>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 1.03.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - City
Typ: Arsenal/over 2.5
Kurs: 5.7
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zdecydowanie nie sugeruje się weekendowym spotkaniem, mimo że pewnie część osób stwierdzi, że to bez sens, ale uważam że to spotkanie było z góry odpuszczone przez Arsenal. Grali bo grali, ale widać było brak chęci. Dzisiaj zobaczymy zupełnie inne spotkanie, z resztą 1 porażka na ostatnie kilkanaście spotkań i nawet City ostatni raz na Emirates zebrało komplet parę ładnych lat temu. Z pewnością boli brak Monreala, być może wystąpi LaCazette. O over jestem raczej spokojny, odnosnie wyniku to gram na czucie oraz oglądając mecze Arsenalu nie można zaprzeczyć, że u siebie to inna drużyna. Liczę, że ligowa seria zostanie podtrzymana i nie zdziwię się jak Arsenal ruszy od początku tak jak np z Evertonem i o ile nie stracą gola podczas tego ataku to przy szybkiej bramce nagle może się okazać, że jest kolejna. Dodatkowo wg mnie nie można zaprzeczyć, że drużyny które prowadzi Guardiola nigdy nie były specjalnie dobre w comebackach, a nawet wygrywając tyle meczy w seriach zdarzało się, że ktoś wbił 2 bramki dość szybko i drużyna jakby tracila motywację i jakość. Podsumowując, liczę ze Arsenal dzisiaj zaskoczy, ale o tym głównie zadecyduje jak dobrze będą bronić, bo jak np. Bellerin zapewni powtórkę to nie ma szans ograć City grając bez 1 bocznego obroncy.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Spotkanie: Real Betis - Real Sociedad
Typ: powyżej 2,5 i obie strzelą
Kurs:
1,72
Godz: 19:30
Bukmacher: Fortuna

Początek miesiąca i zastanawiałem się czy zacząć mocno czy delikatni iej no i jednak wybrałem tę drugą opcję.
Po 1 mocniej chciałem zagrać Alaves (-1) - Levante po kursie 3,35. Wczoraj po podobnym kursie wszedł mi mecz Getafe (-1) - Deportivo (wynik 3:0). Jednak dziś delikatniej zaczynam nowy miesiąc ale do rzeczy...
Uwielbiam w tym sezonie oglądać mecze Realu Betis, są bardzo widowiskowe, grają szybko a ich wyniki są często hokejowe - 3:5 z Realem Madryt, 2:3 z Celtą Vigo, 0:5 z Barceloną, 3:2 z Leganes, 5:3 z Sevillą, 3:6 z Valencia czy chociażby pierwszy mecz z Realem Sociedad zakończonym remisem ... 4:4.
Ich przeciwnik także do underowych nie należy - 2:5 z Realem Madryt, 5:0 z Deportivo La Coruna, 2:4 z Villarreal, 2:4 z Barcelona czy 3:1 z Sevilla.
W meczach u siebie Realu Betis pada średnio po 4 gole na mecz natomiast w meczach na wyjazdach Realu Sociedad pada średnio ponad 3 gole na mecz.
Dziś jestem pewny, że obejrzymy kapitalny spektakl może nie aż tak kapitalny jak pierwszy mecz w tym sezonie wspomniany remis 4:4 ale liczę na minimum 3 bramki.
Moim lekkim faworytem są gospodarze, Sociedad na wyjazdach nie radzi sobie jakoś wyśmienicie jednak wydaje mi się, że obie drużyny strzelą po minimum bramce.
Pewnie zaryzykuję i postawię 1/obie strzelą ale w typach dnia podaję taki właśnie typ.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zalgiris Kaunas - Barcelona
Typ: Zalgiris (handicap -5.5)
Kurs: 2.04
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wygląda na to, że Barcelona zupełnie odpuściła Euroligę. Niech świadczy o tym 15 miejsce w tabeli oraz ostatnio 4 porażki z rzędu. Warta odnotowania jest wygrana Barcelony po niezwykle zaciętym meczu w finale Pucharu Hiszpanii z Realem (18.02: 92:90). Po czym zaledwie pięć dni później właśnie w Eurolidze kompletne odpuszczenie i porażka z Realem u siebie prawie 30-stoma punktami (23.02: 74:101). To min. świadczy o &quot;olewatorstwie&quot; koszykarzy z Barcelony tych rozgrywek.
Zalgiris w tabeli jest na 5-tym miejscu z dużymi szansami na grę w play-off. Pierwszy mecz tych drużyn, Barcelona przegrała u siebie (24.10.2017: 75:81), więc i tym razem na gorącym litewskim terenie widzę ich porażkę. Powodzenia!
✅104
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka – Challange Cup - Kobiety
Godz: 17:30
Spotkanie: Krasnodar - Ostrava
Typ: Krasnodar -14,5 pkt handi punktowe
Kurs: 1,85
Bukmacher: forbet
Analiza:
Kolega &quot;silo&quot; nie dość że mnie wyprzedził w lutowej tabeli (swoją drogą gratulacje) to jeszcze delikatnie podebrał mój dzisiejszy typ ;-)))). Ja w tym meczu pójdę jednak w handi punktowe, które nie zawiodło mnie np. we wczorajszym typie na Knack R. Mecz ostatniej drużyny ligi rosyjskiej z czwartą-piątą siłą czeskiej siatki. Pierwsze spotkanie pokazało wyraźnie która liga jest lepsza. 3-1 w setach, ale tak naprawdę od początku drugiego seta całkowita dominacja Rosjanek. Ich główną siłą w tym meczu był blok (to dość wysoka drużyna). Czeski trener i zawodniczki na swojej oficjalnej stronie wypowiadali się, że kompletnie nie mogli z nim poradzić. Czy przez tydzień coś się zmieni nie sądze...tym bardziej że czeskie zawodniczki 24 i 26 lutego zagrały dwa mecze w lidze, w tym ten drugi 5 setowy. Krasnodar od 21 lutego nie grał. Patrząc w statystyki ich pierwszego meczu można zauważyć, że zagrywka Rosjanek była dla Czeszek za trudna. Zawodniczki Krasnodaru po swojej zagrywce zdobyły 45 punktów, w tym zanotowały 8 asów. Na małe punkty wygrały różnicą 15 pkt, pomimo koszmarnego pierwszego seta i 9 błedów serwisowych. No i na koniec to co zauważył już kolega silo...Krasnodar miażdżył swoje przeciwniczki u siebie: z Graz sety wygrane do 19,9 i 11, a z Bratysławą do 10, 18 i 15.
⛔100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Puchar
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Besiktas - Fenerbahce
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pojedynek pucharowy - półfinałowy, który jest rozgrywany w systemie dwumeczu, a pierwszy mecz zostanie rozegrany na stadionie Besiktasu.
Besiktas to prawdopodobniej najwdzięczniejsza drużyna pod bts&#39;y - nie ważne czy grają w lidze czy w pucharze, nie ważne czy z 2 miejscem czy 18 - bardzo często tracą minimum 1 gola.
Jeśli chodzi o pojedynki między tymi klubami - są bardzo zacięte i dostarczają wielu emocji.
Ostatni taki mecz miał miejsce niespełna 3 dni temu i padł tam wynik 3-1 dla Besiktasu.
Ten mecz może być bardzo zbliżony do tego meczu - przede wszystkim wynik 1-1 wydaje się całkiem pewną opcją za którą są przede wszystkim statystyki.
Dla Fenerbahce priorytetem będzie gol na wyjeździe, dla Besiktasu - zwycięstwo. Worek z bramkami powinien otworzyć pierwszy gol którejkolwiek z drużyn - najlepiej w 1 połowie.
Przewidywany wynik 2-1 dla Besiktasu
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Hiszpania , LaLiga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Betis - Real Sociedad
Typ: Remis
Kurs: 3,65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, mój typ to remis w wyżej wymienionym meczu, ide na przekór , bo zauważyłem juz kilka typów na ten mecz, wygrana gospodarzy, overy , obie strzela itd... Ja jednak trzymam sie swojej wizji na to spotkanie. Betis 10 miejsce w tabeli, Sociedad 15.. obie ekipy mają podobny bilans bramkowy, ich głównymi atutami jest gra w ofensywie, defensywa bywa bardzo dziurawa , potrafia strzelic sporo bramek a za chwile stracić.. Gospodarze wygrali ostatnio z Levante 2-0, Sociedad grał z nimi 2 kolejki wcześniej i wygrał 3-0. Sociedad grał ostatnio dwumecz w LE, Betis gra tylko w lidze i może to być atutem tej drużyny, bo na pewno nie odczuwają zmęczenia.
Jednak moim zdaniem dzisiaj padnie remis, typuje 1-1 lub 2-2, ofensywna gra i slaba defensywa, sprawiedliwym wynikiem będzie remis bo są to drużyny na prawdę na podobnym poziomie. Ostatni ich mecz zakończył się remisem 4-4.
Powodzenia !
Wejdzie ? Daj????
✅265
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Manchester City
Typ: Remis
Kurs: 4.17
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj mecz z TOP 6 ligi angielskiej. Wraca nie dawny pojedynek w finale Caraboa Cup gdzie Citi rozgromiło Arsenal 3:0. Choć dzisiaj mecz w Premier League gdzie City można powiedzieć już ma mistrza i tak na pewno będą ostro walczyć o kolejne punkty. Jak narazie nowy nabytek Aubameyang gra bardzo słabo. Strzelił dopiero jedną bramkę i to ze spalonego. Na pewno nie zagra Lacazette spowodu kontuzji kolana. W składzie gości nie pewny jest występ Sterlinga. Arsenal zajmuje 6 miejsce w tabeli co daje dopiero Ligę Europy, a podopieczni Wengera z pewnością nie celują drugi sezon z rzędu tylko w Europa League. Brakuje im do 5 miejsca (Chelsea) aż 8 punktów, a do miejsca które daje Ligę Mistrzów 10. Gospodarze jeśli chcą jeszcze zaznaczyć swoją obecność w tych elitarnych rozgrywkach muszą zacząć wygrywać, ale z City to zdecydowanie będzie najcięższy mecz domowy w sezonie. Kanonierzy grają u siebie bardzo dobrze w klasyfikacji meczach domowych wyprzedza ich tylko Man United i właśnie City. Obywatele na wyjeździe ulegli tylko raz w szalonym meczu z Liverpoolem 3:4. Stawiam na ten mecz bardzo ryzykowny typ... Remis po kursie bardzo kuszącym bo aż 4.17.
⛔100
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - KHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: St Petersburg - Czerepowiec
Typ: Patrik Hersley zdobędzie +1,5 pkt w klasyfikacji kanadyjskiej
Kurs: 3,70 fortuna
O meczu:
Luty u mnie fatalny, czas na tłusty okres ????
Na pierwszy rzut miał iść typ bezpieczny. Ale Kiril Kaprizov dzisiaj nie gra. Wybrałem więc inny mecz niż chciałem. Hersley rozgrywa wspaniały sezon. Zdobył 14 goli i dołożył 21 asyst, co jak na obrońcę jest świetnym wynikiem. Czerepowiec zazwyczaj traci z Petersburgiem sporo bramek. Dzisiaj też nie powinno ich zabraknąć. Zastanawiałem się między golem, a właśnie punktami w klasyfikacji kanadyjskiej i to na drugą opcję padło ostatecznie. W poprzednim meczu zdobył dwa punkty, liczę że i dzisiaj mu się to uda. Powodzenia!
⛔100
 
huulk 21

huulk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Manchester City
Typ: Arsenal/obie strzelą
Kurs: 6.10
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Witam, postanowiłem że marzec zacznę z grubej rury i tak też robię, typuje tu zwycięstwo Arsenalu z faworyzowanym City.
City po wygranym pucharze może poczuć się zbyt pewnie, a Arsenal grający na swoim stadionie to naprawdę piekielnie mocna ekipa. Obywatele zapewne zostaną mistrzem Anglii, ale pamiętajmy że Arsenal walczy o Ligę Mistrzów, drugi rok z rzędu bez tych rozgrywek mógłby doprowadzić do głębokich zmian w drużynie z Londynu zaczynając od zmiany trenera. Tak jak wspomniał kolega TisonHD, Arsenal traci az 10pkt do miejsca premiowanego awansem do LM, a ten mecz określi czy Arsenal nadal powalczy w lidze czy będzie zmuszony skupić się na Lidze Europy i triumfie w tych rozgrywkach by wystąpić w LM.
Moim zdaniem Arsenal rzuci tu wszystkie siły i przy pomocy trybun jak i szczęścia dopisze sobie jakże ważne 3pkt. Typ na dokładny wynik to moim zdaniem 2:1 lub nawet 3:2.
Powodzenia!
⛔100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania Superliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Midtjylland - Brondby
Typ: powyżej 3.5 bramki
Kurs: 2,55
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Stawiam dzisiaj na ligę DUŃSKĄ i mecz pomiędzy liderem tabeli, czyli Midtjylland, a wiceliderem, a więc zespołem Brondby. Oba zespoły świetnie radzą sobie w tym roku w lidze co pokazuje świetnie tabela ligi jak i osiągane wyniki. Zespoły odstają od reszty stawki, ponieważ trzeci zespół w tabeli zgromadził aż o 10 punktów mniej od lidera. Bardziej jednak w tym meczu chodzi mi o bramki. Są to bardzo bramkostrzelne drużyny, gdyż w 22 meczach łącznie zdobyły już 103 gole, tracąc przy tym 45 goli. Jedynie Nordsjaelland zajmujący pozycję 3 dorównuje tym zespołom pod względem strzelonych bramek. Drugą sprawą są również bezpośrednie pojedynki między tymi zespołami, gdzie 3 bramki na mecz to norma, a również zdarzają się bardzo często. Myślę, iż ten typ jest bardzo mocny i liczę, iż zobaczymy dziś festiwal bramek. Powodzenia i kibicujemy ⚽
⛔100
 
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosja - KHL
Godz: 17:30
Spotkanie: St.Petersburg - Czerepowiec
Typ: Drużyna gospodarzy pierwsza strzeli gola i wygra mecz w regulaminowym czasie gry TAK
Kurs: 2.23
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jesteśmy na krok przed końcem grupowych rozgrywek w lidze KHL. Dzisiejszym typem, które biorę na cel jest spotkanie między ubiegłorocznymi triumfatorami z Petersburga, a zespołem z Czerepowca. Warto zaznaczyć że jest to dopiero drugi mecz po prawie miesięcznej przerwie olimpijskiej.
Krótko i na temat, gospodarze w ubiegłym tygodniu zaliczyli wpadkę z Jokeritem, przegrywając 5 do 3. Wszelkie statystyki przejawiają się na korzyść gospodarzy, w aktualnym sezonie wygrali 2 mecze z 2, z wynikami 4:3 i 7:2.
Dlaczego akurat taki typ? Gdy oglądałem spotkanie z Jokeritem, St. Petersburg wszedł w ten mecz dość dobrze, na początku dwubramkowe prowadzenie, a później coś się posypało. Lecz pod końcem 3 tercji w 15minucie zdecydowali się już na wycofanie bramkarza i z tego taki wyniki.
Jak dla mnie St. Petersburg jest zespołem o klasę lepszym i jeżeli chcę bronić tytułu, powinien zacząć już się mobilizować. Tak jak wspominałem wcześniej wszelakie statystyki idą na korzyść Petersburga. Nie mowa tu tylko o bramkach i wygranych meczach, ale również o sytuacjach bramkowych: 41 do 22 i 36 do 26 robi robotę. Gospodarzę nie przewidują jakiś znaczących braków kadrowych, więc nie widzę innego wyjścia niż wygrana.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21:00
Spotkanie Las Palmas-Barcelona
Typ: Bts
Kurs 1.80
Buk Totolotek
Analiza: Las Palmas na własnym stadionie podejmował będzie drużynę Barcelony, goście są liderem w Hiszpańskiej ekstraklasie piłkarskiej z dorobkiem 61 oczek na swoim koncie, nad drugim w ligowej klasyfikacji zespołem Madryckiego Atletico w tym momencie 4 punkty przewagi i jedno spotkanie rozegrane mniej . Goście oczywiście sa zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym meczu bowiem pewnie zmierzają po tytuł mistrza Hiszpanii. Las Palmas natomiast jest 18 w tabeli, też potrzebuje ligowych punktów bowiem znajduję się w strefie spadkowej i nie wygrali 3 ostatnich spotkań ligowych , tu na pewno o punkty łatwo im nie będzie, ale myślę że bramkę będa w stanie strzelić. U Gospodarzy na pewno nie zagra Bigas, a pod znakiem zapytania stoi występ Momo, u gości nie zagra na pewno Alba za żółte kartki, oraz Semedo , natomiast nie wiadomo czy zobaczymy na boisku Jose, oraz Paco. Moim zdaniem Barcelona wygra tutaj wysoko i że obie ekipy strzelą co najmniej po jednym golu, stawiam na dokładny wynik 1:3 dla gości, którzy w tym roku na pewno są najpoważniejszym kandydatem do zdobycia tytułu mistrza kraju.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Dyscyplina: Piłka Nożna - Piłka nożna - Hiszpania
Godzina: 19:30
Spotkanie: Betis - Real Sociedad
Typ: Betis wygra/+3.5 gola
Kurs: 5,6
Bukmacher: fortuna
Analiza:Witam.Zwyciestwo Betisu wydaje się bardzo prawdopodone ,kto ogladl ich ostatnie mecze widział ze forma coraz lepsza ,obie druzyny graja ofensywnie i duza liczba bramek w tym meczu warta ryzyka.Sociedad slabo na wyjazdach,obrona nie pewna,ale bramki będą się sypaly

⛔100
 
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Dania Superligaen
Godzina: 20.00
Spotkanie: Midtjylland - Brondby IF
Typ: 1/bts
Kurs: 3,85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie na szczycie ligi duńskiej, gdzie lider tabeli Midtjylland podejmuje wicelidera Broendby IF.
Obydwie ekipy dzielą 3 punkty, wygrana IF zrównałaby je, ale Mid (sorki za skrót, ale ta nazwa jest ...) doskonale zdają sobie sprawę, aby nie stracić dzisiaj punktów, bo być może będą się liczyły razy 2. Ale nie sądzę, aby zagrali defensywnie. Wręcz przeciwnie, trzeba powiększyć przewagę, zwłaszcza,że kibice będą 12 zawodnikiem. Mid wygrali 10 z 11 spotkań i zapewne dzisiaj również są faworytem. Broendby pewnie tanio skóry nie sprzeda, w końcu w wyjazdowych spotkaniach strzelili aż 17 bramek,co daje średnią 1,5 gola na mecz. Liga możę niezbyt atrakcyjna, ale postaram się obejrzeć ten mecz. Mid wygrali całkiem niedawno z 4 Kopenhagą 3-1. Celuje dzisiaj w podobny wynik.
⛔100
 
bingooo 662

bingooo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Grecja
Godzina: 18:30
Spotkanie: Larissa-AEK
Typ: under 0,5 w 1 połowie
Kurs: 2,16
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Szybko, bo zaraz mecz. Moją uwagę zwrócła konfrontacja dwóch zespołów, w spotkaniach których często pada mała ilość bramek. Dotarły do półfinału pucharu, więc dzisiaj nie powinniśmy zobaczyć otwartej gry.
Zerknijmy w 4 ostatnie mecze AEL:
19.02.18 SL AEL Larissa Panathinaikos 0 : 1
07.02.18 GC AEL Larissa Giannina 3 : 2
03.02.18 SL AEL Larissa Panionios 0 : 0
20.01.18 SL AEL Larissa AEK 0 : 0
A jak tam AEL w delegacjach?
26.02.18 SL Atromitos AEK 1 : 1
22.02.18 EL Dyn. Kiev AEK 0 : 0
04.02.18 SL Olympiakos AEK 1 : 2
24.01.18 GC Olympiakos AEK 0 : 0
20.01.18 SL AEL Larissa AEK 0 : 0
Widać, że jest dzisiaj szansa na under 1,5 po kursie 2,16, ale ja wybieram brak akcji i goli w 1 połowie
po tym samym kursiku. Waga meczu powinna spowodować, że nie ujrzymy otwartej gry w pirwszych 45 minutach.
✅116
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania 1 liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Las Palmas - Barcelona
Typ: Barcelona wygra i obie strzelą
Kurs: 2.35
Bukmacher: forbet
Analiza:
Barcelona raczej wygra... ale już stracenie przez nich bramki na wyjeździe ostatnio to standard.. no ale przy takiej ofensywie może im się zdarzyć pewna nonszalancja.. Kanarki na pewno nie odpuszczą i będę robiły wszystko żeby pokazać się w tym najważniejszym meczu w sezonie najlepiej jak potrafią.. myślę , że napastnicy typu Calleri w Las Palmas mogą coś ugryźć.. o Barcelonie się nie wypowiadam bo każdy wie , że idą na mistrza i nie mogą się potknąć w tego typu meczach.. Wcześniej jeden z kolegów zauważył , że Barca ma braki w obronie ( obrońcy pauzują za kartki) dlatego myślę , że BTS powinno się pokryć.. Las Palmas praktycznie co mecz cos u siebie strzela... Wejdzie? Zostaw reputkę !
⛔100
 
boleq4 4,3K

boleq4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Piłka nożna - Hiszpania
Godzina: 19:30
Spotkanie: Betis - Real Sociedad
Typ: Powyzej 9.5 rożnych
Kurs: 1.80
Bukmacher: forBet
Analiza:
Zapraszam dziś na mecz dwóch ofensywnych drużyn z tego sezonu. Mój dzisiejszy typ jest na ilość rzutów rożnych w meczu Betis kontra Real Sociedad. Linia bardzo fajna druzyny ofensywny lubią atakować i też jakość obronna jest słaba tych drużyn. Gospodarze średnio 3,64 rożnego na mecz lecz ta statystyka u siebie juz wyglada znacznie lepiej gdyż wynosi 4.54 rożnego na mecz widać znaczną różnice . Gospodarze natomiast aż 6.56 rożnego na mecz co daje drugi wynik pod tym wzgledem w lidze, a liczba roznych na wyjezdzie graczy z Sociedad wynosi 6.08. Podsumowując ofensywny styl obu ekip i skłonność nabijania sporo rożnych daj duże szanse ze ten typ wejdzie.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Masters 2018
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie:
Kyren Wilson - Noppon Saengkham
Typ: Noppon Saengkham Over 0.5 Centuries
Kurs: 5,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Trudno przejść obojętnie obok gry Saengkhama, który robi małą furorę w Cardiff, również w grze punktowej. Wczoraj rozbił Trumpa z najwyższym brejkiem 98, dzisiaj ze Steadmanem (4-2) było jeszcze lepiej, wbite 2 setki 102, 120 i prawie setka 90, przy czym druga setka to był atak na maksa. W tym czasie Wilson męczył się z innym Tajem Wattaną (4-3). Myślę że wieczorem faworytowi znowu może być trudno z kolejnym Tajem, a przy okazji rywal może mu zafundować kolejną setkę. Po takim kursie warto spróbować.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔100
 
gamen0 162,4K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 28
Spotkanie: Arsenal - Manchester City
01.03.2018 20:45
Typ: 2 i over 1,5 gola
Kurs: 1,92
Bukmacher: fortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie w 28 kolejce Premier League pomiędzy zespołami Arsenalu i Manchesteru City. Gospodarze z dorobkiem 45 punktów plasują się na 6 miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać 72 oczka i zajmują 1 pozycje. Drużyna gospodarzy w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować dwa zwycięstwa i trzy porażki, natomiast goście zaliczyli trzy zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. W niedzielę górą okazali się gracze City w Pucharze Ligi i wygrali na Wembley aż 3:0. Filozofia Guardioli w głównej mierze opiera się na prowadzeniu gry przez jedgo zespół i z pewnością tak będzie wyglądał przebieg dzisiejszego spotkania. Zespół City to główny kandydat do zwycięstwa w tegorocznej kamapnii i tylko katastrofa może odebrać im zwycięstwo w lidze, jednak nie mogą absolutnie zlekceważyć czy też odpuścić dzisiejszego spotkania. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gośći. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwycięstwo City 1:2
✅92
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 19

baggio.r09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Francji
Godzina: 21:00
Spotkanie: Caen - Lyon
Typ: Remis lub Lyon oraz over 3.5 gola w meczu
Kurs: 3.70
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Witam ponownie. Ja dla odmiany ( La liga....) wybrałem puchar Francji i mecz ćwierćfinałowy pomiędzy Caen a Lyon. Historia drużyn pokazuje nam że drużyny &quot;lubią&quot; z sobą grać i co najważniejsze - dużo strzelać ( 1:2,3:2,0:2,0:4,1:4 dla Lyonu). Mam nadzieję że podobnie będzie dziś i obejrzymy kilka goli w meczu. Być może gospodarze nie mający nic do stracenia strzelą gola bądź więcej i postawią się faworyzowanym gościom ? Przyjezdnostatnio trochę w kratkę - lepsze mecze przeplatają gorszymi dlatego bezpieczniej gram zwycięstwo Lyonu lub remis oraz minimum over 3.5 gola w meczu. Powodzenia!!!

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom