>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.12.2011 (niedziela)

Status
Zamknięty.
I 3

incredible1926

Użytkownik
Dyscyplina : Liga ACB
Spotkanie : Real Madryt - Valencia
Typ : Under 151,5
Kurs : 2,2
Bukmacher :Bet365
Mecz na szczycie Ligi ACB gdzie drugi w tabeli Real Madryt podejmuje szóstą w tabeli Valencję. Faworyt jest jeden czyli Real Madryt, ale przeglądając statystyki, w poprzednim sezonie grając w Madrycie drużyny te spotykały się ze sobą pięciokrotnie, i tylko raz padł wynik w którym był over 151,5pkt. Mało tego w pozostałych 4 spotkaiach, wynik był na poziomie under 140. Sądzę, że i w dzisiejszym meczu drużyny te będą stawiać na grę defensywną.
✅120
 
N 11

natan

Użytkownik
Dyscyplina : Futbol Amerykański, NFL
Spotkanie : New England Patriots - Indianapolis Colts
Typ : handicap (0:27,5) 1
Kurs : 2,99
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Mecz najlepszej drużyny AFC z najsłabszą. Handi wydaje się być potężne, jednak patrząc na gigantyczną różnicę poziomu obu drużyn i to jak nieprawdopodobnie kiepsko potrafią grać Coltsi w tym sezonie okazuje się całkiem rozsądny. Na sam początek dwa wyniki z ostatnich tygodni które udowadniają, że wypełnienie tego handi jest dzisiejszego wieczora bardzo prawdopodobne: Patriotsi dwa tygodnie temu grali z ekipą z Kansas, która w tabeli jest o 3 pozycje wyżej niż zawodnicy z Indianapolis, wynik? 34:3 dla Patsów. Pytanie jednak czy Coltsi są w stanie przegrać tak wysoko!? Są. Dwukrotnie wyżej. W wyjazdowym spotkaniu ze Świętymi kilka tygodni temu przegrali... 7:62. Ekipa z Foxborough jest na tyle ambitna, że na pewno chętnie powtórzy rezultat zawodników z Nowego Orleanu i nie zagra z Indianapolis na pół gwizdka niesiona przez własną publiczność. To właśnie gra na własnym stadionie może być głównym argumentem dla spełnienia tego handi przez Patsów, parcie na kolejne przyłożenia na Gillete Stadium jest zdecydowanie większe niż w spotkaniach wyjazdowych. Gdy przyjrzymy się bliżej obu drużyną to tylko potwierdzamy absolutną dominację Patriotów - Brady gra kapitalny sezon i jest niezmiennie najlepszym QB w lidze, podczas gdy po podaniach jego vis avis Orlovskieo nie zdobyto w tym sezonie jeszcze ani jednego TD, Gronkowski i Welker są ostatnio w takiej dyspozycji, że piłka niemal sama ich szuka - to będzie festiwal Patsów, święto obfite w masę zdobytych punktów i zdecydowane zwycięstwo. Pozdrawiam.
⛔100
 
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, GRECJA - Super League
Spotkanie: Aris - Panathinaikos
Typ: Ile goli strzeli team 1 w 1. połowie spotkania? - bez goli
Kurs: 1.42
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś o godzinie 18:30 dojdzie do spotkania w ramach 12 kolejki, mecz pomiędzy Aris i Panathinaikos-u. 10 pozycji różnicy w tabeli (3 miejsce Panathinaikosu) oraz 16 punktów i 9 bramek w bilansie bramkowym i oczywiście wszystko to na plus dla drużyny dzisiejszych gości. Świetna passa Panathinaikosu i ich ostatnie 12 rozegranych spotkań bez porażki, co innego można powiedzieć o gospodarzach, którzy na ostatnie 12 spotkań wygrali tylko 1 mecz... jeżeli chodzi o spotkania pomiędzy tymi drużynami to spotykali się oni 33 rzay z czego 20 konfrontacji wygrywał zespół Panathinaikos-u, 4 zwycięstwa zespołu z Thessaloník. Co zauważyłem w meczach pomiędzy tymi zespołami dużo bramek nie pada, do tego ostatnie 4 mecze to 3 wygrane 1:0 dla dzisiejszych gości oraz remis 0:0, Aris dużo bramek nie strzela a według statystyk juz jak strzela to pod koniec spotkania... ale z drugiej strony wiadomo jaka jest piłka nożna. Dzisiaj polece po słabiutkim kursie i bede trzymał się statystyk i liczył na świetną postawę obrońców Panathinaikos-u w I połowie - powodzenia.
⛔100
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, BBVA
Spotkanie : Granada - Saragossa
Typ : 1
Kurs : 2.00
Bukmacher: Sportingbet
Spotkanie 12 drużyny z ostatnim głęboko pogrążonym w kryzysie Realem Saragossą.
Granada ostatnio w niezłej formie. Na wyjazdach ograli Bilbao i Sevillę czyli drużyny, które w tabeli są wyżej od nich, a Saragossa same porażki czasem przeplatane remisem, tylko 2 zwycięstwa w tym sezonie. Prędzej czy później Saragossa nas zaskoczy i wygra jakiś mecz z lepszą drużyną, ale nie sądzę, że to było już dzisiaj. Co prawda Saragossie zdarzało się remisować na wyjazdach, ale na DNB jest za niski kurs, żeby go brać.
✅100
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Campeonato Brasileiro
Spotkanie: Corinthians-Palmeiras
Typ: Corinthians wygra 1 golem
Kurs: 3,50
Buk: Bwin
Analiza:
Jednak najważniejsze spotkanie niedzielnego wieczoru odbędzie się w Sao Paulo na stadionie Pacaembu. To właśnie tutaj najprawdopodobniej zostanie wręczony puchar za mistrzostwo Brazylii. Corinthians będzie się mierzył z Palmeirasem, więc zarazem mamy największe derby tej największej metropolii w Ameryce Płd. Dla Corinthiansu sprawa jest prosta, do mistrzostwa potrzeba im jednego punktu. Ja nie mam tutaj wątpliwości, że Timao zagrają na 100% i będą chcieli wygrać, bo jednak grać na 0:0 to wiadomo jak się to może skończyć. W każdej chwili wtedy może wpaść coś ze strony Marcosa Assuncao, którego rzuty wolne, to postrach całej ligi. Co prawda Timao, ma kilka kłopotów kadrowych ale jak pisałem na początku listopada o nich, to zauważyłem ten fakt, że mają wyrównaną kadrę, więc nawet strata jakiegoś zawodnika, nie oznacza dla nich tragedii, bo jest wartościowy dla niego zmiennik. No więc zabraknie trójki Emerson, Danilo i Ralf. Emerson pauzuję, bo STJD czyli wydział dyscypliny ukarał go za stanięcie na klatce piersiowej zawodnikowi Avai. Mecz był już jakiś czas temu ale dopiero w tym tygodniu podjęto ostateczną decyzję, co do Emersona Sheika i dlatego nie zagra w decydującym meczu. Jego miejsce zajmie Jorge Henrique, więc też dobry gracz. Danilo i Ralf z kolei pauzują za kartki. Miejsce Danilo zajmie Alex, który moim zdaniem powinien grać w podstawowym składzie, gdyż jest to znakomity gracz. Chociażby ostatnio z Figueirense udowodnił, dlaczego warto go mieć, bo to właśnie on dograł piłkę idealnie na głowę Liedsona i ten gol dał im zwycięstwo i przybliżył do tytułu. Miejsce Ralfa zajmie z kolei Wallace czyli nominalny stoper. Wśród gości zabraknie z kolei Mauricio Ramosa i Marcosa więc nie są to wielkie straty. Jednak wiadomo, że Palmeiras nie ma o co grać i poza tym ich postawa w drugiej fazie sezonu to istna tragedia, jak na taki zespół. Bo gdyby brać pod uwagę tylko rundę rewanżową, to Verdao zdobyli zaledwie 17pkt(bilans 3-8-7 i 18:25 w bramkach) i zajmują w tej tabeli dopiero 17 miejsce. Dla porównania Corinthians zdobył w tym czasie prawie dwa razy więcej punktów, bo 33.

Tak więc tutaj myślę, że inny scenariusz jak koronacja Timao, po prostu nie ma prawa się zdarzyć. Może będzie remis ale ja tam myślę, że Timao zagrają tak by to wygrać na koniec ale jak wygrać, to już w swoim stylu czyli 1 bramką... Oczywiście to spotkanie na antenie Sportklubu. Mecz zaczyna się o 20:00 ale studio ma się zacząć już o godzinie 19:30 więc warto posłuchać największego speca od piłki latynoskiej w Polsce czyli Bartłomieja Rabija.

Corinthians: Júlio César; Alessandro, Paulo André, Leandro Castán e Fábio Santos; Wallace, Paulinho e Alex; Jorge Henrique, Willian e Liedson

Palmeiras: Deola; Cicinho, Thiago Heleno, Leandro Amaro e Gerley; Márcio Araújo, Marcos Assunção, Patrik e Valdivia; Luan e Ricardo Bueno
⛔100
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna
Spotkanie : Parma - Palermo
Typ : Remis/Remis
Kurs : 4.75
Buk : Betsafe
Analiza : Cześć po raz czwarty w tym miesiącu - bynajmniej nie ostatni. Na dziś przygotowałem remis w spotkaniu Włoskiej Serie A. Chodzi tutaj dokładniej o mecz Parma - Palermo. Od razu napiszę że kto swoje typy opiera w pełni na statystyce to niech lepiej nie gra podziału punktu w tym właśnie meczu. Dlaczego ? A no już postaram się to wytłumaczyć. Parma w tym sezonie na UWAGA 12 meczy jeszcze ani razu nie remisowała. W Włoskiej piłce to naprawdę nie lada wyczyn. Włochy są znane z większej ilości remisów niż w innych ligach typu : Holandia, Hiszpania, Niemcy. A teraz rywal Parmy - Palermo. Palermo w takiej samej liczbie meczów odnotował zaledwie jeden remis, i to dość spory kawałek czasu temu. Dlatego jaki mi się nasuwa morał ? Kiedyś remis musi paść, kiedyś remis musi paść ( wybaczcie, tak sobie zanuciłem pod nosem) Myślę nawet że jeśli nie dziś ( w co wątpię ) to warto na tym zdarzeniu pograć progresją. Jednak to już daje wam do oceny. Wg. mnie po prostu zobaczymy dziś podział punktów. Jak śpiewała Anna Jantar - Nic nie może przecież wiecznie trwać. Seria bez remisów też. 20:45. Polecam.
⛔100, powtórzony
 
M 6

mentosix

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna
Spotkanie : Boca Juniors-Banfield
Typ : 1
Kurs : 1.65
Buk : Expect
Analiza :
Na dziś przygotowałem typ z Argentyny. Na przeciw siebie stanie drużyna aktualnego lidera- Boca Juniors i czerwona latarnia ligi-Banfield. Boca Juniors gra jak natchnione i na 16 meczy nie znalazl sie jeszcze nikt kto dalby rade ich pokonac, za to Banfield w ciagu swoich 15 meczy zdolal przegrac 10 razy co jest nie lada osiagnieciem, w dodatku na wyjezdzie druzyna gosci zaliczyla tylko jedno zwyciestwo i az szesc porazek. Starcia tych druzyna z ostatnich lat to 9 do 5 dla Boca, w dodatku w kazdym z 6 ostatnich meczy Juniorsi strzelali bramke. Polecam.
✅65
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom