>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia 04.09.2011 (Niedziela)

Status
Zamknięty.
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - US Open
Spotkanie: Gilles Muller - Igor Kunitsyn
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Muller to tenisista opierający swoją grę na potężnym serwisie dzięki któremu zdobywa mnóstwo punktów i dobremu fh. Bh Luksemburczyka to jest kompletna porażka. Gilles nie umie wykonywać tego uderzenia i jest ono kopalnią punktów dla przeciwników. Kunitsyn to dla mnie tenisista bez wyrazu. W jego grze nic go nie wyróżnia. Ma przeciętny serwis, nawet niezły fh, średni bh, przy siatce radzi sobie słabo.
Muller na USO bardzo często wznosi się na wyżyny swych umiejętności. W poprzednich latach w NY pokonywał Roddicka, Haasa, Almagro i Davydenkę, a więc tenisistów ze ścisłego topu. W tym roku ma na rozkładzie dośc solidnego Roger-Vasselin&#39;a i typowanego na czarnego konia Gulbisa.
Dla Kunitsyna 3R to najlepszy wynik w Wielkim Szlemie w całej karierze. Po drodze Rosjanin ograł bardzo przeciętnego Bachingera i będącego kompletnie bez formy Melzera. Oba te mecze Igor rozstrzygał w piątym secie.
Te dwie pięciosetówki na pewno mocno nadszarpnęły zdrowie Kunitsyna i uważam, że Muller w dużej mierze dzięki swojemu serwisowi wyjdzie dziś z tego pojedynku zwycięsko.
✅ 50
 
N 0

nightmare

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: KS VIVE TARGI KIELCE- RHEIN- NECKAR LOWEN
Typ:VIVE -1,5
Kurs:2,23
Bukmacher: bet365
Godzina:18.00
Analiza: Gospodarz turnieju o awans do Ligi Mistrzów podejmie dziś Lwy z Nadreni, chociaż Lwy to były w zeszłym sezonie w tym roku jest co najwyżej kilku zawodników pokazuje pazur. Obecnie ich najlepszym zawodnikiem jest Krzysztof Lijewski który notabene przyszedł dopiero do tego zespołu i wszystkie jego zdobyte bramki są tylko i wyłącznie jego zasługą! - co mam na myśli - Lwy nie grają zespołowej piłki - są totalnie nie zgrani oglądając wczorajsze spotkanie miałem wrażenie, że wszyscy rozgrywający którzy wyszli na parkiet grają ze sobą pierwszy raz. Polacy staną płasko w obronie to pewne - ta obrona zachęca do rzutów z dystansu ale rozgrywający będą mieli ciężko pokonać Szmala ponieważ bramkarz ich doskonale zna z prostej przyczyny jeszcze kilka miesięcy temu grał z nimi w jednej drużynie a w/w Krzysztof to etatowy kadrowicz z którym Szmal zna się nie od dziś. Słabo się spisują bramkarze Lwów -ciekawi mnie tylko czemu nie próbują Heinza Fritza- w sześcioosobowej obronie jeden jasny punkt w osobie Roggisha to za mało. Natomiast do dziś nie mogę uwierzyć w to co wczoraj zobaczyłem jak Polski klub może świetnie bronić na prawdę ręce same się składały do klaskania. Wynik nie może być inny niż zwycięstwo Vive.
⛔ 100
 
E 27

egnagel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP US OPEN 17:00
Spotkanie: Shuai Peng vs Flavia Pennetta
Typ: Shuai Peng -1.5 gema
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Shuai Peng gra bardzo skutecznie na US Open. Chinka robi ciągłe postępy. Jest bardzo szybka i doskonale gra z głębi kortu. Popełnia bardzo niewiele niewymuszonych błędów. Flavia Pennetta to zawodniczka bardzo chimeryczna. Wystarczy spojrzeć na wyniki z tego sezonu. Ma łatwe porażki jak i spektakularne zwycięstwa na koncie. Po pokonaniu Sharapovej kurs na nią jest znacznie zaniżony. Myślałem o obstawieniu zwycięstwa Shuai Peng, ale kurs na -1.5 gema, który w praktyce oznacza zwycięstwo był odrobinę lepszy.
⛔ 100
 
rodd 136

rodd

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball-MLB-USA
Spotkanie: Los Angeles Dodgers vs Atlanta Braves
Typ:Atlanta Braves
Kurs: 2.220
Bukmacher: Pinnacle
Godzina rozpoczecia: 19:35
Analiza:

Dzisiejszego wieczora na Turner Field w Atlancie odbędzie się 3 spotkanie pomiędzy miejscowymi Braves a przyjezdnymi z miasta aniołów. Dotychczas Dodgers&#39;i zwyciężyli w dwóch z czterech spotkań tejże serii. Gospodarze na dzień dzisiejszy zajmują trzecie miejsce w National League z dorobkiem 81 zwycięstw i 57 porażek ,zaś goście z Los Angeles plasują się na siódmej pozycji i legitymują się bilansem 68 zwycięstw i 70 porażek. Braves mają bardzo dobry bilans gier na własnym stadionie 43W i 28L ,a ich niedzielni przeciwnicy na wyjazdach spisują się miernie z dorobkiem 32W ,35L. Co do pitcherów to na dzisiejsze spotkanie lepszym dysponują goście bo zaczynał będzie Clayton Kershaw(17-5, 2.45 ERA),a w drużynie Braves narzucać ma Randall Delgado(0-1, 3.60 ERA). Przyjezdni jednak notują już 6 meczy bez porażki i muszą w końcu przegrać i najlepszym moim zdaniem miejscem by to uczynić będzie własnie Turner Field. Wczorajszy mecz zakończył się extra inningiem w którym Angels zdobyli zwycięski punkt ,więc pomimo przewagi w postaci pitchera Atlanta ma spore szanse na przełamanie dobrej passy Aniołów.
✅ 122
 
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Spotkanie: Tampa Bay Rays - Baltimore Orioles
Typ: Tampa Bay Rays (-1,5)
Kurs: 2,19
Bukmacher: Pinnacle
Czas rozpoczęcia: 19:40
Dziś wieczorem czterdzieści minut po godzinie dziewiętnastej polskiego czasu odbędzie się spotkanie pomiędzy Tampa Bay Rays, a Baltimore Orioles. Te zespoły to rywale z dywizji występujący we wschodniej konferencji American League. Gospodarze zajmują w niej trzecie miejsce z bilansem 75-63.Ich dzisiejsi rywale to dywizyjny outsider. Zajmują ostatnie miejsce w dywizji, a bilans 55-82 sprawia, że są przedostatnią drużyną w całej lidze. Dzisiejszy mecz będzie ostatnim z trzymeczowej serii pojedynków pomiędzy tymi zespołami. Oba zespoły jak na razie wygrały po razie. Wczoraj zwyciężyli gospodarze 6-3. Starterem w drużynie z Florydy będzie dziś Jeremy Helickson. To dobry pitcher, który może pochwalić się bilansem 11-10 oraz współczynnikiem ERA 3,01. Orioles wystawiają dzisiaj Jeremy Guthrie&#39;go. Nie wiedzie się w tym sezonie miotaczowi z Baltimore. Na dwadzieścia dwa mecze wygrał tylko sześć ponosząc przy tym szesnaście porażek. Jego ERA wynosi 4,42. Wobec tych wszystkich czynników zdecydowałem się potawić na zdecydowane zwycięstwo Tampy w tym meczu.
✅ 119
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Hercules
Typ: 2
Kurs: 4
Bukmacher: BetClick
Analiza:

Na dziś ciekawe spotkanie z 2 ligi hiszpańskiej. Do rywalizacji staną drużyny, które w poprzednim sezonie spadły z Primiera Division co oznacza, że są teraz głównymi pretendentami do awansu. Oba zespoły na inaugurację rozgrywek zwycieżyły na własnych boiskach Deportivo 1:0, Hercules 2:0.

Bukmacherzy typują zwycięstwo gospodarzy w tym meczu, ja jednak się z tym nie zgodzę. Mimo, że Deportivo to jednak bardziej utytułowana drużyna to jednak już jej czas minął. Klub powoli się rozpada, w składzie zostało niewielu wartościowych graczy może oprócz Guardado i Xisco.

Po drugiej stronie barykady drużyna, która ma kilku naprawdę świetnych piłkarzy i mimo spadku do Segundy udało im się ich zatrzymać. Tzn. że zapowiada się powrót do najwyższej rozgrywkowej klasy. Hercules ma atak, którego nie powstydziłby się żaden piłkarski potentat. Mówię tu o Trezegeut, Portillo i Valdesie, który po udanych Mistrzostwach własnego kontynentu powinien być w dobrej formie.

Jak będzie wszystko zweryfikuje boisko. Ja jednak liczę na skromne zwycięstwo przyjezdnych.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania II liga
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Herkules
Typ: AHC gospodarze -1
Kurs: 3.25
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 2 kolejki Hiszpańskiej Segundy Dywizjon w którym to zmierzą się zajmujący po pierwszej kolejce 10 pozycję w tabeli zespół Deportivo La Coruna z 8 Herkulesem. Gospodarze tego spotkania po spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej Hiszpańskiej piłki klubowej muszą teraz szybko gromadzić punkty i pewnie zmierzać na pierwszo ligowe boiska. Goście natomiast również spadli z pierwszej ligi tracąc tym samym najlepszego strzelca Davida Trezeguet który zdobył 12 bramek w poprzednim sezonie i odszedł do Emiratów Arabskich dokładnie do klubu Bani Yas. Powracając do tego spotkania myślę, że gospodarze powinni sobie poradzić ze słabym na wyjazdach Herkulesem stąd mój typ na ten mecz to handicap azjatycki gospodarze -1 a przy wygranej równo 1 bramką całkowity zwrot postawionej stawki.
⛔ 100
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis
Spotkanie: Alex Bogomolov - John Isner
Typ: 1
Kurs: 6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Alex zaimponował mi w Cincinnati, gdzie gładko przeszedł kwalifikacje pokonując Cipollę i Younga (który również jest równolegle w 3 rundzie i ma duże szanse awansować dalej, bo dziś gra z Chelą), a w turnieju Ginepriego i Tsongę (!!!) w dwóch setach, a odpadł z Murrayem. Dziś zagra przeciwko Isnerowi, który jakby nie patrzeć jest drewniakiem, co powoduje jego wzrost i słabe poruszanie się po korcie. Wczoraj odpadł Karlovic, więc można ich pokonać. Jeden gorszy gem i w wymianach Bogomolov będzie przodował. W tym roku podczas Wimbledonu był w 3 rundzie, może teraz czas na życiowy sukces tego niemłodego przecież gracza. Podejrzewam, że publika też będzie dopingować raczej Alexa. Isner wygrał ostatnie 5 tiebreaków, więc może tym razem mu się nie poszczęści. Moim zdaniem zawsze warto próbować grać przeciwko niemu po takim kursie. Nie będę zgadywał jaki będzie wynik, bo może być różnie, może być 6-7 6-7 6-7, a może być 7-5 6-4 7-6, a i również pięciosetówka wchodzi w grę.
⛔ 100
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open 2011
Spotkanie: John Isner - Alex Bogomolov
Typ: over 9,5 gema (1 set)
Kurs: 1,60
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Na dziś wybrałem ostatni mecz z US Open tego dnia. Amerykanie Isner i Bogomolov grają ze sobą i myślę, że będzie to wyrównany mecz, stąd się wziął mój typ &quot;over&quot; na pierwszy set. Jak wiemy obaj dobrze serwują, Isner jest lepszy od Ukraińca, ale jak wiemy jest to &quot;tyczka&quot; i gdy Alex będzie dobrze serwował to Isner nie będzie go przełamywał i w tym upatruję swoją szansą na ten typ. Obaj grają dobrze w tym turnieju i co najważniejsze grają skutecznie przy własnych gemach serwisowych. Ustawianie gry przy swoich serwisach lepiej wychodzi temu wyższemu, ale Alex poradzi sobie sprytem i zwinnością, oby panowie sobie pograli długiego pierwszego seta i zaliczyli korzystny dla mnie wynik.
✅ 60
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Brasileiro Serie A
CEARA - INTERNACIONAL
Typ : Inter @ 3,50 Tobet
Internacional wkońcu musi wygrać. Już w ostatniej kolejce mieli prowadzenie 3-0 do przerwy z Santosem,ale ostatecznie po świetnym finiszu Santosu zremisowali tylko 3:3. Wcześniej proażki z Flamengo i Gremio w derbach. Teraz co prawda Dorival Junior nie ma do dyspozycji Leandro Damiao i D&#39;Allessando z Tingą, ale jest przecież Oscar, Andrezinho. Nie po to też sprowadzano Jo żeby nie strzelał bramek. Jest okazja by udowodnił przydatność w zastąpieniu Damiao. Ceara u siebie groźna i owszem, ale też ma swoje braki. Kurs jaki wystawiły buki jest abstrakcyjny wg mnie i grzechem byłoby nie skorzystać. Inter to jest dobry zespół z szeroką kadrą notabene.

Składy -&gt;http://esporte.uol.com.br/futebol/campeonatos/brasileiro/serie-a/pre-jogo/2011/09/02/ceara-x-internacional.htm
⛔ 100
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Brazylia Serie A
Spotkanie: Ceara vs. Internacional
Typ: Ceara over 1.5
Kurs: 1.909
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Mecz niedlugo a wiec krotko. Analizujac to spotkanie myslalem o typie over 2,5 lub Ceara over1,5. Ostatecznie wybralem ten drugi. Dlaczego ? Tabela nie odzwierciedla postawy Ceary na wlasnym boisku -&gt; 6-1-3 i bilans 20-11 wyglada calkiem niezle. Dodatkowo ostatnie 8 spotkan u siebie to az 7 zwyciestw i w kazdym z tych spotkan gospodarz zdobyl conajmniej 2 bramki. Biorac pod uwage takze fakt iz w tym spotkaniu Inter nie wystapi w najsilniejszym skladzie overek ten wydaje sie jeszcze bardziej prawdopodobny. Nieobecni w zespole gosci: D&#39;Alessandro, Tinga, Leandro Damiao, Elton, Indio, Bolivar.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom