>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 1.06.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 1. Czerwca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , Puchar Austrii - Finał
Godz: 20:30
Spotkanie: Rapid Wiedeń - Salzburg
Typ: Rapid strzeli w obu połowach
Kurs: 4.75
Bukmacher: iforBet
Analiza:
Jak już kilkukrotnie wspominałem przy okazji analizy tego typu spotkań ( finał krajowego pucharu ) , mecz przed którym w zapomnienie idzie cały rozegrany sezon , miejsce w tabeli , czy papierowa wartość drużyn. Przekonał się dobitnie o tym Lech na naszym podwórku , jak i inne drużyny będące wielkim faworytem . Tutaj uważam ze sytuacja ma się podobnie. Bez wątpienia zdecydowany mistrz kraju Salzburg jest jest typowany do wygrania trofeum , jednakże rywal mimo nie najwyższej jak na swoje możliwości końcowej pozycji w tabeli ( 5 m ) posiadający dobra markę w kraju , grający przede wszystkim o jedyną możliwość zaistnienia w Europie w przyszłym sezonie.
Co prawda w dwóch tegorocznych ligowych pojedynkach między tymi ekipami za każdym razem wygrywał Salzburg w stosunku 1:0 , ale finisz ligi w wykonaniu Rapidu ( 3 zwc.) może dawać nadzieję na wzrost formy i obietnicę wyrównanego meczu na neutralnym terenie w Klagenfucie. Dlatego zdecydowałem się na trochę ekstrawagancką , ale realną według mnie propozycje opartą na dobrej skuteczności drużyny z Wiednia i szczęściu które może akurat dzisiaj im dopisze w większej mierze niż zwykle.
⛔100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP RG
Godz: 13:00
Spotkanie: Anderson - Kyrgios
Typ: Kyrgios WYGRA pierwszy set i WYGRA cały mecz
Kurs: 1.77
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

2 runda Wielkiego Szlema. 56 na świecie Anderson i 19 Kyrgios, oglądałem calutki mecz Kyrgiosa z Kolbą, grał bardzo dobrze, regularne, atomowe serwisy to była norma, Kochlsreiber nie przełamał Kyrgiosa w całym pojedynku!! W jednym jednym gemie miał swoje 3 szanse , był to pierwszy gem po prowadzeniu w setach Nicka 2:0, i chyba było widać leciutkie rozluźnienie, a poza tym nie miał nic do gadania. Anderson też wygrał 3:0, ale Kyrgios miał cięższego rywala, Anderson - Jaziri (79 ATP), Kyrgios jest zdecydowanie lepszym tenisistą obecnie niż Anderson, choć to tylko sport nie wyobrażam sobie by ten mecz przegrał, poukładał swoją głowę , że stać go już na coraz większe rzeczy. Według mnie wejdzie w mecz pewnie, tak jak z Niemcem, wygra 1 seta, a potem już tylko z górki... Pozdrawiam
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Copa Sudamerica
Godz:02:45
Spotkanie Fuerza-O Higgins
Typ: x
Kurs 3.00
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym ekipa Fuerzy na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę O Higgins. Bukmacherzy bardzo po równo wystawili kursy na to spotkanie i cięzko jest wytypować faworyta do zdobycia kompletu punktów w lutym roku bieżącego obie ekipy spotkały się na stadionie tych drugich, o higgins wygrał wtedy 1:0 , teraz obie ekipy za dobrze nie grają i większość spotkań przegrywają , dlatego też moim zdaniem pomimo tego że nikt tutaj na bramki nie liczy ja postanowiłem że zagram na bramki w tym spotkaniu ponieważ gospodarze u siebie tak jak goście na wyjazdach bramki strzelać potrafią , myślę że spotkanie ma spore szanse zakończyć się remisem oraz podziałem punktów, ale stawiam iż obie strzela minimum po jednej bramce.Gospodarze w poprzednich 5 meczach na swoim stadionie za kazdym razem over 1.5 gola pokrywali goscie jeśli nie licząc im remisu bezbramkowego w poprzedniej kolejce również za każdym razem ten over potrafili pokryć , dlatego też w tym meczu postawiłbym na wynik remisowy 1:1 po 90 minutach tej rywalizacji, nie liczę iż ktoś zdoła tutaj przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyśc.
⛔100
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Pittsburgh - Nashville
Typ: 2 ML
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet

Stan rywalizacji 1-0 . Drugie spotkanie wielkiego finału w pierwszym spotkaniu lepsi obrońcy tytułu którzy wygrali 5-3 . Zabójcza końcówka pierszej tercji w której Penguins strzelili 3 bramki w przeciągu 4 minut nieco ustawiła to spotkanie jednak Predators byli w stanie nawet wyrównać ostatecznie przegrywając 5-3 jednak pozostawiając po sobie bardzo dobre wrażenie !! Pingwiny jak wyliczono mieli okres 27 minut bez celnego strzału co jest chyba jakimś rekordem !? Statystyka strzałów to 12-26 na korzyść Predators jeszcze żadna drużyna w finale nie wygrała oddając tak mało strzałów !! Skuteczność praktycznie 50% gdy zazwyczaj kręci się ok 10% myślę że drugi raz takie coś im się nie powtórzy!! Myślę że pewne znaczenie ma również ilość meczy które rozegrały obie drużyny aby dotrzeć do finału Pittsburgh 19 Nashville 16 ! Penguins aż dwukrotnie potrzebowali decydującego 7 meczu a nawet w pierwszej rundzie oddali jeden mecz Colombus dlatego mam zamiar grać tutaj małą progresję aż do skutku na wygraną Predators gdyż nie wydaje mi się by Penguins byli wstanie wygrać 4 mecze z rzędu z będącymi naprawdę w świetnej formie Nashville w czym upewnił mnie pierwszy mecz !!
⛔100
 
dan95lol 73

dan95lol

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport League of Legends Demacia CUP
Godzina: 06:00
Spotkanie: World Elite - Invictus Gaming
Typ: WE wygra 2-0
Kurs 2,15
Bukmacher: Betway

Analiza:
Rozpoczyna sie summer split w Chinach. Na pierwszy ogien leci mecz pomiedzy 1 druzyna w rankingu (Chiny), a 10. World Elite swietnie wypadlo podczas MSI ( Mid-Season-Invitational). Sklad nie ulegl zmianie wiec mozemy spodziewac sie szybkiego bo3.
⛔100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Szwecja - Allsvenskan
Godzina. 19:00
Spotkanie. Norrkoping - AIK Stockholm
Typ. gol w obu połowach/TAK
Kurs. 1.67
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Witam wszystkich, z czwartkowej ubogiej oferty piłki kopanej mam dla was bet ze szwedzkiej &#39;ekstraklasy&#39; gdzie wicelider Norrkoping podejmować będzie szósty zespół AIK Stockholm.
Przejdźmy od razu do meritum, więc tak obie drużyny jak narazie
w przyzwoitej formie,gospodarze na 5 ostatnich starć 4 wygrane oraz jeden remis. Goście natomiast 3 wygrane 1 remis i porażka.
Ekipa Norrkoping to pierwsze skrzypce ligi pod względem meczy na własnym obiekcie, natomiast ich przeciwnik trzecia siła pod kątem potyczek w delegacji a więc zapowiada się mega ciekawie.
W ostatnich pięciu bezpośrednich pojedynkach między tymi klubami, padło aż 21 bramek i liczę że w dzień dziecka nie będzie inaczej,co pozwoli mi tym samym rozpocząć nowy miesiąc na✅
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
⛔100
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Rolland Garros
Godzina: 11:00 (może ulec zmianie)
Spotkanie: Van Uytvanck Alison - Radwańska Agnieszka (kopiuj-wklej :grin ????
Typ: 3 sety
Kurs: @2.44
Bukmacher: BaH
Analiza:
Siema. Jutro spotykają się (123) belgijka i (10) Polka, niech jednak ranking/H2H Was nie zmylą, bo co reprezentuje sobą Alison to jest dla mnie kosmos, miałem okazję oglądać jeden mecz i tak po prawdzie to boję się o seta dla Agnieszki. Tutaj nie wystarczy samo bieganie i przebijanie, tutaj potrzeba mocnego serwisu ( ;) ) oraz bardzo szybkiego returnu + umiejętnej gry pod siatka, a jak zachowa się jutro Aga nie wie nikt, ale na pewno nie zmieni swojego stylu gry przez 1 dzień. Belgijka ma 23 lata i na prawdę duże doświadczenie, a w tym sezonie zagrała już 9 spotkań, żeby było ciekawiej wszystkie spotkania kończyły się w 2 setach. Nasza &quot;Pisia&quot; w tym sezonie na nawierzchni ziemnej zagrała tylko 4 spotkania, po ostatnim starciu nawet zbytnio się nie zmęczyła, ale na pewno pokazała, że nie przyjechała tutaj po wpisowe i zamknęła mordy wszystkim, którzy czekali na to by naubliżać jej w internecie. Widać, że jest przygotowana i chcę tutaj coś pokazać, ale jutro nie będzie to takie proste, a same kursy na to spotkanie są źle wystawione i to spory Value bet grać na paszczura z Belgii. Nie widzę sensu więcej pisać na temat tego meczu, bo to kobiety i tutaj może zdarzyć się wszystko, nawet 6-0, 6-0, ale tak patrząc na grę obu zawodniczek i niedocenianej belgijki jest to wielce prawdopodobny typ.
Na sucho bez analizy:
Almagro +2.5 seta + Wawrinka-Dolgo +3.5 seta AKO @2.70 w Fortuna
Powodzenia! ;)
✅144
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
hojot 416

hojot

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa do Brasil 1/8 finału, Mecz 2
Godzina: 00:30
Spotkanie: Fluminense – Gremio
Typ: liczba goli w 1 połowie ponad 1,5
Kurs: 2,85
Bukmacher: unibet
Analiza:
W czwartek wieczorem zobaczymy 1/8 finału Copa do Brasil. Swój bet opieram głównie na statystykach panujących w meczach obu zespołów. Jest to ich spotkanie rewanżowe. W poprzednim meczu Gremio wygrało u siebie 3:1 z czego 2 bramki wpadły zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie. Kolejnym argumentem jest to, że średnio w każdym meczu jednej z drużyn jest ponad 3 bramki w meczu. Życzę powodzenia.
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 18

joker1989

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Dania - Superliga
Godzina. 20:00
Spotkanie. Midtjylland - Randers
Typ: 1 Zwycięstwo Midtjylland
Kurs. 1.90
Bukmacher. Unibet
Analiza:
Pierwsza analiza w tym miesiącu, w Dani finałowe starcie w kwalifikacjach do ligi europy zmierzą się odpowiednio 5 i 7 drużyna po tabeli głównej końcu sezonu przed podzielniem na 2 grupy jak w Polsce mistrzowską i spadkową.
Swój typ opieram mocno na fakcie iż drużyna gospodarzy jest zdecydowanie lepsza piłkarsko niż drużyna gości, na 5 ostanich pojedynków między tymi drużynami 4 razy wygrali Midtjylland a raz był remis co też mocno kieruje w strobe gospodarzy.
Dodatkowo forma drużyny Randers na wyjazdach jest raczej słaba na 15 meczy wygrali tylko 2 razy, przegrali 9 razy i zremisowali 4 razy co ewidentnie pokazuje że nie potrafią grać.
Powodzenia!
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
inferno305 111

inferno305

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka , Polska liga koszykówki
Godzina : 17:45
Spotkanie : Zielona Góra - Toruń
Typ : Toruń
Kurs : 3.40
Bukmacher STS
Analiza :
Witam wszystkich zainteresowanych dobrymi typami.A więc JEST! Polski Cukier Toruń w finale! Nie miałem najmniejszych wątpliwości oglądając grę Torunian i sposób z jaką łatwością rozprawili się z ekipą z Ostrowa. Kurs zachęca, ryzyko jest ale... NIECH WYGRA LEPSZY... JAZDA CUKRZYCY! Z okazji dnia dziecka składam wszystkim naszym milusinskim najserdeczniejsze życzenia. Życzę wysokich kursów i wysokich wygranych.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Tenis, WTA Roland Garros
Godz: 11:00
Spotkanie: Vondrousova M. - Kasatkina D.
Typ: Marketa Vondrousova
Kurs: 1.68
Bukmacher: Fortuna
Czeszka w tym sezonie osiąga świetne wyniki. stat 2017 W/L ( 51/6) clay (10/1) ! Jej gra momentami inponuje.Czescy komentatorzy sportowi i znawcy tenisa zachwycają się jej formą. Dziewczyna jeszcze nie skończyła 18 lat,ale ma spory potencjał. Jest 96 w rankingu, szybko się rozwija i myślę,że będzie się wspinać na tenisowe szczyty...jeśli zdrowie i głowa pozwolą,bo umiejętności są ;)
Kasatkina rozegrała w tym roku świetny turniej w Charlestone. W finale rozjechała Ostapienko. Jednak od tego czasu 3 turnieje WTA z rzędu gdzie odpadła w 1R. Jest to też młoda 20 letnia zawodniczka,ale już 28 w rankingu, jej stat 2017 (14/11).
Zobaczymy więc jutro pojedynek młodości,w którym ja stawiam na wschodzącą gwiazdę czeskiego tenisa ;)
⛔100
 
F 108

faklop

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wybrzeże kości słoniowej, Ligue 1
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Moossou - Jeunesse Club
Typ:
1
Kurs:
1,45
Bukmacher:
1Xbet
Analiza:
Generalnie dla nas wszystkich, mam świetny bet, który trafił się chyba tylko z okazji dnia dziecka. Dwie ostatnie drużyny (na dwie spadające) wydawać by się mogło nudnym i niewartym obstawienia meczem. Aczkolwiek jak się okazuje, ostatnia drużyna ma 10 punktów, przedostania 23, natomiast trzecia od końca 25. Co najśmieszniejsze, zremisowała z ostatnią drużyną kolejkę temu. Kuriozalne jest to, że ten mecz jest jedynym już, który będzie rozgrywanym. 80% buków zablokowało ten mecz, no i w sumie się nie dziwię bo czysta 1 wejdzie tutaj jak w masło (wyraźny znak, że chcą się utrzymać). Dobre do pomnożenia sobie z BTTSem na Ligę Mistrzów moim zdaniem ;)

✅45
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Copa Sudamericana
Godzina:
00:15
Spotkanie:
Huracan - Anzoategui
Typ:
Huracan (-1)
Kurs:
2.05
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Pora zacząć nowy miesiąc. Jutro 15 minut po północy polskiego czasu odbędzie się rewanżowy pojedynek w Pucharze Ameryki Południowej. Wenezuelskie Anzoategui przyjeżdża do Argentyny aby spokojnie obronić zaliczki z pierwszego spotkania. Wygrali u siebie 3:0 i całkiem prawdopodobne, że poważnie myślą o awansie do następnej rundy. Ja jednak myślę, że Huracan nie sprzeda tanio skóry i podejmie rękawice. O dobry rezultat w Wenezueli było bardzo ciężko - szybko stracone bramki i do tego dwie czerwone kartki na pewno nie były na rękę Argentyńczykom. Moim zdaniem mecz im po prostu nie wyszedł i teraz mają wszystko w swoich rękach. Jeśli w drużynie gospodarzy jest trochę ambicji to zakładam zmasowane ataki w celu odrobienia strat. Własny stadion i chęć zmazania plamy z pierwszego spotkania powinny pokryć podany przeze mnie handi a kto wie może uda się im powalczyc o awans? Pozdrawiam

✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 353

walejakos

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Pittsburgh - Nashville
Typ: 1+powyzej 5.5
Kurs: 4.40
Bukmacher: Iforbet
Jak narazie 1-0 dla Pingwinow ktorzy wygrali 5-3. Jest to 2 spotkanie i mysle ze w tym meczu rowniez nie zabraknie bramek jak i w poprzednim . W 1 tercjii
a dokładniej 5 min przed zakonczeniem - Pingwiny strzelily az 3 bramki i mozna powiedziec to ustawiło ten mecz.
Ostatnie 5 bezposrednich pojedynkow tych druzyn:
* 4-1 dla Pingwinow , ktorzy do tej pory sa w swietnej formie .
* 4x został pokryty over 5.5: (5:3 , 4:2 , 5:1 , 5:2 , 1:1 )
⛔100
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna , Litwa, A Liga
Godz: 19:00
Spotkanie: Atlantas Kłajpeda - Utenis Uciana
Typ: 2. drużyna wygra co najmniej jedną połowę
Kurs: 6.2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam po dłuższej przerwie. Dziś Dzień Dziecka, więc postanowiłem dać sobie i Wam prezent w postaci dobrego value :p
A teraz na serio. Nie ma co ukrywać - liga litewska jest ligą słabą. Dziś spotkają się dwie równie słabe drużyny. Jak i jedni, tak i drudzy nie grają dobrego futbolu. Atlantas wprawdzie zajmuje wyższe miejsce w tabeli, to nie zdołali zwyciężyć w 5 meczach pod rząd. Zajmują 4 miejsce z bilansem 5-4-4. Goście natomiast zajmują 6 pozycję przy bilansie 4-3-6. Nie dzieli więc ich jakaś przepaść, choć patrząc na kursy - bukmacherzy najwyraźniej ją widzą. Na czystą jedynkę gospodarzy dają 1.28, a na dwójkę aż 8.2! Dziwią te stawki. Biorąc pod uwagę formy i możliwości obu ekip - zwycięstwo przyjezdnych choćby w jednej połowie nie jest niemożliwe. Ba. Jest według mnie jak najbardziej realne. Życzę szczęścia.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Rolland Garros
Godzina: 11:00
Spotkanie: Van Uytvanck Alison - Radwańska Agnieszka
Typ: Van Uytvanck Alison
Kurs: 3.13
Bukmacher: 1xBet
Analiza:
W normalnych okolicznościach takie kursy na rywalki Agnieszki nie zdarzają się zbyt często. Jednak wiele symptomów wskazuje na to, że forma Polki jest daleka od optymalnej. Po kontuzji stopy Krakowianka wciąż wraca do pełni dyspozycji, a jest jej o to na pewno trudniej na ceglanej mączce - nawierzchni niezwykle wymagającej pod kątem przygotowania fizycznego. Co więcej clay nigdy nie należał do ulubionych nawierzchni Isi, która podczas French Open najdalej docierała do ćwierćfinału, czyli... tak jak jej dzisiejsza rywalka Alison Van Uytvanck na pewno nie jest jakąś wybitną zawodniczką, ale z pewnością to solidna tenisistka, która gdyby nie kontuzje na z pewnością osiągnęłaby wiele więcej. Belgijki w Paryżu przyznaję bez bicia jeszcze nie widziałem, jednakże jak zwracał uwagę Lech Sidor w kwalifikacjach prezentowała się bardzo dobrze, zaś potwierdzenie tych słów znalazło również w pierwszej rundzie, gdzie Belgijka odprawiła w bardzo dobrym stylu utalentowaną Naomi Osaka. Reasumując mając powyższe na względzie uważam, iż Alison Van Uytvanck ma naprawdę duże szanse na wygraną, o wiele większe niż kursy sugerują. Isi brakuje rytmu meczowego, pewności co do swoich zagrań także jej gra może się bardzo łatwo posypać. Oczywiście tenisowego cwaniactwa i techniki jej nikt nie zabierze i nie twierdzę, że dla Belgijki będzie to spacerek, tym niemniej po tym kursie na pewno warto spróbować w jej stronę.
⛔100
 
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Dania – Superliga
Godzina. 20:00
Spotkanie. Midtjylland - Randers
Typ: Liczba goli, ponad 2.5
Kurs. 1.96
Bukmacher. Unibet
Analiza:
Typowanie w maju nie poszło zbyt dobrze. Nowy miesiąc, nowe szanse !!! Zaczynamy więc spokojnie.
Wybrałem ciekawe spotkanie w lidze duńskiej. Play-off do Ligi Europy. Ktoś tam wyżej ubiegł mnie jeśli chodzi o typ na czystą 1, bo wydaje się, że bez problemu gospodarze powinni to wygrać. Zagram więc w oparciu o statystyki co do ilości bramek w spotkaniu. W meczach z udziałem Midtjylland od marca 2017 wchodzi over 2.5 gola w meczu. Seria kilkunastu spotkań to dosyć mocny argument by wierzyć, że dziś będzie podobnie. Można też pokusić się nawet o overek 3.5 po kursie 3.45, ale to dla bardziej odważnych. Myślę, że w spotkaniu padnie mocny wynik z przewagą gospodarzy 3:1 lub 4:1.
Powodzenia!!!
✅96
 
mamik 79

mamik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Debel Rolland Garros
Godzina: 11:00 (może ulec zmianie)
Spotkanie: Begemann A./Oswald P.-Peralta J./Zeballos H.
Typ: 1
Kurs: @2.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, wszystkich!
Nowy miesiac, nowe nadzieje... Na dzisiaj proponuje spotkanie deblarzy. Beg i Oswald graja z argentynczykiem i chilijczykiem. Preferuje pierwsza pare ze wzgledu na wiek. Sa mlodsi i w zwiazku z tym uwazam ze wiecej szans w dlugim i wymagajacym turnieje. Analizujac poprzednie spotkania na pierwszy rzut oka wydaje sie ze liepie radzili sobie latinosi. No ja mysle tak: Peralta i Horacyj grali we wszystkich znaczacych turniejach ostatnio i nic nie zwojowali. Niemic i austrijak polaczyli swoje sily i &quot;ploc&quot; na poczatku miesiaca i praktycznie z marszu doszli do polfinalu turnieju w Lyonie. Do tego Oswald to typowy deblarz z niezlym doswiadczeniem a i Begemann pogral w roznych parach i w markowych turniejach. Nic nie ujmujac ich dzisiejszym rywaliom uwazam ze Zeballos za duzo gra. Ostatnio stoczyl dlugi pojedynek z Karlem co napewno zostanie w nogach 36 letniego juz tenisisty. Powodzenia!
⛔100
 
broda25 0

broda25

Użytkownik
DYSCYPLINA -Tenis
GODZINA - 11.00
SPOTKANIE - Svitolina - Pironkova
TYP - Pironkova +6,5 gma
KURS -1.9
BUKMACHER - iforbet
ANALIZA
1/32 finału kort Roland Garros a spotkanie pomiedzy turniejowa 5, a obecnie 77 rakieta świata. Obie Panie bez problemu przebrnely przez pierwszą rundę pokonując swoje rywalki bez straty seta przegrywając po jednym gemie przy swoim serwisie. O ile mecz Ukraiński był według bukmacherów formalnością ( kurs 1.09) to pokonanie przez Bulgarke Niemki Barthel juz nie ( kurs. 4.80).
22-letnia Eliza z bilansem na clay w tym roku 12-2 po zwycięstwie w Rzymie (choć nie zapominajmy ze zwycięstwie szczesliwym - kontuzja Halep) z pewnością jest na fali wznoszacej będąc w ścisłym gronie kandydatek do tytułu jednak zanim o tym pomyśli będzie musiała pokonać dziś CWIERCFINALISTKE UBIEGLOROCZNEGO FRANCH OPEN (sama odpadła rundę wcześniej z Wiliams).
I choć Bulgarke urodzona w 1987 roku przed turniejem nie prezentowała wyśmienitej formy (przegrane pierwsze rundy Madryt i Rzym) to ANALOGICZNIE TAKA SAMA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE ROK TEMU, a na turnieju głównym uległa dopiero pani Stosur.
Typ na zwycięstwo oceniam na bardzo ryzykowny jednak nawet w przypadku przegranej (6:3,6:3), (6:2,6:4) zakład rozlicznych zostanie jako zwycięski, a o tym, że Bulgarke cytując klasyka &quot;tanio dziś skóry nie sprzeda&quot; jestem przekonany.
✅90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom