>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.04.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
A 498

addam44

Użytkownik
Dyscyplina;Pilka nozna;Rosja;Premier Legaue
Godzina;13.00
Spotkanie;Ural-Rubin Kazan
Typ; 1 DNB
Kurs;2.10
Bukmacher;Unibet
Analiza;
24a kolejka ligi.4a wiosenna.
Ural 8miejsce 28pkt bilans 6-10-7
Rubin 11 miejsce 27pkt bilans 7-6-10
Mimo to za lekkiego faworyta bukmacherzy uwazaja gosci.Bo...
W trzech wiosennych meczy gospodarze przegrali 2.Ale z kim grali?Z;
CSKA(wyjazd)3poz.w tabeli
Lokomotiv(dom)lider ligi.
Nastepnie wygrali na wyjezdzie z ostatnim w lidze SKA.
Rubin w trzech wiosennych meczach zdobyl 4 pkt wygrywajac z Tosno i remisujac z Anzi-tez outsiderami ligi.w ostatniej kolejce przegral u siebie ze Spartakiem.
W ub.roku Ural gral z Rubinem 3krotnie i 3 razy wygrywal Ural.Licze na replay.
▶zwrot
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Miami - Finał
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zverev A. - Isner J.
Typ: Powyżej 24 gemy
Kurs: 1.70
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

H2H 3:0 więc będzie ciężko, ale... Rok temu zagrali właśnie na tym turnieju pod limit - 3 sety - 3 tiebreaki, więcej nie można bo takie są zasady. Tym razem kto wie czy nie będzie podobnie. Isner rozkręcił się chyba na dobre, gra u siebie, w samym finale. Debel wygrali amerykanie bliźniacy, singiel kobiet Stephens, teraz czas na Big Johna.
Jest to dla Amerykanina 3 finał Masters, mówi się - do 3 razy sztuka. Grał kiedyś z Federerem w Indian Wells, z Murrayem w Paryżu 2 lata temu i poległ. Zverev rok temu wygrał 2 Mastersy, a ten chłopak ma dopiero 20 lat, za 20 dni skończy 21. Pewnie wszystko rozstrzygnie się w tie-breakach, a w meczu nie zobaczymy długich wymian.
✅70
Fajnie wygląda też Isner +2 gemy w mojej opinii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger kwalifikacje, Alicante
Godzina: 11:30
Spotkanie: Moroni Gian Marco - Kimmer Coppejans
Typ: 1

Kurs: 1,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Pora wrócić do typowania w typach dnia. Na dziś wybrałem pojedynek na kortach ziemnych w Hiszpanii. Gdzie w kwalifikacjach zmierzą się młodziutki utalentowany Włoch Moroni oraz bardziej już ograny w turze Belg Coppejans. Kursy wystawione przez bukmachera oscylują w granicach bardzo podobnych. Jednak dla mnie faworytem tego pojedynku jest Włoch. Który ostatnimi czasy bardzo dobrze spisuję się w turniejach. Chazala tego Francuskiego przebijaka to klepie już na luzaku. Już potrafił ograć w tym roku Monteiro, Rosola, Ofnera czy Zekica. Ostatnio gładko wygrany turniej ITF w Hiszpanii ogólnie trzeba stwierdzić, że jest w wyśmienitej formie.
Coppejans też ostatnio gra lepiej. W Marbelli zanotował ćwierćfinał, którym uległ późniejszemu zwycięscy. Ogólnie też wydaję się w niezłej formie. Jednak moim zdaniem Włoch cały czas się rozwija i ciężko wskazać sufit jego możliwości. Coppejans to zawodnik już ukształtowany wątpię, że będzie w stanie ugrać w tenisie coś więcej niż dobre wyniki w challengerach czy może w turniejach ATP 250. Przed Moronim duża szansa. Mam nadzieję, że nie skończy tak jak Donatti, który niestety nie ma głowy do gry w tenisa. A same umiejętności to nie wszystko. Polecam. Można grać moim zdaniem nawet DW 2-0.Powodzenia !
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
elhijo 110

elhijo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania: La Liga
Godzina: 12:00
Spotkanie: Espanyol - Alaves
Typ: x2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na wstępie chciałbym wszystkim życzyć zdrowych wesołych świąt Wielkiej Nocy. Dzisiaj biorę pod lupę spotkanie Espanyolu z Alavesem. Espanyol sytuacja kadrowa - dwóch najlepszych strzelców nie zagra - Baptistao 6 bramek nie zagra z powodu kontuzji, no i Moreno 12 bramek pauzuje za żółte kartki. Espanyol w tabeli plasuje się na pozycji 14 i ma 14pkt przewagi nad strefą spadkową, sytuacja wydaje się być stabilna i opanowana. Alaves zaś znajduje się na miejscu 16 i ma 10pkt przewagi nad strefą spadkową. Liczę że Alaves po 3 ostatnich porażkach będzie podwójnie zmotywowane by wywieźć dzisiaj jakieś punkty z espanyolu. Espanyol dzisiaj bez 2óch armat będzie grało na luzie, więc mam nadzieję że walką dzisiaj Alaves coś ugra. Z fartem.
✅90
 
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja Super Lig
Godzina:
15:00
Spotkanie: Akhisar -Basaksehir
Typ: obie strzelą/wygrana gości
Kurs: 4.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:


Witam. Dziś zaczynamy nowy miesiąc zatem odrazu staram się zagrać po wysokim kursie. Wybrałem spotkanie z najwyższej klasy rozgrywkowej w Turcji gdzie zmierzą się drużyny Akhisar i Basaksehir. Gospodarze to ligowy średniak, z 34. punktami zajmujący 10. miejsce. Goście natomiast to zespół znany z gry w europejskich pucharach, jeden z faworytów do mistrzostwa Turcji. Chcąc je zdobyć, takie mecze jak dziś muszą wygrywać. Nie spodziewam się dla nich łatwego spotkania jednak uważam, że pomimo straty gola , zdołają wygrać. Statystyki potwierdzają tezę- w siedmiu kolejnych meczach gospodarze strzelali u siebie a na uwagę zasługują dwa ostatnie spotkania z Galatasaray (1:2) i Trabzonsporem (1:3). Są zatem w stanie strzelać najlepszym. Mam nadzieję, że dziś wynik będzie taki sam. Pozdrawiam.
✅330
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
G 72

gacek_typer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kosowo 1 liga
Godzina: 14:00
Spotkanie:
KF Feronikeli - KF Llapi
Typ: X
Kurs: 3.10
Bukmacher:
1xBet
Analiza: Mecz 25 kolejki ligi Kosowa. Dla przypomnienia - w tej lidze każdy zespół gra z każdym trzykrotnie, łącznie do rozegrania są 33 kolejki. Oba zespoły mają po 38 pkt, i tym samym mają przewagę 6 pkt nad strefą barażową o utrzymanie. Dodatkowo zespół z 9 miejsca (strefa barażowa) ma rozegrany jeden mecz więcej, więc w razie remisu oba zespoły powiększą przewagę do 7 pkt. Wydaje mi się, że taki rezultat może zadowalać oba zespoły.
Teraz trochę statystyki:
- w sezonie 2015/2016 wygrywał zespół będący gospodarzem
- w następnym sezonie poza jednym wyjątkiem (walkower) było tak samo
- w tym sezonie jak na razie 2 remisy, mam nadzieje, że będzie trzeci
Pozdrawiam serdecznie
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - NALCS Playoffs
Godzina: 21:00
Spotkanie: 100 Thievs - Clutch Gaming
Typ: DW 3:1
Kurs: 3.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Półfinały w najwyższej amerykańskiej lidze NALCS pierwsze co zwróciło na mnie uwagę to kurs na czyste zwycięstwo 100 Thievs @1.51 ( bardzo polecam do jakiegoś AKO ) w regularnym sezonie obie drużyny mierzyły się ze sobą 2 razy i 2 razy wygrali dzisiejsi faworyci tak naprawdę to są oni chyba zaskoczeniem dla wszystkich ich zgranie i umiejętności indywidualne są na bardzo wysokim poziomie 100 Thievs skończyło regular season na 1 miejscu a Clutch Gaming na 6 czyli rozstrzał jest naprawdę duży co w tej lidze ma znaczenie. Kurs jest trochę za wyżony w mojej opinii dlatego iż CG wyeliminowało w półfinałach TSM czyli legendę tych rozgrywek ale nie oszukujmy się był to dla TSM chyba jeden z najgorszych sezonów a ich nowy botlane i jungler byli mega osłabieniem dla drużyny. Świeża, zgrana i z mega potencjałem drużyna 100 Thievs wygra dzisiaj ale myślę, że 1 mapę mogą stracić a kurs jest atrakcyjny. Pozdrawiam.
⛔100
 
K 37

kamil1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: Premier League(Anglia)
Godzina: 17:00
Spotkanie: Chelsea - Tottenham
Typ: Alvaro Morata otrzyma kartkę
Kurs: 3.00
Bukmacher: etoto
Analiza:

Dzisiaj przeanalizuję bardzo ciekawy mecz nie tylko ze względu na ewentualną walkę o 4 miejsce które premiuje miejsce w lidze mistrzów na następny sezon ale i derby, przeważnie brutalne derby Londynu.
Do końca sezonu obie drużyny mają po 8 spotkań do rozegrania, przewaga czwartego Tottenhamu wynosi 5 pkt. nad piątą Chelsea która nie ma czasu na marnowanie punktów tym bardziej u siebie. Media od początku spekulują kto przejmie obecnych mistrzów Anglii po tym sezonie jednak wydaje mi się że są to działania jedynie po to aby zniszczyć atmosferę w szatni. Na początku obecnego sezonu do The Blues dołączył młody i perspektywiczny Hiszpan, Alvaro Morata któremu już w pierwszych meczach udało się przekonać do siebie kibiców strzelając w pierwszym meczu bramkę i notując asystę. W ogólnym rozrachunku strzelił już 10 bramek i 5 asyst w PL i nie jest to wynik jakiego się po nim wszyscy spodziewali i za tym idzie fala hejtu na jego oficjalnym fp i oficjalnym fp Chelsea. Wywraca się po każdym kontakcie z przeciwnikiem, nurkuje i ma wiecznie problemy do wszystkich tylko nie do siebie a najbardziej do sędziów. Pan Andre Mariner bo dzisiaj on będzie sędziował te zawody pokazał w 21 spotkaniach PL 54 żółte kartki i dwie czerwone co daje nam średnią 2.6 kartki na mecz. W ostatnich 5 meczach head to head padło 31 żółtych kartek co pokazuje jak bardzo brutalne są to zawody. Myślę, że jeżeli Alvaro wybiegnie w pierwszym składzie ma największe szanse na kartkę przez to że:
- Nie spełnia pokładanych w nim nadziei oraz przeznaczonych pieniędzy na wykupienie go z Realu Madryt co za tym idzie? Frustracja zawodnika i kibiców.
- Brutalne zawody w których będą prowadzone brudne gierki na które najzwyczajniej w świecie młody Hiszpan nie jest przygotowany.
- Walka o ligę mistrzów co prawda Chelsea ma do rozegrania jeszcze 8 meczy i ma 5 pkt do Tottenhamu, 10 do Liverpoolu i 12 do United - liczę na mocne gryzienie trawy.
- Andre Mariner który nie boi się pokazywać kartek.
Sam osobiście gram dubla z Atletico -1.5AH za 100 i polecam
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Węgry, 2 Liga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Mosonmagyarovari TE - Budaorsi
Typ:
Budaorsi (eu handi 1-0)
Kurs: 4.1
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam,
dziś wydaje się być tyle pewniaków, że nie wiadomo na co się zdecydować ....ciekawe jak to będzie wyglądało na koniec dnia ????
W każdym razie jednym ze spotkań ,które wybrałem na dziś jest mecz w drugiej turcji. Budaorsi ładnie weszło w drugą rundę. Wygrali trzy spotkania a liderowi wbili dwie bramki na wyjeździe .Dwójka wydaje się oczywista ,jednak widząc ,że Panowie lubią postrzelać od czasu do czasu ryzykuję handi.
Pozdrawiam.

⛔100
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Leganes – Valencia
Typ: 2
Kurs: 2,05
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Drużyna nietoperzy walczy o bycie w czwórce, które jest gwarantem braniu udziału przynajmniej w meczach eliminacyjnych Ligi Mistrzów. Dodatkowo goście mogą sobie zapewnić bezpośredni awans, ale muszą być w trójce najlepszych. Oto miejsce będą się bili z Realem Madryt, który po wczorajszej wygranej z Las Palmas odskoczył Valencii na 4 punkty. Gospodarze wygrali dwa ostatnie mecze u siebie i dodatkowo mogą spokojnie patrzeć w dół tabeli. Przewaga nad strefą spadkową wynosi 15 punktów, a więc pozostaje gra bez żadnej presji. Goście imponują formą w pięciu ostatnich meczach wygrali cztery i jeden zremisowali. Dzisiaj nie drużyna Valencii nie będzie mogła skorzystać z Coquelina oraz być może Jimeneza. Dwa ubytki w kadrze nie powinni spowodować aż tak znaczącego wpływu na grę Valencii. Kurs jest uważam atrakcyjny, dlatego gram w stronę Valencii.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Super Lig.
Godzina: 12:30
Spotkanie: Osmanlispor - Konyaspor
Typ: Osmanlispor
Kurs: 2,33
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Walka o utrzymanie – taki tytuł można nadać temu spotkaniu. Konyaspor zajmuje przedostatnie 17 miejsce w lidze z dorobkiem 24 pkt. Osmanli to 2 lokaty wyżej i 27 oczek na koncie, jednak drużyny, który zajmują miejsca sąsiadujące rozegrały już swoje mecze, tak więc to spotkanie jest arcyważny dla obu drużyn i grane o tak zwane „6 pkt”.
Ja skieruję się tutaj w stronę gospodarzy. Przede wszystkim forma i morale – Osmanli wygrali swoje 2 ostatnie mecze (2:1 u siebie i 0:4 wyjazd) więc widać, że z pewnością chcą umocnić się na bezpiecznej lokacie ( na razie są na niej ze względu na lepszy bilans bramkowy). Konyaspor również wygrał swój ostatni mecz ligowy jednak przed własną publicznością, gdzie drużyna ta prezentuje się „jako tako”, jednak wyjazd to zupełnie inna bajka, bilans 1-1-10 mówi sam za siebie.
Osmalispor natomiast jak na drużynę z dołu tabeli zgrabnie wykorzystuje atut własnego boiska – bilans 6-3-4 i 20:14 w bramkach jest naprawdę nie najgorszy. W pucharze udało im się także wygrać z Besiktasem, co jest już naprawdę niezłym osiągnięciem.
Podsumowując – gospodarze potrafią stwarzać sytuacje bramkowe i liczę, że dziś nie zawiedzie skuteczność. W takich meczach każda analiza może pójść do śmietnika, bo obie drużyny grają z „nożem na gardle” i tam mogą dziać się cuda. Mam jednak nadzieję, że gospodarze podejdą z chłodną głową i po dzisiejszym meczu odskoczą od strefy spadkowej. Taki kurs na gospodarzy uważam za warty zagrania.
Powodzenia i pozdrawiam oraz życzę Wesołych Świąt!.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Chelsea Londyn – Tottenham
Typ: over 3.5
Kurs: 3.60
Bukmacher: unibet
Analiza:

Spotkanie które może zadecydować o tym kto będzie w tej czwórce która zagra w przyszłym roku w Lidze Mistrzów – City, United, Liverpool wydają się niezagrożone. W gorszej sytuacji jest Chelsea i to oni muszą dziś zrobić wszystko by wygrać, po prostu inny wynik tak naprawdę może zakończyć marzenia o top 4 – pięć punktów straty na tym etapie i przy tej stawce to dużo, ale jak się zrobią dwa punkty to będzie piękna walka do końca. Chelsea po świetnym zeszłym sezonie w tym roku jest bardzo nierówna, przez cały sezon nie mogą ustabilizować swoje formy przynajmniej na średnim poziomie, gdzieś te świetne mecze przeplatają katastrofalnymi z dziwnymi wpadkami. Na pewno w ostatnim czasie rzuca się w oczu sporo ilość indywidualnych błędów w defensywie które kończą się bramkami tak było w dwumeczu z Barceloną gdzie rozdali prezenty, czy po prostu ze słabszymi rywalami jak np. te wynik z Watford 4:1 czy Bournemouth 0:3. Ofensywa też słabsza, moim zdaniem brakuje kilera w polu karnym Morata jest nierówny, i często ostatnio przesiaduje u lekarzy. Tworzyć i kreować potrafią nadal sporo Willian – Hazard robią robotę i są w formie. U siebie w takim meczu walki będzie dużo ale to co Chelsea musi dziś zagrać to gra piłką bo Tottenham remis weźmie moim zdaniem w ciemno, a więc goście skupią się na kontrze czyli coś z czym w tym sezonie jeszcze aktualny mistrz kraju sobie nie radzi. Problem Tottenhamu w tej chwili nazywa się kontuzja Kane, gościa który w tym sezonie nawet jak nie idzie potrafią w pojedynkę wygrać mecz ekipie. Duże osłabienie dla rywala może to być jednak problem bo ta gra co prawda w ataku może być słabsza ale z drugiej strony mogą być mniej przewidywalni i ta wymienność w ataku może być większa a wspomniałem defensywa Chelsea w tym sezonie potrafi tracić koncentrację a tutaj nie będzie jednego gracza grające w przodzie. Nie ukrywajmy też Chelsea musi ten mecz wygrać i się z każdą minutą odgrywać czy grać odważnie i moim zdaniem szybka bramka dla którejkolwiek z ekip zrobi meczycho a te bezpośrednia walka tych ekip w ostatnim czasie dostarcza nam bramek i to jeszcze cudownej urody bramek.
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
R 55

rafko007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Arsenal - Stoke City
Typ: handicap 0:1, Arsenal
Kurs: 1.68
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Witam. Dzisiaj o 14:30 Arsenal podejmie u siebie Stoke.
Arsenal - drużyna, która wydaje się wracać na dobrą, zwycięską drogę. Ostatnie 3 mecze to wygrane z Milanem w lidze europejskiej i zwycięstwo w Premier League z Watfordem.
Szans na walkę o top4 już praktycznie nie ma, więc Arsenal na pewno skupi się na wygraniu tegorocznej edycji Ligi Europy. 5 kwietnia zagrają u siebie z CSKA, mają czas na odpoczynek, więc myślę, że nie odpuszczą spotkania ze Stoke.
Z drugiej strony Stoke - drużyna walcząca o utrzymanie w lidze. Ostatnie mecze to seria porażek i remisów.
Dwaj kluczowi piłkarze Eric Maxim Choupo-Moting oraz Charlie Adam nie zagrają z powodu (kolejno) kontuzji i zawieszenia. Stoke na pewno nie złoży broni jednak myślę, że Arsenal nie powinien mieć problemu w pokonaniu beznadziejnego ostatnio zespołu Stoke.
✅68
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2 liga
Godzina: 13:30
Spotkanie: Regensburg - Aue
Typ: wynik meczu/obie strzelą - 1/tak
Kurs: 3.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj na zapleczu Bundesligi zmierzą się za sobą drużyny, z których jedna walczy o baraże, natomiast druga o utrzymanie. Jednak 2 Bundesliga jest uważana za aktualnie najbardziej wyrównaną ligę świata, bo drużyna zajmująca aktualnie ostatnie miejsce ma nadal matematyczne szanse na awans. Wracając do spotkania, obie drużyny dzieli 11 miejsc i tylko 7 punktów(!), jednak dzisiejsi gospodarze są faworytami. Głównie ze względu na bardzo dobrą postawę w meczach u siebie. Z 14 spotkań udało im się wygrać 9, co przy tak bardzo wyrównanej lidze jest dobrym wynikiem. Na dodatek poprzednie 5 spotkań padło właśnie ich łupem, a grali z dobrym zespołami z czuba tabeli. Wszystkie te mecze były overowe, więc można iść w tę stronę, jednak ja dzisiaj próbuję dodać BTS&#39;a. Czemu? Chociażby ze względu na wyrównanie tej ligi. Aue nie odpuści tego meczu, mimo że na wyjazdach nie błyszczą, to w większości udaje im się strzelić przynajmniej tę jedną bramkę. Dodając do tego ten &quot;wesoły futbol&quot; który preferuje drużyna gospodarzy (swoją drogą dosyć przyjemny dla oka z powodu wielu bramek), myślę że ten typ ma szanse powodzenia. Z fartem! ;)
⛔100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Chelsea - Tottenham
Typ: obie strzelą i powyżej 2,5 gola
Kurs: 2.17
Bukmacher: fortuna
Analiza: O tym meczu napisane zostało już bardzo wiele, derby Londynu o udział w przyszłorocznej Lidze Mistrzów, gospodarze są aktualnie na 5 miejscu w lidze i tracą 5 punktów do dzisiejszego rywala, który zajmuje 4 miejsce. Dla Chelsea jest to praktycznie ostatnia szansa, jeżeli dzisiaj przegrają pozbawią się prawie na pewno udziału w LM, co dla takiego klubu będzie wielka strata, zarówno prestiżowo jak i finansowo. Faworytem są gospodarze, którzy jednak grają w kratkę, natomiast goście są na fali, nie przegrali w lidze od połowy grudnia, kiedy ulegli w delegacji liderowi, czyli Manchesterowi City, za Chelsea przemawia za to historia bezpośrednich starć, Koguty nie wygrały na Stamford Bridge 25 kolejnych meczy, w tym czasie The Blues wygrali 16 spotkań, a 9 zakończyły się podziałem punktów, z ciekawostek można jeszcze wspomnieć, że Spurs to ulubiony rywal gospodarzy, wygrali oni z nimi w lidze 94 razy, najwięcej spośród wszystkich zespołów Premier League. Podsumowując, z racji, że przegrana lub remis praktycznie eliminuje Chelsea z udziału w Lidze Mistrzów liczę, że zaatakują od początku co powinno przynieść bramki, Koguty mimo, że bez Keana mają kim straszyć, więc bramki powiny paść z obu stron, a że remis nie zadowoli żadnej ze stron myślę, że któraś z ekip przechyli szalę na swoją stronę i zobaczymy te minimum 3 gole, zwycięzcy się nie podejmę typować, ale czuję w kościach, że mecz skończy się wynikiem 2:2, a jak będzie okaże się wieczorem. Z fartem i powodzenia.
✅117
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Miami
Godzina: 19;00
Spotkanie: Zverev - Isner

Typ: Zverev 2:0
Kurs: 2.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ja idę w stronę Ruska, z racji tego, że chcąc nie chcąc to wymiany tutaj zadecydują, a nie serwis. Isner może klepać mocne serwisy, ale w meczu Ruska z Bustą to właśnie umiejscowienie decydowało i o dziwo bardzo dużo punktów Busta zdobywał gładko, bez wymian. Zverev pokazał, że wie jak tutaj grać, żeby nie grając swojej setki, mimo wszystko dość pewnie zwyciężać. Z resztą Stephens wczoraj pokazała jak ograć kogoś kto ma dużo pary w łapie - przy tym wietrze wystarczy biegać i przebijać, a zawodnicy właśnie pokroju Isnera, wcześniej czy później machną za mocno i sami się rozbiją, chociaż podejrzewam, że Zverev będzie raczej mniej pasywny. H2H nie uważam za znaczący, aczkolwiek może zawodnicy podejdą do tego inaczej, nie mniej jednak 3:0 Rusek. Isner pachnie mi właśnie tym, że jak świetnie szedł do tego finału, tak fatalnie poleci. Nie wydaje mi się, żeby przy porażce w 1 secie Isner się podniósł, z resztą z nikim znaczącym nie zgubił dotychczas seta i tutaj bym zakończył jego serię.
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -hiszpania
Godzina: 18:30
Spotkanie: malaga-villarreal
Typ: villarreal remis-zwrot

Kurs: 1.44
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,na poczatek zycze zdroych spokojnych swiat,smacznego jajka ???? jak dla mnie troche nietypowo stawiam pilke nozna ale mamy ciekawe spotkanie w lidze hiszpanskiej w ktorym malaga podejmnie villarreal.troche sie zdziwilem ze nikt wczesniej nie dal tego typu,malaga juz moze witac sie z druga liga poniewaz zdobyla na 29 kolejek tylko 14 punktow i tyle samo traca zeby sie utzrymac.druzyna gra bardzo slabo,wygrala tylko 3 mecze i nie moze wygrac od 17 spotkan biorac wszystkie rozgrywki.villarreal to inna ekipa,o lidze mistrzow moga zapomniec ale sa 5 miejscu i musza bronic lige europy.jesli ma punktowac to w takim meczu,ja gram bezpiecznie i zabezpieczam sie zwrotem-skupiam sie na skutecznosci.pozdrwaiam
⛔ 100
poprawione / ibis
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 17:00
Spotkanie Strasbourg - Metz
Typ: Metz
Kurs 4.24
Buk 1xbet
Obie ekipy wydają się być na tym samym poziomie po ostatnich spotkaniach gdzie goście urywali punkty Nantes (6 miejsce ) , Toulouse (17) , Guingamp (14) .
Przegrali rozsadnie 5:0 z PSG i to na tyle .
Gospodarze zajmujący 15 lokate ostatnio remis z Toulouse (17) , czapa z Monaco (2) i Caen (13) i remis z Montpellier .
Faworytem sa gospodarze , ale czy aż takim aby na nich postawić ?
Formy ten Strasbourg to nie ma , Metz dziś moze zaskoczyc na pozytyw bo nie mają nic do stracenia , są ostatni w tabeli a szanse na zwyciestwo sa duże w tym spotkaniu i sadze ze warto zaryzykować .
W rundzie jesiennej Metz u siebie ograło Strasbourg 3:0 .
Strata gości jest duża ale zwyciestwo daim jeszcze jakąs nadzieje na utrzymanie .
Przewidywane składy:
Strasbourg: (4-3-1-2) Oukidja - Ndour, Kone, Martinez, Seka - Martin, Aholou, Lienard - Corgnet - Blayac, Terrier
Metz: (4-2-3-1) Kawashima - Balliu, Selimović, Niakhate, Rivierez - Diagne, Cohade - Mollet, Milicević, Roux - Riviere
Nie zagrają:
Strasbourg: Mangane (kontuzja)
Metz: Jallot, Didillon, Udol (kontuzje), Palmieri (kartki), Dossevi
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Niemcy, BBL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Alba Berlin - s.Oliver Würzburg (włącznie z dogrywką)
Typ: handicap 1 (-14.5)
Kurs: 1,57
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela na początek

Alba u siebie póki co ma najlepszy bilans z całej ligi notując 11 zwycięstw i 2 porażki, z tym, że Bayern ma o 1 spotkanie mniej i jak wygra to będą mieli identyczny bilans w meczach u siebie. Wurzburg na wyjazdach z kolei bez rewelacji, 3 zwycięstwa, 1 zwycięstwo po dogrywce i 9 porażek. W tym meczu gospodarze są zdecydowanym faworytem i słusznie. Ja idę jeszcze dalej i myślę, że zespół z Berlina wygra minimum 15 punktami różnicy pokrywając tego handicapa. W ostatnim meczu na wyjeździe Alba wygrała 14 punktami różnicy a wcześniej u siebie wygrała 24 punktami różnicy i dzisiaj może być podobny pogrom. Goście dzisiaj bez swoich dwóch kluczowych zawodników Benzinga i Loncara. Bez tych graczy w ekipie gości, spodziewam się bardzo jednostronnego widowiska zakończonego zwycięstwem Alby dużą różnicą punktową. Kto woli wyższe kursy niech próbuje wyższego handicapa, bo myślę, że gospodarze wygrają nawet i różnicą 20 punktów ale wybieram tutaj bezpieczniejszy typ. Alba ostatnio gra jak z nut, wygrała 12 meczy z rzędu i to będzie bardzo jednostronny pojedynek zakończony pogromem, tak uważam.
⛔100
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 14:30
Spotkanie: Arsenal - Stoke
Typ: Powyżej 11,5 rzutów rożnych

Kurs: 1.91
Bukmacher: Unibet

Analiza:
W spotkaniach między zespołami Arsenalu i Stoke pada mega dużo rożnych.W ostatnich spotkaniach ta linia była pokryta, a w niektórych padało nawet 16 rzutów rożnych. Stoke to drużyna, która bazuje na swojej fizyczności i grze w powietrzu. Stałe fragmenty gry to dla nich duża szansa i często rzuty rożne to dla nich jedyna szansa w spotkaniach z czołówką ligi. Arsenal gra szybką kombinacyjna piłkę, przynajmniej w lidze i również często przeciwnicy są zmuszeni na wybijanie piłki na oślep. Szczególnie Stoke, które nie słynie z techniki w tej formacji. Do tego Stoke nie wygrało już od 7 spotkań, więc po prostu musi to być otwarty mecz, potrzebują punktow jak ryba wody. Zajmują przedostatnią pozycję i nie mają wyjścia. Na pewno nie moga stać na własnej połowie i czekać na egzekucję. Spróbowałbym nawet wyższą linię ale kurs przy 12 rożnych jest zadowalający.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom