>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.02.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
bielik 315

bielik

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Francja - Coupe de France
Spotkanie: Avranches - Fleury Merogis
Godzina: 18:00
Typ: 2 (wygrana Fleury)
Kurs: 4.32
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Interesujące spotkanie w pucharze Francji gdzie spotykają się dwie drużyny z niskich lig. Mnie szczególnie interesują goście czyli klub Fleury 91 FC. Są obecnie na 7 miejscu w lidze CFA (odpowiednik naszej 4 ligi), a zmierzą się z 13 drużyną ligi National (odpowiednik 3 ligi). Gospodarze w lidze ostatnio dołują i bronią się przed spadkiem gdzie mają tylko 1 punkt przewagi nad strefą spadkową, a ich rezerwy plątają się w końcówce CFA2 (piąta liga).
Goście to sprawca jednej z większych niespodzianek w pucharze, w poprzedniej rundzie grając u siebie wyeliminowali lidera ligue 2 Brest, pamiętam że już wtedy byłem zainteresowany tą drużyną bo kursy na ich wygraną wynosiły grubo powyżej 6. Ogólnie w swojej lidze Fleury ostatnio gra całkiem dobrze, w sumie odnieśli 4 zwycięstwa w ostatnich 6 meczach, i tracą bardzo mało bramek, są lepsi u siebie niż na wyjeździe ale może się sprężą również na wyjeździe. Gospodarze grają w kratkę, w 6 meczach 3 porażki i 2 zwycięstwa.
Skład gości jak na 4 ligę nie jest zły, kilku brazylijczyków, trener o dobrej reputacji i niezła forma zespołu który chce się pokazać we Francji, przeciwko gospodarzom którzy grają u siebie i są o ligę wyżej, ale jakby w gorszej formie i na pewno bardziej myślami już przy sobotnim meczu w którym będą u siebie walczyć o utrzymanie z drużyną środka tabeli. Nie mam pewnych informacji ale możliwe że gospodarze zagrają oszczędzając siły i podstawowych zawodników, na to liczę bo kursy na zwycięstwo Fleury spadły bardzo gwałtownie, i za postawione 2 dni wcześniej pieniądze na Fleury już mogę mieć zwrot od booka wyższy o 20%, może więc moje przypuszczenia są słuszne ?
Tak czy inaczej na pewno nie jest to pewniak, ale spotkanie którego wynik jest otwarty co przy dobrym kursie warte jest zagrania.

⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godzina: 17:00
Spotkanie: Belgorod - Perugia
Typ: 1/1 Wygra pierwszy set / cały mecz
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365

Witam wszystkich w nowym miesiącu, dzisiejsza oferta jest bogata i można znaleźć kilka ciekawych spotkań,takim meczem mam nadzieje będzie moja propozycja z Ligi Mistrzów. Niestety wczorajszy typ okazał się przegrany, ale tak naprawdę na własne życzenie gospodarzy którzy prowadząc w trzecim secie różnicą sześciu punktów zdołali przegrać set i mecz zakończył się 3:1 dla Kędzierzyna, natomiast moja propozycja na ten mecz to dokładny wynik 3:0, szkoda bardzo że nie wygrali gładko 3:0 ale liczę dzisiaj ponownie na siatkówkę i mam mocne przeczucię że typ okaże się trafiony w dziesiątkę. Do tej pory jedni jak i drudzy w rozgrywkach Ligi Mistrzów startowali różnie, Rosjanie praktycznie z roku na rok grają w tym prestiżowym turnieju z większymi i mniejszymi sukcesami, natomiast Włosi po bardzo dobrym sezonie dostali się do tych rozgrywek, a czekali na to bardzo długo więc można by rzec że to kopciuszek obecnych rozgrywek. Jedni jak i drudzy spisują się bardzo dobrze w fazie grupowej, Perugia zajmuje na ten dzień pierwsze miejsce natomiast za jej plecami czai się Belgorod który ma mniej o dwa punkty do lidera. Włosi pewnie wygrali dotychczas z Roeselare i Halkbankiem po 3:0. Niewątpliwie będzie to mecz o fotel lidera, warto przypomnieć że we Włoszech padł wynik 3:2 dla miejscowej Piacenzy, jednak to zwycięstwo nie było osiągnięte bez większych trudów lecz okupione walką do ostatniej piłki, najlepszym przykładem będzie to że Rosjanie w pierwszym secie rozbili gospodarzy aż 25;11 i nic nie wskazywało na to że Perugia będzie coś w stanie ugrać w tym meczu jednak udało im się doprowadzić do ostatniego piątego seta i rozstrzygnąć losy meczu na swoją korzyść wygrywając 3:2. Jestem przekonany że Rosjanie w dzisiejszym meczu pokażą swoją siłę i potencjał jaki w ich drzemie i wygrają to spotkanie bez większych problemów 3:0 lub 3:1.

⛔100
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Anglia - Premier League
Spotkanie: Manchester United - Hull City
Godzina: 20:45
Typ: Manchester United -1,5
Kurs: 1,55
Bukmacher: bet365
Analiza: Wczoraj cała czołówka zgubiła punkty więc pora żeby United zaczęło coś odrabiać, a Hull jest do tego idealnym rywalem. Mimo porażki z nimi 5 dni temu nie ma co spodziewać się tu sensacji, po pierwsze Old Trafford, po drugie po takiej porażce zawodnicy są jeszcze bardziej zmotywowani żeby pokazać, że tamten mecz to tylko wypadek przy pracy, po trzecie United w pełnej kadrze, w końcu brak kontuzji, więc Mourinho wystawi najmocniejszą jedenastkę. Do gry szykowany jest Mchitarjan, który na pewno będzie bujał obroną Hull, Ibra myślę, że również nie odpuśći po tym jak wczoraj wszyscy jego konkurenci o koronę Króla strzelców nic nie strzelili no i Pogba, który ewidentnie ma jeszcze coś do udowodnienia. Hull w tym sezonie gra przeplatanke dobrych meczy ze słabymi, teraz jak szkoleniowcem został Marcos Silva gra wygląda zdecydowanie lepiej, ale to bardziej pozwoli im rywalizować z drużynami pokroju Watford czy Leicster (nikomu nie umniejszając) niż w Teatrze Marzeń, ofc nie ma co zupełnie skreślać Tygrysów, bo na pewno łatwo tu nie odpuszczą i nie spodziewam sie jakiegoś mega łatwego meczu dla United, ale różnica klas zawodników jest po prostu zbyt duża. Jeśli Jakupović (ew. Marshall) nie zagrają meczu życia (a nawet to może nie wystarczyć) to handi powinien zostać pokryty.

⛔100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Chambly vs Monaco (Puchar Francji)
Typ: Monaco i poniżej 3,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: bet365
godz. 18.00

ANALIZA
Witam, po styczniu spodziewałem się więcej, no ale wyszło jak wyszło, nowy miesiąc i nowe oczekiwania. Dzisiaj typujemy puchar Francji, gdzie lider Ligue 1 jedzie do miasteczka Chambly (dane z 1990 roku to 7100 mieszkańców w całej gminie). Dla gospodarzy tego spotkania to będzie święto, bo nie zawsze do takiego miasteczka przyjeżdża ekipa z takim budżetem i naszpikowana gwiazdami jak Monaco, aczkolwiek co do tych gwiazd to duże słowo bo Jardim daje na ten mecz odpocząć zawodnikom, którzy w Ligue 1 są fundamentem, od bramkarza Subasica poprzez Bakayoko, Sidibe, Silva, Falcao, również Dirar,który wrócił z PNA też ma wolne (dane z oficjalnej strony AS Monaco ). Zmiennicy, którzy grają mniej na pewno będą chcieli się pokazać z dobrej strony i pokazać trenerowi, że są gotowi na grę w lidze, a wiemy, że teraz bardzo dużo będzie zależało od zmienników w lidze, bo przy aktywnej wiośnie to właśnie zmiennicy będą mieć duże znaczenie, nie sądzę jednak, że odpuszczą puchar, tym bardziej, że po drugiej stronie mają 3- ligowca. Gospodarze natomiast będą chcieli pokazać się z dobrej strony, bo taki mecz to będzie bardzo ważne wydarzenie sportowe w tak małej mieścinie, więc na pewno ludzi będzie dużo i pewnie doping też. Gospodarze liczą się z porażką, ale na pewno gdzieś tam myśl o sprawieniu niespodzianki przemknął im przez myśl. Ja jednak uważam, że ambitna postawa gospodarzy nie wystarczy na lidera Ligue 1 i Monaco dzisiaj zapewni awans, ale po tak ciężkim meczu i mając na uwadze kolejne spotkanie w lidze z viceliderem Nice nie będą się przemęczać i pójdą po najniższej linii oporu. Nawet jak gospodarze strzelą bramkę to Monaco strzeli 2 i awansuje.
Reasumując: ambitna postawa gospodarzy i braki kadrowe po stronie gości jak i ciężkie niedzielne starcie i nadchodząca potyczka to wg mnie będzie mało porywające widowisko i mała liczba bramek, oraz awans gości zapewniony jednak w 90 minutach gry.
Powodzenia i pozdrawiam

⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Koszykówka, EUROCUP
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lietkabelis - Khimki M.
Typ: ht/ft 2/2
Kurs: 1,52
Bukmacher: bet at home
Analiza: Oglądałem ostatni mecz gospodarzy. WYGRANY Z ZARGILISEM. Mecz klasy B. Szukając wysokiego kursu zrezygnowałem z łamańca 1/2 czy 2/1 gdyż nie wiem jak musieli by zagrać goście by cokolwiek takiego weszło. Piękna hala, wypełniona zapewne ale limit szczęścia wykorzystany. Dlatego myślę że goście od początku wezmą się do roboty i zrobią to co powinni zrobić. Wypracować przewagę w 1 kwarcie, i kontrolować wynik.
http://www.oddsportal.com/basketball/europe/eurocup/lietkabelis-khimki-m-OtAf2Hvq/#1X2;2

✅52
 
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia,Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Stoke - Everton
Typ: Everton
Kurs: 2.52
Bukmacher: PinnacleSports

Dziś o godzinie 21:00 możemy spodziewać się ciekawego spotkania w angielskiej Premier League.Od minimalnej porażki w derbach Liverpoolu 0:1 ,Everton nie przegrał pięciu kolejnych spotkań, w których zdobył trzynaście punktów tracąc zaledwie dwie bramki. The Toffees w meczu z Manchesterem City pokazali że są ostatnio w świetnej formie wygrywając 4:0. Po tym niesamowitym zwycięstwie Everton pokazał że nie był to przypadek,wygrywając 0:1 z Crystal Palace.Stoke w 2016 roku także nie zawodzi,jednak ostatni mecz z Manchesterem United utwierdził mnie w przekonaniu że to Everton jest faworytem dzisiejszego meczu. Stoke oddało w tamtym meczu zaledwie jeden strzał celny i dało się kompletnie zdominować drużynie z Manchesteru. Mimo tego mecz szczęśliwie zakończył się remisem 1:1. Stoke w ostatnich 5 spotkaniach zdobył 7 punktów natomiast Everton - 13 punktów. Myślę że drużyna Ronalda Koemana powinna po dzisiejszym meczu dodać trzy oczka do swojego dorobku punktowego ;)


Życzę powodzenia!

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Singiel: Dallas (USA), twarda (w hali), mężczyźni
Godzina: 21:30
Spotkanie: Ryan Harrison - Mackenzie McDonald
Typ: 2
Kurs: 3,29
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Nowy miesiąc więc zabawę zaczynamy od nowa w typach dnia. Jako zwycięzca w styczniu wysoko sobie postawiłem poprzeczkę zaraz na początku roku ale po prostu robię dalej swoje i liczę, że w lutym znów będzie dobrze ;) Na początek ten typ z tenisowego challengera, w którym zmierzy się sobą dwóch Amerykanów. Harrisona myślę nie trzeba nikomu przedstawiać natomiast McDonald to młody 21 letni niezwykle perspektywistyczny zawodnik. Faworytem tego pojedynku jest bez wątpienia 78 zawodnik w rankingu ATP Harrison jego młodszy rywal zajmuje 277 lokatę w rankigu ATP ale na zawodostwo przeszedł on dopiero w ubiegłym roku, bo najpierw wybrał naukę w collegu, gdzie również świetnie grał i zwyciężył w NCAA w singlu jak i w deblu. Naprawdę kariera tego zawodnika jest prowadzona bardzo dobrze z głową, każdy jego kolejny ruch jest niezwykle precyzyjnie pomyślany. Jeżeli zawodnik ten dalej będzie się tak rozwijał to myślę, że Amerykanie będą mieli z niego bardzo dużo pociechy. Według mnie jest to wielki talent i dzisiaj go pokarze. Owszem faworytem jest dużo bardziej utytułowany i doświadczony Harrison ale na początku tego roku jakoś specjalnie formą nie imponuje. Owszem z kim miał wygrać do tej pory to wygrał ale poza tym nic więcej. Przegrywał z Sockiem i Berdychem a wygrane z Mahutem, Matkowskim, Stathamem czy Garcią Lopezem no sorry ale na mnie wrażenia nie robią, bo to zdecydowanie tenisiści, których na nawierzchni twardej co najwyżej zaliczyłbym do średnich, a to i tak powiedziane z dużym optymizmem ;) Dzisiaj Harrison będzie miał mecz z przeciwnikiem, którzy może w tym spotkaniu sprawić niespodziankę i ograć Ryana. To tylko turniej challengerowy, do którego Harrison napewno nie będzie przykładał zbyt wielkiej wagi. Odwrotnie ma się sprawa z McDonaldem, dla którego pojedynek z dużo wyżej notowanym i doświadczonym zawodnikiem na kortach tenisowych to z pewnością fajna sprawa i on tutaj będzie chciał się pokazać jak najlepiej i zagra tutaj z pełnym zaangażowaniem. Czy mu wystarczy umiejętności ? myślę, że tak jest w stanie tutaj sprawić niespodziankę, bo jak wspominałem wcześniej jego kariera jest bardzo starannie budowana i małymi kroczkami robi po prostu swoje. Owszem brakuje mu jeszcze w światowym tenisie kilkudziesięciu spotkań aby nabyć pewnego doświadczenia, rutyny itd , bo zdarza mu się przegrać z teoretycznie słabszym rywalem ale tutaj dzisiaj przeczuwam, że zagra z wielkim sercem na maksimum możliwości i pokaże Harrisonowi kilka niezłych zagrań. Mecz jest rozgrywany na korcie w Stanach a na nich przecież McDonald uczył się do nie dawna jeszcze gry więc wierzę tutaj w tą niespodziankę. To tylko challenger, na którym młokosowi będzie napewno dużo bardziej zależeć niż takiemu graczowi jak Harrison więc według mnie jest tutaj szansa na wygranie McDonalda. Zobaczymy jak to będzie ja przeczuwam tak jak napisałem wyżej ;)

⛔100
 
erdezet 92

erdezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Króla - Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Barcelona
Typ: Under 2,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:

O 21:00 w Madrycie pierwszy mecz półfinałowy tegorocznego Pucharu Króla.
Rękawice skrzyżują Atletico Madryt oraz FC Barcelona. Obie ekipy są (zachowując wszelkie proporcje) w średniej dyspozycji ostatnimi czasy. Można się zastanowić, czy to aby na pewno prawda, ponieważ drużyny te prawie w ogóle nie przegrywają meczów, jednakże ich miejsce w tabeli La Liga jak i również gra na pewno nie satysfakcjonują kibiców.

Według mnie kluczowym słowem, by zrozumieć ten mecz jest słowo &quot;pierwszy&quot;. Tak, jest to pierwszy mecz, czeka nas jeszcze rewanż. Co w związku z tym? Obie ekipy wiedzą, że nie muszą za wszelką cenę wygrać czy też otworzyć się w tym spotkaniu - będą miały jeszcze 90 minut na rozstrzygniecie i awans do finału. Tyczy się to szczególnie Barcelony, która ma w zanadrzu rewanż na Camp Nou. Według mnie w dwumeczu Barca okaże się lepsza, a wszystko rozstrzygnie się na dobre dopiero w rewanżu. Myślę, że tempo dzisiaj w Madrycie nie będzie forsowane, drużyny skupią się przede wszystkim, by nie stracić szansy na awans, a nie, by już znaleźć się w finale.

Ostatnio ekipy te spotkały się w Pucharu Króla w 2015 roku, na etapie ćwierćfinału. Pierwszy mecz rozgrywany był na Camp Nou, gdzie Atletico wygrało 0-1, w rewańzu Barcelona okazała się lepsza, pokonując gospodarzy 2-3 i awansując dzięki golom strzelonym na wyjeździe. W tym roku widzę, podobny scenariusz jeśli chodzi o ilość bramek - pierwszy mecz mało goli, drugi - więcej.

Powodzenia!

⛔100
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka LM
Godzina: 20:30
Spotkanie: Luve - Resovia
Typ: 2
Kurs: 5.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Kurs zawyżony, śmiech na sali. Ja rozumiem, że w Rzeszowie był jednostronny pojedynek, ale okoliczności tego meczu są zgoła odmienne. Lube po wycieńczających finałach pucharu Włoch. Wygrali cały turniej, Włosi jak to Włosi na pewno poświętowali. Dzisiaj przychodzi im zagrać z Sovią. Prawdą jest, że Resovia ma najmocniejszy skład z wszystkich polskich klubów grających w LM. Drzyzga, Możdzonek, Nowakowski, Rossard, Ivovic, Smicht. Mega mocny skład, do tego dołóżmy najlepszą ławkę rezerwową PLUSLIGI Lemański, Schoeps, Perrin, Paesche. Lube to nie taka potęga, żeby wystawiać aż tak potężny kurs. Jasne że Włosi są faworytem, ale kurs jest tak niesamowicie przeszacowany, że zwyczajnie to trzeba pograć.

⛔100
 
antos 1

antos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Blackburn - Leeds
Typ: Leeds
Kurs: 2.20
Bukmacher: Betclic
Analiza: Ostatni mecz pucharowy Leeds zagrało w mocno okrojonym składzie, nie wystawiając sporej ilości zawodników, mających miejsce w pierwszej jedenastce. Na ławce siedzieli m. in.: Chris Wood (jeden z liderów zespołu, najlepszy strzelec), Kyle Bartley, Luke Ayling, Roofe Kemar, Hadi Sacko i kilku innych. Zobaczcie, że trener zdecydował się nawet oszczędzić niekwestionowanego bramkarza pierwszego składu Roberta Green&#39;a. Blackburn do meczu pucharowego podeszło z większym respektem do rywala, nie oszczędzając specjalnie swoich zawodników. Działania trenera Leeds wyglądają mi na ewidentne szykowanie się do ligi, w której Leeds radzi sobie bardzo dobrze. Aby nie było za różowo, ostatni mecz Leeds od 82 minuty grało w dziesiątkę, a ostatni mecz ligowy przegrali, lecz był to zespół solidne grający przy własnej publiczności, do których Blackburn nie należy. Przed Leeds ciężki, wyjazdowy mecz z Huddersfield, dlatego będą chcieli urwać dzisiaj 3 oczka, aby następny mecz zagrać z mniejszą presją. Dosyć fajny kurs, podejrzanie wysoki, lecz chyba warty zagrania.

✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Hapoel vs Lietuvos
Typ: hf/ft Lietuvos
Kurs: 4,75
Bukmacher: Oddsring
Data/godzina rozpoczęcia: 01.02.2017/19:15
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/hbJnd1Z6/#szczegoly-meczu
Analiza:
Spotkanie piątej kolejki EuroCup. W tym spotkaniu zmierzą się jeszcze w chwili obecnej lider i wicelider. Z pewnością obie ekipy będą zainteresowane wynikiem spotkania Zenitu, który gra z Niznhy. Ten mecz również będzie miał wpływ na wygląd tabeli. Hapoel jest teoretycznym faworytem, ale ostatnio przegrał spotkanie z Hapoel Holon 79-85, przy czym pierwszą kwartę przegrali czternastoma punktami, później w drugiej odrobili, ale ostatecznie dość niespodziewanie przegrali. Dziś największą uwagę goście powinni skupić na Curtisie Jerells, który zdobywa najwięcej punktów dla swojej drużyny. Litewski zespół jest na trzecim miejscu w swojej lidze, w ostatnim meczu wygrali z Nevezis ośmioma punktami. Najlepszym zawodnikiem Lietuvos jest dobrze znany polskim kibicom David Logan. Wyróżniającymi się koszykarzami są również Arturas Gudatis oraz Drew Gordon. Lietuvos słabo zaczął rozgrywki od dwóch porażek, jednak ze spotkania na spotkanie prezentują się coraz lepiej. Z pewnością ich mocną stroną są zbiórki na poziomie 36%. Agresywna obrona od samego początku będzie kluczem do zwycięstwa. Dodatkowo Lietuvis powinien być rządny rewanżu, ponieważ przegrali pierwszy mecz, prawie miesiąc temu z Hapoelem nieznacznie, gdyż tylko czterema punktami, ale warto zwrócić uwagę na fakt, że dobrze rozpoczęli spotkanie, prowadząc po pierwszej połowie 12 pkt-ami, jednak strata sześciu punktów w trzeciej, oraz aż dziesięciu w ostatniej czwartej kwarcie nie mogło dać wygranej. Dziś uważam, że wyciągnęli wnioski i można śmiało grać na przyjezdnnych-powodzenia

⛔100
 
R 7

raf.lub

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Pescara - Fiorentina
Typ: Fiorentina (-1,5)
Kurs: 3.53
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Nie ma dziś wielkiego wyboru w piłce, szczególnie, że sporo już typów na forum się pojawiło. Na poprzednich stronach przedstawiono 2 analizy dotyczące tego meczu, więc niewiele muszę tu dodawać. Pescara to nie poziom na Serie A, grają tragicznie, regularnie zbierają bęcki. 9pkt po 21 kolejkach, w tym 4pkt u siebie po 4 remisach i 6 porażkach. Co prawda Fiorentina na wyjazdach nie spisuje się wyjątkowo dobrze, lecz ostatnie wyjazdowe porażki, które ponieśli to mecze z Napoli, Lazio, Genoą i Interem, a więc nie z jakimiś ogórkami. Ostatnio głupio oddany remis u siebie 3:3 z Genoą, zatem dziś powinni wyjść na boisko ze sportową złością i chęcią odegrania się za tę wpadkę.
Kurs na Fiorę nieco przez ostatnią godzinę wzrósł. Uważam, że warto zagrać handi, szanse powodzenia oceniam dosyć wysoko.

⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Francja , Puchar Francji
Godzina: 21:00
Spotkanie:Rennes - PSG
Typ: under 1,5 goli 1 polowa
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Spotkanie w Pucharze Francji miedzy 9 i 3 zespolem francuskiej Ligue1.W lidze Rennes stracilo 26 bramek w 22 meczach, PSG tylko 16 i strzelilo 42 gole.W ostatnich 7 meczach w Rennes w 1 polowie maksylanie padla tylko jedna bramka , ogolnie pada malo bramek - u siebie Rennes gra calkiem dobrze. W ostatnim meczu miedzy PSG a Rennes padla tylko jedna bramka. Do tego dochodzi ciezki mecz PSG z Monaco .Oczywyscie nalezy wziac tez pod uwage , ze jest to mecz Pucharowy - nie wyjdzie pierwsza jedenastka - zabraknie pewnie Cavaniego w wyjsciowym skladzie itp .Mysle , ze Rennes nie idousci tego meczu , powalczy . .Uwazam to za dobry typ na ten mecz .

⛔100
 
G 5

gali

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: West Ham - Manchester City
Typ: Michail Antonio strzeli gola
Kurs: 4,30
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Oba zespoły spotkały się całkiem niedawno, bo 6 stycznia Młoty przegrały u siebie z Manchesterem City 0:5 w Pucharze Anglii. To była najwyższa porażka West Ham w meczu o stawkę od 50 lat. Młoty dość mocno odczuły piętno tej porażki na własnej skórze i wzięli się do pracy! Po porażce z The Citizens zaliczyli dwie wygrane pod rząd z Crystal Palace(H) i Middlesbrough(A) strzelając w każdym spotkaniu 3 gole. Drużyna gości aktualnie szuka formy po wpadce z wyjazdowego meczu na Goodison Park ulegając Evertonie czterema bramkami, następnie &quot;przeżyli&quot; mecz u siebie z Kogutami dzieląc się punktami, gdzie moim zdaniem powinni przegrać te spotkanie.
Dlaczego Antonio? ponieważ jest aktualnie najlepszym strzelcem w West Hamie gdzie ma 8 trafień i 3 asysty. Myśle że będzie dziś miał takie zadanie Michail na boisku by zaskoczyć przeciwnikia przy jakimiś dośrodkowaniu gdzie obrońcy City skupią swoją uwage na Carrollu ???? .
Kurs całkiem przyzwoity, warty zagrania !]

⛔100
 
harrods24 93

harrods24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Newcastle - QPR
Typ: QPR over 3.5 RR
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dzis do druzyny vice lidera angielskiej Championship przyjezdza ekipa z Londynu ,a wiec Queens Park Rangers.

Bardzo wazny mecz dla obu ekip ,z jednej strony walczace o awans do angielskiej ekstraklasy druzyna z St. James Park ,a z drugiej druzyna znajdujaca sie w calkiem niezlej formie ,ale jak na razie to miejsce w tabeli nie zachwyca bo znajaduja sie dopiero na 19 miejscu.

Z pewnoscia druzyna Beniteza bedzie chciala sie przejac kontrole nad spotkaniem od pierwszych minut ,co jak juz wspomnial @Mezamorto_ w swoim poscie moze sie zemscic na nich w postaci kontratakow ze strony QPR a co za tym idzie strzalow i cornerów.

Ostatnie 5 meczów QPR na wyjezdzie to 2 zwyciestwa i 3 porazki ,a linia over 3.5RR zostala pokryta az 4 razy miedzy innymi zBrighton (5 RR)i Reading (8 RR)

Licze na dobry mecz Pawla Wszolka ,ktorego zadowolonego po podpisaniu kontraktu widzialem razem z ekipa QPR na lotnisku w Londynie. Powodzenia!

✅83
 
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Burton - Fulham
Typ: remis
Kurs: 3.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Burton ma fatalną serię 4 porażek u siebie i powinni chcieć się dzisiaj poprawić. Fulham grał ostatnio z Hullem w pucharze i awansowali dalej po karnych, więc powinno być to dzisiaj widać. Oba zespoły grały do tej pory ze sobą 2 razy i były dwa remisy. Burton ostatni swój mecz wygrało na wyjeździe z QPR. Burton też jest tuż nad strefą spadkową. Moim zdaniem na plus dla typu to także to że Burton nie zremisował już od 11 spotkań, kiedyś muszą a dzisiaj rywal do tego dobry moim zdaniem.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom