>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.03.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
qick19 15,6K

qick19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Perugia - Latina
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam! Dziś stawiam na Perugie , która podejmie u siebie zespół Latiny. Obie drużyny to na obecną chwilę druga połowa tabeli miejsca odpowiednio 13 i 14.
Patrząc na h2h z ubiegłych lat te ekipy toczyły ze sobą wyrównane mecze , Perugia jako gospodarz zremisowała i wygrała z Latina 2:1. Gospodarze nie wygrali od 4 spotkań , myślę że dziś zdołają odwrócić złą passę bowiem przyjeżdza ligowy średniak jakim jest niewątpliwie Latina , więc nasuwa się pytanie jak nie teraz to kiedy??
U siebie Perugia nie zachwyca bo na 14 meczy wygrali tylko 5 ale przynajmniej zachowują dodatni bilans bramkowy 14:12. Ostatnia porażka u siebie z Trapani 2:0 musi boleć bo stracili bramki w 2 połowie meczu.
Myślę że dziś będzie ten moment w którym gospodarze odniosą zwycięstwo choćby jedną bramką.
Pozdrawiam i życzę powodzenia! ????
✅ 95
 
mattie 112

mattie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Premier League
Godzina: 20.45
Spotkanie: Leicester - WBA
Typ: Vardy strzeli gola
Kurs: 2.12
Bukmacher: unibet
Analiza:
Krótko i na temat Vardy to najlepszy strzelec Lisów a także całej Premier League.
Nie wierzę w to,aby Leicester mógł przegrać ten mecz. Nie mówię już o tym, że jestem wręcz pewny że zdobędą bramkę no i mam nadzieję, że będzie to właśnie Vardy. Leicester strzelił w tym sezonie najwięcej bramek w całej lidze (razem z Totkami) i bardzo dawno nie było takiego meczu gdzie nie zdobyli gola a jakby nie patrzeć Vardy brał udział w połowie z nich gdyż oprócz 19 goli posiada także 4 asysty. Mam nadzieję, że to nie on dziś będzie asystował . Powodzenia.
⛔ 100
 
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy: Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ascoli - Modena
Typ: 1
Kurs: 2,6
Bukmacher: bet365
Analiza: Spotkanie dwóch drużyn z dolnej częsci tabeli Włoskiej Serie B
Drużyna gospodarzy mimo swojej pozycji w tabeli zdołała w tym sezonie u siebie w 7/14 meczach ligowych.
Drużyna gości na w meczach ligowych na wyjeździe prezentuje się fatalnie przegrała 11/14 spotkań.
Statystyki pokazują że nasz typ jest mocno profitowy jeśli patrzeć na ten mecz tylko w ten sposób.
Na niekorzyść mogą przemawiać bezpośrednie pojedynki obu drużyn i prawdopodobne braki kadrowe w drużynie gospodarzy spowodowane ostatnim &quot;czerwonym&quot; meczem.
Mimo wszystko po takim kursie polecam spróbować ten typ za rozsądną stawkę. Powodzenia
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
trcd 20

trcd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aston Villa - Everton
Typ: over 2,5
Kurs: 1,92
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Aston Villa grala ostanio 3 dni temu gdzie przegrali ze Stoke 2:1. Dziś zagraja bez Amavi , Grealish , Traore , Sanchez , Kozak . Do składu dzis wraca Ayew, co jest wmocnieniem ale i tak bardziej bedzie brakowac nieobenych dzis.
Everton odpoczywał prawie 10 dni . Dziś zagraja Besic, Brown, Gibson, Hibbert . Do składu wrócił już Stones oraz Kone.
Tak wiec ekipa Evertonu wyglada lepiej niz Villi i sa bardziej wypoczeci.
Mysle ze mozna sie spodziewac dzis duzo goli jak to bywalo w ostanich latach miedzy nimi. Dlatego polecom typ po dobrym kursie.
Powodzenia
✅ 92
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hannover 96 - Wolfsburg
Typ: 2/2
Kurs: 2.87
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatni w tabeli Hannover podejmuje 8 Wolfsburg. Hannover przegrał 4 ostatnie domowe spotkania, ze Stuttgartem (12 w tabeli) 0-2,Darmstadt (14) 1-2 i po 0-1 z Mainz (5) i Augsburgiem (13). W 3 ostatnich przegranych spotkaniach przegrywał już do przerwy. Typuję, że i tym razem tak będzie. Wolfsburg ostatnio miał ciężkie mecze,
Z Bayernem 0-2 i Herthą 1-1. W tym meczu będą mieli łatwiejszego przeciwnika i powinni to wykorzystać cisnąć go już od pierwszych minut.
Bo jak nie teraz to kiedy.
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
✅ 187
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 18

spinalive

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sunderland - Crystal Palace
Typ: Sunderland, Remis - nie ma zakładu
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na wstępie chcę się przywitać, gdyż jestem tutaj nowy. Do tej pory tylko czytałem analizy, ale w końcu postanowiłem dodać swoją pierwszą.
Pod lupę wziąłem spotkanie angielskiej Premier League, w którym Sunderland zmierzy się na własnym stadionie z Crystal Palace.
Sunderland moim zdaniem jest najbardziej pechową drużyną w lidze i zdecydowanie nie powinni znajdować się aktualnie w strefie spadkowej. Jak na drużynę zajmującą dopiero 19. pozycję w tabeli, ich gra nie wygląda źle. Problemem jest jednak gra w obronie. W 27 meczach obecnego sezonu stracili aż 51 bramek co jest najgorszym wynkiem w lidze. Jednak 37 (!) bramek stracili w delegacjach, a dzisiaj grają u siebie i to jest podstawą mojego typu. U siebie stracili tylko 14 bramek, co jest rewelacyjnym wynikiem jak na drużynę zajmującą pozycję spadkową. Crystal Palace w pięciu ostatnich wyjazdach nie wygrali ani razu, dwukrotnie remisowali strzelając trzy bramki i tracąc dziewięć. Po dosyć przyzwoitym początku sezonu, Orły popadły w kryzys i nie potrafią z niego wyjść. Ostatni mecz w PL wygrali 19 grudnia ubiegłego roku. W pięciu ostatnich meczach zdobyli tylko punkt i moim zdaniem ten fakt po dzisiejszym meczu nie ulegnie zmianie. Na dole tabeli jest ciasno, a tegoroczne rozgrywki powoli wkraczają w decydującą fazę. Ten fakt powinien uskrzydlić podopiecznych Sama Allardyce&#39;a, tym bardziej, że ta kolejka dla konkurentów Sunderlandu w walce o utrzymanie będzie ciężka. Newcastle czeka bowiem wyjazdowy mecz z nieobliczalnym Stoke, a Norwich gościć będzie Chelsea, która powoli wraca na właściwe tory. Mecz z Crystal Palace jest więc szansą na ucieczkę ze strefy spadkowej i moim zdaniem Czarne Koty z tej szansy skorzystają. W ostatniej kolejce przegrali minimalnie (0:1) na trudnym terenie z West Ham, jednak ten mecz był całkiem dobry w wykonaniu dzisiejszych gospodarzy. Ostatni mecz u siebie to zwycięstwo Sunderlandu na, bądź co bądź, silnymi kadrowo United. Crystal Palace natomiast w ostatniej kolejce po nieudanej pogoni uległo na wyjeździe z West Bromwich 2:3.
W Sunderlandzie nie zagrają kontuzjowani Duncan Watmore (17/2) i Jeremain Lens (18/2), natomiast Crystal Palace będzie musiało sobie radzić bez kontuzjowanych Jamesa McArthura (24/2) i Jasona Puncheona (24/0) oraz zawieszonego Pape Souare (24/0).
Jesienne starcie bohaterów dzisiejszego pojedynku na Selhurst Park zakończyło się wygraną Sunderlandu 1:0 po bramce Defoe&#39;a. Dzisiaj również liczę na minimalne zwycięstwo gospodarzy. Jednak jako, że na początku wspomniałem, że Sunderland to pechowcy, a Crystal Palace będzie chciało się zrewanżować za ostatnie spotkanie, to zagram tutaj DNB po całkiem atrakcyjnym kursie 1,66. W sam raz do jakiegoś double&#39;a.
Dla odważniejszych czysta jedynka po świetnym kursie 2,5, ale ten typ podał już ktoś wcześniej.
zwrot
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hearts - Inverness
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 3,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam. Moja dzisiejsza analiza dotyczyć będzie spotkania w Szkockiej Premiership. Naprzeciw siebie staną dziś trzecia ekipa szkockiej ekstraklasy z siódmą. Gospodarze ostatnio radzą sobie bardzo dobrze. Na 5 ostatnich rozegranych spotkań zwycięstwa odnosili trzykrotnie, w tym porażka 1:2 z Celtikiem, po bardzo wyrównanym spotkanie, a trzeba zaznaczyć że mało kto może nawiązać równorzędną walkę z zespołem z Glasgow. Dzisiejsi goście grają mocno w kratkę osttanio. Bardzo dobre występy przeplatają tymi słabszymi jak np zwycięstwo 3:1 z viceliderem z Aberdeen, zeby ponieść druzgocącą klęskę z Celtikiem 0:3 (najmniejszy wymiar kary w tym meczu). Hearts ostatnio wygrali z Inverness ponad 4 lata temu, ale poziom gry i stan kadry się odwrócił i te czynniki grają na korzysć dzisiejszych gospodarzy. Myślę że dziś Hearts nie pozostawi złudzeń rywalowi i odniesie pewne i przekonujące zwycięstwo.
✅ 260
 
V 25

victas401

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aston Villa - Everton
Typ: Oby dwie drużyny strzelą w 1 połowie (tak)
Kurs: 5,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Uważam, że ten mecz będzie obfity w gole, Everton to drużyna mocno overowa w 12 meczach granych na wyjeździe strzelili 19 goli więc średnia powyżej 1,5 bramki na mecz, stracili 12 bramek, więc średnio bramkę na mecz. W ostatnich 3 meczach grając na wyjeździe w dwóch strzelali minimum 1 bramkę w pierwszej połowie. Natomiast liczę również, że czerwona latarnia ligi Aston Villa strzeli w tym meczu minimum 1 gola i padnie on w 1 połowie.
⛔ 100
 
wujupl 12

wujupl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania Primera Division
Godzina: 22:00
Spotkanie: Las Palmas-Getafe
Typ: 1
Kurs: 2
Bukmacher: Williamhill
Analiza:
Witam ,dawno nie widziałem tylu podstron ;) ,z meczy które pozostały bez typu pozostało Las Palmas vs Getafe. Dlaczego Las Palmas ? a więc Getafe najgorzej grająca drużyna na wyjezdzie ,(1z-2r-9p br uwaga ! 9-30 !)Las Palmas w domu całkiem dobrze jak na trzecią drużynę od końca (5z-3r-5z bramki 13-13)ostatnie 5 meczy to 2 zwycięstwa i trzy porażki (w tym z Barceloną i Atletico)bramki 4-7 , a Getafe no cóż ..dramat ostatnie pięć spotkań to pięć porażek, bramki 0-9 . Co tu dużo pisać oba zespoły zagrożone degradacją ,ale na ten moment Las Palmas nieco lepsze i jezeli maja komuś odebrać punkty to muszą to byc zespoły pokroju Getafe .Powodzenia
Powtórzony typ ⛔ 100
 
E 0

ekspert1906

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna-Hiszpania-Primera Division
Godzina: 22:00
Spotkanie: Las Palmas - Getafe
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.40
Buchmacher: Bet365
Analiza:
Graja dwie druzyny mocno zagrozone spadkiem. Druzyna Las Palmas podejmuje druzyne Getafe. Gospodarze miejsce 17 natomiast goscie na miejscu 15. Dla obu zespolow jest to wazny mecz w kwestii utrzymania. Gospodarze sa w znacznie lepszych humorach , ostatnio wygrana na wyjezdzie z Eibar 1:0 zakonczyla serie trzech porazek z rzedu. Getafe natomiast 6 kolejnych meczy bez zdobytego punktu. Atut wlasnego boiska , wygrana z Eibar na trudnym terenie , fatalna forma Getafe to wszystko sprawia ze Las Palmas nie ma prawa przegrac tego meczu . Powodzenia ????
Powtórzony typ ⛔ 100 (wcześniej grana czysta &#39;jedynka&#39;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom