>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.12.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
grzesio 41,3K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 4. Grudnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
04.12.2013 04:00
Dyscyplina: ???? NBA
Spotkanie: Sacramento Kings - Oklahoma City Thunder
Typ: Powyżej 213.5
Kurs: 3.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jak dla mnie najlepszy bet jeśli chodzi o over w NBA na jutro! Zakład zależy od tego jak Oklahoma City Thunder podejdzie do tego spotkania, bo ostatnio na wyjazdach trochę cyrkują i nie ma co ukrywać tego. Sacramento Kings też przechodzi u siebie jakiś kryzys spotkań, nie mogą się jakoś przełamać aby wreszcie ugrać dobrą serię wygranych spotkań. Dziś bardzo liczę na pokazówkę umiejętności Westbrook&#39;a oraz Ibaki, którzy zdobywają dość dużo punktów dla OCT. Durant trochę ostatnio w zastoju, ale myśle, że właśnie w takim spotkaniu znakomicie może nadrobić. Jeśli chodzi o gospodarzy to po spotkaniu z Golden State Warriors myśle, że mogą powtórzyć linię punktową (tj. 113). Cousins dość dobrze wtedy się rozegrał razem ze swoim kolegą z drużyny Thornton&#39;em. Myśle, że na obiekcie gospodarzy spokojnie padnie wynik powyżej 215 punktów, po takim kursie na pewno warto spróbować!
⛔ 100
 
G 13

gr3g0ryy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Southampton vs Aston Villa
Typ: 2
Kurs: 4.74
Bukmacher: STS
Godzina: 20:45
Analiza: Witam, zacznę od tego, że to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość, ale do rzeczy!
Na jutro wybrałem według mnie bardzo interesujące spotkanie 13. kolejki angielskiej Premier League. 4 w tabeli Southampton podejmuję drużynę Aston Villi. Ja każdy wie Aston Villa wystąpi bez kontuzjowanego do końca sezonu Darrena Benta, ale za to gospodarze wystąpią (według mnie kluczowego zawodnika) Artura Boruca. Drużyna Aston Villi ostatni raz wygrała z Southampton 16.04.05r, a więc szmat czas temu, będzie to pewnego rodzaju motywacja do tego aby przełamać się i wygrać po tak długim okresie czasu. Drużyna gości ma problemy ze skutecznością co pokazują statystyki ostatnich meczy (4 bramki w ostatnich 7 meczach), tak więc obstawiam minimalne zwycięstwo gości po zaciętym meczu.
Powodzenia.
⛔ 100
Bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
bzimu 62

bzimu

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Boston - Milwaukee
Typ: Milwaukee
Kurs: 3,70
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Moja pierwsza analiza na typ w NBA ???? . No więc zacznę od drużyny gospodarzy przed rozpoczęciem sezonu spisywani na końcówkę tabeli a tu proszę jak na razie nie jest najgorzej trafiaja im sie spotkania w którym grają nieźle niestety jest więcej tych w których grają słabo. Drużyna gości niewątpliwie najgorsza drużyna konferencji wschodniej a jednak w ostatnim spotkaniu drużyna przełamala zła passe i pokonała grając na własnym parkiecie ekipę dzisiejszych gospodarzy.Dlaczego wiec nie mieli by tego dzisiaj powtórzyć? Przy takim kursie typ na pewno wart ryzyka bo granie na Boston przy kursie 1,33 &quot;to czyste szaleństwo&quot; tak jak to ktoś pisał w dziele NBA.
⛔ 100
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Spotkanie: Sunderland - Chelsea
Typ: Chelsea
Kurs: 1,5
Buk: Bwin
Analiza: Jutro dojdzie do ciekawego spotkania między 19 Sundelandem, a walczącą o mistrzostwo Londyńska Chelsea. Faworytem zdecydowanym jest zespół Jose Mourinho. Sunderland u siebie gra słabo, bo tylko 2 zwycięstwa i aż 4 porażki, choć 2 ostatnie spotkania u siebie to te zwycięskie z Newcastle i City, zaś Chelsea na wyjazdach również rozczarowuje bo tylko 2 zwycięstwa, 2 remisy i aż 2 porażki, ale ostatni mecz na wyjeździe to przekonywujące zwycięstwo na Upton Park z West Hamem aż 3:0. Chelsea ostatnio w lidze pokonało świetnie spisujący się w tym sezonie Southampton 3:1, zaś Sunderland zremisował na wyjeździe z Aston Villą. Ostatnie spotkanie obu zespołów miało miejsce na Stamford Bridge i Chelsea na własnym stadionie była lepsza w stosunku 2:1, zaś ostatni mecz w Sunderlandzie 08.12.12 i Chelsea wygrała 3:1. Myślę że Chelsea musi takie mecze wygrywać jak chce walczyć o mistrzostwo z świetnie grającym Arsenalem i jutro Lampard i spółka pokonają Sunderland.
✅ 50
 
M 31

mierzej22

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Miami Heat - Detroit Pistons
Typ: Andre Drummond powyżej 12.5 zbiórek
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Typ razem mój typ wędruje w kierunku podkoszowego drużyny &quot;Tłoków&quot; . Drummond numer 9 draftu 2012 w tym sezonie notuje średnio 12.2 zbiórki na mecz , czyli poniżej limitu na jutrzejsze spotkanie , nie mniej jednak powinniśmy spojrzeć z kim mierzy sie drużyna Detroit - mianowicie z Mistrzami NBA i jedną z najlepszych drużyn w najlepszej lidze świata. Ale właśnie &quot;Żary&quot; są najgorzej zbierającą ekipą w lidze , grają niską piątką z tylko jednym nominalnym podkoszowym - Chrisem Boshem , którego nominalną pozycją jest pozycja numer 4 czyli silnego skrzydłowego . Drummond w ostatnich 5 meczach zaliczał kolejno 19,11,11,8 oraz 10 , czyli jak Widzimy aż 4 razy poniżej ustalonego limitu, ale tak jak mówiłem Heat - najgorzej zbierająca drużyna ligi , i skoro owy Drummond potrafi zebrać 11 piłek z Chicago - grającym z dwoma nominalnymi dobrze zbierającymi podkoszowymi , to ile zbierze z najsłabszymi pod tym względem Miami ? no właśnie, gdyby to był mecz z inną drużyną myślałbym długo nad tym typem , ale tutaj gram go bez zastanowienia.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
stanley-63 780,3K

stanley-63

Typer
T-Mobile Ekstraklasa / Polska
Cracovia : Lechia
Lechia powyżej 1.5 gola
3.00
Bet365

Kolejne spotkanie w ramach 19 kolejki , do Cracovii przyjeżdza Lechia . Cracovia ostatnio w fatalnej formie , w ostatnim spotkaniu na wyjeżdzie porażka z Ruchem ba chłopaki grali w przewadze jednego zawodnika i nie potrafili przechylić zwycięstwa na swoja stronę a przypomnę grali na wyjeżdzie gdzie Cracovia gra zdecydowanie lepiej niż u siebie , na swoim terenie ich bilans 2-1-5 i br. 11:17 i niestety jest to najgorszy bilans w lidze w meczach u siebie , co do gości to do Krakowa przyjadą po wygranym spotkaniu wyjazdowym z Jagą 1:0 co myślę bardzo pozytywnie zadziałało na zespół a zaglądając do ich meczy wyjazdowych to na pewno nie wyglądają żle bo w meczach wyjazdowych zarobili 12 pkt 3-3-3 i br. 9:13 co prawda bramki może nie jest to super wynik ale przy słabej Cracovii to ten stosunek zapewne będzie lepszy , liczę na przynajmniej 2 gole w wykonaniu Lechii , w pierwszym pojedynku pomiędzy nimi Lechia wygrywa 3:1 a zaglądając do statystyki to był tu w Krakowie taki mecz kiedy Lechia pokonała pasy aż 2:6 , wyniki jakie ostatnio osiąga Cracovia to 3:2 z Ruchem , u siebie pamiętne 1:6 z Lechem i u siebie 1:2 z Koroną tak więc śmiem przypuszczać że i dziś z dwa gole dostaną a kurs całkiem zadowalający !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue 1 )
Spotkanie: Guingamp - Bordeaux
Typ: 1
Kurs: 2.62
Data: 04.12.2013
Godzina: 19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na szesnastą kolejkę francuskiej Ligue 1.
W bardzo ciekawym meczu zmierza się Guingamp oraz Bordeaux.
Guingamp rozegrał w lidze piętnaście meczy w których zdobył dwadzieścia dwa punkty po sześciu zwycięstwach, czterech remisach oraz pięciu porażkach i zajmuje obecnie wysokie siódme miejsce w tabeli, bilans bramek 18-15.
Bordeaux zdobyło dwadzieścia jeden punktów w swoich piętnastu meczach po sześciu zwycięstwach, sześciu remisach oraz czterech porażkach co daje obecnie dziewiąte miejsce w Ligue 1, bilans bramek 21-18.
Gospodarze zagrali u siebie osiem razy i zdobyli siedemnaście punktów po pięciu zwycięstwach, dwóch remisach oraz jednej przegranej, bilans bramek u siebie 14-6.
Goście na wyjazdach zdobyli osiem punktów w siedmiu swoich meczach po jednej wygranej, pięciu remisach oraz jednej porażce, bilans bramek na wyjazdach 10-10.
Mój typ w tym zapowiadającym się ciekawie meczu to jedynka, Guingamp do tej pory dużą większość swoich punktów zebrał na swoim stadionie gdzie strzela dużo bramek oraz potrafił niedawno zremisować z bardzo dobrym na wyjazdach Lille oraz ostatnio pokonać tez niezłe w delegacji Nantes a Bordeaux na wyjazdach do tej pory dużo remisowało nawet z drużynami grającymi u siebie nie najlepiej i moim zdanie wykorzystali już limit szczęścia wyjazdowego i ze stadionu Guingamp wrócą bez punktów.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 37

spec19883

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eredivisie
Spotkanie: Den Haag - Heerenveen
Typ: 1
Kurs: 2.88
Bukmacher: Bet365
Jutro o 18.45 w Hadze spotkanie 15 kolejki
Eredivisie drużyna gospodarzy która plasuje na
16 miejscu (spadek) podejmuje siódmy
Heerenveen.Dlaczego taki typ?
Den Haag na własnym boisku gra dużo lepiej
niż na wyjazdach na 7 spotkań u siebie wygrali
3 i zanotowali remis bilans bramkowy to
11-15.Wyjazdy to tragedia także na 7 meczy
zantowali tylko jedną wygraną bilans to 6-19!
Den Haag potrafiło pokonć u siebie choćby
aktualnego lidera Vitesse 2:1 czy Twente
3:2.Co do Heerenveen wyjazdy też im nie leżą
na 6 meczy wygrali 1 i zremisowali 3 bilans to
8-9 gdzie u siebie tych bramek mają aż 25
strzelonych.
Den Haag może się pochwalić też tym że od 3
spotkań z Heerenveen nie przegrali chodzi mi o
dom/wyjazd a od czterech na własnym
stadionie notując 3 wygrane.Jeszcze dochodzi
fakt że najlepszy snajper Heerenveen i lider
strzelców Eredivisie Fingobasson 14 bramek
jutro nie zagra.
Podsumowując słabe wyjazdy gości w tym
sezonie, mizerna skuteczność na wyjazdach ,
brak snajpera i niechlubna historia spotkań
powoduje to że upatruje tu niespodzianki.
Warto!!!
⛔ 100
 
wicool 6

wicool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie: Evian TG - PSG
Typ: HT/FT 2/2
Kurs:2.00
Bukmacher:Fortuna
Analiza:Witam, drugi mój typ w grudniu. Pod moją analizę biorę spotkanie 16 kolejki Ligue 1 które odbędzie się w Thonon-les-Bains. Mój typ to korzystny wynik dla PSG, w pierwszej i drugiej połowie. Evian zajmuje niskie, 16 miejsce w tabeli, u siebie sprawuje się poniżej przeciętnej, gdy z drugiej strony PSG które świetnie gra na wyjazdach, jak i u siebie, na 7 meczy na obcym boisku aż w 4 wygrywało po 45minucie, oraz po 90minucie. Drużynie Evian zdarzyło się przegrywać (HT/FT) już aż 5 razy w sezonie. Ibra z Cavanim czarują formą, mając po 11 strzelonych bramek w lidze, nie wieżę w to aby PSG nie potrafiło objąć szybkiego prowadzenia i utrzymać je do końca spotkania.
⛔ 100
Bukmacher

 
M 11

msk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Puchar Włoch
Spotkanie: Chievo - Reggina
Typ: 1
Kurs: 1.8
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Dzisiejszy typ, który wybrałem to mecz w Pucharze Włoch pomiędzy drużyną z Serie A - Chievo, a zespołem z Serie B - Regginą. Na sam start mój pierwszy argument przemawiający, aby obstawiać na gospodarzy.
Chievo w tej chwili zajmuje 16 miejsce w Seria A. Ich ostatnie 5 spotkań to 2 zwycięstwa (Livorno, Verona), 2 remisy (Milan, Bologna) oraz 1 porażka (AS Roma).
Patrząc na to z kim grali robi wrażenie. Zremisowali z Milanem, który może i nie świeci formą, jednak w swoim zespole ma największe gwiazdy światowej piłki, a przegrana z AS Romą w stosunku 1:0, która zajmuje 2 miejsce w tabeli wydaje mi się, że jest wystarczającym argumentem na poparcie mojego dzisiejszego typu.
Z kolei Reggina w obecnej chwili jest na 21 miejscu, czyli przedostatnim w Serie B. Ich ostatnie 5 spotkań to 1 zwycięstwo (Padova), 1 remis (Cittadella) oraz 3 porażki (Spezio, Palermo, Latina). Ich ostatnia forma nie powiewa optymizmem to dodam, że na wyjazdach radzą sobie tragicznie - spośród swoich 13 pkt w lidze zdobyli 2 pkt na wyjeździe.
Wydaje mi się, że to wszystko potwierdza kto w dzisiejszym meczu jest faworytem. Kurs, który nam proponują jest na prawdę przystępny i każdemu się przyda.
Mój typ to zdecydowanie Chievo.
✅ 80
 
M 8

maolat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -&gt; Premier League
Spotkanie: Manchester United - Everton
Typ: Manchester
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Drużyna prowadzona przez Davida Moyesa nie zachwyca w tym sezonie (zajmując w lidze dopiero 8 miejsce), natomiast drużyna gości plasuje się na 5 miejscu. Jednak nie patrząc na pozycję w tabeli Manchester ostatnio przegrał dopiero 28.09, gdy nowy trener &#39;nie zgrał się&#39; jeszcze z zespołem. Była to porażka rozpoczynająca serię 12 spotkań bez porażki. Gracze z Liverpoolu też mogą się popisać, dobrą serią bez porażki - 6 spotkań, ale jeśli chodzi o starania evertonu na obcych boiskach w tym sezonie nie wyglądają najlepiej - 2 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki, a gracze gospodarzy, grając na Old Traford mają 8 zwycięstw, 2 remisy i tylko jedną porażkę. Od 99&#39; gracze Manchesteru nie przegrały u siebie ligowe spotkania z Everton, a wygrały 13 spotkań z 16, co wskazuje, że Everton raczej nie zremisuje tego spotkania, a tym bardziej go nie wygra.
⛔ 100
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ligue 1
Spotkanie: Evian - PSG
Typ: Zlatan Ibrahimović strzeli 2 lub więcej goli
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jutro wieczorem liderów Ligue 1 czeka potyczka z Evian. Drużyna gospodarzy zajmuje 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów. Za to ekipy ze stolicy Francji przedstawiać raczej nie trzeba, a nawet nie wypada. PSG prowadzi w tabeli, a dwoma najskuteczniejszymi zawodnikami z największą ilością bramek w lidze są Zlatan Ibrahimović i Edinson Cavani. Ten pierwszy ma na swoim koncie 11 bramek, a Urugwajczyk jedno trafienie mniej. Jutro z pewnością obaj będą chcieli przyczynić się do zwycięstwa Paris Saint-Germain. Ja osobiście stawiam na to, że Ibra strzeli jutro co najmniej dwie bramki. Pewnie Cavani także dołoży swoje trafienie, ale nie o nim mowa. W ostatnich sześciu meczach paryżanie strzelali co najmniej dwie bramki. W czterech z sześciu wspomnianych meczów na listę strzelców wpisywał się Zlatan. Najpierw popisał się hat-trickiem w spotkaniu przeciwko Nicei. Następnie strzelił bramkę w wyjazdowym spotkaniu z Reims, a w ostatniej kolejce dołożył kolejne dwa trafienia w szlagierowym spotkaniu z Lyonem. PSG jest w dobrej formie, a gra zespołu w dużej mierze jest uzależniona od Ibrahimovicia. Ten też jest w wysokiej dyspozycji i zapewne jutro poprowadzi swój zespół do kolejnego zwycięstwa.
⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA -PREMIER LEAGUE - ANGLIA
04.12.2013 20:45
SUNDERLAND-CHELSEA
Typ: over 2 ( 2 gole = zwrot )
Kurs: 1,40
Bukmacher: bet365

Na takich typach można sporo dorobić i jak się znajdzie koło 4 dziennie to zawsze na plus . Przejdzmy do rzeczy .
Sunderland zajmuje przedostatnie miejsce .
Chelsea jest druga po ostatnim zwycięstwie nad Southampton 3-1 .
Nie lubie stawiać takich meczy gdzie druga druzyna gra z przedostatnia bo mozna zobaczyć niezle cyrki , a Czarne Koty sprawić niespodziankę moge , gdyż jest to najdalszy wyjazd Chelsea .
Sunderland w ostatnich dwoch kolejkach nie strzelił bramki .
Ciekawostką jest , że Chelsea wygrała ostatnie pięc spotkań z drużyną ze Stadium of Light.
07.04.13 PRE Chelsea Sunderland 2 : 1
08.12.12 PRE Sunderland Chelsea 1 : 3
14.01.12 PRE Chelsea Sunderland 1 : 0
10.09.11 PRE Sunderland Chelsea 1 : 2
01.02.11 PRE Sunderland Chelsea 2 : 4

W 4 meczach over 2 zaliczony na plus jedynie w jednym meczu jedna bramka ale to juz na stadionie Chelsea.
Nie zagrają w Chelsea :
-David Luiz
-Oscar

W drużynie Poyet&#39;a braknie :
Carlos Cuellar
Dla mnie grać na zwycięstwo Chelsea na wyjeździe jest nie do przyjęcia , piłka jest nieprzewidywalna i nie zdziwi mnie jeśli Sunderland tutaj zdobędzie jakieś punkty .
Dlatego gram bardzo pewną opcje w tym meczy na over 2 gole .
Gorąco polecam .
Pozdrawia
✅ 40
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Ekstraklasa
Cracovia - Lechia Gdański
typ: -1,5 Cracovia
kurs: 4,25
buk: bet365
analiza:
Mecz odbędzie się o godzinie 18:00 w Krakowie. Oba zespoły sąsiadują w tabeli. A mianowicie Cracovia plasuje się na pozycji 10 z dorobkiem 24 pkt, zaś Lechia jest na miejscu 11 z dorobkiem 23 pkt. Mecz zapowiada się dość ciekawie. Cracovii ostatnio po prostu czegoś brakuje w grze, wykończenia? hmm. ciężko jest to stwierdzić... Na pewno brakuje szczęścia... Przecież krakowianie grają dobrą piłkę. Była seria zwycięstw teraz nie jest tak wesoło. Po porażce mogą spaść na 11 miejsce, a przecież jeszcze niedawno plasowali się na 5 pozycji! 4 mecze bez zwycięstwa.. Pora to zmienić i myślę, że wygrana przyjdzie już w jutrzejszym meczu z Lechią. Z Lechią, która gra w kratkę. Nie jest równo grającym zespołem. Mecze dobre przeplatają się z meczami słabymi. Pasy na pewno bardzo będą chcieli wygrać.. Dla kibiców, dla trenera, dla siebie.
Cracovia wystąpi w optymalnym składzie. Saidi dostał pozwolenie na grę od lekarza na półgodziny gry, a więc na ostatnie 30 min Ntibazonkiza jest prawdopodobnie gotowy.
Pasy naprawdę dobrze grają w ofensywie, stwarzają sobie dużo okazji i jutro to oni będą dyktować warunki gry. Dlatego decyduje się na taki typ. Do boju Cracovio ;)!
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Liverpool - Norwich
Typ: Suarez strzeli gola
Kurs: 1,55
Bukmacher: bwin
Liverpool wraca na Anfield, gdzie podejmie swojego kolejnego rywala - Norwich. Faworytem sa gospodarze, którzy ulegli ostatnio Hull i z pewnością będą chcieli się odegrać na własnym boisku. Norwich gra słabo na wyjazdach, traci sporo bramek i przy okazji obrona nie funkcjonuje poprawnie. Jeżeli chodzi o gospodarzy to wypadł Sturridge, więc siła ataku znacznie osłabiona. Pozostał jeszcze Suarez , który powinien coś ukuć w środę. Wiele piłek będzie kierowanych właśnie do niego, a że na Anfield szczególnie trafia to nie widzę problemów, żeby nie wykorzystał formy obrońców Norwich. Tak naprawdę The Reds nie mają zbyt wielu graczy którzy potrafiliby zdobywać regularnie bramki, a sam Suarez czasami meczu sam nie wygra. Wydaję mi się, że powyższy typ jest jednym z najpewniejszych - jestem pewien że Liverpool zagra dobrze w ofensywie a Urugwajczyk będzie miał sporo akcji do wykończenia, a jak każdy się spodziewa - zamieni je na zdobyte bramki. Jeden gol przy takim rywalu jest bardzo prawdopodobny.
✅ 55
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Mistrzyń
Spotkanie: Gent - Dinamo Bukareszt
Typ: Dinamo -1,5 seta
Kurs: 1.70
Bukmacher: Pinnacle
Jutro o 20:30 dziewczyny z Bukaresztu zdobęda kolejne 3 pkt w lidze mistrzów i najprawdopodobniej przeskoczą w tabeli Sopocianki, które lecą do Turcji. Dinamo to drużyna przeciętna pod każdym względem. Kilka przeciętnych reprezentantek przeciętnej reprezentacji Rumunii grających w przeciętnej lidze. W ostatniej kolejce przegrały nawet 0:3 z słabą Stiintą Bacau. Tyle, że między przeciętnością Dinama a amatorszczyzną Gentu zieje przepaść głęboka jak otchłanie Morii w które Balrog pociągnął z bata Gandalfa... Każdy kto miał nieprzyjemność oglądania Gent w meczu z Treflem czy ostatnio w LM właśnie z Rumunkami widział ogromną bezradność tychże niemal w każdym elemencie siatkarskiego abecadła. Epickie próby przebicia piłki nad siatką, to zbyt mało nawet jak na rywala pokroju Dinama. Logika wskazuje szybkie 0:3 lecz wrodzona ostrożność nakazuje asekurację jednym setem. Mecze grane z tak słabym rywalem powodują niekiedy, iż faworyt przekonany o swej ogromnej przewadze zapada w drzemkę z której budzi się w IV secie... Pewnie tak nie będzie, ale może Belgijki zerwą się do heroicznej walki o honorowego seta w LM? 1.70 wystarczy.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makaveli23 128,8K

makaveli23

Użytkownik
Brooklyn Nets - Denver Nuggets (NBA)
Typ: Denver wygra różnicą 6-10 pkt
Kurs: 5.00
Buk: Bwin
Brooklyn niedlugo odzyska formę i wygra pare meczy pod rzad ale nie sadze zeby nastpic to mialo zanim ich sklad nie bedzie w pelni zdrowy. Kilku graczy juz sie wyleczylo ale kontuzjowany zostal Paul Pierce. Ale dobra wiadomosc ze Deron Williams juz powoli wraca do siebie wiec niedlugo, Brooklyn wroci do optymalnego skladu. Teraz maja taki okres gdzie widac progres i nie przegrywaja meczu za meczem, ale to za malo by zrobic jakąs serie bez porazki. Wygrali ostatnio z Memphis, ale glownie dlatego ze styl prezentowany przez Grizzlies wolny i defensywny im calkowice pasowal. Tak samo bylo z Toronto ktore nie mialo odpowiedzi pod koszem na agresywnych graczy Brooklynu. Cosie stalo po tym meczu? Brooklyn przegral z druzyna prezentująca jak Denver styl szybkiej i skutecznej koszykowki - Lakers 94-99. Denver potrafi grac z takimi druzynami jak Brooklyn prezentujacymi atletyczna koszykowke, o czym moglismy sie m. in przekonac jak wygrali z Chicago Bulls 97-87. Gra szybka skladne akcje ladne dla oka, plynnie zdobywajaca punkty czego niestety nie mozna powiedziec o Brooklynie, ktory czesto w meczu ma przestoje. Handicap wystawiony przez bukow to Denver -4.5. Kursy na to ze wygraja w przedziale 1-5 sa nizsze niz 6-10 ale jezeli spodziewam sie ze pokryja handicap to wole zagrac tą druga opcje.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie:
Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk
Typ: Powyżej 2.5 bramek (azjatycka suma bramek)
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie dwóch drużyn, które są w lekkim dołku. Cracovia w ostatnich czterech meczach zdobyła ledwie jeden punkt. Pasy są również zespołem, który bardzo słabo radzi sobie na własnym boisku i traci u siebie mnóstwo bramek. Gorszą defensywę od ekipy trenera Stawowego mają tylko Korona oraz Widzew. Jutro krakowianie będą chcieli ten niekorzystny bilans poprawić, bo na stadion przy ul. Kałuży zawita Lechia Gdańsk, która raczej rozczarowuje po bardzo dobrym początku sezonu. Lechia, która jest drużyną dość nieprzewidywalną, bo najpierw przegrywa z zamykającym tabelę Podbeskidziem, następnie funduje &quot;widowisko&quot; od którego oglądania bolą zęby, by następnie ograć na wyjeździe będącą na fali Jagiellonię. Jutro do składu wraca lider gdańskiej drużyny - Daisuke Matsui, który nie wystąpił w meczu z Jagą. Do zespołu Pasów natomiast powraca po kontuzji Saidi Ntibazonkiza, ale jednak nie jest on gotowy do gry przez pełne 90 minut. Cracovia to przede wszystkim dobra gra ofensywna, ale jeśli idzie o obronę, to już tak kolorowo nie jest. Lechiści na pewno zmotywowani ostatnim zwycięstwem, jutro będą chcieli pokazać, że ta wygrana to nie był przypadek. Krakowianie również nie będą się bronić, bo to przede wszystkim nie w ich stylu. Zaatakują od początku, z pewnością czeka nas otwarty i bardzo ciekawy mecz, dlatego ja stawiam na over bramkowy.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vvv 28

vvv

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Liverpool - Norwich
Typ: LIVERPOOL HA -1,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: bet365
Liverpool musi zamazać ostatnią porazke wyjazdowa z Hull 3-1 , a ma do tego okazje na własnym stadionie , przed własną publicznością .
The Reds w ligowej tabeli ma 24 pkt i zajmuje 4 pozycje .
Na własnym stadionie Liverpool doznał tylko jednej porażki oraz piec zwyciestw .
Kanarki które przyjeżdzają na Anfield mają sie czego bać i jeszcze te cztery ostatnie wyjazdowe porazki gdzie Kanarki zdobyły tylko dwie bramki oraz 17 stracili .
Fakt Norwich grał wyjazdy z bardzo mocnymi zespołami :
Arsenal 4-1 , MU 4-0 , MC 7-0 , Newcastle 2-1 .
Nie zagrają w The Reds :
Daniel Sturridge
Dobra wiadomość jest taka , że do składu wraca Philippe Coutinho .
Nie zagrają w druzynie Kanarków :
van Wolfswinkel
Snodgrass
Pilkington

Ostatnie spotkanie miało miejsce w styczniu tego roku gdzie The Reds rozbili Kanarków 5:0 .
Dziś wystarczy mi 3-0 i taki wynik tutaj bym stawiał .
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom