>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 06.03.2011 (niedziela)

Status
Zamknięty.
lighter 165

lighter

Użytkownik
Miami Heat - Chicago Bulls
Typ: powyżej 195,5 pkt
Kurs: 2,65
Bukmacher: Bet365
Analiza: Starcie w ramach rozgrywek NBA pomiędzy Miami Heat a Chicago Bulls. Oba zespoły spisują się w tym sezonie bardzo dobrze. Chicago zajmuje w konferencji wschodniej 2. miejsce z bilansem 42-18, Miami jest niewiele gorsze zajmując 3. pozycję z bilansem 43-19. Faworytem wg bukmacherów jest tutaj Miami. Nie wygrali oni od 3 meczów. W ostatnich spotkaniach tracili dużą liczbę punktów. Ja jednak pójdę w tym meczu w trochę inną stronę i zatypuję wysoką liczbę punktów w całym meczu. Obie ekipy prezentują w tym sezonie bardzo dobrą skuteczność. Chicago średnio rzuca 98 punktów na mecz, zaś Miami aż 102 oczka na mecz. Widać więc, że są to silne zespoły w ofensywie. Mecz sąsiadów z tabeli i to na takich wysokich pozycjach na pewno będzie bardzo emocjonujący, nikt nie będzie odpuszczał, każda drużyna będzie dążyła do zdobycia jak najwyższej liczby punktów. Ostatnie 2 spotkania Miami Heat we własnej hali zakończyły się porażką gospodarzy, czas zaspokoić niepokój kibiców i w końcu wygrać. Ale Chicago tanio skóry nie sprzeda. Typ na over wydaje się być prawdopodobny.
⛔ 100
 
davey 4

davey

Użytkownik
Spotkanie: Piłka nożna, Francja, Ligue 1: Marsylia - Lille
Typ: Sow strzeli pierwszy
Kurs: 5 (6,50)
Buk: bet365
Analiza:
Pojedynek za 6 punktów na szczycie tabeli. Marsylia traci zaledwie 2 punkty do wicelidera z Lille. Mecz z pewnością będzie bardzo zacięty i możemy spodziewać się każdego rozwiązania. W pierwszym meczu tych drużyn Lille przegrało u siebie 1:3. Z pewnością teraz będą chcieli wziąć rewanż za tamtą potyczkę. Goście z północy Francji mają też niewątpliwie większa motywację, gdyż nie grają już w europejskich pucharach i skupiają się już tylko na lidze. Marsylia w przyszły wtorek jedzie do Manchesteru, gdzie z pewnością nie czeka ich łatwe zadanie. Wiem, że do tego pojedynku jeszcze wiele czasu, ale z pewnością jest on gdzieś w świadomości Marsylczyków. Myślę więc, że jeśli Lille wyjdzie do tego meczu bardziej zmobilizowane to oni powinni otworzyć wynik. W takim wypadku pozostaje pytanie czy zrobi to Sow czy Gervinho. Senegalczyk to najlepszy strzelec Lille - na 25 spotkań strzelił 17 bramek. Gervinho może się pochwalić 11 trafieniami na 24 spotkania. W takim zestawieniu są jeszcze dwa argumenty przemawiające za reprezentantem WKS. Tydzień temu otworzył wynik z Lyonem i fakt, iż aż 8 razy strzelał pierwszego gola w meczu. Gervinho nie pozostaje w tyle, bo robił to 5 razy, jednak myślę, że w starciu z takim klasowym rywalem drużyna liczyć będzie na tego najlepszego i jemu słać większość piłek.
⛔ 100
 
E 5

el-nino09

Użytkownik
Spotkanie: Piłka nożna, Francja, Ligue 1: Marsylia - Lille
Typ: Czy drużyna 1 strzeli w obydwu połowach? Tak
Kurs: 3,60
Buk: Bwin
Analiza:
Mecz sąsiadujących ze sobą drużyn w tabeli. Marsylia, trzecia, traci jedynie punkt do Lille, więc wygrywając mecz, wskoczy na drugą lokatę. Mecz na pewno do łatwych należał nie będzie, goście zagrają w najsilniejszym składzie, w drużynie gospodarzy zabraknie Cesara Azpilicuety i Juliena Rodrigueza. Olimpique mecz rewanżowy w Lidze Mistrzów ma dopiero 15 marca, więc dziś będą wyłącznie myśleć o lidze. Świetna passa w lidze, z 5 rozegranych ostatnio spotkań 4 wygrane i tylko 1 remis. Co prawda bramek nie strzelali za wiele, ale dziś powinniśmy zobaczyć ciekawy, otwarty mecz. Lille w dobrej formie się ostatnio nie znajduje, a dodatkowo jest zmęczone 120 minutami w pucharze z Lorient. Myślę, że zmotywowana ekipa z Marysli jest w stanie strzelić gościom kilka bramek, kurs ciekawy, typ prawdopodobny.
⛔ 100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
PRIMERA DIVISION HISZPANIA ⚽
Spotkanie: Racing - Real Madryt
Typ: Di Maria strzeli
Kurs: 2,50
Buk: Bwin

Juz za pół godziny Racing który nie przegrał w lidze od pięciu kolejek podejmie Real Madryt. Goście przystępują do tego meczu podbudowani ostatnią wygraną 7:0, lecz bez Cristiano Ronaldo, który prawdopodobnie będzie gotów dopiero na mecz z Lyonem w Lidze Mistrzów. Chciałem podać taki typ już w czwartek, gdy Real gral z Malagą, pokusiłem się jednak o typowanie DW, co było błędem. Di Maria pokazał, że jest w świetnej formie juz w zremisowanym meczu z Deportivo, gdzie ogrywał jak chciał obrońców rywala i sprawił, że gra Realu zaczęła wyglądać bardzo dobrze. Real może nie zachwyca na wyjazdach tak jak na Santiago Bernabeu, gdzie bilans Królewskich to 13-0-0, ale mimo wszystko myślę, że passa Racingu zostanie dzisiaj przerwana i ten mecz to będzie podobny pogrom jak w czwartek, a strzelcem jednej z bramek bedzie Di maria.
⛔ 100
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division Spotkanie: Racing Santander - Real Madryt
Typ:
2 (-2.5 )
Kurs: 4.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam wszystkich miłośników piłki nożnej a dokładniej ligi Hiszpańskiej a przede wszystkim kibiców Królewskich .D ziś o godz. 21:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Racingiem a Realem Madryt. Będzie to mecz w ramach 23 kolejki ligi Hiszpańskiej. Faworytem w tym spotkaniu są oczywiście goście. Real to aktualny vice lider tabeli. Na ten mecz postanowiłem handicap ze względu iż typy dnia mają być zabawą oraz Real to Real i zawsze może wygrać wysoko a zwłaszcza w takim meczu. Przypomnę ze ostatni mecz zakończył się wygraną 7:0 . Liczę na wynik w granicach 0:3 .
⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: San Antonio Spurs : Los Angeles Lakers
Typ: SA Spurs - SA Spurs Połowa/Koniec
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mecz na szczycie konferencji zachodniej. Wydaje mi się, że gospodarze, są w stanie pokonać utytułowanego rywala, gdyż ostatnio prezentują wyśmienitą formę, pokonali ostatnio 125:95 naszpikowaną gwiazdami drużynę Miami Heat. Gra LAL opiera się bardzo na grze Bryant&#39;a, a ten ostatnio gra na marnym &quot;procencie&quot; w 3 ostaniach meczach nie był wyższy niż 50%. Forma rzutów za 3 prezentowała się jeszcze gorzej. Wszyscy w San Antonio podkreślają, że chcą w tym roku sięgnąć po mistrzostwo, są na dobrej drodze. W tym meczu liczę na tercet Parker, Ginobili oraz Duncan jeśli Spurs chcą wygrać swoją konferencje muszą wygrywać takie mecze.
⛔ 100
 
pittah 14

pittah

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Monterrey WTA
Spotkanie: Jelena Jankovic-Anastasia Pavlyuchenkova
Typ: Czy Anastasia Pawluczenkowa wygra przynajmniej jednego seta? NIE
Kurs:
2,25
Bukmacher: bwin

Analiza:
O godzinie 23:30 odbędzie się bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie pomiędzy serbką Jelena Jankovic a Anastasia Pawluczenkową z Rosji. Mój typ to wygrana Jankovic 2-0, co oznacza, że Pawluczenkowa nie zdobędzie żadnego seta. Zdecydowałem się na taki typ ze względu na większe doświadczenie i opanowanie Jeleny w porównaniu do rosjanki. Jankovic jest znana z tego, iż lubi rozstrzygać mecz w szybki i skuteczny sposób nie dopuszczając swych rywalek do większego popisu. Dziś zapewne obierze podobną taktykę i będzie chciała przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę rozstrzygając miejmy nadzieję szybkie spotkanie po 2 setach ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom