chrobry -MMTS, gdy gospodarzem są ci pierwsi. Myślę, że dziś zwycięży zespół lepszy w obronie, a zwycięstwo któregoś z zespołów będzie 1-2 bramkowe, może nawet paść remis.
✅ 85
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Segunda B grupa 3, Hiszpania
Spotkanie: Orihuela - Sporting Mahones
Typ:Ile padnie goli? Więcej niż 2,5
Kurs:2.30
bwin
O godz 11 rozpocznie sie 3 kolejka ligi 3 Ligi Hiszpanskiej pomiedzy Orihuela a Sporting Mahones małym faborytem tego sptokana sa gospodarze ktorzy wygrali juz 2 mecze w tym sezonie i zajmuja 2 lokate za Huracem ktory rozegrał juz 3 kolejki,goscie zas wygrali jedno spotkanie a drugie przegrali co stawia ich w sordku tabeli.
Jest to dosc ciekawy pojedynek bo gospodarze nigdy niepokonali jeszcze gosci i dzis maja ogromna szanse zeby wkoncu tego dokonac, moj Typ na te spotkanie to wiecej niz 2,5 gool, mysle ze to bedzie jednak wyrownane spotkanie i wpadnie troche bramek.
Drużyna M Z R P Bramki P Forma
1. Huracan 3 2 1 0 2:0 7
2. Orihuela 2 2 0 0 5:1 6
3. Baleares 2 2 0 0 4:0 6
4. Reus Deportiu 2 2 0 0 4:1 6
5. Gandia 2 2 0 0 4:1 6
6. Olimpic Xativa 3 1 1 1 3:2 4
7. Badalona 3 1 1 1 2:1 4
8. Teruel 2 1 1 0 1:0 4
9. Denia 2 1 0 1 3:1 3
10. Ontinyent 2 1 0 1 3:3 3
11. Mahones 2 1 0 1 2:2 3
12. Andorra CF 2 1 0 1 2:2 3
13. Mallorca B 2 0 1 1 1:2 1
14. Lleida 2 0 1 1 4:6 1
15. L&#39;Hospitalet 2 0 1 1 1:3 1
16. Manacor 2 0 1 1 1:3 1
17. Valencia B 2 0 1 1 3:6 1
18. Zaragoza B 2 0 1 1 0:3 1
19. Sant Andreu 2 0 0 2 0:2 0
20. Llagostera 3 0 0 3 1:7 0

Date TO Match RE Details
10/04/2011 Segunda B Gr… Orihuela CF - Sporting Mahones 1:1
21/11/2010 Segunda B Gr… Sporting Mahones - Orihuela CF 1:0
28/02/2010 Segunda B Gr… Orihuela CF - Sporting Mahones 1:1
11/10/2009 Segunda B Gr… Sporting Mahones - Orihuela CF 2:1
Orihuela CF 0
Draw 2
Sporting Mahones 2
Powodzenia !
✅ 130
 
phobos 26

phobos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia 2. Division
Spotkanie: Uniao Madeira - Penafiel
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 2,20 @ Unibet
Analiza: W ubiegłym sezonie U.Madeira zajęło pierwszą lokatę w 2. Division North, zyskując tym samym możliwość awansu do drugiej ligii portugalskiej, i w tym sezonie właśnie tam będziemy mogli ich obserwować. Start sezonu dla Uniao również napawa optymizmem co do wyników zespołu, jako jedyni po dwóch kolejkach zgraneli 6 punktów kończąc spotkania 2-0 z Sp.Covilhą oraz 3-2 z Aves. Wprawdzie Covilha uchroniła się w zeszłym sezonie przed spadkiem, ale zwycięstwa Uniao z pewnością nie były &quot;darmowe&quot;.
Penafiel z kolei, cóż tu dużo mówić - przeciętniak swojej grupy, który zajął w 2010/2011 12 lokatę, uciekając niewiele od progu punktowego do spadku. Jedno co trzeba powiedzieć o Penafielu to to, że ze strzelaniem goli nigdy nie mieli problemu. Wystarczy rzucić okiem na ostatnie wyniki z 1 i 2 kolejki - dwukrotnie 2:2 z niebanalnymi przeciwnikami.
Bukmacherzy przychylają się do underu 2,5 gola, co patrząc na statystyki drużyn jest dość prawdopodobne, ale zważywszy na możliwości obu drużyn, w dzisiejszym spotkaniu warto byłoby się zastanowić nad typami:
BTS @ 1,86 Unibet
Over 2,5 @ 2,20 Unibet
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
djkruko 76,7K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka Nożna - Afryka - EL PNA
Spotkanie: Madagaskar - Nigeria
Typ: over 3.5
Kurs: 3.60
Bukmacher: Unibet
Godzina: 13:00
Analiza:
Dziś kolejne mecze eliminacji PNA w grupie 2 pomiędzy ostatnią drużyną w grupie Madagaskarem a drugim w tabeli Nigerią. Nigeria już dziś ma szanse zagwarantować sobie awans z grupy ale pod warunkiem iż wygra kilkoma golami. A w starciu z osłabioną reprezentacją Madagaskaru ma na to duże szanse bo właśnie w ekipie gospodarzy widać sporo problemów. Po kłótniach i strajkach Związek pilkarski tego kraju rozwiązał całą reprezentację i zastąpił ją reprezentacją U-23. To decyzja, która zwiększa Nigerii szanse na dogonienie liderów grupy B Gwinei.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo - Vuelta Espańa - Etap 15
Spotkanie: Juan José Cobo / Bauke Mollema
Typ: Bauke Mollema
Kurs: 2,55
Bukmacher: Expekt
Dziś królewskie wzniesienie tegorocznej Vuelty - ponad 12km finałowego podjazdu pod Angrilu. Być może długość nie jest imponująca, podobnie z nachyleniem na początku, jednak druga połowa tego wzniesienia to będzie już prawdziwa &quot;rzeź&quot; jak to mówią kolarze. Średnie nachylenie wynosi tam praktycznie cały czas zdecydowanie ponad 10%, a momentami nawet ponad 20%. Mimo iż do tej pory mieliśmy już sporo etapów zakończonych na wzniesieniach, to jednak większość z nich rozgrywana była defensywnie, na remis. Stąd w czołówce są małe różnice i wiele może się jeszcze zdarzyć, szczególnie że praktycznie wciąż nie wiadomo kto tak naprawdę z grona tych zawodników jest najmocniejszy w górach. Myślę, że profil dzisiejszego podjazdu oraz fakt, że jest to praktycznie ostatnia tak ciężka próba na której można uzyskać jakieś większe różnice czasowe spowoduje, że dziś już nie będzie czekania i oglądania się na innych. Na dwóch pierwszych miejscach w klasyfikacji generalnej mamy dwójkę z Team Sky i są oni w dość komfortowej sytuacji. Jednak dalej mamy spokojnie około 5 kolarzy, którzy mogą jeszcze realenie myśleć o podium w tym wyścigu, a nawet o zwycięstwie. Na czele tej grupy mamy właśnie dwójkę Mollema i Cobo, odpowienio 3 i 4 kolarza w klasyfikacji. Wczoraj Cobo zaatakował na ostatnich kilometrach finałowego podjazdu i oderwał się od czołowej grupy zyskując kilkanaście sekund nad następnymi z faworytów. Czy jednak to oznacza, że dziś powinien być tak faworyzowany? Według bukmacherów to on jest w tej chwili najsilniejszy w stawce i ma największe szanse na dobre miejsce. Ja pozwolę się z tym kompletnie nie zgodzić. Hiszpan wczoraj odjechał, lecz tak naprawdę został puszczony przez grupę, w której jak wspomniałem większość zawodników jedzie ten wyścig defensywnie. Z pewnością nie wynikało to jednak z tego, że Cobo był mocniejszy od pozostałych. Najlepszym dowodem na to, że po uzyskaniu szybko przewagi i zmniejszeniu znacznie straty do prowadzącego w tamtym momencie na etapie uciekiniera Taaramae, na ostatnich kilometrach Hiszpan wyraźnie osłabł i zamiast gonić Estończyka do którego miał tylko 20 sekund straty, to na mecie jego strata jeszcze się powiększyła. Jest to raczej niespotykana sytuacja, gdyż raczej jeden z faworytów atakujący na ostatnim podjeździe przeważnie dość znacząco i szybko odrabia straty do kolarzy, którzy uciekali przez cały dzień i są już mocno zmęczeni. Myślę, że w momencie ataku Cobo wszyscy byli przekonani, że uda mu się zniwelować tą nie tak wielką stratę do Taaramae i wygrać etap, takie są prawidłowości w kolarstwie. Tak więc czy ten atak był przejawem wielkiej mocy Cobo? Moim zdaniem raczej pokazał jednak jego słabość. Brawo za waleczność i dobry moment do ataku, jednak zabrakło siły. Mollema natomiast jechał sobie spokojnie za dwójką ze Sky, ani przez chwilę nie prowadził i z pewnością zaoszczędził dużo więcej sił niż szarpiący Cobo. Oglądając ostatni podjazd można nawet zaryzykować stwierdzenie, że Mollema wyglądał najlepiej z wszystkich faworytów wyścigu. Holender ma stratę 36 sekund do Wigginsa i myślę, że jest świadomy swojej ogromnej szansy nawet na zwycięstwo w wyścigu, szansy którą musi spróbować dziś wykorzystać. Myślę, że wczoraj oszczędzał on poprostu siły i nie chciał ryzykować ataku takiego jak Cobo, który w praktyce przyniósł mu nie tak wiele. Myślę, że Holender wszystkie siły zostawił na dziś i będzie chciał je przeznaczyć na odrobienie tych 36 sekund do Brytyjczyka. Tak więc moim zdaniem zupełnie błędne jest faworyzowanie w tej parze, jak i na całym etapie Hiszpana Cobo, gdyż po wczorajszej akcji myślę, że dziś może on nawet stracić trochę sekund do najlepszych, wśród których powinien być Mollema.
⛔ 100
 
wujek69 53

wujek69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Dania 1.Division
Spotkanie: Roskilde - Frederica
Typ: powyżyej 2,5 gola
Kurs: 1,63
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś o godz 13 zostanie rozegrane spotkanie w ramach 4 kolejki 1.Division w którym Roskilde podejmie na własnym obiekcie drużynę Frederici. Trudno wskazywać w tym spotkaniu faworyta choć wydaje się, że większe szanse ma drużyna gości , bowiem jak narazie to oni przewodzą w tabeli ( po 3 kolejkach bilans : (R-Z-Z), ale to dopiero początek sezonu .Gospodarze natomiast dotychczas uplasowali sie w środku tabeli zajmując 7 lokatę z bilansem (P - Z - R) , więc widać w tym sezonie posmakowali już każdego wyniku . Kompletnie nie wiem na kogo stawiać w tym meczu , więc pokusze się o zagranie na bramki . Frederica w 2 meczach zanotowała over 2,5 , natomiast gospodarze jak narazie tylko w jednym. Dlatego myśle, że w tym spotkaniu otworzy się worek z bramkami i będą przynajmniej 3 gole ????
Link do wyniku dla Moderatorów : http://www.livesports.pl/detail/zXE9FiAn/#summary
✅ 63
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyscyplina : Koszykówka, ME
Spotkanie : Wielka Brytania - Portugalia
Typ : Clark over 16.5 punkty + zbiórki
Kurs ; 1.85
Bukmacher : Tobet
Analiza : Dziś dojdzie do spotkania 2 drużyn, które nie odniosły jeszcze zwycięstwa. Faworytem są niby Brytyjczycy, jednak nie zamierzam na nich stawiać po tak niskim kursie. Wpadł mi w oko zakład proponowany przez Tobet : Daniel Clark osiągnie minimum 17 punktów i zbiórek.
W dotychczasowych spotkaniach 2 razy zrobił to z palcem w d., raz natomiast nie zbliżył się nawet do tego, gdyż nie grał zbyt dużo ze wzgledu na faule :
Litwa : 29 minut, 5/6 za 2, 1/4 za 3, 2/3 wolne, 8 zbiórek (3 ofensywne i 5 w obronie) = 15 pkt + 8 zbiórek = 23
Hiszpania : 28 minut, 3/7 za 2, 2/4 za 3, 2/2 wolne, 12 zbiórek (4+8) = 14 pkt + 12 zb = 26
Turcja : 13min, 0/3 za 2, 0/2 za 3, 1 zbiórka i 3 szybko złapane faule...
Widzimy więc, że skoro z potentatami grupy potrafił spokojnie przekroczyć taki próg, poza meczem z Turcją, gdzie nie pograł zbyt wiele, to dziś ze słabą Portugalią powinien spokojnie zakręcić się koło solidnego double - double...
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Juan Martin Del Potro vs Giles Simon
Typ: 2
Kurs: 3,75
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 04-09-2011/18-30
Analiza:
Na kort Loiusa Armstronga bezpośrednio po starciu Peng z Pennettą na kort wyjdą wyżej wymienieni zawodnicy. Faworytem przed meczem jest Argentyńczyk, jednak o tym jak przebiegnie spotkanie zadecyduje dyspozycja dnia, oraz lepsza skutecznosc. Faworyzowanie Del Potro uważam za trochę nie słuszne, jednak to już wybór bukmacherów. Można jedynie dostrzec zjawisko, że kursy na Francuza spadają, a więc w tym można upatrywac niespodzianę. Jak Simon przygotowywał się do tych wielkoszlemowych zmagań. Po Wimbledonie gdzie odpadł w trzeciej rundzie z... Del Potro przegrywając 3-0 ( jednak każdy z setów był zacięty, a o jego losach dwukrotnie decydował tie-break. Poza tym zawodnicy grali ze sobą jeszcze trzykrotnie. Bilans bezpośrednich spotkań jest korzystniejszy dla Argentyńczyka, który prowadzi 3-1). Następnie tak jak większosc graczy z czołówki przeniósł się na nawierzchnię ceglastą. Rozegrał dwa turnieje w Niemczech. W jednym z nich odpadl już w pierwszym meczu po porażce z Montanesem ( który lubi grac na cegle więc nie dziwi mnie ta porażka), jednak już później w Hamburgu w mocno obsadzonym turnieju zwyciężył pokonując na swej drodze między innymi Gaela Monfilsa, który był rozstawiony z jedynką. Później zaczęły się już przygotowania do ostatniego w tym sezonie wielkoszlemowego turnieju. Rozpoczął je Francuz od turnieju w Montrealu, gdzie uległ w pierwszym meczu kwalifikantowi Niemcowi Petzschnerowi. Jednak już w Cincinnati pokazał na co go stac. Dotarł, aż do cwiercfinału, gdzie musiał uznac wyższosc Murraya. Podczas US Open nie spotkał na razie na swej drodzoe wymagających rywali. Ograł Ricardo Mello, oraz Garcię-Lopeza. Pojedynek z Del Potro będzie dla niego sprawdzianem. Francuz w swej karierze wygrał dziewięc turniejów. W trzech poprzednich latach dochodził do trzeciej rundy US Open. Obecnie jest podobnie, ale uważam, że czas najwyższy przełamac tą passę. Po pewnie już zapomnianej przez Argentyńczyka kontuzji nadgarstka wraca na korty. Przypomnę, że jest to triumfator US Open z 2009r. Po powrocie w dobrym stylu jest stawiany w roli faworyta. Jego styl gry jets odpowiedni do prawie wszystkich nawierzchni. Najlepiej czuje się na nawierzchnicach twardych. Jest dobrze zbudownaym zawodnikiem, posiadającym mocne uderzenie. Jest graczem praworęcznym z oburęcznym backhandem-podobnie jak Francuz. Zastanawia mnie dyspozycja Del Potro przed US Open, gdyż w okresie przygotowawczym nie prezentował się zbyt rewelacyjnie. Przegrał w Los Angeles niespodziewanie z Gulbisem, w następnych dwóch turniejach odpadał już w drugiej rundzie. Pokonywali go w Montrealu Marin Cilic, oraz w Cincinnatti co może nie dziwic Szwajcar Federrer. US Open zaczął jednak w rewelacyjnym stylu. Ograł rywali bez straty seta, jednak byli to zawodnicy mało liczący się w walce o najwyższe lokaty. Z pewnością mecz pomiędzy Del Potro, a Simonem myślę, że można uznac za jeden z najciekawszych tego dnia, i sądzę, że są spore szanse na zwycięstwo Francuza-powodzenia
✅ 275
 
duo 303

duo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - US Open
Spotkanie: David Nalbandian - Rafael Nadal
Typ: over 31.5 gema
Kurs: 2.00
Buk: Pinnacle
Druga rakieta świata Rafael Nadal w trzeciej rundzie wielkoszlemowego US Open trafia na Davida Nalbandiana. Buki ostro faworyzują Nadal co moim zdaniem jest błędem. Nadal wciąż nie jest jeszcze w swojej najwyższej formie. Co prawda Nalbandian także w USA za dobrych wyników nie osiąga, choć wczorajsze zwycięstwo nad Ljubiciciem może dodać mu nieco pewności. Nie wydaje mi się aby Nadal odpadł już dziś lecz Nalbandian spokojnie może urwać mu seta. W H2H jest 2:2 jednak Argentyńczyk w każdym z meczy wygrywał choćby seta. Mój typ może wejść nawet w 3 setach więc sądzę, że po takim kursie warto spróbować. Już Golubev potrafił urwać Nadalowi 14 gemów co w sumie dało 34 w meczu czy Nalbandian będzie gorszy?
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
V 13

veerdi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna
Spotkanie: Madagaskar - Nigeria
Typ: połowa czasu 2
Kurs: 1.55
Buk: Expekt
Za niespelna godzine rozpocznie sie spotkanie eliminacyjne do Pucharu Narodów Afryki. Wicelider grupy Nigeria podejmie na wyjezdzie ekipe Madagaskaru. Gospodarze zajmuja jak na razie ostatnie miejsce w grupie i nie maja juz nawet iluzorycznych szans na awans do turnieju finałowego. Odmienna sytuacja panuje w druzynie Super Orłow, ktore zwyciestwem moga przypieczetowac kwalifikacje i wystapic w przyszlorocznej edycji PNA. Raczej nikt nie ma watpliwosci ze Nigeria w przecwieinstwie do rywala jest druzyna posiadajaca wiele atutow pilkarskich i jestem przekonany ze bedzie to widac dzisiaj na boisku. Pilkarze zmotywowani do wywalczenia awansu dodatkowo ciągnieci chęcia wskoczenia na pozycje lidera grupy kosztem Gwinei nie odpuszcza dzisiejszego spotkania i powinni spokojnie poradzic sobie z rywalem. Jako, że ekipa gospodarzy nie ma nic do stracenia pewnie takze sprobuje ruszyc do ataku w pierwszej polowie co powinno sie bardzo szybko zemscic. Nigeria wykorzysta nadarzajaca sie okazje i wbije pewnie pare bramek nizej notowanemu rywalowi podobnie jak wczoraj WKS, a na przerwe bedzie schodzila z prowadzeniem i prawie zrealizowanym celem, aby nie meczyc sie zbytnio w drugiej połówce. Proponuje zagrac ten typ, gdyz jest to dzisiaj prawie pewniak do tego po przyzwoitym kursie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom