>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.06.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: RG ATP
Godzina: 12;30
Spotkanie: S.Wawrinka - A.Dolgopolov
Typ: Dolgopolov +2.5 seta
Kurs: 1.71
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wawrinka jak to Wawrinka, jak ma tryb na szlemy to kosi. Dolgopolov jednak jest ciekawym zawodnikiem na tej nawierzchni. W tym roku wrócił po kontuzji i wygrał Buenos Aires. W turnieju od razu po BA, bodajże Rio czy coś nie jestem pewny też dobrze cisnął, chociaż widać było zmęczenie, jednak szlem to zupełnie inna sprawa. Dla odmiany tutaj niektórzy grają o prestiż, a nie jadą po wpisowe. Pierwsze mecze poszły gładko obu graczom; 3;0 obaj, jednak Ukrainiec miał lepszego przeciwnika. H2H nie jest tu wg mnie nic warty, ale może Dolgopolov odczuwa jakąś psychologiczną przewagę, bo w ostatnim spotkaniu ograł Stana 2:1 [hard]. Myślę, że prosić o seta to nie jest wymagać nie wiadomo czego. Przy przyzwoitym serwisie Dolgopolov ma duże szanse, zwłaszcza że na tym turnieju widzieliśmy już dziwne akcje, jak chociażby Batista przy 2:0 w setach padający w 3-cim 0:6 z Millmanem [ktokolwiek to jest], więc myślę, że dla odmiany lepszy zawodnik zrobi to na spokoju.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - Tenis
Godzina: 11:10
Spotkanie: Kasatkina D. - Vondrousova M.
Typ: wygra 2-0 w setach Vondrousova M.
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Naprawdę nie wiem czym ma ugryźć Daria Kasatkina dzisiejsza rywalke. Kasatkina ma co najwyżej jakąś tam regularność, a z lepszymi zawodniczkami musi dużo ryzykować, a to wiąże się z większą ilością nie wymuszonych błędów, a jeżeli bezpośrednich wygranych punktów. Vondrousova Marketa to przebojowa, młoda Czeszka. Ostatnio wygrała swój pierwszy turniej WTA. A wcześniej popisała się niesamowitym runem wygranych meczów. Marketa w Czechach zasługuje już na statut małej gwiazdy i ona raczej nie boi się żadnej rywalki. Ona jest bardzo wszechstronna i lubi przejmować kontrolę nad mecze. Jej miniecia wzdloz linii wykoncza Kasatkina. Także potrafi przyłożyć grając głęboko w korcie i zaskoczyć super skrótem. 2-0 to raczej formalność dla Markety.
⛔100
 
A 1

artur66

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , SŁOWENIA: Prva Liga - Baraż o utrzymanie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ankaran Hrvatini - Aluminij
Typ: 1x
Kurs: 1.76
Bukmacher: LvBet
Analiza:
Dzisiaj mecz o utrzymanie pomiędzy Ankaran Hrvatini - Aluminij. Stawiam na wygraną gospodarzy lub remis. Wynika to głównie z tego iż gospodarze od 17.09.2016 roku u siebie przegrali tylko jeden raz natomiast goście od 28.11.2016 roku na wyjazdach wygrali również tylko jeden raz. Podsumowując wynik będzie oscylował w okolicy wygranej gospodarzy lub remisu.
ZWROT
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Midtjylland - Randers
Typ: 1 + over 1.5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Gospodarze po przegranej z Lyngby zagrają dziś u siebie z zespołem Randers i z tego co się orientuję, nie będą już osłabieni jak w poprzednim spotkaniu, w którym mieli ogromną przewagę a brak szczęścia. W meczach Midtjylland pada zazwyczaj dużo goli, więc skromne over 1,5 nie wydaje się być ryzykowne. Typ na gospodarzy również gdyż regularnie biją Randers. Gospodarze u siebie są mocni, a goście na wyjeździe zazwyczaj cierpią. Dziś stawiam na wynik przynajmniej 2:0 dla gospodarzy i bezpieczną przewagę przed rewanżem, którego stawką jest Liga Europejska.
✅125
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: RG ATP
Godzina: 14:30
Spotkanie: G.Monfils - T.Monteiro
Typ: T.Monteiro +1.5 seta
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet
Wydaje mi się, że trzecia odwieczna nadzieja francuskiego tenisa (po Tsondze i Simonie) dzisiaj może do kolegów dołączyć. 80. w rankingu Monteiro dopiero w zeszłym roku regularnie zaczął pojawiać się na poziomie ATP. Tutaj wygrał swój pierwszy mecz w karierze w Wielkim Szlemie. Przeciwnikiem był reprezentant gospodarzy - 20-letni Alexander Muller. Różnie można spojrzeć na ten mecz, nie oglądałem go, ale ograć młodziana od gospodarzy, który gra mecz dotychczasowego życia i to przegrywając 1:2 w setach a w czwartym mając tie-break, też nie jest łatwo.
Pierwszego seta w Szlemie wygrał w Australian Open w tym roku, a jego rywalem był Tsonga. Czas na kolejny krok, czyli jak wskazuje typ, co najmniej dwa wygrane sety z faworytem. Monfils oczywiście na RG notował dobre rezultalty, przeważnie odpadał z tymi największymi, ale podobnie też robił Tsonga i już go nie ma. Monteiro nie ma nic do stracenia, ma szansę pokazać się przed dużą publicznością i sprawić sensację. W tym sezonie toczył równe boje z kilkoma wyżej notowanymi od siebie graczami. Nie na poziomie Monfilsa, ale doświadczenia nieco nabrał.
Monfils w tym roku na mączce rozegrał tylko trzy mecze, dwa przegrane (z Chungiem i Simonem - ten drugi mecz w Madrycie to była parodia, najpierw 6:0, a w drugim secie 0:6). W pierwszej rundzie w trzech setach odprawił Browna. Należy dodać też czemu nie grał w Monte Carlo czy Rzymie - kontuzja kolana. W pierwszym meczu nie było widać oznak kontuzji, ale to nie znaczy, że w drugim coś może się nie odnowić. Monteiro ma szansę powalczyć tutaj.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Szwecja, Allsvenskan
Spotkanie: Norrkoping – AIK Stockholm
Typ: over 3.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: unibet
Godzinna: 19:00
Analiza:
Za nami koniec sezonów w topowych ligach, rzecz jasna w tym okresie przerwy oferta piłkarska zdecydowanie uboższa, trzeba się skupiać na rejonach skandynawskich oraz meczach towarzyskich. Właśnie dziś w Szwecji dojdzie do bardzo intersującego starcia w którym zmierzą się ze sobą ekipy z podium z zeszłego sezonu.
Gospodarze po trzecim miejscu w zeszłym sezonie, w tym roku też bardzo mocni, wicelider z jednym punktem straty do lidera. Są w świetnej formie wygrali cztery spotkania z rzędu, to co najważniejsze zachowali te atuty które im pozwoliły na walkę o tytuł a więc znowu są mocni w ofensywie na tym etapie tylko Elfsborg trafia częściej, w domu w 6 spotkaniach 10 bramek strzelonych przy 5 straconych. Potrafią być znacznie skuteczniejsi przed własną publicznością rok temu aż 40 bramek w 15 starciach!!, a ta forma strzelecka idzie w górę o czym świadczą ostatnie wyniki tylko jeden z ośmiu ostatnich meczy zakończyli bez zdobycia przynajmniej dwóch bramek. Ostatnio potrafili ograć lidera Maalmo i to na wyjeździe 1:2. Dziś w tym zespole nie widzę innego nastawienia jak gra swojej piłki czyli ofensywie. AIK to wicemistrz kraju który do tej dwójki już trochę traci, nie mogą się odnaleźć w ofensywie tylko 8 bramek strzelonych do tej pory, dobra informacja z tego jest taka że w każdym meczu wyjazdowym strzelali bramkę. Potencjał oczywiście jest tylko brakuje skuteczności, dziś nie mogą sobie pozwolić na porażkę bo to ich może już na dobre wyeliminować z walki o tytuł. Powinni być odważni w swych poczynaniach ofensywnych na tle rywali który ma zapędy ofensywne bo miejsca będą mieli sporo, a by ugrać tutaj punkty będą potrzebować bramek bo gospodarze raczej coś trafią. Do tej pory sporo underów z serią sześciu spotkań i to jest za dużo, a te trzy overy notowali właśnie z rywalami z otwartą piłkę min. Elfsborgiem o którym wspomniałem. Przekonują też w tym typie takie wyniki bezpośrednich starć 6:0, 4:1, 1:2, 2:2 czy 2:4 to ostatnie pięć spotkań.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Szwecja, Suprettan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Atvidaberg FF - Varbergs BoIS
Typ: 2
Kurs: 2,40
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Typ piłkarski z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej we Szwecji. Tabela na początek:

Gospodarze w tym sezonie nie wygrali jeszcze meczu ligowego na własnym stadionie natomiast zespół Varbergs nie wygrał jeszcze w tym sezonie na wyjeździe. Jest zatem szansa, że któraś z drużyn w dzisiejszym spotkaniu się przełamie. Ja uważam, że będą to goście. Dla mnie osobiście zespół przyjezdny wygląda lepiej kadrowo na papierze a i ogólnie gra trochę lepiej póki co niż Atvidaberg. Goście dzisiaj zagrają praktycznie w najmocniejszym składzie natomiast u gospodarzy jest kilka ważnych nieobecności.
Absencje w Atvidaberg:
pierwszy bramkarz Jansson (10 występów w tym sezonie), obrońca Ramhorn (2 występy w tym sezonie), pomocnicy Lidberg (7 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Holster (7 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnik Tornblad (5 występów w tym sezonie)
Goście wydają mi się być zespołem mocniejszym i próbuję w ich stronę.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina: 13:00 (wg ostatnich danych /www.flashscore.pl/tenis/)
Spotkanie: Chardy Jeremy - Nishikori Kei
Typ: Nishikori -1.5 (handicap setowy)
Kurs: 1.51
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Japończyk wdaje się zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, jednak czasami zdarza mu się &quot;zgubić&quot; seta z niżej notowanymi rywalami. Tak było w pierwszym meczu turnieju, gdzie Kei niespodziewanie oddał pierwszego seta Kokkinakisowi (sądzę, że go po prostu zlekceważył). Tym razem czeka go trudniejsza przeprawa z Francuzem będącym na 74 miejscu w rankingu (trybuny nie będą mu sprzyjać). Jednak poprzednie pojedynki między nimi jednoznacznie wskazują na Japończyka. W ciągu ostatnich pięciu lat spotkali się ze sobą 5 razy (2 razy na ziemnej i 3 razy na twardej nawierzchni) i Nishikori stracił w tych pojedynkach tylko jednego seta (listopad 2015 w Paryżu). Ostatnio grali na AO i Kei wygrał pewnie 3:0. Myślę, że postawienie na Japończyka z handicapem setowym jest i tak bardzo ostrożne, dla odważniejszych proponuję opcję 3:0. Powodzenia!
✅51
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Indonezja - Soccer Championship
Godz: 15:30
Spotkanie: Persela Lamongan - Sriwijaya F.C.
Typ: Persela Lamongan
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Zapraszam do Indonezji gdzie odbędzie się 9 kolejka ligowa tamtejszej Soccer Championship.
W ciekawym spotkaniu na Surajaya Stadium zmierzą się ze sobą miejscowe Persatuan Sepak Bola Lamongan a w gości przyjedzie zespół Sriwijaya Football Club.
Persela Lamongan w tym sezonie ligowym w swoich 8 meczach zdobyło 10 punktów co daje obecnie 13 miejsce w tabeli ligowej natomiast Sriwijaya F.C. plasuje się na 11 pozycji w Soccer Championship ze zdobytymi 11 oczkami w swoich 8 spotkaniach tego sezonu ligowego.
Gospodarze w tym sezonie u siebie 3 wygrane oraz 1 porażka z bilansem bramkowym 7-1 zaś goście w delegacjach 1 zwycięstwo, 1 remis oraz 2 przegrane i bilans bramek 3-4.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły zdobyły dotychczas porównywalną ilość ligowych oczek i są bardzo blisko siebie w ligowej tabeli i mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarzy którzy w tym sezonie ligowym na początku rozgrywek są bardzo groźni na swoim terenie i zdobyli tam prawie wszystkie swoje ligowe oczka a goście na wyjazdach nie grają najlepiej i wątpię w to żeby akurat z tak dobrą domową drużyną uzyskali korzystny dla siebie wynik.
✅100
 
D 27

domek1990

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa
Godzina: 13:00
Spotkanie: Fijałek/Bryl - Gonzalez/Diaz
Typ: Fijałek/Bryl
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Dzisiaj o godzinie 13 dojdzie do spotkania polskiej pary w siatkówce plażowej w Moskwie. Przeciwnikami naszych będą zeszłoroczni ćwierćfinaliści igrzysk olimpijskich, gdzie totalnie zaskakiwali, eliminując kilku faworytów do medali. Jak wiadomo dużym atutem pary z Ameryki Środkowej są warunki fizyczne i ogromna siła w ataku. Pokazywali również bardzo dobry blok. Ale oczywiście posiadają duże braki w przyjęciu, gdzie potrafią tracić kilka punktów z rzędu. Ostatnio ich forma dość mocno faluje, przeplatają dobre spotkania z tymi dużo gorszymi. Nawet w kwietniu niespodziewanie przegrali z polską para Rudol/Szałankiewicz, którzy według mojej opini jest dużo słabszą ekipą od Fijałek/Bryl. A teraz nasza ciekawa ekipa, która dopiero od tego sezonu gra razem. Doświadczony Grzegorz i bardzo młody i utalentowany Michał. Wyniki jak na pierwszy sezon gry razem są dość obiecujące, widać wielki potencjał. W obronie gra wygląda bardzo dobrze, w ataku też są dość regularni. Są ta bardziej uniwersalni zawodnicy od pary kubańskiej. Kilka dobrych zagrywek naszych i nie będzie co zbierać. Zdecydowanie stawiam na biało czerwonych. Może być nawet szybkie 2:0.
✅140
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Roland Garros, mężczyźni
Spotkanie: A. Seppi - F. Fognini
Godzina: 14:00
Typ: powyżej 3,5 seta
Kurs: 1,56
Bukmacher: eFortuna
Przed nami 1/32 finału mecz pomiędzy zawodnikami z tego samego kraju. A. Seppi podejmuje F. Fognini. Seppi to 83 rakieta świata natomiast Fognini 29 rakieta świata.
Na pewno Fognini ma wszystko aby zostać graczem światowego formatu, ma wszystko prócz głowy.. i właśnie dlatego nim nigdy nie został i już nie zostanie. Coś w tym Janowicza. Jest to tak chimeryczny gracz, że potrafi rozegrać kapitalny mecz jak i również potrafi przegrać wygrany mecz. Seppi to zawodnik bardziej poukładany, stabilniejszy. Gra swoje i na sporo zawodników to wystarczy jednak pewnego poziomu nie przeskoczy. Dziś powinniśmy obejrzeć dość ciekawe spotkanie, nie będzie to moim zdaniem spotkanie jednostronne dlatego typ na powyżej 3,5 seta wydaje się w miarę pewny.

A. Seppi w pierwszej rundzie ograł gracza solidnego S. Giraldo 3:1 natomiast F. Fognini męczył się z F. Tiafoe wygrywając 3:2.

Ogólnie obaj zawodnicy spotykają się przeważnie tylko na kortach ziemnych i ich bilans wynosi 4:3 dla Fogniniego.


Powodzenia.
⛔100
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina. Piłka nożna Szwecja - Allsvenskan
Godzina. 19:00
Spotkanie. Norrkoping - AIK Stockholm
Typ. Norrkoping win / obie strzelą
Kurs. 3.75
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Najlepiej grająca drużyna u siebie kontra 3 ekipa pod względem meczów wyjazdowych i jak koledzy wyżej wspomnieli możemy liczyć na dobre spotkanie . Gospodarze aktualnie na drugim miejscu w tabeli i przy zwycięstwie przynajmniej do soboty mogą liderować , goście na miejscu 6 a strata do dzisiejszego rywala to 6 pkt , obie drużyny to także czołówka poprzednich sezonów stąd możemy się spodziewać walki , ja zaryzykuję i daję na zwycięstwo gospodarzy którzy są niepokonani od 8 kolejek , goście w ostatnim meczu u siebie polegli 0:1 z liderem Malmo natomiast Norrkoping wygrał z Malmo i to na ich boisku 2:1 tak więc forma jest a statystyka u siebie Norrkoping 4-1-1 i br 10:5 jak dla mnie przemawia za nimi ale nie uważam że goście nie powalczą i na gola z ich strony liczę stąd win w kierunku gospodarzy ale bramki z obu stron !
⛔100
 
L 0

lasmocitas-rm

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Stelmet Zielona Góra - Siden Polski Cukier Toruń
Godzina: 17:45
Typ: Wygrana Siden Polski Cukier Toruń
Kurs: 3.90
Bukmacher: Dafabet
To już finał, a kto spodziewał sie w finale drużyny z Torunia? ja na pewno nie. Zacznijmy od tego, że drużyna gości odpoczywa zdecydowanie dłużej niż drużyna gospodarzy która męczyła się w pięciu spotkaniach aby dostać się do finału. Miałem przyjemność oglądać 3 spotkania w drodze do finału drużyna z Torunia i imponowali mi oni swoją walecznością i sercem do gry. Bukmacherzy wystawili taki kurs, to grzech nie skorzystać. Powodzenia
⛔100
 
B 116

biala151

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy Regionalna Play-off
Spotkanie: Jena - Viktoria Koln
Godzina: 17:00
Typ: Handicap azjatycki Jena(-1)
Kurs: 2.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
No to zaczynamy nowy miesiąc miejmy nadzieję, że od wygranej !
Rewanżowe spotkanie w play-offach w pierwszym meczu dzisiejsi gospodarze wygrali 3-2 gdzie po 67 wygrywali juz 3-0.
Dodatkowym atutem Jeny jest własne boisko na 17 meczy u siebie w sezonie przegrali tylko 2 mecze !
Wiadomo mi jeszcze, że na dzisiejszy mecz na stadionie będzie czekało 14 000 kibiców gospodarzy ! Co za tym idzie gospodarze będą chcieli wygrać to spotkanie i dać swoim kibicom radość z widowiska. Na koniec jeszcze dodam, że w drużynie gości zabraknie dzisiaj najlepszego strzelca Wunderlicha (33/29), który w poprzednim meczu otrzymał czerwoną kartkę. Pozdrawiam.
⛔100
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
DYSCYPLINA -Tenis
GODZINA - 17.15
SPOTKANIE - Cirstea S. - Suarez Navarro C.
TYP - Cirstea +1,5 seta
KURS -1.62
BUKMACHER - Unibet
ANALIZA
Obie zawodniczki na przeciwnych biegunach w ostatnim czasie. Carla gra poniżej oczekiwań a Sorana ma udany sezon zwłaszcza na cegle- ćwierćfinał w Madrycie, półfinał w Norynberdze. Patrząc w statystyki H2h 4:1 dla Sorany.
Ponadto obie panie często grają 3 setówki, statnie 10 meczy Cirstei 5 3 setówek, Suarez także 5. Obstawiam 3 sety ale bezpieczniej grać handi na Cirsteę
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Witam Ponownie ???? Wczorajszy kurs 6.60 z Grecji ponownie wszedł bez najmniejszych problemów-tak jak sugerowałem-ta kolejka w Grecji różniła się o 180 stopni od zwyczajnych ;)
A dzisiaj przenosimy się do Skandynawii.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania
Godzina: 19.00
Spotkanie: Brabrand-Bronshoj
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę w 1wszej połowie
Kurs: 4.30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Przed Nami spotkanie niższej klasy rozgrywkowej w Danii. Specyfika tej ligii jest dość skomplikowana i należy zagłębić się bardziej w to co się tam może dziać,jednak nie mam zamiaru dziś tym większości zanudzać. Najważniejsze są fakty,a fakty są takie,że idą ogromne ilości zakładów na over w tym spotkaniu-ostatnimi czasy niekoniecznie obie ekipy strzelały,bądź traciły dużo-dla przeciętnego typera to oznaka Underu,dla mnie wręcz przeciwnie i dla Skandynawskich typerów również,gdyś zakłady na over poznikały z oferty bardzo szybko ;) Ja tymczasem spróbuję bardziej ryzykownie i gram zakład,że obie ekipy zdobędą gola w 1wszej części spotkania.
Co do aspektów sportowych-obie ekipy mają na prawdę solidnych graczy w formacjach ofensywnych i jestem wręcz pewien,że po sezonie co najmniej połowa z Nich powędruje o do wyższych klas rozgrywkowych,a więc mają motywacje aby i dziś pokazać swoje umiejętności strzeleckie-a okazje ku temu będą,gdyż żadna z ekip nie ma poważniejszych osłabień w liniach ofensywnych.
Życzę Wszystkim typującym oraz grającym powodzenia ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina:Koszykówka Puchar VTB Promo
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chimki Moskwa - Zenit
Typ: 1/1
Kurs: 1,76
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym nowym miesiącu, w którym każdy zaczyna od czystej kartki. Przeglądając dzisiejszą ofertę natrafiłem na kilka ciekawych zdarzeń, jednak jedno z nich najbardziej utkwiła mi w pamięci, a mowa tutaj o spotkaniu w koszykówce pomiędzy jedną z silniejszych drużyn ligi Chimki Moskwa, a bardzo dobrze prezentującym się w obecnym sezonie Zenicie z Petersburga. Będzię to czwarta potyczka tych zespołów, a narazie goście prowadzą 2:1 w serii do trzech zwycięstw, dlatego jeśli dzisiaj ulegną pożegnają się z finałem przeciwko faworyzowanemu CSKA z Moskwy. Kolejnym czynnikiem przemawiającym za moją propozycją jest fantastycznie rozegrane trzecie spotkanie tych drużyn przez ekipę z Moskwy która od samego początku narzuciła swój styl i prowadziła od pierwszej minuty do końca co w rezultacie przyczyniło się do jakże obiecującej wygranej 97:73. Tak jak powiedziałem jest to mecz o wszystko, dlatego jestem pewien że dzisiaj zobaczymy podobną drużynę co sprzed kilku dniu, grającą agresywnie zarówno w obronie jak i ataku oraz punktując seriami za trzy punkty. Liczę na mocno ofensywny mecz z wieloma punktami, dlatego fajną opcją alternatywną jest tutaj zagranie na Over 170,5 gdyż mecze te spokojnie pokrywają tę linię nieraz z nawiązką.
✅76
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscypina: Piłka nożna - Dania
Godzina: 20:00
Mecz: Midtjylland - Randers
Typ: btts
Kurs: 1.76
Bukmacher: Fortuna
Witam. Dzisiaj wybieramy się na Półwysep Jutlandzki, a konkretnie na mecz w którym toczyć się będzie walka o Ligę Europy. Zmierzy się ze sobą ekipa Midtjylland i Randers.
Zdecydowałem się dzisiaj zagrać, że obie drużyny trafię do siatki, ponieważ obie drużyny są dość bramkostrzelne, gospodarz w ostatnich 14 meczach tylko 1 raz nie zdobył bramki, w ostatnim spotkaniu z Lyngby, i zawsze tracił przynajmniej jednego gola. Randers w ostatnich pięciu spotkaniach zawsze strzelało minimum jedną bramkę, i zanotowało bilans 3Z 1R 1P bramki 8-4, na wyjazdach w ostatnich trzech spotkaniach również zdobywali co najmniej jedną bramkę. Ostatnie pięć bezpośrednich spotkań na boisku Midtjylland to 4 wygrane gospodarzy i 1 remis, trzykrotnie oba zespoły strzelały bramki w tych spotkaniach.
Myślę,że warto zagrać dzisiaj BTTS w tym spotkaniu.
Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Z 618,7K
Dyscyplina: Koszykówka Polska
Godzina: 17:45
Spotkanie: Stelmet Zielona Góra - Siden Polski Cukier
Typ: under 159,5
Kurs: 1,88
Bukmacher: Unibet

Analiza.Dzisiaj typuje pierwszy pojedynek finałowy w koszykówce naszej ligi.Napewno faworytem tego spotkania jest drużyna gospodarzy Stelmet Zielona Góra która broni tytułu mistrzowskiego z przed roku.W sezonie zasadniczym zajęli oni 3 miejsce w tabeli z 54 punktami zdobytymi.Na ich wynik złożyło się 23 zwycięstwa i 9 pojedynków przegrali.Następnie w fazie pley -of pokonali w ćwierćfinale Polpharma Starogard 3-1.W półfinale stoczyli prawdziwą batalie z drużyną Ostrów Wielkopolski,ale ostetecznie wygrali 3-2.W ostatnim pojedynku pokonali już na swoim parkiecie zdecydowanie swojego przeciwnika 95-71.Ich rywale zespół Siden Polski Cukier Toruń w sezonie zasadniczym zajął 4 miejsce w tabeli z 53 punktami zdobytymi.Następnie kolejno pokonali oni Rose Radom 3-0 a w półfinale również gładko rozprawili się w takim samym stosunku z Energa Czarni.Myśle że goście są w stanie powalczyć o0 korzystny rezultat w tym pojedynku ,a napewno niepowinni przegrać wysoko.
05/02/17 1.lP
Torun - Ziel.Gora 81:69
08/01/17 1.lP
Ziel.Gora - Torun 83:67
20/03/16 1.lP
Torun - Ziel.Gora 83:80
07/12/15 1.lP
Ziel.Gora - Torun 83:78
10/04/15 1.lP
Ziel.Gora - Torun 85:84
21/12/14 1.lP
Torun - Ziel.Gora 62:71
✅88
 
M 98

maczi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Midtjylland - Randers
Typ: over 1.5 gospodarzy
Kurs: 1,80
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Cześć !
Mecz rozpracowany na kilka sposobów, ja podpisuje się pod powyższymi typami, dodatkowo podaję swój, co prawda po niższym kursie, ale jak dla mnie pewniejszy. Nie wierzę zbyt mocno jak kolega wyżej w bts (chociaż oczywiście życzę trafienia i dobrej wypłaty!). Na podstawie ostatnich kilku spotkań widzę że zespół matematyków z Midtjylland to niemal gwarancja dwóch goli w meczu - nawet jeśli przegrywają czy remisują. W ostatnich 10 meczach tylko w 3 razy nie nastąpiła taka sytuacja - i to z renomowanymi firmami (FC Kopenhaga, Brondby, Lyngby). Dzisiaj po kursie 1,80 liczę na to samo. Powodzenia !
✅80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom