>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 06.12.2010 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
pewniaczek 2

pewniaczek

Użytkownik
Spotkanie:Washington Wizards u Phoenix Suns (H.Warrick total points 9.5)
Typ: Under 9.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bwin
Analiza: Po porażce 133-138 z Denver, Alvin Gentry postanowił coś zmienić w drużynie.
&quot;Słońca&quot; mają teraz przywiązywać większą rolę do defensywy i po części te efekty widać, dwa stosunkowo niskie wyniki z GSW i IND, drużynami lubiącymi grać run&amp;gun. Dzisiejsze spotkanie również może się takie wydawać, ale do rzeczy...
Właśnie po porażce w Pepsi Center, Gentry zmienił ustawienie zawodników, na ławkę sadzając H.Warricka, który nie spełniał założeń, a odkurzył Earla Barrona. Zmiana ta powoduje, że Phoenix gra w stylu LA Lakers -&gt; twin towers, jak podkreśla Gentry, Barron jest lepszym uzupełnieniem dla Frye&#39;a. Warrick w dwóch ostatnich meczach poszedł w odstawkę, grając w sumie 17min!. Z kolei Hedo Turkoglu, nominalny zawodnik na tę pozycję zdobył ostatnio kilka ważnych punktów i dostaje więcej minut. A więc sytuacja wygląda tak... na pozycji nr4...
Barron startowy gracz, Turkoglu jego zmiennik, a Warrick dopiero następny wchodzący z ławki. Przy tych konotacjach nie widzę możliwości by Warrick mógł przekroczyć tę granicę nawet przy 20min gry... Kurs bardzo dobry...
⛔ 100
 
T 9

tasman1395

Użytkownik
Spotkanie : Liverpool - Aston Villa
Typ : Under 2.5
Kurs : 1.98
Bukmacher : Betfair

Mecz dwóch ekip, na które nie powinno się nawet złmanego grosza stawiać. Liverpool, szczególnie w tym sezonie, to drużyna nieobliczalna, Aston Villa nieobliczalną drużyną była od zawsze. Co takie Bolki mogą wyczynić tym razem? Wydaje mi się, że mniej niż więcej po prostu. Liverpool bez Gerarda, AV kilka absencji (Petrov, Reo-Coker, Heskey, A.Young, Bannan) ale defensywa akurat zagra w najsilniejszym ustawieniu. Będzie to typowy, ligowy mecz o punkty. Liverpool ruszy do ataku, trafi na dobrze zorganizowaną obronę, coś tam pewnie wcisnie w końcu, AV skontruje od czasu do czasu i tu liczę, że nie wcisnie.

Popatrzmy na H2H. Nie ma żadnej reguły. Każdy wynik jest możliwy. Prawdą jest, że w meczach kiedy Liverpool jest gospodarzem raczej pada over ale kilka sezonów wstecz, ta drużyna potrafiła wygrac LM a teraz miota sie gdzieś w środku tabeli. Liverpool, faktem jest, z meczu na mecz gra nieco lepiej ale w tym sezonie zawodzi, AV nie ma strzelb, ostatni wyjazd przegrali z Bburn 0:2.

December 29, 2009 Aston Villa Liverpool 0-1
August 24, 2009 Liverpool Aston Villa 1-3
March 22, 2009 Liverpool Aston Villa 5-0
August 31, 2008 Aston Villa Liverpool 0-0
January 21, 2008 Liverpool Aston Villa 2-2
August 11, 2007 Aston Villa Liverpool 1-2
March 18, 2007 Aston Villa Liverpool 0-0
October 28, 2006 Liverpool Aston Villa 3-1
April 29, 2006 Liverpool Aston Villa 3-1
November 05, 2005 Aston Villa Liverpool
0-2 May 15, 2005 Liverpool Aston Villa 2-1
December 04, 2004 Aston Villa Liverpool 1-1
January 10, 2004 Liverpool Aston Villa 1-0
August 24, 2003 Aston Villa Liverpool 0-0
January 11, 2003 Liverpool Aston Villa 1-1
August 18, 2002 Aston Villa Liverpool 0-1
December 26, 2001 Aston Villa Liverpool 1-2
September 08, 2001 Liverpool Aston Villa 1-3
January 13, 2001 Aston Villa Liverpool 0-3
September 06, 2000 Liverpool Aston Villa 3-1

W realu NO BET. W konkursie jak opisałem powyżej. Jedno jest tylko pewne co do tego meczu: Liverpool wygra, przegra lub zremisuje.

⛔ 100
 
M 13

maak

Użytkownik
Excelsior Rotterdam – NAC Breda (remis nie ma zakładu)
Typ: Breda
Kurs: 1,89
Bukmacher: Betsson

Dzisiaj o godzinie 20.00 w ramach 17. kolejki holenderskiej Eredivie spotkają się ze sobą drużyny Excelsioru Rotterdam oraz NAC Breda. Pierwotnie mecz miał się odbyć w sobotę, jednak ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne został przeniesiony na poniedziałek.
Excelsior to tegoroczny beniaminek ligi. Obecnie radzi sobie dość kiepsko i zajmuje dopiero 16. miejsce. Ich bilans bramkowy to 19 bramek strzelonych i 30 stracone. Excelsior w ostatniej kolejce zaledwie zremisował z najsłabszą drużyną ligi Willem II Tiburg, a dwa tygodnie temu pokonał 2:1 Venlo, które jednak do mocarzy też się nie zalicza, a wręcz odwrotnie - zajmuje przedostatnie miejsce. Przed tymi meczami klub z Rotterdamu zanotował serię 9 meczy ligowych bez zwycięstwa.
NAC Breda jeżeli zdobędzie komplet punktów ma szansę awansować w tabeli na 8. miejsce. Jak do tej pory zespół zgromadził na swoim koncie 22 punkty. Byli podopieczni Roberta Maaskanta na pewno są podbudowani ostatnią kolejką, w której pokonali 4:2 PSV Eindhoven, wcześniej pokonując też 2:1 mistrza Holandii – Twente Enschede. Breda w ostatnich latach pokazała, że potrafi grać z Excelsiorem. Ostatnie 6 spotkań ligowych między tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem NAC.



15/03/2008 NAC Breda - Excelsior Rotterdam 2:0
8_525410,246_1

08/12/2007 Excelsior Rotterdam - NAC Breda 0:3
8_524789,246_1

25/02/2007 Excelsior Rotterdam - NAC Breda 0:2
8_276119,246_1

09/12/2006 NAC Breda - Excelsior Rotterdam 2:1
8_275800,246_1

15/02/2003 NAC Breda - Excelsior Rotterdam 2:1
8_10112,246_1

17/11/2002 Excelsior Rotterdam - NAC Breda 0:3

Mecz nie odbył się.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Liverpool - Aston Villa
Typ:Liverpool over 1,5 gola
Kurs:1.60

Buk:Tobet.

Dzisiaj wieczorem na Anfield Road zawita ostatnio &#39;w kraktę&#39; grająca Aston Villa. The Villas na wyjeździe mają nieciekawy bilans 1-1-5 (5-15 bramki). W tabeli zajmują dopiero 16 pozycje. Liverpool po słabym początku sezonu, w wydawało się, że odzyskał formę. Ale przyszła porażka ze Stokę, potem zwycięstwo z ostatnimi w tabeli Młotami i w końcu porażka z Tottenhamem.

Dlaczego over 1.5 dla Liverpool?

- fatalna forma Villas na wyjazdach 1-1-5
- średnia traconych bramek na wyjazdach ~ 2.14
- Villa nie zachowała czystego konta na wyjeździe ani razu od kwietnia tego roku!!!
-
W ostatnich 4. ligowych spotkaniach Villas stracili 10 bramek.
-The Reds strzelili 14 bramek w 5. ostatnich spotkaniach z Villą na Anfield, co daję średnią ~ 2,8!!
Statystyki meczów na Anfield: 53 zwycięstwa Liverpoolu, 15 wygranych Villi, 17 remisów.
- W ostatnich 3 meczach na Anfield Liverpool zdobył komplet punktów i co ważniejsze zdobył 7 bramek.

Czy to wystarczy na over 1,5 dla Live? Myślę, że tak!!Powodzenia for all:wink:​

✅ 60
 
stary-wariat 14

stary-wariat

Użytkownik
mecz: Liverpool - Aston Villa
typ: Aston Villa over 0.5
kurs: 1.833
bukmacher: Pinnacle

Wpadło mi to w oko bo spodziewałem się linii 1, a nie 0.5. Liverpool jest fatalny. Ta drużyna nie była tak słaba od kiedy sięgam pamięcią(futbolem interesuję się... dobre 10 lat). Jak patrzę na ich linię obrony zaproponowaną na ten mecz i widzę na środku parę Kyrgiakos - Skrtel to płakać się chce. Na bokach trochę lepiej, bo jest Johnson ale Konchesky to nie jest zawodnik zasługujący na grę w takim klubie. Do tego wszystkiego lubiący wpuścić babola Reina między słupkami. Aston Villa rozczarowuje w tym roku. Niemniej jednak Dowining, Young czy Agbonlahor to są piłkarze których stać na strzelenie tu bramki. Do tego dochodzi doświadczony Pires potrafiący dobrym podaniem otworzyć drogę do bramki.

⛔ 100
 
S 0

salvador

Użytkownik
FC Den Bosch - FC Zwolle 06.12.10 godz. 20:00
Typ: FC Zwolle (Zakład bez remisu)
Kurs: 1,53
Bukmacher: BET365
Nie mogę znaleźć żadnego powodu dlaczego kursna Zwolle jest taki kuszący. Dzisiejsi goście ostatnio prezentują się rewelacyjnie, wysokie zwycięstwa u siebie jak i na wyjeździe - 3-1 z Go Ahead Eagles (8) i 4-1 z mocnym Volendam (2).
Mecz został przełożony na poniedziałek ze względu na mocne opady śniegu. Dzisiaj temp. ok -2&#39;C i brak opadów takie są prognozy. Zatem boisko powinno być dobrze przygotowane do gry.
Mocnym argumentem jest H2H obu zespołów, w którym Zwolle od 2 lat nie przegrało. W ostatnich 6 meczach między zespołami padł 2 razy remis i 4 razy wygrywali piłkarze z Zwolle.
Bilans
FC Den Bosch dom (3-2-2) FC Zwolle wyjazd (6-1-1)
przełożony.
 
cinus1986 0

cinus1986

Użytkownik
06.12.2010r
Kayserispor - Eskisehirspor
Typ: 1
kurs: 1,55
buk: bet at home

Analiza:

Na dzisiaj wybrałem mecz ligi tureckiej. Kayserispor u siebie prezentuje sie bardzo dobrze nie maja zadnej porazki 3 remisy i 4 wygrane a wygrywali miedzy innymi z takimi druzynami jak Besiktas czy Fenerbahce. Eskisehirspor która z sezonu na sezon slizga sie w dole tabeli a mianowicie ledwo sie utrzymuje gra na wyjazdach przecietnie maja 1 wygrana 3 remisy i 3 porażki. Kayserispor miało lekki spadek formy lecz dzisiaj jest najlepszy moment na przebudzenie i powrot do rzeczywistosci. Chcialem dodac ze Eskisehirspor jest na 13 miejscu a Kayserispor na 4 czyli ta roznica cos mowi. Dla mnie jest to najpewniejszy dzisiejszy typ jaki moglem znalezc. Stawiam na zwyciestwo Kayserispor.

⛔ 100
 
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Spotkanie: SSC Napoli - Palermo

Typ: Over 2,5 goals
Kurs: 1.88
Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Dziś o godzinie 20:45 dojdzie do bardzo ciekawego starcia w Serie A pomiędzy Napoli a Palermo. Faworytami są raczej gospodarze, choć zespól Palermo zaskakiwał już nie raz, lecz niekiedy negatywnie. Są to drużyny grające ofensywnie i ładnie dla oka, a przy tym skutecznie. Napoli w tym sezonie w 14 meczach strzeliło 23 bramki tracąc 17 a Palermo zdobyło 25 i straciło 19 bramek. Drużyna z Neapolu w meczach na własnym stadionie strzela sporo bramek nie gra tak zachowawczo i dlatego też bardzo często je traci. Domowe wyniki gospodarzy to: 4:1 Bologna, 2:0 Parma, 1:2 Milan, 2:0 Roma, 1:3 Chievo, 2:2 Bari. Więc tylko w 2 meczach nie padło więcej niż 2,5 bramki, ale to więcej zasługa Romy i Parmy, które nie zdołały pokonać bramkarza gospodarzy. Palermo to zespół obok Juventusu, w meczach której pada najwięcej bramek. A na wyjazdach to już totalna dominacja graczy z Sycyli, gdyż w 6 ich meczach padło 22 bramki. Wyjazdy Palermo to: 2:1 z Ceseną, 1:3 z Milanem, 1:2 z Udinese, 2:1 z Fiorentiną, 3:1 z Juventusem, 2:3 z Brescią. W każdym z tych meczy padło więcej niż 2,5 bramki, a w połowie z nich ponad 3,5. Także ostatnie 3 mecze z 4 rozegranych pomiędzy tymi zespołami, kończyły się zdobyciem 3 goli. To że w tym meczu padną bramki jest pewne. Myślę, że padnie ich przynajmniej 3 a może nawet 4 albo 5.

⛔ 100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Porto vs Nava
Walter strzeli
3.00
Bet365

Ja pójdę po raz kolejny w kierunku strzelców bramki w Porto. Dzisiaj nieobecnym jest Varela i zastąpi go taki w pewnym sensie as w rękawie Villasa-Boasa jest Walter, który zazwyczaj strzela jak dostaje szansę od podstawowych minut. Ostatnio Falcao się strasznie rozstrzelał co daje wg mnie mniejsze prawdopodobieństwo by dzisiaj znowu zdobyła gola, choć rywal jest mało wymagający i każdy się dzisiaj &#39;podzieli&#39; bramkami. Oczywiście nie wątpię by i Hulk huknął bramkę. Ja jednak widzę spore value w kursie na Waltera - 3.00 - to dla mnie przesadzony kurs, a i warty grzechu. Porto dzisiaj bezproblemowo powinno ugrać komplet punktów, a i kolejną motywacją do tego jest piątkowe zwycięstwo Benfici nad Olhanense. Porto zapewne chce utrzymać sporą przewagę nad swoimi rywalami. Nie sądzę by osłabienia dały się aż tak we znaki Smokom - zabraknie w/w Vareli czy też Maicona, a i kilku innych. Porto u siebie gra bezbłędnie: 6-0-0 i 20:3 w bramkach. To niebywały bilans. Poza tym i H2H jest na korzyść gospodarzy. Wygrali ostatnie 11 spotkań z Navalem. Mam nadzieję, że i dzisiaj wygrają, a i bramki się posypią, jedną z nich zdobędzie Walter.

⛔ 100
 
D 24

danio

Użytkownik
Spotkanie: Curling kobiet
Szwecja-Niemcy
Typ: Szwecja
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Zaczne od tego że to są Mistrzostwa Europy w Curlingu Kobiet.Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00.Dotychczas Niemki mają 2 zwycięstwa i dwie porażki natomiast Szwedki są niepokonane mają 4 wygrane w tym turnieju.Ostatnia potyczka między tymi drużynami Curlingowymi miała miejsce na MŚ 23.03.2010 kiedy to Niemki ograły Szwedki 9-2.Wcześniej zaś na Olimpijskim turnieju 24.02.2010 Szwedki ograły Niemki po zaciętym boju 8-7.Jak dla mnie to jest równy poziom drużyn...ale myślę że Szwedki będą chciały się odbić za ostatnią porażkę 9-2 z Niemkami.Wkońcu mają 4 zwycięstwa i są w transie.Uważam że ta passa będzie kontynuowana i Szwedki będą chciały wygrać dziś oraz cały ten turniej .Jak dla mnie kurs warty gry i uważam że szwedki dziś wygrają.
✅ 100
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Spotkanie: Barys Astana - UHC Dynamo
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Na dziś wybrałem typ w rosyjskim KHL a mianowicie starcie pomiędzy Barys Astana a liderem UHC Dynamo. Kurs szybko na gości spada i jak na razie na Bet365 jeszcze się utrzymuje na poziomie 2,15 ale u innych booków już spadł na 2.0 i poniżej. I w sumie mają rację bo dla mnie w tym meczu jest tylko jeden faworyt i jest niem Dynamo. Możę najpierw przedstawię obecną formę drużyn w ostatnich 5 meczach:
03.12. SKA St. Petersburg HC Barys Astana 4 : 2
01.12. Spartak Moscow HC Barys Astana 3 : 2
29.11. Severstal Cherepovec HC Barys Astana 3 : 1
25.11. HC Barys Astana Avangard Omsk 0 : 3
21.11. HC Barys Astana Torpedo N. Novgorod 2 : 3 +
04.12. Dynamo Moscow AK Bars Kazan 0 : 4
01.12. Dynamo Moscow Neft. Niznekamsk 3 : 0
29.11. Dynamo Moscow Yekaterinburg 5 : 4
25.11. Dynamo Moscow CSKA Moscow 3 : 2
22.11. Amur Khabarovsk Dynamo Moscow 1 : 2
Jak widać forma ekip jest zdecydowanie w innych punktach, Astana pogubiła się ostatnio przegrywając ostatnie 5 meczy (jeden po remisie w reg. czasie) natomiast Dynamo 4 spotkania wygrało o tylko ostatni trochę niespodziewanie przegrali. Myślę, że dziś już takiego wypadku przy pracy nie będzie i Dynamo pewnie wygra. Na wyjazdach Dynamo radzi sobie całkiem przyzwoicie i nie liczę że dziś ta statystyka się pogorszy:
MECZE WYJAZDOWE Dynamo
12 ( 8 - 1 - 3 ) 36 : 25 - 25 pt.
Zwycięstwa 8 / 12 66.7 %
Remisy 1 / 12 8.3 %
Porazki 3 / 12 25 %
Barys u siebie może i nie gra najgorzej bo 8 meczy wygrali, 5 zremisowali i 5 przegrali ale myślę, że na ten czas i na tę formę nie zdołają się w dzisiejszym meczu z liderem podnieść z kolan. A Dynamo ostatni mecz jak już pisałem przegrało i czuje na plecach oddech vice lidera z Mognitogorska, który traci do Dynama już tylko 1 pkt.
Podsumowując, myślę że to jest jednej z najpiewniejszych dzisiejszych typów w KHL po całkiem fajnym kursie, pozdro.
⛔ 100
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Spotkanie : IK Savehof - Aglomeracji Montpellier HB
Typ : IK Savehof powyżej 27.5
Kurs : 1.85
Bukmacher : Tobet
Analiza : W dzisiejszym spotkaniu 5.w tabeli Savehof ( bilans 1-0-5 bramki 173:215) podejmie 3.Montpellier ( bilans 4-0-2 bramki 194:162). Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna francuska, mimo tego zdecydowałem się na typ, iż gospodarze rzucą powyżej 27.5 bramki. W dotychczasowych meczach na własnym parkiecie szwedzka drużyna zdobywała średnio 31.3 bramki :
33:32 Savehof - Presov
31:41 Savehof - Veszprem
30:38 Savehof - Kolding
Mistrzowie Francji z kolei na wyjazdach tracą średnio 28.6 bramki :
31:33 Presov - Montpellier
28:36 Kolding - Montpellier
27:26 Veszprem -Montpellier
Po statystykach można wnioskować, że dziś padnie dużo bramek, stąd też mój typ, gdyż obie średnie są znacznie powyżej linii ustalonej przez buka. Pozdrawiam. ⛔ 100
 
C 0

casiash

Użytkownik
Spotkanie : BV Veendam - Agovv Apeldoorn
Typ : 1
Kurs : 2.00
Bukmacher : Bet-at-home

Analiza :
W dzisiejszym dniu na niewielkim stadionie De Langeleegte drużyna BV Veendam przyjmie drużynę z centrum Holandii. Drużyna BV Veendam mocno umocniła swój skład podczas przerwy między sezonami, o dziwo nie zajmuję wysokiego miejsca w Eerstedivisie. Ostatnie meczę obu drużyn nie wskazują na faworyta owego spotkania. Kierować mogę się tym, iż drużyna Agovv Apeldorn wystąpi bez podstawowego bramkarza Ale Geerta de Vriesa, który jest obecnie kontuzjowany, a zastąpi go młody niedoświadczony bramkarz Dan Huiskamp który nie odnotował udanego występu do tej pory. Kolejnym ważnym argumentem jest sprawa finansów klubu Agovv, owy klub jest zadłużony po same uszy i obstawiam jego spadek do Topklasse.
Ostatnie spotkania obu drużyn:
BV Veendam: R, R, P, W,W
Agovv Aperdoorn: W,R,P,W,W
przełożony.
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Nazwa Spotkania:SBV Excelsior - NAC Breda
Typ:2
Kurs:2.70
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Pierwotnie mecz miał się odbyć w sobotę lecz został przełożony na dzisiaj i prawdopodobnie się odbędzie.Nie wiem skąd tak wysokie kursy na gości chyba dlatego że jeszcze nie wygrali na wyjeździe, ale kiedyś muszą, no i chyba z takim słabym rywalem mogą wygrać, ostatnio ograli nawet PSV Eindhoven podwyższając wynik na 4:2 grając w dziesięciu.Nawet statystyka przemawia za NAC, ostatnie trzy spotkania wyjazdowe z Excelsiorem wygrali 3:0, 2:0, 3:0, dlatego zdecydowałem się zagrać ten typ.Po za tym gospodarze po raz ostatni wygrali z Bredą 11 lat temu, ale na wyjeździe, u siebie jeszcze ani razu nie wygrali.W żadnym meczu także nie padł remis.NAC wygrało 7 razy.Po trzech porażkach Excelsior wygrał u siebie z Venlo(przedostatnie miejsce) i zremisował wyjazd z Willem(ostatnie).Sam Excelsior plasuje się na 3 miejscu od końca, NAC zaś jest dziesiąte, jeśli dziś wygra to może awansować nawet na 8 miejsce(musiałby wygrać trzema bramkami).
przełożony.
 
C 5

cadd

Użytkownik
Spotkanie : Liverpool - Aston Villa
typ: 1
kurs: 1.62
buk: Ladbrokes
Analiza: Sporo typów na to spotkanie w dzisiejszych &quot;Typach dnia&quot; i już chyba wszystko o tym meczu było napisane, włącznie z tym, że to no bet ???? Liverpool niby faworyt, ale gra w kratkę i już nie raz zawiódł a także zaskoczył in plus swoich kibiców. Aston Villa jednak gra jeszcze gorzej. Poza tym to dla nich wyjazd a taki klub jak Liverpool nie powinien przegrywać u siebie z takim przeciwnikiem.
Typując na zwycięstwo gospodarzy porównałem kilku zawodników na najważniejszych pozycjach w obydwu drużynach. I tak:
Bramkarze:
Pepe Reina vs Bradley Friedel
Hiszpan jeszcze 2-3 sezony temu był w absolutnej czołówce światowej - obecnie zniżył loty ale w porównaniu z już 39 letnim Amerykaninem w bramce Aston Villi wydaje się być lepszym golkeeperem. Statystyki z tego sezony potwierdzają to - Reina wpuścił 19 bramek, Friedel 24
Obrońcy: Johnson, Carragher, Skrtel vs Young, Warnock, Dunne
Ci zawodnicy najczęściej wychodzą w pierwszym składzie obydwu drużyn. W Liverpoolu furrorę robi Słowak Skrtel, Johnson i Carragher to reprezentanci Anglii a wiec choćby te fakty przemawiają na korzyść gospodarzy. W Asto Villi wyróżnia się tylko Warnock, ale chodzi mi tu o ilość żółtych kartoników (7!!!). Reszta obrony gra jeszcze bardziej nieporadnie i poniżej oczekiwań.
Pomocnicy: Gerard, Rodriguez, Lucas, Raul Meireles vs Young, Downing, Albrighton, Petrov
Jak zwykle u gospodarzy rządzi Gerard (3 bramki) - nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Cennym nabytkiem jest również sprowadzony przed sezonem z Atletico Madryt Maxi Rodriguez (2 bramki).
W drużynie gości brakuje takiego lidera jak Gerard. Miał nim być doświadczony Francuz Robert Pires, ale zagreał tylko w dwóch meczach po czym trener Houlier (też Francuz) odsunął go od składu - oficjalnie kontuzja.
Napastnicy: Torres, Kuyt, N&#39;Gog vs Carew, ?, ?
Tu analiza jest prosta - napastnicy Liverpoolu wprawdzie nie błyszczą ale swoje już ustrzelili (w sumie 8 bramek). Aston nie ma w zasadzie czym straszyc - rutynowany Norweg Carew i Anglik Heskey najlepsze lata mają za sobą a w drużynie nie widać następców.
Podsumowując, uważam, że drużyna o takim potencjale jak Liverpool musi kiedyś ustabilizować formę i takich rywali jak Aston Villa ogrywać bez problemów. A więc czemu nie teraz?
✅ 62
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Spotkanie: IK Sävehof - Montpellier HB
Zakład: Liczba bramek drużyn w pierwszej połowie
Typ: Montpellier HB poniżej 18.0
Kurs: 1,85
Buk: tobet

Nietypowo bo na poniedziałek zaplanowano dokończenie 7. serii gier w Lidze Mistrzów szczypiornistów. Tak po prawdzie to kolejka i tak nie zostanie w pełni zakończona z uwagi na przełożenie spotkania Ciudad Realu z rosyjskim Sankt Petersburgiem. Skupmy się jednak na tym co dzisiaj przed nami. W Göteborgu, gdzie zwyczajowo rozgrywa swoje mecze w roli gospodarza ekipa Sävehof dojdzie do pojedynku w ramach rozgrywek grupy B. Gospodarze podejmować będą francuskie Montpellier i wielkich szans w tym spotkaniu nie mają. Drużyny dzieli różnica klas a uwidacznia ją sytuacji w tabeli tej grupy. Porażka w dzisiejszym meczu przekreśla szanse mistrza Szwecji w kontekście awansu do TOP16 ale inaczej po prostu być nie może. Ja jednak skupiam się na zupełnie innym aspekcie w tym meczu. Zaciekawiła mnie bowiem wystawiona przez tobet linia na liczbę bramek mistrza Francji w pierwszej połowie. Wynosi ona aż 18 trafień i moim zdaniem została ustalona troszeczkę zbyt wysoko. Taki stan rzeczy jest zapewne spowodowany ostatnimi dokonaniami obu drużyn. W swoim ostatnim domowym meczu Sävehof został wprost zdemolowany przez węgierskie Veszprem 31:41 tracąc aż 22 bramki w obrębie pierwszych 30 minut gry. Nie wiem gdzie byli wówczas myślami gospodarze bo na pewno nie na parkiecie w Göteborgu. Montpellier z kolei zaaplikowało duńskiemu Kolding 40 bramek z czego 19 w pierwszej odsłonie pojedynku. Wiadomo zatem skąd taka wysoka linia na dzisiejszy mecz. Ale po dogłębnej analizie dokonań Szwedów wynika fakt niezaprzeczalny że owszem tracą oni mnóstwo goli (215 w dotychczasowych 6 meczach, średnia 35,8/mecz) ale zdecydowaną ich większość po przerwie. Oprócz feralnego, wspomnianego wyżej szalonego meczu z Veszprem w żadnym z pozostałych 5 nie dali rywalom przekroczyć granicy 17 bramek w pierwszej połowie. Dokładnie tyle stracili na Węgrzech w pierwszej rundzie. Szczegółowe rezultaty dotychczasowych spotkań Sävehof przedstawiam poniżej:


Warto także zwrócić uwagę na mecz obu tych ekip rozegrany we Francji. Tam Montpellier grające w roli gospodarza rzuciło gościom ze Szwecji do przerwy bramek 16. Moim zdaniem istnieją duże szanse na to iż w dniu dzisiejszym przynajmniej w pierwszych 30 minutach Sävehof utrzyma koncentrację i poziom w defensywie. Tak jak już wspomniałem linia bardzo wysoka i mam nadzieję, że nie zostanie pokryta przez przyjezdnych.
Powodzenia :]
✅ 85
 
W 0

wiewi0r

Użytkownik
Spotkanie: Liverpool FC - Aston Villa
Zakład: Uda się obydwu drużynom strzelić gola?
Typ: 1 (Tak)
Kurs: 1.88
Buk: bwin
Analiza:
Dziś w Premier league bardzo ciekawe starcie. Zespół z Liverpoolu będzie podejmował na własnym boisku Aston Ville. Różnica punktowa między tymi zespołami to jedynie 2 punkty. Jest o co walczyć. Zwycięstwo za 3 punkty może dać duży skok w tabeli. Patrząc jednak na obydwie drużyny ciężko stawiać tu na wygraną Avston Villi. Lepszy personalnie Liverpool raczej odebrać sobie punktów nie pozwoli, jednak goście nie poddadzą się bez walki. Podejrzewam zacięty mecz i jestem pewien, że nawet jeśli to gospodarze wyjdą zwycięsko z tego pojedynku, to piłka przynajmniej raz wyląduje w ich bramce. Kolejnym, może mniejszym powodem do walki dla Astonu jest osoba Gerarda Houlliera, byłego trenera Liverpoolu (niby już 6 lat, ale sentyment pozostaje), nie wierzę że będzie się chciał słabo zaprezentować przed fanami swojego dawnego klubu. Co do statystycznych wyników nie ma co porównywać drużyn z wynikami sprzed sezonu/sezonów. Z roku na rok poziom się zmienia, następują zmiany w składzie i nie mam zamiaru przytaczać tu tyników z poprzednich spotkań, bo odbyły się one tak dawno, że na prawdę w tym momencie nie ma to znaczenia.
Także reasumując - liczę na dobry mecz i obustronną walkę, gole po obydwu stronach i ciekawe widowisko.

⛔ 100
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Union Berlin - VfL Bochum
Typ: X2
Kurs: 1,50
Buk: Expekt
Analiza
Bochum jest nieco wyżej w tabeli, w ostatnim czasie gra przeciętnie, ale mimo wszystko poza wpadką z Inglostadt nie notuje złych wyników. W ostatnim meczu Bochum pewnie pokonało Paderborn (3-0) po bardzo dobrym meczu. Union Berlin okupuje 14. miejsce tuż nad strefą spadkową. Podobnie jak w przypadku Bochum niezłe wyniki przeplatają się z kiepskimi. Ciężko jednoznacznie wskazać faworyta tego meczu, ale tutaj z pomocą przychodzą nam insiderowe informacje.
Bochum nie ma w sumie problemów ze składem.
Union Berlin dziś będzie musiał sobie za to radzić bez kilku kluczowych graczy. Pierwszy wielki problem to bramkarz. Co prawda zagra podstawowy goalkeeper - Jan Glinker, ale nie jest on jeszcze w pełni sił po odniesionej kontuzji. Taka sytuacja musi mieć miejsce, ponieważ dotychczas zastępujący go bramkarz Marcel Hottecke - też odniósł kontuzję, podobnie jak trzeci bramkarz. To nie koniec problemów z tyłu, niedostępny jest też Ahmed Madouni. Bardzo możliwe, że w pomocy nie zagra też dwóch ważnych piłkarzy: Mattuschka i Menz.
Dzisiejszy mecz kończący 15. kolejkę niemieckiej 2. Bundesligi wygląda na wyrównany, ale wobec braków w zespole gospodarzy stawiam na to, że Bochum zdobędzie dziś co najmniej 1 punkt.
✅ 50
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Spotkanie: Le Mans - Troyes
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Le Mans po słabym początku sezonu zaczęło grać na miarę oczekiwań kibiców jak i trenera. Gospodarze po ostatnich zdobyczach punkowych zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli, więc motywacji z meczu na mecz nie brakuje. Widać dużą poprawę w grze zespołu ale co najważniejsze dużą odporność... po przegranej na własnym terenie z Evian (1:3) ekipa Arnauda Cormiera wygrała wyjazdowe spotkanie z Tours (0:1). Bardzo dobrze spisuje się linia obronna zespołu, a wyróżniają się Sebastian Coricha i Khaled Adenin. Ekipa Troyes jest w zupełnie innej sytuacji, po dobrze zapowiadającym się początku sezonu, zespół gra ostatnio bez polotu, Troyes po słabych wynikach spadło w dół w ligowej tabeli, obecnie zajmując 11 pozycję. W zespole gości kontuzjowani są dwaj podstawowi obrońcy Florian Jarjat i Vincent Carliera a tekże: Duhamel, Sanz, Sidibe. W zespole Le Mans nie wystąpią: Gibaud, El Bahri, Béhé, Ekeng Ekeng, Louis choć nie ich nieobecności nie powinna martwić trenera. Jedynym zmartwienie jest wątpliwość co do występu Thorsteina Helstada. W tym spotkaniu liczę na dobrą postawę obronna gospodarzy która ostatnio spisuje się bdb, i ofensywę na która kibice Le Mans nie mogą narzekać.

✅ 75
 
S 133

safa02

Użytkownik
Spotkanie: La Coruna - Hercules
Typ: Over 3,5
Kurs: 5,00
Buk: Betfair
Analiza: W ostatnim spotkanie 14 kolejki Hiszpanskiej Primera Division na estadio municipal de Riazor w La Corunii lokalne Deportivo podejmuje Hercules Alicante. Gospodarze tego spotkanie po 13 spotkan zajmuja 15 lokata z 14 punktami. Goscie maja jeden punkt wiecej i zajmuja 13 lokata w tabelii. Deportivo po fatalnym poczatek sezonu zwlaszcza na wlasnym boisku, zanotowalo dwie wygranych z rzedu przed wlasna publicznoscia. Pilkarze Hercules po slynna wygrana na Camp Nou z Barcelona na wyjedzie zanotowali nie ciakwych wynikow. W dwoch ostanich spotkan na wyjedzie Hercules wysoko uleglo 0-3 z Osusona i z Espanolem. Deportivo na odwrot w dwoch ostanitch spotkan u siebie zanotowalo bardzo zadawalajace wynikow pokonujac 3-0 Malaga i Espanol. Napewno dzis gospodarze beda chcieli przedluzyc ta seria kiedy goscie beda chcieli ja przerwac. Deportivo w 5 ostnich spotkan ma bilans 3-1-0, co oznacza ze druzyna ta duzo lepiej sobie radzi niz na poczatek sezonu. Hercules w 5 ostanich spotkan ma bilans 2-0-3, co oznacza ze srednio sobie radzi. Faworytem tego spotkanie napewno bedzie Deportivo, ale uwazam ze nie mozna nie brac na serio pilkarze Hercules. Moim zdaniem zeby dzis wygrac Deportivo bedzie musialo nie raz pokoanc bramkarza rywale. Licze dzis na dobra passa gospodarzow na wlasnym bisku, oraz z strony Herculesa na doswiadczenie Trezegola i dobra skutecznosc Valdeza. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkaniu pomiedzy La Coruna i Hercules padnie wynik powyzej 3,5 goli.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom