>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 08.12.2010 (środa)

Status
Zamknięty.
figo17 48

figo17

Użytkownik
Spotkanie: Academica - Maritimo
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher; Bet365
Gospodarze przegrali dwa ostatnie spotkania z rzędu na własnym stadionie. Były to mecze z faworytami ligi czyli FC POrto i Sportingiem Lizbona. Goście notują serie remisów. Ostatni mecz był w ich wykonaniu zwycięzki. Prawdopodobieństwo tego, że kolejny mecz zremisują bądź wygrają jest nikłe. Do tego dochodzi fakt, że gospodarze chcą koniecznie wygrać na własnym stadionie dla swoich kibiców (2 porażki z rzędu u siebie). Mysle ze academica wygra różnicą dwóch goli conajmniej i udowodni kto jest lepszy.
⛔100
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
Spotkanie: CSKA Moskwa - Valencia
Typ: Valencia -2.5
Kurs: 2.80
Buk: Bet365
Analiza: Z racji tego, że tu kolega mnie wyprzedził z Valencią -3.5 to ja daje min pewniejszy typ. Dlaczego Valencia?
1. Po pierwsze mocniejszy skład od CSKA
2. Valencia jest w zdecydowanie lepszej formie. Zwycięstwo nad Panathinaikosem 4 pkt i to jeszcze w Atenach świadczy o tym, że zespół ten jest w świetnej formie. natomiast CSKA spisuje się poniżej oczekiwań a poza tym granie na 3 frontach: Eurolidze, VTB oraz lidze rosyjskiej zdecydowanie nie służy moskiewskiej drużynie.
3. Pierwszy mecz zdecydowanie na korzyść Valencii 82-57. Porażka 25 pkt w koszykówce to jest przepaść.
4. Motywacja zdecydowanie po stronie Valencii bowiem walczą oni o awans do następnej fazy Euroligi i mają na to spore szanse, natomiast CSKA ma nikłe szanse na awans i wydaje mi się, że ruski raczej skoncentrują się na lidze VTB bo tam im lepiej idzie.
5. na koniec takie moje spostrzeżenie - rosyjskie drużyny zawsze słabo grają przeciwko hiszpańskim zespołom
⛔100
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Cluj - Roma
Buk: expekt
Typ: X
Kurs: 3.40
Czas rozpoczęcia: 20:45
Analiza:
I znowu remisik, tym razem mniej pewny niż 2 poprzednie które typowałem, lecz nadal jest to tylko moje przeczucie bo remisów nie da się podpierać za bardzo statystykami (no chyba, że ktoś notorycznie by remisował, tylko kiedyś passa musi sie skonczyc). Oczywiście Roma musi to wygrać, sytuacja w tabeli wcale nie jest taka różowa, mim że Bayern zapewne wygra z Basel. Powiem tak - Cluj jest najsłabszą drużyną tej grupy, ale ma szanse chociaż na awans do LE (3 miejsce), powinni się sprężyć, Roma za to jest słaba na wyjazdach i mimo, że czuje over 2.5, to kurs na remis jest wyższy, Cluj ma atut własnego boiska, gole tu być powinny, ale wg mnie będzie mniej więcej równo tych goli, stąd typ na remis, choć Zilina - Sp. Moskwa to bardziej remisowy typ : D ale Roma mnie tyle razy zawiodła...
✅240
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Szachtar Donieck (-1 AH) - Sporting Braga
Typ: 1 ( w przypadku wygranej jedną bramka zwrot pieniędzy)
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet365
Spotkanie ostatniej kolejki w fazie grupowej w grupie H. Szachtar aby awansować z pierwszego miejsca musi zremisować ale wydaje mi się że zagrają na luzie i będąc w obecnej formie nie trudno im będzie poradzić sobie z fatalnie spisującą się w meczach wyjazdowych Bragą. Goście grają przyzwoicie ale tylko na swoim terenie, dziś jadą na daleką Ukrainę gdzie będzie panować niższa temperatura niż ta do której są przyzwyczajeni i to też może mieć wpływ na ich gorszą postawę w tym meczu. Liczyłbym tutaj na łatwe zwycięstwo gospodarzy i to może nawet kilkoma bramkami.
✅80
 
boczek1989 0

boczek1989

Użytkownik
Spotkanie: Budvanska Rivijera Budva - Jastrzębski Węgiel S.A.
Typ: Budvanska Rivijera Budva - 1,5 seta
Kurs: 2,4
Bukmacher: Bwin
Analiza: Mecz ligi mistrzów mężczyzn w siatkówce. Jest to trzecia kolejka tych rozgrywek, gospodarze do tej pory wygrali u siebie gładko 3:0 z Olimpiakosem i przegrali na wyjeździe 0:3 z Ach Volley a goście ponieśli dwie porażki na wyjeździe 2:3 z Olimpiakosem a u siebie 1:3 z Ach Volley. Zdecydowanym faworytem tej grupy jest właśnie Ach Volley a o drugie miejsce rozegra się walka między tymi drużynami które dziś spotkają się na parkiecie. Gospodarze są faworytem tego meczu i powinni bez problemu poradzić sobie na własnym parkiecie z Jastrzębskim Węglem a przyjezdni jeśli ugrają choćby seta to będzie wszystko na co mogą liczyć z dzisiejszym meczu. Każdy kto śledzi i ogląda trochę siatkówkę widzi że Jastrzębianie grają w tym sezonie w kratkę i mają słabszy skład niż w zeszłym sezonie a gospodarze bardzo skupiają się na rozgrywkach ligi mistrzów Pewna jedynka po odjęciu 1,5 seta ????
⛔100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Spotkanie: Al Wahda v Hekari Utd
Typ: Over 4,5
Kurs: 4,5
Bukmacher: Betfair
Analiza: W pierwszym spotkanie klubowych mistrzostwa swiata ktore ma wylowic kolejnego polfinalista tych rozgrywek, na stadionie Mohammed Ibn Zayed w Abu Dhabi spotykaja sie Al Wahda i Hekari United. Faworytem tego spotkanie bedzie druzyna z Zjednoczonych Arbaskich Emiraty Al Wahda ktora gra u siebie i napewno zrobi wszystko zeby zadowolic swoich kibicow i zagrac w dalszej rundzie. Druzyna z Papua Nowa Gwinea jest najslabsza druzyna ktora zagra w tych rozgrywkach. Al Wahda w tym sezonie juz kilka razy pokazala ze kiedy gra przeciwko slabszego rywala moze zdobywac kilka gole. Pilkarze Al Wahde dobrze sie przegotowywali do tego turnieju i sa w dobrej dyspozycji. W 4 ostanich spotkan Al wahda zdobylo 12 gole wygrywajac 2 krotnie i remisujac w 2 spotkan w tym 2-2 przeciwko silna Saudyjska druzyna Al Shabab. Zdobywca lidze mistrzow w Oceanii, druzyna Hakari bedzie chciala udowodnic ze nie przez przepadek pokonala mistrza Nowej Zelandii. Napewno goscie beda chcieli rownierz z jak najlepszej stronie sie pokazac w to spotkanie. Mysle ze dzis obie druzyny zagraja z duza determinacja zeby osignac dobry wynik. Licze na dobra skutecznosc napastnikow obie druzyn szczegolnie Baiano pilkarz Al Wahdy.
Uwazam ze gospodarze nie zadowola sie minimalna wygrana dzis. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Al Wahda i Hekari Utd padnie wynik powyzej 4,5 goli.

⛔100
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Spotkanie: Arsenal Londyn - Partizan Belgrad
Typ: Marouane Chamakh over 1,5 goals
Kurs: 5,10 (5,00)
Bukmacher: Tobet
Dziś mecz, którym murowanym faworytem jest zespół z Anglii. Bo kto wyobraża sobie dalszą fazę tych rozrywek bez zespołu Arsenalu?
Myślę, że nawet sympatycy Chelsea, Tottenhamu czy Manchesteru nie wierzą, że Partizan jest w stanie urwać punkty Kanonierom.
Partizan zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 0 punktów i nie ma nawet szans na grę w Lidze Europejskiej. Ich bilans wynosi 1:10. Natomiast Arsenal jeśli nie wygra z Partizanem a zwycięstwa zespołu z Portugalii dojdzie w równoległym spotkaniu Shakhtaru z Bragą, automatycznie Arsenal odpada z tych rozgrywek.
Najprawdopodobniej nie wystąpi Laurent Kościelny, a na pewno Cesc Fabregas. Szczególnie ten drugi to znaczący zawodnik drużyny, ale mimo to &quot;dzieciaki Wengera&quot; spokojnie powinni poradzić sobie w meczu z Partizanem.
Głównym strzelcem zespołu w LM jest właśnie Marokańczyk Chamakh (5/3), który wystąpi wraz z Arshavinem w ataku. Jeśli losy tego spotkania nie będę podobne jak do tego wczorajszego w Lyonie, to Arsenal na luzie strzeli 3-5 bramek. Myślę, że 2 bramki strzeli Chamakh, a po jednym trafieniu dołoży Nasri, Walcott i Arshavin.
⛔100
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie: skra - friedrischafen
typ DW 3-1
kurs 3,50
expekt
analiza:
przed nami 3 seria gier siatkarskiej ligi mistrzow. naprzeciwko siebie stana- mistrz Polski Skra Belchatow oraz niemieckie friedrischafen. Skra ostatnio w piekielnej formie. w dwoch porzednich meczach ligi mistrzow nie stracila nawet seta pokonujac kolejno na wyjezdzie Zelau oraz przed wlasna publicznoscia odprawiajac z kwitkiem slynne wloskie trentino. Rowniez w rozgrywkach ligowych radzi soboie rewelacyjnie(ostatnio wygrana na wyjezdzie za 3 punkty w Jastrzebiu). Frierdischafen w poprzednich meczach Ligi mistrzow wpierw przegral po tiebreaku we Wloszech 3-2 by pozniej uporac sie z Zelau u siebie 3-1. ostatnio przegrana w lidze W Haching 3-2. Dzis zapowiada sie kolejna gladka wygrana Skry, mysle ze bedzie to kolejne zwyciestwo gospodarzy za 3 pkt. ostatnio graly ze soba te zespoly 2 lata temu, wowczas skra przegrala u siebie 0-3. dzis szansa na rewanz-typuje 3-1 dla Skry.
⛔100
 
rozpen 22

rozpen

Użytkownik
Spotkanie: Arsenal vs Partizan
Typ: Wielokrotny DW 4-0, 5-0 lub 6-0
Kurs: 4.75
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Witam! Środa godzina 20;45, Londyn, The Emirates Stadium. Miejsce na którym odbędzie się spotkanie o być albo nie być Kanonierów. Faworytem oczywiście w moim przekonaniu jak i mediów są Londyńczycy. To właśnie im potrzebne są trzy oczka, by awansować do kolejnej fazy, 1/8 ligi mistrzów. Gościom jako liderom Serbskiej Ekstraklasy, w LM idzie tragicznie, ostatnie miejsce z 0 punktami na koncie tylko demotywuję do wybiegnięcia na boisko. Mecz ten dla Partizanów jest meczem o nic, otóż nie mają już szans na żaden awans. Natomiast gospodarze w pełni skupieni i potrzebujący punktów, muszą dzisiaj po prostu rozmieść rywali. Kibicie, zapewne jak i piłkarze Arsenalu nie dopuszczają do siebie myśli by pożegnać się z rozgrywkami LM już w fazie grupowej. Co mnie jeszcze bardziej utwierdza o ich wygranej. Typ dość ryzykowny, ale jak już snajperzy w Londynu zaczną strzelać, to mam nadzieję, że nie przestaną.
Skład Arsenalu:
Łukasz Fabiański - Keran Gibbs, Johan Djourou, Sebastien Squillaci, Bacary Sagna - Alex Song, Denilson, Samir Nasri - Theo Walcott, Marouane Chamakh, Andriej Arszawin.
⛔100
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Granollers- Arrate
Typ: 1( -4,5)
Kurs: 1,5
Buk: bet365
14. kolejka Ligi Asobal. Gospodarze, zajmuja obecnie 4. miejsce w tabeli. Spisuja sie znakomicie. Do tej pory przegrali tylko 2 razy, ale z ekipami najwyzszego europejskiego formatu: Ciudad Real oraz Barcelona.
Gospodarze w spotkaniach u siebie: 4-1-1. Remis zanotowali w pierwszym meczu sezonu z Aragon 32-32. 3 z 4 wygranych odniesli natomiast w wysokich rozmiarach: 36-28 z Antequera( 10. miejsce), 39-28 z Puerto Sagunto( 13.miejsce), 33-23 z San Antonio( 7. miejsce). Poza tym ograli 31-30 mocne Ademar( 3. miejsce).
Ich rywal, Arrate to w tej chwili 14. zespol. Jak do tej pory odniesli zaledwie 2 zwyciestwa. Na wyjezdzie slabo: 1-1-4, przegrali ostatnie 3: 26-33 z San Antonio, 28-32 z Aragon( 6. miejsce) oraz 24-28 z Torrevieja( 12. miejsce).
Roznica klas zdecydowanie przemawia na korzysc szczypiornistow Granollers. Sadze, ze bedzie to widac na parkiecie i gospodarze odniosa kolejne, wysokie zwyciestwo.
✅50
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Spotkanie Czechy Estonia ( floorball)
typ Czechy - 6 europejski handi
kurs 1.95
tobet
We floorballu licza sie tylko skandynawowie oraz czesi. Estonia to przecietna druzyna która potrafiła pokonac słaba Australie oraz przecietne Niemcy ale w meczu z pepiczkami nie maja zadnych szans. Czesi na tych mistrzostwach rozjezdzaja na razie słabszych przeciwnikow roznica 15 - 21 bramek, dzisiaj rowniez na 100 % wygraja a róznica w mojej ocenie powinna wyniesc od 6 do 10 bramek.

⛔100
 
P 0

ptr

Użytkownik
Spotkanie: Zilina - Spartak Moskwa
Typ: 2
Kurs: 2.42
Buk: PinnacleSports
Spartak zakończył już rywalizację w lidzę rosyjskiej i bez presji przystąpi do spotkania z Ziliną. Rosjanie ostatnio w Lidze Mistrzów wysoko przegrali z Olympique Marsylia, ale mistrz Francji to rywal z wyższej półki. Tymczasem słaba Zilina, którą w pierwszej serii Spartak pewnie pokonał 3:0, nie powinna być rywalem trudnym do ogrania. W LM spisuje się fatalnie. 0 punktów, bilans bramek 2-17. Wszyscy pamiętamy chyba porażkę z OM 0:7. Nawet jeśli rozluźnieni Rosjanie nie zagrają w tym meczu z maksymalnym zaangażowaniem, nie powinni mieć problemu z pokonaniem słabeusza. Choć w swojej lidze jest liderem, Liga Mistrzów dla tej drużyny to obecnie jeszcze zdecydowanie za wysokie progi.
✅142
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Spotkanie: Milan - Ajax
Typ: DW 1-1
Kurs: 7,0
Bukmacher: Tobet
Analiza: Milan bez Abbiatiego (GK), Nesty(D), Oddo (D) i Inzaghiego (S). Na pewno kluczowe są dwie pierwsze absencje. Za Abbiatiego zagra Amelia, a za Neste prawdopodobnie Yepes. Obaj niepowołani piłkarze stanowią trzon defensywy Milanu - wprowadzają spokój, jakość i doświadczenie. Ponadto ponoć na ławce usiądzie Ibrahimovic, więc goście będą mogli nieco więcej sił skupić na ofensywie. Zambrotta raczej też na ławce. Widzę więc sporą szansę na gola dla Ajaxu, tym bardziej, że mają kim straszyć z przodu. Jednak mimo wszystko mając w pamięci wiele meczów Milanu z tego sezonu, Ajax może pokusić się tylko o jednego gola.
Milan bez wspomnianego już wcześniej Zlatana Ibrahimovica, może naprawdę mieć problem w ofensywie, tym bardziej, że to Szwedowi zawdzięcza najwięcej goli i asyst. Robinho powoli dochodzi do formy, ale jakoś nie widzę jego duetu z Ronaldinho. Ewidentnie brakuje dzisiaj Milanowi snajpera, przynajmniej na papierze. Grają jednak u siebie, przed własną publiką i ze słabym defensywie w tym sezonie Ajaxem. Dlatego uważam, ze 1-1 jest całkiem możliwe ;) Remis dla Ajaxu zły nie bedzie. Nowy trener Frank de Boer moim zdaniem w zupełności zadowoli się podziałem punktów.

⛔100
 
G 0

gacolinho

Użytkownik
Spotkanie: FC Shakhtar Donetsk-Sporting Braga
Typ: Rezultat po I połowie: X
Kurs: 2,30
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Moj typ na dzisiejszy dzien to mecz w LM pomiedzy mistrzem Ukrainy a mistrzem Portugali.Faworytem bukmacherów jest druzna z Ukrainy.Jednak ja mam swoje zdanie zakończenia w tej grupie moga bys rożne gdyz az 3 druzyne nie będą kalkulować i zagrają o pełną pulę po to by awansowac do dalszej fazy rozgrywek.Narazie liderem grupy jest Szachtar, który zgromadził na swoim koncie 12 punktów,jednak rywale sa za plecami tracac 3 oczka,dlatego takze Shachtar wciąż ma o co grać poniewaz w skrajnym przypadku moze nie awansowac.Takze i dzisiejsi goscie moga ugrac korzystny wynik,ktory moze dac im w ogolnym rozrachunku awans.Czeka nas bardzo wyrownane spotkanie ktore moim zdaniem roztrzygnie sie w II polowie na korzysc ktorejs z druzyn.Pierwsza połowa bedzie zachowawcza z obu stron gdyz strata gola moze pogrzebac mysl o zdobyciu 3 punktow co za tym idzie dalszego awansu .Powodzenia!!!
✅130
 
T 0

tomiko

Użytkownik
Spotkanie: MSK Zilina - Spartak Moscow
Typ: 1
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
A ja tak trochę na przekór. Zilina już w ostatniej rundzie Ligi Mistrzów udowodniła, że nie jest drużyną, na której punkty zdobywa się z łatwością. Niewątpliwym faworytem jednak i tak jest Spartak. Wydaje mi się jednak, że gospodarze będą chcieć koniecznie dobrze zaprezentować się przed swoją publicznością, w końcu to ich ostatni mecz w Lidze Mistrzów, a jeszcze ani jednego spotkania nie wygrali. Remis zdecydowanie mi pokrzyżuje plany, wątpię, że Zilina będzie prowadziła otwartą grę, raczej będzie skupiała się na obronie, jednak liczę na kontry. Spartak grę w Lidze Europejskiej ma praktycznie zapewnioną, u siebie wygrał z Ziliną 3:0, jednak wiemy jak gra się w Moskwie, całkiem inne warunki pogodowe. Dzisiaj myślę, że zawodnicy gości jakoś szczególnie nie będą się wysilać, więc jeśli stracą bramkę, nie będą chcieli za wszelką cenę, nie wiadomo jakim kosztem ją odrabiać. Oba zespoły w swoich ligach prezentują dość wyrównaną formę. Kurs ciekawy, szkoda nie skorzystać z takiej oferty.
⛔100
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Spotkanie: Arsenal Londyn - Partizan Belgrad
Typ: Pierwsza połowa over 1,5 bramki
Kurs: 2,00
Buk: Betgun
No to się strzelanina szykuje dzisiaj w Londynie. Arsenal nie może sobie do tego meczu podejść na luzie bo stawką, wciąż jest awans do fazy pucharowej. Nie sądzę aby Arsenal był w stanie przegrać ten mecz. A aby go nie przegrać to trzeba wygrać, a najlepszy na to sposób to strzelanie bramek. A jak wiemy z całej fazy grupowej, arsenal potrafi to robić. Co prawda ostatni mecz z Bragą, moze nie jest tego dobrym przykładem, ale wtedy piłkarze nie byli dość zmotywowani (czytaj: olali mecz), no i nie było to na Emirates Stadium. A tam Aresenal radzi sobie nieźle. Jeśli Szachtarowi udaje się wbić 5, a Bradze 6 goli, to powinni sobie poradzić, również z najsłabszym w grupie Partizanem Belgrad. Czuję, że dzisiaj Kanonierzy, wyjadą, swoimi armatami, i już do przerwy, będzie 2 lub 3 do zera. A jak Fabian jakiegoś kiksa będzie miał, to tez do typu się liczy ;).

⛔100
 
K 0

kolaa

Użytkownik
Real Madrid - Auxerre
typ 2
kurs 9,50
Bwin
Kurs rewelacyjny i trzeba to puścić przynajmniej za drobne. Bardzo bezpieczny wydaje się typ +1,5 na Francuzów bądź +1 (przy remisie zwrot) kursy ponad 2,50. Ja gram czystą 2 sądzę, że są spore szanse aby AJA wygrało. Real zagra w całkiem rezerwowym składzie i bez Mourinho. Muszę jednak zaznaczyć, że Aja zagra bez Jelenia i Cedrica Hengbarta. Rezerwy Realu już nie raz pokazały że najlepiej grzeją ławę, i wpadka z AJA, która nic w sytuacji nie zmienia (awans z pierwszego miejsca) może się przydarzyć. Francuzi będą walczyć o awans do ligi Europejskiej i nie są na straconej pozycji. Kurs jest rewelacyjny a trzeba pamiętać, że Francuzi bardzo dobrze czują się z gry z kontry. Przy niezgranej obronie królewskich może coś wpaść do bramki Dudka. W pierwszym meczu AJA zagrało bardzo dobrze w obronie jednak przegrali 1:0. Teraz z rezerwami może być tylko lepiej
⛔100
 
K 3

kamil1014

Użytkownik
Spotkanie: Arsenal Londyn vs Partizan Belgrad
Typ Arsenal -3
Kurs 2.62
Buk: bet365
Analiza:
Arsenal wciąż niepewny awansu do fazy pucharowej, obecnie zajmując 2 miejsce z identyczną iloscią punktow jak druzyna z miejsca trzeciego (Sporting Braga). Zdecydowanie lepszy bilans bramkowy promuje Arsenal. Mozliwosc zajecia nawet peirwszego miejsca sprawia że Arsenal zrobi wszystko zeby ten mecz wygrac. Wszyscy wiemy jak ofensywny stylk gry prezentuje druzyna z Londynu. Bilans bramkowy 15:6 co daje srednia 3 bramki strzelone na mecz. Dzisiaj zdecydowanie najlatwiejszy mecz w calej grupie, z zdecydowanie najslabszym zespolem, ktory nie zdobyl nawet 1 punktu w dotychczasowych meczach. Arsenal jest liderem angielskiej ligi i radzi sobie w tym sezonie bardzo dobrze. Gospodarze swietnie grają w meczach o stawke z slabszymi druzynami, nie radza natomiast gdy druzyna na przeciwko jest ulozona taktycznie, a tak dzisiaj nie będzie.
⛔100
 
reptile 3

reptile

Użytkownik
Spotkanie: Cluj-Roma
Typ : X (Goście wygrają: nie ma zakładu)
Kurs : 1.75
Buk: Bwin
Analiza: Cluj już pożegnał się już z europejskimi pucharami. Nie ma nawet szans na Ligę Europy ponieważ Basel ma korzystniejszy bilans. Oznacza to , że Rumuni raczej nie będą wybitnie zmotywowani na to spotkanie. W lidze tracą do miejsca gwarantującego Ligę Mistrzów aż 15 punktów-i właśnie na odrabianiu strat na krajowym podwórku będą się teraz chcieli skoncentrować,dla nich przygoda z Europą w tym sezonie już się skończyła. Zespół gości zaś musi zdobyć jeden punkt by awansować dalej i nie oglądać się na Arsenal w meczu z Partizanem. Myślę, że jest to dla wicemistrzów Włoch zadanie bardzo proste i powinni się z nim bez większych problemów uporać. Raczej nie będą wściekle atakować, gdyż zadowolą się w pełni remisem. Sądzę, że postawią kropkę nad &quot;i&quot; i po meczu z Cluj będą cieszyć się z awansu do dalszych gier. Remis jest tym bardzie prawdopodobny,że w grupie E takiego wyniku jeszcze w tym sezonie nie było. W razie zwycięstwa Romy podpieram się opcją no bet. Polecam.
✅75
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie; Arsenal- Partizan
Typ; Maroune Chamakh over 1,5 goals
Kurs; 5,10 --&gt; 5,00
Buk;Tobet

Analiza;

Już za chwilę bardzo ważne spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy Arsenalem Londyn a serbskim Partizanem. Gospodarze na Emirates Stadium muszą dziś wygrać jeśli chcą sobie zapewnić awans do dalszej fazy rozgrywek. To, że Arsenal wygra jest pewne w 100% ale kursy na zwycięstwo Kanonierów są marne oscylują w granicy 1,10. Ja jednak zdecydowałem sie wybrac inny typ, Maroune Chamakh over 1,5 bramki. Egipcjanin w tym sezonie jest w bardzo dobrej formie i myślę że strzeli przynajmniej 2 bramki serbskiej drużynie. Uważam,że Arsenal bez żadnych problemów poradzi sobie z Partizanem i wygra to spotkanie róźnicą 4-5 goli a mój typ na Chamakha okaże się poprawny, ale przy takim kursie aż szkoda tego nie zagrać. Typ by Tobet.com
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom