>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 07.04.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
korbian 25

korbian

Użytkownik
Dyscyplina: Portugalia 1 Liga
Spotkanie:
SC Olhanense - Benfica Lissabon
(under/over 2.5)

Typ: 2
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet-at-home
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
- Dziś 21:15 spotkanie w lidze portugalskiej pomiędzy drużynami Olhanense i Benfica Lissbona.
Na wygraną przyjeznych jest zbyt mały kurs tak więc pokusze sie o over 2,5..
H2H obu drużyn :

Ostatnie spotkania Benfica Lissbona:

Benfica kończy swoje spotkania wysoką wygraną tak więc stawiam w tym meczu na over 2,5
kiepska analiza
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
07.04.2013 19:05 Baseball MLB
Detroit Tigers - New York Yankees
Wybrani pitchers J. Verlander - C. Sabathia
Typ (-1.5) 2
Kurs 3.75
Bet365
Po wczorajszym jednostronnym spotkaniu Tygrysków zakończonym zwycięstwem 8-4 spróbuje pograć na Jankesów ze względu na to że naprzeciw Verlandera zostanie wystawiony Sabathia solidny doświadczeniem zawodnik który będzie utrzymywał poziom drużyny którą powinien poprowadzić do zwycięstwa.Zastanawiałem się jakie zostaną ustalone kursy na niedzielne spotkanie i wkońcu się doczekałem odpowiedniej propozycji ze strony bukmachera Bet365 - Po solidnym kursie 3.65 gram handicapem -1.5 na gości dla mnie dość dobre rozwiązanie na dzisiejsze spotkanie.Chociaż spodziewam się zwycięstwa większą przewagą a kursy są bardzo kuszące -2.5 (5.35);-3.5 (8.50 !). Polecam
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Williams S. - Jankovic J.
2(+1.5sets)
4.05
Pinnacle
Rozpoczęcie spotkania nieco się opóźnia, więc pozwolę sobie dodać jeszcze typ.
Wczoraj wszyscy równo przekombinowali szukając układu i niespodzianki.. dzisiaj na układ nie ma co liczyć, ale na niespodziankę i owszem. Jankovic w tym sezonie powróciła do wysokiej formy - wygrana w Bogocie, półfinał w Miami, dzisiaj kolejna szansa na ostateczny triumf w Charleston; 12/12 wygranych na clayu robi wrażenie. sądzę, że spokojnie ugra seta z Sereną, która niby jest poza zasięgiem wszystkich inncyh tenisistek, jednak jest tylko człowiekiem i może mieć słabsze chwile. Ufam, że takowe przydarzą się w dzisiejszym finale, a Serbka skrupulatnie je wykorzysta i wygra przynajmniej jeden set. Po takim kursie grzechem byłoby nie spróbować.
✅ 305
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Curling - Mistrzostwa Świata - Mężczyźni
Spotkanie: Szkocja v Dania
Typ: Poniżej 11.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: bet365
Dwa bardzo wyrównane zespoły, czego najlepszym dowodem był ich mecz z fazy zasadniczej zakończony minimalnym zwycięstwem Szkotów (5-4). Stawką tego meczu jest brąz MŚ, więc prawie pewnym jest, że od początku będziemy świadkami bardzo uważnej gry. Obie ekipy będą chciały przede wszystkim zapobiec by rywale wykorzystali w którymś endzie przywilej ostatniego kamienia za więcej niż 1 punkt. Nie zdziwię się jeśli o medalu zadecyduje jedna partia, całkiem możliwe, że zobaczymy 2 lub 3 wyzerowane partie, kiedy układ kamieni nie będzie obiecywał dużej zdobyczy kapitanowie będą pewnie chcieli spróbować w następnej. W takim układzie najbardziej prawdopodobnym jest niski wynik i minimalne zwycięstwo którejś z ekip, dlatego under wydaje się najpewniejszym typem na ten mecz. ⛔ 100
 
incoguto 1

incoguto

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: LA Clippers – LA Lakers

Typ: Kobe Bryant zdobędzie 25 lub więcej pkt i Lakers wygrają
Kurs: 3,80
Bukmacher: WilliamHill
Godz. 21:30


Analiza:
Dziś kolejny typ na przełamanie – moje i Lakers tym razem. Lakersi walczą o grę w playoffach, więc muszą wygrywać kolejne spotkania, bo Utah czeka na ich porażkę. W derbach Los Angeles Lakersom do tej pory nie idzie – przegrali wszystkie trzy spotkania w tym sezonie. Tym razem jednak mobilizacja jest jeszcze większa, a szansy upatruję w tym, że do gry wrócił Gasol, który ostatnio rozegrał dobry mecz przeciwko Memphis i wydaje się, że dziś również nie powinien zawieść. Brakuje Nasha, więc Bryant gra ostatnio przeszło 40 minut w meczu, czyli szansa, że uzbiera 25 pkt jest bardzo duża, mimo iż musi pełnić rolę rozgrywającego. Dodatkowo należy zauważyć, że Clippersi grają ostatnio przeciętnie. Na sześć rozegranych spotkań tylko dwa wygrali, z czego jedno ze słabym Phoenix, a drugie z niewiele lepszym New Orleans. Wszystko zależy od gry Bryanta – jeśli zagra dobry mecz, to jest szansa na zwycięstwo. GO LAKERS ! ⛔ 100
 
smolinekk 24

smolinekk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: San Jose Sharks - Dallas Stars
Typ:Zwycięzca III tercji ( San Jose Sharks )


Kurs: 2,20
Bukmacher: bwin

Analiza:


Dziś w nocy o godzinie 22:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy San Jose Sharks ( 5 miejsce w tabeli z liczbą punktów 46), a Dallas Stars (13 miejsce w tabeli z liczbą punktów 37 ). Wydaje mi się ze San Jose wygra dzisiejsze spotkanie, tym bardziej ze rekiny grają na własnej tafli na której od pięciu spotkań nie odnotowali porażki . Natomiast jeśli chodzi o gości to rozczarowują oni forma, na pięć ostatnich spotkan na wyjeździe zaledwie dwa zwycięstwa. Grają bardzo słabo i myślę ze po okienku transferowym nie można spodziewać się cudów. Odejście kluczowych zawodników nie pomoże im w awansie do najlepszej ósemki. Może i w tym spotkaniu nie zobaczymy jakieś dużej ilości bramek lecz wydaje mi się ze lepszym zespołem po 60 minutach walki na lodzie będzie zespól rekinów. Kurs na zwycięstwo w regulaminowym czasie gry to 1.83 lecz ja osobiście pokuszę się na większy kurs i dam dziś na zwycięstwo po 3 tercji zespołu San Jose dodatkowo licząc jeszcze na jakiś gol do pustej bramki.
⛔ 100
 
kamcio48 14

kamcio48

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA 21.30
Spotkanie: LAC - LAL
Typ: Kobe Bryant under 44,5 (Punkty + Asysty + Zbiórki)
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Witam! Na dzisiaj taka propozycja. Linia na Bryanta wystawiona za wysoko. W betsson na to samo zdarzenie - 41,5. I to wydaje mi się bliższa prawdy. Derby Los Angeles szykują się wyśmienicie, na dodatek dla Lakersów jeszcze ważniejszy mecz, ponieważ walczą o Play-offy. Nie zagra dzisiaj Steve Nash (źródło - rotoworld). Kobe musi dzisiaj więcej rozgrywać, czyli asyst będzie miał około 10. Nie powinien za to forsować rzutów i zdobędzie około 22 pkt. A że grając prawie jako PG nie będzie zbierał aż tyle to zbiórek liczę mu około 7.
Ostatnie wyniki: ( Punkty,Asysty,Zbiórki)
Memphis 24:9:5
Dallas 23:11:11
Sacramento 19:14:9
✅ 83
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: San Jose Sharks - Dallas Stars
Typ: J.Thornton - zdobędzie gola w meczu
Kurs: 4,20
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Wieczorne spotkanie zaplanowane pomiędzy drużynami San Jose i Dallas odbędzie się o godzinę 22.00. Nie trzeba ukrywać że faworytem w tym spotkanie są rekiny, lecz ja dzisiaj nie będę obstawiać zwycięstwa danej drużyny lecz mój typ będzie się opierał na zdobywcy gola,a dokładniej chce obstawić że J.Thornton zdobędzie gola w meczu. Uważam, że kurs jest bardzo kuszący jak na zawodnika który ma 35 pkt w tabeli najlepszych strzelców. Oczywiście zgodzę się ze większość to zasługa asyst lecz J.Thornton jest obecnie w formie co pokazał w meczach z Minnesotą oraz Vancouver strzelając im gola. Wydaje mi się ze dziś San Jose które jest obecnie w bardzo dobrej formie i świetnie grające na własnej tafli strzeli parę goli drużynie Dallas a jednym z ich autorów będzie właśnie J.thornton będący obecnie w bardzo dobrej formie.
Ostanie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami zakończyły się następująco:
24.02.13 NHL Dallas Stars San Jose Sharks 3 : 1
04.04.12 NHL Dallas Stars San Jose Sharks 2 : 5
01.04.12 NHL San Jose Sharks Dallas Stars 3 : 0
09.03.12 NHL Dallas Stars San Jose Sharks 4 : 3 ( 3:3 w reg.)
03.02.12 NHL San Jose Sharks Dallas Stars 5 : 2
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom