>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.12.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia - Lechia Gdańsk
Typ: Cracovia -1AH
Kurs: 3.35
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ja zajmę się pierwszym środowym spotkaniem, a mianowicie Cracovia zagra u siebie z Lechią. W ostatniej serii spotkań Cracovia uległa w Chorzowie miejscowemu Ruchowi 2:3, mimo iż stwarzała więcej klarownych sytuacji na zdobycie bramki, brakowało skuteczności. Dzisiaj będą chcieli w końcu wygrać, i to przed własną publicznością, bo nie wygrali na własnym terenie od 20 Października. A Lechia udała się do Krakowa po szczęśliwej wygranej nad Jagiellonią 1:0. Wcześniej Gdańszczanie zremisowali z Ruchem, i przegrali z Podbeskidziem. Można by było śmiało stwierdzić, że Lechia w ostatnich pojedynkach poprawiła nieco formę, jednak Wg Mnie nadal grają słabo, w ostatnim pojedynku, to nie oni wygrali tylko Jagiellonia przegrała, po fatalnych błędach obrońców. Cracovia w porównaniu do ostatnich spotkań, wystąpi w najmocniejszym składzie, do składu powróci Saidi Ntibazonkiza, jednak nie jest jeszcze gotów do gry na pełnych obrotach i prawdopodobnie pojawi się na boisku w 2 połowie. Do składu Lechii wraca natomiast po absencji z powodu kartek Daisuke Matsui. Trener Probierz nie może jednak skorzystać z Marcina Pietrowskiego, a występ Pawła Buzały stoi pod znakiem zapytania.
W ostatnim pojedynku pomiędzy tymi zespołami, w Gdańsku Lechia wygrała 3:1, więc Cracovia jest żądna rewanżu. Jak podkreślił trener Cracovii, zespół nie popadł w kryzys, po prostu grali w kratkę, były dobre i słabe momenty, ale przede wszystkim brakuje skuteczności, bo zespół jakby grał bardzo słabo, to by nie stwarzał tylu sytuacji na zdobycie bramek. Na pewno zespół po sromotnej porażce z Lechem już zapomniał, wtedy brakowało w składzie kilku kluczowych graczy, co zaowocowało takim wynikiem. A Lechia, pomimo iż 2 ostatnich pojedynków nie przegrała, ba nawet ostatni wygrała, to Jej gra Mnie nie przekonuje, grają po prostu słabo, a ostatni pojedynek wygrali dosyć szczęśliwie. Rozmawiałem dosyć niedawno z długoletnim i zagorzałym kibicem Lechii, i powiedział mi, bodajże po meczu z Ruchem, że największym problemem drużyny z północy jest sam Michał Probierz, który po dobrym początku rundy przez zespół, będzie drużynę spychał na sam dół i dopóki jest trenerem, to Lechia ma bardzo małe szanse na awans do grupy mistrzowskiej i ja się z tym stwierdzeniem w 100% zgadzam. Dzisiaj liczę na przełamanie drużyny z południa przed własną publicznością i pewne zwycięstwo. GL
0/zw
 
M 0

melonyc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - liga angielska
Spotkanie: Liverpool - Norwich
Typ: 1 (h: 0-1)
Kurs: 1,65
Bukmacher: bwin
Witam. Na dzień dzisiejszy proponuję zagranie jednobramkowego handicup&#39;u na zwycięstwo Liverpoolu. Zespół z Anfield Road w dwóch poprzednich spotkaniach zdobył zaledwie 1pkt i strata do prowadzącego Arsenalu powiększyła się do 7pkt. Jeżeli Liverpool nie chce stracić kontaktu z czołówką ( a bardzo prawdopodobne, że Arsenal, Man. City czy Chelsea powiększą swój dorobek punktowy w tej kolejce o 3pkt) to muszą wygrać.
Granie na standardowe zwycięstwo przy kursie 1,25 nie ma w sobie wielkiego value, zatem zdecydowałem się na obstawienie przynajmniej dwubramkowego zwycięstwa Liverpool&#39;u.
Liverpool w tym sezonie bardzo dobrze spisuje się u siebie, odnotowując 5 zwycięstw i 1 porażkę. Ostatnie 3 zwycięstwa, z zespołami o podobnej klasie do Norwich kończyły się wynikami: 4-0, 4-1, 3-1, zatem wszystkie spełaniały warunki handicup&#39;u, który proponuję. Z drugiej strony, drużyna Norwich ma bilans wyjazdowy 1-0-5, z czego w dwóch na trzy ostatnie porażki różnica byłą ponad jednobramkowa.
Ponadto, ostatnie 3 spotkania tych drużyn kończyły się wynikami: 5-0, 5-2, 3-0.
Uważam, że nie ma innej możliwości niż zwycięstwo Liverpool&#39;u, a prawdopodobieństwo wygranej ponad 1 bramką jest wysokie w stosunku do proponowanego kursu.
Powodzenia!
⛔ 100
powtórzenie
 
K 9

kamilogks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej SHL
Spotkanie: Lulea-Leksands
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet356
Godzina: 19:00
Na dzis wybralem mecz hokeja z ligi szwedzkiej pomiedzy Lulea a Leksandsem. Kurs jaki wystawili bukmacherzy moze nie jednego zdziwic gdyz gra ze soba 6 z 7 drużyna ligi oraz to ze maja po 41pkt. Lecz bumkacherzy wiedza ze Lulea to jeden z faworytow do mistrzostwa zawsze słyneli z jednej z najlepszych albo i najlepszej defensywy ligi. Ostatnio Lulea popadla w lekki dolek ale widac ze wracaja do swojej optymalnej dyspozycji 3 dogrywki gdzie we wszystkich prowadzili 0-2 0-2 i 1-0 nie potrafili dowiesc zwyciestwa do konca nastepnie 3-2 przegrana z Brynasem. Mysle ze dzis Lulea dowiezie zwyciestwo do konca i skupi sie bardziej na swojej najmocniejszej stronie czyli defensywie takze mysle ze dzis max 1 bramke straci Lulea i wygra dzisiejszy mecz.
⛔ 100
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Lique 1
Spotkanie: Hsc Montpellier - Fc Lorient
Typ: obie strzelą - Tak
Kurs: 2.00

Football Club Lorient-Bretagne Sud tak brzmi pełna nazwa gości dzisiejszego spotkania. Mecze wyjazdowe to ich zmora: 1-0-7. Ale przełamanie nastąpiło niedawno i to jest powodem mojej gry na BTS w dzisiejszym meczu. Po pierwszej wygranej na wyjeździe w tym sezonie z Evian TG 0:4 przyszła kolejna wygrana w stosunku 3:0 u siebie z Nice. W klubie zapanowała sielanka. 6 punktów w dwóch spotkaniach i oddalenie się od strefy spadkowej na pozycję 14 jest dla Lorient dobrym osiągnięciem.Jedyne co mnie nieco martwi to dość długa lista nieobecnych w Lorient. W szeregach gości nie wystąpią zmagający się z urazami: Julien Quercia, Fabien Audard, Alain Traore, Kevin Monnet-Paquet, Mathieu Coutadeur oraz zawieszony za nadmiar kartek Wesley Lautoa. No ale Ci najważniejsi, którzy są odpowiedzialni za zdobywanie bramek są. W dodatku są w dobrej dyspozycji. Vincent Aboubakar do spółki z Abdoulaye Sadio Diallo z przodu potrafią wygrać pojedynek jeden na jeden i stworzyć sobie dobrą sytuację strzelecką. Yann Jouffre także dzisiaj zagra w pierwszym składzie. Mimo iż ostatnio wchodził z ławki, strzelił gola z karnego. Koniec mówienia o Lorient, powiem kilka słów o drużynie Montpellier. Nie wiedzie im się najlepiej.. brak zwycięstwa od 7 kolejnych meczy, nie napawa optymizmem. Jedyne co zostało na pocieszenie to gole. Montpellier mimo iż nie wygrywa to od jakiegoś czasu przynajmniej raz w meczu pakuje piłkę do siatki rywali. Gospodarze nie będą mogli skorzystać z usług kontuzjowanych: Djamela Bakara, Karima Ait-Fany, Garry’ego Bocaly’ego, Yassine’a Jebboura. No ale podobnie jak w przypadku Lorient, Ci którzy strzelają gole dla ekipy Montpellier w tym sezonie są obecni i jak najbardziej gotowi do rywalizacji - mowa o Víctor Hugo Montaño (6 goli w sezonie) i wspierający go młody przebojowy Rémy Cabella (4 gole w sezonie). Myślę że Montpellier bedzie chciało wykorzystać atut własnego boiska i spróbować przełamać złą passę. Lorient nie będzie chciało natomiast przegrać. 1 punkt to ich cel minimum na to spotkanie.. Najbardziej prawdopodobny wg mnie jest remis 1:1, a co za tym idzie typ BTS który proponuję.[/center]
⛔ 100
 
joopiter 21

joopiter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - angielska Premier League
Spotkanie: Fulham - Tottenham
Typ: over 2.5
Kurs: 1.86
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Ostatnie mecze Fulham:
0:3
1:2
0:4
1:3
Tottenham:
2:2
0:6
Podopieczni Villas-Boasa po zawstydzającej porażce z City 0:6 zagrali dużo lepiej z innym zespołem z Manchesteru w ostatniej kolejce, ale skończyło się ostatecznie 2:2 co nie satysfakcjonuje kibiców Spurs. W meczu z innym zespołem z Londynu będą chcieli wywalczyć w końcu komplet punktów i ostatecznie zmazać plamę.
Fulham z kolei gra od jakiegoś czasu tragicznie, w końcu za dyspozycję zespołu głową zapłacił trener Martin Jol. W pierwszym meczu pod wodzą nowego szkoleniowca z pewnością piłkarze Fulham będą chcieli zaprezentować się z dobrej strony.
Obie ekipy z Londynu tracą sporo goli, liczę więc na pewny over.
✅ 86
 
optimusmt06 66

optimusmt06

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna, Puchar Belgii
Spotkanie: Cercle Brugge- St. Liege
Typ: wynik meczu/obie drużyny strzelą gola (Cercle Brugge/Tak)
Godzina: 20.00
Kurs: 9
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam dawno nie pisałem ,a na dziś wybrałem sobie spotkanie pucharu Belgii, jak wiem puchar rządzi się swoimi prawami dlatego też postanowiłem troche zaryzykować.
Drużyna z Bruggi może nie jest wedlug buków faworytem, jednak ich gra w lidze w ostatnich meczach się poprawiła, zanotowali wygraną w derbach Bruggi z faworytem do mistrzostwa kraju,wygrali 3 mecze z rzędu , przegrali co prawda z Anderlechtem na wyjeździe 1:2 ale hańby nie było.
Drużyna ostatnio zaczęła dobrze grać,może miejsce w tabeli tego nie odzwierciedla ale ja zaryzykuje tym bardziej że może powalczą z pucharze.
Standard natomiast to ligowa czołówka, grali tydz temu w lidze Europy ,ale głównie skupiają się na lidze ,o mistrzostwo powalczą z Anderlechtem i Zulte, ale dzis uważam że mogą przegrać z dobrze dysponującą drużyną Cercle.
⛔ 100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Puchar Niemiec
04.12.2013 20:30
Augsburg - Bayern
Typ: AH(1,5:0) 2
Kurs: 1.90
Pinnacle
W Pucharze Niemiec Augsburg podejmuje Bayern. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są oczywiście goście, zespół, który w tym sezonie nie przegrał jeszcze żadnego spotkania, czy to w pucharze Niemiec, mistrzów czy lidze niemieckiej. Bayern ma oczywiście wszystkie atuty we własnych rękach i to tylko od nich zależy jak ten mecz będzie wyglądał. Wydaje się, że Guardiola ma bardzo dobre podejście przed tym meczem, mówiąc o nim, że to najważniejszy mecz przed przerwą. Bo wiadomo w lidze mistrzów awans zapewniony, w lidze niemieckiej jakaś starta punktów mocno boleć nie będzie, a awans do kolejnej rundy pucharu Niemiec zdecyduje się w tym jednym meczu i nie można zlekceważyć rywala. Wydaje się, że trener gości wyżej ceni Puchar Niemiec od klubowych mistrzostwa świata. W siedmiu spotkaniach jakie rozegrał do tej pory Bayern z Augsburgiem siedem razy górą byli Bawarczycy. Pierwsze trzy spotkania wygrywali 2:1 kolejne dwa 2:0 a ostatnie dwa 3:0. Sztab szkoleniowy jednak nie lekceważy rywala, chwalą waleczność rywali i ich dobrą grę z kontry. I takim właśnie zespołem jest Augsburg, niebezpieczni u siebie, z rywalami, z którymi rywalizują o zachowanie miejsca w Bundeslidze na kolejny sezon potrafią u siebie wygrywać, jak przegrywają to raczej z silniejszymi od siebie, a na wyjazdach radzą sobie słabo. Zeszłoroczne pucharowe zwycięstwo Bayernu nie należało do łatwych, ale jednak potrafili wypunktować rywala, w tym sezonie widać, że również nie ma mowy o lekceważeniu Augsburga, na mecz powołani wszyscy zdolni do gry, rotacji większych w jedenastce nie ma co się spodziewać. Bayern jest silny, nie wyobrażam sobie by mogli odpaść z Pucharu, liczę na 2-3 bramkowe zwycięstwo gości.
✅ 90
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Niemiec 1/8
Spotkanie: SC Freiburg- Bayer 04 Leverkusen.
Typ : under 2.5
Kurs: 2.10
Buk: Betclic
Analiza: Wczoraj over więc dziś całkowicie coś innego myślę że 1wsza połowa do będzie spokój nie sądze aby Bayer odpalił już cos w 1 połowie, skład jaki może wyjść też może się przyczynić do pokrycia tego typu, to jest puchar Freiburg nie jest byle jaką drużynę dlatego ja upatruje tutaj dość underowy wynik myślę ze under 2.5 w tym meczu jest dośc pewne wczoraj BvB z 3ligowcem strzeliło 2 bramki a dziś dwie podobne drużyny wiadomo że Bayer ten mecz powinien wygrać ale na pewno nie będzie to łatwe myślę że wynik 1:1 dziś jest całkiem możliwy ???? Zawodnicy nie potrafią się tak motywować w meczach pucharowych jak w innychrozgrywkach gdzie stawka jest wyższa, puchar jak wiemy to jest dodatek. Trener za pewne da szanę zagrać dla zawodników którzy nie graja w 1 składzie dlatego dzis upatruje spokojny underowy mecz. PS jak Stefan nie zagra w 1składzie to będe jeszcze bardziej spokojny :d
⛔ 100
 
geordie 38

geordie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - angielska Premier League
Spotkanie: Stoke - Cardiff
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher:
Bet365
Ostatnie 6 spotkań Stoke przeciwko Cardiff to 4 zwycięstwa i 2 remisy. Gospodarze u siebie spisują się dobrze w obronie, w wszystkich meczach PL na własnym stadionie w tym sezonie stracili tylko 3 bramki. Ostatnie 10 spotkań to 1Z, R4, P5.
Cardiff w dotychczasowych spotkaniach pozwoliło oddać 81 strzałów celnych na bramkę, słabiej w tym sezonie pod tym względem spisuje się tylko Fulham. Straciło 13 bramek w PL na wyjeździe. Ostatnie 7 spotkań to 1Z, R2, P4.
Liczę dziś na wygraną gospodarzy.
⛔ 100
 
wojtaseklp 84

wojtaseklp

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka Nozna Puchar Niemiec
Spotkanie: Augsburg - Bayern
Typ: Bayern wygra 1 polowe
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Jak dla mnie nie widze w tym meczu innego rozwiazania niz latwego zwyciestwa Bayernu.
Podopieczni Guardioli nie zaleznie w jakim skladzie zagraja ( nie dodaje skladow bo potwierdzonych jeszcze nie ma) na pewno tego meczu nie odpuszcza bo triumf w pucharze Niemiec jest dla nich bardzo wazny, Bayern po przyjsciu Guardioli i kilku znaczacych transferach mial na celu zdominoowanie europejskiej pilki, dlatego nie wierze aby podeszli oni do tego spotkania mniej zmotywowani niz do kazdego innego spotkania ligowego.
Bayern mial okazje nie dawno mierzyc sie z Augsburgiem tyle ze na swoim terenie, i w gladki sposob pokonal dzisiejszego rywala 3-0.
Stawiam typ na zwyciestwo Bayernu bo przygladajac sie statystyka to we wszystkich meczach (poza spotkaniem z BVB) Bayern zawsze strzelal przynajmniej 1 bramke do przerwy, przewaznie nie tracac zadnej. Wiadomo sa to puchary lecz wydaje mi sie ze gospodarze sa swiadomi roznicy klas jaka dziel go od dzisijszego rywala i nie beda jakos specjalnie rzucac wszystkich sil aby sprawic niespodzianke o ktora bedzie na prawde bardzo bardzo ciezko. Dlatego stawiam na gladkie zwyciestwo monachijczykow w calym spotkaniu i rowniez w przerwie meczu podejrzewam ze to oni beda schodzic do szatni majac przynajmniej 1 bramke wiecej na koncie.
Powodzenia! ;)
✅ 66
 
T 55

typy-1x2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Zaglebie Lubin vs Podbeskidzie
Typ: 2
Kurs: 4.35
Bukmacher: Comeon
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz 15 z 14 drużyną polskiej ekstraklasy.Co tu dużo mówić bielszczanie podbudowani zwycięstwem z mistrzem Polski Legią jadą na mecz z sąsiadami z w tabeli ZL. Oglądając mecze ekstraklasy nie można nie dojść do wniosku że to całe Zagłebie to banda przepłaconych ,,lenii&quot; wg remis z Lechem nic w tej kwestii nie zmienia, a Bielsko po tym jak stery przejął trener Ojrzyński gra z zębem i chrakterem wg mnie to wystarczy żeby pokonać słabe Zagłębie.

zła data
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Extraleague
Neman Grodno - Novopolotsk (+2)
Typ: 1
Kurs: 1,71
Buk: ComeOn
Druga drużyna ligi Białoruskiej zmierzy się z szóstą drużyną extraleague. Podstawowym argumentem będzie ostatni mecz drużyny gości, którzy przegrali 1:3 z Mogilevem. Ostatnie ich mecze nie należą do najlepszych mimo 3 zwycięstw nie były to mecze jakie można było oczekiwać. Wymęczone zwycięstwa z słabymi rywalami. Neman Grodno ostatnio zwyciężył aż 10:1 z Lidą, którzy niedawno pokonali Novopolotsk 3:0. Powinno się skończyć minimum 4 bramkami przewagi. Novopolotsk jest w bardzo słabej formie i myślę, że gospodarze to dzisiaj wykorzystają. Pozdrawiam
⛔ 100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Spotkanie: Fulham - Tottenham
Typ: over 3.5
Kurs: 3.1
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Skoro byl juz typ na over 2,5 to ja zaryzukuje z overem 3,5.
Gospodarze maja najslabsza obrone w calej lidze graja z Tottenhamem, ktory dotychczas nie strzelal wielu goli w lidze ale mysle, ze dzis nastapi przelamanie, bo potencjal ofensywny jest jednak spory a zawodnicy wciaz musza sie odkupic swoim fanom za kompromitujaca porazke z City oraz niska pozycje w lidze wiec jesli poczuja krew to pewnie pojda za ciosem.Z drugiej strony Fulham znajduje sie juz w strefie spadkowej i musza szukac 3punktow na wlasnym stadionie.Biorac pod uwage, ze nastapila zmiana trenera w Fulham licze na ostry pressing i presje ze strony Kogutow od pierwszej minuty oraz otwarty mecz.
⛔ 100
powtórzenie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - PGNiG Superliga Mężczyzn
Spotkanie: PGE Stal Mielec KS Azoty Puławy
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 3.39
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj wieczorem PGE Stal Mielec podejmuje KS Azoty Puławy w ostatnim meczu jedenastej kolejki PGNiG Superligi. Dla obu drużyn jest to bardzo ważne spotkanie, będzie ono miało istotne znaczenie w walce o fazę play-off. Gospodarze ostatni raz u siebie wygrali prawie trzy miesiące temu z Legionowem, od tamtej pory cztery razy schodzili z parkietu jako przegrani. O korzystny rezultat w starciu z Azotami drużynie Stali będzie niezwykle ciężko, zabraknie bowiem jednego z podstawowych graczy, Antonio Pribanicia, który w Szczecinie nabawił się kontuzji kciuka. Dzisiejszy rywal Stali to brązowy medalista sprzed roku. W Europejskich pucharach rozbili na wyjeździe turecki Ankara Ozel Idare a poźniej wygrali u siebie w rewanżowym meczu o awans do najlepszej szesnastki Challenge Cup. Azoty przyjadą w pełnym składzie. Mielecka drużyna musiała by wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności aby wygrać dzisiaj z rozpędzona drużyną gości.
⛔ 100
 
A 0

alvaro19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ekstraklasa
Spotkanie:
Cracovia Kraków -Lechia Gdańsk
Typ:2
Kurs:3,40
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Podopieczni Wojciecha Stawowego w październiku byli prawdziwą rewelacją ekstraklasy. &quot;Pasy&quot; odniosły wówczas cztery wygrane z rzędu,Lechia zaś była w epicentrum kryzysu, ponosząc dwie dotkliwe porażkiObecnie jednak po zachwytach nad &quot;krakowską tiki-taką&quot; nie ma już śladu, bo po trzech przegranych spotkaniach w ostatnich czterech kolejkach, w tym wstydliwym 1:6 z Lechem, Cracovia znacznie obniżyła loty. Lechia zaś powoli, acz systematycznie zdaje się wychodzić na prostą, czego widocznym symptomem było skromne zwycięstwo w Białymstoku. Dziś obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, a krakowianie mają nad biało-zielonymi tylko punkt przewagi. Dlatego też przed meczem na stadionie przy ul. Kałuży podopieczni Michała Probierza wcale nie stoją na straconej pozycji, jakby to mogło się wydawać jeszcze miesiąc temu. Czy po wygranej w Białymstoku gdańszczan stać będzie na to, by pójść za ciosem i zwyciężyć także Cracovię? Według mnie Jak najbardziej.powodów do tego abym tak sądził może być wiele np; Szczelna obrona gdańszczan, Dołek krakovi.

Przewidywane składy:
Cracovia: Pilarz - Kuś, Żytko, Kosanović, Marciniak - Danielewicz, Szeliga, Budziński - Zejdler, Nowak, Boljević.
Lechia: Bąk - Deleu, Janicki, Madera, Oualembo - Frankowski, Dawidowicz, Zyska, Matsui, Wiśniewski - Grzelczak.

⛔ 100
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Polska - Superliga
Spotkanie: Kwidzyń - Wisła Płock
Typ: 1
Kurs: 5,50
Bukmacher: bet-at-home
Na dzisiaj wybrałem spotkanie polskiej ligi piłki ręcznej pomiędzy Kwidzyniem a Wisłą Płock. Na pozór faworyt tego meczu jest jeden - goście. Dzisiaj jednak kilka czynników wskazuje na niespodziankę w tym meczu.
Mój argument to nie obecności w zespole Wisły. Nie zagrają w dzisiejszym meczuJurkiewicz, Ghionea, Paczkowski, Syprzak oraz Marcin Lijewski. Pod znakiem zapytania stoi występ Nenadica (pewne źródła mówią jednak że zagra w dzisiejszym meczu).
Gospodarze zagrają w optymalnym składzie.
Kwidzyń u siebie, gra solidnego szczypiorniaka, więc ostatnia porażka ligowa przeciwko Zagłębiu, nie odstrasza mnie od tego typu. Po takim kursie uważam ten typ za spore value.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Z 120

zawalski

Użytkownik
Piłka Nożna Anglia
Manchester United - Everton
BTS
1,72
Bet365

W najciekawiej zapowiadającym się według mnie spotkaniu 14 kolejki angielskiej Premier League, zagrają ze sobą odpowiednio 8. z 5. drużyną. W ekipie gospodarzy widać lekki progres formy ( choć nie zawsze jeszcze podparty wynikami), w końcu jest to ostatni dzwonek aby piąć się w górę tabeli. Do składu powraca Van Persie, choć raczej nie wystąpi od początku spotkania. Ale w takiej ekipie jak Man Utd mamy przecież kilku zmienników na pozycję napastnika. Jeżeli chodzi o absencje to ze strony United na pewno nie zobaczymy Phila Jonesa i prawdopodobnie nie zagrają Carrick i Fletcher. Z drugiej strony goście mają kim straszyć w ofensywie, głównie chodzi mi tu o Lukaku, który po wypożyczeniu z Chelsea wyraźnie złapał formę i ma już na koncie 8 trafień w obecnym sezonie. Warto też zauważyć, że Everton jest obecnie drużyną lubiącą i przede wszystkim grającą ofensywnie. Ze strony Evertonu w spotkaniu zabraknie tylko Bainesa.
Spodziewam się dzisiaj otwartego spotkania ponieważ Man Utd zagra all in i za wszelką cenę będą chcieli zdobyć 3 pkt by dalej piąć się w górę tabeli, natomiast Everton tanio skóry nie sprzeda i mimo że nie jest faworytem na pewno będzie wieczorem chciał mocno namieszać w Machesterze. Warto to spotkanie obejrzeć, będzie ono transmitowane na Canal+ Family.
Powodzenia.
⛔ 100
 
D 238

daw1910

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : Lyngby - FC Kopenhaga
Typ : BTS
Kurs : 1,61
Bukmacher : Bet365
Analiza : O godzinie 18 piłkarze drugoligowego Lyngby wybiegną na pucharowy mecz z graczami z Kopenhagi . Jako , że jest to Puchar Danii obie druzyny mają inne priorytety przed meczem . Świadczy o tym kadra graczy Kopenhagi którzy wystąpią bez kilku podstawowych zawodników , chcąc jak najmniejszym kosztem przejść do kolejnej rundy . Kopenhaga dziś bez niepowołanych na mecz : Johana Wilanda , Larsa Jacobsena , Olofa Mellberga , Claudemira de Souzy , Nicolaia Jorgensena i Igora Vetokele . W każdej z formacji będą dziś występować dublerzy - będzie to dla nich szansą &#39;pokazania się&#39; trenerowi . Lyngby w najsilniejszym składzie , w dodatku grają u siebie , kibice będą oczekiwali walki z mistrzem kraju więc mecz z pewnością będzie otwarty i liczę na kilka bramek . Wydaję mi się , że BTS w tym meczu jest najlepszą opcją
✅ 61
 
adamq 7

adamq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Puchar
Spotkanie: Freiburg - Bayer Leverkusen
Typ: 2
Kurs: 1,71
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Bayer z Freiburgiem mierzył się już w tym sezonie na inaugurację Bundesligi, wygrywając na BayArenie 3:1. Freiburg tak, jak słabo rozpoczął sezon, tak słabo prezentuje się przez całą rundę jesienną. Jego największą bolączką okazały się europejskie puchary, a konkretnie Liga Europejska do której awansował. Gra co trzy dni, nieustanna presja, a także wąska kadra spowodowała, że Freiburg w Bundeslidze zajmuje w tej chwili miejsce barażowe, a w Lidze Europy nie jest pewny wyjścia z grupy.
Gracze Freiburga przede wszystkim nie potrafią wykorzystać atutu własnego boiska. W Bundeslidze na Mage Solar Stadion nie wygrali ani jednego spotkania. Jedyne zwycięstwo w tym sezonie przed własną publicznością przypada na poprzednią rundę DFB Pokal, gdy pokonali 2:1 VfB Stuttgart.
Trudno powiedzieć, w jakich składach wybiegną obie ekipy. Sami Hyypia być może da szansę pograć Erenowi Derdiyokowi, a także Konstantinosowi Stafylidysowi. Na więcej minut powinien liczyć także Robbie Kruse.
Awans do ćwierćfinału będzie kolejnym ważnym krokiem po potwierdzenie siły Aptekarzy w Niemczech w tym sezonie.
⛔ 100
Bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 11

koli110

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Liverpool FC - Norwitch City FC
Typ: handicap azjatycki Liverpool -1,5 (gospodarze wygrają przynajmniej 2 bramkami)
Kurs: 1.675
Bukmacher: Bet365

Liverpool po wpadce w ostatniej kolejce Premier League z Hull City (3-1) będzie chciał pokazać że to był wypadek przy pracy i udokumentować to okazałym zwycięstwem z Kanarkami. W drużynie gości zabraknie Sturridgea z powodu kontuzji (jednego z dwóch najlepszych strzelców &quot;the reds&quot;), pozostaje więc jeszcze niemalże niezawodny Suarez (który mimo zawieszenia w kilku meczach na początku sezonu zdołał strzelić już 9 bramek dzięki czemu jest 3 strzelcem ekstraklasy angielskiej. Norwitch za to ma dość spore wahania formy co (moim zdaniem) jest spowodowane kontuzjami dwóch podstawowych pomocników z zeszłego sezonu (Snodgrassa, Pilkingtona, Tetteya) oraz sprowadzonego na ten sezon ze Sportingu CP napastnika van Wolfswinkela w którym pokładali wielkie nadzieje.
Myślę więc ze Liverpool przejmie grę w środku pola, przez co będzie wywiązywało się sporo akcji pod bramka Kanarków. Największe nadzieje pokładam w Suarezie który brakiem skuteczności nie grzeszy (pomijając ostatni mecz z Hull City). Myślę że będzie (0;2);(1;3). ja stawiam na handi ale myślę że warto tez spróbować zakład z przynajmniej jedna bramką Suareza. Pozdro, udanych decyzji.
⛔ 100
powtórzenie
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom