>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 1.06.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, USA - MLB
Godzina: 21:40
Spotkanie: Seattle Mariners - Colorado Rockies
Typ: Colorado Rockies
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Widzę tutaj potencjał na niespodziankę. Wszystkie statystyki z ostatnich spotkań przemawiają nad zwycięstwem gospodarzy. Wygrali oni 4 z ostatnich 5, ich przeciwnicy zwyciężyli tylko w 1. Drużyny grały ze sobą w tym sezonie 3krotnie i wszystkie spotkania wygrali Mariners. Dlaczego wybrałem graczy z Colorado? A no dlatego, że zobaczyłem pojedynek miotaczy. Yovani Gallardo (Seattle) ma bilans 0-5 w 10 startach przeciwko Rockies, jego ERA w tych spotkaniach wynosi aż 5.70. Rockies widać mają na niego sposób i mam nadzieję, że w tym spotkaniu również zdobędą sporo runów. Kyle Freeland z drugiej strony spisuje się znacznie lepiej, bowiem jego ERA na przełomie sezonu wynosi 3.59. Gracze z Kalifornii po świetnym starcie złapali lekką zadyszkę i najwyższa pora zacząć znów wygrać. Powodzenia!
✅110
 
paaaaatryk 56

paaaaatryk

Użytkownik
DYSCYPLINA - Piłka Nożna , Puchar Austrii - Finał
GODZINA - 20:30
SPOTKANIE - Rapid Wiedeń - Salzburg
TYP - obie drużyny strzela bramkę
KURS - 1,85
BUKMACHER - Fortuna
ANALIZA
Witam dawno mnie tu nie było wiec postanowiłem znowu do was dołączyć. Na dzisiaj wybrałem mecz o puchar austrii. Puchary wiadomo rządzą się swoimi prawami, ale uważam że typ powinien lekko wejść. Rapid ma sezon stracony zaledwie 5 miejsce w lidze, bez gry w LE czy LM jednym słowem porażka na pewno chcą zakończyć sezon wygrana pucharu, który zagwarantuje im udział w LE i trochę polepszy humory po nie udanym sezonie. Co do Salzburga jest to ekipa wiadomo co praktycznie co sezon chce wygrywać wszytko w Austrii co się da i tak będzie i dzisiaj, pewnie będę chcieli wygrać puchar. Co do typu, Rapid ostatni mecze zaczął grać lepiej i wygrywał mecze a że jest to puchar to wydaje mi się że obie drużyny powalczą i strzela bramkę zobaczymy.
Patrząc na miedzy mecze na ostatnie 10 meczy w 6 meczach obie drużyny strzeliły bramkę wiec średnia 60% . Powodzenia
✅85
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - Counter Strike: Global Offensive
Godzina:
21:15
Spotkanie: EnVyUs - Team Liquid
Typ:
EnVyUs -1,5 mapy
Kurs:
2,80
Bukmacher:
UNIBET
Analiza:

EnVyuS pierwszy dzień turnieju niezbyt dobry, ale w drugim dniu rozjeżdzali każdego. Według mnie MVP drugiego dnia to RPK. To co on strzelał prawie we wszystkich wczorajszych meczach to nie mam pytań, chyba nigdy nie widziałem go w takim gazie :grin:. Jeśli dzisiaj zagra tak samo to będzie szybkie 2:0 dla franzuców. Team Liquid z problemami awansowało do ćwierćfinału, nie jest to ten sam zespół co zajmował 2 miejsce na Majorze rok temu. Są to młodzi i dobrzy skillowo gracze, ale brakuje im jeszcze teamplay&#39;u by wygrywać z najlepszymi, a to jest najważniejsze w tej grze.
Po tak kuszącym kursie muszę zaryzykować ????
⛔100
 
makaveli23 128,2K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna, puchar Palestyny
Godzina: 21:30
Spotkanie: Shabab Alsamu - Shabab Al Khaleel
Typ: over 2.5
Kurs: 2,15
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dziwi troche kurs na over, ktory wydaje sie byc w tym meczu bardzo prawdopodobny. POstatni mecz pomiedzy tymi druzynami rozegrany w kwietniu zakonczyl sie wynikiem 2-1 w takiej samej lokacji czyli Alsamu. Było to w lidze, teraz mamy puchar wiec nie wiadomo jak to sie przelozy na grę obydwu zespołów, choc widac ze mecze tych druzyn w pucharach nie tak ofensywnie wygladaly. Co jednak najbardziej przekonuje mnie do zagrania tego typu to dobra forma obu zespołów wiec zadna z druzyn nie bedzie sie obijac i bedzie to ofensywny mecz. Ponadto seria overowych meczy gospodarzy ktorzy notuja 6 meczów over 2,5 pod rząd. Mysle ze ta seria sie podtrzyma po tym spotkaniu, poniewaz druzyna gosci tez ostatnio duzo overuje (3 z rzedu).
⛔100
 
M 0

misiektyper

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport,CS GO (ESL Pro League)
Godzina: 21:30
Spotkanie: EnVyUs - Team Liquid
Typ: Team Liquid
Kurs: 2,15
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Według mnie jest to spotkanie 50/50 ponieważ obie drużyny rozgrywają bardzo dobry turniej, lecz jedna rzecz jest na korzyść Team&#39;u Liquid. Jest to miejsce rozgrywanego turnieju czyli USA. Są oni jedyną drużyną z NA która dostała się do ćwierćfinałów więc przed swoją publicznością będą chcieli zagrać jak najlepiej.
✅115
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom