>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 09.09.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Węgry 1
Siofok - Debrecyn
Over 4.5 gola
4.60
Unibet

Dzisiaj o godzinie 18:00 zostanie rozegrany bardzo ciekawy mecz w pierwszej lidze węgierskiej. Zmierzy się ze sobą Siofok i Debrecyn. Po rozegranych 7 meczy w lidze goście są na pierwszym miejscu w tabeli, a gospodarze plasują się na 10 pozycji.
Stawiam na over 4.5 gola ponieważ ciekawie wygląda najnowsza historia spotkań między tymi ekipami. Ostatnie 3 mecze między nimi to wyniki: 2-3, 4-1 i 5-1. Za kazdym razem został pokryty stawiany przez mnie over. Jęsli chodzi o ten sezon to Debrecyn już 2 razy zaliczył over 4.5 gola. Wygrał z Ujpest 3:2 i Vassas 5:2. Goście w tym sezonie grają bardzo dobrze i wygrali wszystkie 7 spotkań. Są nie do zatrzymania. Ich srednia na mecz to 3.00 gola. Stawiam na to, że Debrecyn szybko uzyska prowadzenie i będzie skutecznie je powiększał. Stawiam 1:4 dla gości.
⛔100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - Francja Ligue 2
Spotkanie: AS Monaco - Angers
Typ: AS Monaco Over 1,5
Kurs: 2,85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: W spotkanie 6 kolejki Francuskiej ligue 2 spotykaja sie AS Monaco i Angers.
Gospodarze tego spotkanie po zesloroczna degradacja z Ligue 1, fatalnie sie spisuja w nizszej klase. Po 5 spotkan pilkarze Monako zdobyli zaledwie 4 puntkow i nie wygrali ani jednego spotkanie. Goscie minimalnie lepiej sobie radza, maja tylko jeden punkt wiecej i na wyjedzie zdobyli tylko jeden punkt po tym jak stracili w 2 spotkan az 5 gole. Mysle ze dzis gospodarze chcac poprawic swoja sytuacja mocno zaatakuja od pierwszych minutach i sprubuja nie raz pokonac bramkarza rywale. Pilkarze Angers w tym sezonie zdobyli az 8 gole ale rownierz stracili 8 gole, widac ze ta druzyna lubi grac ofensywnego futbolu. Licze ze dzis gspodarze grajac przed wlasna publicznoscia sprubuja wykorzestac slabsza strona goscie i uda im sie conajmniej pokonac bramkarza rywale dwukrotnie zeby zdobyc po raz pierwsze w tym sezonie komplet punktow. Dlatego na dzis stawiam ze w spotkanie pomiedzy Monako i Angers gospodarze zdobeda powyzej 1,5 gola.
⛔100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja: Ligue2
Spotkanie: Reims-Guingamp
Typ: 1
Kurs: 2.07
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Spotkanie 6 kolejki Ligue2 w którym zmierzy się Reims z Guingamp.
Gospodarze to lider i jedna z moich ulubionych drużyn w tej lidze ;) U siebie dotąd wygrali 2 razy, tracąc dwie bramki.
Goście okupują 10 pozycje, na wyjazdach dotąd zgromadzili 3 punkty, bowiem raz wygrali a raz przegrali.
Moim zdaniem kurs zachęca aby zagrać bo jest dość wysoki, do tego własne boisko i wizja wzmocnienia się na pozycji lidera, moim zdaniem to wystarczająca mobilizacja.
Powodzonka!
✅107
słaba analiza :|
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
pilka nożna, Francja 2 liga, godzina 20.00

Boulogne - Arles
2
5.06
Pinnacle sports

analiza:

Dzis o godzinie 20.00 zostanie rozegrane spotkanie 2 ligi francuskiej w ramach 6 kolejki pomiedzy Boulogne ( 14 miejsce ) a Arles (6 lokata ).
Po 5 kolejkach gopsodarze zdobyli 5 pkt, co ciekawe w kazdym meczu po jednym punkcie czyli ich bilans meczowy to: 0 zwyciestw, 5 remisów, 0 porazek. Jednak warto podkreslic ze grali jak narazie z druzynami z dolnej czesci tabeli..z Monaco(15 miejce), Angers(13), Laval(11), Amiens(19) i Tours jedynie z czołowki(5).
Przejdzmy do Arles..bowiem ta ekipa ma na koncie 8 pkt a ich bilans to: 2-2-1. Przegrali tylko z rewelacyjnym jak do tej pory w tym sezonie, Reims.
Warto miec na uwadze że Arles to spadkowicz i ich ambicje siegają pewnie najwyzszych celów..chcą jak najszybciej wrócic do Ligue 1..dzisiejsza wygrana ma byc jednym z wielu malych kroczkow by ten cel zdobyc.
Spodziewam się bardzo zacietego meczu, jednak doswiadczenie wyniesione z najwyzszej klasy rozgrywkowej we Francji pozwoli Arles zdobyc minimum jedną bramke i zainkasowac w tym spotkaniu 3 cenne punkty.
Mój typ na ten mecz to 0-1.
⛔100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis
Kirilenko / Petrova - King / Shvedova
1
1,72
Pinnacle Sports
Analiza :
Polecam ten typ na dzisiejszy wieczór bo kurs jest bardzo dobry. Petrova i Kirilenko nie straciły seta jeszcze w tym turnieju. Wyeliminowały 3 pary w tym : Peschke K / Srebotnik K oczywiście bez straty seta. Są w doskonałej formie i moim zdaniem zmierzają po zwyciestwo w finale. Warto jeszcze dodać że wygrywały pewnie oto ich wszystkie set : 6-1 , 6-1, 6-2 , 6-2 , 6-3 , 6-3. Jak widac nie miały problemow z rzadną parą. Co do king i Shvedowej napewno są również w rewelacyjnej formie bo również nie straciły seta ale eywalki nie były aż tak wymagające. Poza tym ja po klasie zawodniczej stawiałbym na Kirilenko i Petrovą. Polecam !!!!
Polecam również typ na Huber i Raymond bo kurs powyżej 2 a są napewno lepsze w deblu od pary Radwańskiej.
POWODZENIA !!!
⛔100
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Dyscyplina: US OPEN 2011 QF TENNIS
Spotkanie: A. Roddick - R. Nadal
Typ: GAME SPREAD -6 R. Nadal
Kurs: 2.340
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ciężko sobie wyobrazić żeby Roddick swoją grą z linii końcowej mógł dziś pokonać Nadala. Hiszpan choć nie robi takiego wrażenia jak rok temu kiedy pierwszy raz przegrał swoje podanie dopiero w QF to w tegorocznym USO nie stracił jeszcze seta. Roddick po kontuzji ramienia nie serwuje z taką regularnością i mocą jak za najlepszych lat. Amerykanin oszczędza rękę i często traci swoje podanie. Z Rafą który świetnie odbiera Andy nie będzie mógł pozwolić sobie na grę bez pełnego zaangażowania. Do tego Amerykanin według mnie nie wygląda za dobrze fizycznie i długie wymiany których dzisiaj będzie bardzo dużo tylko go wykończą. Forehand u Amerykanina nie jest taki potężny jak kiedyś, a Roddick bazuje głownie na regularności co z Nadalem nie może przynieść pozytywnych rezultatów. Dla mnie gładka wygrana Rafy.
✅134
 
ronaldinho1991 27

ronaldinho1991

Użytkownik
Piłka nożna
Lech Poznań-Wisła Kraków
typ: 1 (0-1)
kurs: 3,7
buk: expekt
Lech w sezonie kiedy gra w zasadzie tylko na jednym froncie zaczal bardzo dobrze. Nie chodzi mi tylko o wyniki, ale generalny obraz gry poznańskiej drużyny rysuje się bardzo dobrze, w zasadzie jedyny słabszy mecz piłkarze Bakero rozegrali w Zabrzu co było wynikiem b. dobrej gry Górnika. Wydawalo mi sie ze Lech po prostu liczył na to, że Górnik jak reszta druzyn w lidze dostosuje sie do długiego rozgrywania piłki przez Kolejorza. Adam Nawałka jednak ustawił drużynę dość odważnie i dostał w pełni zasłużoną nagrodę w postaci 3pkt. Dzisiaj na Bułgarskiej debiut w tym sezonie, kibice na pewno spragnieni piłki po długim wakacyjnym marazmie. Imo w ostatniej kolejce i Wisła i Lech zagrały swoje najgorsze spotkania w tym sezonie (nie liczac meczu Wisły na Cyprze), jednak o ile uznałbym porazke Lecha jako błąd przy pracy o tyle z krakowska druzyna od poczatku sezonu dzieje sie cos zlego. Obraz ten troche zaklamywaly łatwe zwyciestwa w poczatkowych fazach LM jednak poczatek ligi i decydujace starcia pokazaly ze zespół jeszcze nie wszedl dobrze w ten sezon. Od ostatniej kolejki mineły 2 tygodnie, na pewno trener mial szanse zeby poprawic niektore warianty gry ktore szwankowały pod koniec sierpnia jednak czy mógł poprawic gre zespolu na tyle aby przeciwstawic sie Kolejorzowi w Poznaniu? Na dodatek brak Patryka Małeckiego, bedzie sporym osłabieniem Białej Gwiazdy. Wiadomym jest, że pomimo bardzo prawdopodobnego braku dopingu ze strony poznańskiego kotła, to jednak atut własnego boiska bedzie sprzyjał gospodarzom. Zapewne mimo protestu kibice co rusz beda spontanicznym dopingiem zagrzewać swoich pupili do walki. Imo na dzień dziesiejszy Lech jest lepszym zespolem, po prysznicu w Zabrzu dzisiaj z jeszcze wieksza ambicja powinni podejsc do tego meczu. Wisła przed meczem w LE, jestem pewien ze meczu w zaden sposob nie odpusci jednak niespodzianka by bylo dla mnie wywiezienie przez nich z Poznania jakiejkolwiek zdobycie pkt, moim zdaniem dobry value na win Lecha, handi również jak najbardziej do pokrycia.
⛔100
 
B 4

bot_13

Użytkownik
Sigma Olomouc - Plzen
09.09.2011 - 20:15
typ: 2
kurs: 2.65

bukmacher: unibet
Mecz 6 kolejki ligi czeskiej między 14 Sigma Olomouc, a 7 Plzen będzie należał do ciekawego pojedynku. Gospodarze do dej pory nie przegrali spotkania notując 2 wygrane i 3 remisy. Natomiast goście zanotowali 2 wygrane 1 remis i 2 przegrane. Według mnie będzie to ciężki mecz dla obu drużyn. Goście w środę grali puchar Czech, w którym pokonali Karlowe Wary 4-1. Moim zdaniem mistrz powinien sobie poradzić z gospodarzami, którzy jak dotąd nie ulegli w lidze. Ostatnio Plzen przegrał u siebie z Spartą, ale to był wypadek przy pracy. Plzen cieszył się historycznego wejścia ligi mistrzów. tak więc stawiam na gości.
✅165
 
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie : Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ : 2X
Kurs : 1.93
Bukmacher : Pinnacle
Analiza : witam. Dziś w ramach 6 kolejki naszej najlepszej ligi świata czyli ekstraklasy odbędzie się hit kolejki jak nie rundy. Wisła Kraków zagra w Poznaniu z tamtejszym Lechem. Faworytem wg. bukmacherów i wielu osób na tym forum są gospodarze. Ja jednak nie podzielam ich zdania. Kurs zdecydowanie spadają w dół na gości. Ja do tego meczu mam swoje zdanie. Spotkanie to jest w polsce Klasykiem. Klasykiem ... czyli w tym meczy wg. mnie zdarzyć może się wszystko - z resztą jak większości meczy Polskiej Ekstraklasy. Wisła na razie nie zachwyca. Wisła nie gra na miarę oczekiwań. Wisła gra dziś bez Małeckiego. Jednak Wisła to zawsze Wisła. Czy będzie miała zawieszonych 2 czy 7 graczy. Dziś właśnie liczę że wygrają i Fotel lidera nie będzie zasiadał już Kolejorz. Może i się powtarzam ale Wisła to jest marka. Gdybym to ja był bukmacherem. W żadnym meczu bym nie stawiał rywala Krakowian w roli faworyta ???? Do Boju Wisełka Do boju ????
✅93
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom