>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 1.03.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis ziemny - ATP Dubai
14:00
Jaziri M. - Tsitsipas S.
Jaziri M.
2,33 w 1x Bet
Obaj Panowie dostali tutaj dziką kartę i grają dobry tenis. Jednak ja bardziej ufam Tunezyjczykowi który gra powiedzmy, że na swoich islamskich śmieciach. Pokonanie Dimitrova czy Robina Haase budzi u mnie wielki podziw. Widać, że przygotował formę pod ten turnie, ma 34 lata.
Młody 19-letni Grek rządzi na serwisie, a jak wiadomo z młodymi różnie bywa. Pokonał Kohlschreibera, ale ten wynik przyznam szczerze mniej mi imponuje o wiele niż wyniki Jaziriego i też z tego powodu się skłaniam bardziej ku &quot;gospodarzowi&quot;.
✅133
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 125

mts8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal L. - Man. City
Typ: Manchester City
Kurs: 1.65
Bukmacher: Totolotek

Analiza: Manchester City - przyszły mistrz Anglii, kontra drużyna z którą ten mistrz ostatnio wygrał 3:0. Jeśli w pucharze potrafili pozwolić sobie na taki wynik, a wiemy o ile ważniejsza jest liga, to myślę, że o ten typ można być spokojnym. Podejście pozytywnie do tego meczu może być naprawdę trudne dla zawodników Arsenalu, bo jeśli w finale pucharu dostaje się łomot, to jak może wyglądać mecz ligowy? Może i wyjdą lekko zmotywowani, albo raczej zdesperowani, a wtedy City powinno strzelić i wszystko będzie w normie. Powodzenia ???? )
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: counter-strike GO - IEM Katowice
Godzina: 15:30
Spotkanie: Cloud9 vs SK Gaming
Typ: Cloud9 wygra
Kurs: 2.30
Bukmacher: forbet
Analiza: zapowiada się wyrównane spotkanie. Obie drużyny prezentuja aktualnie podobny poziom. Kilka dni temu na starladerze w Kijowie odpadli na tym samym etapie, to znaczy w ćwierćfinale. Najpierw Cloud9 przegrali z mousesports czyli zwycięzca jak się później okazało całego lana w Kijowie. Moim zdaniem zrobili błąd w wyborze map ponieważ pick Amerykanów był mirage czyli jedna z lepszych map myszek. A Brazylijczycy przegrali z Liquid po fenomenalnym comebacku liquid na cobblestonie.
Teraz w Katowicach mają po jednej porażce. Ale odnosze wrażenie, ze to Cloud9 się trochę lepiej prezentuje a kursy są takt wysokie przez to, że SK wygrali z nimi starladerze. Teraz przyszedł czas na rewanż i uważam że wygrają go zawodnicy że Stanów Zjednoczonych. A o mapach nic nie wspominam bo tutaj większość jest 50/50
Zapraszam do działu e-sport, po więcej informacji dotyczących turnieju w Katowicach:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/cs-go-iem-katowice-2018.150808/page-2#post-6613847
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Szwecja
Godzina: 19.00
Spotkanie: Brynas - Frolunda
Typ: over 4,5
Kurs: 1.65
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Zapraszam na mecz hokeja w lidze SHL. Do końca rundy zasadniczej pozostało 5 meczów. Wciąż wiele niewiadomych. Wiele drużyn wciąż gra o jak najlepszą pozycję wyjściową w Play Off. Ja standardowo gram na bramki. W meczu, który wybrałem znalazłem pewną prawidłowość. Oba zespoły rzecz jasna średnią bramek na mecz mają 5+, lecz patrząc na wyniki Frolundy na wyjeździe, to średnia ilość goli podchodzi pod 6, a na 24 spotkania aż 16 zakończyło się wspomnianym w typie overem. To samo dotyczy ekipy gospodarzy - z tym że tutaj Brynas wygląda lepiej u siebie jeśli chodzi o ilość goli - średnia również podchodzi pod 6. Patrząc na tę regułę widzimy, że Brynas overem 4,5 zakończyło ostatnie 12 meczów (oczywiście grając na swoim lodowisku), a Frolunda w delegacji ostatnie 9 spotkań to aż 7 wspomnianych overów. Liczę na ciekawy mecz i stawiam na 2-3 dla gości.
⛔100
 
M 98

maczi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Dania Superligaen
Godzina: 20.00
Spotkanie: Midtjylland - Brondby IF
Typ: BTS
Kurs: 1.5
Bukmacher: Expekt
Początek miesiąca ! Czyli każdy się budzi i mówi że będzie codziennie obstawiał na forum ;)
Konkrety. Mamy dwie drużyny z czuba tabeli, obie niepokonane od dawna (Midtjyland coś tam w towarzyskich przegrał) W kontekście walki o mistrzostwo żadna z nich nie odpuści - różnica między drużynami to 3 pkt, więc to przysłowiowy mecz o 6 pkt. Kilka ostatnich meczy - było bts, poza ostatnim pogromem 4-0. Widocznie Duńczycy lubią sobie czasem pokonać jakiś zespół po 4 do 0, ale tamten mecz dzisiejszym gościom w ogóle nie wyszedł. W pozostałych - w większości BTS.
Liczę na zacięty pojedynek, i pewne wejście mojego typu.
Powodzenia !
⛔100
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Tenis
Godz: 19:00
Spotkanie: Magda Linette - Danielle Collins
Typ: Magda Linette dw 2-0 w setach
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jak czytam argumenty innych przemawiające za graniem na Collins to aż mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Ja gram zdecydowanie na wygraną do zera przez polską tenisistke. Magda pokazała w pierwszej grze, że na tym turnieju rangi 125k zależy jej. Rywalka Duval nie zagrała źle, grała szybko, płasko i pięknie domykala uderzenia. Oglądając pierwszy set miałem wrażenie, że Duval szybko powiezie naszą księżniczkę, jednak tak się nie stało. Magda wygrała z lepszą zawodniczką tego dnia na korcie. Sama zagrała swój tenis, czyli ciągła walka, nieustanne motywowanie samej siebie i w miarę równy poziom. Linette dobrze się czuje na tych kortach, nie miała problemu z poruszaniem się i gra nie sprawia jej żadnego problemu. To, że traciła wiele razy własne podanie nic nie znaczy, ponieważ rywalka grała bajkę na przyjęciu i taki właśnie jest tenis (mecz meczowi nie równy). Teraz o Collins, Danielle to totalna amatorka i kiedyś jakaś pseudo modelka. Przez wiele lat wyskakiwala chyba tylko z dziką kartą w US Open aby przez chwilę poświęcić cyckami na korcie (dobre parametry), zaprezentować fajną czapeczkę na blond główce, oryginalny ubiór i to wszystko. Ograła ostatnio kilka amatorskich zawodniczek, a zwycięstwo w I rundzie ze Zvonarevą należy odbierać jako prezencik od Rosjanki, która w wieku 32 lat nie ma ochoty tracić sił i zdrowia na kobiecy Challenger. Całkowicie odpuściła grę, choć kiedy chciała trafić w kort, to Collins nawet nie wykonała żadnego ruchu. Ta Danielle Collins to łatwy i niegroźny przeciwnik dla Linette. Amerykanka 99% swojej gry opiera na bombie z serwisu i mocnym strzałem w pierwszym uderzeniu, ponieważ nic innego nie potrafi, a dnia za mało aby jej braki tu wymieniać. Najważniejsze jest to, że płynności i skuteczności w jej grze nie ma. Jeżeli Collins będzie przełamywać serwis Polki, to Magda zrobi to x2 w stosunku do rywalki, ponadto Polce dużo łatwiej będzie się gra przy własnym podaniu, jak z poprzednią rywalką. Collins żadnej presji nie zrobi na Linette i nie ma takiej ręki jak Duval.
⛔100
 
ostrowski 181

ostrowski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal vs Manchester City
Typ: bts i over 2.5
Kurs: 1.69
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nowy miesiąc,nowy ja.W moim pierwszym miesiącu miałem szanse na 1 miejsce ale nie słuchałem intuicji.W tym miesiącu chcę grać inaczej więc zaczynamy od szlagieru na szczycie.Arsenal dobry zespół gra u siebie ciagle się liczy w walce o top 4.Zagraja dziś inna pilka niż ostatnio w Carabao Cup,strzela przynajmniej jednego gola.City są już mistrzami Anglii ale i tak Guardioli zalezy na zwycięstwie.City wpakuje 2 gole.Mecz bedzie otwarty i przepelniony golami.
Pozdro i z fartem!
Gramy za duża kasę zipy!
⛔100
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Hiszpania
Godzina: 19:30
Spotkanie: Betis - Real Sociedad
Typ: obie drużyny zdobędą gola w 1 i 2 połowie
Kurs: 8
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ryzykowny typ, ale widzę szansę na wejście. Zmierzą się dzisiaj ze sobą dwie drużyny o bardzo słabych liniach obronnych - trzecia i czwarta najgorsza defensywa La Liga. Obie drużyny lubią sobie także postrzelać. W tym roku Betis zaliczył tak szalone spotkania jak jak 5:3 z Sevillą, czy też 3:5 z Realem, a były też dwa spotkania zakończone pięcioma golami - zwycięstwo 3:2 z Leganes i porażka 2:3 z Celtą. Real Sociedad również zaliczał spotkania ze sporą ilością bramek - 2:5 z Realem, 2:4 z Villarrealem, a także 2:4 z Barceloną. Jesienne spotkanie było obrazem dobrych poczynań ofensywnych i marnych defensywnych obu drużyn - w obu połowach zdobyli po dwie bramki, a mecz zakończył się wynikiem 4:4!
⛔100
 
W 186

wasili99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Dania Superligaen
Godzina: 20.00
Spotkanie: Midtjylland - Brondby IF
Typ: 1
Kurs: 2.65
Bukmacher: fortuna

Tło spotkania zostało już opisane, ja swój typ opieram o dobrą formę gospodarzy oraz fakt że zespół Brondby ostatni mecz przegrał w sierpniu. Kiedyś muszą przegrać a z tym zespołem jest na to duża szansa. Osobiście myślę też o typie 1/+2,5
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka nożna - Brazylia, Puchar Brazyli
Godzina: 23:15
Spotkanie: Fluminense FC - Avai FC
Typ: 1
Kurs: 1,62
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 3 rundy w Pucharze Brazylii, jest to dwu mecz. Myślę, że w tym pierwszym spotkaniu na własnym stadionie zwycięży drużyna Fluminense. W pucharze Brazylii można zarobić fajne pieniądze i tutaj nikt nie odpuszcza, gospodarzom bardzo zależy na awansie do kolejnej rundy. Oprócz tego Fluminense jest w tym momencie w wysokiej dyspozycji i widać, że forma w tym zespole jest duża. Zespół ten wygrał swoich 6 ostatnich meczy z rzędu (2 w pucharze Brazyli i 4 w lidze stanowej) a dodatkowo w 3 ostatnich spotkaniach zdobył łącznie 13 goli nie tracąc żadnego ! Widać, że w tym momencie są w swojej najlepszej formie i myślę, że sobie poradzą ze spadkowiczem z najwyższej klasy rozgrywkowej z tamtego sezonu zespołem Avai. Goście według mnie nie będą tu mieli w tym pierwszym spotkaniu za dużo do powiedzenia. Forma i sytuacja kadrowa na papierze zdecydowanie przemawia za Fluminense. Trener gospodarzy chwali swoich zawodników pod względem wyników jak i zaangażowania na treningach i wzywa kibiców swojej drużyny do wsparcia w dzisiejszym meczu. Widać tam dobrą atmosferę i to się przekłada na wyniki. Oto ostatnie spotkania obu drużyn:

Więcej też można poczytać na oficjalnej stronie Fluminense, link poniżej
http://www.fluminense.com.br/noticia/abel-braga-hoje-o-fluminense-tem-uma-forma-de-jogar
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka – Challange Cup - Kobiety
Godz: 17:30
Spotkanie: Krasnodar - Ostrava
Typ: Krasnodar DW 3:0
Kurs: 2.07
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Ostatnie próby gry na dokładny wynik w siatkówce skończyły się lekko mówiąc źle, ale dziś spróbuję jeszcze raz ;)
Jest to drugie, rewanżowe spotkanie pomiędzy tymi ekipami, w pierwszym meczu padł wynik 1-3 dla Krasnodaru, dzisiejszych gospodyń. Mecz ten powinien wyglądać całkowicie inaczej, ponieważ Krasnodar przegrał pierwszego seta do 16, następnie wygrał kolejne trzy rezultatami do 13,18 i 19, więc widać, że rosyjska ekipa mocno wzięła się do pracy i pokazała na co ich stać.
Sytuacja nie zdarzyła się pierwszy raz, w starciach tego pucharu, grały wcześniej z Graz, gdzie wygrały na wyjeździe 2-3, następnie zmiotły przeciwnika u siebie do 19, 9 i 11. Taka sama sytuacja w meczu z Bratysławą, z tym, że najpierw zwycięstwo u siebie 3:0 w setach do 10,18 i 15, następnie zwycięstwo na wyjeździe 1-3.
Sądzę, że wynik z pierwszego meczu z Ostrawą, a w zasadzie ten stracony set, może być winą pewnego zlekceważenia przeciwnika, lub po prostu braku dobrego wejścia w mecz. Dziś Krasnodar gra u siebie i mam nadzieję, że będzie to 3-0 dla gospodyń.
Drużyna z Rosji podchodzi do spotkania bardziej wypoczęta, od czasu ostatniego starcia, ekipa Ostravy grała jeszcze 2 spotkania ligowe, z czego ostatni miał miejsce 26.02 i było to spotkanie 5-setowe. Myślę, że czeska drużyna może mieć jeszcze w nogach trudy tego spotkania.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Rumunia Puchar
Godzina : 13.00
Spotkanie : Hermanstadt - Steaua Bucaresti
Typ : Gospodarz lub remis 1x
Kurs : 2.08
Bukmacher : Unibet
Typ z wczoraj.Mecz powodu utrudnien atmosferycznych zostal przeniesiony na dzis na godzine 13.00
Witam, 2 druzyna 2 ligi czyli niemiecko brzmiacy klub z Sibiu podejmuje dzis legende rumunskiej pilki, graczy gwiazdy z Bukaresztu.
Gospodarze pomimo ,ze to 2 liga nie przegrali u siebie w tym sezonie meczu.OD 2015 roku , gdy ufundowano klub, awansuja co rok, poziom wyzej.
Jak wiadomo kto gra puchary ten je suchary ???? ale cos dzis warto zaryzykowac.Puchary rzadza sie wlasnymi prawami.
temperatura to ok -5 stopni
Goscie maja ostatnio sporo spotkan, po odpadnieciu z LE dostali sie na 2 miejscu(28pkt) zaraz za Cluj(30 pkt) do grupy mistrzowskiej.Wczoraj przeniesiono sobotni mecz u siebie z Vitorulem,na 10.03 ktory prawda ,nie liczy sie za bardzo w walce o majstra ale punktow za darmo nie bedzie dawal.Nastepnie Steaua ma wyjazd na bardzo goracy teren 17.03 do lidera z Cluj i szkoda, dla typu ,ze przeniesiono o tydzien kolejke, bo mozna byloby sie sugerowac malym odstepem czasowym oraz czas na regeneracji przed meczem igowym.
Wczoraj na stronie Steaua zerknelem ,awizowanych do gry jest kilku mlodych pilkarzy, gospodarze- to dla nich wielkie swieto goscic tak uznany klub.
Dodatkowym smakiem sa wczorajsze urodziny trenera gospodarzy Jean Gavrilă, pilkarze zapowiedzieli walke do ostaniej minuty aby godnie uczcic ten fakt, zapowiadaja,ze w formie prezentu postaraja sie o punkty.
Kursy bardzo mocno polecialy od wczoraj u wszystkich bukow na gospodarzy.
Za niska stawke.
Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych!
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Z 18

zamko29

Użytkownik
Mecz: Betis - Real Sociedad
Typ: Betis wygra/+1.5 gola
Kurs: 2.80
Bukmacher: Fortuna
Godzina: 19:30
Analiza:
Witam serdecznie. Wracam do typowania na miesiąc marzec. Jako pierwszy typ wędruje do Hiszpanii a mianowicie spotkanie La Ligi pomiędzy Betisem a Realem Sociedad. Według mnie wyrażnym fawroytem tego spotkania są gospoadarze którzy w tym sezonie grają bardzo fajną piłkę i według mnie mają dużą motywację aby wywalczyć awans do LE. Zajmują 10 miejsce jednak gdyby dzisiaj udało im się wygrać wskoczyli by na pozycję 7. Ostatnio wygrana 0:2 z Levante czy też wbili 3 bramki u siebie będącemu w lepszej formie Realowi Madryt. Grają bardzo ofensywny futbol ale w tym sezonie im się to bardzo opłaca. Nie można tego powiedzieć o drużynie Sociedad która również lubi sb postrzelać bramki ale bardzo dużo traci. W lidze 14 miejsce, odpadli ostatnio w Lidze Europejskiej w Salzburgiem. W laliga porażka 1:2 z Valencią w ostatniej kolejce. W lidze na wyjeździe ostatni mecz wygrali 14 października 0:2 z Alves natomiast ostatnio notują serię 6 meczów z rzędu porażek na wyjazdach. Mocny Betis w tym sezonie, 2 ofensywne drużyny i dziurawa obrona Sociedadu, nic tylko grać dzisiaj na zwycięstwo Betisu. Dla bardziej odważnych polecam Betis/+1.5 gola + dla zabawy za 10zł gram na dokładny wynik w tym spotkaniu na 2:0 dla Betisu. Ostatni ich wynik 4:4 więc myślę ze dzisiaj mocniej skupią się na obronie obie druzyny. Polecam i powodzenia!
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Arsenal Londyn – Manchester City
Typ: over 3.5
Kurs: 2.31
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Pora na szybki rewanż czy pora na powtórkę z rozrywki?, idę w tą drugą stronę bo ciężko znaleźć argumenty za diametralną zmianą gry u Kanonierów, którzy od początku sezonu pod formą, tacy zrezygnowani i bez pomysłu kilka lepszych spotkań nie może tego obrazu zamazywać. Szykuje się kolejny rok bez top4. Dziesięć punktów straty do lokalnego rywala to bardzo dużo ale kibice oczekuje walki do końca i nie wiem czy to dobra informacja dla tej ekipy bo grając u siebie potrzebując zwycięstwa trzeba będzie podejść odważnie, takiej taktyki jak w meczu finałowym gdzie bardziej czekali na rywala kibice nie do końca zaakceptują. Każdy doskonale wie gdzie od kilku sezonów jest problem tej ekipy w koszmarnych błędach defensywy gdzie nie widać poprawy, z topem zagrali tylko jeden dobry mecz w tym sezonie Tottenham 2:0 w pozostałych raczej był koszmar w defensywie. U siebie lepiej jest w konstruowaniu i strzelaniu z takimi rywalami ale co z tego że strzelają trzy bramki jak taki Liverpool odpowiada na tym stadionie tym samym. Kolejny ważny aspekt to dla mnie szerszą i bardziej wartościową kadrę ma City a wiemy jaki w tej chwili mamy napięty terminarz. City może wydawało się że ma dołek ale każdy by chciał mieć taki dołek w którym przez 90 minut dominuje nad Arsenalem i wygrywa 0:3, mają przewagę ale nie odpuszczą i zagrają swoje a jak wspomniałem tego miejsca w ataku powinno być więcej.
⛔100
 
B 5

bialyyy21

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Hiszpania
Godzina: 19:30
Spotkanie: Betis - Real Sociedad
Typ: 1 i powyżej 2,5 bramki
Kurs: 3,3
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Witam, moim typem dnia jest wygrana Betisu w meczu z Sociedad i powyżej 2,5 bramki w meczu. Mecz ten już został opisany powyżej przez kilku typerów. Według mnie tak samo ten mecz wygra drużyna z Sewilli, która prezentuje ostatnio wysoką formę i fajny ofensywyny styl. Wygrywając ten mecz mogą zbliżyć się do miejsca dającego europejskie puchary, więc na pewno będą odpowiednio zmotywowani. Sociedad na wyjazdach nie zachwyca, w tym roku nie zdobyli nawet punktu!! Ostatnio odpadli z Ligi Europejskiej i teraz skupią się na lidze. Przez to mój typ na dużą ilość bramek w tym meczu. Sociedad będzie musiał sobie poradzić bez swojego najlepszego strzelca w lidze czyli Williana Jose, co jest na pewno dużym osłabieniem. W tym meczu liczę na wynik 2:1 lub 3:1 dla drużyny z Sewilli. Polecam !!
⛔100
 
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Alaves - Levante
Typ: Alaves
Kurs: 1,86
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Dzisiaj dość krótko, bo piszę z telefonu. Popieram typ na Betis, ale zaczął się nowy miesiąc i samemu też coś trzeba obstawić. Dzisiaj wieczorem spotkanie dwóch sąsiadów w tabeli. Alaves zajmuje 16 miejsce i ma 8 punktów przewagi nad Levante. Ostatnio wysoka porażka z Realem Madryt, więc trzeba się teraz jakoś odkuć. Gospodarze na własnym stadionie radzą sobie całkiem nieźle wygrywając np. z Celtą Vigo czy Sevillą. Ogólnie nie przegrali u siebie od listopada. O drużynie Levante trudno coś dobrego napisać. Tylko 3 zwycięstwa w tym sezonie i aż 11 remisów. Ostatni mój typ przeciwko nim udany, bo zakończony wygraną Betisu. H2H przeważa na stronę gospodarzy. Na 6 spotkań pomiędzy tymi drużynami mamy 3 remisy i 3 wygrane Alaves. Powodzenia.
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
E 208

ech0zzz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal FC - Manchester City
Typ: 0/2 remis do połowy / wygrana City
Kurs: 4.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam wszystkich, w bukmacherce siedzę pare lat ale na tym forum przygodę zaczynam dopiero dzisiaj ????
Zacznę od meczu druzyny, której kibicuje od wielu lat, także wiem na co ich stac i czego mozna sie po nich spodziewać.
W niedzielnym finale Carabao Cup, Arsenal po dobrym początku został zdominowany przez maszyne Pepa Guardioli. Drużyna Arsena Wengera jak ma w zwyczaju poddała się widząc przytłaczającą przewagę City. Wynik 0:3 dokladnie oddaje przebieg tamtego meczu. Dużo osób mysli, że dzisiaj bedzie to samo i mogą mieć rację z tym, że bedzie kilka dużych róznic w tym spoktaniu ponieważ:
Arsenal gra u siebie gdzie pokazują w tym sezonie bardzo dobrą postawę, przegrali w tym sezonie u siebie tylko z Manchesterem United i to w pechowy sposób ponieważ druzyna Mourinho przez 80% spotkania nie wychodzila z wlasnego pola karnego a mecz zycia zanotował ich bramkarz. Reszte meczy potrafili wygrywać i to dość wysoko z Evertonem 5:1 Crystal Palace 4:1 Huddersfield 5:0 z lepszych drużyn Chelsea i Liverpool padły remisy a z Tottenhamem wygrali 2:0.
Jednak Manchester City jest w tym sezonie jest druzyna klase wyżej od reszty top 6, Guardiola w wywiadach mówi , że wygranie premier league jest wazniejsze od ligi mistrzów więc mozemy sie spoedziewać, że w tym meczu dadza z siebie wszystko.
Lecz z doswiadczenia wiem , że Arsenal bierze do siebie krytykę zwlaszcza jesli dotyczy ona Wengera i staraja sie w nastepnym meczu zagrać na 100% swoich mozliwości, ten tydzien jest pod czarnymi chmurami i każdy dobrze zdaje sobie sprawe, że muszą pokazać sie z jak najlepszej strony. Dzisiejszy Arsenal zagra nie do poznania i zaskoczą The Citizens, lecz ja mam chlodna głowe i wiem, że City bardzo dobrze gra na każdej plaszczyźnie więc do połowy przewagę bedzie miał Arsenal. Lecz jak to City w tym sezonie walczy do końca i wiele goli strzela w końcówce, myślę, że City wygra dzisiejsze spotkanie ale napewno bedzie duzo trudniej niż w niedziele, więc wynik bedzie niższy moje przeczucia są w granicach 0:2 1:2
Życze powodzenia, i prosze o wyrozumiałośc jesli popełniłem jakiś bład ponieważ byl to moj pierwszy oficjalny post Pozdrawiam ????
⛔100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Manchester City
Typ: powyżej 5,5 karki
Kurs: 2.80
Bukmacher: forBET
Analiza: Nowy miesiąc postanowiłem zacząć od zaległego meczu Premier League pomiędzy Arsenalem a Manchesterem City, faworytem co zrozumiałe są goście, którzy notują mega sezon w Anglii, są praktycznie nie do zatrzymania, typy na bramki jak i wygraną ekipy Pepa Guardioli już się pojawiły, dlatego pstanowiłem pójść w stronę kartek, obie drużyny od nich nie stronią, wystarczy, że popatrzymy na bezpośrednie H2H między tymi ekipami i tak na ostatnie ich 5 meczy zawodnicy byli karani 6, 7, 7, 5 i 6 żółtymi kartkami. W obu zespołach są piłkarze, którzy łapią dużo przewinień. U Kanonierów najwięcej kartek mają Xhaka 5 żółtek, Mustafi, Bellerin, Koscielny i Wilshere po 4, natomiast u Obywateli Otamendi 7 żółtych, Fernandinho 6, Silva 5, a Sterling i Walker po 4 żółte i 1 czerwonej. Obie ekipy spotkały się w weekend w finale Carabao Cup i tam City pewnie wygrało 3:0, dzisiaj ekipa Wengera będzie chciala zmazać plamę po tej porażce, ale szcze wątpię, żeby jej się to udało, Guardiola bardzo poważnie traktuje rozgrywki ligowe i mimo znaczącej przewagi nie odpusci tego meczu, a to tylko może przynieść emocje, liczę, że mecz będzie szybki i obfitujący w wiele sytuacji oraz spięć między zawodnikami, więc oprócz spodziewanych bramek zobaczymy dzisiaj również trochę kartek, linia trochę wysoka, ale jak pokazały ostatnie spotkania między nimi spokojnie do pokrycia, dla odważniejszych polecam wyższą linię powyżej 6,5 kartki @4,55 w forBET. Powodzenia.
⛔100
 
ffilip 123

ffilip

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal L. - Man. City
Typ: Arsenal lub remis
Kurs: 2,05
Bukmacher: Expekt

Analiza:

Zgadzam sie co do przewagi Manchesteru City na każdej płaszczyźnie, jednak należy pamiętać że to jest piłka nożna. Nikogo nie powinien dziwić remis w meczu Rochdale vs Tottenham i tak samo nie powinna dziwić tutaj nawet wygrana Arsenalu. Wszystko zależy od dyspozycji w danym dniu.
Co przemawia za moim typem? Między innymi to, że patrząc czysto teoretycznie na samym starcie mamy 66% szans, ponieważ z trzech możliwych opcji obstawiamy dostępne dwie, czyli wygraną Arsenalu lub remis po kursie 2,05. Gwarantuje wam, że gdyby odbywało się 100 dokładnie takich pojedynków w roku, pomiędzy tymi drużynami, z takim kursem, a wy byście grali Arsenal lub remis po kursie 2,05 i stosowali progresje po przegranym typie, macie pewny zysk w dłuższej perspektywie. Oczywiście pod warunkiem że stosujecie prawidłową progresje. Jak wiadomo to najprostsza droga do przegrania kapitału, ale zależy kto jaką ma skuteczność. Nie martwię się o swoją, w dłuższej perspektywie, dlatego dziś mogę podjąć takie ryzyko po atrakcyjnym kursie.
Man. City zabraknie Sterlinga, reszta zawodników jest dostępna dla Pepa Guardioli, człowieka który osobiście jest dla mnie wzorem do naśladowania.
W Arsenalu niedostępny w tym meczu będzie Lacazette jednak bramke może ustrzelić Aubameyang, Welbeck lub inny świetny pomocnik których w Arsenalu nie brakuje.
Nocą w Anglią były bardzo intensywne opady śniegu, nie sądze aby wypłynęło to na stan murawy jednak może to w pewnym sensie utrudnić strzelanie goli dla obu drużyn. Przewiduje remis 0:0, 1:1 lub skromna wygrana któregoś z zespołu. Moim zdaniem City tutaj nie rozbije Arsenalu tak jak w pucharze Ligi, dlatego przez cały mecz myśle ze Arsenal będzie miał kontakt i nie odda łatwo swojego terenu.
Pozdrawiam
⛔100
 
trepas 108

trepas

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - FINLANDIA: Liiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Assat - SaiPa
Typ: ilosc bramek (60 min.) 4,5+
Kurs: 1,72
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Finlandzka liga hokeja, czyli moja ulubiona liga do grania overów w hokeju. Obie drużyny mają średnią bramek ogólnie powyżej 5, a w swoich ostatnich 5 meczach nastrzelali po 33 bramki na 5 meczów co daje średnią powyżej 6. Śledzę tą ligę praktycznie od początku i myślę, że w meczu między tymi drużynami można pokusić się nawet o wyższy over, lecz nie ma co ryzykować i korzystać z tego typu który według mnie jest bardzo prawdopodobny, tym bardziej że kurs na to zdarzenie jest naprawdę wysoki. Oczywiście nie sugeruje się samymi statystykami, oglądam sporo meczy i głęboko ufam Assat, uważam że to oni narzucą dziś tempo i 5 bramek posypie się do końca 2 tercji. Assat preferuję grę ofensywną a SaiPa dostosuje się i będzie sporo goli. Dodatkowo są zmotywowani walką o pierwszą 10-tkę czyli playoffy.
Powodzenia. ????
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom