>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.01.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Watford - Tottenham
Typ: Tottenham wygra i poniżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam w nowym roku, który rozpocznę od dość dziwnego na pierwszy rzut oka typu. Ale nie jest to przypadkowy typ. Oglądałem ostatnio Szerszenie z CP u siebie. Tak żałosnej drużyny w ofensywie to dawno nie widziałem. Palace straciło tam punkty przez własną głupotę (niewykorzystany karny + głupio sprokurowany karny dla Watfordu). Poza karnym praktycznie nie zagrozili bramce Henneseya. Biorąc pod uwagę fakt, że Totki do tej pory na wyjazdach stracili tylko 8 bramek w 9 meczach, to jeśli sami czegoś nie zawalą nie ma szans, żeby Watford coś wykreował. Totki zaś czeka ważny mecz w środę z Chelsea i myślę, że jak już będą mieli dobry wynik to nie będą niewiadomo jak cisnąć i dążyć do kolejnych bramek. Także wynik 0:1, 0:2 jak najbardziej ich będzie satysfakcjonować i w taki też celuję z tym typem ????
⛔100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna Premeir League ENG
Godzina 1.1.2017 17-00
Mecz Arsenal - Crystal Palace
Typ over 3.5
Kurs 2.30
Buk sportingbet
Analiza:
Dziś dokończenie noworocznej kolejki w angielskiej premierleague. W czołówce bez zmian, bo swoje mecze wygrała Chelsea i United, natomiast w szlagierze Liverpool wygrał z City. Dziś grają dwa kolejne czołowe zespoły z Londynu. Koguty udają się na trudny teren do Watfordu, Kanonierzy natomiast podejma Crystal Palace, więc mają teoretycznie łatwiejsze zadanie. Arsenal u siebie raczej nie zawodzi (tylko porażka na inaugurację sezonu z Liverpoolem 3-4), poza tym regularnie wygrywa i jest do tego skuteczny. Crystal Palace natomiast ma juz niewielką przewagę nad strefą spadkową. Bolaczka gości jest przede wszystkim slaba defensywa co moim zdaniem powinni dziś wykorzystać gospodarze z bardzo skutecznym w tym sezonie Alexisem (juz dwanaście ligowych trafień). Moim zdaniem dzis będzie sporo się działo w Londynie i zobaczymy sporo bramek w tym meczu. Stawiam na over w meczu i zwycięstwo gospodarzy 3-1
⛔100
 
wojtiera 128

wojtiera

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Włochy, Lega 1
Spotkanie: Caserta vs Avellino
Typ: Avellino - 2.5 p.
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365

W pierwszy dzień nowego roku przygotowałem analizę godną uwagi. Na przeciw siebie stają drużyny Caserty i Avellino. Biorąc pod uwagę obecną formę obydwu drużyn, zdecydowanie lepiej prezentuje się drużyna gości. W ostatnich trzech meczach zaliczyli wygrane, zaś gospodarze formą nie imponują. W bezpośrednich starciach bywało różnie, jednakże 2 ostatnie mecze rozstrzygnęły się na korzyść Avellino. W mojej opini czysta dwójka, jednakże sam pobieram handicap w stronę gości, który bez większego problemu powinien zostać pokryty ;)
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Arsenal - Crystal Palace
Typ: Arsenal czyste konto? Nie
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mimo, że jestem wielkim fanem Arsenalu, to jednak uważam, że moja drużyna dziś straci bramkę. Od kiedy ze składu odpadł Mustafi, to defensywa Kanonierów zaczęła się sypać, bez niego 4 bramki stracone oraz 2 porażki, mimo, że Mustafi rozpoczął już treningi z drużyną, to jednak uważam, że dziś jeszcze nie wyjdzie w podstawowym składzie. Crystal Palace tak samo jak Arsenal potrzebuje 3ptk, więc myślę, że drużyna pod wodzą Sama Allardyce&#39;a nie zrobi autobusu tak jak to ostatnio zrobiła drużyna WBA grając z Arsenalem, dziś liczę na otwarty mecz gdzie obejrzymy sporo bramek. Dzisiejsi goście mają słabą defensywę, ale w ofensywie też potrafią namieszać, radzą sobie lepiej na wyjazdach niż na własnym podwórku (bramki Crystal na wyjazdach: 17 sporo). Prosty typ ode mnie, Arsenal w defensywie nie jest w najlepszej formie, więc liczę na utratę bramki, jednak całe spotkanie wygra Arsenal i wynik jaki typuję, to 3:1 lub 4:2, zobaczymy. Powodzenia.
⛔100
 
arko0o 7,9K

arko0o

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna -Anglia,Premier League
Godzina :14:30
Spotkanie:Watford-Totenham
Kurs:2,37
Bukmacher :Bet365
Analiza:
Witam.
Wszystkiego najlepszego w nowym roku dla kazdego .Chciałbym sie wlaczyc w tym roku do analiz meczy a jak mi to bedzie wychodzilo zobaczymy .
Skromna oferta dzisiejszego dnia lecz postanowilem wybrac mecz watford-totenham.
Wydaje mi sie ze w jednym z dzisiejszych meczy bedzie jakas mala niespodzianka w tym lub zwiazanym z Arsenalem ale postanowilem zagrac troche bezpieczniej i wybralem Watfird z Totenhamem. Statystyki h2h 0-2-6 dla Totenhamu .Totenham ostatnio w lepszej formie 3 ostatnie mecze to zwyciestwa a Watword 2 porazki i remis . Takze statystykami sie nie podepre bo sa one korzysc kogutow lecz poprostu mysle ze bedzie to mecz na typowie przelamanie dla Watford gdyz sa druzyna wlasnego boiska no i kazda zla seria musi sie kiedys skonczyc i cos czuje ze nastapi to wlasnie dzis .
⛔100 brak typu
 
B 116

biala151

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ANGLIA: Vanarama National League Północ
Godzina: 16:00
Spotkanie: United of Manchester - Altrincham
Typ: Handicap dwudrogowo United od Manchester(-1)
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
No to zaczynamy nowy rok i miejmy nadzieję, że będzie jeszcze lepszy od 2016 ale słabszy od 2018 roku !
Na dzisiaj przeanalizowałem dla was dalszą ligę angielską czyli spotkanie gospodarzy United of Manchester z goścmi Altrincham.
Gospodarze obecnie zajmują 11 miejsce w lidze z bilansem u siebie 3-4-4 a goście natomiast zajmują ostatnią 22 lokatę z wyjazdowym bilansem 1-2-7 w bramkach 9-25 !
Gospodarze nie pokonani od 5 spotkań w lidze łapiąc tylko 1 remis w tych spotkaniach grali ze słabszymi od siebie drużynami i łatwo i pokonywali.
Ta kolejka jest kolejką &quot;rewanżową&quot; drużyny grali ze sobą tydzień temu gdzie Altrincham przegrali u siebie zdecydowanie 3-0!
Gospodarze dzisiaj powinni powtórzyć przynajmniej wyjazdowy wynik.
Pozdrawiam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Marocco - Botola Pro
Godz: 16:00
Spotkanie: KAC de Kenitra - JS de Kasbah Tadla
Typ: KAC de Kenitra
Kurs: 2.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na 15 kolejkę marokańskiej Botola Pro.
W bardzo ciekawym meczu na Stade Municipal spotkają się miejscowy Kenitra Athletic Club a w gości przyjedzie drużyna Jeunesse Sportive de Kasbah Tadla.
KAC de Kenitra w tym momencie ostatnie 16 miejsce w tabeli ligowej z 9 punktami w swoich 14 spotkaniach natomiast JS de Kasbah Tadla pozycja 15 ze zdobytymi 13 oczkami w swoich 14 meczach w tym sezonie ligowym.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż spotykają się w nim zespoły które w tym sezonie ligowym nie zachwycają formą i będą do samego końca uwikłane w walce o uniknięcie degradacji.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo drużyny Kenitra Athletic Club która na swoim terenie ostatnio jakby złapała wiatr w żagle wygrywając 2 razy i raz remisując a przegrywając tylko za naprawdę bardzo dobrymi zespołami i do tego wygrana w tym meczu zlikwiduje chociaż w części ich stratę do bezpiecznego miejsca w tabeli zaś JS de Kasbah Tadla na wyjazdach 4 porażki i remis w ostatnich 5 spotkaniach i nawet juz na swoim terenie nie wygrywa czyli jest idealnym kandydatem do oddania 3 oczek drużynie gospodarzy.
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Vanarama National League Południe
Godzina: 16:00
Spotkanie: Welling Utnited - FC Margate (handicap 0:1)
Typ: 1
Kurs: 1,87
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W nowym roku życzę każdemu wszystkiego dobrego ???? No to zaczynamy wszystko od nowa ???? Na pierwszy dzień 2017 roku polecam typ z niższej ligi angielskiej a mianowicie z odpowiednika 6 ligi. Tabela tutaj wygląda następująco:

Oba zespoły w dole ligowej tabeli, jednak moim zdaniem gospodarze dzisiaj wygrają i to przynajmniej dwoma golami pokrywając ten handicap. Welling Utd. u siebie ma bilans 3 zwycięstw i 8 porażek, natomiast goście na wyjazdach są najgorzej grającą drużyną w całej tej lidze i zanotowali jak dotąd 1 zwycięstwo i 10 porażek. Gospodarze ostatnio trochę się przebudzili i wygrali 3 mecze z rzędu w lidze natomiast ich rywal 9 ostatnich ligowych meczy przegrał i dzisiaj spodziewam się kolejnej ich porażki. Oba zespoły zagrały kilka dni temu ze sobą mecz ligowy, miało to miejsce 26 grudnia i FC Margate przegrał u siebie 0-3. Dzisiaj spodziewam się podobnego rezultatu dlatego też stawiam to spotkanie z handicapem 0:1 na wygraną gospodarzy. U gospodarzy nie zagra tylko podstawowy bramkarz Lewington, natomiast u gości nie zagrają obrońca Fox (4 występy w tym sezonie), który zakończył wypożyczenie i wrócił do Brentford i pomocnicy Sessegnon (10 występów w tym sezonie) i Phipps (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), który opuścił klub i dołączył do zespołu Maidstone United. Oprócz tego wczoraj z klubu odszedł trener. Trochę zawirowań wokół gości i myślę, że to napewno nie sprzyja niczemu dobremu przed tym meczem. Myślę, że gospodarze wygrają i tego handicapa spokojnie pokryją.
✅87
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 417

bj69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Arsenal - Crystal Palace
Typ: HT/FT - 1/1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, dziś na Emirates Arsenal podejmie Crystal Palace. Już dosyć dużo zostało napisane o tym meczu więc nie ma się za bardzo co rozpisywać. W Arsenalu jak i w Crystal Palace mnóstwo kontuzji, ale kadra Arsenalu o wiele szersza i dziś może to odegrać kluczową rolę. Arsenal w tym sezonie gra o wiele lepsze pierwsze połowy niż drugie więc myślę, że jeśli obejmą prowadzenie do 45minuty, to już tego nie wypuszczą i dowiozą zwycięstwo do końca. Arsenal u siebie solidny, nie wygrali tylko 3 meczów.Jeśli Arsenal nie chce stracić kontaktu z czołówką to takie mecze jak ten dzisiejszy muszą wygrywać. Pozdrawiam.
✅95
moje typy dnia 2/3
 
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael, Ligat ha&#39;A
Godzina: 19:15
Spotkanie: Sakhnin - H. Beer Sheva
Typ: H. Beer Sheva over 1.5 gola
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolega wcześniej już wspomniał o tym spotkaniu , ja osobiście liczę na dwie bramki w wykonaniu gości . H. Beer Sheva niewątpliwie lider Izraelskiej Premier League , po 15 kolejkach 35 pkt i co najważniejsze chyba dotyczące mojego typu to stosunek bramek 39:8 , kolega wcześniej wspomniał o lekkim obniżeniu lotów bo dwa ostatnie mecze w ich wykonaniu to remis i porażka i zaledwie jeden gol zdobyty ale dziś liczę że znowu powrócą do strzelania . o dwóch kolejkach wcześniej już wspomniałem natomiast 3 kolejki wstecz to pewne 3:1 z Beitar Jerusalem , no i H2H bo jak to u mnie lubię tam zaglądać a tu widać czarno na białym iż lider dobrze wspomina wyjazdy na teren Sakhnin , w pierwszym pojedynku tego sezonu lider pewnie wygrał u siebie 3:0 to myślę że i dziś zdołają strzelić te dwie bramki !
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina :pilka Nozna - Anglia , 5 Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Lincoln City- Guiseley
Typ : 1
Kurs:1,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie miedzy 2 i 22 zespolem 5 ligi angielskiej. Lincol spisuje sie świetnie w tym sezonie , walczy o awans. W biezacych rozgrywkach strzelili 52 gole , a ich przeciwnicy stracili juz 41 bramek . Lincoln bardzo dobrze spisuje sie na swoim boisku. W ostatnich missiacach przegrali jedynie z Darrow ,Barow ale to zespoly z gornej polki. Ostatnio przegrali z Guilsley w pucharze grajac rezerwami , wiec beda chcieli sie odegrac na nich ,
✅45
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Arsenal - Crystal Palace
Typ: BTTS + over 2,5
Kurs: 2.25
Bukmacher: betfair
Analiza:
Szczesliwego nowego roku! Na start 2017 daje wam wypasiony typ prosto z Londynu ????
Analiza bedzie krótka jak zawsze, bo nie widze sensu przepisywac flashscore.
Arsenal: wyniki u siebie: 6-2-1, gole 19-10 = ponad 1 bramka średnio stracona w meczu. W ostatnim nie stracili co zepsuło moje ako, w tym powinni stracic, ponieważ Orły strzelają na wyjazdach średnio ponad 2 bramki na mecz w tym sezonie. Ich bilans wyjazdowy to 2-3-4, gole 17:20. Drużyny te spotykaly sie ze soba 8 razy i w 6 spotkaniach padło btts. Ja podkrecam typ o over 2,5, gdyż obie ekipy mają olbrzymią motywację. Arsenal jesli wygra, wskoczy z 5 na 3 miejsce, a CPalace ucieka przed strefa spadkowa. Dodatkową motywacją jest tutaj obecnosc Sama Allardyce jako trenera przyjezdnych. W 1 swoim meczu jako szkoleniowiec Orłów, zanotowal on remis wyjazdowy z Watfordem, jeśli przegra ten mecz lub jego podopieczni nie strzelą bramki - skupi wzrok sztabu menedzerskiego na sobie. Big Sam przyszedl do Palace żeby uchronic ich przed strefą spadkową, jeśli tego nie dokona, moim zdaniem - juz nigdy nie powroci do premier league (biorąc pod uwage afere korupcyjną).
Przewiduje tutaj hokejowy wynik w stylu 2-2.
Powodzenia!
⛔100
 
F 4

fuxpl

Użytkownik
Dyscyplina :piłka Nożna - Walia, 1 Liga
Godzina: 18.15
Spotkanie: Llandudno - Bangor
Typ : Llandudno - wygrana lub remis
Kurs:1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza: Stawiam tu na korzystny wynik gospodarzy, mają jeszcze szane na grupe mistrzowską, przeciwnicy już mają to zapewnione. Co do tego meczu nie mam wiele informacji żeby przeanalizować bardziej to spotkanie, na H2H w tym przypadku w ogóle nie zwracam uwagi, ponieważ są to małe derby i liczę że gospodarze nie przegrają, w najgorszym wypadku uważam, że będzie remis dlatego taki typ z podpórką.
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 18

tomk-148912

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Anglia ,1 liga
Godzina: 18:30
Spotkanie : Manchester Storm - Sheffield Steelers
Typ : Sheffield
Kurs: 1.92
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Znów zabieram się za egzotyczne ligi hokeja ???? Tym razem trzecia drużyna ligi angielskiej podejmuje szóstą. Jednak Sheffield nie ma rozegrane 3 mecze mniej niż lider dlatego są głównym kandydatem do tytułu. Dlaczego wygra Sheffield? Na korzyść gości przeważa wiele czynników. Gracze gości są bardzo skuteczni, na ostatnie 5 meczów przegrali dwa, ale oba z tą samą drużyną( z którą zawsze mieli problemy, mecze te jednak zakańczały się wynikami 2:3 po zaciętej walce). Statystyka meczów dzisiejszych rywali wygląda bardzo ciekawie: na ostatnie 8 spotkań Sheffield wygrało ... 8 meczy(co prawda jeden po dogrywce) daje to także przewagę psychiczną. Warto też wspomnieć że ostatni mecz sprzed kilku dni tych drużyn zakończył się wynikiem 2:1 dla dzisiejszych gości.
✅92
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael, Ligat ha&#39;A
Godzina: 19:15
Spotkanie: Sakhnin - H. Beer Sheva
Typ: 1 dnb
Kurs: 5.50
Bukmacher: unibet
Analiza:
Moim zdaniem Beer Sheva nie da rady tutaj wygrać wywiozą co najwyżej remis, który wydaje się bardziej prawdopodobny ale biorę to z lepszym kursem. Sakhnin wygrał ostatnio z czwartą siłą lgii i nie przegrali już od 5 kolejek to ich buduje dobrze na ten mecz. Ostatnia porażka Beer Sheva dwie kolejki temu na wyjeździe z zespołem niżej plasującym się od dzisiejszych gospodarzy, a więc czemu mieliby wygrać. Do tego jak ktoś wspomniał wygrali ostatnio w pucharze ze Shmona i może przyjść kolejny moment rozluźnienia,
zwrot
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Premier LeagUE
Godzina. 17.00
Spotkanie. Arsenal - Crystal Palace
Typ. więcej niż 11 różnych w meczu
Kurs. 1.83
Bukmacher. Bet365
Analiza.
Witam wszystkich po dłuższej przerwie spowodowanej głównie brakiem czasu aby móc regularnie a przede wszystkim skutecznie udzielać się na forum jak to miało miejsce w minione wakacje.
W spotkaniu zamykającym 19 kolejkę w angielskiej premier league Arsenal będzie podejmował na własnym stadionie Crystal Palace. Oczywiście faworytem tego starcia są gospodarze i raczej na spokojnie powinni zgarnac komplet punktów w dzisiejszej konfrontacji. Osobiście jednak wybralem over kornerow ze wzgledu na dosyc ofensywny styl gry obu druzyn. Zagladajac w statystyki bezpośrednich pojedynków można zauważyć że proponowany powyżej typ ma spore szanse powodzenia. Wiekszość ataków przeprowadzanych przez te ekipy odbywa się zazwyczaj skrzydlami co przybliża nieco powodzenie typu.
Drużyna gości pomimo iż od kilku kolejek nieodniosla wygranej w delegacji to prawie zawsze strzelała bramkę lub dwie... Licze ze również w tym starciu przeprowadza sporo groźnych ataków tym samym nabijajac kilka różnych.
Powodzenia.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
grzegorz94 15

grzegorz94

Użytkownik
Dyscyplina. Hokej Bundesliga
Godzina. 19.30
Spotkanie. Monachium - Kolonia
Typ. Monachium -2.5
Kurs. 3.60
Bukmacher.Sportingbet

Analiza.
Dziś o godzinie 19:30 dojdzie do ciekawego pojedynku w którym zdecydowany lider, oraz zespół który w tej lidze gra najbardziej efektownego hokeja,a ich grę można oglądać z przyjemnością zmierzy się z drużyną która jedynie u siebie gra regularnie na przyzwoitym poziomie. Drużyna z Monachium w tym meczu wystąpi w najsilniejszym możliwym składzie, natomiast drużyna Koloni wystąpi najprawdopodobniej bez Frederika Erikssona który w mojej ocenie jest najbardziej wartościowym graczem w tej drużynie.
Monachium 10 ostatnich meczy u siebie:
To 10 zwycięstw w tym jedno po dogrywce
Drużyna Kolonii 10 ostatnich meczy na wyjeździe:
To 3 zwycięstwa i 7 porażek w tym jedno po dogrywce
Według mnie możemy spodziewać się pogromu, tym bardziej że drużyna gości jest rozbita po ostatniej porażce z Bremerhaven 0:6, wszystko jednak zależy od skuteczności gospodarzy
Dla mniej odważnych polecam zwykłą 1, kurs oscyluje wokół 1,6
⛔100
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Włochy, Lega A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Caserta - Avellino
Typ: 2
Kurs: 1,97
Bukmacher: Betano
Analiza:
Dzis w ostanim spotkaniu wloskiej seria w kosza dojdzie to ciekawego meczu pomiedzy Ceserta a Avelinno. ciekawe ztego wzgle ze obie druzyny sa w czolowce tabeli gospodarze zajmuja 6 miejsce z 14pkt, natomiast goscie 4 z 18pkt. Buki lekko faworyzuja gospodarzy ja natomiast ide strone gosci. Ceserta ostanio pod forma wyraznie co pokazaly 3 ostanie mecze wlidze. NNatomiast Avelino ostani dobre wyniki i wygrana z Cibona tez pokazala ze sa w formie. Ostanie spotkania goscie wygrywali w Cesercie i mysle ze dzis bedzie podobnie.
⛔100 powtórzony typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 21:30
Spotkanie: Toronto vs Detroit
Typ: 2
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Analiza: Idę troche pod prad ponieważ kursy leczą w stronę gospodarzy, ale.. Detroit sporo problemów w osttanim czasie z kontuzjami. Na dzień dzisiejszy sytuacja nieco sie poprawiła ale jest nadal daleka od idealnej. Niemniej uważam, że przyjezdni mogą pokusić się o 2 oczka i wygrać WC. Toronto to młoda ekipa i jeszcze nieregularna. Co prawda ambitny projekt w postaci odbudowy potęgi klonowych liści idzie nieźle ( i chyba nawet przewyższa oczekiwania) ale moim zdaniem ekipa nie jest jeszcze gotowa na play-off. Co do Detroit to sporo statystyk ( między innymi osttanie PP w lidze) wygląda koszmarnie, ale licze na ich doświadczenie. Ta ekipa potrzebuje jakiegoś zwrotu akcji, które spowoduje przebudzenie i polepszy wyniki. Licze, że WC będzie okazją która zmieni obliczę Skrzydeł.
⛔100
 
mr. 75

mr.

Użytkownik
Dyscyplina: Futbol Amerykański -NFL
Godzina: 22:25
Spotkanie: Kansas City Chiefs - San Diego Chargers
Typ: KC (-6)
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Kansas walczy dziś o bye week w Wild Card Round. Jest to możliwe, jeśli Raiders przegrają dziś z Broncos, a Raiders ostatnio się trochę dławili, no i co najsmutniejsze połamał się im motor napędowy drużyny Derek Carr.
Chiefs mają już zapewnonie miejsce w playoffach, ale bye week kusi. Przeciwnik łatwy, bo to Chargers, którzy skompromitowali się w ostanim tygodniu przegrywając z namiastką drużyny jaką są Browns (0-14 do meczu z San Diego).
Chargers są nadwyrężeni kontuzjami, marzą już o końcu sezonu i dobrym starcie w przyszłym. Raczej dzisiaj już nic nie pokażą, można nawet spodziewać się blow-outu przez KC.
Chiefs po nie małym szoku jakim było przegranie z Titans, które mogło ich wyautować z postseasonu, zmiażdżyli ostatnio drużynę z Denver na ich własnym podwórku.
Chiefs grają w pełnym składzie, Chargers mocno obici.
Handicap jednego przyłożenia jak najbardziej do pokrycia.
✅100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom