>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 09.05.2011 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
skrabii 37

skrabii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Fulham - Liverpool
Typ: powyżej 4 spalonych
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Spotkanie szóstego z dziesiątym zespołem ligi angielskiej. Mój typ: powyżej czterech spalonych. Oba zespoły grają już raczej o pietruszkę. Liverpool ma cztery pkt przewagi nad Evertonem i mecz zaległy, więc z miejsca premiowanego Ligą Europejską już raczej nie spadną, zaś na play-offy Ligi Mistrzów szanse mają teoretyczne (7 pkt straty). Fulham podobnie. Na puchary szans brak, a utrzymanie mają pewne. Nie zmienia to faktu iż mecz może obfitować w bardzo dużą ilość akcji z obydwóch stron. Kluby nie mając nic do stracenia, nic do zyskania więc zechcą pokazać się z jak najlepszej strony. O sile ofensywnej Liverpoolu nie trzeba dużo mówić. Suarez, Carroll, Meireles czy Kuyt są znani większości kibiców ligi angielskiej. Jednak jest to zespół zgrywający się, więc za szybkie wychodzenie do prostopadłych podań mogą spowodować dużą liczbę spalonych. Warto również zwrócić uwagę na obronę Liverpoolu, która mimo dużej ilości nowych wychowanków gra, jakby zawodnicy linii defensywnej grali ze sobą lata, co również ułatwia łapanie przeciwników na spalonych. Nie wolno również lekceważyć graczy Fulham. W końcu to zeszłoroczni finaliści Pucharu Europy. Mimo, iż blask i świetna gra z zeszłego sezonu minęły, jednakże wciąż jest to klasowy rywal potrafiący zatrzymać Chelsea, czy Manchester City, co świadczy o dobrej grze w defensywie. Moim zdaniem pięć spalonych powinno bez problemu zostać wyłapanych przez sędziego w ciągu całego meczu.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Mistrzostwa Świata w Hokeju na lodzie
Spotkanie: Kanada v Szwecja
Typ: X2
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bwin
Mecz o pierwszą pozycję w Grupie F Mistrzostw Świata w hokeju, rozgrywanych na Słowacji. To ostatni mecz w tej grupie i kto wygra to będzie grał z 4 zespołem grupy E w ćwierćfinale. Kanada na razie ma 10 pkt. po 4 spotkaniach, a Szwecja 9. Wydaje mi się jednak, że Szwedzi prezentują się lepiej w tych zawodach i gdyby nie głupia porażka w pierwszym meczu z Norwegią to oni byliby liderami. W ostatnich 2 spotkaniach 4:0 z Francją i 2:0 ze Szwajcarią. Dodatkowo z Chicago do Szwecji dołączy dwójka graczy, więc siła Skandynawów jeszcze wzrośnie. Świetnie w bramce prezentuje się V. Fasth z AIK Stokholm. Z 115 strzałów, które leciały w jego bramkę obronił 113. Gra od 2 spotkania i jego współczynnik GAA wynosi 0,50. W bramce kanadyjskiej zagra Reimer (GAA 2,04). Puścił 8 goli. Wydaje mi się, że goli nie zobaczymy zbyt wiele, więc obstawiam remis ze wskazaniem na Szwedów.
⛔100
 
B 6

betholic

Użytkownik
Spotkanie : Fulham - Liverpool
Typ : ilość goli ponad 4,5
kurs : 8,5
Bukmacher : Unibet
Analiza : Sporo już zostało napisane na temat tego spotkania . Popierając swój typ chciałbym jeszcze raz przytoczyć ostatnie wyniki obu ekip . The Reds pokonali ostatnio Birmingham 5:0 , oraz Newcastle 3:0 . The Cottagers również aplikowali swoim poprzednim rywalom po 3 gole .
Obie strony , podbudowane swoimi zdobyczami bramkowymi , również w tym meczu powinny zaprezentować otwartą ofensywną grę . Do składów obu ekip powinni też wrócić czołowi napastnicy - Clint Dempsey oraz Andy Carroll , więc siła ognia po obu stronach wzrośnie .
Linia jest dosyć wysoka , ale kurs bardzo zachęcający . Myślę , że warto podjąć takie ryzyko .
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : tenis ziemny
Spotkanie : Jo-Wilfred Tsonga - Marcos Baghdatis
Typ: Tsonga 2 : 0
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:Tsonga mimo ze wrocil niedawno po kontuzji udowodnil ze jest w dobrej formie co pokazal w meczu z Robinem Soderlingiem mimo to ze przegral 0:2.
Ogladalem ten mecz i Tsonga mial po prostu pecha. Francuz parę razy zagrał wyśmienity tenis i wprawil w zachwyt publike.
Baghdatis jest bardzo dobry na kortach twardych, a na ziemi jest sredni.
Moim zdaniem Tsonga wygra ten mecz 2:0 poniewaz dysponuje mocnym serwisem i swietnym forehand&#39;em.
Tsonga bardzo chce wrocic co swiatowej czolowki dlatego nie odda nawet seta Marcosowi.

przepraszam za ten pierwszy post ale chcialem najpierw napisac analize ;/
prosze o wyrozumialosc
✅ 75
 
magosik 4

magosik

Użytkownik
Spotkanie : Fulham - Liverpool
Typ : Handicap rz.rożne(Liverpool - 1 rzut rożny) Liverpool
kurs : 2.5
Bukmacher : williamhill
Analiza : Bardzo ważny mecz dla Liverpoolu, który walczy, żeby na koniec sezonu, zająć miejsce premiujące grą w kwalifikacjach do europejskich pucharów. Aktualnie traci jeden punkt do Tottenhamu i 7 punktów do Manchesteru City, które są na premiowanych pozycjach. Jednak Fulham, w ostatnich 5 meczach, wygrywał 3-krotnie i to aż 3-0, remisował raz z Wolves i przegrał 2-0 z Manchesterem United. Z racji iż jak dla mnie Fulham w ostatnim czasie jest zespołem nieprzewidywalnym, odrzucam w tym spotkaniu typ na kogokolwiek. Dziś skupie się na rzutach rożnych. Myślę że Liverpool jest bardziej zmotywowany do wygrania tego spotkania, gdyż jak pisałem mają o co walczyć, Fulham już niekoniecznie. Spotkanie będzie toczyło się na pewno głownie w środku pola. Każdy kto ogląda mecze gości, wie że ci atakują od początku spotkania, żeby od razu narzucić swoją grę. Porównując poprzednie mecze obu drużyn, więcej rzutów rożnych zdobywał zespół Liverpoolu, jestem wręcz pewny, że i dziś oni zdobędą więcej &quot;rogów&quot;. Bardzo dobry kurs, bo aż 2.5 może wynikać z tego, że bukmacherzy wierzą, w kolejny bardzo dobry mecz Fulhamu, ja jednak nie, dziś górą w meczu, a przynajmniej rzutach rożnych, będzie Liverpool. Pozdrawiam, magosik.
⛔ 100
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Spotkanie:Fulham-Liverpool
Typ: over 1,5 kartki drużyny Liverpool
Kurs: 1,9
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj mam do zaproponowania typ na over 1,5 kartki drużyny Liverpool. Moim zdaniem drużynie gości zależy na zdobyciu 3 oczek, które pozwolą skoczyć w tabeli i dadzą awans do europejskich pucharów. Na pewno drużyna Kenny&#39;ego Dalglish&#39;a przejmie inicjatywe w tym meczu, a drużyna gospodarzy będzie szukać swoich szans w kontrze i właśnie tu oczekuje kartek. Sędzią dzisiejszego spotkanie będzie pan Lee Mason który nie jest pobłażliwym sędzią i w tym sezonie pokazał już bagatela 93 kartki.
Trochę statystyk:
Liverpool najwięcej kartek dostaje na wyjazdach i tylko w jednym spotkaniu nie otrzymali żadnej kartki.
Dorobek kartkowy zawodników:
Lucas 8 kartek
Skrtel 7 kartek
Carragher 4 kartki
Moim zdaniem drużyna gości otrzyma w tym meczu przynajmniej 2 kartki.
Dobry typ na ten mecz to over 2,5 kartki-1,57 i typ Mikiego
✅ 90
 
czabuko 18

czabuko

Użytkownik
Piłka nozna, Anglia
Fulham - Liverpool - handicap (1:0)
typ:2
kurs. 5.2
buk: betsson
analiza:
Liverpool gra o puchary, Fulham o pietruszkę, nie ugrają niczego juz w lidze, a liverpool ma spore szanse na dogonienie totenhamu, ten jest w dołku a Liverpool trzyma dobrą serię. Dlatego powalczą , bo trio Kuyt-Suarez-Caroll zaczyna być jednym z najgroźniejszych zestawień w FA premier league ( ostatnie dwa spotkania i liverpool zgarnia 8 bramek) Liv bez gerrarda, ale Fulham bardziej osłabiony ( brak Dempseya 34/12. gery 25/1 , hangelanda 34/1, Duff&#39;a 24/4. Stawiam na ostrą wygraną Liverpoolu
✅ 400
 
S 131

strojes666

Użytkownik
SPotkanie : Fulham : Liverpool
Typ : over 1,5 ht
Buk : unibet
Kurs : 3.40
Godzina : 21.00
Analiza :
Ostatnie spotkanie tej kolejki w Anglii. Liverpool walczy o awans do Ligi Europejskiej, Fulham już w tym sezonie może odpoczywać co zresztą pewnie dzisiaj zrobi bo już ani nigdzie nie awansują, ani dzięki ostatnim świetnym wynikom nigdzie nie spadną. Czy dadzą ten mecz Liverpoolowi - aż tak pięknie to pewnie nie będzie ale powinni być tu stroną która jednak ulega gościom. No bo tak jak mówie im nie zależy a Liverpoolowi tak bo jak nie awansują do LE to odejdzie wielu kluczowych piłkarzy. Dzisiaj Fulham bez Duffa i kilku innych ważnych zawodników, w ekipie Liverpoolu zabraknie zaś Gerrarda ale za to w napadzie jest Suarez i Kuyt. Ten drugi uwielbia strzelać bramki w pierwszych 10 minutach meczu i wierzę że dzisiaj to zrobi, ten pierwszy jest groźny przez cały mecz, też zdarza mu się strzelać w pierwszych połowach i na to też liczę. Liverpool pierwsze połowy wygrywa często, Fulham zaś kiepsko gra pierwsze 45minut, dzisiaj pewnie będzie podobnie i liczę na to że dwie bramki w tych pierwszych 45 minutach strzeli Liverpool. Tak jak mówię - są faworytami, mają świetnych zawodników i zaatakują od początku. Jak dla mnie Kuyt w 8 minucie i Suarez w 37 i mamy 0:2 do przerwy. Polecam
✅ 240
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom