>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 05.05.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Pilka nozna, Liga Europejska
Spotkanie: Villarreal - Porto
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1.5
Buk: Bwin
Analiza:
Po serii nie trafionych tutaj przez siebie typów, stawiam na przebicie chyba najbardziej oczywisty typ, którego kursem jak pogardzili wszyscy ???? Sporo się inni rozpisali o tym ile dzisiaj padnie bramek i dlaczego. Ogólnie panuje optymizm w narodzie, że obie drużyny rozstrzelają się, aż miło, więc ten klasyczny over musi paść, bo w przeciwnym wypadku &quot;wiemy, że nic nie wiemy&quot;. Do rzeczy jednak - Porto awansowało, ale na pewno, będzie chciało potwierdzić, że wynik z pierwszego meczu nie był przypadkiem, za punkt orientacyjny biorą mecz ze Spartakiem, najpierw u siebie rozwalili ich 5-1, aby potem w rewanżu wygrać 2-5!! Czy historia lubi się powtarzać? Oby. Villarreal po co wybiegnie na boisko? Przecież nie o walkę o awans, chyba nie ma tam naiwniaków. Wybiegnie, aby przed własną publicznością i resztą świata udowodnić, że nie są chłopcami do bicia. Czy skończy się to jak w Moskwie? Nie wiem, może wygrają, ale to oznacza co najmniej 2-1, bo Porto na mus też coś dziobnie.
typ powtórzony, ⛔ 100
 
C 5

chrystian99

Użytkownik
Piłka nożna
MECZ Villarreal v FC Porto
TYP Obie druzyny strzela bramke
KURS 1.50
BUK Gamebookers
A :
Przede wszystkim podstawą do tego zakladu jest to iz FC Porto jest druzyna strzelajaca duzo bramek (w poprzednim meczu miedzy tymi druzynami 5) mysle takze iz villareal nie ma nic do stracenia i ostro zaatakuje co moze sie skonczyc golami.Mysle ze moj typ jest pewniakiem gdyz obie druzyny łacznie zdobyly w swoich ostatnich 3 meczach az 17 goli - wychodzi srednio 3 gole na mecz.Jesli do tego wymienie takich snajperow obu drużyn jak Falcao , rodriguez czy Nilmar to spokojnie mozna obstawiac ten typ przy tak korzystnej stawce.
PRZEPRASZAM UMKNEŁO MI TO BO ZMIENIALEM TYP.PROSZE O WYBACZENIE POMYLKI DAWNO NIE OBSTAWIALEM NA FORUM.peace
✅ 50
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bułgaria Vyscha Liga
Spotkanie: Montana - Vidima
Typ: X/1
Kurs: 4,50
Bukmacher: Ladbrokes
Dokończenie 25 kolejki bułgarskiej pierwszej ligi. Pomiędzy sobą drużyny, którym w tym sezonie pozostaje chyba tylko walczyć, o pozostanie w w/w lidze. Gospodarze – Montana (obecnie zajmują 11 pozycję) mają 6 punktów przewagi nad ostatnim zagrożonym aktualnie spadkiem Akademikiem Sofia. Goście – Vidima, (zajmują 15 miejsce) już od dłuższego czasu są w „strefie spadku”. I choć tym spotkaniem, mogą opuścić strefę spadkową (w przypadku zwycięstwa), nie sądzę by dziś tego dokonali. Dlaczego? Bowiem naprzeciw nim nie staje może jakiś gigant, ale ekipa, która naprawdę dobrze radzi sobie na własnym boisku. Na dowód tego wyniki z ostatnich meczów, w których Montana była gospodarzem.
PFK Montana-CSKA Sofia 1:4 (0:2)
PFK Montana-PFK Lokomotiw Płowdiw 1:1 (0:1)
PFK Montana-PFK Beroe 1916 2:1 (0:0)
PFK Montana-PFK Kaliakra 3:2 (0:0)
PFK Montana-PFK Lewski 0:3 (0:0)
PFK Montana-PFK Liteks 0:2 (0:0)
PFK Montana-Czerno More Warna 4:0 (0:0)
PFK Montana-PSFK Czernomorec 0:0
Porażki z CSKA Sofia, Levskim, czy Litexem były przewidywalne, po prostu nie reprezentują (przynajmniej na razie) takiego poziomu. Jednak zwycięstwo 4-0 z 5 w tabeli Czerno More, 3-2 z 13. Kaliakrą i ostatni remis z naprawdę dobrze spisującym się 4 w tabeli Lokomotivem Plodiv, pozwalają przypuszczać, że zwycięstwo nad Vidimą nie będzie dla Montany problemem. Tym bardziej, że dzisiejsi goście, choć w ostatnich 3 spotkaniach wygrali 2 razy (były to jednak ekipy przeżywające ostatnio kryzys formy) były to pojedynki gdzie występowali oni jako gospodarze. A na wyjazdach radzą sobie tragicznie. Ich bilans w roli gości to: 1-1-10. A o to wyniki z ostatnich ich spotkań w roli gości.
PFK Liteks-PFK Widima-Rakowski4:0 (1:0)
Czerno More Warna-PFK Widima-Rakowski5:0 (0:0)
PFK Lewski-PFK Widima-Rakowski2:0 (0:0)
CSKA Sofia-PFK Widima-Rakowski1:0 (0:0)
PFK Lokomotiw Płowdiw-PFK Widima-Rakowski3:0 (1:0)
PFK Pirin-PFK Widima-Rakowski1:1 (0:0)
PFK Minior-PFK Widima-Rakowski2:1 (0:0)
PFK Lokomotiv Sofia-PFK Widima-Rakowski2:1 (0:0)
Zdobyli w nich tylko jeden punkt, z 12 Pirinem. Do zwycięstwa gospodarzy przekonuje mnie fakt, że w pierwszym ich spotkaniu Montana na wyjeździe pokonała Vidime 1-0.
Typuję tak że remis w pierwszej połowie. Dlaczego? Proszę popatrzeć na nawiasy w wyżej podanych spotkaniach. Montana w pierwszej połowie u siebie nie zdobyła a ni jednej bramki w tych ostatnich spotkaniach, a Vidima na wyjazdach w pierwszych połowach tak że żadnej bramki nie ustrzeliła. Powodzenia !
⛔ 100
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Villarreal- Fc Porto
typ : DNB 2
kurs: 1,75
bwin
Witam. Na dziś wybrałem rewanżowe spotkanie pomiędzy zespołami wymienionymi wyżej. Wg mnie sprawa awansu rozstrzygnęla sie juz w Portugalii. Wątpię w to by ekipa Żółtej Łodzi Podwodnej potrafiła odrobic straty z pierwszego meczu gdzie przegrała 5-1. Porto w wyśmienitej formie. Ostatnie 6 meczy to 6 zwycięstw. W kapitalnej formie jest Falcao. Natomiast gospodarze i ich forma w przeciągu ostatnich 6 meczy prezentuje się następująco 3 zwyciestwa i 3 porażki. Podejrzewam, że gospodarze odpuszcza dzisiejszy mecz ze względu na to że wciaż maja szanse na 3 miejsce w lidze a co za tym idzie na bezpośredni awans do Ligi Mistrzów. typ asekuracyjny ale kursik całkiem przyzwoity. Polecam
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna ( liga europejska )
Spotkanie - Braga - Benfica
Typ - czy drużyna 2 strzeli w obydwu połowach ? TAK
Kurs - 3,75
Buk - Bwin
Analiza :
Dzis runda rewanżowa półfinałów w lidze europejskiej ja wybrałem spotkanie pomiędzy Bragą a Benficą . W pierwszym meczu Benfica wygrała u siebie 2:1 czyli sprawa awansu do finału ciągle otwarta piłkarzom z Bragi wystarczy wygrać 1:eek: i to oni zagrają o to trofeum . Dlatego uważam iż będzie to bardzo emocjonujące spotkanie . Tak według mnie to gospodarze bardzo szczęsliwie dotarli do tego półfinału niczym szczególnie nie zachwycając a przede wszystkim grą ! Benfica natomiast w tej edycji ligi europejskiej jesst przede wszystkim skuteczniejszym zespołem zdobywając 15 bramek Braga tych goli ma zaledwie 5 . Dlatego liczę na otwartą grę obu zespołów no bo Braga musi zdobyć bramkę a zarowno nie stracic gola aby zagrać w finale co napewno spowoduje kontry gosci i taki scenariusz przewiduję i uważam że goscie zdobędą bramki w obydwu połowach ! No ale wiadomo typy , scenariusze swoje a życie swoje jak będzie przekonamy się wieczorem !
⛔ 100
 
C 11

cbool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Villarreal v FC Porto
Handicapy na 2. połowę
Typ: Porto - 1 bramka
Kurs: 6,50 ~ 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dziś o 21:05 rozpocznie się kolejne przedstawienie , między sobą zagrają
Villarreal i FC Porto . Widzę mnóstwo typów na Villarreal i strasznie się dziwie
dlaczego po tak fatalnym meczu Villarreal tydzień później ma pokonać
rywala z którym na wyjeździe przegrali 5-1? Moim zdaniem Villarreal dziś
zostanie jeszcze bardziej dobity . Jednym słowem stawiam na to że
Porto wygra drugą połowę 2 bramkami , dlaczego taki typ?
Odpowiedź jest prosta , w ostatnim meczu Porto strzeliło aż 5 bramek
w drugiej połowie . Mimo że przegrywali do przerwy 1-0 zdołali się pozbierać
i wygrać spotkanie ze wspaniałym rezultatem . Dla Porto nie robi różnicy
czy grają u siebie czy na wyjeździe , wygrywają wszystko jak leci .
I myślę że w finale pokażą na co ich stać i jednocześnie ośmieszą przeciwników
wynikiem z kosmosu ;D Dziś pierwsza połowa bd raczej spokojna Villarreal
bd próbował atakować za wszelką cenę coś bd chcieli strzelić ale im się
to pewnie nie uda . W drugiej zaś Porto ruszy do ataku i pokażą na co
ich stać mój typ na wynik to 3-0 dla Porto . Powodzenia ;)
⛔ 100
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP w Madrycie
Spotkanie: Thomaz Bellucci (BRA) - Andy Murray (GBR)
Typ: Andy Murray -4,5 gema
Kurs: 1,77
Bukmacher: bwin
Analiza:
Andy Murray, aktualnie czwarta rakieta świata, wyszedł już chyba z ogromnego dołka, w którym podobnie jak przed rokiem wylądował po finałowej porażce w Australian Open. Szkot przegrywał mecz za meczem, nawet z zawodnikami, którym w swojej normalnej formie oddałby może kilka gemów. Zdaje się, że było to spowodowane w dużej mierze psychicznym dołkiem, po kolejnym przegranym finale wielkiej imprezy (dokładnie tak samo było rok temu), Andy znany jest bowiem z tego, że jego gra w dużej mierze jest zależna od jego nastawienia. Wydaje się, że aktualnie to nastawienie jest spowrotem właściwe, gdyż Szkot na ostatnim turnieju w Monte Carlo zaprezentował się ze swojej najlepszej strony. Bez żadnego problemu wygrał trzy pierwsze mecze, żeby następnie przegrać półfinał z Nadalem, co na kortach ziemnych oczywiście nie może być wielkim zaskoczeniem. Tutaj w Madrycie wygrał już pierwszy swój mecz z groźnym i będącym w bardzo wysokiej formie Gillesem Simonem. Mimo iż stracił w tym meczu seta, to ostatniego wygrał do zera (!), co jest dość charakterysytne dla tego zawodnika. Miewa on czasem chwile dekoncentracjii, jednak przeważnie powodują one, że zaraz potem Andy prezentuje swój najlepszy tenis co właśnie często kończy się tak jak trzeci set wspomnianego meczu. Dziś jego rwalem Bellucci, który jest specjalistą od kortów ziemnych, jednak w tym roku nie potrafi nawiązać do swojej dobrej gry z ubiegłego sezonu. Przegrane w dwóch setach z Simonem, Cuevasem i Giraldo, świadczą o tym, że Brazylijczyk nie jest w najwyższej formie. Gdyby w tak owej był, z pewnością szykowałby się nam bardzo ciekawy pojedynek, jednak na chwile obecną głodny gry i zwycięstw Murray powinien dość zdecydowanie i wysoko pokonać Brazylijczyka.
⛔ 100
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Piłka nożna, Puchar Dani
05.05.2011
Esbjerg v Midtjylland
Typ: 1 Połowa - Esbjerg
Kurs: 3.25
Buk: bet365
Dziś o 18:00 odbędzie się rewanżowe spotkania w ramach półifnału Pucharu Dani pomiędzy Esbjerg v Midtjylland. W pierwszy spotkaniu doszło do sporej niespodzianki bowiem Midtjylland uległo na swoim terenie rywalowi (1:2), co biorąc pod uwagę hierarchię w ligowej tabeli było zaskoczeniem. Obie drużyny grają w 1 lidze ale zajmują skrajnie odległe miejsca i walczą o przeciwne cele. Esbjerg okupuje ostatnie miejsce w lidze i jest coraz bliżej spadku, ponieważ ich dorobek punktowy daje coraz mniejsze szanse na zachowanie miejsca w lidze na kolejny sezon. Esbjerg w trakcie sezonu wygralo u siebie tylko jeden mecze co pokazuje że drużyna nie dysponuje potencjałem na tyle solidnym aby się utrzymać. Jednak Esbjerg pokazuje zupełnie inne oblicze w Pucharze Dani, bo samo dotarcie do półfinału jest sporym sukcesem zważywszy na ich sytuację ligową. Midtjylland zajmuje 4 miejsce i jescze wierzy w awans do eliminacji Ligi Mistrzów, bowiem na chwilę obecną mają przewagę punktową pozwaljącą im myśleć o udziale w eliminacjach Ligi Europejskiej. Gospodarze będą chcieli zrobić wszystko żeby dostać się do finału Pucharu Dani i tam powalczyć o zwycięstwo. Myślę że gospodarze od początku spotkania rzucą się gwałtownie do ataku żeby wybić z rytmu gości i wyrobic sobie bramkową przewagę dającą pewność co do awansu.
⛔ 100
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, 1. Liga
Spotkanie: Otelul Galati - Universitatea Craiova
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,763
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Na dzisiejszy dzień wybrałem mecz rumuńskiej 1. Ligi pomiędzy Otelul Galati a Universitatea Craiova. Spotkanie to odbędzie się o godz. 20:30. Gospodarze w bieżącym sezonie są rewelacją rozgrywek, zajmują pozycję wicelidera tabeli, tracąc do liderującego FC Timisoara zaledwie 1 punkcik. Poprzedni sezon zakończyli na ósmej pozycji. Warto zauważyć, że piłkarze Otelul jeszcze nigdy nie zdołali zdobyć mistrzostwa Rumunii. Wszystko wskazuje więc na to, że dzisiaj będą bardzo zdeterminowani w celu zgarnięcia kompletu punktów. Universitatea Craiova plasuje się na spadkowym 15 miejscu. Wciąż jednak ma szansę na utrzymanie. 14 w tabeli Gloria Bistrita ma nad nimi 4 punkty przewagi, lecz rozegrała o jeden mecz więcej. Jak widać, goście również mają o co grać. Spodziewam się &quot;overowego&quot; wyniku. Gospodarze powinni wygrać, choć goście nie mają nic do stracenia - moim zdaniem strzelą co najmniej jedną bramkę. Ostatnio strzelili gola na boisku trzeciego w tabeli FC Vaslui, dlaczego więc nie mieliby pokonać bramkarza wicelidera?
✅ 76.3
 
babe 17

babe

Użytkownik
Dyscyplina: MUTUA MADRILEÑA MADRID OPEN R16 TENNIS
Spotkanie: J-W. Tsonga - R. Soderling
Typ: J-W. Tsonga
Kurs: 3.040
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Mecz za chwilę się zacznie. Próbuję grać Tsongę bo według mnie ten zawodnik może ograć każdego. Może nawierzchnia nie jest jego ulubioną ale w Madrycie jest w miarę szybko jak na claycourt. Kurs ponad 3 a do pokonania Soderling który nie jest w życiowej formie. Zalicza wpadki raz za razem. Mam nadzieję że Tsonga pomyśli o niekorzystnym H2H z Sodą i postara się o dobry występ. W meczu takich zawodników wszystko jest możliwe akurat większość meczy wygrywał Soda ale to nic nie znaczy. Tsonga musi się ogarnąć i nie podpalać jak to on i ma szanse wygrać. Można jeszcze dodać że rok temu tutaj Soderling odpadł w 1r z Almagro czyli z ofensywnym graczem. Tsonga w tym roku pojechał Almagro 6-1 6-3 i teraz pora na Szweda.
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Madrid - Masters
Spotkanie: Tsonga Jo-Wilfried (+3) - Soderling Robin
Typ: 1
Kurs: 1.91
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Ok 19:30 rozpocznie się pojedynek kolejnej rundy turnieju ATP Madrid - Masters 2011 w którym Tsonga, zajmujący 22. miejsce w rankingu zagra z Soderlingiem- nr 5. Uważam, że Francuz spokojnie wygra, gdyż prezentuje wysoką formę o czym świadczą choćby zwycięstwa w poprzednich rundach z bardzo wymagającymi rywalami - z Almagro wygrał 6-1,6-3 a z Riba 6-4,6-2. Tsonga jest w bardzo dobrej dyspozycji i jeśli na prawdę będzie chciał to wygrać to wygra. Jak wiemy jest czasem kapryśny.. Natomiast Soderling mimo wysokiej pozycji w rankingu, ostatnio jest w słabej formie i nie widzę dla niego szans. Porażka w pierwszym spotkaniu z Dodigem 2 tygodnie temu w Barcelonie najlepiej o tym świadczy. Wygrana z Giraldo nie jest wielkim osiągnięciem i na pewno nie świadczy o powrocie do najwyższej formy. Prawdziwym sprawdzianem będzie dla niego dzisiejszy pojedynek. Nie widzę dla niego szans..
zwrot
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
Spotkanie: Valladolid - Fuenlabrada
typ: 2/2
kurs: 4.75
buk: bet365
Analiza: Dziś o godz. 21:30 rozpocznie się spotkanie w hiszpańskiej lidze koszykówki w którym Valladolid podejmie u siebie Fuenlabrade. Stawiam na zwycięstwo gości, którzy w ostatnich tygodniach są w dużo lepszej formie. Wygrali 7 z ostatnich 10 spotkań w lidze w tym bardzo cenne wyjzdowe mecze z Bilbao oraz Cajasol Sevilla, a u siebie w ostatnim meczu pokoanli Real Madryt który w tym sezonie dotarł do Final Four Euroligi 88-79. Gospodarze są w odmiennych nastrojach. Przegrali 5 z ostatnich 6 spotkań i ich szanse na awans do TOP 8 gwarantującego walkę o mistrzostwo są bardzo małe. Bedzie to bardzo ważne spotkanie dla obu zespołów, bowiem goście mają tylko 2 pkt przewagi na Valladolid, Estudiantes i Malagą i jeżeli przegrają 2 mecze które są do końca sezonu zasadniczego to mogą się pożegnać z grą w play off. Historia pokazuje że goście dość często wygrywali na trudnym terenie w Valladoli. Z 5 meczów wygrali 3 i biorą pod uwagę obecną formę obu zespołów skłaniałbym się ku zagraniu gości którzy są w stanie sprawić małą niespodziankę.


⛔ 100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Uefa
Spotkanie: Villareal - Porto
Typ: Bramki w 1 połowie, powyżej 2.5
Kurs: 6.00
Buk: William hill
Analiza:
Rewanżowe spotkanie pomiędzy drużyną Villarealu będącą zarówno gospodarzem tego meczu, a klubem z Portugalii, a mianowicie Fc Porto. Goście podchodzą do tego spotkania ze sporym optymizmem, ponieważ wygrali u siebie aż 5:1, wynik jest naprawdę oszałamiający, ale gdy ma się w składzie takie gwiazdy jak Maicon, Joao Mountinho, Falcao czy Otamendi. Morale w ich szatni z pewnością nie równe są tym w szatni Villarealu, lecz na tym stopniu rozgrywek walczy się do ostatniego gwizdka, nawet przy stanie 1:5 można strzelić 4 bramki i wyjść na prowadzenie dwumeczu. Kolega ubiegł mnie z typem over 4.5 bramki, ja chciałem postawić 3.5 i wydaje mi się że trafię i ja i On. Przy strzeleniu gola przez Villareal na początku spotkania wystarczy że goście także odpowiedzą jednym, a pod koniec wpadnie może jeszcze jedna i wystarczy. Oczekuję walki od klubu z Hiszpanii i wielu bramek już z obydwu stron. Początek meczu o godzinie 21:05.
⛔ 100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Villarreal - FC Porto
Typ: under 2.5 gola
Kurs: 2.45
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś czwartek, czyli półfinały Ligi Europejskiej, czekają nas dwa ciekawe spotkania: Villarreal - FC Porto, oraz Braga - Benfica. Ja postaram się opisać pierwsze spotkanie, czyli mecz Villarreal - FC Porto. W spotkaniu w Portugalii padł wynik 5:1 do gospodarzy, czyli FC Porto. Villarreal to gospodarz tego spotkania, w lidze hiszpańskiej spisuje się dobrze 4 miejsce, które jest już praktycznie zapewnione mogą tylko się starać o to by wyprzedzić Valencię i wskoczyć na pozycję numer 3. W ostatnich 5 spotkaniach ligowych 2 razy under 2. gola oraz 3 razy over 2.5 gola. Jeśli chodzi o mecze Villarrealu jako gospodarza to zazwyczaj pada under 2.5 gola, w 18 meczach tej drużyny, aż 12 razy padły maksymalnie tylko 2 bramki, 6 razy było odwrotnie, 8 razy utrzymali czyste konto. W ostaniach 5 domowych spotkaniach Villarreal 4 razy padł under 2.5 gola. Ich rywalem jest FC Porto, zespół niezwykle dobry, drużyna już dawno zapewniła sobie tytuł mistrza kraju. Jeśli brać pod uwagę mecze FC Porto na wyjazdach zazwyczaj są to undery, na 14 meczy aż 9 razy padło under 2.5 gola, 5 razy over 2.5 gola, często utrzymją czyste konto bramkowe. Podsumowując Villarreal u siebie zazwyczaj nie traci dużo bramek, zazwyczaj padają maksymalnie 2 bramki, jeśli chodzi natomiast o zespół gości na wyjeździe też przeważają undery. Pierwszy mecz 5:1 dla Porto, więc raczej wszystko się rozstrzygnęło, więc możemy zobaczyć mało walki. Wysoki kurs na under 2.5 więc korzystam, ryzykuje tym typem z wysokim kursem.
⛔ 100
 
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, MŚ
Spotkanie: Rosja v Dania (+3.5)
Typ: 2
Kurs: 2.20
Buk: Bet365
Analiza:
Za kilka minut początek jednego ze spotkań drugiej grupy na MŚ w hokeju. Napiszę krótko - Rosjanie są tu oczywiście zdecydowanym faworytem i każdy inny wynik niż ich zwycięstwo będzie dla mnie niespodzianką jednak nie spodziewam się pogromu aż 4 golami. Wszystko dlatego, że Sborna nie zachwyca na słowackich lodowiskach - porażka z Niemcami a później niewysokie wygrane z gospodarzami i Słoweńcami. Duńczycy bardzo pozytywnie zaskoczyli ogrywając w karnych Łotwę, czym osiągnęli to co chcieli - mają już pewne utrzymanie w elicie. Uważam więc, że na nich presja już nie ciąży i uniesieni swoim niespodziewanym sukcesem (niewielu wierzyło, że ograją Łotyszy) będą grali i bronili się bardzo dobrze i mam nadzieję, że w starciu z grającą poniżej oczekiwań Rosją nie dadzą się pokonać aż 4 golami.
✅ 120
 
dejv91 10

dejv91

Użytkownik
Spotkanie: Braga - Benfica
Typ: Awans - Braga
Kurs: 2.80
Bukmacher: Betclick
Analiza: Dzisiaj wybrałem mecz Ligi Europejskiej. Większość ludzi widzi tu Benfice jako faworyta, ja jednak widzę to inaczej. Co prawda Benfice lepiej idzie w lidze, ale wiele razy już zostało powiedziane, że mecze w Europie to co innego niż krajowe podwórko. W poprzednim meczu padł wynik 2:1 dla gospodarzy, który tak naprawdę nic nie wyjaśnia. Braga na własnym stadionie jest mocniejsza niż na wyjazdach, i pokazała że potrafi odrobić straty z obcych stadionów np. w dwumeczu z Lechem. Wynik 1-0, który daje awans dzisiejszym gospodarzom jest dziś dla mnie najbardziej prawdopodobny, a jest gwarantem awansu Bragi. Braga dzięki niezłemu wynikowi na wyjeździe ma jeszcze sporo manewru taktycznego i nie musi stawiać wszystkiego na 1 kartę. Liczę, że własny stadion i kibice doprowadzą dziś Bragę do finału ;)
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 5

bartezz24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Spotkanie: Sporting Braga - Benfica
Typ: Under 1,5 gola
Kurs: 3,35
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Już dziś poznamy finalistów Ligi Europy, oba mecze jakie zobaczymy odbędą się na boiskach Portugalskich, jeden z nich odbędzie się w Porto, gdzie miejscowi podejmą Villarreal, drugi zaś w Bradze, gdzie Sporting podejmie Benficę, ja dziś chciałbym państwu przedstawić trochę faktów meczowych co do meczu w Bradze.
Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wygraną 2-1 drużyny gospodarzy. Choć w pierwszym meczu była widoczna ogromna przewaga ekipy z Lizbony, to Sporting potrafił strzelić jakże ważna bramkę, która może dać awans dla ich ekipy. Sytuacja ligowa dla ekip jeszcze nie jest jasna, choć Lizbończycy mają już pewne drugie miejsce, to Braga wciąż musi walczyć o Top 3 w Portugalii, gdzie teraz są na 4 miejscu z identycznym dorobkiem punktowym co inna ekipa z Lizbony - Sporting.
Ostatnie mecze obu ekip to remisy, Benfica zremisowala na wyjeździe z Olhanense 1-1, natomiast Braga 0-0 z Uniao Leiria.
Braga :
Statystyki sezonu
Łączna liczba bramek: 64
Średnia bramek na mecz: 1,42
Lizbona :
Statystyki sezonu
Łączna liczba bramek: 78
Średnia bramek na mecz: 1,90
Sytuacja w tabeli :
Braga; miejsce : 4, mecze : 28, bilans; 13-6-9, bramki : 45-32, punkty: 45.
Benfica : miejsce : 2, mecze : 28, bilans; 19-2-7, bramki : 56-27, punkty: 59.
Choć w pierwszych meczach półfinałowych padło dużo bramek, myślę że w tym meczu padnie mało bramek, obie ekipy będą chciały się bronić, Braga wystarczy że wygra 1-0 i awansuję, natomiast Benfica będzie grała z kontry co nie pozwala na strzelanie dużej ilości bramek, stawiam na under 1,5 gola. Pozdrawiam
✅ 235
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 0

karolina1910

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie: Sporting Braga - Benfica Lizbona
Typ: Druga połowa z większą liczbą goli
Kurs: 2,20
Bukmacher: tobet
Analiza :
W dzisiejszym meczu ligi europejskiej postanowiłam zagrać na to , że padnie więcej goli w drugiej połowie meczu niż w pierwszej. Argumentuje to przede wszystkim tym , że drużyna Sportingu przy nie korzystnym wyniku w pierwszej meczu będzie musiała się odkrywać z uciekającym czasem. Braga wie , że jeżeli zaatakuje od razu i odkryje się przy tym to dla SLB to woda na młyn i bardzo szybko mogą zostać skarceni po jednym kontrze Benfiki. Dlatego myślę ze Sporting zacznie się odkrywać w drugiej połowie i może zaskoczyć Benfice bo u siebie jest bardzo groźny a przy tym Benfica może bardzo szybko wykorzystać swoje atuty w kontrataku i możemy zobaczyć dużą liczbę bramek w drugiej części gry. W pierwszym spotkaniu było 2:1 dla Benfiki a wszystkie trzy gole padły w drugiej połowie.



⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Villarreal - Porto
Typ: Powyżej 13 rożnych
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Analiza: W sumie , można by powiedzieć, że ta para jest już zakończona i właściwie Villarreal nie ma o co walczyć. No i w sumie się z tym zgadzam, bo co może zrobić drużyna z hiszpanii, po ogromnej porażce w Portugalii, jak pamiętamy wynik: 5:1 dla Porto. Porto gra wyśmienity futbol i raczej niemożliwością jest, żeby awansował jednak Villarreal. Jednak woli walki nie odbiorę obu drużyną, Villarreal pomimo tak wielkie porażki, będzie chciał na swoim stadionie wygrać, może nie na taka skale jak Porto w pierwszym meczu, ale podobnie. Porto natomiast zapewne zagra swoje, a więc szykuje się bardzo ofensywny mecz, z dużą ilością strzałów z obu stron, myślę, że przy dwóch dobrych bramkarzach mowa oczywiście o Heltonie i Diego Lopezie, będzie przynajmniej 14 rożnych w całym spotkaniu.
⛔ 100
 
marshal85 3

marshal85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie: Sporting Braga - Benfica Lizbona
Typ:Obie strzelą : TAK
Kurs: 1,64
Bukmacher: Expekt
Analia :
Na rozpoczęcie zabawy z postami bukmacherskimi postanowiłem wybrać typ,iż obie drużyny strzelą po przynajmniej jednej bramce.Za moim wyborem bedzie przemawiać pare rzeczy.Pierwsza sprawa jest wynikiem pierwszego spotkania w którym Benfica wygrała 2:1,wiemy,ze to jest do odrobienia przez gospodarzy,ktorzy przed wlasną publicznością na 5 meczy wygrali 4 remisując jeden a Benfica powinna coś ustrzelić aby być pewna finału,ktory jest na wyciągnięcie ręki.Bramki następna sprawa.Sportring u siebie strzela,jeżeli chodzi o taki mecz jak dziś wiem,że napewno coś ustrzelą w końcu jest o co walczyć a Benfica w ostatnich 5 meczach zawsze strzelała przynajmniej po jednej bramce.Wydaje mi się,że jest dobry typ i na to stawiam.
Pzdr.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom