>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 05.05.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie : Villarreal : Porto
Typ : over 4,5
Kurs : 4,75
Buk : Sportingbet
Godzina : 21.05
Analiza :
Pierwszy mecz chyba nie pozostawił złudzeń kto w tej parze jest drużyną lepszą chociaż dużo mówiło się o tym że jest to przedwczesny finał. Porto po genialnej grze głównie Falcao wygrało to spotkanie bardzo wysoko bo aż 5:1 i dzisiaj przystąpi do meczu niemalże pewne awansu. Jednak Villarreal też tanio skóry nie sprzeda, dla nich to ostatnia szansa na jakieś trofeum w tym sezonie, i mimo iż wynik jest tragiczny to zawalczą o odrobienie strat. Atak mają bardzo dobry, potrafią też wymuszać i wykorzystywać karne, a z drugiej strony genialne Porto które moim zdaniem kroczy do wygrania całego turnieju, też strzeli coś w tym spotkaniu chociażby po jakiś szybkich kontrach i piłkach adresowanych do Falcao czy Hulka. Bramek powinno być sporo tak jak i w pierwszym meczu. Warto zagrać na powyższy over.
✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: Chicago Bulls - Atlanta Hawks
Typ: Joakim Noah over 11,5 pkt
Kurs:2,10
Buk:pinnAcle



Analiza:


Drugi mecz między Bykami a Jastrzębiami z Atlanty. O dziwo w pierwszym meczu to goście zwycięsko wyszli z tego pojedynku. Gra Byków wyglądała słabo, zasłużone zwycięstwo Hawks, przy okazji świetny występ Joe Johnsona, który zaliczył 34 pkt, trafiając 5/5 z trójek :cool: Dzisiaj Buki znowu wystawiają jak dla mnie żenujący kurs na podopiecznych Toma Thibodeau, a grać handicapem to też jest loteria. Ja zdecydowałem sie jednak zagrac na over punktowy centra Bulls Joakima Noaha który bukmacherzy ustawili na granicę 11,5 pkt. Jest to gracz który przede wszystkim ma zadania defensywne, ale często lubi grac pod koszem rywali, bardzo dobrze wykonuję rzuty za jeden pkt. Bukmacher PinnAcle wystawił bardzo ciekawy kurs na tego gracza 2,10, jak dla mnie linia niska, moim zdaniem dzisiaj Noah uzyska minimum te 12 pkt, zwłaszcza że Derrick Rose ostatnio lekka kontuzja nogi w ostatnich sekundach meczu z Hawks. Krótko co do dzisiejszego zwycięstwa Bulls nad Hawks nie mam wątpliwości, jednak gram na over pkt Noaha. Pozdrawiam wszystkich którzy oglądają NBA. Licze na równie ciekawy mecz jak pierwszy w hali Bulls. Pozdrawiam Rambo131 :grin:

✅ 110
 
d4n3k 30

d4n3k

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekwador - Serie A
Spotkanie: Indepediente-Manta
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betsafe
Indepediente i Manta to jedne z najgorszych zespołów ligi ekwadorskiej w tym sezonie. Znajdują się odpowiednio na 11 i 10 miejsce w 12 zespołowej tabeli. Do tej pory oba zespoły zdobyły taką samą ilość punktów. Do tego oba zespoły większość swoich punktów zebrały na własnych boiskach. Manta na 8 spotkań wyjazdowych, zdołała jedynie 2 zremisować, resztę spotkań przegrywając. Indepediente potrafiło już w tym sezonie wygrać u siebie z zespołami z czuba tabeli więc myślę że poradzą sobie również z Manta FC.
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Woźniacka vs Goerges
Typ: 2
Kurs: 3,80
Buk: Bwin
Data/godzina rozpoczęcia: 05-05-2011/11-45
Analiza:
Z pewnością większość przed tym spotkaniem zadaje sobie pytanie czy liderka światowego rankingu WTA jest do pokonania. Uważam, że tak. Dunka polskiego pochodzenia jest dziś stawiana w roli faworytki, kursy na Niemkę wzrastają, ale nie można zapominać o tym, że obie zawodniczki grały ze sobą kilka dni temu w finale turnieju w Stuttgarcie i wówczas górą była zawodniczka gospodarzy wygrywając bez straty seta. Po tym turnieju przyszedł czas na turniej w Madrycie. Woźniacka rozpoczęła pierwszą rundę od zwycięstwa z Moritą, a we wtorek pokonała Jovanovski. Sądzę, że jej zwycięstwa nie są tak przekonujące, tylko brak rywalki sprawia , że tak długo jest światową jedynką. To rzadko spotykane, ale ładna Niemka wygrała również swoje dwa dotychczasowe spotkania. Odprawiła z kwitkiem Kanepi Kaia oraz Dinarę Safinę. Na nawierzchni ceglastej radzi sobie przyzwoicie, jest zawodniczką praworęczną z oburęcznym backhandem. Z pewnością będziemy świadkami emocjonującego spotkania, które rozpocznie się za kilka chwil. Uważam, zę Woźniacka jest do pokonania-powodzenia

✅ 280
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ultimate 68

ultimate

Użytkownik
vs

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Villarreal - Porto
Typ: pierwsze 10 minut - powyżej 0,5 rzutu rożnego
Kurs: 1,44
Bukmacher: bet365
Analiza:

Rewanżowe spotkanie półfinału Ligi Europejskiej pomiędzy Villarreal a Porto wydaje się być już rozstrzygnięte. Przed tygodniem &quot;Smoki&quot; rozgromiły Żółtą łódź podwodną&quot; 5:1 i awans mają już praktycznie pewny, jednak patrząc na świetną passę Porto w tym sezonie i na ich ostatnie wyniki, można być pewnym, że meczu mimo wszystko nie odpuszczą. Mistrzostwo kraju mają już w kieszeni, finał Ligi Europy na wyciągnięcie ręki, więc pozostaje im zabawa piłką i śrubowanie kolejnych rekordów. Villarreal w awans zapewne już nie wierzy, ale na pewno zechcą godnie pożegnać się z rozgrywkami i zwyciężyć przed własną publicznością. Mecz mimo, że właściwie o nic, to na pewno nie rozczaruje. Villarreal od pierwszych minut rzuci się do ataku licząc na cud i odrobienie strat, a Porto nie będzie im dłużne, więc sytuacji podbramkowych nie powinno zabraknąć. Mój typ dość bezpieczny i z dużą szansą na trafienie: pierwsze 10 minut - powyżej 0,5 rzutu rożnego.​

✅ 44
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jarni 113

jarni

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Villarreal + Porto
typ: Całkowita liczba goli gospodarzy over 2,5
Kurs: 4,0
Bukmacher; gamebookers
Analiza:
Villarreal w tym sezonie na wyjazdach grał ostatnio wręcz katastrofalnie czego dowodem jest 5 bramek zaaplikowanych ostatnio przez Porto i wcześniej Valencię. U siebie jednak jest to zupełnie inna drużyna, w lidze w meczach na swoim boisku lepsze statystyki mają jedynie Barcelona i Real Madryt, co więcej w tych rozgrywkach LE Villarreal wygrał wszystkie 6 meczy na swoim boisku!!. Start co najmniej w eliminacjach LM w przyszłym Villarreal ma już prawie pewny także zawodnicy nie będą się oszczędzać. Zagrają od początku ultraofensywnie i nawet jeśli stracą jedną czy dwie bramki to są w stanie strzelić sami przynajmniej trzy
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kazimir 20

kazimir

Użytkownik
Spotkanie: Villarreal - Porto
Typ: Villarreal handicap
Kurs: 4,90
Buk: Betsafe
Analiza:
Witam.Dziś rewanżowe spotkania w LE,wybrałem pojedynek Villarreal - Porto.Mój typ to wygrana gospodarzy handicapem przy kursie 4,90 ! :p Awans do finału w tym spotkaniu jest już przesądzony porażka 5:1 Villarrealu w Portugalii to zbyt dużo ???? ale gospodarze na pewno bedą chcieli ladnie porzegnac sie z LE ???? W pierwszym spotkaniu pokazali ze silna bronia sa prostopadle podania i dzis z takiego podania powinna pasc bramka a jej strzelcem Rossi ???? Porto najprawdopodobnie dzis zagra bez paru podstawowych zawodników co daje duzą szanse do wykorzystania dla gospodarzy:p moj priv typ to 3:0 lub 3:1 powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny Mężczyzn Włochy Roma
Spotkanie: Vagnozzi Simone- Carreno-Busta Pablo Dokładny wynik
Typ: Vagnozzi Simone 2-0
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 13:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Włochem Vagnozzi a Hiszpanem Carreno-Busta Pablo.Włoch obecnie zajmuje w rankingu 167 pozycję natomiast jego rywal 299.Obaj zawodnicy dotychczas w Romie rozegrali po kilka meczy : Vagnozzi ograł Massu 2-1 i wygrał z Roger-Vasselin po kreczu,natomiast Hiszpan Carreno ograł Luczaka 2-1 i Knittel 2-0.Mecz Hiszpana z Luczakiem był na nierównym poziomie:najpierw wygrał 6-1 Carreno potem 1-6 przegrał i zaś wygrał 6-1.Vagnozzi miał bardziej wymagającego przeciwnika Massu z którym przegrał 1 seta 3-6 a potem 6-3 6-2 wygrał.Włoch ma znacznie większe osiągniecia niż jego dzisiejszy przeciwnik: Barletta ogranie Minar,Kavcic i porażka z Rosol,Barcelona ogranie Fognini po kreczu ,Monaco 2-0 i porażka z Ferrero 2-1.Carreno-Busta w Barcelonie odpadł ze słabym Paire przegrywając 1-2,w Estoril przegrana z Cipolla 0-2.Włoch ma znaczne lepsze warunki fizyczne do gry,uważam ze może dzisiaj wygrać gładko 2-0 w setach.Między Monaco a Carreno-Busta widać różnicę a Vagnozzi ograł Monaco spokojnie 2-0.Zawodnik Włoski często pokazywał się na miedzynarodowej arenie,natomiast Hiszpan dopiero próbuje wkroczyć,lecz dużo mu brakuje(hiszpan brak osiągnięć i zwycięstw z lepszymi zawodnikami).Włoch jest znacznie lepszym zawodnikiem co widać nawet miedzy różnicą miejsc,Hiszpan 120 miejsc dalej.Według mnie 299 miejsce to nawet za wysokie miejsce dla Hiszpana.Vagnozzi gra u siebie i napewno nie pozwoli sobie na porażkę.Typuje gładkie 2-0 dla Vagnozzi.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - Masters-Series, Madrid
Spotkanie: Michael Llodra - Daniel Gimeno-Traver
Typ: 2:1
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza: Trzecia runda turnieju Mutua Madrid Open. Llodra to jak wiemy gracz tzw. serve and volley. Ja widać nieźle mu idzie w Madrycie. Na rozkładzie ma Cipollę i Querreygo. Obu ograł po 2:0. W tym sezonie 6-7, żadnych sukcesów, a najdalej był w Marsylii bo w ćwierćfinale. Gimeno-Traver to kwalifikant do turnieju w Madrycie. Też już 3 runda i to chyba koniec. Wcześniej ograł Melzera i Gasqueta. Nazwiska z wyższej półki niż rywale Llodry, ale on w tym sezonie z 14 meczów wygrał 2. No i 2 w Madrycie. Grał w tym sezonie 13 turniejów i 3 razy był dalej niż 1 runda (raz miał wolny los). Jak dla mnie jednak Llodra powinien wygrać, ale skoro Gimeno-Traver już cośpokazał w Madrycie, to liczę na 3 sety dla Francuza.
✅ 333
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
TENIS WTA MADRYT 14-00
Pavlyuchenkova- Stosur
typ: 0-2
2.75
Expekt
Analiza
Dziś w spotkaniu trzeciej rundy turnieju wta w madrycie rosjanka anastasia pavlyuchenkova zagra z australijka samantha stosur. Rosjanka nie byla w tym turnieju rozstawiona, z kolei Stosur jest tu rozstawiona z wysokim numerem piatym. Pavlyuchenkova nie stracila jeszcze w tym turnieju nawet seta. Oddala zaledwie jedno gema Jie Zheng, ktora jednak ostatnio jest w bardzo slabej dyspozycji oraz ograla Marion Bartoli, ktora ostatnio rowniez jest w dolku formy. Stosur w pierwszej rundzie po przegranym pierwszym secie byla blisko odpadniecia z turnieju z Gisela Dulko, pozbierala sie jednak i wygrala w trzech partiach. W drugiej rundzie juz bez straty seta pokonala Daniele Hantuchova. Obie zawodniczki jak do tej pory raz stanely naprzeciwko siebie w grze singlowej, gora wtedy byla Stosur wygrywajac 6-0 6-3. Sadze, ze dzis bedzie podobnie, a juz mowie dlaczego. Pavlyuchenkova to zawodniczka grajaca bardzo ofensywnie. Rosjanka nie lubi zbytnio kortow ceglanych, zdecydowanie bardziej preferuje korty szybsze. Korty w Madrycie to clay, jednak jak juz wielu zdolalo sie przekonac troche szybszy clay, jednak maczka zawsze pozostanie maczka i jest napewno duzo wolniejsza niz chocby najwolniejszy hard. Stosur natomiast ma do obrony duzo punktow na kortach ceglanych. W ubieglym sezonie swietnie sobie radzila wlasnie na tym kortach, dotarla m.in. do finalu Roland Garros. Rowniez forma obydwu zawodniczek w ostatnich tygodniach przemawia za Australijka. Rosjanka byla ostatnio w drugiej rundzie w Stuttgarcie, gdzie Australijka dotarla az do polfinalu, gdzie przegrala z pozniejsza triumfatorka Georges. Stosur potrafi grac na korcie ziemnym, udowodnila to chocby w ubieglym sezonie, czy w tym w turnieju w Stuttgarcie. Stosur swietnie serwuje, pod nieobecnosc siostr williams jestem w stanie stwierdzic ze najlepiej w calym tourze. Australijka gra duzo topspinem co na kortach ziemnych jest sporym atutem. Potrafi rowniez swietnie skontrowac. Rosjanka jest natomiast zawodniczka himeryczna. Nie sadze, ze Australijka bedzie w tym meczu miala jakiekolwiek problemy ze zwyciestwem.
⛔ 100
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna PUCHARY EUROPEJSKIE: Liga Europejska
Spotkanie: Braga-Benfica
Typ: remis
Kurs: 3,4
Bukmacher: bet365
Analiza:
W jednym z dwóch rewanżowych spotkań w półfinale Ligi Europejskiej będziemy mieli przyjemność obejrzeć spotkanie pomiędzy Bragą a Benficą, reprezentantami portugalskiej piłki. W pierwszym meczu Benfica wygrała u siebie po zaciętym meczu 2-1 dzięki celnym trafieniom Jardela i Cardozo, dla gości strzelił Vandinho. To że Braga będzie chciała dzisiaj za wszelką cenę awansować to jest pewne, zdobyli bramkę w meczu wyjazdowym która jest bardzo cenna mimo porażki gdyż w dzisiejszym meczu wystarczy im do awansu skromne 1:0. Z drugiej strony oczywistym jest defensywna postawa Benfiki która zapewne będzie bronić dającego im awans remisu. Poprzednie dwa mecze Benfici również zakończyły się remisami co potwierdza mój typ na ten mecz. Spodziewam się dobrej i szybkiej gry do jakiej przyzwyczaiły nas portugalskie zespoły lecz z zachowaniem ostrożności na tyłach zespołu ze stolicy. Mecz rozpoczyna się o godzinie 21:05.
⛔ 100
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka Nożna|Singapur|S-League
Spotkanie: Woodlands - Hougang|Połowa z większą ilością goli
Typ: 2 Połowa
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
12 kolejka meczów czyli pierwsza rewanżowa pomiędzy przedostatnim zespołem Woodlands a siódmą drużyną w tabeli Hougangiem United. Typ typowo statystyczny ponieważ na 10 meczów gospodarzy 8 razy więcej goli padło w drugiej połowie(u siebie wszystkie 5), goście zaś na 11 meczów 9 razy więcej goli padło w drugiej połowe(na wyjeździe wszystkie 5). Pomiędzy tymi zespołami statystyka jest pół na pół, ale to statystyka ogólna z kilku lat, zaś ten sezon jest inny, w pierwszy meczu Hougang wygrał u siebie z Woodlands 1:0 strzelając gola dopiero w 80 minucie. W ostatnich 5 meczach gospodarzy 5 razy tracili oni dużo więcej goli w drugiej połowie niż w pierwszej, widać z tego iż zespół nie wytrzymuje kondycyjnie pełnego spotkania, zaś rywale z Hougang to zespół który wyraźnie czeka na swoje szanse i zaczyna lepiej grać w drugiej połowie, ostatnie 5 meczów wyraźnie to pokazuje.
✅ 105
 
K 0

kanonier14

Użytkownik
Piłka nożna:Singapur 1 liga
Woodlands W. - Sengkang Punggol
Typ:1
Kurs:5
Buk:Ladbrokes
12 kolejka pierwszej ligi singapurskiej w której zmierzą się Woodlands i Sengkang Punggol.
Faworyt jest jeden i są nim oczywiscie goście jednak ja licze w tym spotkaniu na przełamanie gospodarzy którzy w tym sezonie nie wygrali jeszcze ani jednego meczu! i zajmują przed ostatnie miejsce z zaledwie dwoma punktami na koncie.Jednak to jest liga singapurska i tu wszystko może się zdarzyć,tu nie ma nic niemożliwego.Sengkang w tym sezonie pokonał Woodlands zaledwie 1:0,a w poprzednim dwa razy wygrał i raz przegrał.
Jesli byśmy sprawdzili Head-to-head pomiędzy tymi zespołami to wyglądało by ono tak:
Woodlands W. na 19 meczy wygrał 8, zremisował 6 i przegrał 5, bramki:28:14 na korzyść
Woodlands, a więc historia przemawia na korzyść gospodarzy.Mam nadzieję że po tym meczu będą mogli dopisać sobie kolejne zwycięstwo to tych statystyk.
Wiem,że ten typ może okazać się totalną katastrofą,ale wiem też, ze dziś może dojść do sporej niespodzianki i na to właśnie liczę.
⛔ 100
 
wilk_polska 11

wilk_polska

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Mecz: Woodlands Wellington- Hougang United
Godzina: 13:30
Typ: +2,5 gola (więcej niż 2,5 gola w meczu)
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet365
Analiza: Na początek napiszę, że liga Singapuru bez wątpienia jest co najmniej egzotyczna. Jednak czasami warto zagrać i taki mecz. Ja postanowiłem wytypować w tym spotkaniu liczbę goli, które myślę, że wpadną. Gospodarze rozegrali 10 spotkań i mają... 2 marne punkciki oraz zaledwie 4 strzelone gole, przy aż 19 straconych! Kiedy więc się przełamać i zacząć strzelać? Goście to ligowy średniak, mający na koncie 16 punktów, 17 strzelonych bramek i 20 straconych. Goście przez bukmacherów są stawiani w roli zdecydowanego faworyta, ale nie opłaca się tego grać. Lepiej skupić się na golach, bo te powinny być. Ot taki mecz na wesoło, dla publiczności. Piszę publiczności, bo do prawdziwych kibiców sporo tam brakuje. Zakładając, że gospodarze będą chcieli się przełamać, to strzelą gola a może i więcej. Goście też powinni odpowiedzieć. A jeżeli pójdziemy tropem tabeli jak bukmacherzy, zakładając kolejny pogrom gospodarzy to kilka goli mogą zapakować goście...
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Pilka nozna, Liga Europejska
Spotkanie: Villarreal - Porto
Typ: Villarreal strzeli 1 bramke
Kurs: 2.05
Buk: Bet365
Godzina: 21:05
Analiza:
Niewiele moge dodac do tego co napisal Huczek.. Kluczem do nawiazania jakiejkolwiek walki i chocby marzen o odrobieniu strat bedzie pierwsza bramka (najlepiej strzelona juz 1 polowie.)
Druzyna Villarreal nie od dzis uwazana jest za druzyne wlasnego boiska.. Co roku na arenie europejskiej przekonuja sie o tym najwieksze kluby i licze ze dzis bedzie podobnie.
Hiszpanie w LE u siebie:
vs FC Dnepr Mogilev 5:0
vs Club Brugge 2:1
vs PAOK 1:0
vs Dinamo Zagrzeb 3:0
vs Napoli 2:1
vs Leverkusen 2:1
vs Twente 5:1
Tylko z Napoli 1 stracili bramke. W Lidze takze b.dobry bilans na wlasnym boisku 13-3-2.
Porto jednak w tym sezonie w niesamowitym gazie.. zaledwie 3 porazki w calym sezonie.. w lidze deklasacja, bilans 26-2-0 i 16-0-0 na wyjazdach.
21 punktow przewagi nad Benfika... Porto o krok od potrojnej korony w tym sezonie.. (bo malo kto chyba wierzy ze w pucharze Portugalii powstrzyma ich V. Guimaraes, czy prawdopodobnie Benfika w finale LE)
Nie wiem czy hiszpanie wygraja to spotkanie patrzac na forme Porto.. wedlug mnie ten mecz zakonczy sie remisem.. lub minimalym zwyciestwem pilkarz zoltej lodzi.. Kluczem bedzie pierwsza bramka.. Hiszpanie musza przycisnac.. obie ekipy bardzo skuteczne w ofensywie (najskuteczniejsze w LE) takze licze dzis na ciekawe widowisko.
Porto ma niesamowitego Falcao z 15 bramkami w LE - lider klasyfikacji strzelcow
Tuz za nim Giuseppe Rossi z 10, dalej jego partner z ataku Nilmar z 5 bramkami.
Villarreal po 1 bramke @ 2.05
✅ 105
----
Sprobuje takze remisik 3.71 Pinnacle - ktory w pewien sposob zadowoli obie ekipy - Porto podtrzyma swietny bilans w tym sezonie.. Hiszpanie na 4 kolejki przed zakonczeniem ligi z 3 punktami straty do Valencii, ktora zajmuje 3 miejsce (LM bez eliminacji, 4 lokata daje &quot;tylko&quot; emilinacje LM) - wiec musza myslec takze o lidze.
1/X @ 15.00 Tobet
2/X @ 15.00 Tobet
 
F 72

filip11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Dania - Puchar
Spotkanie: Esbjerg - FC Midtjylland
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: Betsson
Analiza:
FC Midtjylland jest zdecydowanie lepszym zespołem, pierwszy mecz u siebie przegrał z Esbjerg 0-1. Nie ma więc innej opcji niż wygrana aby uzyskać wygraną w rozgrywkach. Jeszcze 27 kwietnia tego roku piłkarzom FC Midtjylland udało się to osiągnąć, w dodatku na stadionie rywala. Jeżeli chodzi o potencjał obu zespołów, to wystarczy popatrzeć na tabelę - Esbjerg 12 (ostatnie miejsce) ze stratą 15 bramek i 25 punktami na koncie, z kolei FC Midtjylland miejsce 4 z 9 bramkami na plus oraz 41 punktami. Jedynym mankamentem gości jest ich przeciętna gra na wyjeździe, stąd tak wysoki kurs, jednak Esbjerg nawet u siebie na 10 meczy wygrał tylko jeden, a przegrał aż 5 - krotnie. Uważam, że goście są faworytami tego meczu, a drużyna gospodarczy będzie głównie się bronić, świadoma tego, że to goście są faworytem i będzie to ciężki mecz. Myślę, że zmotywowani piłkarze gości będą w stanie pokonać najgorszy zespół ligi, tym bardziej, że mają nóż na gardle i muszą zagrać na 100%, inaczej mogą zapomnieć o wygraniu turnieju. Dodatkowo kurs 2.50 wydaje się być sporym value.
✅ 150
 
gwosc100 7

gwosc100

Użytkownik
Pilka nozna, Liga Europejska
Spotkanie: Villarreal - Porto
Typ: over 1,5 gola goscie
Kurs: 1.9
Buk: Bet365
Na dzis bardzo przyjemny i pewny mysle typ.
Villareal nie ma juz zadnych szans na awans. Przy tak grającym zespole z Portugalii trudno jest wygrac mecz 5:1 ???? Dzisiaj trzeba spodziewac sie ostrego widowiska bo Villareal bedzie chciało zmniejszyc roznice bramek i odejsc z honorem a Porto nie bedzie chciało dopuscić do sytuacji zagrazającej i tez bedzie strzelac.
Taki zawodnik jak Hulk czy Falcao strzelają bramki regularnie i to sie nie zmieni takze dzis.
To wyniki Porto z ostatniego czasu:
Vitória F.C. - FC Porto 0:4 (0:2)
FC Porto - Villarreal C.F. 5:1 (0:1)
FC Porto - Sporting CP 3:2 (1:1)
Spartak Moskwa - FC Porto 2:5 (0:2)
Portimonense - FC Porto 2:3 (0:0)
FC Porto - Spartak Moskwa 5:1 (1:0)
Czy to wyjazd czy u siebie oni zawsze strzelają ???? a typ over 1,5 gola z niezlym kursem naprawde warto postawic ???? mocny pewny typ!!
dla mniej odwaznych Porto strzeli: 1,27 xD
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lou1221 127

lou1221

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP, Madrid
Spotkanie: Michael Llodra - Daniel Gimeno-Traver
Typ: 2
Kurs: 1,93
Buk: Pinnacle
Analiza:
Mecz bez zdecywanego faworyta ? Wedlug kursow bukow wydaje sie ,ze tak,ale tak nie jest. Gimeno jest w dobrej formie i powinien poradzic sobie z Francuzem. Hiszpan bardzo dobrze radzi sobie na kortach ziemnych o czym swiadzcza jego ostanie wyniki w Madryckim turnieju, pokonał Richarda Gasqueta oraz Jurgena Melzera prezentujac z meczu na mecz lepszy tenis. Francuz nie gra w tym turnieju nic specjalnego i mysle, ze to bedzie jego ostatni mecz. Warto przypomniec rowniez, ze turniej rozgrywany jest w Madrycie, a wiec Hiszpan bedzie mial tez za soba publicznosc. Powodzienia.
⛔ 100
 
J 5

jgc

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Puchar Czech
Spotkanie : Slavia - Sigma
Typ : Over 2,5
Kurs : 2,1
Buk : Bwin
Analiza:

W swoim poprzednim typie wskazywałem, że w pojedynku ligowym Sigma najprawdopodobniej odpuści i skupi się nad grą w pucharze. Moje przypuszczenia sprawdziły się i to aż za bardzo, bo odpuścili totalnie przegrywając 0:2 ze słabiutkim Slovcko. Co prawda – to już kolejny mecz gdzie – Sigma jest stroną przeważającą, atakującą a pomimo to przegrywa. Nie wiem czy oni przegrali ze Slovacko specjalnie czy im nie wyszło, czy może goście byli tego dnia super dysponowani? Nie chce mi się już nad tym myśleć bo jestem 100 pkt w plecy heh, więc skupiam się już nad dzisiejszym typem znowu z Sigmą.
Rozgrywki w pucharze to dla Sigmy jedyna szansa na możliwość gry w europejskich pucharach. Co ciekawsze taką samą sytuację mają wszystkie 4 zespoły, które rywalizują w półfinałach – Slavia, Mlada o Slavia K.
Pierwsze spotkanie półfinałowe zakończyło się niespodziewanym remisem Mlady ze Slavią K. 1:1. Tym samym pokazuje to, że rozgrywki pucharowe rządzą się swoimi prawami i pewniaków nie ma. Słabo grająca Slavia staje się w tym pojedynku nie tylko drużyną równą Sigmie, lecz nawet faworytką – co widać po kursach na zwycięstwo.
Gospodarze w ostatnim czasie znacznie poprawili grę, forma zwyżkuje i o ile Sigma do niedawna poradziłby sobie ze Slavią, o tyle dzisiaj może mieć bardzo duże problemy.
Dotychczasowe pojedynki w lidze pomiędzy tymi zespołami nie wyłoniły zwycięzcy, gdyż dwukrotnie był remis (0:0 i 1:1).
W ostatnich 3 pojedynkach u siebie Slavia strzeliła 6 bramek i nie straciła żadnej…
Sigma w 4 ostatnich pojedynkach wyjazdowych strzeliła 1 bramkę i straciła 9! Forma wyjazdów jest więc tragiczna.. jednak w decydującym meczu pucharu w Jabloncu potrafili strzelić właśnie tą jedną bramkę i przejść dalej.
Jeśli Slavia chce grać dalej to musi dzisiaj wygrać, ponieważ przewiduję że Sigma u siebie zwycięży. Z kolei Sigma teoretycznie nie powinna kolejnego meczu odpuścić i dać sobie strzelić tylu bramek… tym samym przewiduję, że jak Slavia już strzeli to Sigma będzie chciała odrobić straty. A Slavia chyba strzeli ;)
zwrot
 
flavious 19

flavious

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej, MŚ
Spotkanie : Szwajcaria - Norwegia
Typ : 2
Kurs : 4,95
Buk : Betsafe
Analiza:

szwajcaria spisuje się jak zawsze przyzwoicie, jednak można tak powiedzieć tylko i wyłącznie na podstawie zgromadzonych przez tę druzynę punktów, bowiem zarówno styl, jak i marka rywali pozostawia sporo do zyczenia. W tej edycji MŚ Szwajcarzy pokonali po dogrywce Francję 1:0, wygrali 4:1 ze słabiutką Białorusią, oraz ulegli Kanadzie 4:3 - również po dogrywce. Trzeba przyznać obiektywnie, że nie są to jakieś wybitne osiągnięcia, choć remis z Kanadą jets na pewno dobrym wynikiem.
Norwegowie zaś, są jak na razie ogromnym zaskoczeniem in plus tegorocznych Mistrzostw Świata. Zaczęli od pokonania po rzutach karnych wielkiej Szwecji, później dzielnie stawiali czoła faworyzowanym Amerykanom, prowadząc po 2 tercjach 2:0, niestety w końcówce meczu opadli z sił i spotkanie to przegrali, by w ostatnim meczy grupowym rozgromić Austrię 5:0.
Mimo iż pozornie to Szwajcarzy są faworytem, to oni są druzyną wyżej rozstawioną, to jednak niespodzianki się zdarzają i na to liczę dzisiejszego wieczoru. Uważam iż obecnie w lepszej dyspozycji są skandynawowie i to im przypadnie komplet punktów po dzisiejszym spotkaniu, choć na pewno łatwo nie będzie.
✅ 395
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom