>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 09.05.2011 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 9 maja


Typy podajemy według wzoru:


Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
ultimate 68

ultimate

Użytkownik
vs

Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy - Serie A
Spotkanie: Juventus Turyn - Chievo Verona
Typ: brak gola przed 25 minutą
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza:

Stadio Olimpico di Torino, mecz kończący 36 kolejkę włoskiej Serie A pomiędzy Juventusem a Chievo. Faworytem zdecydowanie jest drużyna gospodarzy, stąd niskie kursy bukmacherów na zwycięstwo &quot;Starej Damy&quot;. Ekipa z Verony zajmuje aktualnie 13 miejsce w tabeli i nie walczy już praktycznie o nic, natomiast Juventus liczy się jeszcze w walce o grę w europejskich pucharach i na pewno motywacji by wygrać piłkarzom &quot;Starej Damy&quot; nie zabraknie. Nie przewiduję jednak zaciętego spotkania i myślę, że mecz będzie prowadzony pod dyktando gospodarzy, którzy nie będą forsować tempa i spokojnie poczekają na swoje okazje do zdobycia gola. Poza tym statystycznie obie drużyny nie należą do szybkich egzekutorów i pierwsze swoje bramki zdobywają średnio w 39 i 47 minucie, a więc sugeruję zagrać na brak gola przed 25 minutą meczu, tym bardziej, że w bezpośredniej konfrontacji obu drużyn w 5 ostatnich spotkaniach tylko 1 raz bramka padała przed upływem 25 minuty. Mój typ: brak gola przed 25 minutą, a tym których nie przekonałem proponuję grę na Juventus po niższym kursie.​
⛔ 100
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kosz, NBA
Chicago - Atlanta
Chicago Bulls -3.5
1.952
Pinnacle

Pierwszy mecz był tylko lekką wpadką Bulls. Potem w drugim pokazali moc, a w 3 nic nie zrobili sobie z tego, że przenieśli się do Atlanty. Bulls mają zdecydowanie więcej argumentów. Przede wszystkim mają Rose&#39;a, który jak ma dobry mecz jest nie do zatrzymania, tak jak w game 3. Mają Denga, który spokojnie zapewnia kilkanaście punktów w meczu, Noaha, który pozwala Horfordowi na średnio 8 punktów w meczu. Korvera, który jak trzeba to sypnie trójkę. Bogansa, który nie pozwala na wiele Johnsonowi (no poza 1 meczem, ale to mówiłem, wpadka Bulls). I nawet mimo słabej gry Boozera starczy to na Atlante. Smith nie szaleje, Horford już pisałem jest odpowiednio ograniczony przez Noaha, Crawford to nie ten Crowford co z serii z Orlando. Wg mnie różnica między tymi ekipami widoczna jest gołym okiem i dziś liczę na potwierdzenie.
⛔ 100
 
leito 21

leito

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Fulham-Liverpool
Typ: 2
Kurs: 2.35
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dziewiątego maja w Premier League to mecz Fulham – Liverpool. Będzie to spotkanie zamykające 36 kolejkę ligi. Obecnie zajmujący 6 pozycję Liverpool pojedzie do Londynu do tamtejszego Fulham, obecnie 9 miejsce w tabeli. W tym sezonie Fulham gram dobrze, a od Liverpoolu chciało by się oczekiwać więcej, no ale cóż jest jak jest. W tym meczu nie możemy wyraźnie wskazać faworyta spotkania. Piłkarze Liverpoolu jakby się rozkręcają z kolejki na kolejkę i pokazują ładną grę i niezłe wyniki. Celem Liverpoolu jest jak najwyższa pozycja w lidze, dzięki której zespół mógłby wystąpić w europejskich pucharach. Mój typ jest to zwycięstwo Liverpoolu, nad którym można by było polonizować jeszcze długo, ale chyba nie ma potrzeby.
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: San Jose Sharks - Detroit Red Wings
Typ: San Jose
Kurs: 2.32
Bukmacher: betfair
Analiza:
Piąty pojedynek drugiej rundy play-off pomiędzy San Jose Sharks a Detroit Red Wings. Detroit w ostatnim meczu udało się wyjść obronną ręką z praktycznie przegranego już meczu zdobywając gola w ostatnich minutach trzeciej tercji (4-3 końcowy wynik). Dzięki temu mają pierwszą wygraną z San Jose na swoim koncie. Stan rywalizacji więc jest nie 4-0 jak było można przypuszczać, a 3-1 dla San Jose i dzisiejszy mecz będzie kluczowym dla losów rywalizacji. Dzisiejsza przegrana Red Wings przekreśli ich szanse na awans do kolejnej rundy - San Jose mają mecz u siebie i powinni to wykorzystać. W meczach bezpośrednich rundy zasadniczej sezonu to San Jose wygrało 7 na 8 spotkań ogółem, a 3 na 3 u siebie zatem są dużym faworytem tego spotkania. Mecz powinien obfitować w bramki (conajmniej 5) dlatego, że drużyny te mają kłopoty w defensywie, ale grają podobnym stylem gry i to skutkuje bramkami raz po raz z każdej ze stron. Tak naprawde bukmacherzy stawiają 51 do 49 na korzyść San Jose więc możemy być świadkami remisu. Ja jednak postawie na San Jose ponieważ ostatnie 5 pojedynków rozstrzygał właśnie jeden gol. San Jose było faworytem sześciu z dziesięciu ostatnich pojedynków z Red Wings i 7 razy wygrywali, najczęściej u siebie.
⛔ 100
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia, Tippeligaen
Spotkanie: Sogndal vs. Viking
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Spotkanie w ramach 6. kolejki norweskiej Tippeligaen pomiędzy drużynami Sogndal i Viking zostanie rozegrane dziś o godzinie 19:00 na stadionie Fosshaugane Campus (Sogndal). Myślę, że w tym mecz padnie przynajmniej 3 bramki. Oba zespoły sezonu nie zaczeły zbyt dobrze, bo obecnie po pięciu kolejkach zajmują dwa ostatnie miejsca w tabeli. Sogndal to w tym sezonie beniaminek w Tippeligaen, który pewnie awansował z pierwszego miejsca z Adeccoligaen. Ostatnio te zespoły miały okazję się spotkać 6 lat temu i podczas tych spotkań większość meczów kończyła się overem, bywały mecze gdzie padało więcej niż 4 bramki. Sogndal na własnym boisku strzela dość sporo goli, ostatnie mecze tej drużyny na własnym boisku przedstawiają się następująco:
18/07/10 Sogndal 4 - 3 Follo
01/08/10 Sogndal 5 - 1 Strommen
25/08/10 Sogndal 2 - 2 Bryne
29/08/10 Sogndal 2 - 0 Moss
12/09/10 Sogndal 3 - 0 Mjondalen
26/09/10 Sogndal 2 - 1 Alta
20/10/10 Sogndal 2 - 0 Fredrikstad
24/10/10 Sogndal 0 - 1 Sandnes Ulf
03/04/11 Sogndal 1 - 4 Odd Grenland
17/04/11 Sogndal 0 - 0 Tromso
Na 10 ostatnie spotkań przed własną publicznością Sogndal w 7 meczach sam strzelił przynajmniej 2 bramki. Wprawdzie w Tippeligaen dzisiejszym gospodarzą nie idzie zbyt dobrze jeśli chodzi o zdobywanie goli, ale Viking to przeciętniak ligowy, który sezony kończy z reguły gdzieś w środku tabeli, więc takimu przeciwnikowi na własnym boisku Sogndal jest z pewnością w stanie strzelić z 2 bramki tym bardziej, że goście przecież w tym sezonie znajdują się obecnie 1 miejsce wyżej od Sogndalu. W ostatnich 10 meczach wyjazdowych Vikingu padło 6 overów. Viking dużo strzela i sporo traci. Strzelenie beniaminkowi gola nie powinno być jakoś specjalnie trudne, dla zespołu który już gra trochę sezonów w najwyższej klasie rozgrywek w Norwegii. Tak więc sądzę że padnie dziś troche bramek, myślę że spotkanie może zakończyć się wynikiem 2-2 lub nawet 3-2 dla jednej z drużyn.
⛔ 100
 
gwosc100 7

gwosc100

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia, Tippeligaen
Spotkanie: UC Dublin - Galway
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Na dzis wybrałem spotkanie irlandzkiej 1 ligii miedzy 8mym zespołem UC Dublin (11pkt) a 9tym Galway(5pkt). Moim zdaniem czysta 1 w tym przypadku. UC Dublin wygrywa z takimi cienkimi zespołami z koncówki tabeli i mysle ze dzis tez poradzi sobie ze słabymi goscmi.
Ostatnie mecze:
06/05-11 1. liga Irlandia Derry vs. UC Dublin 7:0
02/05-11 1. liga Irlandia UC Dublin vs. Drogheda 2:1
29/04-11 1. liga Irlandia UC Dublin vs. Sligo Rovers 2:1
Niby dostali lanie od Derry ale przeciez Derry jest 2gą druzyną w tabeli. Dzieki tej porazce piłkarze UC beda zdeterminowani i wygrają ze słabym jak to widac ponizej Galway.
06/05-11 1. liga Irlandia Galway vs. Dundalk 0:3
02/05-11 1. liga Irlandia St.Patrick s vs. Galway 5:2
29/04-11 1. liga Irlandia Galway vs. Shamrock 0:1
22/04-11 1. liga Irlandia Bray vs. Galway 2:0
Jak widac jest to marna druzyna i pewnie juz szykuje sie na spadek ????
✅ 75
 
K 26

kubal-43323

Użytkownik
DYSCYPLINA: HOKEJ MŚ ELITY
SPOTKANIE: sZWAJCARIA-USA
TYP: 2
KURS: 1,75
BUK: BWIN
ANALIZA
Ciekawie zapowiada się mecz hokejowych Mistrzostw Świata Elity. Drużyna USA zmierzy się ze Szwajcarami. Amerykanie z 7 punktami zajmują 3 miejsce w grupie F. Szwajcarzy do tej pory zgromadzili 3 punkty. Oba zespoły przyjeżdżając na turniej napewno miały inne cele. Amerykanie napewno chcą zdobyć medal. W dotychczasowych meczach strzelili 12 goli. Ich rywale są zdecydowanie mniej bramkostrzelni . Do tej pory udało zdobyć im się 6 goli. Amerykanie w meczu przeciw Kanadzie udowodnili , że potrafią grać dobry twardy hokej. W meczu przeciw Szwajcarom będą chcieli udowodnić , że forma drużyny zdecydowanie rośnie. Dlatego stawiam na zespół USA
⛔ 100
 
F 2

fromanfield

Użytkownik
Dyscyplina: Chile - Primera Division
Spotkanie: Colo Colo v OHiggins
Typ: Połowa czasu lub Pełen czas 2
Kurs: 2.99
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Gdy zobaczyłem pierwszym rzutem kursy na ten mecz, nie było nic podejrzanego: 1.65 - 3.60 - 4.50, czyli gospodarz faworyt. Zagłębiając się jednak w to, jaki typ oddać nieźle się zdziwiłem. Tak wysoki kurs na drużynę, która ma atuty by wygrać ten mecz. Colo Colo to drużyna, która jest sklasyfikowana niżej niż O&#39;higgins. Co więcej, gospodarze w domu nie zachwycają, a goście na wyjazdach idą jak tornado: 7 meczy = 6 wygranych i 1 porażka. Wprawdzie historyczny bilans jest na korzyść gospodarza, ale w obecnej formie to goście mogą postraszyć w tym meczu swoją ofensywą, która strzela 1.8571 gola na mecz. Ostatni mecz goście przegrali u siebie, mecze domowe mają słabsze, dziś powinni pokazać kolejny raz swoją formę na obcym boisku i pokonać słabszego rywala, a typ na połowę lub pełen czas jest bezpiecznejszy niż cały mecz, i kurs dość dobry.
⛔ 100
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Spotkanie: Detroit Red Wings - Jose Sharks
Typ: over 6,0
Kurs: 2.10
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Dzisiaj jeden mecz..Prawdopodobnie ostatni w tej serii..Canucks wygrywają 3:1 i podejmują Predators na własnym terenie..O potyczkach pomiedzy tymi druzynami pisałem wcześniej, miedzy innymi dwukrotnie w Typach Dnia (trafionych zresztą :]), jeśli ktos jest zainteresowany to polecam, gdyz nie ma sensu ponownie ich tu wklejać, plus to co w temacie NHL..Faworyt jest tylko jeden..Ekipa gospodarzy, przewyższająca pod każdym względem hokeistów z Nashville..Kurs oferowany przez bukmacherów oscyluje ponizej 1,5 co zdecydowanie zniechęca, a biorąc pod uwagę doświadczenia i niespodzianki z innych meczy zarówno tej serii jak i innych druzyn..(porażka 4:0 Capitals z Tampa Bay i Lotników z wydawałoby się przecietną ekipa z Bostonu) to tym razem zagram over meczowy..Goście przystapią do tego spotkania bez zadnej presji, sa na przegranej pozycji i nie mają absolutnie nic do stracenia..Moga więc całkiem smiało rzucić wszystko na jedna szalę - atak..Dyspozycja bramkarza Vacouver w meczach posezonowych jest naprawdę wysmienita, ale Luongo jest tylko człowiekiem i Nashville juz się przekonało, że mozna mu zaaplikować 2-3 bramki w meczu..Uważam więc, że cos dzisiaj będzie wyciagane z jego bramki..Z kolei ofensywne formacje z Keslerem i moimi ulubionymi bracmi Sedin w ekipie gospodarzy zapewnić powinny zwycięstwo gospodarzom..Potrafia strzelać i to sporo, szczególnie gdy sie ich przyprze do muru..Wierzę, ze tym razem za wszelka cenę spróbuja rozstrzygnąć mecz i losy serii na swoja korzyść mozliwie jak najszybciej..Do tego dochodzi pełna hala licząca na efektowne zwycięstwo i awans do kolejnej rundy już dziś w nocy..Dmuchając na zimne proponuję over 5,0, co w przypadku wyniku 3:2 lub 4:1 dla gospodarzy zapewnia zwrot..
Powodzenia..Mecz zakończył się dość niespodziewaną wygraną gości 4:3
✅97,1
W dzisiejszym meczu mamy do czynienia z analogiczną sytuacją..Detroit, przegrywające w serii 3:1 postawi wszystko na jedną szalę..Czyli będzie atakować..Czy sie uda? Nie mam pojęcia..Ale wiem, że się nie poddadzą bez walki...Potencjał ataku jest zarówno po stronie gości jak i gospodarzy..Detroit moim zdaniem zagra bez żadnego obciążenia psychicznego..postawi wszystko na ofensywę..Czy to wystzarczy?...Nie wiem..Mam nadzieję,ze tak, bo moim zdaniem zasługują na coś więcej niż 4:1 w tej serii..Rozum podpowida mi, że to będzie ostatni mecz w tej serii...serce, że moze jeszcze powalczymy..
Over 6,0 jest kuszący i ja osobiście gram go bez zmrużenia oka..Dla odważniejszych over 2 goals w pierwszej tercji..
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Fulham Londyn - Liverpool FC
Typ: Liverpool FC handicap pk (0)
Kurs: 1,787
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jutro w meczu zamykającym 36 kolejkę angielskiej Premier League Liverpool FC zagra w Londynie z Fulham. Spotkanie zapowiada się ciekawie, ponieważ oba zespoły wysoko wygrały po dwa poprzednie mecze ligowe, ale to drużyna gości nadal ma o co grać. &quot;The Reds&quot; zajmują 6. pozycję w tabeli tracąc zaledwie 1 pkt. do zajmującego dające prawo gry w kolejnej edycji Ligi Europejskiej 5 miejsce Tottenhamu. Fulham plasuje się na 10 pozycji, na pozycję &quot;pucharową&quot; już nie ma szans a także ma już praktycznie zapewnione utrzymanie w angielskiej elicie. Zarówno gospodarze jak i goście przystąpią do jutrzejszego meczu osłabieni - Liverpool zagra bez Stevena Gerrarda, Daniela Aggera, Fabio Aurelio i Martina Kelly&#39;ego, natomiast w składzie Fulham zabraknie Damiena Duffa, Zoltana Gery oraz Halliche&#39;a a wątpliwy jest występ najlepszego strzelca Clinta Dempsey&#39;a. W moim przekonaniu zwyciężą nieco rozczarowujący w bieżącym sezonie goście zmotywowani perspektywą gry w europejskich pucharach, lecz nie przyjdzie im to łatwo. Dlatego też na wszelki wypadek wybrałem handicap azjatycki pk.
✅ 79
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia, Liga I
Spotkanie: Astra Ploiesti - Vaslui
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Spodziewałem się trochę większego kursu. Myślałem, że będzie oscylował w granicach 2,30-2,20. Tylko dlatego, że drużyna Vaslui gra na wyjeździe, a jednak do Ploiesti mają kawałek, bo to na oko 250 km.
Zostały 3 kolejki do końca. Zespół gości ma realną szansę na grę w eliminacjach Ligi Mistrzów. Są na trzecim miejscu w tabeli i tracą tylko dwa punkty do piłkarzy z Timiosary (60 pkt). Jest o co walczyć, jak wiadomo w LM gra sama elita europejska. Nie mam złudzeń, że w przypadku wywalczenia prawa do gry w eliminacjach LM drużyna Vaslui nie przejdzie trzeciego etapu, bo z pewnością trafi na zespół z wyższej półki - mają alternatywę, grę w Lidze Europejskiej.
Gospodarze są na 11 miejscu w tabeli ligi rumuńskiej, spadku raczej się nie boją. Mają 12 punktów przewagi nad strefą spadkową. Ploiesti u siebie radzą sobie całkiem nieźle. Ich bilans w domu to 7-5-3.
O absencjach nic mi nie wiadomo. To jest związane z samą ligą, gdyż nie jest ona popularna.
Reasumując, drużyna gości zagra na 100% i prawdopodobnie wywalczą trzy punkty.
⛔ 100
 
suti 16

suti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Atlanta - Chicago
Typ: Suma punktów : Goście - Powyżej 88 punktów.
Kurs: 1.90
Bukmacher: William Hill
Analiza: Czas na typ na poniedziałek. Szybko opisać bo jutro kształcenia czekają. No więc dziś w nocy o godzinie 02:00 rozpocznie się spotkanie po między Atlantą Hawks a Chicago Bulls. Po długim szukaniu - znalazłem coś na ten mecz. Jest to liczba punktów zdobyta przez Chicago - Wg. mnie będzie ona wynosiła więcej niż granica 88 punktów. A dlaczego ? A no przytoczę 3 ostatnie mecze tych drużyn ( są to tegoroczne Play Off ) :
Chicago 95 - 103 Atlanta
Chicago 86 - 73 Atlanta
Atlanta 82 - 99 Chicago
Tak trochę kolorystycznie to przytoczyłem - Ale myślę ze łatwiej będzie przytoczyć. Czyli na 3 mecz typ 2 razy okazał się skuteczny i uważam że dziś będzie ten 3 raz. Spotkanie od godziny 02:00. Ja niestety tym razem nie oglądnę - ale polecam. Dobranoc.
0
 
C 1

chilijczyk

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Bułgaria 1 Liga
Spotkanie: Chernomorets Burgas - Kaliakra
Typ: 2
Kurs 4,85
Bukmacher: STS
Analiza:
Kaliakra walczy o utrzymanie a Chernomorets o pietruszke. Poza tym Chernomorets w ostatnim meczy stracił podstawowego pomocnika (czerwona kartka). Myśle że Chernomorets może odpuścić ten mecz a w takich ligach to nie rzadkość. Kurs według mnie warty zaryzykowania
Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100, ponadto kiepska analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: ???? Atlanta Hawks - Chicago Bulls (HC 0/-2,5)
Typ: 2
Bukmacher: Bet365
Kurs: 1,76

ANALIZA:

1wszy mecz Bulls u siebie o dziwo przegrali, ale już w kolejnych dwóch dali pokaz gry. Szczególnie Rose, który był nie do zatrzymania. Chicago uskrzydlone indywidualnymi nagrodami - dla trenera sezonu i MVP dla Rose&#39;a - dziś powinno bez problemów pokonać Hawks, którzy i tak już zrobili swoje. Mecz ten biorąc pod uwagę porażkę w 1 spotkaniu w Chicago jest o tyle ważny, że dziś wygrywając Bulls mogą zakończyć serię już za chwilę w swojej hali i spokojnie czekać na rezultat pojedynku Heat z Celtics. Jeśli dziś by przegrali stan rywalizacji będzie 2-2 i do rozegrania będą na pewno jeszcze 2 spotkania. Bulls dobrze wiedzą, że czym więcej odpoczynku tym lepiej, więc dziś powinni spiąć się ile sił w nogach i rękach i pokonać w Atlancie Hawks. Myślę, że zwycięstwo więcej niż 3 pkt jak najbardziej realne.
⛔ 100
 
dmkey 19

dmkey

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szwedzka Allsvenskan
Spotkanie : IFK Goteborg - Gais Goteborg
Typ: 1
Kurs : 1,80
Bukmacher: Expekt
Analiza: Po bardzo słabym rozpoczęciu sezonu (w Szwecji gra się systemem wiosna-jesień) IFK Goteborg (najbardziej utytułowany szwedzki klub) wraca do formy. Może o tym świadczyć wygrana z drugim obecnie w tabeli Kalmar (2:0), jak i dużo wyżej notowanym Malmoe 2:0. Wydaje się więc, że gospodarze problemy mają za sobą, w przeciwieństwie do ich rywala zza miedzy. Ci z pierwszych czterech spotkań wygrali aż 3, jednak potem zaczęły się problemy. Remis z nisko notowanym Mjallby i bolesna porażka na własnym stadionie z Elfsborgiem (0:2). Poniedziałkowy mecz będzie derbami Goteborga, które mają niezwykły prestiż - w poprzednim sezonie IFK zwyciężyło 2:1 i spodziewam się, że tym razem będzie podobnie.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
astafor 74

astafor

Użytkownik
dyscyplina : koszykówka, NBA
spotkanie : Atlanta Hawks vs Chicago Bulls
typ : Joakim Noah powyżej 10,5 zbiórki
kurs : 1,75
buk : Bwin
02:00 09.05.2011
analiza:
Czwarte spotkanie na wschodzie. Byki prowadzą w serii 2-1, wygrywając ostatnie spotkanie na terenie Jastrzębi. Znaleźli receptę na druzyne z Atlanty i zapewne dzisiaj siegna po kolejne zwyciestwo. Duza robote odwala pod tablicami Noah.Zbiera pilki najlepiej w swoim zespole. W poprzednim spotkaniu zebral ich 15, wczesniej 14. Dzisiaj granica 11 zbiorek powinna pasc. Noah o tyle jest pewnym punktem, gdyz nie ma problemu z faulami, takie jak ma np Boozer. W tej serii czesto widoczny byl scenariusz, ze Boozer lapal szybko faule, siadal na lawke a Noah robil podwojna robote pod tablicami. Reasumujac, dzis bedzie zaciete spotkanie, pelne walki pod koszami. Hawks oddaja sporo duzo glupich rzutow co daje okazje do zbierania pilek. Noah zbierze ich dzisiaj przynajmniej 11.
✅ 75
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: Atlanta Hawks- Chicago Bulls
Typ: Joakim Noah over 24,5(punkty + zbiórki)
Kurs:2,10
Buk:Betsson

Analiza:

Chicago w serii do 4 zwycięstw prowadzi 2-1. To co zrobił ostatnio z defensywą Hawks Derrick Rose czysta magia zdobył 44 pkt. Dzisiaj moim zdaniem Horford i spółka skupią się właśnie na graczu który otrzymał MVP, a ciężar gry przejmie Noah z Boozerem. Joakim Noah świetny center, grający twardo, dobrze zbiera, dobrze punktuje, świetnie egzekwuje rzuty wolne. Obok takiego kursu 2,10 nie mogę przejść obojętnie. Chicago jak dla mnie dzisiaj może mieć problem z Jastrzębiami jednak sądzę że wygrają. Próg wystawiony na Noaha przez Betssona over 24,5 punkty + zbiórki, nie wydaje mi się przesadzonym, wręcz sądzę iż jest sporo za mały. Ale to jest najlepsza liga na świecie, ciężko tu coś przewidzieć, Joakim może złapać szybko 2 PF i zejść z parkietu. Ja jednak uważam, że dziś będzie jednym z lepszych na parkiecie Atlanty, i decyduję się zagrac ten typ po tak dobrym kursie. Mecz już za kilkanaście minut. Pozdrawiam Rambo131 :cool:
⛔ 100
 
P 5

pih

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja
Spotkanie: Elfsborrg - Norrkoping
Typ: 1(-1,5)
Kurs: 2,30
Bukmacher: Betgun
Analiza:


Na dziś wybrałem mecz z ligi szwedzkiej. Jak dla mnie jest to pewniak dnia. Spodziewam się tu wysokiego zwycięstwa gospodarzy, którzy w tym sezonie grają bardzo ładny i skuteczny football. Na początku było jeszcze trochę pecha i trochę nerwowo, jednak ostatnie dwa spotkania pokazały, że zapewnienia trenera, że walczą o mistrza kraju nie są bezpodstawne. Co więcej wydaje mi się, że obecnie są największym faworytem do tytułu, chociaż sezon dopiero się zaczął. Ostatnio pokonali na wyjeździe przeciętny GAIS Goteborg 2:0, ale wcześniej rozbili u siebie bardzo mocne Malmo 3:0, czym tylko potwierdzili swoje aspiracje.
Goście to nieporozumienie. 4 zwycięstwa i 2 porażki w pierwszych 6 kolejkach kompletnie nie odzwierciedlają ich możliwości i jestem pewny, że o nic innego jak tylko o utrzymanie w tym sezonie nie powalczą. Nie grają praktycznie nic, więcej szczęścia niż rozumu w pierwszych kolejkach, a ostatnia domowa porażka ze słabiutkim Mjallby 0:3 oddaje ich prawdziwe możliwości, a raczej ich brak.
⛔ 100
 
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Dyscyplina: Rumunia, 1 liga
Spotkanie:
Victoria Branesti - Otelul
Typ: Handicap (1:0) X
Kurs: 3,50
Bukmacher:
Bet-at-home
Analiza:
Dzis juz o godzinie 15:00 spotkanie spadkowicza na własnym terenie oraz Lidera ligi który zapewne będzie chciał odskoczyć viceliderowi który traci do Otelul zaledwie jeden punkt. Dzis jest ku temu doskonała okazja, choć uważam że nie powinno być pogromu. Victoria fakt faktem nie gra już o nic ale niejednokrotnie pokazywali pazur, chociażby w ostatnim wyjazdowym spotkaniu, gdzie wygrywali w pierwszej połowie 0:1. Jeśli gospodarze nie pójda na łatwizne i zagrają &#39;w miare&#39; to typ powinien wejśc bo i statystycznie ładnie to wygląda. Goście na wyjazdach nie strzelają dużo bramek ale i dużo nie tracą więc wynik powinien być underowy. Typ dość ryzykowny ale za drobne można grać. Jak dla mnie 0:1 powinno być.
✅ 250
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom