>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 05.11.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 5. Listopada

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
T 126

tajemniczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Spotkanie: Real Sociedad – Manchester United
Typ: 1 DNB (remis=zwrot stawki)
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Manchester po odejściu sir Alexa Fergusona jest kompletnie inną drużyną. W Premier League zanotowali najsłabszy start od kilkunastu lat i choć ostatnio nieco poprawili wyniki, to nie są to jakieś przekonujące zwycięstwa(2-1 z ostatnim w tabeli Sunderland; 3-2 wyszarpane w końcówce z przeciętnym Stoke; czy 1-0 właśnie z Sociedad na Old Trafford po samobóju strzelonym już w 2 minucie spotkania). W Champions League Man Utd jednak zaczął całkiem dobrze. Są liderami grupy na półmetku fazy grupowej. Uważam, że to może uśpić ich czujność i spowodować, że bardziej się skupią na rozgrywkach ligowych by poprawić swoją pozycje w tabeli (w perspektywie mecz z Arsenalem!), jednocześnie lekko odpuszczając mecz w Hiszpanii z drużyną, która jest na dnie tabeli grupy A z dorobkiem 0 punktów.
W drużynie Sociedad na razie wyraźnie brakuje doświadczenia w rozgrywkach europejskich. Hiszpanie nie grali w europejskich pucharach od 10 lat. Jednak jestem przekonany, że nie po to zajmowali 4 miejsce w poprzednim sezonie ligi Hiszpańskiej, by teraz kompromitować swój kraj i kończyć fazę grupową Ligi Mistrzów bez wygranej. Tym bardziej, że nie jest to wcale taka słaba drużyna. Wprawdzie podobnie jak Manchester, nie weszli najlepiej w sezon, jednak ostatnio spisują się coraz lepiej. W drużynie Realu występują naprawdę piłkarze o dobrych umiejętnościach, chociażby : Íñigo Martínez, Griezmann, czy Carlos Vela. Z 4 drużyny ubiegłego sezonu odszedł tylko Illarramendi za 30mln do Realu Madryt.
Należy dodać, że wątpliwe są w tym spotkaniu występy kluczowych piłkarzy Czerwonych Diabłów. Lista piłkarzy z urazami: Evra, Evans, Rafael, Carrick, Cleverley, Welbeck.
Zatem uważam, biorąc pod uwagę wymienione czynniki, że drużynę Sociedad stać na 3 punkty. Asekuracyjnie jednak lepiej zagrać z DNB bo kurs i tak dobry.
ZWROT
 
karpioza1 110

karpioza1

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Liga Mistrzow
Spotkanie: PSG - Anderlecht
Typ: PSG (HA) -2,5
Kurs: 1,85
Godz: 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
We wtorkowy wieczor do Paryza zawitaja gracze Anderlechtu. Jak wszyscy wiemy Paryzanie wiada prym w grupie ligi mistrzow jak i rowniez w Ligue One. 12 bramek w trzech wygranych meczach tracac przy tym jednego gola strasznie buduje psychike. Nie pozostawiaja suchej nitki na rywalach konsekwetnie dążąc do wyjscia z grupy z pierwszego miejsca. Cavani w sietnej formie, swietny mecz ligowy w jego wykonaniu. Był aktywny w rozgrywaniu akcji oraz ich wykańczaniu. Często pomagał także w odebraniu piłki. W końcu dobry występ Francuza Jeremy Meneza ktory wraca do formy, zaliczyl bramke i asyste. Wystep Zlatana pod znakiem zapytania. Szwed nie mógł wystąpić w piątkowym spotkaniu z Lorient z powodu problemów zdrowotnych (uraz kolana). Swietna seria zwyciestw na wlasnym stadionie wygrywajac kolejno 3:0 Benfica, 4:0 Bastia, 4:0 Lorient.
Anderlecht...hmm...0 pkt, 0 strzelonych bramek, oto ich osiagniecie do tej pory w grupie. 3 porazki, tracac przy tym 10 bramek to niezbyt dobry prognostyk przed meczem w Paryżu. W lidze jeszcze jako tako sobie radza, sa na 5 miejscu z dziewiecioma zwyciestwami, jednym remisem i czterema porazkiami. Strzelaja najwiecej bramek w lidze bo az 37, srednio 4 na mecz ale nie przeklada sie to na gry w pucharach.
Dwa tygodnie temu Paryzanie rozgromili Anderlecht na ich wlasnym stadionie 5:0. Nie sadze by na Parc des Princes bylo inaczej. Licze na minimum 3-bramkowe prowadzenie.
⛔100
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
Dyscyplina: ATP World Tour Finals (Londyn)
Spotkanie: Nadal - Ferrer
Typ: Ferrer
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365

Panowie spotkali się 2 dni temu w półfinale prestiżowego turnieju w Paryżu, gdzie górą był Ferrer w stosunku 2:0, po Rafaelu widać brak świeżości i zmęczenie ciężkim sezonem pełnym sukcesów, w Paryżu popełnił wiele błędów i widać, że czegoś w jego grze brakuje, mało brakowało a poległby już z Janowiczem, niestety jego słabość wykorzystał dopiero jego rodak, który rozgrywa jeden z lepszych sezonów w karierze, widać, że jest ciągle głodny sukcesów w tym sezonie, w Paryżu poległ dopiero z terminatorem Djoko, psując mu sporo krwi, ale i oddając wygrane sety w samej końcówce, myślę, że jeżeli Nadal nie powróci nagle do swojej wspaniałej gry, a Ferrer nie siądzie psychicznie, do czego niestety jest zdolny, to ma szansę po raz drugi w przeciągu paru dni na pokonanie Nadala, jest ryzyko ale i kurs zdecydowanie za wysoki, over gemowy również zdaje się tu być dobrą opcją.
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Philadelphia - Golden State Warriors
Typ: +7,5 Philadelphia
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dzisiejszą noc gramy Sixers, które nadspodziewanie dobrze rozpoczęło sezon i z kompletem zwycięstw zajmuje 2 miejsce w konferencji wschodniej. Kursy w moim odczuciu grubo przesadzone i takie handi żal nie wziąść tym bardziej że Golden nie gra nic nadzwyczajnego a na wyjeździe sporo traci ze swojej wartości. Wprost przeciwnie 76- ki które u siebie grają bardzo dobrze i jak dotej pory takie zespoły jak Bulls i Heat musiały wrócić na tarczy. A przecież zespoły te do ogórków i średniaków nie należą. Jak dla mnie handi eleganckie i wchodzę w nie. Powodzenia
⛔100
 
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Mecz: Olympiakos - Benfica Lizbona
Typ: 1
Kurs: 2.38
Bukmacher: bet365
Nie ma co ukrywać, że to stracie dwóch zespołów, które walczą o drugie miejsce w tabeli swojej grupy, bo pierwsze jest odgórnie zarezerwowane dla PSG. I w tym jutrzejszym meczu ja kieruję się na zespół gospodarzy, czyli Olympiakos, najlepszy zespół w Grecji. Warto zauważyć, że w poprzednim meczu tych dwóch ekip, który był rozgrywany w Lizbonie było 1-1 a Benfica wyrównała w końcówce, więc jest to jakiś wymierny argument. Do tego Olympiakos ma atut swojego terenu. No i nie zapominajmy o czołowym napastniku Greków, czyli Konstantinosie Mitroglou, który ( co warto zauważyć ) potrafił wbić 3 bramki w jednym meczu Ligi Mistrzów na wyjeździe nawet jeśli był to cienki Anderlecht. Dodatkową motywacją Olympiakosu może być to, że w razie wygranej będą mieli już swego rodzaju &quot;czystą pozycję&quot;, polegająca na tym, że wygrali mecz z największym rywalem ( jak już mówiłem PSG poza zasięgiem ) i wstępnie awans z drugiego miejsca jest ich. Wątpliwe jest to, że by nie wykorzystali jutro takiej możliwości, zwłaszcza, że wszystkie niemalże atuty są po ich stronie. Jeśli uda im się wygrać wystaczy nawet remis z Anderlechtem i grają dalej. Mecz we wtorek o 20.45
✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
FC Kopenhaga - Galatasaray
Typ: BTS? Tak - 1,66 bet365


Sytuacja w grupie B póki co korzystnie układa się dla podopiecznych Roberto Manciniego. By awansować drużyna z Turcji musi jutro wygrać i za trzy tygodnie przynajmniej zremisować u siebie z Juventusem. Sytuacja na pewno bardziej klarowna niżeli klubu z Włoch, który jutro podejmie u siebie Real. Ale do rzeczy. FC Kopenhaga to taki &quot;kopciuszek&quot; grupy B. O ile udało im się urwać punkt graczom z Turynu, tak zarówno Real jak i Galaty pokazały Duńczykom, że w Lidze Mistrzów nie mają zbytnio czego szukać.
Szansa na zajęcie 3 miejsca ciągle jest, dlatego też ze względu na to, że wiele zależy od jutrzejszego meczu warto na wstępie odrzucić typowanie 1X2. Tak wiem, Galatasaray to drużyna o klase lepsza od Kopenhagi,ale jutro gracze z Turcji pokażą się bez Sneijdera a więc mózgu i serca tej drużyny. Zabraknie również Muslery, a więc podstawowego bramkarza przyjezdnych. Osłabienia spore tak, więc najpewniej będzie zagrać na bramki. Skoro Kopenhaga potrafiła strzelić bramkę Galatasaray na wyjeżdzie, to jutro powinna uczynić to również. Gdy do Danii przyjechał Juventus, gospodarze również znaleźli drogę do bramki. Jak wspomniałem jutro zabraknie Muslery, więc o gola powinno być jeszcze łatwiej. A Galaty? Wiadomo jakim potencjałem w ofensywie dysponują. Zapewne od pierwszej minuty na boisko wybiegnie Drogba oraz Burak ,których wspierać będzie pod nieobecność Wesleya, Amrabat. Siła rażenia jest, a więc i bramki będą. Dużo przemawia, za BTSem więc taki typ też pogram.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Puchar Polski
Arka Gdynia - Korona Kielce
typ: Arka
kurs: 3
buk: bet365
analiza:
O godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie Pucharu Polski w Gdyni. Arka podejmować będzie Koronę Kielce. Faworytem według bukmacherów są goście. Ja uważam zdecydowanie inaczej. Arka to zespół, który kisi się w 1 lidze i kibice już długo czekają na powrót do ekstraklasy. Aktualnie zajmują 4 miejsce w tabeli i nadzieje wśród kibiców na awans są duże. Korona zaś to drużyna, której celem jest utrzymanie się w ekstraklasie. Ostatnio po ciężkim meczu w Krakowie. Na pewno do tego się przybliżyli, ale i tak plasują się na słabym 13 miejscu.
Dla Arki Puchar Polski to coś ważnego i traktują go dosyć poważnie. Kielczanie zaś bardziej skupiają się na lidze. Co udowodnił trener Jose Rojo Martin, który nie zabiera aż 7 podstawowych zawodników. Zabraknie: Przemka Trytko, Zbigniewa Małkowskiego, Siergieja Pyłypczuka, Pawła Sobolewskiego, Jacka Kiełba, PavolaStano i Pawła Golańskiego. Trener uzupełni braki kilkoma juniorami.
Uważam, że Arka wygra ten mecz. Patrząc na kadrę Korony na to spotkanie.. To typ jak dla mnie pewniaczek.
Pomogłem?Daj dzięki
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
L 21

liver

Użytkownik
Dyscyplina: Piłkna nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Kopenhaga - Galatasaray
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już jutro na stadionie Parken w Kopenhadze gospodarze zmierzą się z Galatasaray. 2 tygodnie temu w Stambule padł wynik 3-1 dla Galaty. Duńczycy nie liczą się w walce nawet o miejsce premiowane LE, a jutrzejsze zwycięstwo Turków przybliży ich do upragnionego awansu. Podopiecznym Roberto Manciniego oczywiście nie będzie łatwo, gdyż na Parken w tej edycji LM nie podołał Juventus , zaledwie remisując. W drużynie Kopenhagi zabraknie Thomasa Delaneya, podstawowego środkowego pomocnika, który pauzuje za kartki. Natomiast w Galacie najważniejsze absencje, to Muslera i Sneijder, które na pewno utrudnią zadanie Turkom, ale myślę, że nawet bez tych dwóch zawodników powinni wygrać to spotkanie, gdyż ich potencjał w ofensywie, nawet bez Sneijdera, jest naprawdę duży, a poprzedni mecz tych drużyn pokazał, że Duńczykom sporo brakuje do zespołu Manciniego.
⛔100
 
R 184

ramos4

Użytkownik
???? Djokovic-Federer ::: Dokladny wynik: 2:0 dla Djokovicia ::: 1.90 ::: Unibet
Witam, dzisiaj kurs na to spotkanie ewidentnie mnie podkusil do wytypowania tego wyniku. Djokovic jest w gazie, w dodatku gramy na jego ulubionej, twardej nawierzchni. Serb wygrywa ostatnio wszystkie turnieje, w ktorych bierze udzial. Moim zdaniem w obecnej formie nie ma sobie rownych. Jest niesamowicie mocny psychicznie, potrafi przelamywac rywali w kluczowych momentach, tak jak to mialo miejsce wczoraj, kiedy to &quot;odlamywal&quot; rywala w ostatnim mozliwym momencie i wygrywal sety (7:5, 7:5 z Ferrerem). Ostatnie spotkanie moim zdaniem bylo tylko wypadkiem przy pracy Novaka, ktory jezeli skoncentruje sie od poczatku do konca to spokojnie ogra ikone tenisa. Roger Federer wciaz jest uznawany za jednego z faworytow, jak jest wlasciwie za kazdym razem, bo przeciez to Roger Federer. Nie ma sie jednak co oszukiwac, stary, dobry Federer gdzies zginal i chyba juz nie wroci. Szwajcar wciaz jest wielkim tenisista, ale w moim odczuciu nie wygra juz nigdy zadngo, duzego turnieju, nie wspominajac juz o Wielkim Szlemie czy finale turnieju Masters 1000. Owszem, istnieje ryzyko, ze Federer urwie jutro jednego seta, byc moze nawet wygra mecz, ale jestem w stanie je podjac.
Powodzenia!
⛔100
 
U 0

unkas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Shakhtar Donetsk - Bayer 04 Leverkusen
Typ: 2
Kurs: 3,40
Bukmacher: BaH
Analiza:
Moim zdaniem warto zwrócić uwage na ten mecz i na ten wysoki kurs , 3,40 na wygrana gości ktorzy w Bundeslidze radzą sobie wysmienicie i w lidze mistrzow widac ze wiedza czego chcą ,ostatni mecz ligowy co prawda przegrany 1-0 lecz trzeba zwrocic uwage na fakt ze trener S.Hyypia dał odpocząć głównym graczom by właśnie we wtorkowy wieczór przybliżyć sie to awansu z grupy w LM. Shakhtar co prawda w lidze rowniez zajmuje wysokie miejsce i radzi sobie dobrze lecz przeciw tak solidnej druzynie jaka jest Leverkusen może byc za mało .Bramkostrzelny S.Kiesling oraz grający znakomicie na skrzydle Rolfes mysle ze dadzą zwyciestwo gościom, w poprzedniej kolejce Bayer Leverkusen wygrał na wlasnym stadionie aż 4-0 i właśnie ci dwaj gracze byli głównymi egzekutorami w meczu .Kontuzje w druzynie aptekarzy to raczej gracze rezerwowi stefan reinartz ,Emir Spahic i Levin Öztunali a po stronie shakhtara Willington Nem.
⛔100
 
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Olympiakos - Benfica
Typ: 2
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Kolejne starcie tych 2 ekip a ostatni ich mecz myślałem że zakończy się zwycięstwem benfici ponieważ mieli atut własnego boiska jak i to że to własnie ten mecz mecz przesądzić o ich awansie z 2 miejsca o które właśnie walczy z Olympiakosem. W poprzednim meczu lepszy okazał się Olympiakos z jakże wspaniałym napastnikiem Mitroglu który obecnie jest w życiowej formie. Jednak ja postawię na przekór wszystkim i wszystkiemu i postawię w tym meczu kolejny raz na Benficę a dlaczego ? Po pierwsze nie mają nic do stracenia i mogą postawić wszystko na 1 kartę jak się uda to z pewnością zagrają w kolejnej rundzie. Po drugie Benfica jest niepokonana od 5 meczy a Olympiakos ? Olympiakos ostatni raz został pokonany 10 meczy temu z PSG więc jak dla mnie jest to zbyt długo i wkońcu szczęscie się od nich odwróci bo ile można nie przegrywać ? :grin: Po ostatnim meczu Benfica napewno wyciągneła wnioski a pod koniec meczu się przełamała i strzeliła bramkę więc napewno będzie to dla nich sygnał o tym że w kolejnej czyli jutrzejszej potyczce znów mogą sprawić niespodzianke ale tym razem wygrać ten mecz. Wracając jeszcze do Olympiakosu to mogą oni się poczuć zbyt pewnie u siebie i odsłonić się trochę co napewno da szansę dla Benfici na strzelenie bramki. Typ ryzykowny ale jak to mówią nie ma ryzyka nie ma zabawy, a mecz może skończyć się jak wiadomo bardzo różnie.
⛔100
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Golden State Warriors
Typ: GSW -6,5
Kurs: 1.87
Bukmacher: Pinnacle
Wiem, wiem - miałem odpuścić sobie granie na jak i przeciw Sixers. No ale bądźmy poważni: ile oni jeszcze zamierzają wygrywać? Mecz z Bulls to była parodia. To nie miało prawa się zdarzyć - stracić taką przewagę i jeszcze przegrać... Miałem nawet takie myśli, że może Niemiłościwie Panujący Komisarz Ligi zakazał przegrywania Sixers i Suns, żeby Celtowie mogli przytankować i łupnąć Wigginsa - wiadomo, Boston jest lepszym rynkiem niż Filadelfia czy Phoenix.
No ale zostawmy teorie spiskowe i przejdźmy do faktów: jak pisałem już wcześniej - Sixers to jeźdźcy bez głowy - atakują na pałę i póki co to zdaje egzamin. Jest parę drużyn w NBA którym taki styl pasuje. GSW na pewno się do nich wlicza. Sami mogą grać uptempo gdyż zawodników do tego mają wyśmienitych. Curry i Thopmson - świetni spot shooterzy za 3, Lee również świetny z półdystansu + akcje podkoszowe. Iggy dodatkowo powinien świetnie napędzać kontrataki - oprócz dobrego rzutu czy dunku słynie z tego, że jest świetnym obrońcą. Może w końcu Turner trafi na godnego siebie rywala i trochę spuści z tonu? Martwić może tylko póki co podatność na straty Stefcia i szybkie rączki Cartera - Williamsa, który jeśli tak będzie grać przez większość sezonu spokojnie się łapię po nagrodę RotY.
Reasumując: jeśli mecz będzie wyglądać na wymianę ognia to GSW wygra, bo lepszych strzelców. A że Sixers póki co nie mają innego schematu gry o wynik jestem spokojny ????
✅87
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Koszykówka, NBA
Cleveland Cavaliers - Minnesota Timberwolves
Timberwolves zwycięstwo
2,05
William Hill
Cavs skompletowali na ten sezon całkiem niezłą ekipę, ale zdecydowanie widać, że zajmie im jeszcze trochę czasu dojście do optymalnej formy. Powrót do gry Bynum&#39;a da im dużo dobrego, ale dopiero jak zacznie dostawać zdecydowanie więcej minut (a dziś się na to nie zanosi). Dodatkowo Irving wciąż szuka formy.
Po przeciwnej stronie drużyna zdecydowanie &quot;on fire&quot;. Bilans 3:0 po meczach z Knicks, Thunder i Magic. Kevin Love jest w wielkiej formie udowadniając, że jeśli zdrowie dopisze to jest jednym z najlepszych zawodników w całej lidze. Wolves dobrze kierowani przez Rubio grają przyjemną dla oka koszykówkę, a co ważniejsze skuteczną - i oby mnie nie zawiedli ;)
Pozdrawiam!
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Olympiakos - Benfica
Typ: 1/1
Kurs: 3,96
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie 4 kolejki grupy C, ligi mistrzów , w którym na przeciwko siebie staną Grecki Olympiakos w roli gospodarza , oraz Portugalska Benfica w roli gościa. Kursy na to spotkanie bukmacherzy wystawili mniej więcej wyrównane,ale według mnie faworytem tej rywalizacji jest drużyna z Pireusu. W poprzednim spotkaniu między tymi ekipami, 2 tygodnie wcześniej padł remis 1:1 pomimo tego że to Olympiakos był zespołem zdecydowanie korzystniej się prezentującym, stworzył sobie więcej sytuacji podbramkowych, mógł ten mecz wygrać,ale Portugalczycy wyrównali w ostatnich minutach tego meczu, jutro moim zdaniem gospodarze zaatakują od samego początku ,jak wiadomo u siebie ta ekipa jest bardzo mocna, tym bardziej że mają spore szanse na awans jeśli to spotkanie zakończą zwycięstwem i dopisaniem do ich konta kolejnych 3 punktów w tabeli. W tej grupie sytuacja wygląda tak że obie ekipy mają po 4 punkty na koncie, każda z drużyna po 1 meczu wygrała po 1 przegrała i każda zanotowała remis, Mecz wyglada na wyrównany pod każdym względem ja jednak stawiam w tym spotkaniu na wygraną ekipy gospodarzy do przerwy jak i na koniec spotkania. Stawiam wynik 1:0 do przerwy i 2:1 po końcowym gwizdku sędziego .
✅296
 
A 8

axeeln

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga mistrzów
Spotkanie: Viktoria Pilzno - Bayern Monachium
Typ: 1 DRUŻYNA STRZELI - NIE
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bwin
Analiza: Spośród 8 meczów Ligi Mistrzów odbywających się we wtorek, wybrałem mecz w Pilznie. Gospodarze zagrają z ubiegłorocznym triumfatorem, który do Czech przyjedzie w bardzo dobrej formie. Niemcy słyną z tego, że żadnego meczu nie odpuszczają, jestem pewien że i tym razem zagrają na 100%. Kurs na zakład, że Viktoria bramki nie strzeli jest zachęcający, być może wynika to z gry na własnym boisku. Jednak Bayern to jest Bayern. Uważam, że nie dadzą szans Czechom. Dlaczego gram tak, a nie handicap? Ponieważ oczywiście może się gościom zdarzyć dzień z gorszą skutecznością, coś w stylu 0:1, 0:2. Natomiast sądzę, że Pilzno bramki nie strzeli, bo najzwyczajniej w świecie Bawarczycy na to nie pozwolą. Pozdrawiam i zachęcam do gry.
✅72
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Juventus - Real Madryt
Ile padnie goli?
Typ: Więcej niż 2,5
Kurs: 1.55
Bwin

Analiza:
Jutro Stara Dama na własnym stadionie podejmie drużynę, Królewskich, która z kompletem punktów prowadzi w swojej grupie. Juventus jak na razie ma zaledwie 2 punkty co jest wynikiem fatalnym i może mieć spore obawy czy zdoła wyprzedzić Fenerbahce i awansować do kolejnej rundy.
W ich pierwszym meczu Real wygrał 2:1, kursy u bukmacherów są wyrównane, dlatego stawianie czystej 1 czy nawet 2 jest sporym ryzykiem.
Over 2,5 gola powinien zostać pokryty, w Hiszpanii ten over pokryli, dlaczego mieliby go nie pokryć i jutro.
Juventus podchodzi do tego meczu z nożem na gardle, a Real spokojnie będzie szukać swoich okazji i pewnie coś znajdzie.
Starej Damie dobrze gra z Realem przed własną publicznością, więc ja tutaj nie spisuje ich na straty. Liczę na bardzo wyrównaną grę z bramkami obu drużyn.
Dla mnie jest to mecz, gdzie daję każdej drużynie po 50% szansy na wygranie.
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina - Koszykówka, NBA
2013.11.05, godz. 2-00
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Boston Celtics
Typ: Zach Randolph over 15,5 pkt
Kurs: 1,83
Buk: bet365
Analiza:
Najlepsza koszykarska liga na świecie rozkręca się z każdym dniem. Letnie wymiany zawodników między klubami do prowadziły do zmiany układu sił konferencjach. Najdotkliwiej wymiany odczuł m.in. Boston. Jeszcze dwa lata temu znajdowali sie w czubie konferencji wschodniej. Trzon drużyny tworzyli wtedy Rondo, Allen, Garnett i Pierce. Z tego niesamowitego kwartetu został tylko rozgrywający Rondo. Allen drugi sezon gra w mistrzowskim Miami, natomiast Garnett i Pierce przenieśli się do Brooklynu. A na początku sezonu wciąż nie ma Rondo, który wciąż leczy kontuzje jeszcze z poprzedniego sezonu. To raczej przesądza o tym, że Celtów zabraknie w ósemce na koniec sezonu regularnego. Potwierdzają to wyniki już na początku sezonu. Trzy porażki na dzien dobry i to zespołami, których do potentatów raczej zaliczać nie można- Toronto, Milwaukee i Detroit. Niedzwiadki na początku sezonu nie zachwycaja. Porażki z Spurs i Mavericks oraz zwycięstwo z Pistons. Co nie zmienia faktu że na zachodzie powinni plasować sie w ścisłej czołówce. Mają do tego możliwości, bo skład nie zmienił sie znacznie. Do trzonu zespołu Randolph, Gasol I Conley to gwarancja koszykówki na wysokim poziomie. Ciekawym wzmocnieniem może okazać się Mark Miller, który przyszedł z mistrzowskich Heat. W dzisiejszym meczu gospodarzy czeka wydaje sie dość łatwe zadanie. Celtowie nie powinni sprawić większego oporu Niedźwiadkom, wśród których prym powinny wieść najwieksze gwiazdy gospodarzy - Gasol i Randolph. O warto się zastanowić nad postawieniem na ich indywidualne osiągnięcia. Osiągnięcie granicy 16 pkt nie powinno stanowic żadnego problemu dla skrzydlowego Memphis. Zach tylko w meczu z San Antonio zagrał słabo, gdzie zdobył ledwie dwa oczka. W kolejnych meczach grał juz duzo lepiej i notował dobre zdobycze punktowe - 16 z Detroit i 21 i Dallas. No i przede wszystkim skuteczność była juz dobra, bo ponad 50%. W konfrontacji z Bostonem grać bedzie przeciwko Bassowi i Wallace&#39;owi, a moim zdaniem brakuje im do klasy Kevina Garnetta, ktory przez wiele lat był uznawany za czołowego obrońcę ligi. Czy ta dwójka będzie wstanie przeciwstawić sie gwieździe Memphis?? Moim zdaniem nie i Zach uzyska dobre osiągi indywidualne
⛔100
 
K 13

kamilhs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Juventus - Real Madryt
Typ: X
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Na pewno najciekawszy spośród wtorkowych pojedynków Ligi Mistrzów. OW ich poprzednim meczu Real nieznacznie wygrał, jednak każdy kto mecz oglądał jest świadomy, że wynik równie dobrze mógł być korzystny dla drużyny z Turynu. Na pewno Juve będzie chciało to osiągnąć u siebie, są w ciężkiej sytuacji i muszą zagrać na 100 % możliwości. Uważam jednak, że mimo wszystko trochę im zabraknie, bo Real jak wszyscy wiemy to świetna drużyna. Ostatecznie mecz w mojej opinii zakończy się remisem i tak właśnie typuję.
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dariusz19 48

dariusz19

Użytkownik
CHALLENGER - SINGIEL: Yeongwol (Korea Południowa), twarda
::: Reister J. - Nguyen D. :::
Typ : Nguyen D. - (krecz = zaliczony mecz - BWIN tak ma )
Kurs : 3,50
::: BWIN :::
Za wstępie zaznaczę, że właśnie jedynie dlatego postawiłem ten zakład, podając buka jako BWIN bo tam zaliczają krecze do wyniku meczu. Ostatnio lubuję się w Chelengerach a jeszcze bardziej w kobiecych ITF-ach, ale dzisiaj na widelec idzie mecz w Koreii.
Spotkanie 85 w rankingu Niemca z 539 Amerykaninem. Rożnica wieku nie wielka, bo to jedyne dwa lata na korzyść Niemca. Ogólnie bardziej mi odpowiada amerykańska szkoła tenisa jeżeli chodzi o tenis na twardej nawierzchni. Daniel Nguyen potrafi grać w tenisa, pokazał to wygrywając seta z Ram R., czyli z dobrze serwującym grajkiem i dość solidnym.
Teraz odnośnie dlaczego BWIN i o tym kreczu, a mianowicie, wczoraj Reister grał finał z Lajoviciem i tam skreczował i głownie w tym widzę szansę na powodzenie tego typu, lecz oczywiście rankingi nie grają i czy to jest 100 czy 500 miejsce nie robi na mnie żadnego wrażenia. Zyczę powodzenia i czuję, że raczej 2 wpadnie w tym meczu!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom